XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 725 utakmica za dan
Nedelja, 13 April 2014

Fudbal

13.04.2014 16:00 Donji Srem 1 : 0 Spartak
13.04.2014 19:00 Jagodina 2 : 1 Radnički (N)
13.04.2014 18:00 Vojvodina 0 : 1 Rad
13.04.2014 16:00 OFK Beograd 1 : 0 Sloboda Point
13.04.2014 15:30 Seljak 1 : 3 Mačva
13.04.2014 15:30 Jošanica ND 2011 0 : 1 Polet
13.04.2014 15:30 Šumadija 2 : 0 GFK Jasenica 1911
13.04.2014 15:30 Loznica 2 : 0 Mladi radnik
13.04.2014 15:30 Sloboda 1 : 1 Pobeda
13.04.2014 11:00 Šapine 1 : 0 Železničar
13.04.2014 15:30 Bane 2 : 0 Partizan
13.04.2014 16:00 Radnički (P) 0 : 0 Moravac Orion
13.04.2014 16:00 Hajduk Veljko 3 : 1 Radnički (S)
13.04.2014 16:00 Trstenik PPT 0 : 1 Car Konstantin
13.04.2014 16:00 Dubočica 1923 1 : 0 Đerdap
13.04.2014 16:00 Žitorađa 0 : 0 Sloga (D)
13.04.2014 16:00 Tabane Trgovački 1 : 1 Sinđelić
13.04.2014 16:00 Radnički (NP) 1 : 0 Sloga
13.04.2014 16:00 Radnički (Š) 1 : 0 Banat
13.04.2014 16:00 Bačka 1901 2 : 0 Jedinstvo (NB)
13.04.2014 16:00 Radnički (SM) 0 : 0 Senta
13.04.2014 17:00 Železnik Lasta 0 : 0 OFK Mladenovac
13.04.2014 17:00 Sopot 1 : 1 Dorćol
13.04.2014 11:00 Žarkovo 1 : 2 Kolubara
13.04.2014 11:00 Lokomotiva 4 : 1 Šumadija
13.04.2014 11:00 Hajduk 1 : 1 BASK
13.04.2014 17:00 Turbina 1 : 1 Srem
13.04.2014 15:30 Arsenal 1 : 2 Rudar
13.04.2014 15:30 Dragačevo 1 : 0 Tutin
13.04.2014 11:00 Šumadija 1903 5 : 2 Orlovac
13.04.2014 15:30 Vodojaža 1 : 1 Sloboda
13.04.2014 15:30 Slavija 2 : 1 Karađorđe
13.04.2014 15:30 Obilić 0 : 0 VGSK
13.04.2014 15:30 Homoljac 2 : 1 Morava
13.04.2014 15:30 Napredak 3 : 0 Šumadinac 1913
13.04.2014 15:30 Šumadinac (B) 1 : 2 Železničar
13.04.2014 15:30 Radnički Stobeks 2 : 1 Radnički (V)
13.04.2014 15:30 Sloga (S) 1 : 4 Zlatar
13.04.2014 16:00 Zaplanjac 1 : 3 Svrljig
13.04.2014 16:00 Dinamo 3 : 2 Sloga
13.04.2014 16:00 Radan 0 : 0 Pukovac
13.04.2014 16:00 BSK Bujanovac 3 : 1 Rudar Alpos
13.04.2014 16:00 Bukovik 2 : 0 Balkanski
13.04.2014 16:00 Budućnost 0 : 4 Lužnica
13.04.2014 16:00 Vlasina 1 : 0 Pusta Reka
13.04.2014 16:00 OFK Bor 2 : 1 Juhor
13.04.2014 16:00 Majdanpek 1 : 1 Dragocvet
13.04.2014 16:00 Župa 2 : 2 Lugomir
13.04.2014 16:00 Rembas 2 : 0 Rudar
13.04.2014 16:00 Borac (Sakule) 2 : 0 Crvena Zvezda (RS)
13.04.2014 10:00 Index 1 : 1 Srbobran
13.04.2014 16:00 Hajduk 2 : 1 Polet
13.04.2014 17:00 Crvena zvezda (MML) 2 : 0 Radnički (NB)
13.04.2014 17:00 Resnik 1 : 2 Baćevac
13.04.2014 17:00 Vrčin 1 : 0 Grafičar
13.04.2014 17:00 Sremčica 1 : 0 Železničar
13.04.2014 16:30 Budućnost 0 : 0 Braća Vuković
13.04.2014 16:30 Lazac 2 : 0 Morava
13.04.2014 16:30 Pazar Juniors 2011 3 : 1 Ribnica
13.04.2014 16:30 Ibar 4 : 0 Polet
13.04.2014 16:30 Radnički 1 : 1 Radnik
13.04.2014 16:30 Granit 0 : 0 Kraljevo Hajduk
13.04.2014 16:00 Slatina 3 : 1 Napredak
13.04.2014 16:00 Omladinac 3 : 1 Morava
13.04.2014 16:00 Ovčar 0 : 0 Miokovci
13.04.2014 16:00 Rudar 3 : 1 Backovac Junajted
13.04.2014 16:00 Donja Vrbava 3 : 2 Jedinstvo (GG)
13.04.2014 16:00 Jedinstvo (K) 3 : 1 Prijevor
13.04.2014 16:00 Spartak 7 : 0 Gorušica
13.04.2014 16:00 Mladost (A) 1 : 0 Mladost (P)
13.04.2014 16:00 Šumadinac 1 : 3 Jadran
13.04.2014 16:00 Budućnost 1 : 1 Jedinstvo
13.04.2014 16:00 Seljak 1 : 2 Kolonija
13.04.2014 16:00 OFK Bagremar 3 : 2 Maršić
13.04.2014 16:00 Ćava 2 : 0 Srbija
13.04.2014 16:00 Sloga D 0 : 2 Vinogradi DB
13.04.2014 15:30 Vinča 2 : 2 Beli orlovi
13.04.2014 15:30 Lepenica 3 : 0 Aranđelovac
13.04.2014 15:30 Šatornja 6 : 2 Partizan
13.04.2014 15:30 Lokomotiva 2 : 3 Borac
13.04.2014 15:30 Šumadinac 1 : 0 Prvi srpski ustanak
13.04.2014 15:30 Junkovac 4 : 0 Marjan
13.04.2014 15:30 Vitlina-Bokanja 1 : 1 Banja
13.04.2014 15:30 Bresje Superior 6 : 5 Glavaš
13.04.2014 15:30 Sloboda 6 : 1 Polet
13.04.2014 15:30 Bačinac 3 : 1 Budućnost (MK)
13.04.2014 15:30 Osipaonica 4 : 2 Proleter
13.04.2014 11:00 Železničar (S) 1 : 0 SASK
