28.05
17:00
Rudar
GFK Jasenica 1911
1
1
|
28.05.2014 17:00 | Rudar | 1 : 1 | GFK Jasenica 1911 | |||||
28.05
17:00
Polet
Mladi radnik
7
1
|
28.05.2014 17:00 | Polet | 7 : 1 | Mladi radnik | |||||
28.05
17:00
Mačva
Pobeda
1
0
|
28.05.2014 17:00 | Mačva | 1 : 0 | Pobeda | |||||
28.05
17:00
Krušik
Železničar
1
1
|
28.05.2014 17:00 | Krušik | 1 : 1 | Železničar | |||||
28.05
17:00
Seljak
Partizan
0
1
|
28.05.2014 17:00 | Seljak | 0 : 1 | Partizan | |||||
28.05
17:00
Jošanica ND 2011
Bane
1
1
|
28.05.2014 17:00 | Jošanica ND 2011 | 1 : 1 | Bane | |||||
28.05
17:00
Šumadija
Šapine
2
2
|
28.05.2014 17:00 | Šumadija | 2 : 2 | Šapine | |||||
28.05
17:00
Loznica
Sloboda
5
0
|
28.05.2014 17:00 | Loznica | 5 : 0 | Sloboda |
28.05
17:00
Dubočica 1923
Jedinstvo (P)
1
2
|
28.05.2014 17:00 | Dubočica 1923 | 1 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
28.05
17:00
Žitorađa
Trstenik PPT
1
0
|
28.05.2014 17:00 | Žitorađa | 1 : 0 | Trstenik PPT | |||||
28.05
17:00
Tabane Trgovački
Hajduk Veljko
2
3
|
28.05.2014 17:00 | Tabane Trgovački | 2 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
28.05
17:00
SFK Moravac
Radnički (P)
1
0
|
28.05.2014 17:00 | SFK Moravac | 1 : 0 | Radnički (P) | |||||
28.05
17:00
Timočanin
Kopaonik
1
0
|
28.05.2014 17:00 | Timočanin | 1 : 0 | Kopaonik | |||||
28.05
17:00
Sinđelić
Moravac Orion
0
1
|
28.05.2014 17:00 | Sinđelić | 0 : 1 | Moravac Orion | |||||
28.05
17:00
Sloga (D)
Radnički (S)
1
0
|
28.05.2014 17:00 | Sloga (D) | 1 : 0 | Radnički (S) | |||||
28.05
17:00
Đerdap
Car Konstantin
5
0
|
28.05.2014 17:00 | Đerdap | 5 : 0 | Car Konstantin |
28.05
17:30
Železnik Lasta
Radnički (O)
3
2
|
28.05.2014 17:30 | Železnik Lasta | 3 : 2 | Radnički (O) | |||||
28.05
17:30
Kolubara
Šumadija
0
0
|
28.05.2014 17:30 | Kolubara | 0 : 0 | Šumadija | |||||
28.05
17:30
Dorćol
BASK
1
2
|
28.05.2014 17:30 | Dorćol | 1 : 2 | BASK | |||||
28.05
17:30
OFK Mladenovac
Budućnost
1
4
|
28.05.2014 17:30 | OFK Mladenovac | 1 : 4 | Budućnost | |||||
28.05
17:30
Sopot
Srem
1
0
|
28.05.2014 17:30 | Sopot | 1 : 0 | Srem | |||||
28.05
17:30
Žarkovo
Turbina
1
1
|
28.05.2014 17:30 | Žarkovo | 1 : 1 | Turbina | |||||
28.05
17:30
Zemun
IM Rakovica
0
1
|
28.05.2014 17:30 | Zemun | 0 : 1 | IM Rakovica | |||||
28.05
17:30
Lokomotiva
Hajduk
3
1
|
28.05.2014 17:30 | Lokomotiva | 3 : 1 | Hajduk |
28.05
17:00
Metalac
Tutin
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Metalac | 2 : 1 | Tutin | |||||
28.05
17:00
Rudar
Orlovac
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Rudar | 2 : 1 | Orlovac | |||||
28.05
17:00
Polet
Karađorđe
3
1
|
28.05.2014 17:00 | Polet | 3 : 1 | Karađorđe | |||||
28.05
17:00
Omladinac
Trepča
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Omladinac | 2 : 1 | Trepča | |||||
28.05
17:00
Arsenal
Mokra Gora
4
1
|
28.05.2014 17:00 | Arsenal | 4 : 1 | Mokra Gora | |||||
28.05
17:00
Dragačevo
Slavija
1
0
|
28.05.2014 17:00 | Dragačevo | 1 : 0 | Slavija | |||||
28.05
17:00
Šumadija 1903
Vodojaža
0
1
|
28.05.2014 17:00 | Šumadija 1903 | 0 : 1 | Vodojaža |
28.05
17:00
Obilić
Zvižd
1
3
|
28.05.2014 17:00 | Obilić | 1 : 3 | Zvižd | |||||
28.05
17:00
Udarnik
Mladi radnik
0
3
|
28.05.2014 17:00 | Udarnik | 0 : 3 | Mladi radnik | |||||
28.05
17:00
Morava
Borac
1
2
|
28.05.2014 17:00 | Morava | 1 : 2 | Borac | |||||
28.05
17:00
VGSK
Šumadinac 1913
4
