XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 364 utakmica za dan
Subota, 3 Maj 2014

Fudbal

03.05.2014 19:00 Čukarički 0 : 1 Radnički 1923
03.05.2014 15:00 Spartak 3 : 2 Novi Pazar
03.05.2014 17:00 Voždovac 0 : 0 Radnički (N)
03.05.2014 17:00 Donji Srem 0 : 5 Partizan
03.05.2014 19:30 Crvena zvezda 2 : 0 Rad
03.05.2014 19:00 Jagodina 0 : 2 OFK Beograd
03.05.2014 17:00 Javor Matis 2 : 1 Vojvodina
03.05.2014 17:00 Borac 2 : 0 Teleoptik
03.05.2014 17:00 Mladost (L) 1 : 1 Sloga (K)
03.05.2014 17:00 Dolina 2 : 1 Proleter
03.05.2014 17:00 Smederevo 0 : 1 Jedinstvo Putevi
03.05.2014 17:00 Radnik 1 : 1 Metalac (GM)
03.05.2014 17:00 Timok 3 : 2 BSK Borča
03.05.2014 17:00 Bežanija 1 : 0 Sindjelić
03.05.2014 17:00 Inđija 3 : 0 Sloga (PM)
03.05.2014 16:30 Rudar 1 : 1 Polet
03.05.2014 16:30 Šumadija 6 : 0 Partizan
03.05.2014 16:30 Jedinstvo (P) 1 : 0 Radnički (S)
03.05.2014 16:30 Dubočica 1923 0 : 0 SFK Moravac
03.05.2014 16:30 Banat 4 : 0 Jedinstvo (NB)
03.05.2014 16:30 Sloga 4 : 0 Palić
03.05.2014 16:30 Dinamo 4 : 0 Novi Sad
03.05.2014 16:30 ČSK Pivara 0 : 0 Radnički (SM)
03.05.2014 17:00 Dorćol 3 : 3 Radnički (O)
03.05.2014 17:00 OFK Mladenovac 0 : 1 Šumadija
03.05.2014 17:00 Zemun 4 : 0 Srem
03.05.2014 16:30 Metalac 5 : 0 Rudar
03.05.2014 16:30 Omladinac 3 : 2 Sloboda
03.05.2014 16:30 Morava 1 : 2 Zvižd
03.05.2014 16:30 VGSK 0 : 1 Mladi radnik
03.05.2014 16:30 Karađorđe 3 : 1 Šumadinac 1913
03.05.2014 16:30 Gruža 2 : 0 Železničar
03.05.2014 16:30 Sloga 1 : 0 Napredak
03.05.2014 16:30 Sloga 1940 1 : 0 Zlatar
03.05.2014 16:30 Radnički (V) 5 : 0 Mladost (DD)
03.05.2014 16:30 Sevojno 1 : 0 Brezovica
03.05.2014 16:30 Sloga (P) 2 : 0 Polimlje
03.05.2014 16:30 Borac 0 : 1 Ribnica
03.05.2014 16:30 Jedinstvo (UB) 2 : 0 Budućnost
03.05.2014 16:30 Svrljig 1 : 0 Rudar Alpos
03.05.2014 16:30 Napredak 2 : 0 Pusta Reka
03.05.2014 16:30 Dunav 2 : 1 Rudar
03.05.2014 16:30 Radnički 1 : 4 Rtanj
03.05.2014 16:30 Bilećanin 4 : 3 Tisa
03.05.2014 16:30 Jedinstvo (BK) 1 : 0 Borac (Starčevo)
03.05.2014 16:30 Radnički (K) 4 : 0 Crvena Zvezda (RS)
03.05.2014 16:30 Vršac 0 : 0 Vršac United
03.05.2014 16:30 Budućnost 1 : 0 TSC
03.05.2014 16:30 Graničar 1924 0 : 3 Borac
