XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 263 utakmica za dan
Subota, 8 Mart 2014

Fudbal

08.03.2014 14:30 Radnički 1923 0 : 5 Partizan
08.03.2014 17:00 Radnički (N) 1 : 1 Rad
08.03.2014 14:00 Novi Pazar 2 : 1 Sloboda Point
08.03.2014 17:00 Čukarički 1 : 0 OFK Beograd
08.03.2014 14:00 Voždovac 1 : 0 Javor Matis
08.03.2014 14:00 Donji Srem 1 : 1 Jagodina
08.03.2014 18:00 Crvena zvezda 4 : 1 Napredak
08.03.2014 14:00 Timok 0 : 4 Teleoptik
08.03.2014 14:00 Bežanija 1 : 0 Radnik
08.03.2014 14:00 Inđija 4 : 1 Smederevo
08.03.2014 14:00 Sloga (PM) 1 : 0 Dolina
08.03.2014 14:00 BSK Borča 1 : 0 Borac
08.03.2014 14:00 Metalac (GM) 3 : 0 Sloga (K)
08.03.2014 14:00 Jedinstvo Putevi 1 : 1 Proleter
08.03.2014 14:00 Bošnjane 4 : 1 Jedinstvo 1936
08.03.2014 14:00 FUD 3 : 2 Poljoprivrednik
08.03.2014 14:30 Dečić 1 : 0 Rudar
08.03.2014 14:30 Budućnost 2 : 0 Zeta
08.03.2014 14:30 Grbalj 0 : 0 Lovćen
08.03.2014 14:30 OFK Petrovac 1 : 1 Mladost
08.03.2014 14:30 Mornar 3 : 0 Mogren
08.03.2014 15:00 Radnik 1 : 2 Borac
08.03.2014 14:30 Željezničar 2 : 1 Zrinjski
08.03.2014 15:00 Vitez 3 : 0 Slavija
08.03.2014 15:00 Travnik 1 : 0 Široki Brijeg
08.03.2014 15:00 Zvijezda 4 : 1 Leotar
08.03.2014 15:00 Rudar 1 : 1 Čelik
08.03.2014 15:00 Velež 0 : 0 Mladost
08.03.2014 14:00 Sloga 3 : 0 Mladost
08.03.2014 14:00 Kozara 2 : 0 Rudar
08.03.2014 14:00 Modriča Maxima 1 : 1 Napredak
08.03.2014 14:00 Proleter 3 : 1 Sutjeska
08.03.2014 14:00 Drina (Z) 2 : 0 Sloboda (MG)
08.03.2014 14:00 Drina HE 1 : 0 Borac
08.03.2014 14:00 Podrinje 1 : 1 Sloboda (NG)
08.03.2014 10:00 Proleter 0 : 3 Banat