13.04.2014 15:30 Mladi borac 2 : 2 Pobeda
13.04.2014 15:30 Šumadija 2 : 1 Železničar (K)
13.04.2014 15:30 Borac 3 : 1 Budućnost (R)
13.04.2014 15:30 Mlava 1 : 0 Rudar
13.04.2014 15:30 RSK 4 : 0 Mladost
13.04.2014 15:30 Polet 2 : 1 Makce
13.04.2014 15:30 Sloga 2 : 2 Basarac
13.04.2014 15:30 Integral 1 : 0 Đerdap
13.04.2014 15:30 Napredak 1936 5 : 1 Omladinac
13.04.2014 15:30 Trgovački 4 : 2 Beli Orao
13.04.2014 15:30 Vihor 2 : 4 Petar Dobrnjac
13.04.2014 16:30 Jedinstvo (MZ) 2 : 1 Lipolist
13.04.2014 16:30 Hajduk Stanko 2 : 1 Mladi Borac
13.04.2014 16:30 Drina 1 : 1 Jadar
13.04.2014 16:30 Mladost (P) 3 : 1 Podrinje
13.04.2014 16:00 Mladost (D) 1 : 0 ZSK
13.04.2014 15:30 Jedinstvo (K) 2 : 2 Polet
13.04.2014 15:30 Omladinac 1 : 0 Višesava
13.04.2014 15:30 GP Zlatibor 0 : 2 Zlatibor
13.04.2014 15:30 Železničar 6 : 2 Čajetina
13.04.2014 15:30 Sečica 0 : 4 Budućnost
13.04.2014 15:30 Ariljska rampa 1 : 3 Perućac
13.04.2014 16:00 Zemljoradnik 4 : 0 Palilula
13.04.2014 16:00 Borac (T) 2 : 0 Rad
13.04.2014 16:00 Rasovača 6 : 1 Mekiš
13.04.2014 16:00 Moravica 2 : 1 Orljane
13.04.2014 16:00 Malošište 3 : 1 Mladi Radnik
13.04.2014 16:00 Budućnost 3 : 2 Omladinac
13.04.2014 16:00 Mladost (L) 1 : 0 Vrtište
13.04.2014 16:00 Jedinstvo 1 : 0 Rudar
13.04.2014 16:00 Proleter (DV) 2 : 3 Proleter (M)
13.04.2014 16:00 Mladost (M) 10 : 0 Morava
13.04.2014 16:00 Moravac 1948 5 : 0 Aluminjum
13.04.2014 16:00 Sloboda 3 : 1 OFK Niš
13.04.2014 16:00 Plantaža 1 : 3 Šumadija
13.04.2014 16:00 Mladi Borac 1 : 5 Jedinstvo (B)
13.04.2014 16:00 Zloćudovo 1 : 1 Lemind Livnica
13.04.2014 16:00 Umac 1 : 3 Jablanica
13.04.2014 16:00 Gradac 4 : 1 Progres
13.04.2014 16:00 Vučje 2 : 2 Jedinstvo (GS)
13.04.2014 16:00 Bobište 5 : 1 Jedinstvo (G)
13.04.2014 16:00 Čekmin 1 : 0 Sloga
13.04.2014 16:00 Dobrič 0 : 0 Partizanski put
13.04.2014 16:00 N.S. Tatko 2 : 3 Trbunje
13.04.2014 16:00 Svetlost 4 : 0 Kosovac
13.04.2014 16:00 Kosanica 7 : 0 Jug Bogdan
13.04.2014 16:00 Dunđerski 3 : 0 Omladinac
13.04.2014 16:00 Borac 2 : 1 Pobeda
13.04.2014 16:00 Jedinstvo ( B.P) 8 : 0 Spartak
13.04.2014 16:00 Željuša 0 : 4 Gnjilan
13.04.2014 16:00 Napredak 1 : 0 Sloga
13.04.2014 11:00 Jedinstvo ( P ) 6 : 1 Padež
13.04.2014 16:00 Mladost (B) 7 : 1 Trešnjevka
13.04.2014 16:00 Besa 2005 5 : 5 OFK Pavlovac
13.04.2014 16:00 Mladost (S) 1 : 2 Vihor
13.04.2014 16:00 Vranjska Banja 1 : 2 Biljači
13.04.2014 16:00 Polet 2 : 2 Brezovica
13.04.2014 16:00 Sitnica 0 : 2 Gračanica
13.04.2014 16:00 Gracko 2 : 0 Radnički
13.04.2014 16:00 Čaglavica 1 : 5 Ugljare
13.04.2014 16:30 Mladost (D) 4 : 1 Napredak (D)
13.04.2014 16:30 Jedinstvo 1 : 0 OFK Tekstilac
13.04.2014 16:30 Sloga 6 : 0 Mladost (J)
13.04.2014 16:30 Kušiljevo 1 : 4 Morava (R)
13.04.2014 16:30 Vinorača 2 : 3 BSK
13.04.2014 16:30 Budućnost 2 : 2 Morava 1918
13.04.2014 16:30 OFK Bratstvo 3 : 2 Mladost (K)
13.04.2014 16:30 Levač 1 : 0 Bratstvo
13.04.2014 16:00 Naupare 3 : 3 Temnić 1924
13.04.2014 16:00 Vinogradar 5 : 0 Trudbenik
13.04.2014 16:00 Jedinstvo 1936 2 : 1 Mladost
13.04.2014 16:00 Pepeljevac 0 : 1 Čitluk
13.04.2014 16:00 Mačkovac 5 : 4 Jasika
13.04.2014 16:00 Jastrebac 3 : 0 Šanac
13.04.2014 16:00 Sloga Dašnica 2 : 0 FUD
13.04.2014 16:00 Gradina 1 : 1 Sloga Ćićevac
13.04.2014 16:00 Sloga 1 : 1 Brodoremont
13.04.2014 16:00 Nemetali 3 : 1 Krivelj
13.04.2014 16:00 Radnički 3 : 0 Branik
13.04.2014 16:00 Blizna 3 : 0 Poreč
13.04.2014 16:00 Rudar (VČ) 2 : 2 Mladost
13.04.2014 16:00 Trebič 3 : 1 OFK Knjaz
13.04.2014 16:00 Borac 4 : 0 Polet
13.04.2014 16:00 Sloga 4 : 4 ŠSK
13.04.2014 16:00 OFK 019 Zaječar 0 : 1 Bučje
13.04.2014 16:00 Partizan (G) 5 : 2 Vulturul
13.04.2014 16:00 Sloga (BNS) 2 : 3 Železničar
13.04.2014 16:00 Crvena zvezda 3 : 0 Jugoslavija
13.04.2014 16:00 Polet 4 : 0 Budućnost (A)
13.04.2014 16:00 Slavija 1 : 2 Radnički (B)
13.04.2014 16:00 Tempo 0 : 0 Kolonija