03.05.2014 16:30 Cement 1 : 0 Crvena Zvezda
03.05.2014 16:30 Omladinac 3 : 1 Sloga
03.05.2014 16:30 PIK Prigrevica 3 : 0 Polet
03.05.2014 16:30 Mladost 2 : 0 Jugović
03.05.2014 16:30 Vrbas 2 : 0 Hajduk
03.05.2014 17:30 Lepušnica 1 : 0 Grafičar
03.05.2014 11:00 GSP Polet 3 : 0 Zvezdara
03.05.2014 17:30 Palilulac 0 : 2 IMT
03.05.2014 17:00 Grdica 2 : 3 Kraljevo Hajduk
03.05.2014 17:00 Backovac Junajted 1 : 0 Napredak
03.05.2014 16:30 Maršić 3 : 2 Budućnost
03.05.2014 16:30 Đerdap 2 : 1 RSK
03.05.2014 17:00 Mačva 2005 1 : 2 Jedinstvo (MZ)
03.05.2014 17:00 Jadar 3 : 2 Lipolist
03.05.2014 16:00 Rubribreza 2 : 2 Tulari
03.05.2014 16:00 Spartak 1924 8 : 0 Joševa
03.05.2014 16:00 Banjani 6 : 1 Kolubara
03.05.2014 16:00 Kačer 1 : 0 ZSK
03.05.2014 16:00 Zadrugar 2 : 0 Trlić
03.05.2014 16:00 Mladost (V) 4 : 5 OFK Osečina
03.05.2014 16:00 OFK Jabučje 2 : 2 OFK Divci
03.05.2014 16:00 Čajetina 3 : 1 Omladinac
03.05.2014 16:00 Jasen 3 : 1 Polet
03.05.2014 16:30 Palilula 1 : 1 Radnički 1924 (K)
03.05.2014 16:30 Zemljoradnik 2 : 1 Mladost (B)
03.05.2014 16:30 Radnički 1947 (Č) 2 : 1 Malošište
03.05.2014 16:30 Moravica 4 : 1 Borac (A)
03.05.2014 16:30 Jedinstvo (B) 5 : 2 Jablanica
03.05.2014 16:30 Radnički 2 : 3 Čekmin
03.05.2014 16:30 Jug Bogdan 0 : 1 Dobrič
03.05.2014 16:30 Trbunje 4 : 1 Partizanski put
03.05.2014 16:30 Spartak 2 : 1 Sloga
03.05.2014 16:30 Tanasko Rajić 4 : 1 Vladimir Durković
03.05.2014 16:30 Čelik 2 : 3 Pčinja
03.05.2014 16:30 Biljači 1 : 3 Morava
03.05.2014 17:00 OFK Tekstilac 0 : 1 Morava (R)
03.05.2014 17:00 Bošnjane 0 : 1 Sloga Ćićevac
03.05.2014 16:30 Rudna Glava 1 : 1 Branik
03.05.2014 16:30 Brestovac 3 : 0 Poreč
03.05.2014 16:30 Rudar (P) 3 : 0 Rgotina
03.05.2014 16:30 Midžor 2 : 0 Sloga
03.05.2014 17:00 Krivaja 3 : 2 Tavankut
03.05.2014 17:00 Njegoš 1 : 1 Čoka
03.05.2014 17:00 AFK 2 : 1 Vinogradar
03.05.2014 16:30 Naftagas 1 : 2 Radnički (S)
03.05.2014 16:30 Radnički (Z) 1 : 0 Vojvodina (P)
03.05.2014 16:30 Krajina 5 : 1 Jedinstvo
03.05.2014 16:30 Begej 3 : 1 Crvena zvezda
03.05.2014 17:00 OFK Odžaci 1 : 0 Zadrugar
03.05.2014 17:00 ŽAK 1 : 2 OFK Mladost APA
03.05.2014 17:00 Sloga 2 : 0 Graničar
03.05.2014 17:00 Borac 3 : 1 Stanišić
03.05.2014 16:30 Železničar 0 : 2 Hajduk 1932