1
|
28.05.2014 17:00 | VGSK | 4 : 1 | Šumadinac 1913 | |||||
28.05
17:00
Homoljac
Železničar
3
1
|
28.05.2014 17:00 | Homoljac | 3 : 1 | Železničar | |||||
28.05
17:00
Karađorđe
Šumadinac (B)
4
0
|
28.05.2014 17:00 | Karađorđe | 4 : 0 | Šumadinac (B) | |||||
28.05
17:00
Gruža
Napredak
1
2
|
28.05.2014 17:00 | Gruža | 1 : 2 | Napredak | |||||
28.05
17:00
Šumadija
Sloga
2
0
|
28.05.2014 17:00 | Šumadija | 2 : 0 | Sloga |
28.05
17:00
Sloga 1940
Mladost (DD)
4
0
|
28.05.2014 17:00 | Sloga 1940 | 4 : 0 | Mladost (DD) | |||||
28.05
17:00
Zlatar
Brezovica
0
2
|
28.05.2014 17:00 | Zlatar | 0 : 2 | Brezovica | |||||
28.05
17:00
Radnički (V)
Jedinstvo 1945
0
0
|
28.05.2014 17:00 | Radnički (V) | 0 : 0 | Jedinstvo 1945 | |||||
28.05
17:00
Sevojno
FAP
2
2
|
28.05.2014 17:00 | Sevojno | 2 : 2 | FAP | |||||
28.05
17:00
Radnički Stobeks
Polimlje
2
3
|
28.05.2014 17:00 | Radnički Stobeks | 2 : 3 | Polimlje | |||||
28.05
17:00
Sloga (S)
Ribnica
1
0
|
28.05.2014 17:00 | Sloga (S) | 1 : 0 | Ribnica | |||||
28.05
17:00
Sloga (P)
Budućnost
1
0
|
28.05.2014 17:00 | Sloga (P) | 1 : 0 | Budućnost | |||||
28.05
17:00
Borac
Jedinstvo (UB)
0
2
|
28.05.2014 17:00 | Borac | 0 : 2 | Jedinstvo (UB) |
28.05
17:00
BSK Bujanovac
Zaplanjac
1
2
|
28.05.2014 17:00 | BSK Bujanovac | 1 : 2 | Zaplanjac | |||||
28.05
17:00
Bukovik
Napredak
3
1
|
28.05.2014 17:00 | Bukovik | 3 : 1 | Napredak | |||||
28.05
17:00
Budućnost
Radan
0
0
|
28.05.2014 17:00 | Budućnost | 0 : 0 | Radan | |||||
28.05
17:00
Vlasina
Dinamo
3
0
|
28.05.2014 17:00 | Vlasina | 3 : 0 | Dinamo | |||||
28.05
17:00
Pusta Reka
Svrljig
1
0
|
28.05.2014 17:00 | Pusta Reka | 1 : 0 | Svrljig | |||||
28.05
17:00
Lužnica
Sloga
2
0
|
28.05.2014 17:00 | Lužnica | 2 : 0 | Sloga | |||||
28.05
17:00
Balkanski
Pukovac
3
2
|
28.05.2014 17:00 | Balkanski | 3 : 2 | Pukovac | |||||
28.05
17:00
Rudar Alpos
Topličanin
2
0
|
28.05.2014 17:00 | Rudar Alpos | 2 : 0 | Topličanin |
28.05
17:00
Radnički
OFK Bor
1
2
|
28.05.2014 17:00 | Radnički | 1 : 2 | OFK Bor | |||||
28.05
17:00
Rembas
Župa
3
0
|
28.05.2014 17:00 | Rembas | 3 : 0 | Župa | |||||
28.05
17:00
SFS Borac
Majdanpek
5
1
|
28.05.2014 17:00 | SFS Borac | 5 : 1 | Majdanpek | |||||
28.05
17:00
Rtanj
Dunav
0
0
|
28.05.2014 17:00 | Rtanj | 0 : 0 | Dunav | |||||
28.05
17:00
Kablovi
Juhor
3
1
|
28.05.2014 17:00 | Kablovi | 3 : 1 | Juhor | |||||
28.05
17:00
Ozren
Borac (B)
3
0
|
28.05.2014 17:00 | Ozren | 3 : 0 | Borac (B) | |||||
28.05
17:00
Rudar
Dragocvet
0
0
|
28.05.2014 17:00 | Rudar | 0 : 0 | Dragocvet | |||||
28.05
17:00
Trajal
Lugomir
1
0
|
28.05.2014 17:00 | Trajal | 1 : 0 | Lugomir |
28.05
17:30
Baćevac
Grafičar
2
2
|
28.05.2014 17:30 | Baćevac | 2 : 2 | Grafičar | |||||
28.05
17:30
Radnički (NB)
Železničar
1
0
|
28.05.2014 17:30 | Radnički (NB) | 1 : 0 | Železničar | |||||
28.05
17:30
Lepušnica
Radnički (R)
2
0
|
28.05.2014 17:30 | Lepušnica | 2 : 0 | Radnički (R) | |||||
28.05
17:30
Crvena zvezda (MML)
Zvezdara
0
0
|
28.05.2014 17:30 | Crvena zvezda (MML) | 0 : 0 | Zvezdara | |||||
28.05
17:30
Resnik
PKB
1
5
|
28.05.2014 17:30 | Resnik | 1 : 5 | PKB | |||||
28.05
17:30
Vrčin
IMT
0
1
|
28.05.2014 17:30 | Vrčin | 0 : 1 | IMT | |||||
28.05
17:30
Sremčica
Palilulac
2
0
|
28.05.2014 17:30 | Sremčica | 2 : 0 | Palilulac |
28.05
17:30
Pazar Juniors 2011
Granit
4
0
|
28.05.2014 17:30 | Pazar Juniors 2011 | 4 : 0 | Granit |
