XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 159 utakmica za dan
Nedelja, 1 Decembar 2013

Fudbal

01.12.2013 13:00 Rad 0 : 2 Voždovac
01.12.2013 13:00 Arsenal 2 : 1 Trepča
01.12.2013 13:00 Orljane 2 : 3 Rutevac
01.12.2013 13:00 Mladi Radnik 8 : 0 Mekiš
01.12.2013 13:00 Radnički 1947 (Č) 4 : 2 Morava
01.12.2013 13:00 Rasovača 5 : 1 Zemljoradnik
01.12.2013 13:00 Naisus 2 : 0 Borac (T)
01.12.2013 13:00 Morava 3 : 0 Trešnjevka
01.12.2013 13:00 Mladost (S) 0 : 2 Nebeski Anđeli
01.12.2013 13:00 Besa 2005 0 : 4 Pčinja
01.12.2013 13:00 Mladost (B) 4 : 2 Vranjska Banja
01.12.2013 13:00 OFK Pavlovac 1 : 2 Čelik
01.12.2013 13:00 Vihor 5 : 2 Levosoje
01.12.2013 13:00 OFK Alakince 9 : 0 Biljači
01.12.2013 13:00 Borac 5 : 1 Mladost
01.12.2013 13:00 Trebič 3 : 1 BSK
01.12.2013 13:00 Rudar (VČ) 1 : 1 Sloga
01.12.2013 13:00 OFK Knjaz 1 : 6 Rgotina
01.12.2013 13:00 Polet 2 : 6 OFK 019 Zaječar
01.12.2013 13:00 Omladinac 2 : 4 Rudar (P)
01.12.2013 13:00 ŠSK 0 : 2 Midžor
01.12.2013 13:00 Osnić 1 : 1 Bučje
01.12.2013 13:30 Vukašinovac 0 : 3 Polet (V)
01.12.2013 13:00 Sloga 1936 2 : 1 Dunavac
01.12.2013 13:00 Sutjeska 1 : 1 Budućnost
01.12.2013 15:00 Zora 1 : 0 Jedinstvo
01.12.2013 15:00 Jezero 2 : 1 Arsenal
01.12.2013 15:00 Igalo 0 : 1 Bokelj
01.12.2013 15:00 Zabjelo 0 : 3 Kom
01.12.2013 13:00 Mladost 1 : 0 Olimpic
01.12.2013 10:00 Rad 2 : 0 Crvena zvezda
01.12.2013 11:00 BSK Borča 1 : 1 OFK Beograd
01.12.2013 11:00 Vojvodina 4 : 1 ČSK Pivara
01.12.2013 11:00 Toplicanin 3 : 2 Dinamo
01.12.2013 13:00 Svrljig 3 : 0 Hajduk Veljko
01.12.2013 13:00 Partizan 1 : 1 Crvena zvezda
01.12.2013 12:00 Brodarac 2 : 0 AS
01.12.2013 14:00 OFK Beograd 4 : 0 Nacional

Košarka

01.12.2013 19:00 Igokea 75 : 68 Budućnost VOLI
01.12.2013 17:00 Partizan mts 63 : 52 Union Olimpija
01.12.2013 19:00 Mega Vizura 90 : 87 Radnički
01.12.2013 18:00 Železničar 63 : 64 Plana
01.12.2013 18:00 Temnić 69 : 89 Ub
01.12.2013 18:00 Kuršumlija 62 : 93 Niš
01.12.2013 18:00 Sokobanja 99 : 74 Mladost
01.12.2013 15:00 Dunav 99 : 78 Ruma
01.12.2013 20:00 Astra 81 : 62 Sparta Radijus Vektor
01.12.2013 13:00 Milan Trivić 69 : 88 Beko
01.12.2013 16:00 Play off 80 : 78 Mionica
01.12.2013 19:00 Železničar 81 : 82 Čačak 94
01.12.2013 15:00 Čačak Basket Tim 93 : 63 Klik
01.12.2013 11:00 Milan Trivić 2 74 : 77 Mladenovac
01.12.2013 14:00 Zvezdara 2 77 : 45 Vitez
01.12.2013 20:20 Flash 65 : 71 Umka 2009
01.12.2013 10:30 Surčin Dobanovci 68 : 57 Ras
01.12.2013 16:00 Jastrebac 100 : 80 Vlasotince
01.12.2013 19:00 Hajduk Veljko 73 : 68 Zone Boys
01.12.2013 20:00 Basket Top 74 : 90 Župa
01.12.2013 18:30 Sloga (PM) 58 : 69 Šumarice
01.12.2013 14:30 Korićani 78 : 52 Bane
01.12.2013 20:00 SO Koš 115 : 85 Sport Key Plus
01.12.2013 19:30 Dinamo 115 : 78 Pink
01.12.2013 14:45 Družina Kozlovac 62 : 78 Radnički
01.12.2013 17:00 LSK 91 : 81 Indians Basket
01.12.2013 18:00 Šumadija 74 : 78 Crvena Zvezda
01.12.2013 19:30 Stara Pazova 57 : 66 Šabac
01.12.2013 19:00 Student Radnički 62 : 69 Vršac
01.12.2013 14:00 Paraćin 83 : 64 Actavis academy
01.12.2013 14:00 Ljubovija 48 : 63 Kraljevo
01.12.2013 18:00 All Star 62 : 72 Ivanjica

Odbojka

01.12.2013 17:00 Priboj 0 : 3 FAP Livnica
01.12.2013 15:00 Antena 0 : 3 Metalac Takovo
01.12.2013 17:00 Radan 0 : 3 Desetka
01.12.2013 17:00 Pirot 2 : 3 Borac
01.12.2013 16:00 Vrbas 3 : 2 Vojvodina 2
01.12.2013 17:00 Sterija 3 : 0 Loznica
01.12.2013 13:00 Zaslon 3 : 2 Tamnava Voćar
01.12.2013 14:30 Mladi Radnik 2 1 : 3 Karađorđe
01.12.2013 13:00 Jedinstvo 2 1 : 3 Banat
01.12.2013 17:00 Klek Srbijašume 2 0 : 3 Botafogo
01.12.2013 19:00 Vest 1 : 3 Merkur
01.12.2013 Toplički Vitezovi 3 : 0 K.V. Flaka
01.12.2013 Surdulica 3 : 2 Topličanin 2
01.12.2013 Junior 0 : 3 Morava
01.12.2013 17:00 Timok 2 3 : 1 Knjaževac
01.12.2013 17:00 Istočnik 1 : 3 Ozren
01.12.2013 17:00 Žabalj 3 : 2 Sportisimo Pajp
01.12.2013 17:00 Ekonomac 3 : 0 Borac
01.12.2013 14:00 Sloboda S 0 : 3 Putevi Trendteks
01.12.2013 13:00 Jagodina 3 : 2 Bor
01.12.2013 17:00 Mladost 0 : 3 Klek Srbijašume
01.12.2013 20:00 Vrbas 3 : 1 Vršac
01.12.2013 17:00 Ruma 0 : 3 Eaton Srem Tempo
01.12.2013 18:00 Lazarevac 3 : 0 Spartak
01.12.2013 12:00 Smederevo 3 : 0 Imlek
01.12.2013 14:00 Spas 1 : 3 Poštar 064
01.12.2013 15:45 Stars 1 : 3 Čačak
01.12.2013 10:00 Forma 3 : 0 Libero ČA 2
01.12.2013 16:00 Sjenica 3 : 2 Sloga
01.12.2013 16:30 Žabalj Volej 3 : 1 Novi Sad
01.12.2013 14:45 Koral 0 : 3 Banat
01.12.2013 17:00 Volejstars 0 : 3 Kikinda
01.12.2013 19:00 Eaton Srem Tempo 2 3 : 0 Prvi Tempo
01.12.2013 17:00 Beočin Metal 2 : 3 Trijumf 2013
01.12.2013 15:00 Valjevo 0 : 3 Ribnica
01.12.2013 15:00 VA 014 3 : 0 Proleter
01.12.2013 19:30 Volejstars 3 : 0 CVS
01.12.2013 14:00 Merkur 3 : 0 Turija
01.12.2013 20:00 As Batajnica 3 : 0 Komete
01.12.2013 10:00 Mladenovac 1 : 3 Partizan Vizura 2
01.12.2013 14:15 Carina 3 : 1 Tehničar
01.12.2013 12:00 Timok 3 : 0 ŽOK 030
01.12.2013 12:00 Ozren 3 : 0 Hajduk Veljko II
01.12.2013 19:00 Štrand Volej 1 : 3 Fortuna

Rukomet

01.12.2013 19:00 Inđija 30 : 27 Titel Džon Dir
01.12.2013 14:30 Bask 29 : 42 Obilić
01.12.2013 19:00 Jagodina 35 : 24 Topličanin
01.12.2013 18:00 Žitorađa 30 : 27 ORK Bor
01.12.2013 18:00 Župa 54 22 : 26 Radnički 2
01.12.2013 19:00 Priboj 26 : 29 Šamot 65
01.12.2013 13:00 Metalac 41 : 34 Novi Pazar
01.12.2013 20:00 Knez Lazar 2 24 : 54 Prva Petoletka
01.12.2013 17:00 Lokomotiva 30 : 20 Bane
01.12.2013 18:30 Majdanpek 28 : 27 Mladost 1949
01.12.2013 19:00 Đerdap 28 : 25 Radnički
01.12.2013 19:00 Brestovac 32 : 35 Rembas
01.12.2013 19:00 Banatski Karlovac 31 : 31 Somborelektro
01.12.2013 19:30 Srem Sm 30 : 31 Metalac
01.12.2013 20:00 Sivac 69 28 : 27 Jabuka
01.12.2013 18:00 Crvenka II 26 : 26 Jedinstvo
01.12.2013 20:00 Radnički-Cement 31 : 35 Hajduk
01.12.2013 19:00 Omladinac 26 : 26 Arilje
01.12.2013 20:00 DjurA Jakšić Gradnulica 33 : 31 Vojvoda Stepa
01.12.2013 20:00 Jedinstvo 24 : 27 Partizan (I)
01.12.2013 18:00 Ravangrad 29 : 42 Proleter
01.12.2013 19:30 Radnički 23 : 35 Sloga
01.12.2013 18:00 Kučevo 23 : 25 Loznica grad
01.12.2013 17:00 Metalac AD 23 : 23 Sočanica
01.12.2013 16:00 Metalac 40 : 26 Čačak
01.12.2013 10:30 Košutnjak 21 : 37 Napredak 12
01.12.2013 18:30 Petrovaradin 24 : 21 Želja
01.12.2013 19:00 Topola 30 : 24 Radnički
01.12.2013 13:15 Vrbas 25 : 25 Miletić
01.12.2013 Morava Han 22 : 20 Knjaževac 2
01.12.2013 Aleksinac 36 : 29 Niška Banja
01.12.2013 Žitorađa 11 : 12 Jagodina 2
01.12.2013 Dubočica 15 : 29 Radan
01.12.2013 Vlasotince 21 : 25 Naisa 3

Futsal

01.12.2013 18:00 vintersport 6 : 1 As
01.12.2013 20:00 Niš 92 11 : 3 vranje
01.12.2013 19:00 Prokuplje 7 : 4 Akademac
01.12.2013 19:00 Hajduk 3 : 6 Tvrdjava
01.12.2013 19:00 Kikinda 6 : 1 Forum
01.12.2013 17:00 Nova Pazova 3 : 2 Kraljevićevo
01.12.2013 14:00 92 2 : 1 Flash
01.12.2013 18:00 Bačka 2 : 6 Sremski Vitezovi
01.12.2013 17:00 Srbobran 12 : 2 BSK
01.12.2013 18:00 Kepa 9 15 : 3 Kruna
01.12.2013 20:00 Babušnica 2011 3 : 5 Gurgusovac
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu