02.11
13:00
Dedinje
Rekreativo 011
0
0
|
02.11.2013 13:00 | Dedinje | 0 : 0 | Rekreativo 011 | |||||
02.11
13:30
Mladost (JR)
Sparta
2
3
|
02.11.2013 13:30 | Mladost (JR) | 2 : 3 | Sparta |
02.11
13:30
Omladinac
Mokra Gora
0
3
|
02.11.2013 13:30 | Omladinac | 0 : 3 | Mokra Gora | |||||
02.11
13:30
Rudar
Sloboda
1
0
|
02.11.2013 13:30 | Rudar | 1 : 0 | Sloboda |
02.11
14:00
Gruža
Sloga
2
0
|
02.11.2013 14:00 | Gruža | 2 : 0 | Sloga | |||||
02.11
14:00
KaraÄorÄe
Napredak
4
1
|
02.11.2013 14:00 | KaraÄorÄe | 4 : 1 | Napredak | |||||
02.11
14:00
VGSK
ŽelezniÄar
3
1
|
02.11.2013 14:00 | VGSK | 3 : 1 | ŽelezniÄar |
02.11
13:30
Sloga 1940
Borac
2
0
|
02.11.2013 13:30 | Sloga 1940 | 2 : 0 | Borac | |||||
02.11
13:30
Sloga (P)
Jedinstvo (UB)
1
0
|
02.11.2013 13:30 | Sloga (P) | 1 : 0 | Jedinstvo (UB) | |||||
02.11
13:30
Sevojno
Polimlje
2
0
|
02.11.2013 13:30 | Sevojno | 2 : 0 | Polimlje | |||||
02.11
13:30
RadniÄki (V)
FAP
1
0
|
02.11.2013 13:30 | RadniÄki (V) | 1 : 0 | FAP | |||||
02.11
13:30
Mladost (DD)
Brezovica
0
4
|
02.11.2013 13:30 | Mladost (DD) | 0 : 4 | Brezovica |
02.11
14:00
Napredak
Bukovik
2
1
|
02.11.2013 14:00 | Napredak | 2 : 1 | Bukovik | |||||
02.11
14:00
Svrljig
Pusta Reka
2
1
|
02.11.2013 14:00 | Svrljig | 2 : 1 | Pusta Reka | |||||
02.11
14:00
Sloga
Lužnica
4
1
|
02.11.2013 14:00 | Sloga | 4 : 1 | Lužnica | |||||
02.11
14:00
TopliÄanin
Rudar Alpos
0
3
|
02.11.2013 14:00 | TopliÄanin | 0 : 3 | Rudar Alpos |
02.11
14:00
Dunav
Rtanj
3
2
|
02.11.2013 14:00 | Dunav | 3 : 2 | Rtanj |
02.11
13:30
BileÄanin
BuduÄnost
2
2
|
02.11.2013 13:30 | BileÄanin | 2 : 2 | BuduÄnost | |||||
02.11
13:30
Sloboda
Borac (Sakule)
2
0
|
02.11.2013 13:30 | Sloboda | 2 : 0 | Borac (Sakule) | |||||
02.11
13:30
VrŔac
OFK Kikinda
3
0
|
02.11.2013 13:30 | VrŔac | 3 : 0 | OFK Kikinda | |||||
02.11
13:30
RadniÄki (K)
TSC
0
1
|
02.11.2013 13:30 | RadniÄki (K) | 0 : 1 | TSC | |||||
02.11
13:30
Jedinstvo (BK)
VrŔac United
1
0
|
02.11.2013 13:30 | Jedinstvo (BK) | 1 : 0 | VrŔac United |
02.11
13:30
PIK Prigrevica
Hajduk
5
0
|
02.11.2013 13:30 | PIK Prigrevica | 5 : 0 | Hajduk | |||||
02.11
13:30
Omladinac
JugoviÄ
2
0
|
02.11.2013 13:30 | Omladinac | 2 : 0 | JugoviÄ | |||||
02.11
13:30
Cement
Jedinstvo
1
0
|
02.11.2013 13:30 | Cement | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
02.11
13:30
Srbobran
Crvena Zvezda
0
1
|
02.11.2013 13:30 | Srbobran | 0 : 1 | Crvena Zvezda |
02.11
14:00
Balkan Mirijevo
GrafiÄar
3
2
|
02.11.2013 14:00 | Balkan Mirijevo | 3 : 2 | GrafiÄar | |||||
02.11
14:00
IMT
Resnik
1
1
|
02.11.2013 14:00 | IMT | 1 : 1 | Resnik | |||||
02.11
14:00
Palilulac
GSP Polet
0
0
|
02.11.2013 14:00 | Palilulac | 0 : 0 | GSP Polet |
02.11
14:00
GoÄ
Lazac
1
0
|
02.11.2013 14:00 | GoÄ | 1 : 0 | Lazac |
02.11
13:30
Slatina
Donja Vrbava
2
1
|
02.11.2013 13:30 | Slatina | 2 : 1 | Donja Vrbava | |||||
02.11
13:30
Miokovci
Prijevor
3
1
|
02.11.2013 13:30 | Miokovci | 3 : 1 | Prijevor | |||||
02.11
13:30
Backovac Junajted
Jedinstvo (GG)
3
2
|
02.11.2013 13:30 | Backovac Junajted | 3 : 2 | Jedinstvo (GG) |
02.11
14:00
Partizan
Sloga D
3
0
|
02.11.2013 14:00 | Partizan | 3 : 0 | Sloga D |
02.11
13:30
Å umadinac
Lepenica
0
1
|
02.11.2013 13:30 | Å umadinac | 0 : 1 | Lepenica |
02.11
14:00
Bresje Superior
ŽelezniÄar (S)
2
2
|
02.11.2013 14:00 | Bresje Superior | 2 : 2 | ŽelezniÄar (S) |
02.11
14:00
Polet
TrgovaÄki
1
3
|
02.11.2013 14:00 | Polet | 1 : 3 | TrgovaÄki |
02.11
13:30
Majur
MaÄva 2005
2
4
|
02.11.2013 13:30 | Majur | 2 : 4 | MaÄva 2005 | |||||
02.11
13:30
Jadar
Provo
1
0
|
02.11.2013 13:30 | Jadar | 1 : 0 | Provo |
02.11
13:30
Mladost (V)
Tulari
2
0
|
02.11.2013 13:30 | Mladost (V) | 2 : 0 | Tulari | |||||
02.11
13:30
Zadrugar
OFK JabuÄje
2
0
|
02.11.2013 13:30 | Zadrugar | 2 : 0 | OFK JabuÄje | |||||
02.11
13:30
KaÄer
Mladost (D)
2
3
|
02.11.2013 13:30 | KaÄer | 2 : 3 | Mladost (D) | |||||
02.11
13:30
Banjani
Pepeljevac
3
0
|
02.11.2013 13:30 | Banjani | 3 : 0 | Pepeljevac | |||||
02.11
13:30
Spartak 1924
OFK Divci
3
2
|
02.11.2013 13:30 | Spartak 1924 | 3 : 2 | OFK Divci | |||||
02.11
13:30
Rubribreza
OFK OseÄina
1
4
|
02.11.2013 13:30 | Rubribreza | 1 : 4 | OFK OseÄina | |||||
02.11
13:30
JoŔeva
TrliÄ
2
1
|
02.11.2013 13:30 | JoÅ”eva | 2 : 1 | TrliÄ | |||||
02.11
13:30
Kolubara
ZSK
0
3
|
02.11.2013 13:30 | Kolubara | 0 : 3 | ZSK |
02.11
13:30
Jasen
Äajetina
0
1
|
02.11.2013 13:30 | Jasen | 0 : 1 | Äajetina |
02.11
14:00
MekiÅ”
Rutevac
1
0
|
02.11.2013 14:00 | MekiÅ” | 1 : 0 | Rutevac | |||||
02.11
14:00
Mladost (B)
RadniÄki 1924 (K)
3
2
|
02.11.2013 14:00 | Mladost (B) | 3 : 2 | RadniÄki 1924 (K) | |||||
02.11
14:00
Borac (A)
Borac (T)
5
3
|
02.11.2013 14:00 | Borac (A) | 5 : 3 | Borac (T) | |||||
02.11
14:00
Moravica
Naisus
6
0
|
02.11.2013 14:00 | Moravica | 6 : 0 | Naisus |
02.11
14:00
Plantaža
Gradac
3
2
|
02.11.2013 14:00 | Plantaža | 3 : 2 | Gradac | |||||
02.11
14:00
Jedinstvo (B)
Sloga
0
3
|
02.11.2013 14:00 | Jedinstvo (B) | 0 : 3 | Sloga |
02.11
14:00
Polet
Svetlost
1
1
|
02.11.2013 14:00 | Polet | 1 : 1 | Svetlost | |||||
02.11
14:00
Partizanski put
Pobeda
1
4
|
02.11.2013 14:00 | Partizanski put | 1 : 4 | Pobeda | |||||
02.11
14:00
Trbunje
Omladinac
0
3
|
02.11.2013 14:00 | Trbunje | 0 : 3 | Omladinac | |||||
02.11
14:00
Kosovac
Jug Bogdan
4
0
|
02.11.2013 14:00 | Kosovac | 4 : 0 | Jug Bogdan |
02.11
14:00
Spartak
Tanasko RajiÄ
1
4
|
02.11.2013 14:00 | Spartak | 1 : 4 | Tanasko RajiÄ | |||||
02.11
14:00
Gnjilan
Vladimir DurkoviÄ
2
2
|
02.11.2013 14:00 | Gnjilan | 2 : 2 | Vladimir DurkoviÄ |
02.11
14:00
PÄinja
TreŔnjevka
8
1
|
02.11.2013 14:00 | PÄinja | 8 : 1 | TreÅ”njevka |
02.11
14:00
Ugljare
GraÄanica
3
3
|
02.11.2013 14:00 | Ugljare | 3 : 3 | GraÄanica | |||||
02.11
14:00
Brezovica
Sitnica
0
3
|
02.11.2013 14:00 | Brezovica | 0 : 3 | Sitnica | |||||
02.11
14:00
Polet
Gracko
2
2
|
02.11.2013 14:00 | Polet | 2 : 2 | Gracko |
02.11
13:30
OFK Tekstilac
Mladost (K)
1
1
|
02.11.2013 13:30 | OFK Tekstilac | 1 : 1 | Mladost (K) |
02.11
13:30
Poljoprivrednik
Naupare
1
0
|
02.11.2013 13:30 | Poljoprivrednik | 1 : 0 | Naupare | |||||
02.11
13:30
FUD
Trudbenik
2
0
|
02.11.2013 13:30 | FUD | 2 : 0 | Trudbenik |
02.11
14:00
Brestovac
Nemetali
8
1
|
02.11.2013 14:00 | Brestovac | 8 : 1 | Nemetali | |||||
02.11
14:00
Rudna Glava
RadniÄki
2
0
|
02.11.2013 14:00 | Rudna Glava | 2 : 0 | RadniÄki | |||||
02.11
14:00
Zlot
Krivelj
1
0
|
02.11.2013 14:00 | Zlot | 1 : 0 | Krivelj |
02.11
14:00
BSK
Rgotina
6
0
|
02.11.2013 14:00 | BSK | 6 : 0 | Rgotina |
02.11
13:00
AFK
Jadran
1
1
|
02.11.2013 13:00 | AFK | 1 : 1 | Jadran | |||||
02.11
13:00
NjegoÅ”
Preporod
0
1
|
02.11.2013 13:00 | NjegoÅ” | 0 : 1 | Preporod | |||||
02.11
13:00