13.04.2014 16:00 Mladost (O) 1 : 0 Sloga (P)
13.04.2014 16:30 Olimpija (TS) 1 : 1 Jadran
13.04.2014 10:00 Subotica 1 : 1 Bačka
13.04.2014 16:30 Preporod 4 : 0 Bajša
13.04.2014 16:30 Vinogradar 2 : 1 Čoka
13.04.2014 16:00 Jedinstvo 0 : 1 Potisje
13.04.2014 16:00 Vojvodina (B) 2 : 1 Begej
13.04.2014 16:00 Omladinac 1 : 1 Borac
13.04.2014 16:00 Vojvodina (P) 4 : 0 Krajina
13.04.2014 16:00 Naftagas 2 : 1 Vojvodina (NM)
13.04.2014 16:00 Hajduk 1 : 1 Kordun
13.04.2014 16:00 Kula 2 : 0 Stanišić
13.04.2014 16:00 Zadrugar 2 : 0 BSK
13.04.2014 16:00 Omladinac (B) 0 : 1 OFK Odžaci
13.04.2014 16:00 Hrtkovci 0 : 2 Partizan
13.04.2014 16:00 Sremac 4 : 0 Hajduk 1932
13.04.2014 16:00 LSK Laćarak 0 : 0 Kupinovo
13.04.2014 16:00 Budućnost 3 : 0 Donji Petrovci
13.04.2014 16:00 Jadran 0 : 1 Ljukovo
13.04.2014 16:00 Radnički 4 : 1 Hajduk (V)
13.04.2014 15:30 Budućnost (G) 2 : 2 TSK
13.04.2014 15:30 Vojvodina (BG) 3 : 3 Veternik
13.04.2014 17:00 Borac 2 : 1 Vojvodina (T)
13.04.2014 15:30 Mladost (T) 0 : 1 Kabel
13.04.2014 15:30 Budućnost (M) 3 : 0 Mladost (BP)
13.04.2014 15:30 Petrovaradin 0 : 1 Sutjeska
13.04.2014 17:00 Banja 1 : 1 Brodarac
13.04.2014 17:00 Obilić 2 : 2 Komgrap
13.04.2014 17:00 Jedinstvo 3 : 0 13. maj
13.04.2014 17:00 Vranić 4 : 0 Mladost (B)
13.04.2014 11:00 Prva Iskra 1 : 1 Stepojevac VAGA
13.04.2014 17:00 Veliki Borak 2 : 0 Strelac
13.04.2014 10:00 Borac 2 : 2 Napredak
13.04.2014 17:00 Velika Krsna 3 : 0 OFK Leštane
13.04.2014 10:00 Torlak 0 : 2 Pudarci
13.04.2014 17:00 Dunavac 1 : 0 Vinča
13.04.2014 17:00 Podunavac 1 : 2 Boleč
13.04.2014 10:00 Selo Mladenovac 1 : 3 Vlaška
13.04.2014 17:00 Napredak 0 : 2 Kosmaj
13.04.2014 16:30 Vrnjci 1 : 1 Zvezda
13.04.2014 16:30 Gruža 2 : 3 Magnohrom
13.04.2014 16:30 Morava (S) 1 : 0 Stubal
13.04.2014 16:30 Partizan 1 : 0 Jedinstvo
13.04.2014 16:30 Šumadija 0 : 2 OFK Ras
13.04.2014 16:30 Napredak 0 : 1 Proleter
13.04.2014 16:30 Čibukovac 0 : 3 Tavnik
13.04.2014 16:00 Velereč 94 0 : 2 Lunjevica
13.04.2014 16:00 Ozrem PMH 1 : 1 Omladinac
13.04.2014 16:00 Takovski Ustanak 0 : 4 Majdan
13.04.2014 16:00 Ozremica 0 : 0 Brezak
13.04.2014 16:00 Jablanica 8 : 1 Šumadija
13.04.2014 16:00 Premeća 1 : 1 Planinac
13.04.2014 16:00 Vujan 2 : 1 Budućnost
13.04.2014 11:00 Polet (G) 2 : 3 Čačak 94
13.04.2014 16:00 Kej 4 : 0 Strelac
13.04.2014 11:00 Rakova 0 : 3 Lugovi
13.04.2014 11:00 Prilike 1 : 0 Sloga
13.04.2014 16:30 Vrelo 3 : 6 Dedinje Junajted
13.04.2014 16:30 Radnički 1 : 2 Bratstvo
13.04.2014 16:30 Jedinstvo (P) 2 : 3 Kotraža
13.04.2014 16:30 Gradina 1 : 2 Brezova
13.04.2014 16:00 Šumadija 1934 0 : 1 Kremenac
13.04.2014 16:00 Košutnjak 3 : 2 OFK Žeželj
13.04.2014 16:00 Sloga 1 : 1 Hajduk
13.04.2014 16:00 Azbest 4 : 2 21. oktobar
13.04.2014 16:00 Borac 3 : 2 Mladost
13.04.2014 16:00 Kutlovo 1 : 0 Botunje
13.04.2014 16:00 Zastava 2 : 0 Mladost Teferič
13.04.2014 15:30 Radoje Domanović 0 : 3 BSK
13.04.2014 15:30 Trnava 0 : 1 Mladi rudar
13.04.2014 15:30 Mladost 5 : 0 Žabare
13.04.2014 11:00 Kopljari 1 : 0 B 2000
13.04.2014 15:30 Sloga 0 : 3 Plaskovac
13.04.2014 15:30 Jasenica 3 : 0 Misača
13.04.2014 11:00 Karađorđe 4 : 0 Sloga (Z)
13.04.2014 15:30 Mladost MG (S) 4 : 0 BSK
13.04.2014 15:30 Grivac 1 : 1 Omladinac
13.04.2014 15:30 Mladost (B) 0 : 2 Pobeda (S)
13.04.2014 15:30 Kotlenik 2 : 0 Pobeda (Đ)
13.04.2014 Šumadinac 1 : 0 Petrijevac
13.04.2014 Ravni Gaj 1 : 7 Drugovac
13.04.2014 Podunavac 3 : 3 7. Jul
13.04.2014 Lunjevac 0 : 3 Badljevica
13.04.2014 15:30 Zadrugar 5 : 0 Budućnost
13.04.2014 15:30 Krilaš 3 : 1 Polet
13.04.2014 15:30 Mladost 5 : 1 Napredak
13.04.2014 15:30 Omladinac (S) 0 : 3 Borac
13.04.2014 15:30 Omladinac (B) 4 : 1 Dragoš
13.04.2014 15:30 Omladinac (M) 0 : 0 Rudar
13.04.2014 15:30 Napredak 0 : 0 Borac
13.04.2014 15:30 Jedinstvo (D) 3 : 3 Mladi Borac
13.04.2014 15:30 Kurjače 3 : 1 Polet
13.04.2014 15:30 Dunavac 3 : 1 Sloga (D)
13.04.2014 16:30 Cerić 1 : 1 Karađorđe
13.04.2014 16:30 Pričinović 1 : 0 Radnički
13.04.2014 16:30 Dumača 0 : 0 Dobrava
13.04.2014 16:30 Mladost PP 3 : 2 Trešnjevka
13.04.2014 16:30 Borac 2 : 0 Sloga Mat
13.04.2014 16:30 Sloga Krnic 3 : 1 Mladost Zvezd
13.04.2014 16:30 Galeb 2 : 2 Mrovska
13.04.2014 16:30 Jedinstvo 4 : 1 Sloga K
13.04.2014 16:30 Jadar 1961 5 : 0 TE Gučevo
13.04.2014 16:30 Borac Lešnica 5 : 0 Milan Orlić
13.04.2014 16:30 Stolice 5 : 2 Sloga LŠ
13.04.2014 16:30 Borac K 4 : 3 Cerova
13.04.2014 16:30 Cer 3 : 0 Velika Reka
13.04.2014 11:00 Studenac 3 : 0 Bratstvo
13.04.2014 16:30 Hajduk 4 : 0 Mladost
13.04.2014 16:30 Napredak BP 2 : 1 Drina
13.04.2014 16:30 Napredak RIB 1 : 3 Milicionar
13.04.2014 16:30 BMR Petlovača 3 : 0 Proleter
13.04.2014 16:30 Torpedo 3 : 2 Napredak MB
13.04.2014 16:30 Partizan 3 : 0 Budućnost ZM
13.04.2014 16:30 Budućnost PD 5 : 0 Sloga
13.04.2014 16:30 Premijer 5 : 3 Sloboda
13.04.2014 16:00 Borac 2 : 4 Iskra
13.04.2014 16:00 Tešnjar 2 : 0 Polet
13.04.2014 16:00 Kolubara 2 2 : 2 Ribnikar
13.04.2014 16:00 Liplje 1 : 5 Junior Novo Naselje
13.04.2014 16:00 Milenko Pavlović 3 : 1 Rajac
13.04.2014 15:30 Sovljak 3 : 0 Ratkovac
13.04.2014 15:30 Stepanje 0 : 6 Polet (T)
13.04.2014 15:30 Tvrdojevac 2 : 0 Omladinac
13.04.2014 15:30 Gunjevac 4 : 0 Polet (DL)
13.04.2014 16:00 Pobeda 1 : 5 Avijatičar
13.04.2014 16:00 Glumač 2 : 2 Gorobilje
13.04.2014 16:00 Napredak 2 : 3 Savinac
13.04.2014 16:00 Blagaja 2 : 2 Lazarica
13.04.2014 16:00 Plavi tok 0 : 3 Dobrinjac
13.04.2014 16:00 Ježevica 1 : 1 Trešnjica
13.04.2014 16:00 Borac 2 : 5 Lauš
13.04.2014 16:00 Toplica 7 : 0 Doljevac 1971
13.04.2014 16:00 Knežica 0 : 0 Moravac (Č)
13.04.2014 16:00 Gredetin 2 : 0 Vukašinovac
13.04.2014 16:00 Sloga (K) 5 : 3 Tempo
13.04.2014 11:00 Ratar 1 : 0 OFK Draževac
13.04.2014 11:00 Jedinstvo 3 : 0 Kraljevo
13.04.2014 16:00 Dobrič 3 : 3 Jugovići 1976
13.04.2014 10:00 Mladost 1976 4 : 1 Aleksandrovo
13.04.2014 10:00 Koprijan 1975 2 : 1 Sloga 1980
13.04.2014 10:00 Baličevac 1974 3 : 0 Padina
13.04.2014 16:00 Sloga 1948 (M) 1 : 0 Čegar 2013 (K)
13.04.2014 16:00 Čegar 1946 (DM) 5 : 1 Mladost 1954 (DM)
13.04.2014 16:00 Mramor 1927 2 : 3 Palilulac
13.04.2014 16:00 Supovac 3 : 0 Delijski Vis
13.04.2014 16:00 Sečanica 4 : 2 Stevan Nešticki
13.04.2014 16:00 Mladost (DK) 0 : 2 Vulkan 1963
13.04.2014 16:00 Radnički 1936 6 : 3 Sloga (DT)
13.04.2014 16:00 Kumarevo 4 : 1 Mladost (DL)
13.04.2014 16:00 Polet 3 : 0 Veternica
13.04.2014 16:00 Morava 1 : 0 Omladinac
13.04.2014 16:00 Železničar 0 : 5 OFK Brza
13.04.2014 16:00 Navalin 1 : 3 OFK Morava
13.04.2014 16:00 Sloboda 2 : 3 Mladost (V)
13.04.2014 16:00 Provalija 2 : 0 Veliki Suvodol
13.04.2014 16:00 Lokomotiva 2 : 1 Sloboda
13.04.2014 16:00 Borac 2 : 0 Jerma
13.04.2014 16:00 Dragoš 2 : 0 Pobeda
13.04.2014 16:30 Crni Vrh 2 : 1 Kupinovac
13.04.2014 16:30 Mladi radnik 4 : 1 Zenit
13.04.2014 16:30 Juhor 1 : 0 Vinogradar
13.04.2014 16:30 Kolare 0 : 0 Napredak (SL)
13.04.2014 16:30 Sindjelić (G) 0 : 5 Sloga
13.04.2014 16:30 Šumadija 1 : 2 Istok 63
13.04.2014 16:30 Polet 1 : 5 Napredak (ST)
13.04.2014 16:30 Javor 2 : 1 Napredak (Z)
13.04.2014 16:30 Resavac (VP) 3 : 1 Radnički
13.04.2014 16:30 Mladost (S) 2 : 0 Napredak (SV)
13.04.2014 16:00 Rubin (Z) 2 : 2 Omladinac
13.04.2014 16:00 Mladi radnik 4 : 0 Sloga
13.04.2014 16:00 Ušće 3 : 1 Mladost (DK)
13.04.2014 16:00 Beli Orlovi 2 : 2 Blagotin
13.04.2014 12:00 14. Oktobar 3 : 2 Rubin (DS)
13.04.2014 16:00 Župski biseri 1 : 0 Donji Kopaonik
13.04.2014 16:00 Mladost (T) 1 : 2 Ribnik
13.04.2014 16:00 OFK Ribare 2 : 5 Kupci
13.04.2014 16:00 Dvorane 3 : 0 Dedina
13.04.2014 16:00 Kapidžija 3 : 1 Mudrakovac
13.04.2014 16:00 13. April 6 : 0 Parunovac
13.04.2014 16:00 Gornji Stepoš 4 : 1 BSK
13.04.2014 16:00 Dušan Ristić 0 : 1 Sebečevac
13.04.2014 16:00 Rasina 3 : 2 Sloga
13.04.2014 16:00 Rtkovo 3 : 0 Omladinac
13.04.2014 16:00 Egeta 1 : 3 Mala Vrbica 1958
13.04.2014 16:00 Pontes 0 : 1 Kladušnica
13.04.2014 16:00 Napredak 2 : 0 Koča Andjelković
13.04.2014 16:00 Lokomotiva 5 : 2 Velika Vrbica
13.04.2014 16:30 Vidrovac 2 : 1 Ratar
13.04.2014 16:30 Graničar 2 : 1 Srbovo
13.04.2014 11:00 Miloševo 4 : 0 Rečka
13.04.2014 16:30 Kovilovo 5 : 0 Malajnica
13.04.2014 16:30 Smedovac 2 : 1 OFK Tamnič
13.04.2014 16:30 Deli Jovan 4 : 1 Polet
13.04.2014 16:30 Slatina 4 : 1 Čubra
13.04.2014 11:00 Palilulac 0 : 3 Mladost
13.04.2014 16:00 Sloga 2 : 1 Pobeda
13.04.2014 16:00 Rtanj 0 : 3 Bukovik
13.04.2014 16:00 Graničar 0 : 3 Timok
13.04.2014 16:00 Mladost (V) 10 : 0 Pobeda
13.04.2014 16:00 Jedinstvo Stević 1 : 0 Glogonj
13.04.2014 16:00 Unirea 2 : 4 Polet
13.04.2014 16:00 Omladinac (O) 3 : 0 Spartak
13.04.2014 16:00 Strela 3 : 1 Dolovo
13.04.2014 16:00 Omladinac (D) 4 : 0 Stari Tamiš
13.04.2014 16:00 Borac (P) 4 : 3 Plavi Dunav 1932
13.04.2014 16:00 BSK Bavanište 4 : 0 Proleter
13.04.2014 16:00 Karaš (J) 2 : 3 Borac (VS)
13.04.2014 16:00 Dunav 2 : 0 Vinogradar
13.04.2014 16:00 Jedinstvo 2 : 1 Ratar
13.04.2014 16:00 Dobrica 3 : 3 Partizan (U)
13.04.2014 16:00 Vladimirovac 4 : 1 Karaš (K)
13.04.2014 16:00 Borac (VG) 3 : 0 Hajduk
13.04.2014 16:00 Potporanj 1 : 2 Hajdučica
13.04.2014 16:00 Partizan (K) 3 : 2 Ševac
13.04.2014 16:30 Slavija 1 : 1 Jadran
13.04.2014 16:30 Tromedja 1 : 8 Horgoš 1911
13.04.2014 16:30 Sloga 1 : 0 Potisje
13.04.2014 16:30 Tisa B (A) 1 : 2 Graničar
13.04.2014 16:30 Jedinstvo (M) 0 : 4 Tisa (P)
13.04.2014 16:30 Udarnik 3 : 1 Đurđin
13.04.2014 16:30 Hajduk 4 : 4 Dušan Silni
13.04.2014 16:30 Zrinjski 1932 0 : 4 Radnički 1905
13.04.2014 16:30 Žednik 2 : 2 Elektrovojvodina
13.04.2014 16:30 Bikovo 1 : 3 Lokomotiva
13.04.2014 16:30 Solid 0 : 0 Bratstvo
13.04.2014 Pobeda 1 : 0 Mićunovo
13.04.2014 Tomislavci 1 : 1 Eđšeg
13.04.2014 Mladost 1952 3 : 1 Sokolac
13.04.2014 16:00 OFK Klek 0 : 1 OFK Gradnulica
13.04.2014 16:00 Omladinac 4 : 2 Lehel
13.04.2014 16:00 Banat 0 : 0 ŽFK Banat-Bagljaš
13.04.2014 16:00 Zlatica 3 : 0 Naftagas
13.04.2014 16:00 Borac 0 : 4 Proleter 2006
13.04.2014 16:00 Radnički Ratar 1 : 1 Mladost
13.04.2014 16:00 Delija 2 : 2 2. Oktobar
13.04.2014 16:00 ŽAK 5 : 1 Napredak
13.04.2014 16:00 Polet 2 : 2 Borac
13.04.2014 16:00 Terekves 1 : 2 Budućnost
13.04.2014 16:00 Olimpija 2 : 1 Roham
13.04.2014 16:00 Bega 0 : 2 Napredak
13.04.2014 16:00 Progresul 1 : 1 1.Oktobar
13.04.2014 16:00 Rusin 3 : 1 Partizan
13.04.2014 16:00 Aleksa Šantić 2 : 2 Jedinstvo 1947
13.04.2014 16:00 OFK Metalac 2 : 0 OFK Šikara
13.04.2014 16:00 Panonija 1 : 6 Dunav
13.04.2014 16:00 Graničar 2 : 2 Lipar
13.04.2014 16:00 Dinamo 2 : 1 Mladost
13.04.2014 16:00 Terekveš 10 : 0 Rastina 1918
13.04.2014 16:00 Fruškogorac 0 : 0 Podunavac
13.04.2014 16:00 Jedinstvo (R) 0 : 2 Graničar
13.04.2014 16:00 Dunav 1 : 1 Sloven
13.04.2014 16:00 Šumar 3 : 2 Fruška Gora
13.04.2014 16:00 Sloga Milšped 2 : 1 PSK Putinci
13.04.2014 16:00 Napredak (Ž) 1 : 2 Napredak (P)
13.04.2014 16:00 Sremac 2 : 3 ČSK Čortanovci
13.04.2014 17:30 Napredak (V) 1 : 0 Graničar (K)
13.04.2014 17:30 Sinđelić 2 : 2 OFK Zeka Buljubaša
13.04.2014 17:30 Borac (M) 2 : 0 Omladinac (M)
13.04.2014 16:00 Sloboda 0 : 2 Noćaj
13.04.2014 16:00 Fruškogorac (K) 2 : 3 Hajduk
13.04.2014 16:00 Proleter 1 : 1 Šajkaš 1908
13.04.2014 16:00 Vinogradar 3 : 1 Fruškogorac
13.04.2014 16:00 Sremac Beomal 2 : 5 Sofeks
13.04.2014 16:00 Čenej 1 : 2 Susek
13.04.2014 16:00 Tatra 1 : 0 Železničar
13.04.2014 16:00 Bačka 1 : 1 OFK Futog
13.04.2014 16:00 Budućnost (S.S.) 1 : 3 Hajduk (Čurug)
13.04.2014 16:00 Obilić (Vilovo) 1 : 3 Napredak (Nadalj)
13.04.2014 16:00 Sloga (Lok) 0 : 5 Bečej 1918
13.04.2014 16:00 Miletić (Mošorin) 0 : 2 Bačka (Đurđ.)
13.04.2014 16:00 Mladost Radost (Srbob) 3 : 0 Jedinstvo (B.P.S.)
13.04.2014 16:00 Titel 4 : 1 Mladost (Radič.)
13.04.2014 16:00 Obilić (Zmajevo) 0 : 1 Jedinstvo (Gosp.)
13.04.2014 16:00 Hajduk (Gard.) 1 : 2 Proleter (R.S.)
13.04.2014 16:00 Borac 46 2 : 1 Bačka
13.04.2014 16:00 Hercegovac 0 : 3 Soko
13.04.2014 16:00 Kulpin 2 : 2 Maglić
13.04.2014 16:00 Slavija 1 : 1 Krivanj
13.04.2014 17:00 Busije 0 : 0 Borac
13.04.2014 17:00 Institut 0 : 1 Šumadinac
13.04.2014 17:00 Novi Beograd 1 : 5 Studenski Grad
13.04.2014 10:00 Šećeranac 2 : 1 Pionir
13.04.2014 17:00 Dunavac 0 : 1 Dunav
13.04.2014 17:00 Sparta 0 : 4 Crvenka
13.04.2014 10:00 Mladi proleter 9 : 1 Pobednik
13.04.2014 17:00 Mladost 3 : 2 Olimpija
13.04.2014 17:00 Sloga 0 : 1 OFK Budućnost
13.04.2014 17:00 Dimitrije Tucović 0 : 6 Polet
13.04.2014 17:00 Sloboda 1 : 3 OFK Burovo
13.04.2014 17:00 Rušanj 2 : 2 Beljina
13.04.2014 17:00 Lisović 1977 2 : 0 Borac
13.04.2014 17:00 Omladinac 1 : 0 Jedinstvo
13.04.2014 17:00 Poljane 3 : 1 Zadrugar
13.04.2014 17:00 Rvati 0 : 0 Polet
13.04.2014 17:00 Trstenica 2 : 5 Vukićevica
13.04.2014 17:00 Belo Polje 1 : 0 Urovci
13.04.2014 16:00 Radnički PDM 9 : 0 Napredak
13.04.2014 16:00 Borac 1 : 1 Ivanča
13.04.2014 16:00 Markovac 1 : 0 Senaja
13.04.2014 16:00 Šepšin 2 : 1 Sloga
13.04.2014 11:00 Sibnica 2 : 7 4 Juli
13.04.2014 13:30 Stojnik 1 : 3 OFK Rogača
13.04.2014 13:30 Rudar 2012 0 : 4 Mladost
13.04.2014 16:00 Vis 4 : 1 Ropočevo
13.04.2014 16:00 Denim 2 : 1 Drlupa
13.04.2014 15:30 Heroj 1925 1 : 1 Partizan
13.04.2014 17:00 OFK Mladost 2 : 1 Avala 1939
13.04.2014 17:00 Zuce 1 : 1 Pinosava
13.04.2014 17:00 Hajduk 1 : 4 Heroj-Polet
13.04.2014 16:30 Budućnost 2 : 0 Stara Čaršija
13.04.2014 16:30 Musina Reka 1 : 7 Progorelica
13.04.2014 16:30 Omladinac 3 : 1 Žiča
13.04.2014 16:30 Jedinstvo 1 : 2 Real
13.04.2014 16:30 Miločajac 2 : 2 Borac (A)
13.04.2014 16:30 Mladost 1925 5 : 2 Zgodačica
13.04.2014 10:00 Mladost 0 : 1 Krćevac 04
13.04.2014 10:00 Budućnost 7 : 0 ZT Gorovič
13.04.2014 15:30 Manastirica 2 : 1 Mladost(L)
13.04.2014 10:00 Burovac 4 : 0 B.S.K.
13.04.2014 16:00 Napredak 2 : 3 BSK
13.04.2014 16:00 Sloga 1 : 2 Budućnost
13.04.2014 16:00 Jedinstvo 3 : 0 Proleter
13.04.2014 16:00 Mladost 2 : 3 Pomoravlje
13.04.2014 16:00 OFK Porodin 3 : 1 Udarnik
13.04.2014 11:00 Sloga (VS) 1 : 1 Kobilje
13.04.2014 11:00 Stig (MC) 3 : 1 Radnik
13.04.2014 11:00 Budućnost (A) 3 : 4 BSK
13.04.2014 15:30 Carevac 3 : 1 Polet
13.04.2014 15:30 OFK Braničevo 8 : 0 Graničar 2013
13.04.2014 15:30 Desine 3 : 1 Mrčkovac
13.04.2014 15:30 Žika Marković Uča 2 : 0 OFK Vinci
13.04.2014 15:30 Pek 3 : 0 Barič
13.04.2014 15:30 Radnički 12 : 0 Srednjevo
13.04.2014 15:30 Kumane 4 : 1 Ram
13.04.2014 15:30 Električar 1 : 0 Usije
13.04.2014 15:30 Napredak (P) 2 : 1 Napredak 1947
13.04.2014 15:30 Proleter 0 : 3 Dunav
13.04.2014 15:30 Sloga (D) 4 : 0 Stig 1955
13.04.2014 15:30 Sopot 1 : 1 Metalac
13.04.2014 15:30 Sloga (L) 2 : 2 Sloga 1936
13.04.2014 15:30 Pobeda 1 : 2 Mip Majdan
13.04.2014 15:30 Zemljoradnik 2 : 3 Dizel
13.04.2014 16:00 Sloga 5 : 4 Kaona
13.04.2014 16:00 Neresnica 1 : 0 Homolje
13.04.2014 11:00 Dragojevac 0 : 6 Polet
13.04.2014 11:00 Mladost PB 7 : 1 Skupljen 2013
13.04.2014 11:00 Žika 3 : 2 Petrovac 74
13.04.2014 11:00 Sloga Ridj 2 : 1 Sloga Trgošped
13.04.2014 11:00 Hajduk 5 : 2 Mladost 2013
13.04.2014 11:00 Vojvoda Stepa Stepanović 4 : 0 Torpedo
13.04.2014 11:00 Šumice 0 : 3 Omladinac
13.04.2014 11:00 Bair 1 : 0 Radnik
13.04.2014 16:00 Jedinstvo 2 : 1 Gornji Mušić
13.04.2014 16:00 Komanice 3 : 1 Popadić
13.04.2014 16:00 Mionica 4 : 0 Veliševac
13.04.2014 13:00 Proleter 1 : 9 Gornji Lajkovac
13.04.2014 16:00 Mladost 7 : 2 Orao
13.04.2014 11:00 Zabari 1 : 3 Dupljaj
13.04.2014 16:00 Bujacic 1 : 1 OFK Povlen
13.04.2014 16:00 Lukavac 1 : 3 Paune
13.04.2014 16:00 Kotešica 5 : 0 Mali korak
13.04.2014 11:00 Zadrugar 1 : 2 Jadar 2013
13.04.2014 16:00 Mladost 2 : 1 Rakac Stave
13.04.2014 16:00 Vukona 1 : 1 Brgule
13.04.2014 16:00 Sloga 2 : 0 Strelac 001
