XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:00 Radnički 1924 (K) - Borac (A) 2:1
2 25.08.2013 17:00 Moravica - Radnički 1924 (K) 4:1
3 01.09.2013 16:30 Radnički 1924 (K) - Radnički 1947 (Č) 2:2
4 08.09.2013 16:30 Rasovača - Radnički 1924 (K) 1:1
5 14.09.2013 16:00 Radnički 1924 (K) - Naisus 2:1
6 21.09.2013 16:00 Borac (T) - Radnički 1924 (K) 0:4
7 25.09.2013 16:00 Radnički 1924 (K) - Zemljoradnik 3:1
8 29.09.2013 15:30 Morava - Radnički 1924 (K) 2:0
9 06.10.2013 15:30 Radnički 1924 (K) - Palilula 2:1
10 13.10.2013 15:00 Rad - Radnički 1924 (K) 2:3
11 20.10.2013 15:00 Radnički 1924 (K) - Rutevac 1:1
12 26.10.2013 14:00 Radnički 1924 (K) - Mekiš 3:3
13 02.11.2013 14:00 Mladost (B) - Radnički 1924 (K) 3:2
14 09.11.2013 13:30 Radnički 1924 (K) - Orljane 5:2
15 16.11.2013 13:30 Naša krila 1936 - Radnički 1924 (K) 1:0
16 24.11.2013 13:00 Radnički 1924 (K) - Mladi Radnik 2:1
17 30.11.2013 13:00 Malošište - Radnički 1924 (K) 0:1
18 15.03.2014 15:00 Borac (A) - Radnički 1924 (K) 1:1
19 23.03.2014 15:00 Radnički 1924 (K) - Moravica 0:1
20 29.03.2014 15:30 Radnički 1947 (Č) - Radnički 1924 (K) 3:0
21 05.04.2014 16:00 Radnički 1924 (K) - Rasovača 3:2
22 12.04.2014 16:00 Naisus - Radnički 1924 (K) 3:2
23 20.04.2014 16:30 Radnički 1924 (K) - Borac (T) 3:0
24 27.04.2014 16:30 Zemljoradnik - Radnički 1924 (K) 3:2
25 30.04.2014 16:30 Radnički 1924 (K) - Morava 2:0
26 03.05.2014 16:30 Palilula - Radnički 1924 (K) 1:1
27 10.05.2014 16:30 Radnički 1924 (K) - Rad 4:2
28 28.05.2014 16:30 Rutevac - Radnički 1924 (K) 7:0
29 21.05.2014 17:00 Mekiš - Radnički 1924 (K) 0:3
30 24.05.2014 17:00 Radnički 1924 (K) - Mladost (B) 1:1
31 31.05.2014 17:30 Orljane - Radnički 1924 (K) 1:1
32 07.06.2014 17:30 Radnički 1924 (K) - Naša krila 1936 3:3
33 15.06.2014 18:00 Mladi Radnik - Radnički 1924 (K) 4:3
34 22.06.2014 18:00 Radnički 1924 (K) - Malošište 1:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Istok"Plasman u novoformiranu Zonu FSRIS "Istok" Moravica 34 25 3 6 78
2 Naša krila 1936 34 22 6 6 72
3 Malošište 34 19 5 10 62
4 Radnički 1947 (Č) 34 17 5 12 56
5 Orljane (-1) 34 15 7 12 51
6 Radnički 1924 (K) (-1) 34 14 9 11 50
7 Mladost (B) 34 14 8 12 50
8 Rasovača 34 13 10 11 49
9 Zemljoradnik 34 15 3 16 48
10 Rutevac (-1) 34 14 5 15 46
11 Morava (-1) 34 14 5 15 46
12 Mladi Radnik 34 13 5 16 44
13 Naisus 34 14 2 18 44
14 Palilula (-1) 34 13 5 16 43
15 Borac (T) (-1) 34 14 0 20 41
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Merošina Borac (A) (-4) 34 10 7 17 33
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Merošina Rad (-3) 34 9 4 21 28
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Doljevac Mekiš (-1) 34 4 5 25 16