XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 313 utakmica za dan
Nedelja, 16 Mart 2014

Fudbal

16.03.2014 14:30 Rad 2 : 4 Partizan
16.03.2014 14:30 Rudar 3 : 0 Jošanica ND 2011
16.03.2014 14:30 Sloboda 0 : 2 Mačva
16.03.2014 11:00 Šapine 0 : 2 Polet
16.03.2014 14:30 Bane 3 : 0 GFK Jasenica 1911
16.03.2014 14:30 Partizan 3 : 0 Mladi radnik
16.03.2014 15:00 Jedinstvo (P) 3 : 1 Hajduk Veljko
16.03.2014 15:00 Dubočica 1923 2 : 0 Kopaonik
16.03.2014 15:00 Žitorađa 0 : 1 Moravac Orion
16.03.2014 15:00 Tabane Trgovački 0 : 0 Radnički (S)
16.03.2014 15:00 SFK Moravac 4 : 1 Car Konstantin
16.03.2014 15:00 Timočanin 1 : 0 Đerdap
16.03.2014 15:00 Sinđelić 3 : 1 Sloga (D)
16.03.2014 14:30 Radnički (NP) 3 : 0 Tekstilac
16.03.2014 14:30 Dinamo 1 : 1 Sloga
16.03.2014 14:30 Radnički (SM) 0 : 0 Bačka (BP)
16.03.2014 14:30 Radnički (S) 1 : 0 Palić
16.03.2014 14:30 Senta 1 : 1 Dunav
16.03.2014 15:00 Železnik Lasta 0 : 3 Žarkovo
16.03.2014 11:00 Lokomotiva 2 : 1 OFK Mladenovac
16.03.2014 11:00 Hajduk 1 : 2 Dorćol
16.03.2014 15:00 Turbina 2 : 2 Radnički (O)
16.03.2014 15:00 Srem 0 : 3 Šumadija
16.03.2014 15:00 Budućnost 0 : 2 BASK
16.03.2014 14:30 Dragačevo 0 : 0 Omladinac
16.03.2014 11:00 Šumadija 1903 5 : 0 Polet
16.03.2014 14:30 Vodojaža 0 : 1 Takovo
16.03.2014 14:30 Slavija 2 : 1 Rudar
16.03.2014 14:30 Karađorđe 0 : 1 Sloboda
16.03.2014 14:30 Obilić 1 : 0 Karađorđe
16.03.2014 14:30 Napredak 4 : 0 Udarnik
16.03.2014 14:30 Šumadinac (B) 0 : 2 Zvižd
16.03.2014 11:00 Šumadinac 1913 1 : 4 Borac
16.03.2014 14:30 Polimlje 2 : 0 Brezovica
16.03.2014 15:00 Budućnost 0 : 0 Pukovac
16.03.2014 14:30 Borac (Sakule) 0 : 0 Jedinstvo (BK)
16.03.2014 10:00 Index 1 : 0 Omladinac
16.03.2014 14:30 Hajduk 1 : 6 Borac
16.03.2014 10:00 Železničar 1 : 1 Zvezdara
16.03.2014 10:00 Grafičar 0 : 0 PKB
16.03.2014 15:00 Crvena zvezda (MML) 3 : 0 Vrčin
16.03.2014 15:00 Resnik 0 : 2 GSP Polet
16.03.2014 14:30 Prijevor 1 : 0 Slatina
16.03.2014 15:00 Šumadinac 1 : 2 Budućnost
16.03.2014 15:00 Seljak 0 : 3 Partizan
16.03.2014 15:00 OFK Bagremar 1 : 3 Sušica
16.03.2014 15:00 Ćava 0 : 0 Jedinstvo
16.03.2014 15:00 Sloga D 0 : 1 Kolonija
16.03.2014 15:00 Vinogradi DB 1 : 3 Korićani
16.03.2014 15:00 Srbija 0 : 5 Maršić
16.03.2014 14:30 Bresje Superior 6 : 1 Bačinac
16.03.2014 14:30 Osipaonica 2 : 2 Sloboda
16.03.2014 11:00 Železničar (S) 3 : 0 Glavaš
16.03.2014 14:30 Mladi borac 2 : 1 Polet
16.03.2014 14:30 Šumadija 1 : 2 Budućnost (MK)
16.03.2014 14:30 Borac 1 : 2 Proleter
16.03.2014 14:30 Budućnost (R) 5 : 2 SASK
16.03.2014 14:30 Železničar (K) 0 : 0 Pobeda
16.03.2014 14:30 Mlava 3 : 1 Polet
16.03.2014 14:30 Sloga 3 : 4 RSK
16.03.2014 14:30 Integral 2 : 1 Rudar
16.03.2014 14:30 Napredak 1936 1 : 0 Mladost
16.03.2014 14:30 Trgovački 5 : 1 Makce
16.03.2014 14:30 Vihor 1 : 1 Basarac
16.03.2014 14:30 Petar Dobrnjac 3 : 0 Đerdap
16.03.2014 14:30 Beli Orao 5 : 0 Omladinac
16.03.2014 15:00 Jedinstvo (MZ) 2 : 0 Majur
16.03.2014 15:00 Drina 1 : 1 Hajduk Stanko
16.03.2014 15:00 Mladost (P) 1 : 0 Jadar
16.03.2014 15:00 Podrinje 2 : 3 Provo
16.03.2014 15:00 Jedinstvo (Š) 2 : 4 Radjevac
16.03.2014 13:30 Jedinstvo (K) 2 : 3 GP Zlatibor
16.03.2014 13:30 Železničar 1 : 1 Polet
16.03.2014 13:30 Sečica 2 : 2 Višesava
16.03.2014 13:30 Ariljska rampa 1 : 4 Zlatibor
16.03.2014 13:30 Budućnost 1 : 0 Čajetina
16.03.2014 15:00 Rutevac 1 : 0 Borac (T)
16.03.2014 15:00 Naisus 3 : 1 Zemljoradnik
16.03.2014 15:00 Radnički 1947 (Č) 4 : 1 Palilula
16.03.2014 15:00 Malošište 5 : 0 Mekiš
16.03.2014 15:00 Mladi Radnik 1 : 1 Mladost (B)
16.03.2014 15:00 Plantaža 0 : 0 Zloćudovo
16.03.2014 15:00 Umac 1 : 1 Mladi Borac
16.03.2014 15:00 Gradac 5 : 1 Šumadija
16.03.2014 15:00 Vučje 3 : 1 Lemind Livnica
16.03.2014 15:00 Bobište 1 : 0 Jablanica
16.03.2014 15:00 Čekmin 2 : 0 Progres
16.03.2014 15:00 Sloga 2 : 1 Budućnost
16.03.2014 15:00 Jedinstvo (G) 0 : 3 Jedinstvo (GS)
16.03.2014 15:00 Mladost (D) 2 : 0 Sloga
16.03.2014 15:00 Kušiljevo 1 : 1 Jedinstvo
16.03.2014 15:00 Vinorača 1 : 0 Napredak (D)
16.03.2014 15:00 Budućnost 2 : 4 OFK Tekstilac
16.03.2014 15:00 OFK Bratstvo 2 : 0 Mladost (J)
16.03.2014 15:00 Levač 1 : 0 Morava (R)
16.03.2014 15:00 Bratstvo 1 : 1 BSK
16.03.2014 15:00 Partizan (G) 2 : 0 Crvena zvezda
16.03.2014 15:00 Polet 1 : 0 Sloga (BNS)
16.03.2014 15:00 Slavija 8 : 0 Vulturul
16.03.2014 15:00 Tempo 1 : 1 Železničar
16.03.2014 15:00 Mladost (O) 2 : 1 Jugoslavija
16.03.2014 15:00 Vojvodina 0 : 0 Radnički (B)
16.03.2014 15:00 Preporod 1 : 0 Bačka
16.03.2014 15:00 Vinogradar 3 : 0 Čantavir
16.03.2014 15:00 Tavankut 2 : 1 Bajša
16.03.2014 14:30 Vojvodina (B) 0 : 1 Mladost Bambi
16.03.2014 14:30 Vojvodina (P) 1 : 0 Rusanda
16.03.2014 14:30 Zadrugar 1 : 0 Borac
16.03.2014 14:30 Vojvodina (NM) 1 : 0 Krajina
16.03.2014 14:30 Kordun 3 : 0 Sloga
16.03.2014 14:30 BSK 1 : 1 ŽAK
16.03.2014 14:30 Omladinac (D) 3 : 0 OFK Odžaci
16.03.2014 14:30 Hajduk 1 : 0 Polet
16.03.2014 14:30 Kula 0 : 4 Zadrugar
16.03.2014 14:30 LSK Laćarak 2 : 0 Hrtkovci
16.03.2014 14:30 Budućnost 2 : 0 Sloven (R)
16.03.2014 14:30 Jadran 0 : 1 Partizan
16.03.2014 14:30 Radnički 2 : 0 Hajduk 1932
16.03.2014 15:00 Budućnost (G) 3 : 0 Borac
16.03.2014 15:00 Mladost (T) 3 : 0 Vojvodina (BG)
16.03.2014 15:00 Budućnost (M) 0 : 1 Veternik
16.03.2014 15:00 Jedinstvo 0 : 2 ŽSK
16.03.2014 15:00 Sutjeska 0 : 0 Mladost (BP)
16.03.2014 15:00 Jedinstvo 1 : 0 Poštar Zvezdara
16.03.2014 11:00 13. maj 1 : 2 Borac
16.03.2014 15:00 Veliki Borak 2 : 2 Vranić
16.03.2014 10:00 Borac 1 : 0 Mladost (B)
16.03.2014 15:00 Posavina 0 : 3 Strelac
16.03.2014 15:00 Velika Krsna 2 : 1 Dunavac
16.03.2014 15:00 Podunavac 1 : 1 OFK Leštane
16.03.2014 10:00 Selo Mladenovac 2 : 0 Pudarci
16.03.2014 15:00 Napredak 2 : 1 Vinča
16.03.2014 15:00 Kosmaj 2 : 0 Nemenikuće
16.03.2014 15:00 Vlaška 0 : 3 Boleč
16.03.2014 15:00 Galeb 0 : 0 Karađorđe
16.03.2014 15:00 Dumača 1 : 0 Radnički
16.03.2014 15:00 Pričinović 0 : 1 Cerić
16.03.2014 15:00 Dobrava 1 : 2 Trešnjevka
16.03.2014 15:00 Borac 6 : 1 Sloga Krnic
16.03.2014 15:00 Vlašić 0 : 0 Mladost Zvezd
16.03.2014 15:00 Volujac 3 : 2 Mrovska
16.03.2014 15:00 Jedinstvo 0 : 1 Borac Lešnica
16.03.2014 15:00 Stolice 3 : 1 Jadar 1961
16.03.2014 15:00 Borac K 1 : 1 Sloga K
16.03.2014 15:00 Cer 2 : 0 TE Gučevo
16.03.2014 11:00 Studenac 3 : 1 Milan Orlić
16.03.2014 15:00 Hajduk 1 : 1 Sloga LŠ
16.03.2014 15:00 Mladost 0 : 0 Cerova
16.03.2014 15:00 Bratstvo 0 : 1 Velika Reka
16.03.2014 15:00 Napredak BP 2 : 6 BMR Petlovača
16.03.2014 15:00 Torpedo 3 : 0 Napredak RIB
16.03.2014 15:00 Partizan 2 : 1 Drina
16.03.2014 15:00 Budućnost PD 3 : 2 Proleter
16.03.2014 15:00 Premijer 2 : 1 Napredak MB
16.03.2014 15:00 Sloboda 0 : 1 Budućnost ZM
16.03.2014 15:00 Sloga 1 : 1 Duško
16.03.2014 15:00 Toplica 0 : 0 Dušnik