13.04.2014 16:00 Vrelo 0 : 4 Kolubara
13.04.2014 16:00 Murgaš 2012 1 : 2 OFK Paljuvi
13.04.2014 11:00 Sloga 1 : 4 Pambukovica
13.04.2014 16:00 Čučuge 0 : 0 Zvizdar
13.04.2014 11:00 Moravac 0 : 2 Bratstvo
13.04.2014 16:00 BSK 3 : 0 Vrhunac
13.04.2014 16:30 Polet 2 : 3 Mladost
13.04.2014 16:30 Beočić 3 : 0 OFK Blagotin
13.04.2014 16:30 Goša 3 : 0 Šumadija
13.04.2014 16:30 Jedinstvo 0 : 4 Partizan (G)
13.04.2014 16:30 Partizan (M) 3 : 0 Kolonija
13.04.2014 16:30 Morava (R) 1 : 3 Morava (KS)
13.04.2014 16:30 Sloboda 3 : 2 Trnava
13.04.2014 16:30 Dražmirovac 1 : 2 Ribnik
13.04.2014 16:30 Lipar 4 : 3 Osaonica
13.04.2014 16:30 Polet 0 : 3 Železničar
13.04.2014 16:30 Popovac 1 : 4 Moravac
13.04.2014 16:30 Mladost (GM) 3 : 1 Mladost (R)
13.04.2014 16:30 Vihor 0 : 2 OFK Borac
13.04.2014 16:30 Sloboda 0 : 1 ISK Izvor
13.04.2014 15:30 Mladi Radnik 1 : 2 Sindjelić
13.04.2014 15:30 Rudar (SR) 2 : 1 Planinac
13.04.2014 15:30 Rudar (ST) 1 : 0 Beljanica
13.04.2014 15:30 Čukarički 0 : 1 Parcane
13.04.2014 15:30 Gradac 2 : 4 Varvarin
13.04.2014 15:30 Kiseljak 2 : 1 Kostrež
13.04.2014 11:00 Rujišnik 1 : 3 Topoljak
13.04.2014 16:00 Borjak 2013 3 : 3 Sloboda 1948
13.04.2014 16:00 Polet 57 2 : 1 Moravac-C 74
13.04.2014 15:00 Garevina 2 : 3 Ratajac
13.04.2014 15:00 Mladost (G) 1 : 0 Mladost (R)
13.04.2014 11:00 Meševo 5 : 1 Gaglovo
13.04.2014 15:00 Srnje 1 : 0 Pasjak 2013
13.04.2014 15:00 Konjuh 2 : 2 Sokolovi
13.04.2014 15:30 Grkljane 5 : 1 Polet (K)
13.04.2014 15:30 Rasinac 2 : 6 Polet (Š)
13.04.2014 15:30 Drugari 7 : 1 Trmčare
13.04.2014 15:30 Lipovac 0 : 2 OFK Budućnost
13.04.2014 15:30 Zdravinje 3 : 1 Štitari
13.04.2014 16:00 Banat 1 : 2 Vojvodina
13.04.2014 16:00 Sloga 3 : 0 OFK Barice
13.04.2014 16:00 Lokve 0 : 3 Naša Krajina
13.04.2014 16:00 Gaj 3 : 0 Solunac
13.04.2014 16:00 Pobeda 1 : 5 Radnički 1927
13.04.2014 16:00 Jedinstvo 2 : 1 Omladinac
13.04.2014 16:00 OFK Stajićevo 1 : 1 Proleter
13.04.2014 16:00 Mladost 0 : 4 ASK
13.04.2014 16:00 Jedinstvo 2 : 0 Tamiš
13.04.2014 16:00 Sloga 1 : 4 MSK
13.04.2014 16:00 Planinac 1 : 1 Vojvodina
13.04.2014 16:00 27. Oktobar 0 : 3 Polet
13.04.2014 16:00 OFK Kraljevci 0 : 6 Borac (K)
13.04.2014 16:00 Sloga 1 : 2 Fruškogorac
13.04.2014 16:00 Car Uroš 12 : 0 Mladost (P)
13.04.2014 16:00 Mladost (B) 3 : 0 Sremac
13.04.2014 16:00 Krušedol 4 : 1 Borac (S)
13.04.2014 16:00 Sloga 1 : 1 Srem
13.04.2014 16:00 Mladost 1 : 0 Borac
13.04.2014 16:00 Polet 3 : 2 Kameni
13.04.2014 16:00 Sloboda 4 : 0 Lovac
13.04.2014 16:00 Graničar 4 : 0 Vitez
13.04.2014 Sremac 4 : 1 Napredak
13.04.2014 Sloga (Z-I) 0 : 1 Planinac
13.04.2014 Sloga (Č) 2 : 1 Grgurevci
13.04.2014 Borac (R) 1 : 0 Fruškogorac
13.04.2014 Borac (VR) 0 : 3 Mitros
13.04.2014 OFK Bosut 1 : 2 BSK
13.04.2014 16:00 OFK Bingula 1 : 0 Graničar
13.04.2014 16:00 Bratstvo 2 : 2 Omladinac
13.04.2014 16:00 Sremac 2 : 2 Jednota
13.04.2014 16:00 Borac 1 : 1 OFK Bikić
13.04.2014 16:00 Slavija 0 : 5 Mladost
13.04.2014 16:00 Vajska 6 : 2 Naša Zvezda
13.04.2014 16:00 Borac 2 : 0 Proleter
13.04.2014 16:00 Sloga 0 : 1 Neštin
13.04.2014 11:00 Vreoci 5 : 1 Šumadinac (K)
13.04.2014 17:00 OFK Sokolovo 1 : 4 OFK Radnički
13.04.2014 17:00 Mladost (L) 3 : 0 Proleter
13.04.2014 17:00 20. Oktobar 4 : 1 OFK Borac
13.04.2014 16:00 Budućnost 1 : 0 OFK Petrovac
13.04.2014 16:00 Bratstvo 0 : 2 Ibar
13.04.2014 16:00 Bokelj 1 : 0 Igalo
13.04.2014 16:00 Zora 3 : 1 Zabjelo
13.04.2014 16:00 Berane 1 : 3 Jedinstvo
13.04.2014 16:00 Jezero 2 : 0 Kom
13.04.2014 16:00 Arsenal 4 : 1 Cetinje
13.04.2014 15:30 Napredak 7 : 0 Trijumf
13.04.2014 14:30 Spartak 7 : 0 Novi Bečej
13.04.2014 16:00 Mašinac 1 : 0 LASK Crvena zvezda
13.04.2014 15:30 Požarevac 4 : 0 Jagodina
13.04.2014 14:30 Lemind Lavice 1 : 1 Mačva
13.04.2014 17:00 Sloga 8 : 0 Nives
13.04.2014 15:30 Radnički 2013 4 : 0 ŽFK Užice
13.04.2014 16:00 Kikinda 1 : 3 Radnički 1919
13.04.2014 11:00 Rubin 1 : 1 Metalmania
13.04.2014 16:00 Polet 6 : 0 Bačka Žabalj
13.04.2014 10:00 BSK Borča 1 : 0 Rad
13.04.2014 13:00 Vojvodina 4 : 0 Jagodina
13.04.2014 11:00 Napredak 2 : 1 Brodarac
13.04.2014 10:00 Partizan 0 : 0 OFK Beograd
13.04.2014 11:00 Borac 0 : 0 Sloga (K)
13.04.2014 10:00 Proleter (NS) 1 : 5 Dinamo
13.04.2014 10:00 Vršac United 3 : 0 Donji Srem
13.04.2014 11:00 Mladost (L) 3 : 1 Sloga 1940
13.04.2014 12:00 Jedinstvo Putevi 2 : 0 Javor
13.04.2014 10:00 BIP 0 : 2 Sloga (P)
13.04.2014 11:00 Metalac (GM) 6 : 0 Metalac (K)
13.04.2014 16:00 Žitoradja 3 : 2 Dinamo
13.04.2014 11:00 Car Konstantin 2 : 1 Toplicanin
13.04.2014 10:00 Radnički (K) 3 : 0 Kolonija
13.04.2014 12:00 Teleoptik 0 : 0 Borac
13.04.2014 13:00 Spartak 2 : 0 Sloboda (Č)
13.04.2014 13:00 Vojvodina 0 : 1 Jagodina
13.04.2014 16:00 Čukarički 1 : 0 ČSK Pivara
13.04.2014 12:30 Rad 1 : 0 Sloboda Point
13.04.2014 12:30 Javor 0 : 0 Jedinstvo Putevi
13.04.2014 11:00 Sušica 3 : 0 Čačak 94
13.04.2014 13:30 AS 4 : 1 Sloga (K)
13.04.2014 Rudar 3 : 1 Trepča
13.04.2014 10:00 Senta 9 : 0 Vinogradar
13.04.2014 12:00 Dolina 0 : 5 Dinamo
13.04.2014 11:00 Omladinac (O) 2 : 0 Borac (St)
13.04.2014 11:00 AS 3 : 0 Borac
13.04.2014 13:00 Čukarički 1 : 1 Brodarac
13.04.2014 11:00 Radnički 1923 1 : 1 Partizan
13.04.2014 10:00 Čačak 94 0 : 0 Javor
13.04.2014 11:00 Sloga 1940 0 : 4 FAP
13.04.2014 10:00 Radnički 1905 1 : 0 Spartak
13.04.2014 12:00 Vršac United 16 : 0 Partizan (U)
13.04.2014 13:30 Radnički 1927 1 : 3 Sloga (P)
13.04.2014 11:00 Petar Urošev 2 : 1 Mladost (V)
13.04.2014 10:00 Mika Antić 1 : 1 Kolonija
13.04.2014 12:00 Strela 3 : 14 Železničar
13.04.2014 13:30 Unirea 2 : 0 Dobrica
13.04.2014 Rudar (KM) 5 : 2 OFK Vlada Dimitrijević
13.04.2014 Tutin 2 : 1 OFK Nacional
13.04.2014 10:00 Bačka 1901 7 : 0 Čantavir
13.04.2014 10:00 Vinogradar 1 : 1 Obilić
13.04.2014 10:00 Duljaj 7 : 1 Apolon 4 II
13.04.2014 10:00 Radnicki 1923 II 0 : 0 Karađorđe
13.04.2014 Rudar (KM) 0 : 3 OFK Vlada Dimitrijević
13.04.2014 Pionir 028 1 : 3 OFK Vlada Dimitrijević

Košarka

13.04.2014 18:00 Šabac 86 : 81 Kolubara LA 2003
13.04.2014 16:00 Novi Pazar 79 : 71 Železničar
13.04.2014 19:00 Ub 89 : 62 Mileševac
13.04.2014 20:00 Zlatibor 79 : 56 Sloga (P)
13.04.2014 18:00 Niš 151 : 62 Bor RTB
13.04.2014 18:00 Zdravlje Leskovac 147 : 58 Jablanica
13.04.2014 19:30 Mladost 75 : 83 Jug
13.04.2014 15:30 Feniks 74 : 67 Selekta

Odbojka

13.04.2014 19:00 Vojvodina NS Seme 0 : 3 Crvena Zvezda 1:2
13.04.2014 17:00 Priboj 1 : 3 Gračac
13.04.2014 13:00 Sjenica 2 : 3 Lučani
13.04.2014 19:30 Čačak 2 : 3 Forma
13.04.2014 18:00 Tara 3 : 0 Libero ČA 2
13.04.2014 Sloga 3 : 0 Arilje

Rukomet

13.04.2014 Jagodina 29 : 30 Jastrebac
13.04.2014 Planinka 60 : 23 Topličanin
13.04.2014 19:00 Kikinda 35 : 21 Crvenka II
13.04.2014 18:00 Mačva 38 : 28 Dorćol
13.04.2014 19:00 Aleksinac 25 : 25 Radan
13.04.2014 17:00 Bela Palanka 38 : 28 Morava
13.04.2014 16:00 Užice 20 : 42 Arilje
13.04.2014 15:00 Beli Anđeo 33 : 24 Atenica
13.04.2014 16:00 Aleksinac 30 : 13 Dubočica

Futsal

13.04.2014 Pirot 4 : 3 vranje
13.04.2014 20:00 Viking 2 : 9 Forum
13.04.2014 19:00 Kraljevićevo 2 : 3 Tvrdjava
13.04.2014 20:00 Deus Futsal 4 : 2 Tango Liman
13.04.2014 16:00 Nova Pazova 3 : 1 Kikinda
13.04.2014 18:00 Šampion 4 : 3 KMF Sombor

Ragbi 13

13.04.2014 17:00 Crvena Zvezda 40 : 38 Dorćol
13.04.2014 16:00 Bijeli Zečevi 16 : 28 Partizan
13.04.2014 16:00 Radnički (NP) 40 : 34 Zmaj
13.04.2014 16:00 Niš 18 : 0 Morava Gepardi

Američki fudbal

13.04.2014 15:00 Panthers Pančevo 20 : 16 Blue Dragons Beograd
13.04.2014 14:00 Indians Inđija 6 : 39 GAT Dukes Novi Sad
13.04.2014 15:00 Grofovi Novi Kneževac 14 : 24 Mammoths Kikinda
13.04.2014 14:00 Sirmium Legionaries SM 26 : 7 Hunters Vrbas
13.04.2014 15:30 Werewolves Valjevo 0 : 55 Pastuvi Požarevac
13.04.2014 14:00 Royal Crowns Kraljevo 7 : 48 Angel Warriors Čačak