XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 698 utakmica za dan
Nedelja, 6 April 2014

Fudbal

06.04.2014 18:00 Čukarički 1 : 0 Napredak
06.04.2014 15:30 Bežanija 2 : 2 Borac
06.04.2014 15:30 Sindjelić 0 : 0 Jedinstvo Putevi
06.04.2014 15:30 Partizan 1 : 2 Rudar
06.04.2014 15:30 Železničar 4 : 0 Bane
06.04.2014 15:30 Pobeda 3 : 4 Šapine
06.04.2014 11:00 Polet 1 : 0 Šumadija
06.04.2014 15:30 Mačva 4 : 0 Jošanica ND 2011
06.04.2014 15:30 Krušik 2 : 2 Seljak
06.04.2014 16:00 Timočanin 2 : 1 Jedinstvo (P)
06.04.2014 16:00 Sinđelić 1 : 0 SFK Moravac
06.04.2014 16:00 Sloga (D) 2 : 1 Tabane Trgovački
06.04.2014 11:00 Car Konstantin 1 : 0 Dubočica 1923
06.04.2014 16:00 Radnički (S) 1 : 0 Trstenik PPT
06.04.2014 16:00 Moravac Orion 2 : 0 Hajduk Veljko
06.04.2014 16:00 Kopaonik 2 : 0 Radnički (P)
06.04.2014 15:30 Senta 2 : 1 Novi Sad
06.04.2014 15:30 Dunav 0 : 1 Radnički (SM)
06.04.2014 15:30 Palić 0 : 1 ČSK Pivara
06.04.2014 15:30 Jedinstvo (NB) 0 : 0 Dinamo
06.04.2014 15:30 Bačka (BP) 4 : 1 Bačka 1901
06.04.2014 15:30 Banat 1 : 1 Tekstilac
06.04.2014 16:00 Srem 0 : 2 Železnik Lasta
06.04.2014 16:00 Budućnost 2 : 0 Turbina
06.04.2014 16:00 Šumadija 0 : 0 Hajduk
06.04.2014 16:00 Radnički (O) 0 : 0 Lokomotiva
06.04.2014 16:00 Kolubara 2 : 1 Zemun
06.04.2014 15:30 Karađorđe 0 : 1 Mokra Gora
06.04.2014 15:30 Orlovac 1 : 1 Vodojaža
06.04.2014 15:30 Tutin 0 : 0 Šumadija 1903
06.04.2014 15:30 Takovo 1 : 1 Arsenal
06.04.2014 15:30 Polet 3 : 0 Omladinac
06.04.2014 11:00 Šumadinac 1913 1 : 2 Šumadinac (B)
06.04.2014 15:30 Borac 2 : 2 Napredak
06.04.2014 15:30 Mladi radnik 2 : 0 Sloga
06.04.2014 15:30 Zvižd 3 : 1 Šumadija
06.04.2014 15:30 Polimlje 0 : 0 Sloga 1940
06.04.2014 15:30 Brezovica 1 : 2 Jedinstvo (UB)
06.04.2014 15:30 Mladost (DD) 2 : 1 Borac
06.04.2014 15:30 Zlatar 1 : 0 Sloga (P)
06.04.2014 16:00 Rudar Alpos 0 : 0 Bukovik
06.04.2014 16:00 Pukovac 2 : 1 Napredak
06.04.2014 16:00 Kablovi 2 : 2 OFK Bor
06.04.2014 16:00 Rudar 1 : 0 SFS Borac
06.04.2014 16:00 Trajal 4 : 0 Rembas
06.04.2014 16:00 Lugomir 1 : 0 Radnički
06.04.2014 16:00 Dragocvet 2 : 1 Župa
06.04.2014 16:00 Borac (B) 3 : 0 Majdanpek
06.04.2014 16:00 Juhor 2 : 1 Dunav
06.04.2014 15:30 Crvena Zvezda (RS) 5 : 0 OFK Kikinda
06.04.2014 15:30 Borac (Starčevo) 4 : 0 Budućnost
06.04.2014 15:30 Tisa 3 : 0 Sloboda
06.04.2014 15:30 Bačka (P) 5 : 2 Radnički (K)
06.04.2014 15:30 Borac 3 : 2 Index
06.04.2014 10:00 Radnički (R) 1 : 2 IMT
06.04.2014 10:00 Železničar 4 : 0 Palilulac
06.04.2014 10:00 Grafičar 0 : 0 Sremčica
06.04.2014 16:00 Baćevac 0 : 0 GSP Polet
06.04.2014 16:30 Budućnost 2 : 0 Lazac
06.04.2014 16:30 Pazar Juniors 2011 0 : 1 Braća Vuković
06.04.2014 16:30 Ibar 2 : 0 Ribnica
06.04.2014 16:30 Radnički 3 : 0 Borac (V)
06.04.2014 16:30 Granit 2 : 1 Radnik
06.04.2014 16:30 Kraljevo Hajduk 2 : 1 Mataruge
06.04.2014 15:30 Slatina 2 : 0 Omladinac
06.04.2014 15:30 Ovčar 1 : 1 Napredak
06.04.2014 15:30 Rudar 2 : 1 Morava
06.04.2014 15:30 Donja Vrbava 1 : 2 Miokovci
06.04.2014 15:30 Jedinstvo (K) 4 : 3 Backovac Junajted
06.04.2014 15:30 Spartak 1 : 1 Jedinstvo (GG)
06.04.2014 15:30 Mladost (A) 2 : 0 Prijevor
06.04.2014 15:30 Mladost (P) 4 : 1 Gorušica
06.04.2014 16:00 Vinogradi DB 1 : 0 Šumadinac
06.04.2014 16:00 Srbija 3 : 1 Sloga D
06.04.2014 16:00 Korićani 1 : 0 OFK Bagremar
06.04.2014 16:00 Jedinstvo 1 : 1 Seljak
06.04.2014 16:00 Sušica 3 : 2 Budućnost
06.04.2014 16:00 Jadran 2 : 1 Partizan
06.04.2014 15:30 ŽSK 0 : 1 Banja
06.04.2014 15:30 Marjan 2 : 0 Vitlina-Bokanja
06.04.2014 15:30 Prvi srpski ustanak 2 : 1 Junkovac
06.04.2014 15:30 Borac 4 : 0 Šumadinac
06.04.2014 15:30 Partizan 2 : 0 Lokomotiva
06.04.2014 15:30 Aranđelovac 0 : 3 Šatornja
06.04.2014 15:30 Beli orlovi 0 : 2 Lepenica
06.04.2014 15:30 Budućnost (R) 2 : 0 Bresje Superior
06.04.2014 15:30 Železničar (K) 0 : 1 Borac
06.04.2014 15:30 Pobeda 5 : 1 Šumadija
06.04.2014 15:30 SASK 2 : 1 Mladi borac
06.04.2014 15:30 Proleter 5 : 1 Železničar (S)
06.04.2014 15:30 Budućnost (MK) 2 : 0 Osipaonica
06.04.2014 15:30 Polet 1 : 3 Bačinac
06.04.2014 15:30 Glavaš 1 : 5 Sloboda
06.04.2014 15:30 Petar Dobrnjac 2 : 1 Mlava
06.04.2014 15:30 Beli Orao 1 : 2 Vihor
06.04.2014 15:30 Omladinac 1 : 4 Trgovački
06.04.2014 15:30 Basarac 2 : 0 Integral
06.04.2014 15:30 Makce 2 : 0 Sloga
06.04.2014 15:30 Mladost 1 : 4 Polet
06.04.2014 15:30 Rudar 1 : 2 RSK
06.04.2014 16:00 Podrinje 3 : 3 Jedinstvo (MZ)
06.04.2014 16:00 Jedinstvo (Š) 1 : 0 Mladost (P)
06.04.2014 16:00 Radjevac 2 : 0 Mačva 2005
06.04.2014 16:00 Provo 3 : 1 Gučevo
06.04.2014 16:00 Antimon 2 : 0 Drina
06.04.2014 16:00 Mladi Borac 3 : 0 Majur
06.04.2014 16:00 Lipolist 1 : 1 Hajduk Stanko
06.04.2014 15:30 Tulari 1 : 0 OFK Osečina
06.04.2014 15:30 Trlić 1 : 1 OFK Divci
06.04.2014 15:30 ZSK 2 : 1 Pepeljevac
06.04.2014 15:30 Joševa 3 : 1 OFK Jabučje
06.04.2014 15:00 Perućac 1 : 2 Jedinstvo (K)
06.04.2014 15:00 Budućnost 1 : 0 Ariljska rampa
06.04.2014 15:00 Zlatibor 9 : 0 Crnokosa
06.04.2014 15:00 Višesava 8 : 0 GP Zlatibor
06.04.2014 15:00 Polet 3 : 0 Omladinac
06.04.2014 16:00 Mladi Radnik 1 : 0 Rutevac
06.04.2014 16:00 Mladost (B) 1 : 2 Moravica
06.04.2014 16:00 Mekiš 1 : 4 Radnički 1947 (Č)
06.04.2014 16:00 Rad 3 : 2 Naisus
06.04.2014 16:00 Morava 1 : 1 Zemljoradnik
06.04.2014 16:00 Morava 4 : 2 Moravac 1948
06.04.2014 16:00 Proleter (M) 0 : 4 Mladost (M)
06.04.2014 16:00 Rudar 0 : 2 Proleter (DV)
06.04.2014 16:00 Vrtište 0 : 3 Jedinstvo
06.04.2014 16:00 Brzi Brod 5 : 1 Mladost (L)
06.04.2014 16:00 Budućnost 5 : 3 Crvena zastava
06.04.2014 16:00 Sloga 2 : 0 Plantaža
06.04.2014 16:00 Jedinstvo (G) 2 : 1 Čekmin
06.04.2014 16:00 Jedinstvo (GS) 1 : 1 Bobište
06.04.2014 16:00 Progres 3 : 0 Radnički
06.04.2014 16:00 Jablanica 5 : 0 Gradac
06.04.2014 11:00 Lemind Livnica 4 : 2 Umac
06.04.2014 16:00 Šumadija 4 : 0 Mladi Borac
06.04.2014 15:30 Pobeda 6 : 1 Polet
06.04.2014 15:30 Omladinac 0 : 3 Borac
06.04.2014 15:30 Kosovac 0 : 7 Kosanica
06.04.2014 15:30 Partizanski put 1 : 0 N.S. Tatko
06.04.2014 15:30 Jastrebac 4 : 0 Dobrič
06.04.2014 16:00 Zadrugar 1 : 0 Jedinstvo ( B.P)
06.04.2014 16:00 Mladost (P.R) 3 : 3 Vladimir Durković
06.04.2014 16:00 Padež 3 : 3 Tanasko Rajić
06.04.2014 16:00 Sloga 1 : 2 Jedinstvo ( P )
06.04.2014 16:00 Gnjilan 2 : 0 Napredak
06.04.2014 16:00 Trešnjevka 1 : 4 Levosoje
06.04.2014 16:00 Ternoci 1 : 0 Vranjska Banja
06.04.2014 16:00 OFK Alakince 0 : 0 Nebeski Anđeli
06.04.2014 16:00 Vihor 1 : 4 Morava
06.04.2014 16:00 OFK Pavlovac 3 : 2 Mladost (S)
06.04.2014 16:00 Mladost (B) 2 : 0 Besa 2005
06.04.2014 16:00 Sloga (B) 0 : 9 Ropotovo
06.04.2014 16:00 Mineralac 2 : 6 Rudar
06.04.2014 15:00 Polet 3 : 0 Radnički
06.04.2014 15:00 Čaglavica 0 : 3 Gračanica
06.04.2014 15:00 Ugljare 3 : 1 Brezovica
06.04.2014 15:00 Gracko 2 : 1 Sitnica
06.04.2014 16:30 Bratstvo 4 : 0 Mladost (D)
06.04.2014 16:30 Mladost (K) 1 : 3 Levač
06.04.2014 11:00 BSK 2 : 0 Budućnost
06.04.2014 16:30 Morava (R) 2 : 0 Vinorača
06.04.2014 16:30 Mladost (J) 1 : 0 Kušiljevo
06.04.2014 16:30 Napredak (D) 1 : 0 Jedinstvo
06.04.2014 16:00 Sloga Ćićevac 5 : 1 Naupare
06.04.2014 16:00 Šanac 2 : 0 Sloga Dašnica
06.04.2014 16:00 Jasika 1 : 4 Jastrebac
06.04.2014 16:00 Čitluk 1 : 0 Bošnjane
06.04.2014 16:00 Mladost 3 : 2 Pepeljevac
06.04.2014 16:00 Trudbenik 0 : 0 Jedinstvo 1936
06.04.2014 16:00 Temnić 1924 2 : 0 Vinogradar
06.04.2014 16:00 Branik 0 : 1 Blizna
06.04.2014 16:00 Ključ 3 : 0 Slatina
06.04.2014 16:00 Brodoremont 3 : 0 Rajac
06.04.2014 15:30 Mladost 2 : 2 Midžor
06.04.2014 15:30 Osnić 1 : 0 OFK 019 Zaječar
06.04.2014 15:30 ŠSK 1 : 2 Rgotina
06.04.2014 15:30 Omladinac 5 : 1 Sloga
06.04.2014 15:30 Polet 0 : 6 BSK
06.04.2014 15:30 OFK Knjaz 1 : 2 Borac
06.04.2014 15:30 Rudar (VČ) 1 : 0 Trebič
06.04.2014 16:00 Vojvodina 1 : 2 Partizan (G)
06.04.2014 16:00 Kolonija 1 : 2 Mladost (O)
06.04.2014 16:00 Radnički (B) 3 : 0 Tempo
06.04.2014 16:00 Budućnost (A) 1 : 3 Slavija
06.04.2014 16:00 Jugoslavija 1 : 1 Polet
06.04.2014 16:00 Železničar 8 : 1 Crvena zvezda
06.04.2014 16:00 Vulturul 0 : 0 Sloga (BNS)
06.04.2014 16:30 Tavankut 3 : 2 Vinogradar
06.04.2014 16:30 Bajša 2 : 0 Olimpija (G)
06.04.2014 16:30 Čantavir 1 : 0 AFK
06.04.2014 16:30 Proleter 3 : 2 Njegoš
06.04.2014 16:30 Bačka 2 : 1 Krivaja
06.04.2014 16:30 Olimpija (TS) 0 : 3 Subotica
06.04.2014 15:30 Zadrugar 0 : 0 Radnički (S)
06.04.2014 15:30 Vojvodina (NM) 2 : 1 Radnički (Z)
06.04.2014 15:30 Borac 0 : 3 Vojvodina (P)
06.04.2014 15:30 Potisje 1 : 2 Vojvodina (B)
06.04.2014 15:30 Rusanda 1 : 1 Jedinstvo
06.04.2014 15:30 Crvena zvezda 1 : 1 Mladost Bambi
06.04.2014 15:30 Kula 4 : 1 Kordun
06.04.2014 15:30 Zadrugar 3 : 0 Borac
06.04.2014 15:30 Omladinac (B) 0 : 0 Sloga
06.04.2014 16:00 Ljukovo 1 : 0 Radnički
06.04.2014 16:00 Donji Petrovci 2 : 1 Jadran
06.04.2014 16:00 Kupinovo 1 : 0 Budućnost
06.04.2014 16:00 Hajduk 1932 4 : 1 LSK Laćarak
06.04.2014 15:30 Sutjeska 4 : 0 Mladost (NS)
06.04.2014 15:30 Mladost (BP) 1 : 4 Petrovaradin
06.04.2014 10:00 Kabel 2 : 0 Tvrdjava
06.04.2014 15:30 TSK 3 : 0 Vojvodina (BG)
06.04.2014 11:00 13. maj 2 : 1 PKB Kovilovo
06.04.2014 16:00 Borac 2 : 1 Slavija
06.04.2014 13:00 Brodarac 2 : 0 Milutinac
06.04.2014 16:00 BSK 2012 1 : 0 Banja
06.04.2014 16:00 Posavina 1 : 4 OFK Zabrežje
06.04.2014 16:00 Strelac 1 : 1 Krtinska
06.04.2014 16:00 Stepojevac VAGA 3 : 0 Veliki Borak
06.04.2014 16:00 Mladost (B) 3 : 0 Prva Iskra
06.04.2014 16:00 Kosmaj 2 : 1 Velika Krsna
06.04.2014 16:00 Boleč 7 : 0 Selo Mladenovac
06.04.2014 16:00 Nemenikuće 0 : 0 Podunavac
06.04.2014 16:00 Pudarci 2 : 0 Dunavac
06.04.2014 16:00 OFK Leštane 2 : 3 Torlak
06.04.2014 16:30 Vrnjci 4 : 0 Bogutovačka Banja
06.04.2014 16:30 Gruža 1 : 0 Zvezda
06.04.2014 16:30 Morava (S) 2 : 0 Mlada krila
06.04.2014 16:30 Partizan 3 : 5 Magnohrom
06.04.2014 16:30 Šumadija 4 : 2 Stubal
06.04.2014 16:30 Napredak 2 : 2 Jedinstvo
06.04.2014 16:30 Čibukovac 0 : 2 OFK Ras
06.04.2014 16:30 Tavnik 2 : 4 Proleter
06.04.2014 15:00 Brezak 0 : 0 Jablanica
06.04.2014 15:00 Majdan 1 : 0 Ozremica
06.04.2014 15:00 Šilopaj 2 : 1 Takovski Ustanak
06.04.2014 15:00 Omladinac 2 : 1 Mladi Rudar
06.04.2014 15:00 Mladost 09 2 : 2 Velereč 94
06.04.2014 15:30 Planinac 0 : 3 Lugovi
06.04.2014 15:30 Strelac 2 : 1 Rakova
06.04.2014 15:30 Zadrugar 4 : 2 Kej
06.04.2014 15:30 Čačak 94 1 : 5 Parmenac
06.04.2014 15:30 Budućnost 7 : 0 Polet (G)
06.04.2014 15:30 Premeća 2 : 0 Vujan
06.04.2014 16:00 Kotraža 2 : 1 Gradina
06.04.2014 16:00 Jelica 2 : 1 Radnički
06.04.2014 11:00 Prilike 8 : 1 Vrelo
06.04.2014 16:00 Seljak 0 : 1 Šumadija 1934
06.04.2014 16:00 Botunje 4 : 0 Zastava
06.04.2014 16:00 Mladost 0 : 3 Kutlovo
06.04.2014 16:00 21. oktobar 0 : 3 Borac
06.04.2014 16:00 Hajduk 2 : 2 Azbest
06.04.2014 16:00 OFK Žeželj 2 : 3 Sloga
06.04.2014 16:00 Kremenac 3 : 1 Košutnjak
06.04.2014 15:30 Misača 3 : 2 Radoje Domanović
06.04.2014 15:30 Plaskovac 1 : 0 Proleter
06.04.2014 11:00 B 2000 1 : 1 Sloga
06.04.2014 15:30 Žabare 1 : 5 Kopljari
06.04.2014 15:30 Mladi rudar 3 : 1 Mladost
06.04.2014 15:30 BSK 4 : 1 Trnava
06.04.2014 15:30 Pobeda (Đ) 2 : 0 Meteor
06.04.2014 15:30 Pobeda (S) 3 : 0 Kotlenik
06.04.2014 15:30 Omladinac 3 : 0 Mladost (B)
06.04.2014 15:30 BSK 1 : 1 Grivac
06.04.2014 15:30 Sloga (Z) 0 : 4 Mladost MG (S)
06.04.2014 15:30 Mladost (R) 1 : 2 Karađorđe
06.04.2014 15:30 Sloga (M) 2 : 0 Bare
06.04.2014 Sloga 4 : 1 Jasenica
06.04.2014 15:30 Budućnost 2 : 0 Rudar
06.04.2014 15:30 Dragoš 0 : 2 Omladinac (M)
06.04.2014 15:30 Radnički 4 : 3 Omladinac (B)
06.04.2014 15:30 Borac 4 : 2 Bata Bulić
06.04.2014 15:30 Napredak 2 : 0 Omladinac (S)
06.04.2014 15:30 Polet 2 : 1 Mladost
06.04.2014 15:30 Zadrugar 2 : 2 Krilaš
06.04.2014 15:30 Sloga (Ć) 0 : 1 Sloga (D)
06.04.2014 15:30 Vojvoda Milenko 2 : 3 Mlava
06.04.2014 15:30 Mladi Borac 1 : 1 Kurjače
06.04.2014 15:30 Borac 5 : 4 Jedinstvo (D)
06.04.2014 16:30 Dobrava 1 : 1 Borac
06.04.2014 16:30 Radnički 3 : 2 Mladost PP
06.04.2014 16:30 Karađorđe 4 : 1 Sloga Krnic
06.04.2014 16:30 Mladost Zvezd 1 : 1 Pričinović
06.04.2014 16:30 Sloga Mat 1 : 1 Cerić
06.04.2014 16:30 Volujac 1 : 4 Dumača
06.04.2014 16:30 Mrovska 3 : 4 Vlašić
06.04.2014 16:30 Trešnjevka 5 : 1 Galeb
06.04.2014 16:00 Mladost 2 : 1 Jedinstvo
06.04.2014 16:00 Bratstvo 4 : 4 Hajduk
06.04.2014 16:00 Velika Reka 1 : 0 Studenac
06.04.2014 16:00 Cerova 3 : 0 Cer
06.04.2014 16:00 Sloga LŠ 1 : 1 Borac K
06.04.2014 16:00 Milan Orlić 2 : 1 Stolice
06.04.2014 16:00 Sloga K 2 : 1 Jadar 1961
06.04.2014 16:30 Sloboda 6 : 1 Napredak BP
06.04.2014 16:30 Sloga 1 : 1 Premijer
06.04.2014 16:30 Duško 3 : 2 Budućnost PD
06.04.2014 16:30 Budućnost ZM 3 : 1 Gorki
06.04.2014 16:30 Napredak MB 2 : 0 Partizan
06.04.2014 16:30 Proleter 4 : 1 Torpedo
06.04.2014 16:30 Drina 3 : 0 Napredak RIB
06.04.2014 15:30 Rajac 4 : 1 Borac
06.04.2014 15:30 Ribnikar 3 : 0 Liplje
06.04.2014 15:30 Polet 1 : 4 Kolubara 2
06.04.2014 15:30 Beloševac 2 : 3 Tešnjar
06.04.2014 15:30 OFK Stublenica 0 : 2 Sovljak
06.04.2014 15:30 Polet (DL) 1 : 3 Kalenić
06.04.2014 15:30 Omladinac 1 : 2 Gunjevac
06.04.2014 15:30 Proleter 1 : 0 Tvrdojevac
06.04.2014 15:30 Polet (T) 3 : 0 Rudar 1945
06.04.2014 15:30 Ratkovac 2 : 2 Stepanje
06.04.2014 15:30 Dobrinjac 3 : 2 Ježevica
06.04.2014 15:30 Lazarica 4 : 0 Plavi tok
06.04.2014 15:30 Savinac 3 : 1 Blagaja
06.04.2014 15:30 Gorobilje 2 : 3 Napredak
06.04.2014 15:30 Avijatičar 5 : 1 Glumač
06.04.2014 15:30 Duškovci 1 : 0 Pobeda
06.04.2014 16:00 Dušnik 6 : 0 Doljevac 1971
06.04.2014 16:00 Toplica 1 : 3 Moravac (Č)
06.04.2014 16:00 Napredak 2012 7 : 0 Feniks 2012
06.04.2014 11:00 Vukašinovac 0 : 4 Sloga (K)
06.04.2014 10:00 Baličevac 1974 4 : 0 Dobrič
06.04.2014 10:00 Padina 2 : 2 Koprijan 1975
06.04.2014 10:00 Sloga 1980 1 : 1 Mladost 1976
06.04.2014 16:00 Sloga (DT) 2 : 1 Sloga 1948 (M)
06.04.2014 16:00 Vulkan 1963 2 : 2 Radnički 1936
06.04.2014 16:00 Stevan Nešticki 6 : 1 Mladost (DK)
06.04.2014 16:00 Palilulac 3 : 0 Supovac
06.04.2014 16:00 Mladost 1954 (DM) 2 : 8 Mramor 1927
06.04.2014 16:00 Čegar 2013 (K) 0 : 5 Čegar 1946 (DM)
06.04.2014 16:00 Mladost (DL) 2 : 3 Mladost (V)
06.04.2014 16:00 OFK Morava 1 : 0 Sloboda
06.04.2014 16:00 OFK Brza 7 : 1 Navalin
06.04.2014 16:00 Omladinac 2 : 1 Železničar
06.04.2014 16:00 Veternica 1 : 2 Morava
06.04.2014 16:00 Kumarevo 5 : 1 MB Marjan
06.04.2014 16:00 Pobeda 4 : 2 Provalija
06.04.2014 16:00 Jerma 2 : 4 Zvezda
06.04.2014 16:00 Temac 1 : 3 Lokomotiva
06.04.2014 16:30 Sloga 6 : 0 Crni Vrh
06.04.2014 16:30 Napredak (SL) 4 : 1 Sindjelić (G)
06.04.2014 16:30 Vinogradar 3 : 1 Kolare
06.04.2014 16:30 Resavac (S) 4 : 2 Juhor
06.04.2014 16:30 Kupinovac 2 : 1 Mladi radnik
06.04.2014 16:30 Hajduk 1 : 1 Šumadija
06.04.2014 16:30 Napredak (SV) 2 : 1 Rudar
06.04.2014 16:30 Napredak (Z) 2 : 1 Resavac (VP)
06.04.2014 16:30 Napredak (ST) 0 : 0 Javor
06.04.2014 16:30 Istok 63 4 : 0 Polet
06.04.2014 15:30 Ribnik 2 : 0 Rubin (Z)
06.04.2014 15:30 Donji Kopaonik 5 : 0 Mladost (T)
06.04.2014 15:30 Rubin (DS) 1 : 1 Župski biseri
06.04.2014 15:30 Mladost (DK) 4 : 1 Beli Orlovi
06.04.2014 15:30 Sloga 2 : 0 Ušće
06.04.2014 15:30 Omladinac 1 : 1 Mladi radnik
06.04.2014 15:30 Sloga 2 : 1 OFK Ribare
06.04.2014 15:30 Sebečevac 2 : 1 Rasina
06.04.2014 15:30 BSK 0 : 1 Dušan Ristić
06.04.2014 15:30 Parunovac 2 : 1 Gornji Stepoš
06.04.2014 15:30 Mudrakovac 3 : 1 13. April
06.04.2014 15:30 Dedina 0 : 3 Kapidžija
06.04.2014 15:30 Kupci 3 : 0 Dvorane
06.04.2014 16:00 Omladinac 6 : 1 Velika Vrbica
06.04.2014 16:00 Koča Andjelković 5 : 0 Lokomotiva
06.04.2014 16:00 Mala Vrbica 1958 4 : 1 Pontes
06.04.2014 16:00 Rtkovo 0 : 4 Egeta
06.04.2014 16:00 Čubra 0 : 3 Vidrovac
06.04.2014 16:00 Polet 1 : 0 Slatina
06.04.2014 11:00 OFK Tamnič 0 : 6 Deli Jovan
06.04.2014 16:00 Rečka 1 : 3 Kovilovo
06.04.2014 16:00 Urovica 1 : 1 Miloševo
06.04.2014 16:00 Srbovo 2 : 0 OFK Sikole
06.04.2014 16:00 Ratar 3 : 3 Graničar
06.04.2014 15:30 Slemen 1 : 2 Palilulac
06.04.2014 15:30 Omladinac 3 : 2 Rtanj
06.04.2014 15:30 Pobeda 4 : 0 Sloboda 2013
06.04.2014 16:00 Graničar 2 : 3 Šljivar
06.04.2014 16:00 Pobeda 0 : 3 Unirea
06.04.2014 16:00 Polet 3 : 2 Glogonj
06.04.2014 16:00 Spartak 1 : 0 Mladost (V)
06.04.2014 16:00 Omladinac (O) 2 : 1 Jedinstvo Stević
06.04.2014 16:00 Plavi Dunav 1932 2 : 2 BSK Bavanište
06.04.2014 16:00 Stari Tamiš 6 : 1 Borac (P)
06.04.2014 16:00 Dolovo 3 : 3 Omladinac (D)
06.04.2014 16:00 Budućnost (BB) 2 : 2 Strela
06.04.2014 16:00 Ševac 1 : 1 Karaš (J)
06.04.2014 16:00 Hajdučica 3 : 1 Partizan (K)
06.04.2014 16:00 Hajduk 3 : 2 Potporanj
06.04.2014 16:00 Karaš (K) 0 : 1 Borac (VG)
06.04.2014 16:00 Ratar 4 : 2 Dobrica
06.04.2014 16:00 Vinogradar 2 : 2 Jedinstvo
06.04.2014 16:00 Borac (VS) 1 : 0 Dunav
06.04.2014 16:30 Graničar 3 : 0 Jedinstvo (M)
06.04.2014 16:30 Horgoš 1911 1 : 1 Jedinstvo (SK)
06.04.2014 16:30 Jadran 9 : 1 Tromedja
06.04.2014 16:30 Đurđin 0 : 0 Bratstvo
06.04.2014 16:30 Lokomotiva 3 : 5 Solid
06.04.2014 16:30 Elektrovojvodina 2 : 0 Bikovo
06.04.2014 16:30 Udarnik 0 : 2 Hajduk
06.04.2014 Eđšeg 0 : 3 Mladost 1952
06.04.2014 Mićunovo 1 : 1 Tomislavci
06.04.2014 Sloboda 2 : 2 Pobeda
06.04.2014 15:30 Mladost 5 : 2 OFK Klek
06.04.2014 15:30 Proleter 2006 0 : 0 Radnički Ratar
06.04.2014 15:30 Naftagas 1 : 0 Borac
06.04.2014 15:30 ŽFK Banat-Bagljaš 1 : 0 Zlatica
06.04.2014 15:30 Lehel 2 : 0 Banat
06.04.2014 15:30 OFK Gradnulica 1 : 0 Omladinac
06.04.2014 15:30 2. Oktobar 2 : 3 Polet
06.04.2014 15:30 Borac 0 : 3 ŽAK
06.04.2014 15:30 Napredak 1 : 1 Delija
06.04.2014 15:30 Budućnost 1 : 5 1.Oktobar
06.04.2014 15:30 Napredak 3 : 0 Progresul
06.04.2014 15:30 Roham 8 : 0 Bega
06.04.2014 15:30 Proleter 2 : 3 Olimpija
06.04.2014 15:30 Rastina 1918 1 : 5 Rusin
06.04.2014 15:30 Lipar 4 : 0 Dinamo
06.04.2014 15:30 Dunav 3 : 1 Graničar
06.04.2014 15:30 OFK Šikara 1 : 0 Panonija
06.04.2014 15:30 Jedinstvo 1947 1 : 2 OFK Metalac
06.04.2014 15:30 Jedinstvo 1 : 4 Aleksa Šantić
06.04.2014 15:30 Partizan 3 : 2 Radnički 1918
06.04.2014 16:00 Jedinstvo (P) 3 : 0 Fruškogorac
06.04.2014 16:00 Napredak (P) 3 : 0 Sremac
06.04.2014 16:00 PSK Putinci 1 : 0 Napredak (Ž)
06.04.2014 10:00 Fruška Gora 1 : 1 Sloga Milšped
06.04.2014 16:00 Sloven 6 : 0 Šumar
06.04.2014 16:00 Graničar 2 : 0 Dunav
06.04.2014 16:00 Podunavac 2 : 0 Jedinstvo (R)
06.04.2014 17:30 Graničar (K) 2 : 3 Hajduk
06.04.2014 17:30 Jedinstvo (M) 3 : 1 Fruškogorac (K)
06.04.2014 17:30 Srem 2 : 0 OFK Bačinci
06.04.2014 17:30 Omladinac (M) 2 : 1 Sloboda
06.04.2014 17:30 OFK Zeka Buljubaša 7 : 1 Borac (M)
06.04.2014 17:30 Napredak (V) 5 : 0 Sinđelić
06.04.2014 15:30 Susek 1 : 2 Tatra
06.04.2014 15:30 Sirig 3 : 0 Sremac Beomal
06.04.2014 15:30 Fruškogorac 3 : 4 Omladinac
06.04.2014 15:30 Proleter 3 : 3 Vinogradar
06.04.2014 15:00 Jedinstvo (Gosp.) 3 : 0 Hajduk (Gard.)
06.04.2014 15:00 Mladost (Radič.) 0 : 6 Obilić (Zmajevo)
06.04.2014 15:00 Jedinstvo (B.P.S.) 1 : 7 Titel
06.04.2014 15:00 Bačka (Đurđ.) 0 : 7 Mladost Radost (Srbob)
06.04.2014 15:00 Bečej 1918 6 : 2 Miletić (Mošorin)
06.04.2014 15:00 Napredak (Nadalj) 5 : 0 Sloga (Lok)
06.04.2014 15:00 Hajduk (Čurug) 6 : 0 Obilić (Vilovo)
06.04.2014 15:00 Iskra (Kucura) 0 : 4 Budućnost (S.S.)
06.04.2014 16:00 Maglić 3 : 2 Slavija
06.04.2014 16:00 Bački Hajduk 0 : 0 Hercegovac
06.04.2014 16:00 Bačka 2 : 2 Krila Krajine
06.04.2014 16:00 Sindjelić 2012 3 : 0 Novi Beograd
06.04.2014 16:00 Šumadinac 1 : 0 BUSK
06.04.2014 16:00 Borac 1 : 0 Institut
06.04.2014 16:00 Pobednik 1 : 4 Mladost
06.04.2014 16:00 Crvenka 1 : 2 Mladi proleter
06.04.2014 16:00 Dunav 6 : 2 Sparta
06.04.2014 16:00 Pionir 1 : 3 Dunavac
06.04.2014 16:30 Mladi Borac 0 : 8 OFK Burovo
06.04.2014 16:30 Polet 2 : 0 Mladi radnik
06.04.2014 16:30 OFK Budućnost 2 : 1 Dimitrije Tucović
06.04.2014 16:30 Bistrica 0 : 2 Šumadija (MC)
06.04.2014 16:00 Beljina 2 : 1 Barajevo
06.04.2014 16:00 Lisović 1977 1 : 0 Rušanj
06.04.2014 16:00 Borac 2 : 1 OFK Meljak
06.04.2014 16:00 Vukićevica 2 : 1 Belo Polje
06.04.2014 16:00 Polet 6 : 0 Trstenica
06.04.2014 16:00 Zadrugar 0 : 7 Omladinac
06.04.2014 16:00 Jedinstvo 5 : 1 Urovci
06.04.2014 16:00 Poljane 2 : 3 Rvati
06.04.2014 16:00 Senaja 1 : 2 Šepšin
06.04.2014 16:00 Ivanča 1 : 0 Markovac
06.04.2014 16:00 Napredak 1 : 2 Borac
06.04.2014 12:00 Omladinac 3 : 4 Radnički PDM
06.04.2014 16:00 Pinosava 4 : 0 Hajduk
06.04.2014 16:00 Heroj 1925 3 : 0 OFK Mladost
06.04.2014 16:30 Progorelica 3 : 1 Omladinac
06.04.2014 16:30 Studen Vitez 0 : 0 Budućnost
06.04.2014 16:30 Real 7 : 0 Zgodačica
06.04.2014 16:30 Borac (A) 4 : 1 Jovo Kursula
06.04.2014 16:30 Jedinstvo 6 : 2 Miločajac
06.04.2014 15:30 Mladost (R) 0 : 3 Omladinac B
06.04.2014 15:30 Jedinstvo 1 : 1 Napredak
06.04.2014 15:30 Manastirica 4 : 3 Vukan
06.04.2014 11:00 B.S.K. 0 : 7 Sloga 1952
06.04.2014 15:30 7 juli 1 : 0 Čokordin
06.04.2014 15:30 Burovac 3 : 0 Laolac
06.04.2014 15:30 Mlava 1 : 3 Borac
06.04.2014 Radnik 1 : 0 Budućnost (A)
06.04.2014 Sloga (VS) 1 : 1 Stig (C)
06.04.2014 15:30 Usije 2 : 7 Carevac
06.04.2014 15:30 Ram 1 : 3 Električar
06.04.2014 15:30 Srednjevo 0 : 4 Kumane
06.04.2014 15:30 Barič 2 : 3 Radnički
06.04.2014 15:30 OFK Vinci 2 : 1 Pek
06.04.2014 15:30 Mrčkovac 0 : 3 Žika Marković Uča
06.04.2014 15:30 Graničar 2013 6 : 0 Desine
06.04.2014 15:30 Polet 2 : 3 OFK Braničevo
06.04.2014 15:30 Proleter 2 : 0 Dunavac
06.04.2014 15:30 Sloga (D) 0 : 2 Napredak 1947
06.04.2014 15:30 Sopot 1 : 0 Dunav
06.04.2014 15:30 Sloga (L) 2 : 1 Metalac
06.04.2014 15:30 Pobeda 0 : 2 Napredak 1934
06.04.2014 15:30 Zemljoradnik 1 : 1 Sloga 1936
06.04.2014 15:30 Dizel 3 : 2 Mip Majdan
06.04.2014 16:00 Homolje 4 : 4 Radenka
06.04.2014 16:00 Sloga 8 : 2 Neresnica
06.04.2014 16:00 Mladost 2013 2 : 3 Vojvoda Stepa Stepanović
06.04.2014 16:00 Sloga Trgošped 3 : 1 Hajduk
06.04.2014 11:00 Petrovac 74 1 : 0 Sloga Ridj
06.04.2014 11:00 Skupljen 2013 1 : 0 Žika
06.04.2014 11:00 Polet 1 : 2 Mladost PB
06.04.2014 16:00 Krnule 09 3 : 2 Dragojevac
06.04.2014 11:00 Crnča 4 : 0 Sloga DB
06.04.2014 13:00 Grabovica 1 : 1 OFK Donja Ljubovidja
06.04.2014 15:00 Azbukovica 0 : 2 Čobanče
06.04.2014 15:30 Orao 2 : 9 Toplica
06.04.2014 15:30 Gornji Lajkovac 0 : 2 Mladost
06.04.2014 12:30 Veliševac 9 : 2 Proleter
06.04.2014 15:30 Popadić 1 : 1 Mionica
06.04.2014 15:30 Gornji Mušić 1 : 2 Komanice
06.04.2014 Lukavac 1 : 0 OFK Povlen
06.04.2014 Kotešica 3 : 1 Borac
06.04.2014 15:30 Mladost 2 : 2 Mali korak
06.04.2014 11:00 Sloga 4 : 1 Nepričava
06.04.2014 16:00 Dimitrije Tucović 1 : 1 Strmovo 1968
06.04.2014 16:00 Jedinstvo 4 : 1 Vrelo
06.04.2014 16:00 Kolubara 2 : 2 Crvena Jabuka
06.04.2014 16:00 Brgule 1 : 2 Sloga
06.04.2014 16:00 Radnik 3 : 0 Vukona
06.04.2014 16:00 Pambukovica 2 : 2 Čučuge
06.04.2014 16:00 OFK Paljuvi 4 : 1 Sloga
06.04.2014 16:00 Dokmir 1 : 4 Murgaš 2012
06.04.2014 16:00 Đorđe Bodinović 1 : 0 Šarbane
06.04.2014 10:00 Jašunja 2 : 3 Gornje Krajince
06.04.2014 11:00 Napredak 5 : 0 Jedinstvo
06.04.2014 16:00 Osaonica 1 : 1 Jedinstvo
06.04.2014 16:00 Ribnik 5 : 0 Lipar
06.04.2014 16:00 Trnava 6 : 1 Dražmirovac
06.04.2014 16:00 Morava (KS) 4 : 0 Sloboda
06.04.2014 16:00 Partizan (G) 6 : 1 Partizan (M)
06.04.2014 16:30 Popovac 1 : 2 Železničar
06.04.2014 16:30 Mladost (GM) 0 : 1 Moravac
06.04.2014 16:30 Vihor 0 : 1 Heroj
06.04.2014 16:30 Sloboda 1 : 1 OFK Borac
06.04.2014 16:30 ISK Izvor 1 : 0 Budućnost (L)
06.04.2014 15:00 Kostrež 5 : 1 Velika Morava
06.04.2014 15:00 Čukarički 2 : 3 Gradac
06.04.2014 15:00 FK Stari Trstenik 3 : 0 Stara Čaršija
06.04.2014 15:00 Vinogradar 0 : 3 Borjak 2013
06.04.2014 15:00 Topoljak 4 : 0 Stragari
06.04.2014 15:00 Žabare 3 : 0 Konjuh
06.04.2014 15:00 Pasjak 2013 1 : 1 Globoder
06.04.2014 15:00 Gaglovo 1 : 1 Srnje
06.04.2014 15:00 Kruševica 5 : 1 Meševo
06.04.2014 15:30 Modrica 5 : 2 Zmajevac
06.04.2014 15:30 Štitari 3 : 3 Bukovica
06.04.2014 15:30 OFK Budućnost 4 : 2 Zdravinje
06.04.2014 15:30 Trmčare 2 : 2 Lipovac
06.04.2014 15:30 Polet (Š) 0 : 0 Drugari
06.04.2014 15:30 Polet (K) 3 : 0 Rasinac
06.04.2014 15:30 Jablanica 0 : 5 Grkljane
06.04.2014 16:00 Vojvodina 2 : 1 Sloga
06.04.2014 16:00 Janošik 2 : 3 Banat
06.04.2014 15:30 Proleter 0 : 0 MSK
06.04.2014 15:30 Tamiš 3 : 1 Sloga
06.04.2014 15:30 ASK 1 : 1 Jedinstvo
06.04.2014 15:30 OFK Stajićevo 6 : 1 Mladost
06.04.2014 15:30 Vojvodina 0 : 0 Borac (S)
06.04.2014 15:30 Sremac 1 : 2 Krušedol
06.04.2014 15:30 Mladost (P) 0 : 3 Mladost (B)
06.04.2014 15:30 Fruškogorac 3 : 1 Car Uroš
06.04.2014 15:30 Borac (K) 1 : 0 Sloga
06.04.2014 15:30 Polet 1 : 1 OFK Kraljevci
06.04.2014 15:30 Planinac 1 : 0 27. Oktobar
06.04.2014 15:30 Lovac 0 : 1 Graničar
06.04.2014 15:30 Kameni 4 : 2 Sloboda
06.04.2014 15:30 Borac 1 : 0 Polet
06.04.2014 15:30 Srem 1 : 0 Mladost
06.04.2014 15:30 OFK Brestač 3 : 3 Sloga
06.04.2014 Napredak 0 : 7 BSK
06.04.2014 Fruškogorac 2 : 0 Borac (VR)
06.04.2014 Grgurevci 1 : 1 Borac (R)
06.04.2014 Planinac 0 : 2 Sloga (Č)
06.04.2014 Sremac 3 : 0 Sloga (Z-I)
06.04.2014 16:00 Jednota 0 : 3 Borac
06.04.2014 16:00 Omladinac 1 : 5 Sremac
06.04.2014 16:00 Graničar 2 : 0 Bratstvo
06.04.2014 16:00 Jedinstvo 1 : 0 OFK Bingula
06.04.2014 16:00 Neštin 6 : 0 Slavija
06.04.2014 16:00 Proleter 2 : 2 Sloga
06.04.2014 16:00 Naša Zvezda 1 : 1 Borac
06.04.2014 16:00 Mladost 1 : 3 Vajska
06.04.2014 15:30 Cetinje 0 : 1 Bratstvo
06.04.2014 15:30 Kom 1 : 1 Arsenal
06.04.2014 15:30 Jedinstvo 1 : 1 Jezero
06.04.2014 15:30 Zabjelo 1 : 1 Berane
06.04.2014 15:30 Igalo 0 : 1 Zora
06.04.2014 15:30 Ibar 1 : 0 Bokelj
06.04.2014 15:00 Sloboda (MG) 5 : 0 Rudar
06.04.2014 15:30 ŽFK Užice 1 : 1 Gradac
06.04.2014 15:30 ŽFK Jerina 4 : 1 Unafortuna 04
06.04.2014 15:30 ŽFK Bukovička Banja 1 : 5 Slatke male
06.04.2014 15:30 Budućnost 1 : 4 Polet
06.04.2014 16:00 Metalmania 3 : 2 Sremice
06.04.2014 16:00 Radnički 1919 3 : 3 Rubin
06.04.2014 12:00 Železničar 10 : 0 Kikinda
06.04.2014 13:00 OFK Beograd 2 : 0 Borac
06.04.2014 14:30 Novi Pazar 1 : 2 Vojvodina
06.04.2014 13:00 Radnički 1923 3 : 2 Radnički (P)
06.04.2014 12:00 Rad 3 : 0 Sloboda Piont
06.04.2014 10:00 Spartak 6 : 1 Radnički (S)
06.04.2014 13:00 Indeks 0 : 1 Vojvodina
06.04.2014 10:00 Donji Srem 1 : 0 Inđija
06.04.2014 10:00 Arsenal 0 : 1 Jadran
06.04.2014 11:00 Metalac (K) 1 : 4 Sloboda (Č)
06.04.2014 15:30 Sloga (P) 0 : 0 Šumadija 1903
06.04.2014 15:00 Javor 3 : 0 BIP
06.04.2014 11:00 Sušica 1 : 2 Jedinstvo Putevi
06.04.2014 11:00 Sloga 1940 6 : 1 Pobeda
06.04.2014 12:30 FAP 1 : 3 Mladost (L)
06.04.2014 16:00 Svrljig 2 : 0 Jedinstvo (P)
06.04.2014 11:00 Toplicanin 2 : 1 Bor
06.04.2014 11:00 Timok 3 : 0 Vlasina
06.04.2014 13:00 Sloboda Point 3 : 5 Teleoptik
06.04.2014 10:00 OFK Beograd 1 : 0 Rad
06.04.2014 13:00 ČSK Pivara 0 : 2 Radnički 1923
06.04.2014 10:00 Partizan 1 : 0 Čukarički
06.04.2014 13:00 Jagodina 1 : 0 Crvena zvezda
06.04.2014 13:00 Sloboda (Č) 1 : 1 Sloga (L)
06.04.2014 14:00 Borac 2 : 0 Spartak
06.04.2014 15:00 Metalac (K) 2 : 0 AS
06.04.2014 10:00 Čačak 94 6 : 2 Budućnost
06.04.2014 10:00 Vinogradar 1 : 5 Bačka
06.04.2014 13:00 Dinamo 2 : 1 Mika Antić
06.04.2014 10:00 Dolina 3 : 13 Proleter
06.04.2014 16:00 Brodarac 5 : 3 Radnički 1923
06.04.2014 11:00 Smederevo 0 : 3 Čukarički
06.04.2014 13:00 Metalac (GM) 0 : 2 Bane
06.04.2014 13:00 Vrnjačka Banja 0 : 0 Bubamara
06.04.2014 10:00 FAP 1 : 4 Dragačevo
06.04.2014 11:00 Sloga (K) 0 : 0 Novi Pazar
06.04.2014 17:00 Javor 1 : 1 Budućnost
06.04.2014 10:00 Radnički 1905 1 : 3 Subotica
06.04.2014 11:00 Sloga (P) 1 : 2 Vršac
06.04.2014 10:00 Mladost (O) 8 : 0 Petar Urošev
06.04.2014 09:00 Železničar 9 : 0 Omladinac (D)
06.04.2014 09:30 Radnički (K) 5 : 2 Dinamo
06.04.2014 10:00 Slavija 2 : 2 Vladimirovac
06.04.2014 10:00 Obilić 1 : 2 Subotica
06.04.2014 10:00 Dribling 0 : 3 TSC
06.04.2014 11:00 Buducnost 0 : 5 Krusik
06.04.2014 11:00 Sampion 1 : 3 Radnicki
06.04.2014 10:00 Duljaj 1 : 2 Apolon 4 I
06.04.2014 10:00 Radnicki 1923 II 6 : 0 Šumadija 1903 II
06.04.2014 10:00 Karađorđe 14 : 0 Sušica

Košarka

06.04.2014 18:00 FMP 72 : 61 Metalac Farmakom
06.04.2014 19:00 Železničar 68 : 63 Pirot
06.04.2014 17:00 Mileševac 65 : 72 Polet
06.04.2014 18:00 Železničar 103 : 88 Sloga (D)
06.04.2014 18:00 Jug 57 : 65 Radnik
06.04.2014 18:00 Bor RTB 89 : 79 Rtanj
06.04.2014 19:00 Sveti Đorđe 70 : 81 Srem
06.04.2014 12:20 Milan Trivić 60 : 54 Sparta Radijus Vektor
06.04.2014 18:15 SO Koš 89 : 99 Feniks
06.04.2014 13:00 Sivac 86 : 76 Velika Kikinda

Odbojka

06.04.2014 18:00 Crvena Zvezda 3 : 0 Vojvodina NS Seme 1:0
06.04.2014 14:00 Užice 3 : 1 Lučani
06.04.2014 19:15 Borac 2 3 : 1 Čačak
06.04.2014 12:15 Arilje 1 : 3 Lučani
06.04.2014 18:00 Tara 3 : 0 Sloga
06.04.2014 14:00 Sjenica 3 : 0 Libero ČA 2
06.04.2014 12:00 Forma 2 : 3 Stars
06.04.2014 Knjaževac 3 : 0 Hajduk Veljko II
06.04.2014 Ozren 3 : 0 ŽOK 030
06.04.2014 Timok 3 : 1 Đerdap
06.04.2014 Zaječar 3 : 0 Poreč

Rukomet

06.04.2014 18:00 Titel Džon Dir 30 : 20 Mladost
06.04.2014 19:00 Crvena Zvezda 35 : 26 Nova Pazova
06.04.2014 Mladost Palanački Kiseljak 28 : 39 Metalac
06.04.2014 16:30 Sindjelić 27 : 35 Partizan Dunav osigiranje 2
06.04.2014 17:30 Požarevac 39 : 20 Sportski Centar Voždovac 2012
06.04.2014 Jastrebac 26 : 30 Planinka
06.04.2014 14:00 Sloga 50 : 35 Knez Lazar S.B. Ribarska banja
06.04.2014 17:00 Goč Merkur 30 : 23 Bane
06.04.2014 Srem Sm 33 : 21 Radnički-Cement
06.04.2014 Banatski Karlovac 28 : 21 Hajduk
06.04.2014 Somborelektro 26 : 26 Jedinstvo
06.04.2014 14:30 Dorćol 30 : 25 Junior
06.04.2014 20:00 Hidroelektrana 31 : 33 Užice
06.04.2014 20:00 Max Sport 28 : 24 Junior
06.04.2014 17:00 Jagodina 2 19 : 23 Mladost 1949
06.04.2014 17:00 Radan 27 : 17 Niška Banja

Futsal

06.04.2014 18:00 Novi Pazar 6 : 3 Kolubara
06.04.2014 20:30 Kikinda 10 : 3 Viking
06.04.2014 19:00 Hajduk 3 : 5 Nova Pazova
06.04.2014 19:00 Tango Liman 2 : 5 Leteći Holandjanin
06.04.2014 19:30 Forum 6 : 2 Kraljevićevo
06.04.2014 20:00 KMF Sombor 6 : 1 Kruna

Ragbi 13

06.04.2014 16:00 Partizan 12 : 28 Crvena Zvezda

Američki fudbal

06.04.2014 15:00 GAT Dukes Novi Sad 65 : 7 Panthers Pančevo
06.04.2014 14:00 Blue Dragons Beograd 14 : 31 Imperatori Niš