03.05.2014 16:30 Partizan 4 : 4 Kupinovo
03.05.2014 16:30 Sloven (R) 0 : 0 Donji Petrovci
03.05.2014 16:30 Mladost (NS) 0 : 1 Budućnost (M)
03.05.2014 16:30 ŽSK 2 : 0 Vojvodina (BG)
03.05.2014 16:30 Vojvodina (T) 1 : 1 Veternik
03.05.2014 11:00 Zmaj 1953 2 : 0 Banja
03.05.2014 11:00 Poštar Zvezdara 1 : 0 Brodarac
03.05.2014 17:00 Mladost (C) 2 : 0 Krtinska
03.05.2014 17:00 Napredak 4 : 0 Prva Iskra
03.05.2014 17:00 Budućnost 5 : 0 Vranić
03.05.2014 17:00 Vinča 1 : 1 Pudarci
03.05.2014 17:00 Mlada krila 2 : 1 Stubal
03.05.2014 17:00 Bogutovačka Banja 1 : 5 OFK Ras
03.05.2014 Badljevica 0 : 3 Petrijevac
03.05.2014 16:30 Polet 3 : 3 Žitkovica
03.05.2014 17:00 Sloga Krnic 7 : 0 Volujac
03.05.2014 17:00 Mladost PP 9 : 0 Dumača
03.05.2014 17:00 Pričinović 3 : 1 Dobrava
03.05.2014 17:00 TE Gučevo 0 : 4 Sloga LŠ
03.05.2014 17:00 Milicionar 9 : 2 Napredak MB
03.05.2014 17:00 Gorki 1 : 2 Budućnost PD
03.05.2014 16:00 Kalenić 3 : 0 Tvrdojevac
03.05.2014 16:30 Doljevac 1971 0 : 0 Real
03.05.2014 16:30 Toplica 0 : 2 Moravac (ZT)
03.05.2014 16:30 Polet (V) 4 : 0 Crvena Zvezda
03.05.2014 16:30 Pobeda 1976 1 : 5 Jedinstvo
03.05.2014 16:30 Koprijan 1975 2 : 1 Jugovići 1976
03.05.2014 16:30 Delijski Vis 2 : 0 Čegar 2013 (K)
03.05.2014 16:30 Veliki Suvodol 1 : 9 Sloboda
03.05.2014 16:30 Zvezda 2 : 3 Dragoš
03.05.2014 17:00 Rudar 1 : 0 Resavac (VP)
03.05.2014 17:00 Radnički 3 : 1 Istok 63
03.05.2014 16:30 Blagotin 6 : 1 Omladinac
03.05.2014 17:00 OFK Sikole 4 : 2 Polet
03.05.2014 16:30 Napredak 1976 0 : 1 Sloboda 2013
03.05.2014 16:30 Bukovik 1 : 0 Mladost
03.05.2014 16:30 Nacional 0 : 3 Vratarnica
03.05.2014 16:30 Lovac 6 : 1 Kastrum
03.05.2014 16:30 Šljivar 1 : 0 Graničar
03.05.2014 17:00 Glogonj 1 : 1 Spartak
03.05.2014 17:00 Partizan (U) 2 : 2 Borac (VS)
03.05.2014 17:00 Potisje 3 : 1 Slavija
03.05.2014 17:00 Radnički 1905 1 : 2 Dušan Silni
03.05.2014 16:30 Sloboda 2 : 1 Sokolac
03.05.2014 Mićunovo 0 : 3 Eđšeg
03.05.2014 17:00 Radnički 1918 3 : 3 Lipar
03.05.2014 17:30 Noćaj 0 : 0 Napredak (V)
03.05.2014 17:00 Omladinac 6 : 2 Železničar
03.05.2014 17:00 Fruškogorski partizan 2 : 2 Dinamo
03.05.2014 17:00 Stari Grad 0 : 0 Kulpin
03.05.2014 17:00 Studenski Grad 2 : 1 Institut