16.03.2014 15:00 Knežica 2 : 0 Pobeda
16.03.2014 11:00 Polet (R) 0 : 1 Sloga (K)
16.03.2014 11:00 Ratar 2 : 0 Gredetin
16.03.2014 15:00 Crvena Zvezda 3 : 1 Vukašinovac
16.03.2014 15:00 Feniks 2012 3 : 0 Tempo
16.03.2014 15:00 Polet (V) 4 : 1 OFK Draževac
16.03.2014 13:30 Javor 4 : 0 Polet
16.03.2014 14:30 Rubin (Z) 0 : 0 Ušće
16.03.2014 14:30 Beli Orlovi 0 : 2 Mladi radnik
16.03.2014 14:30 14. Oktobar 1 : 1 Omladinac
16.03.2014 14:30 Župski biseri 3 : 0 Sloga
16.03.2014 14:30 Mladost (T) 2 : 1 Mladost (DK)
16.03.2014 14:30 Ribnik 0 : 0 Blagotin
16.03.2014 14:30 Donji Kopaonik 1 : 1 Rubin (DS)
16.03.2014 14:30 OFK Ribare 2 : 0 Kapidžija
16.03.2014 14:30 13. April 1 : 0 Dvorane
16.03.2014 14:30 Gornji Stepoš 2 : 0 Kupci
16.03.2014 14:30 Dušan Ristić 1 : 2 Dedina
16.03.2014 14:30 Rasina 2 : 1 Mudrakovac
16.03.2014 14:30 Sloga 3 : 0 Parunovac
16.03.2014 14:30 Sebečevac 2 : 1 BSK
16.03.2014 15:00 Karaš (J) 4 : 0 Jedinstvo
16.03.2014 15:00 Dobrica 4 : 2 Dunav
16.03.2014 15:00 Vladimirovac 2 : 0 Borac (VS)
16.03.2014 15:00 Borac (VG) 3 : 2 Vinogradar
16.03.2014 15:00 Potporanj 2 : 0 Ratar
16.03.2014 15:00 Partizan (K) 2 : 2 Partizan (U)
16.03.2014 15:00 Ševac 1 : 1 Karaš (K)
16.03.2014 15:00 Hajdučica 4 : 1 Hajduk
16.03.2014 15:00 Jedinstvo (SK) 6 : 2 Slavija
16.03.2014 15:00 Sloga 4 : 1 Radnički Gladiolus
16.03.2014 15:00 Jadran 5 : 3 Tisa B (A)
16.03.2014 15:00 Tisa (P) 0 : 0 Graničar
16.03.2014 14:30 Rusin 0 : 0 Aleksa Šantić
16.03.2014 14:30 OFK Metalac 3 : 0 Radnički 1918
16.03.2014 14:30 Panonija 0 : 3 Partizan
16.03.2014 14:30 Graničar 6 : 0 Jedinstvo
16.03.2014 14:30 Dinamo 4 : 0 Jedinstvo 1947
16.03.2014 14:30 Terekveš 3 : 0 OFK Šikara
16.03.2014 14:30 Rastina 1918 1 : 7 Dunav
16.03.2014 14:30 Jedinstvo (P) 3 : 0 PSK Putinci
16.03.2014 14:30 Šumar 0 : 0 Jedinstvo (R)
16.03.2014 14:30 Sloga Milšped 0 : 1 Podunavac
16.03.2014 14:30 ČSK Čortanovci 1 : 0 Napredak (P)
16.03.2014 10:00 Fruškogorac 1 : 0 Dunav
16.03.2014 14:30 Napredak (Ž) 3 : 0 Graničar
16.03.2014 14:30 Sremac 1 : 1 Sloven
16.03.2014 14:30 Carevac 7 : 0 Desine
16.03.2014 14:30 Žika Marković Uča 1 : 1 OFK Braničevo
16.03.2014 14:30 Pek 1 : 2 Polet
16.03.2014 14:30 Radnički 6 : 2 Graničar 2013
16.03.2014 14:30 Kumane 3 : 0 Mrčkovac
16.03.2014 14:30 Električar 0 : 0 OFK Vinci
16.03.2014 14:30 Usije 2 : 1 Barič
16.03.2014 14:30 Ram 5 : 1 Srednjevo
16.03.2014 14:30 Napredak 1934 4 : 1 Mip Majdan
16.03.2014 14:30 Stig 1955 1 : 2 Zemljoradnik
16.03.2014 14:30 Dunav 2 : 0 Pobeda
16.03.2014 14:30 Napredak 1947 2 : 2 Sloga (L)
16.03.2014 14:30 Napredak (P) 2 : 0 Sopot
16.03.2014 14:30 Proleter 4 : 1 Sloga (D)
16.03.2014 15:00 Borjak 2013 1 : 1 Rujišnik
16.03.2014 15:00 Stevka Bozurevka 3 : 0 Vinogradar
16.03.2014 15:00 FK Stari Trstenik 3 : 0 Omladinac (O)
16.03.2014 14:30 Drugari 2 : 5 Grkljane
16.03.2014 14:30 Lipovac 1 : 0 Jablanica
16.03.2014 14:30 Zdravinje 4 : 2 Polet (K)
16.03.2014 14:30 Modrica 5 : 3 Trmčare
16.03.2014 14:30 Štitari 0 : 5 OFK Budućnost
16.03.2014 15:00 Arsenal 1 : 0 Jedinstvo
16.03.2014 15:00 Zora 0 : 0 Bokelj
16.03.2014 15:00 Jezero 1 : 1 Bratstvo
16.03.2014 15:00 Igalo 2 : 0 Kom
16.03.2014 15:00 Cetinje 2 : 1 Ibar
16.03.2014 15:00 Zabjelo 0 : 2 Berane
16.03.2014 15:00 Mladost 0 : 2 Sarajevo
16.03.2014 15:00 Široki Brijeg 2 : 0 Vitez
16.03.2014 15:00 Slavija 1 : 1 Željezničar
16.03.2014 15:00 Zrinjski 5 : 0 Radnik
16.03.2014 14:00 Sloboda (MG) 3 : 0 Proleter
16.03.2014 13:00 Vojvodina 2 : 0 Sloboda Piont
16.03.2014 11:00 Napredak 1 : 0 Radnički 1923
16.03.2014 11:00 Borac 2 : 1 Jagodina
16.03.2014 13:00 Sloga (K) 0 : 4 ČSK Pivara
16.03.2014 14:00 OFK Beograd 3 : 1 Brodarac
16.03.2014 10:00 Inđija 2 : 1 Proleter (NS)
16.03.2014 13:30 Arsenal 0 : 2 Sloga (P)
16.03.2014 11:00 Metalac (K) 1 : 1 Takovo
16.03.2014 11:00 Bor 0 : 2 Hajduk Veljko
16.03.2014 15:00 Svrljig 0 : 3 Dinamo
16.03.2014 11:00 Toplicanin 3 : 0 Palilulac
16.03.2014 13:00 Teleoptik 4 : 0 Sloga (L)
16.03.2014 11:00 Vojvodina 1 : 4 Spartak
16.03.2014 11:00 Crvena zvezda 3 : 0 Borac
16.03.2014 13:00 Sloboda Point 2 : 3 Partizan
16.03.2014 11:00 OFK Beograd 3 : 1 ČSK Pivara
16.03.2014 12:00 Bačka 1901 2 : 3 Inđija
16.03.2014 12:00 Sloga (P) 2 : 1 Sevojno
16.03.2014 12:30 Javor 3 : 1 Sloga 1940
16.03.2014 11:00 Sušica 1 : 0 Metalac (GM)
16.03.2014 10:00 Budućnost 1 : 2 Šumadija 1903
16.03.2014 14:00 AS 4 : 0 Mladost (L)
16.03.2014 15:00 Metalac (K) 2 : 0 Čačak 94
16.03.2014 13:00 AS 0 : 1 OFK Beograd
16.03.2014 13:00 Nacional 1 : 1 Sloboda Point
16.03.2014 13:00 Crvena zvezda 1 : 0 Borac
16.03.2014 14:00 Zemun 3 : 0 Smederevo
16.03.2014 Partizan 5 : 1 Brodarac
16.03.2014 10:00 Mladost (L) 2 : 1 OFK Hajduk
16.03.2014 10:00 Proleter 2006 4 : 0 Novi Sad
16.03.2014 10:00 Dinamo 1 : 2 Vojvodina
16.03.2014 10:00 Vrbas 8 : 0 Banat
16.03.2014 10:00 Bačka 1901 0 : 1 Inđija
16.03.2014 10:00 Vršac 3 : 0 Radnički (S)
16.03.2014 14:00 Šumadija 1903 1 : 2 Sloga (K)
16.03.2014 10:00 BIP 2 : 2 Jedinstvo Putevi
16.03.2014 12:00 Metalac (GM) 1 : 1 Vrnjačka Banja
16.03.2014 10:00 Radnički 1905 4 : 1 Potisje
16.03.2014 10:00 Sloga (P) 0 : 7 Banat

Košarka

16.03.2014 17:00 Partizan mts 20 : 0 Szolnoki Olaj
16.03.2014 18:00 Mladost (Z) 83 : 82 Napredak Maksi Ko
16.03.2014 18:00 Šabac 87 : 71 Vojvodina
16.03.2014 16:30 Železničar 83 : 75 Beovuk 72
16.03.2014 16:00 Novi Pazar 76 : 100 Plana
16.03.2014 19:00 Ub 91 : 80 Železničar
16.03.2014 19:30 Polet 71 : 86 Priboj
16.03.2014 19:00 Niš 76 : 70 Knjaževac
16.03.2014 18:00 Zdravlje Leskovac 81 : 64 Kuršumlija
16.03.2014 17:00 Jug 60 : 84 Bor RTB
16.03.2014 17:00 Šumadija 84 : 82 Partizan
16.03.2014 14:00 Topličanin 2012 51 : 79 Paraćin
16.03.2014 17:00 Student 2 44 : 76 Bor
16.03.2014 14:30 Beočin 82 : 50 Sivac

Odbojka

Četvrtfinale
16.03.2014 18:00 Radnički 3 : 1 Ribnica 2:1
16.03.2014 20:00 Smederevo 3 : 1 Putevi
16.03.2014 17:00 Priboj 1 : 3 Partizan
16.03.2014 Rudar 3 : 1 Napredak 037
16.03.2014 Bečej 3 : 2 Botafogo
16.03.2014 16:00 Student 1 : 3 Takovo Zvezda Helios
16.03.2014 14:00 Sloga 3 : 0 Stars
16.03.2014 16:45 Borac 2 1 : 3 Sjenica
16.03.2014 Đerdap 0 : 3 Zaječar

Rukomet

16.03.2014 18:00 Metalac 25 : 28 Požarevac
16.03.2014 18:00 Titel Džon Dir 26 : 30 Dinamo
16.03.2014 18:00 Metalac 25 : 28 Požarevac
16.03.2014 Jagodina 45 : 24 Radnički
16.03.2014 18:00 Metalac 30 : 40 Zlatar
16.03.2014 19:00 Novi Pazar 25 : 34 Sloga
16.03.2014 20:00 Crvena Zvezda 29 : 34 Naisa
16.03.2014 16:00 BMS Milenijum 29 : 30 Radnički (KG)
16.03.2014 20:00 Knjaževac 2 19 : 24 Žitorađa
16.03.2014 16:30 Jagodina 2 22 : 11 Vlasotince
16.03.2014 20:00 Radan 25 : 33 Naisa 3

Futsal

16.03.2014 20:00 Nova Pazova 7 : 1 Forum
16.03.2014 19:00 Hajduk 2 : 5 Tango Liman
16.03.2014 16:00 Ekonomist 2 : 6 TMF Adonis hospital