Košarka

08.03.2014 19:00 Radnički 84 : 86 Mega Vizura
08.03.2014 21:00 Crvena zvezda Telekom 78 : 65 Krka
08.03.2014 19:00 Široki Primorka 72 : 58 Zadar
08.03.2014 20:00 OKK Beograd 88 : 68 Sloga
08.03.2014 17:00 Smederevo 66 : 72 Vojvodina Srbijagas
08.03.2014 20:00 Napredak Rubin 84 : 73 Borac
08.03.2014 18:30 Meridiana 74 : 91 Konstantin
08.03.2014 18:30 Tamiš 71 : 78 Metalac
08.03.2014 18:00 Vršac 92 : 82 Crnokosa
08.03.2014 14:00 Beovuk 72 103 : 78 Morava
08.03.2014 17:30 Radnički 77 : 70 Železničar
08.03.2014 16:00 Spartak 91 : 66 Mladost (Č)
08.03.2014 19:00 Napredak Maksi Ko 105 : 75 Šabac
08.03.2014 16:00 Jagodina 89 : 81 Mladost (Z)
08.03.2014 18:00 Mileševac 65 : 66 Novi Pazar
08.03.2014 18:00 Sokobanja 76 : 71 Radnik
08.03.2014 18:00 Dimitrovgrad 106 : 82 Jug
08.03.2014 17:00 Kuršumlija 74 : 62 Mladost
08.03.2014 18:30 OKK Junior 63 : 85 Zdravlje Leskovac
08.03.2014 18:00 Prokuplje 59 : 79 Niš
08.03.2014 16:30 Mladost Teletehnika 73 : 77 Stara Pazova
08.03.2014 19:00 Odžaci 75 : 87 Sveti Đorđe
08.03.2014 20:00 Jedinstvo 93 : 60 Nova Pazova
08.03.2014 19:30 Topola 62 : 74 Srem
08.03.2014 19:00 Dunav 79 : 77 Vrbas
08.03.2014 19:00 Hajduk 100 : 91 Velika Kikinda
08.03.2014 19:00 Ruma 83 : 102 Akademik
08.03.2014 16:45 BKK Radnički 67 : 69 Mladost 2009
08.03.2014 19:00 Viva Basket 71 : 61 Slodes
08.03.2014 12:00 Astra 79 : 75 Torlak
08.03.2014 15:00 Zemun 78 : 72 Sparta Radijus Vektor
08.03.2014 Student BB 97 : 65 Vladimirci
08.03.2014 M015 71 : 82 Užice
08.03.2014 Železničar 94 : 81 Klik
08.03.2014 Čačak 94 51 : 84 Ivanjica
08.03.2014 Milan Trivić 2 65 : 62 Mladost 2009 2
08.03.2014 Flash 60 : 77 Surčin Dobanovci
08.03.2014 Zvezdara 2 67 : 73 Ras
08.03.2014 Mladenovac 58 : 73 Grocka
08.03.2014 Vitez 68 : 76 Umka 2009
08.03.2014 Hajduk Veljko 60 : 69 Radan
08.03.2014 Jastrebac 69 : 64 Zone Boys
08.03.2014 Negotin 71 : 76 Hisar
08.03.2014 Đerdap 67 : 59 BSK Junior
08.03.2014 Basket Top 84 : 67 Stragari
08.03.2014 Korićani 75 : 61 Paraćin
08.03.2014 Požarevac 68 : 80 Starinski
08.03.2014 Sloga (PM) 58 : 110 Trepča
08.03.2014 Goč 0 : 20 Bane
08.03.2014 Župa 81 : 91 Ušće
08.03.2014 Mladost 79 : 62 Šumarice
08.03.2014 18:00 Apatin 0 : 20 Selekta
08.03.2014 20:00 Crvenka 65 : 75 Futog Tehnomer
08.03.2014 11:30 Kadet 85 : 79 Sport Key Plus
08.03.2014 13:30 Mladost Veternik 88 : 85 Feniks
08.03.2014 Banatski Karlovac 92 : 73 Pink
08.03.2014 Družina Kozlovac 66 : 88 LSK
08.03.2014 Jadran 75 : 80 Indians Basket
08.03.2014 Omladinac 60 : 61 Radnički
08.03.2014 Dinamo 55 : 67 BNS
08.03.2014 Kris Kros 101 : 67 Partizan
08.03.2014 17:00 Radnički 64 : 59 Jagodina 2001
08.03.2014 19:00 Srbobran Reahem 67 : 65 Spartak
08.03.2014 20:00 Crvena zvezda 83 : 87 Radivoj Korać
08.03.2014 17:30 Budućnost 50 : 57 Athlete Celje
08.03.2014 15:30 Proleter (NS) 52 : 51 Sivac
08.03.2014 Železničar 98 : 75 Play Off
08.03.2014 Time Out 75 : 55 All Star
08.03.2014 Ljubovija 76 : 61 Ivanjica
08.03.2014 Kraljevo 94 : 52 Loznica