03.05.2014 17:00 Olimpija 3 : 2 Dunavac
03.05.2014 17:00 OFK Burovo 6 : 0 Sloga
03.05.2014 17:00 TEK Sloga 5 : 0 Šumadija (MC)
03.05.2014 17:00 Lazarevac 1 : 5 Bistrica
03.05.2014 17:00 Barajevo 3 : 2 Lisović 1977
03.05.2014 17:00 Drlupa 5 : 3 Rudar 2012
03.05.2014 17:00 Ropočevo 5 : 1 Stojnik
03.05.2014 17:00 Mladost 5 : 1 Vojvoda
03.05.2014 17:00 Popovići 7 : 2 Borac (A)
03.05.2014 16:30 Tulež 2 : 0 Šamot
03.05.2014 16:00 Kusovac 6 : 2 Borac
03.05.2014 16:00 Šumadija 1 : 0 Mladost
03.05.2014 16:30 Mladost(L) 2 : 0 Omladinac B
03.05.2014 16:30 Melnica 2 : 3 Napredak
03.05.2014 16:30 Brana Paunović 2 : 4 Manastirica
03.05.2014 16:30 Čokordin 2 : 5 Mlava
03.05.2014 16:30 Soko 6 : 1 Dobrnje
03.05.2014 16:30 Zadrugar 4 : 2 Laznica
03.05.2014 16:30 OFK Homolje 3 : 2 Zvezda
03.05.2014 16:30 Budućnost 3 : 1 Mladost
03.05.2014 16:30 Jedinstvo (S) 0 : 0 Kobilje
03.05.2014 16:30 Stig (C) 0 : 4 BSK
03.05.2014 16:30 Metalac 2 : 1 Napredak (P)
03.05.2014 Mladost sl 0 : 1 Zablaće
03.05.2014 Bojić 4 : 1 Metlić
03.05.2014 Mladost 2011 2 : 6 OFK Varna
03.05.2014 Pocerina 0 : 1 Rankovac
03.05.2014 17:00 Sloga 7 : 2 Granit
03.05.2014 17:00 Krasava 5 : 0 DB Junajted
03.05.2014 17:00 Zadrugar 4 : 1 Omladinac
03.05.2014 Fortuna Miki 0 : 0 Maovi MH
03.05.2014 Culjkovic 3 : 1 Napredak
03.05.2014 17:00 Sloga 1 : 3 Letnjikovac
03.05.2014 17:00 Cer 0 : 1 Radnički Šabački
03.05.2014 17:00 Lajkovac 4 : 1 Sloga
03.05.2014 16:30 Radnik 3 : 1 Kolubara
03.05.2014 16:30 Goblen 0 : 1 Gornje Krajince
03.05.2014 16:30 Grdanica 1 : 1 Jedinstvo
03.05.2014 16:30 Bratstvo 2 : 3 Napredak
03.05.2014 16:30 Nomanica 1 : 2 Jašunja
03.05.2014 17:00 Mladost 1 : 2 OFK Blagotin
03.05.2014 17:00 OFK Tvrđava 0 : 3 Šumadija
03.05.2014 16:30 Velika Morava 6 : 1 Gradac
03.05.2014 16:30 Kostrež 1 : 3 Varvarin
03.05.2014 16:30 Stara Čaršija 5 : 0 Vinogradar
03.05.2014 16:30 Jugovići 6 : 1 Omladinac (O)
03.05.2014 16:30 Stragari 1 : 3 Kamenorezac 76
03.05.2014 16:30 Mladost 0 : 1 Omladinac (U)
03.05.2014 16:00 Bukovica 3 : 3 Lipovac
03.05.2014 17:00 Naša Krajina 3 : 2 Crvena Zvezda
03.05.2014 16:30 OFK Barice 0 : 3 Graničar
03.05.2014 Mitros 3 : 0 Sloga (Z-I)
03.05.2014 17:00 Hajduk 1 : 1 OFK Dragoševac
03.05.2014 17:00 Omladinac 3 : 3 OFK Borac
03.05.2014 17:00 Oniks 2 : 2 Crnovršanin
03.05.2014 17:00 Bresje 2 : 1 Šantarovac
03.05.2014 17:00 Mladost 1 : 4 Belica
03.05.2014 17:30 Sloga 2 : 2 Pobeda
03.05.2014 17:30 Baljevac 4 : 1 Proleter
03.05.2014 17:30 Crvena Zastava 0 : 5 Borac
03.05.2014 17:30 Zvezda Konatice 7 : 0 Ljubinić
03.05.2014 17:30 Skela 1 : 1 Partizan
03.05.2014 17:30 Duboko 4 : 0 Rekreativo
03.05.2014 16:30 Čelik 5 : 1 Dečić
03.05.2014 16:30 Budućnost 1 : 0 Lovćen
03.05.2014 16:30 OFK Petrovac 0 : 1 Sutjeska
03.05.2014 16:30 Mornar 2 : 2 Mogren
03.05.2014 16:30 Zeta 1 : 0 Mladost
03.05.2014 16:30 Rudar 1 : 1 Grbalj
03.05.2014 16:30 Modriča Maxima 1 : 0 Sloga
03.05.2014 16:30 Proleter 0 : 2 Kozara
03.05.2014 16:30 Drina (Z) 2 : 1 Mladost
03.05.2014 16:30 Drina HE 1 : 0 Rudar
03.05.2014 16:30 Podrinje 3 : 0 Napredak
03.05.2014 16:30 Sloboda (NG) 4 : 0 Sutjeska
03.05.2014 16:30 Borac 3 : 1 Sloboda (MG)
03.05.2014 Spartak 8 : 0 Mašinac
03.05.2014 Napredak 0 : 1 LASK Crvena zvezda
03.05.2014 Jagodina 4 : 1 Trijumf
03.05.2014 Požarevac 1 : 0 Novi Bečej
03.05.2014 16:00 Sloga 7 : 0 Lemind Lavice
03.05.2014 16:00 Šabac 2 : 7 Fruškogorac
03.05.2014 16:00 Kolibri 3 : 3 Mačva
03.05.2014 16:00 Nives 2 : 1 Kalemegdan
03.05.2014 16:00 Unafortuna 04 0 : 1 Gradac
03.05.2014 16:00 Radnički 2013 3 : 1 Slatke male
03.05.2014 16:00 ŽFK Užice 5 : 0 ŽFK Bukovička Banja
03.05.2014 13:00 Brodarac 3 : 0 Radnički (P)
03.05.2014 10:00 Dinamo 3 : 2 Proleter 2006
03.05.2014 10:00 Radnički (NP) 4 : 3 Indeks
03.05.2014 10:00 Inđija 1 : 1 Spartak
03.05.2014 10:00 Banat 2 : 0 Novi Sad
03.05.2014 10:00 Vojvodina 0 : 0 Radnički (SM)
03.05.2014 11:00 Šumadija 1903 4 : 1 Jadran
03.05.2014 11:00 Sloboda (Č) 1 : 0 Jedinstvo Putevi
03.05.2014 11:00 Arsenal 2 : 2 Pobeda
03.05.2014 11:00 Takovo 3 : 2 FAP
03.05.2014 11:00 Jedinstvo (P) 1 : 2 Timok
03.05.2014 16:30 Moravac Orion 6 : 0 Hajduk Veljko
03.05.2014 11:00 Vlasina 4 : 1 Svrljig
03.05.2014 11:00 Radan 3 : 2 Car Konstantin
03.05.2014 Sloga 1 : 3 Osipaonica
03.05.2014 Pobeda 1 : 1 Bačinac
03.05.2014 11:00 Vulturul 6 : 1 Partizan (G)
03.05.2014 15:00 Kolonija 2 : 1 Sloga (BNS)
03.05.2014 14:00 Budućnost (BB) 0 : 3 Mladost (O)
03.05.2014 17:00 Vojvodina 2 : 2 Slavija
03.05.2014 11:00 Radnički 1923 0 : 0 Teleoptik
03.05.2014 10:00 Rad 0 : 1 Čukarički
03.05.2014 11:00 Napredak 2 : 0 Sloboda (Č)
03.05.2014 10:00 Budućnost 2 : 2 Javor
03.05.2014 12:00 AS 2 : 0 Sloga (P)
03.05.2014 11:00 Sloga (K) 0 : 0 Novi Pazar
03.05.2014 10:00 Mladost (L) 1 : 1 Šumadija 1903
03.05.2014 10:00 Bačka 2 : 1 Subotica
03.05.2014 10:00 Dinamo 0 : 1 Omladinac (O)
03.05.2014 12:00 Rad 1 : 0 Čukarički
03.05.2014 11:00 Savacijum 0 : 3 Borac
03.05.2014 13:00 Napredak 3 : 0 Loznica
03.05.2014 10:00 Mladost (L) 1 : 6 Vojvodina
03.05.2014 10:00 TSC 10 : 0 Banat
03.05.2014 10:00 Novi Sad 4 : 1 Inđija
03.05.2014 10:00 Spartak 5 : 0 Radnički (S)
03.05.2014 10:00 OFK Hajduk 0 : 0 Vršac
03.05.2014 10:00 Železničar 3 : 2 Bačka 1901
03.05.2014 10:00 Proleter 2006 1 : 0 Vrbas
03.05.2014 10:00 Bečej 3 : 1 Dinamo
03.05.2014 12:00 Bubamara 0 : 2 Dragačevo
03.05.2014 13:00 Bane 5 : 0 Sloga 1940
03.05.2014 11:00 Jedinstvo Putevi 0 : 3 Sloga (K)
03.05.2014 10:00 AFK 1 : 19 Potisje
03.05.2014 12:00 Borac (St) 1 : 2 Radnički (K)
03.05.2014 10:00 Budućnost (A) 8 : 2 Tempo
03.05.2014 16:00 Borac (S) 9 : 1 Unirea
03.05.2014 14:00 Dobrica 0 : 8 Jedinstvo Stević
03.05.2014 Budućnost 2 : 4 Mladi radnik
03.05.2014 Borac 9 : 2 Železničar
03.05.2014 Sloga 1 : 3 Osipaonica
03.05.2014 SASK 6 : 2 Proleter
03.05.2014 09:30 TSC 8 : 0 Obilić
03.05.2014 09:30 Spartak '01 11 : 0 Senta
03.05.2014 Krusik 9 : 0 OFK Osecina
03.05.2014 OFK Senjak 1 : 1 Jedinstvo
03.05.2014 Zeleznicar 1 : 0 Krusik 2
03.05.2014 10:00 Radnicki 1923 I 6 : 1 Šumadija 1903 I
03.05.2014 10:00 Karađorđe 3 : 0 Sušica
03.05.2014 10:00 Šumadija 2 : 1 Radnicki 1923 II
03.05.2014 10:00 Slavija 10 : 0 Gruža

Košarka

03.05.2014 19:00 Borac Mozzart Sport 79 : 61 Metalac Farmakom
03.05.2014 17:00 Crvena zvezda Telekom 109 : 68 Crnokosa
03.05.2014 20:00 Crvena zvezda 82 : 69 Radivoj Korać 1:1

Rukomet

03.05.2014 18:30 Železničar 1949 25 : 26 Metaloplastika
03.05.2014 18:30 PKB 20 : 33 Vrbas
03.05.2014 19:00 Jugović 36 : 24 Kolubara
03.05.2014 19:00 Spartak 27 : 24 Rudar
03.05.2014 Požarevac 31 : 20 Crvenka
03.05.2014 Sloga 27 : 20 Dinamo
03.05.2014 19:00 Planinka PV 25 : 18 Metalac
03.05.2014 Jagodina 20 : 27 Mokra Gora
03.05.2014 Jastrebac 26 : 24 Zlatar
03.05.2014 Crvena zvezda 32 : 24 Obilić
03.05.2014 19:00 Bane 20 : 38 Lokomotiva
03.05.2014 16:00 Goč Merkur 18 : 32 Prva Petoletka
03.05.2014 20:45 Kikinda 27 : 26 Hajduk
03.05.2014 17:00 Sivac 69 23 : 19 Jedinstvo
03.05.2014 19:00 Banatski Karlovac 29 : 23 Metalac
03.05.2014 Ub 24 : 25 Studentski grad
03.05.2014 Udarnik 36 : 32 Sloga
03.05.2014 Rekreativo 30 : 25 Dorćol
03.05.2014 Radnički 29 : 20 Jedinstvo 1974
03.05.2014 Mačva 35 : 30 Junior
03.05.2014 19:00 Bela Palanka 34 : 19 Progres
03.05.2014 17:30 Radan 25 : 22 Hisar
03.05.2014 16:00 Sjenica 38 : 24 Užice
03.05.2014 Crepaja 24 : 33 Spartak
03.05.2014 Mladost (V) 33 : 27 Omladinac (D)
03.05.2014 Dinamo 2 26 : 27 Budućnost
03.05.2014 Mladost (O) 30 : 13 Glogonj
03.05.2014 Dolovo 35 : 19 Omladinac (I)
03.05.2014 20:00 Rusin 27 : 20 Graničar
03.05.2014 20:00 Prigrevica 29 : 25 Borac
03.05.2014 20:00 Čonoplja 1947 32 : 40 Kljajićevo
03.05.2014 20:00 Dalmatinac 27 : 26 Vojput 2
03.05.2014 Partizan 3 40 : 24 Gučevo
03.05.2014 Kosmaj 26 : 23 Zemun 1957
03.05.2014 Umčari 27 : 23 Metaloplastika 2
03.05.2014 Rukobel 21 : 13 Prva-Iskra Barič
03.05.2014 19:00 Radnički (S) 34 : 20 Max Sport
03.05.2014 19:00 Kikinda 22 : 32 Naisa
03.05.2014 19:00 Vojvodina 26 : 37 Radnički (KG)
03.05.2014 19:00 Jagodina 45 : 22 Knjaz Miloš
03.05.2014 19:00 Železničar 25 : 29 Junior
03.05.2014 19:00 Crvena Zvezda 32 : 46 BMS Milenijum
03.05.2014 19:00 Sloga 34 : 23 Metalac
03.05.2014 19:00 Proleter 42 : 37 Medicinar
03.05.2014 Vrbas 31 : 16 Želja
03.05.2014 Jedinstvo 17 : 29 Laki
03.05.2014 Topola 35 : 32 Miletić
03.05.2014 Petrovaradin 24 : 18 Naftagas
03.05.2014 Radnički 21 : 29 Spartak
03.05.2014 19:00 Niška Banja 20 : 26 Rtanj
03.05.2014 14:00 Radan 28 : 12 Aleksinac
03.05.2014 16:00 Vlasotince 28 : 22 Dubočica

Futsal

03.05.2014 17:00 Leteći Holandjanin 7 : 2 Viking
03.05.2014 19:00 Nova Pazova 1 : 1 Deus Futsal
03.05.2014 16:00 Kikinda 3 : 0 Kraljevićevo
03.05.2014 Kepa 9 9 : 3 Sremski Vitezovi
03.05.2014 Srbobran 4 : 2 Šampion
03.05.2014 Apa futsal 7 : 6 BSK

Američki fudbal

03.05.2014 15:00 Hunters Vrbas 28 : 6 Mammoths Kikinda
03.05.2014 Werewolves Valjevo 0 : 35 Golden Bears Bor