28.05
17:00
Donja Vrbava
Slatina
1
0
|
28.05.2014 17:00 | Donja Vrbava | 1 : 0 | Slatina | |||||
28.05
17:00
Jedinstvo (K)
Rudar
1
2
|
28.05.2014 17:00 | Jedinstvo (K) | 1 : 2 | Rudar | |||||
28.05
17:00
Spartak
Ovčar
3
1
|
28.05.2014 17:00 | Spartak | 3 : 1 | Ovčar | |||||
28.05
17:00
Mladost (A)
Omladinac
1
3
|
28.05.2014 17:00 | Mladost (A) | 1 : 3 | Omladinac | |||||
28.05
17:00
Mladost (P)
Napredak
3
1
|
28.05.2014 17:00 | Mladost (P) | 3 : 1 | Napredak | |||||
28.05
17:00
Gorušica
Morava
5
3
|
28.05.2014 17:00 | Gorušica | 5 : 3 | Morava | |||||
28.05
17:00
Prijevor
Miokovci
4
2
|
28.05.2014 17:00 | Prijevor | 4 : 2 | Miokovci | |||||
28.05
17:00
Jedinstvo (GG)
Backovac Junajted
2
0
|
28.05.2014 17:00 | Jedinstvo (GG) | 2 : 0 | Backovac Junajted |
28.05
17:00
Partizan
Aranđelovac
2
3
|
28.05.2014 17:00 | Partizan | 2 : 3 | Aranđelovac |
28.05
17:00
Trgovački
Integral
6
2
|
28.05.2014 17:00 | Trgovački | 6 : 2 | Integral | |||||
28.05
17:00
Basarac
Makce
3
1
|
28.05.2014 17:00 | Basarac | 3 : 1 | Makce | |||||
28.05
17:00
Polet
Vihor
6
0
|
28.05.2014 17:00 | Polet | 6 : 0 | Vihor |
28.05
16:30
Rutevac
Radnički 1924 (K)
7
0
|
28.05.2014 16:30 | Rutevac | 7 : 0 | Radnički 1924 (K) | |||||
28.05
16:30
Rad
Mekiš
5
1
|
28.05.2014 16:30 | Rad | 5 : 1 | Mekiš | |||||
28.05
16:30
Palilula
Mladost (B)
5
1
|
28.05.2014 16:30 | Palilula | 5 : 1 | Mladost (B) | |||||
28.05
16:30
Morava
Orljane
4
1
|
28.05.2014 16:30 | Morava | 4 : 1 | Orljane | |||||
28.05
16:30
Zemljoradnik
Naša krila 1936
3
4
|
28.05.2014 16:30 | Zemljoradnik | 3 : 4 | Naša krila 1936 | |||||
28.05
16:30
Borac (T)
Mladi Radnik
3
2
|
28.05.2014 16:30 | Borac (T) | 3 : 2 | Mladi Radnik | |||||
28.05
16:30
Naisus
Malošište
2
0
|
28.05.2014 16:30 | Naisus | 2 : 0 | Malošište | |||||
28.05
16:30
Rasovača
Borac (A)
5
0
|
28.05.2014 16:30 | Rasovača | 5 : 0 | Borac (A) | |||||
28.05
16:30
Radnički 1947 (Č)
Moravica
2
4
|
28.05.2014 16:30 | Radnički 1947 (Č) | 2 : 4 | Moravica |
28.05
17:00
Mladost (L)
Proleter (M)
1
1
|
28.05.2014 17:00 | Mladost (L) | 1 : 1 | Proleter (M) | |||||
28.05
17:00
Rudar
Omladinac
4
2
|
28.05.2014 17:00 | Rudar | 4 : 2 | Omladinac |
28.05
17:00
Radnički
Plantaža
2
2
|
28.05.2014 17:00 | Radnički | 2 : 2 | Plantaža | |||||
28.05
17:00
Vučje
Gradac
4
0
|
28.05.2014 17:00 | Vučje | 4 : 0 | Gradac | |||||
28.05
17:00
Bobište
Umac
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Bobište | 2 : 1 | Umac | |||||
28.05
17:00
Čekmin
Zloćudovo
5
1
|
28.05.2014 17:00 | Čekmin | 5 : 1 | Zloćudovo | |||||
28.05
17:00
Sloga
Mladi Borac
4
1
|
28.05.2014 17:00 | Sloga | 4 : 1 | Mladi Borac | |||||
28.05
17:00
Jedinstvo (G)
Šumadija
6
3
|
28.05.2014 17:00 | Jedinstvo (G) | 6 : 3 | Šumadija | |||||
28.05
17:00
Jedinstvo (GS)
Jedinstvo (B)
2
3
|
28.05.2014 17:00 | Jedinstvo (GS) | 2 : 3 | Jedinstvo (B) | |||||
28.05
17:00
Budućnost
Lemind Livnica
4
1
|
28.05.2014 17:00 | Budućnost | 4 : 1 | Lemind Livnica | |||||
28.05
17:00
Progres
Jablanica
2
4
|
28.05.2014 17:00 | Progres | 2 : 4 | Jablanica |
28.05
16:30
OFK Alakince
Trešnjevka
5
0
|
28.05.2014 16:30 | OFK Alakince | 5 : 0 | Trešnjevka | |||||
28.05
16:30
OFK Pavlovac
Ternoci
3
1
|
28.05.2014 16:30 | OFK Pavlovac | 3 : 1 | Ternoci | |||||
28.05
16:30
Mladost (B)
Biljači
3
0
|
28.05.2014 16:30 | Mladost (B) | 3 : 0 | Biljači | |||||
28.05
16:30
Mladost (S)
Čelik
4
1
|
28.05.2014 16:30 | Mladost (S) | 4 : 1 | Čelik | |||||
28.05
16:30
Morava
Vranjska Banja
4
1
|
28.05.2014 16:30 | Morava | 4 : 1 | Vranjska Banja | |||||
28.05
16:30
Nebeski Anđeli
Pčinja
3
3
|
28.05.2014 16:30 | Nebeski Anđeli | 3 : 3 | Pčinja |
28.05
17:30
Slavija
Partizan (G)
5
1
|
28.05.2014 17:30 | Slavija | 5 : 1 | Partizan (G) | |||||
28.05
17:30
Tempo
Polet
0
1
|
28.05.2014 17:30 | Tempo | 0 : 1 | Polet | |||||
28.05
17:30
Mladost (O)
Crvena zvezda
1
2
|
28.05.2014 17:30 | Mladost (O) | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
28.05
17:30
BAK
Sloga (BNS)
2
1
|
28.05.2014 17:30 | BAK | 2 : 1 | Sloga (BNS) | |||||
28.05
17:30
Vojvodina
Vulturul
2
0
|
28.05.2014 17:30 | Vojvodina | 2 : 0 | Vulturul | |||||
28.05
17:30
Sloga (P)
Železničar
1
1
|
28.05.2014 17:30 | Sloga (P) | 1 : 1 | Železničar | |||||
28.05
17:30
Kolonija
Jugoslavija
3
2
|
28.05.2014 17:30 | Kolonija | 3 : 2 | Jugoslavija | |||||
28.05
17:30
Radnički (B)
Budućnost (A)
8
1
|
28.05.2014 17:30 | Radnički (B) | 8 : 1 | Budućnost (A) |
28.05
17:30
Jadran
AFK
6
0
|
28.05.2014 17:30 | Jadran | 6 : 0 | AFK | |||||
28.05
17:30
Preporod
Njegoš
5
0
|
28.05.2014 17:30 | Preporod | 5 : 0 | Njegoš | |||||
28.05
17:30
Olimpija (G)
Krivaja
2
2
|
28.05.2014 17:30 | Olimpija (G) | 2 : 2 | Krivaja | |||||
28.05
17:30
Vinogradar
Subotica
0
6
|
28.05.2014 17:30 | Vinogradar | 0 : 6 | Subotica | |||||
28.05
17:30
Čoka
Olimpija (TS)
2
2
|
28.05.2014 17:30 | Čoka | 2 : 2 | Olimpija (TS) | |||||
28.05
17:30
Tavankut
Bačka
2
0
|
28.05.2014 17:30 | Tavankut | 2 : 0 | Bačka | |||||
28.05
17:30
Panonija IM Topola
Čantavir
2
2
|
28.05.2014 17:30 | Panonija IM Topola | 2 : 2 | Čantavir |
28.05
17:00
Omladinac (D)
Kordun
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Omladinac (D) | 2 : 1 | Kordun | |||||
28.05
17:00
Borac
BSK
5
2
|
28.05.2014 17:00 | Borac | 5 : 2 | BSK | |||||
28.05
17:00
Stanišić
Sloga
3
1
|
28.05.2014 17:00 | Stanišić | 3 : 1 | Sloga | |||||
28.05
17:00
Hajduk
ŽAK
0
4
|
28.05.2014 17:00 | Hajduk | 0 : 4 | ŽAK | |||||
28.05
17:00
Kula
OFK Odžaci
3
2
|
28.05.2014 17:00 | Kula | 3 : 2 | OFK Odžaci | |||||
28.05
17:00
Graničar
Omladinac (B)
0
3
|
28.05.2014 17:00 | Graničar | 0 : 3 | Omladinac (B) | |||||
28.05
17:00
Mladost APA
Crvenka
5
1
|
28.05.2014 17:00 | Mladost APA | 5 : 1 | Crvenka | |||||
28.05
17:00
Zadrugar
Polet
5
0
|
28.05.2014 17:00 | Zadrugar | 5 : 0 | Polet |
28.05
17:30
Obilić
Policajac
4
1
|
28.05.2014 17:30 | Obilić | 4 : 1 | Policajac | |||||
28.05
17:30
Jedinstvo
Milutinac
3
1
|
28.05.2014 17:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Milutinac | |||||
28.05
17:30
13. maj
Banja
3
1
|
28.05.2014 17:30 | 13. maj | 3 : 1 | Banja | |||||
28.05
17:30
Zmaj 1953
Brodarac
1
0
|
28.05.2014 17:30 | Zmaj 1953 | 1 : 0 | Brodarac |
28.05
17:30
Borac
Veliki Borak
2
2
|
28.05.2014 17:30 | Borac | 2 : 2 | Veliki Borak | |||||
28.05
17:30
Napredak
Šumadija
1
0
|
28.05.2014 17:30 | Napredak | 1 : 0 | Šumadija |
28.05
17:30
Podunavac
Velika Krsna
2
0
|
28.05.2014 17:30 | Podunavac | 2 : 0 | Velika Krsna | |||||
28.05
17:30
Napredak
Dunavac
1
1
|
28.05.2014 17:30 | Napredak | 1 : 1 | Dunavac | |||||
28.05
17:30
Kosmaj
Torlak
4
4
|
28.05.2014 17:30 | Kosmaj | 4 : 4 | Torlak | |||||
28.05
17:30
Vlaška
OFK Leštane
2
3
|
28.05.2014 17:30 | Vlaška | 2 : 3 | OFK Leštane | |||||
28.05
17:30
Boleč
Pudarci
7
2
|
28.05.2014 17:30 | Boleč | 7 : 2 | Pudarci | |||||
28.05
17:30
Nemenikuće
Vinča
1
2
|
28.05.2014 17:30 | Nemenikuće | 1 : 2 | Vinča |
28.05
17:30
Bogutovačka Banja
Tavnik
2
3
|
28.05.2014 17:30 | Bogutovačka Banja | 2 : 3 | Tavnik |
28.05
16:00
Ratkovac
Proleter
0
3
|
28.05.2014 16:00 | Ratkovac | 0 : 3 | Proleter |
28.05
17:00
Gorobilje
Lazarica
7
1
|
28.05.2014 17:00 | Gorobilje | 7 : 1 | Lazarica | |||||
28.05
17:00
Avijatičar
Dobrinjac
5
1
|
28.05.2014 17:00 | Avijatičar | 5 : 1 | Dobrinjac | |||||
28.05
17:00
Duškovci
Trešnjica
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Duškovci | 2 : 1 | Trešnjica | |||||
28.05
17:00
Pobeda
Lauš
1
2
|
28.05.2014 17:00 | Pobeda | 1 : 2 | Lauš | |||||
28.05
17:00
Glumač
Borac
2
3
|
28.05.2014 17:00 | Glumač | 2 : 3 | Borac | |||||
28.05
17:00
Napredak
Ježevica
4
0
|
28.05.2014 17:00 | Napredak | 4 : 0 | Ježevica | |||||
28.05
17:00
Blagaja
Plavi tok
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Blagaja | 2 : 1 | Plavi tok |
28.05
17:00
Moravac (Č)
Moravac (ZT)
4
3
|
28.05.2014 17:00 | Moravac (Č) | 4 : 3 | Moravac (ZT) | |||||
28.05
17:00
Dušnik
Pobeda
4
1
|
28.05.2014 17:00 | Dušnik | 4 : 1 | Pobeda | |||||
28.05
17:00
Knežica
Doljevac 1971
5
3
|
28.05.2014 17:00 | Knežica | 5 : 3 | Doljevac 1971 | |||||
28.05
17:00
Toplica
Real
3
1
|
28.05.2014 17:00 | Toplica | 3 : 1 | Real |
28.05
17:00
Polet (R)
Kraljevo
7
2
|
28.05.2014 17:00 | Polet (R) | 7 : 2 | Kraljevo | |||||
28.05
17:00
OFK Draževac
Napredak 2012
6
3
|
28.05.2014 17:00 | OFK Draževac | 6 : 3 | Napredak 2012 | |||||
28.05
17:00
Vukašinovac
Pobeda 1976
0
2
|
28.05.2014 17:00 | Vukašinovac | 0 : 2 | Pobeda 1976 | |||||
28.05
17:00
OFK Sloga (D)
Polet (V)
2
5
|
28.05.2014 17:00 | OFK Sloga (D) | 2 : 5 | Polet (V) | |||||
28.05
17:00
Gredetin
Feniks 2012
7
0
|
28.05.2014 17:00 | Gredetin | 7 : 0 | Feniks 2012 | |||||
28.05
17:00
Sloga (K)
Crvena Zvezda
3
0
|
28.05.2014 17:00 | Sloga (K) | 3 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
28.05
17:00
Ratar
Jedinstvo
0
4
|
28.05.2014 17:00 | Ratar | 0 : 4 | Jedinstvo |
28.05
17:00
Dobrič
Koprijan 1975
0
1
|
28.05.2014 17:00 | Dobrič | 0 : 1 | Koprijan 1975 | |||||
28.05
10:00
Mladost 1976
Baličevac 1974
1
4
|
28.05.2014 10:00 | Mladost 1976 | 1 : 4 | Baličevac 1974 | |||||
28.05
10:00
Jugovići 1976
Sloga 1980
1
2
|
28.05.2014 10:00 | Jugovići 1976 | 1 : 2 | Sloga 1980 |
28.05
17:00
Omladinac
Pontes
5
2
|
28.05.2014 17:00 | Omladinac | 5 : 2 | Pontes | |||||
28.05
17:00
Napredak
Egeta
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Napredak | 2 : 1 | Egeta | |||||
28.05
17:00
Lokomotiva
Rtkovo
7
2
|
28.05.2014 17:00 | Lokomotiva | 7 : 2 | Rtkovo | |||||
28.05
17:00
Velika Vrbica
Mala Vrbica 1958
0
5
|
28.05.2014 17:00 | Velika Vrbica | 0 : 5 | Mala Vrbica 1958 | |||||
28.05
17:00
Koča Andjelković
Kladušnica
3
0
|
28.05.2014 17:00 | Koča Andjelković | 3 : 0 | Kladušnica |
28.05
17:00
Deli Jovan
Vidrovac
1
0
|
28.05.2014 17:00 | Deli Jovan | 1 : 0 | Vidrovac | |||||
28.05
17:00
Slatina
Miloševo
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Slatina | 2 : 1 | Miloševo |
28.05
17:00
OFK Klek
Naftagas
2
0
|
28.05.2014 17:00 | OFK Klek | 2 : 0 | Naftagas | |||||
28.05
17:00
ŽFK Banat-Bagljaš
Proleter 2006
1
4
|
28.05.2014 17:00 | ŽFK Banat-Bagljaš | 1 : 4 | Proleter 2006 | |||||
28.05
17:00
Lehel
Mladost
0
1
|
28.05.2014 17:00 | Lehel | 0 : 1 | Mladost | |||||
28.05
17:00
OFK Gradnulica
Radnički Ratar
1
3
|
28.05.2014 17:00 | OFK Gradnulica | 1 : 3 | Radnički Ratar | |||||
28.05
17:00
Omladinac
Borac
3
2
|
28.05.2014 17:00 | Omladinac | 3 : 2 | Borac | |||||
28.05
17:00
Banat
Zlatica
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Banat | 2 : 1 | Zlatica |
28.05
17:00
Panonija
Rusin
0
3
|
28.05.2014 17:00 | Panonija | 0 : 3 | Rusin | |||||
28.05
17:00
Graničar
OFK Metalac
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Graničar | 2 : 1 | OFK Metalac | |||||
28.05
17:00
Dinamo
Aleksa Šantić
2
2
|
28.05.2014 17:00 | Dinamo | 2 : 2 | Aleksa Šantić | |||||
28.05
17:00
Terekveš
Radnički 1918
5
1
|
28.05.2014 17:00 | Terekveš | 5 : 1 | Radnički 1918 | |||||
28.05
17:00
Rastina 1918
Partizan
0
8
|
28.05.2014 17:00 | Rastina 1918 | 0 : 8 | Partizan | |||||
28.05
17:00
Mladost
Jedinstvo
6
0
|
28.05.2014 17:00 | Mladost | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
28.05
17:00
Lipar
Jedinstvo 1947
3
0
|
28.05.2014 17:00 | Lipar | 3 : 0 | Jedinstvo 1947 | |||||
28.05
17:00
Dunav
OFK Šikara
3
0
|
28.05.2014 17:00 | Dunav | 3 : 0 | OFK Šikara |
28.05
17:00
Sloga Milšped
Fruškogorac
5
4
|
28.05.2014 17:00 | Sloga Milšped | 5 : 4 | Fruškogorac | |||||
28.05
17:00
Napredak (Ž)
Šumar
2
0
|
28.05.2014 17:00 | Napredak (Ž) | 2 : 0 | Šumar | |||||
28.05
17:00
Sremac
Dunav
4
5
|
28.05.2014 17:00 | Sremac | 4 : 5 | Dunav | |||||
28.05
17:00
Jedinstvo (P)
Podunavac
0
3
|
28.05.2014 17:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 3 | Podunavac | |||||
28.05
17:00
ČSK Čortanovci
Graničar
2
2
|
28.05.2014 17:00 | ČSK Čortanovci | 2 : 2 | Graničar | |||||
28.05
17:00
Napredak (P)
Sloven
4
0
|
28.05.2014 17:00 | Napredak (P) | 4 : 0 | Sloven | |||||
28.05
17:00
PSK Putinci
Fruška Gora
3
1
|
28.05.2014 17:00 | PSK Putinci | 3 : 1 | Fruška Gora |
28.05
17:30
OFK Bačinci
Sloboda
7
2
|
28.05.2014 17:30 | OFK Bačinci | 7 : 2 | Sloboda | |||||
28.05
17:30
Fruškogorac (K)
Borac (M)
1
0
|
28.05.2014 17:30 | Fruškogorac (K) | 1 : 0 | Borac (M) | |||||
28.05
17:30
Jedinstvo (M)
Napredak (V)
2
1
|
28.05.2014 17:30 | Jedinstvo (M) | 2 : 1 | Napredak (V) | |||||
28.05
17:30
Noćaj
Omladinac (M)
2
1
|
28.05.2014 17:30 | Noćaj | 2 : 1 | Omladinac (M) |
28.05
17:00
Slavija
Šajkaš 1908
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Slavija | 2 : 1 | Šajkaš 1908 | |||||
28.05
17:00
Sofeks
Susek
1
1
|
28.05.2014 17:00 | Sofeks | 1 : 1 | Susek | |||||
28.05
17:00
Sirig
Železničar
5
0
|
28.05.2014 17:00 | Sirig | 5 : 0 | Železničar | |||||
28.05
17:00
Fruškogorac
OFK Futog
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Fruškogorac | 2 : 1 | OFK Futog | |||||
28.05
17:00
Proleter
Dinamo
5
1
|
28.05.2014 17:00 | Proleter | 5 : 1 | Dinamo | |||||
28.05
17:00
Vinogradar
Borac
3
0
|
28.05.2014 17:00 | Vinogradar | 3 : 0 | Borac | |||||
28.05
17:00
Omladinac
Bačka
3
0
|
28.05.2014 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | Bačka | |||||
28.05
17:00
Sremac Beomal
Tatra
1
2
|
28.05.2014 17:00 | Sremac Beomal | 1 : 2 | Tatra | |||||
28.05
17:00
Fruškogorski partizan
Čenej
5
1
|
28.05.2014 17:00 | Fruškogorski partizan | 5 : 1 | Čenej |
28.05
17:00
Hajduk (Gard.)
Titel
0
3
|
28.05.2014 17:00 | Hajduk (Gard.) | 0 : 3 | Titel |
28.05
17:30
Mladi Borac
Dimitrije Tucović
5
0
|
28.05.2014 17:30 | Mladi Borac | 5 : 0 | Dimitrije Tucović | |||||
28.05
17:30
Mladi radnik
Sloga
0
0
|
28.05.2014 17:30 | Mladi radnik | 0 : 0 | Sloga | |||||
28.05
17:30
Sloboda
Šumadija (MC)
8
1
|
28.05.2014 17:30 | Sloboda | 8 : 1 | Šumadija (MC) | |||||
28.05
17:30
OFK Burovo
Rudar
3
2
|
28.05.2014 17:30 | OFK Burovo | 3 : 2 | Rudar | |||||
28.05
17:30
TEK Sloga
Mladost (Č)
3
4
|
28.05.2014 17:30 | TEK Sloga | 3 : 4 | Mladost (Č) | |||||
28.05
17:30
Polet
Bistrica
5
0
|
28.05.2014 17:30 | Polet | 5 : 0 | Bistrica | |||||
28.05
17:30
OFK Budućnost
Lazarevac
2
1
|
28.05.2014 17:30 | OFK Budućnost | 2 : 1 | Lazarevac |
28.05
16:30
Mladost (R)
Jedinstvo
4
3
|
28.05.2014 16:30 | Mladost (R) | 4 : 3 | Jedinstvo | |||||
28.05
17:00
Mladost(L)
Napredak
2
2
|
28.05.2014 17:00 | Mladost(L) | 2 : 2 | Napredak |
28.05
16:30
Pek
Carevac
1
2
|
28.05.2014 16:30 | Pek | 1 : 2 | Carevac | |||||
28.05
16:30
Radnički
Žika Marković Uča
1
3
|
28.05.2014 16:30 | Radnički | 1 : 3 | Žika Marković Uča | |||||
28.05
16:30
Kumane
Desine
5
0
|
28.05.2014 16:30 | Kumane | 5 : 0 | Desine | |||||
28.05
16:30
Električar
OFK Braničevo
0
4
|
28.05.2014 16:30 | Električar | 0 : 4 | OFK Braničevo | |||||
28.05
16:30
Usije
Polet
4
2
|
28.05.2014 16:30 | Usije | 4 : 2 | Polet | |||||
28.05
16:30
Ram
Graničar 2013
1
1
|
28.05.2014 16:30 | Ram | 1 : 1 | Graničar 2013 | |||||
28.05
16:30
Srednjevo
Mrčkovac
3
3
|
28.05.2014 16:30 | Srednjevo | 3 : 3 | Mrčkovac | |||||
28.05
16:30
Barič
OFK Vinci
3
1
|
28.05.2014 16:30 | Barič | 3 : 1 | OFK Vinci |
28.05
17:00
Sloga (L)
Sopot
2
2
|
28.05.2014 17:00 | Sloga (L) | 2 : 2 | Sopot | |||||
28.05
17:00
Pobeda
Sloga (D)
3
2
|
28.05.2014 17:00 | Pobeda | 3 : 2 | Sloga (D) | |||||
28.05
17:00
Zemljoradnik
Proleter
3
0
|
28.05.2014 17:00 | Zemljoradnik | 3 : 0 | Proleter | |||||
28.05
17:00
Dizel
Napredak (P)
4
1
|
28.05.2014 17:00 | Dizel | 4 : 1 | Napredak (P) | |||||
28.05
17:00
Mip Majdan
Dunavac
1
2
|
28.05.2014 17:00 | Mip Majdan | 1 : 2 | Dunavac | |||||
28.05
17:00
Sloga 1936
Napredak 1947
2
0
|
28.05.2014 17:00 | Sloga 1936 | 2 : 0 | Napredak 1947 | |||||
28.05
17:00
Napredak 1934
Dunav
7
2
|
28.05.2014 17:00 | Napredak 1934 | 7 : 2 | Dunav | |||||
28.05
17:00
Metalac
Stig 1955
3
1
|
28.05.2014 17:00 | Metalac | 3 : 1 | Stig 1955 |
28.05
17:00
Sušica 2012
Gornje Krajince
3
5
|
28.05.2014 17:00 | Sušica 2012 | 3 : 5 | Gornje Krajince | |||||
28.05
17:00
Bratstvo
Goblen
0
0
|
28.05.2014 17:00 | Bratstvo | 0 : 0 | Goblen |
28.05
16:00
Sindjelić
Mladost 1950
1
4
|
28.05.2014 16:00 | Sindjelić | 1 : 4 | Mladost 1950 |
28.05
17:30
Fruškogorac
Vojvodina
6
0
|
28.05.2014 17:30 | Fruškogorac | 6 : 0 | Vojvodina | |||||
28.05
17:30
Borac (K)
Mladost (P)
11
1
|
28.05.2014 17:30 | Borac (K) | 11 : 1 | Mladost (P) | |||||
28.05
17:30
Polet
Sremac
4
1
|
28.05.2014 17:30 | Polet | 4 : 1 | Sremac | |||||
28.05
17:30
Planinac
Borac (S)
1
2
|
28.05.2014 17:30 | Planinac | 1 : 2 | Borac (S) | |||||
28.05
17:30
27. Oktobar
Krušedol
0
6
|
28.05.2014 17:30 | 27. Oktobar | 0 : 6 | Krušedol | |||||
28.05
17:30
OFK Kraljevci
Mladost (B)
1
2
|
28.05.2014 17:30 | OFK Kraljevci | 1 : 2 | Mladost (B) | |||||
28.05
17:30
Sloga
Car Uroš
1
1
|
28.05.2014 17:30 | Sloga | 1 : 1 | Car Uroš |
28.05
17:00
Borac
Lovac
7
0
|
28.05.2014 17:00 | Borac | 7 : 0 | Lovac | |||||
28.05
17:00
Srem
Vitez
3
3
|
28.05.2014 17:00 | Srem | 3 : 3 | Vitez | |||||
28.05
17:00
OFK Brestač
Graničar
1
0
|
28.05.2014 17:00 | OFK Brestač | 1 : 0 | Graničar | |||||
28.05
17:00
Sloga
Sloboda
5
3
|
28.05.2014 17:00 | Sloga | 5 : 3 | Sloboda | |||||
28.05
17:00
Mladost
Polet
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Polet |
28.05
17:00
Radnički 1923
Jagodina
1
1
|
28.05.2014 17:00 | Radnički 1923 | 1 : 1 | Jagodina | |||||
28.05
17:00
Javor Matis
Napredak
4
3
|
28.05.2014 17:00 | Javor Matis | 4 : 3 | Napredak | |||||
28.05
17:00
Vojvodina
Crvena zvezda
3
3
|
28.05.2014 17:00 | Vojvodina | 3 : 3 | Crvena zvezda | |||||
28.05
17:00
OFK Beograd
Donji Srem
0
1
|
28.05.2014 17:00 | OFK Beograd | 0 : 1 | Donji Srem | |||||
28.05
17:00
Sloboda Point
Voždovac
0
1
|
28.05.2014 17:00 | Sloboda Point | 0 : 1 | Voždovac | |||||
28.05
17:00
Rad
Spartak
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Rad | 2 : 1 | Spartak | |||||
28.05
17:00
Partizan
Čukarički
2
0
|
28.05.2014 17:00 | Partizan | 2 : 0 | Čukarički | |||||
28.05
17:00
Radnički (N)
Novi Pazar
2
0
|
28.05.2014 17:00 | Radnički (N) | 2 : 0 | Novi Pazar |
28.05
17:00
Teleoptik
Bežanija
2
4
|
28.05.2014 17:00 | Teleoptik | 2 : 4 | Bežanija | |||||
28.05
17:00
Inđija
Timok
1
0
|
28.05.2014 17:00 | Inđija | 1 : 0 | Timok | |||||
28.05
17:00
Sloga (PM)
Radnik
1
1
|
28.05.2014 17:00 | Sloga (PM) | 1 : 1 | Radnik | |||||
28.05
17:00
Sindjelić
Smederevo
4
3
|
28.05.2014 17:00 | Sindjelić | 4 : 3 | Smederevo | |||||
28.05
17:00
BSK Borča
Dolina
1
0
|
28.05.2014 17:00 | BSK Borča | 1 : 0 | Dolina | |||||
28.05
17:00
Metalac (GM)
Mladost (L)
0
2
|
28.05.2014 17:00 | Metalac (GM) | 0 : 2 | Mladost (L) | |||||
28.05
17:00
Jedinstvo Putevi
Borac
1
2
|
28.05.2014 17:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 2 | Borac | |||||
28.05
17:00
Proleter
Sloga (K)
2
1
|
28.05.2014 17:00 | Proleter | 2 : 1 | Sloga (K) |
28.05
17:00
Spartak
Napredak
5
0
|
28.05.2014 17:00 | Spartak | 5 : 0 | Napredak | |||||
28.05
16:30
Mašinac
LASK Crvena zvezda
1
4
|
28.05.2014 16:30 | Mašinac | 1 : 4 | LASK Crvena zvezda |
28.05
17:00
Požarevac
Jagodina
3
0
|
28.05.2014 17:00 | Požarevac | 3 : 0 | Jagodina | |||||
28.05
17:00
Novi Bečej
Trijumf
2
4
|
28.05.2014 17:00 | Novi Bečej | 2 : 4 | Trijumf |
28.05
10:00
Indeks
Inđija
2
1
|
28.05.2014 10:00 | Indeks | 2 : 1 | Inđija | |||||
28.05
Radnički (S)
Donji Srem
4
1
|
28.05.2014 | Radnički (S) | 4 : 1 | Donji Srem |
28.05
17:00
AFK
Obilić
0
11
|
28.05.2014 17:00 | AFK | 0 : 11 | Obilić |
28.05
17:00
BSK
Strela
21
1
|
28.05.2014 17:00 | BSK | 21 : 1 | Strela |
28.05
Mokra Gora
Trepča
3
1
|
28.05.2014 | Mokra Gora | 3 : 1 | Trepča |
28.05
Crvenka
Metalac
27
25
|
28.05.2014 | Crvenka | 27 : 25 | Metalac | |||||
28.05
Dinamo
Mokra Gora
31
27
|
28.05.2014 | Dinamo | 31 : 27 | Mokra Gora | |||||
28.05
Požarevac
Jagodina
18
15
|
28.05.2014 | Požarevac | 18 : 15 | Jagodina | |||||
28.05
Sloga
Planinka PV
22
22
|
28.05.2014 | Sloga | 22 : 22 | Planinka PV |
28.05
Zlatar
Obilić
39
31
|
28.05.2014 | Zlatar | 39 : 31 | Obilić |
28.05
19:00
Partizan
Železničar 1949
30
28
|
28.05.2014 19:00 | Partizan | 30 : 28 | Železničar 1949 | |||||
28.05
19:00
Crvena Zvezda
Metaloplastika
25
25
|
28.05.2014 19:00 | Crvena Zvezda | 25 : 25 | Metaloplastika | |||||
28.05
19:00
Radnički
Vojvodina
23
23
|
28.05.2014 19:00 | Radnički | 23 : 23 | Vojvodina |
28.05
19:00
Jugović
Vrbas
27
27
|
28.05.2014 19:00 | Jugović | 27 : 27 | Vrbas | |||||
28.05
19:00
Spartak
Napredak
10
0
|
28.05.2014 19:00 | Spartak | 10 : 0 | Napredak | |||||
28.05
19:00
Rudar
Kolubara
35
35
|
28.05.2014 19:00 | Rudar | 35 : 35 | Kolubara |
28.05
19:00
Radnički
Sloga
34
27
|
28.05.2014 19:00 | Radnički | 34 : 27 | Sloga |