Odbojka

08.03.2014 19:00 Mladi radnik 0 : 3 Spartak (LJ)
08.03.2014 18:00 Đerdap 3 : 0 Radnički
08.03.2014 19:00 Mladenovac 2 : 3 Smederevo
08.03.2014 20:00 Klek Srbijašume 1 : 3 Borac
08.03.2014 20:00 Dunav Volley 3 : 0 Timok
08.03.2014 19:00 VGSK 1 : 3 Kosovska Mitrovica
08.03.2014 15:00 Antena 0 : 3 Lučani
08.03.2014 Desetka 1 : 3 Jagodina
08.03.2014 Milenijum 3 : 1 Mladost
08.03.2014 Borac 3 : 1 Radan
08.03.2014 Pirot 0 : 3 Hajduk Veljko
08.03.2014 Topličanin 0 : 3 Niš
08.03.2014 18:00 Novi Sad 3 : 0 Stražilovo
08.03.2014 16:00 Proleter 2 : 3 Futog
08.03.2014 Vojvodina 2 3 : 0 Hercegovina
08.03.2014 Vrbas 3 : 2 Srem Iton
08.03.2014 Bavanište 3 : 0 Sloven
08.03.2014 Roda 1 : 3 VA 014
08.03.2014 Loznica 0 : 3 Radnički 2
08.03.2014 19:00 Šumadija 3 : 0 Obrenovac
08.03.2014 Rudar 3 : 1 Obilić
08.03.2014 Sterija 3 : 0 Jedinstvo
08.03.2014 Napredak 037 3 : 2 Tutin
08.03.2014 Ribnica 2 0 : 3 Rudar
08.03.2014 Tamnava Voćar 1 : 3 Zaslon
08.03.2014 BMR Petlovača 1947 0 : 3 Jedinstvo (MZ)
08.03.2014 Železničar 2012 2 : 3 Jedinstvo (V)
08.03.2014 Busije 0 : 3 Mladi Radnik 2
08.03.2014 Duga 3 : 0 Karađorđe
08.03.2014 As 3 : 1 Crnjanski
08.03.2014 Morava 3 : 0 Topličanin 2
08.03.2014 Ozren 2 : 3 Zaječar
Četvrtfinale
08.03.2014 19:00 Železničar 1 : 3 Crvena zvezda 0:2
08.03.2014 17:00 Jedinstvo 2 : 3 NIS Spartak 1:1
08.03.2014 20:00 Takovo Zvezda Helios 3 : 0 Futog
08.03.2014 20:00 Radnički Beograd 3 : 1 Varadin
08.03.2014 20:00 Zrenjanin 023 3 : 0 Radnički (K)
08.03.2014 16:30 Student 2 : 3 Crnokosa
08.03.2014 Borac 3 : 1 Tajm
08.03.2014 Gimnazijalac 2 : 3 Putevi Trendteks
08.03.2014 Zlatar 0 : 3 Ekonomac
08.03.2014 Zlatibor 3 : 1 Sloboda S
08.03.2014 Tutin Stil Jasen 3 : 0 Ivanjica
08.03.2014 Majdanpek FBC 3 : 2 Leskovac 98
08.03.2014 Milenijum 0 : 3 Vranje
08.03.2014 Bor 3 : 2 LE-016
08.03.2014 Jagodina 3 : 0 Hajduk Veljko
08.03.2014 Paraćin 3 : 0 Topličanin
08.03.2014 Klek Srbijašume 3 : 0 Vršac
08.03.2014 Eaton Srem Tempo 3 : 0 Radnički
08.03.2014 Omladinac 3 : 0 Mladost
08.03.2014 FOK 0 : 3 Slavija
08.03.2014 Ruma 0 : 3 Vrbas
08.03.2014 Obilić 3 : 2 Imlek
08.03.2014 Poštar 064 0 : 3 Spartak
08.03.2014 Beograd 3 : 0 Šumadija
08.03.2014 Sterija 2 : 3 Lazarevac
08.03.2014 Spas 3 : 1 Smederevo
08.03.2014 Zvečan 3 : 2 Mokra Gora
08.03.2014 Leposavić 1 : 3 Trstenik
08.03.2014 Tehničar 0 : 3 Novi Pazar
08.03.2014 Kraljevo 3 : 1 Bane
08.03.2014 10:00 Sjenica 3 : 0 Čačak
08.03.2014 13:00 Libero ČA 2 0 : 3 Sloga
08.03.2014 Karađorđe 2 : 3 Radnički 3
08.03.2014 Kraguj 2 1 : 3 Radnički 2
08.03.2014 Kraguj 3 0 : 3 Ravno
08.03.2014 Novi Sad 3 : 0 NS Volej tim
08.03.2014 VST 3 : 0 Futog 2
08.03.2014 Partizan 3 : 2 Žabalj Volej
08.03.2014 Futog vest 3 : 2 NS Tim
08.03.2014 Grbić 3 : 0 Čemp 07
08.03.2014 Hercegovina 3 : 0 Banat
08.03.2014 Kikinda 3 : 0 Krajišnik
08.03.2014 MD Zrenjanin 2 3 : 0 Vojvoda Stepa
08.03.2014 Proleter 1 : 3 Žitište
08.03.2014 Volejstars 1 : 3 Koral
08.03.2014 Prvi Tempo 3 : 0 Trijumf 2013
08.03.2014 Odbojka 013 3 : 0 Neoplanta
08.03.2014 Dunav 0 : 3 Eaton Srem Tempo 2
08.03.2014 Mladost 3 : 0 Maks
08.03.2014 Star 1 : 3 Beočin Metal
08.03.2014 Rađevac 3 : 2 Zaslon
08.03.2014 Ribnica 3 : 0 Valjevo
08.03.2014 Ub 3 : 0 Osečina
08.03.2014 Proleter 3 : 2 VA 014
08.03.2014 Tamnava Voćar 0 : 3 Mali Zvornik
08.03.2014 CVS 3 : 0 Turija
08.03.2014 Apatin 1 : 3 Hajduk
08.03.2014 Senta 1 : 3 Volejstars
08.03.2014 NIS Spartak 2 3 : 0 Bečej
08.03.2014 Goks In 0 : 3 Merkur
08.03.2014 Komete 0 : 3 Roda
08.03.2014 Dunav 0 : 3 As Batajnica
08.03.2014 As 3 : 2 Blok-aut
08.03.2014 Partizan Vizura 2 1 : 3 Pionir
08.03.2014 Mladenovac 3 : 1 Železnik 2012
08.03.2014 Đerdap 3 : 0 ŽOK 030
08.03.2014 Pirot 3 : 0 Desetka
08.03.2014 As 3 : 1 Naissus 97
08.03.2014 Stampedo 3 : 0 Caribrod
08.03.2014 Jedinstvo 2 3 : 0 Radinci Volej
08.03.2014 Mladost 3 : 0 Srem 022
08.03.2014 Prvi Tempo 2 3 : 1 Sremac
08.03.2014 Sloga 3 : 2 Mitrovica
08.03.2014 Panonija 0 : 3 Vollejstar
08.03.2014 Kikinda 2 0 : 3 NIS Spartak 3
08.03.2014 Čoka 3 : 2 Zlatica
08.03.2014 KI 0230 3 : 0 Subotica

Rukomet

08.03.2014 19:00 Spartak Vojput 21 : 19 Jugović Unimet
08.03.2014 18:30 Metaloplastika 28 : 18 Rudar
08.03.2014 19:00 Morava 28 : 28 Železničar 1949
08.03.2014 18:00 Crvena Zvezda 28 : 16 PKB
08.03.2014 18:00 Jagodina 20 : 23 Planinka PV
08.03.2014 19:00 ŽSK 30 : 37 Dinamo
08.03.2014 19:00 Hercegovina 28 : 27 Titel Džon Dir
08.03.2014 19:00 Lavovi BP 32 : 28 Mladost
08.03.2014 19:00 Crvenka 35 : 23 Jedinstvo
08.03.2014 19:00 Nova Pazova 30 : 31 Inđija
08.03.2014 20:00 Obilić 28 : 28 Metalac
08.03.2014 Jagodina 20 : 23 Planinka
08.03.2014 19:00 Mokra Gora 38 : 23 Novi Pazar
08.03.2014 19:00 Mladost 28 : 34 Šamot 65
08.03.2014 16:00 Trepča 35 : 28 Župa 54
08.03.2014 19:00 Zlatar 30 : 15 Priboj
08.03.2014 19:00 Somborelektro 32 : 24 Kikinda
08.03.2014 20:30 Metalac 25 : 17 Radnički-Cement
08.03.2014 18:00 Max Sport 19 : 25 Knjaz Miloš
08.03.2014 19:00 Radnički (S) 28 : 26 Crvena Zvezda
08.03.2014 18:00 Kikinda 26 : 16 Železničar
08.03.2014 19:00 Vojvodina 20 : 38 Jagodina
08.03.2014 Loznica grad 22 : 18 Milenium
08.03.2014 Prijepolje 25 : 26 Čačak
08.03.2014 Napredak 12 29 : 26 Sočanica
08.03.2014 Župa 27 : 24 Metalac AD
08.03.2014 Knjaz Miloš 2 33 : 26 Metalac

Vaterpolo

08.03.2014 Singidunum 16 : 1 Valis 93
08.03.2014 Dorćol 18 : 16 Taš
08.03.2014 TENT 12 : 6 Šabac
08.03.2014 Beograd 18 : 6 Stari Grad
08.03.2014 Zemun Bosal 20 : 6 Rasina
08.03.2014 PVK Bečej 4 : 14 Valis

Futsal

08.03.2014 19:30 Bečej 5 : 2 Kopernikus
08.03.2014 20:30 VIK Naisus 4 : 0 Kolubara
08.03.2014 19:00 Vranje 7 : 2 Novi Pazar
08.03.2014 19:00 SAS 2 : 10 Ekonomac
08.03.2014 Krčagovo 3 : 10 Ekonomac 2
08.03.2014 Bajina Bašta 7 : 2 Užice
08.03.2014 Fontana 7 : 3 Partenon
08.03.2014 RB 4 : 2 Metalac Kolorado
08.03.2014 Mašinac 6 : 5 Raška
08.03.2014 Kosjerić 5 : 2 Kareli
08.03.2014 Župski Rubin 3 : 3 Ivanjica
08.03.2014 Flash 4 : 2 92
08.03.2014 Aranđelovac 8 : 1 Imperija

Ragbi 13

08.03.2014 15:00 Partizan 6 : 38 Dorćol
08.03.2014 12:30 Crvena Zvezda 26 : 16 Bijeli Zečevi
Vasin i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Nenad Milosevic i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu