XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2013 17:00 Palilula - Radnički 1947 (Č) 3:3
2 25.08.2013 17:00 Radnički 1947 (Č) - Rad 10:1
3 01.09.2013 16:30 Radnički 1924 (K) - Radnički 1947 (Č) 2:2
4 08.09.2013 16:30 Radnički 1947 (Č) - Mekiš 4:0
5 15.09.2013 16:00 Mladost (B) - Radnički 1947 (Č) 2:0
6 21.09.2013 16:00 Radnički 1947 (Č) - Orljane 1:1
7 25.09.2013 16:00 Naša krila 1936 - Radnički 1947 (Č) 2:3
8 29.09.2013 15:30 Radnički 1947 (Č) - Mladi Radnik 2:0
9 05.10.2013 15:30 Malošište - Radnički 1947 (Č) 3:1
10 13.10.2013 15:00 Radnički 1947 (Č) - Borac (A) 5:1
11 19.10.2013 15:00 Moravica - Radnički 1947 (Č) 2:1
12 27.10.2013 14:00 Rutevac - Radnički 1947 (Č) 3:2
13 03.11.2013 14:00 Radnički 1947 (Č) - Rasovača 2:2
14 09.11.2013 13:30 Naisus - Radnički 1947 (Č) 0:5
15 17.11.2013 13:30 Radnički 1947 (Č) - Borac (T) 4:2
16 24.11.2013 13:00 Zemljoradnik - Radnički 1947 (Č) 0:3
17 01.12.2013 13:00 Radnički 1947 (Č) - Morava 4:2
18 16.03.2014 15:00 Radnički 1947 (Č) - Palilula 4:1
19 23.03.2014 15:00 Rad - Radnički 1947 (Č) 2:6
20 29.03.2014 15:30 Radnički 1947 (Č) - Radnički 1924 (K) 3:0
21 06.04.2014 16:00 Mekiš - Radnički 1947 (Č) 1:4
22 12.04.2014 16:00 Radnički 1947 (Č) - Mladost (B) 1:1
23 19.04.2014 16:30 Orljane - Radnički 1947 (Č) 3:4
24 26.04.2014 16:30 Radnički 1947 (Č) - Naša krila 1936 0:5
25 30.04.2014 16:30 Mladi Radnik - Radnički 1947 (Č) 3:0
26 03.05.2014 16:30 Radnički 1947 (Č) - Malošište 2:1
27 10.05.2014 16:30 Borac (A) - Radnički 1947 (Č) 0:3
28 28.05.2014 16:30 Radnički 1947 (Č) - Moravica 2:4
29 21.05.2014 17:00 Radnički 1947 (Č) - Rutevac 4:2
30 25.05.2014 17:00 Rasovača - Radnički 1947 (Č) 7:4
31 01.06.2014 17:30 Radnički 1947 (Č) - Naisus 3:5
32 08.06.2014 17:30 Borac (T) - Radnički 1947 (Č) 3:2
33 15.06.2014 18:00 Radnički 1947 (Č) - Zemljoradnik 2:3
34 22.06.2014 18:00 Morava - Radnički 1947 (Č) 5:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Istok"Plasman u novoformiranu Zonu FSRIS "Istok" Moravica 34 25 3 6 78
2 Naša krila 1936 34 22 6 6 72
3 Malošište 34 19 5 10 62
4 Radnički 1947 (Č) 34 17 5 12 56
5 Orljane (-1) 34 15 7 12 51
6 Radnički 1924 (K) (-1) 34 14 9 11 50
7 Mladost (B) 34 14 8 12 50
8 Rasovača 34 13 10 11 49
9 Zemljoradnik 34 15 3 16 48
10 Rutevac (-1) 34 14 5 15 46
11 Morava (-1) 34 14 5 15 46
12 Mladi Radnik 34 13 5 16 44
13 Naisus 34 14 2 18 44
14 Palilula (-1) 34 13 5 16 43
15 Borac (T) (-1) 34 14 0 20 41
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Merošina Borac (A) (-4) 34 10 7 17 33
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Merošina Rad (-3) 34 9 4 21 28
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Doljevac Mekiš (-1) 34 4 5 25 16