XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:00 Mladost (B) - Mladi Radnik 2:1
2 25.08.2013 17:00 Malošište - Mladost (B) 3:1
3 31.08.2013 16:30 Mladost (B) - Borac (A) 2:0
4 08.09.2013 16:30 Moravica - Mladost (B) 4:0
5 15.09.2013 16:00 Mladost (B) - Radnički 1947 (Č) 2:0
6 22.09.2013 16:00 Rasovača - Mladost (B) 1:1
7 25.09.2013 16:00 Mladost (B) - Naisus 1:0
8 29.09.2013 15:30 Borac (T) - Mladost (B) 0:3
9 06.10.2013 15:30 Mladost (B) - Zemljoradnik 3:1
10 13.10.2013 15:00 Morava - Mladost (B) 1:3
11 20.10.2013 15:00 Mladost (B) - Palilula 3:1
12 27.10.2013 14:00 Rad - Mladost (B) 0:3
13 02.11.2013 14:00 Mladost (B) - Radnički 1924 (K) 3:2
14 09.11.2013 13:30 Mekiš - Mladost (B) 0:1
15 17.11.2013 13:30 Mladost (B) - Rutevac 3:2
16 23.11.2013 13:00 Mladost (B) - Orljane 0:0
17 30.11.2013 13:00 Naša krila 1936 - Mladost (B) 2:1
18 16.03.2014 15:00 Mladi Radnik - Mladost (B) 1:1
19 22.03.2014 15:00 Mladost (B) - Malošište 0:1
20 29.03.2014 15:30 Borac (A) - Mladost (B) 1:2
21 06.04.2014 16:00 Mladost (B) - Moravica 1:2
22 12.04.2014 16:00 Radnički 1947 (Č) - Mladost (B) 1:1
23 20.04.2014 16:30 Mladost (B) - Rasovača 1:4
24 27.04.2014 16:30 Naisus - Mladost (B) 1:1
25 30.04.2014 16:30 Mladost (B) - Borac (T) 3:4
26 03.05.2014 16:30 Zemljoradnik - Mladost (B) 2:1
27 11.05.2014 16:30 Mladost (B) - Morava 1:3
28 28.05.2014 16:30 Palilula - Mladost (B) 5:1
29 21.05.2014 17:00 Mladost (B) - Rad 1:1
30 24.05.2014 17:00 Radnički 1924 (K) - Mladost (B) 1:1
31 01.06.2014 17:30 Mladost (B) - Mekiš 5:1
32 08.06.2014 17:30 Rutevac - Mladost (B) 5:1
33 15.06.2014 18:00 Orljane - Mladost (B) 5:0
34 22.06.2014 18:00 Mladost (B) - Naša krila 1936 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Istok"Plasman u novoformiranu Zonu FSRIS "Istok" Moravica 34 25 3 6 78
2 Naša krila 1936 34 22 6 6 72
3 Malošište 34 19 5 10 62
4 Radnički 1947 (Č) 34 17 5 12 56
5 Orljane (-1) 34 15 7 12 51
6 Radnički 1924 (K) (-1) 34 14 9 11 50
7 Mladost (B) 34 14 8 12 50
8 Rasovača 34 13 10 11 49
9 Zemljoradnik 34 15 3 16 48
10 Rutevac (-1) 34 14 5 15 46
11 Morava (-1) 34 14 5 15 46
12 Mladi Radnik 34 13 5 16 44
13 Naisus 34 14 2 18 44
14 Palilula (-1) 34 13 5 16 43
15 Borac (T) (-1) 34 14 0 20 41
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Merošina Borac (A) (-4) 34 10 7 17 33
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Merošina Rad (-3) 34 9 4 21 28
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Doljevac Mekiš (-1) 34 4 5 25 16