Krivaja
Olimpija (G)
0
2
|
02.11.2013 13:00 | Krivaja | 0 : 2 | Olimpija (G) |
02.11
13:30
Krajina
Begej
2
0
|
02.11.2013 13:30 | Krajina | 2 : 0 | Begej | |||||
02.11
13:30
RadniÄki (Z)
Crvena zvezda
3
1
|
02.11.2013 13:30 | RadniÄki (Z) | 3 : 1 | Crvena zvezda | |||||
02.11
13:30
Naftagas
Mladost Bambi
0
2
|
02.11.2013 13:30 | Naftagas | 0 : 2 | Mladost Bambi |
02.11
14:00
Mladost APA
Polet
5
0
|
02.11.2013 14:00 | Mladost APA | 5 : 0 | Polet | |||||
02.11
14:00
GraniÄar
Crvenka
6
3
|
02.11.2013 14:00 | GraniÄar | 6 : 3 | Crvenka | |||||
02.11
14:00
StaniÅ”iÄ
ŽAK
1
1
|
02.11.2013 14:00 | StaniÅ”iÄ | 1 : 1 | ŽAK | |||||
02.11
14:00
Borac
Sloga
3
1
|
02.11.2013 14:00 | Borac | 3 : 1 | Sloga |
02.11
14:00
Rudar
Partizan
1
0
|
02.11.2013 14:00 | Rudar | 1 : 0 | Partizan | |||||
02.11
14:00
1. Maj
Sloven (R)
2
2
|
02.11.2013 14:00 | 1. Maj | 2 : 2 | Sloven (R) |
02.11
14:00
Veternik
Sutjeska
3
2
|
02.11.2013 14:00 | Veternik | 3 : 2 | Sutjeska | |||||
02.11
14:00
Vojvodina (T)
Mladost (BP)
2
1
|
02.11.2013 14:00 | Vojvodina (T) | 2 : 1 | Mladost (BP) |
02.11
11:00
Zmaj 1953
PoŔtar Zvezdara
2
1
|
02.11.2013 11:00 | Zmaj 1953 | 2 : 1 | PoŔtar Zvezdara | |||||
02.11
11:00
Komgrap
Brodarac
1
3
|
02.11.2013 11:00 | Komgrap | 1 : 3 | Brodarac | |||||
02.11
11:00
Slavija
Policajac
4
0
|
02.11.2013 11:00 | Slavija | 4 : 0 | Policajac |
02.11
14:00
Napredak
Mladost (B)
3
5
|
02.11.2013 14:00 | Napredak | 3 : 5 | Mladost (B) | |||||
02.11
14:00
Mladost (C)
VraniÄ
2
1
|
02.11.2013 14:00 | Mladost (C) | 2 : 1 | VraniÄ | |||||
02.11
14:00
Krtinska
Veliki Borak
2
1
|
02.11.2013 14:00 | Krtinska | 2 : 1 | Veliki Borak |
02.11
14:00
Proleter
Magnohrom
3
2
|
02.11.2013 14:00 | Proleter | 3 : 2 | Magnohrom | |||||
02.11
14:00
Äibukovac
Zvezda
7
2
|
02.11.2013 14:00 | Äibukovac | 7 : 2 | Zvezda |
02.11
13:30
Mladi Rudar
Ozrem PMH
0
1
|
02.11.2013 13:30 | Mladi Rudar | 0 : 1 | Ozrem PMH |
02.11
13:30
Bjelica
Sloga
3
5
|
02.11.2013 13:30 | Bjelica | 3 : 5 | Sloga | |||||
02.11
13:30
Bratstvo
Kotraža
7
0
|
02.11.2013 13:30 | Bratstvo | 7 : 0 | Kotraža |
02.11
13:30
Plaskovac
Radoje DomanoviÄ
3
1
|
02.11.2013 13:30 | Plaskovac | 3 : 1 | Radoje DomanoviÄ | |||||
02.11
13:30
Jasenica
Mladi rudar
2
1
|
02.11.2013 13:30 | Jasenica | 2 : 1 | Mladi rudar |
02.11
13:30
Žitkovica
Dunavac
6
0
|
02.11.2013 13:30 | Žitkovica | 6 : 0 | Dunavac | |||||
02.11
13:30
Polet
Vojvoda Milenko
0
1
|
02.11.2013 13:30 | Polet | 0 : 1 | Vojvoda Milenko |
02.11
13:30
TE GuÄevo
Bratstvo
5
0
|
02.11.2013 13:30 | TE GuÄevo | 5 : 0 | Bratstvo |
02.11
13:30
Milicionar
Sloga
3
2
|
02.11.2013 13:30 | Milicionar | 3 : 2 | Sloga |
02.11
14:00
Real
Pobeda
1
1
|
02.11.2013 14:00 | Real | 1 : 1 | Pobeda | |||||
02.11
14:00
Moravac (ZT)
Knežica
0
2
|
02.11.2013 14:00 | Moravac (ZT) | 0 : 2 | Knežica |
02.11
14:00
OFK Draževac
Kraljevo
3
0
|
02.11.2013 14:00 | OFK Draževac | 3 : 0 | Kraljevo |
02.11
14:00
Sloga (DT)
Palilulac
0
5
|
02.11.2013 14:00 | Sloga (DT) | 0 : 5 | Palilulac |
02.11
13:30
MB Marjan
Navalin
3
1
|
02.11.2013 13:30 | MB Marjan | 3 : 1 | Navalin | |||||
02.11
13:30
Jedinstvo
Mladost (V)
1
1
|
02.11.2013 13:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Mladost (V) |
02.11
14:00
Veliki Suvodol
Zvezda
1
6
|
02.11.2013 14:00 | Veliki Suvodol | 1 : 6 | Zvezda | |||||
02.11
14:00
Sloboda
Pobeda
2
1
|
02.11.2013 14:00 | Sloboda | 2 : 1 | Pobeda |
02.11
13:30
Ursule
Mladi radnik
0
0
|
02.11.2013 13:30 | Ursule | 0 : 0 | Mladi radnik |
02.11
13:30
Rudar
Napredak (Z)
4
2
|
02.11.2013 13:30 | Rudar | 4 : 2 | Napredak (Z) |
02.11
13:30
Blagotin
Rubin (Z)
1
1
|
02.11.2013 13:30 | Blagotin | 1 : 1 | Rubin (Z) | |||||
02.11
13:30
Donji Kopaonik
Sloga
2
0
|
02.11.2013 13:30 | Donji Kopaonik | 2 : 0 | Sloga | |||||
02.11
13:30
14. Oktobar
Beli Orlovi
2
1
|
02.11.2013 13:30 | 14. Oktobar | 2 : 1 | Beli Orlovi |
02.11
14:30
OFK Sikole
Kovilovo
2
4
|
02.11.2013 14:30 | OFK Sikole | 2 : 4 | Kovilovo | |||||
02.11
14:30
Malajnica
OFK TamniÄ
4
2
|
02.11.2013 14:30 | Malajnica | 4 : 2 | OFK TamniÄ |
02.11
14:30
Bukovik
Pobeda
3
0
|
02.11.2013 14:30 | Bukovik | 3 : 0 | Pobeda | |||||
02.11
14:30
Napredak 1976
Sloga
1
0
|
02.11.2013 14:30 | Napredak 1976 | 1 : 0 | Sloga |
02.11
14:00
Timok
Vratarnica
0
3
|
02.11.2013 14:00 | Timok | 0 : 3 | Vratarnica | |||||
02.11
14:00
Å ljivar
Kosovo
2
4
|
02.11.2013 14:00 | Å ljivar | 2 : 4 | Kosovo |
02.11
14:00
Partizan (U)
KaraÅ” (K)
0
2
|
02.11.2013 14:00 | Partizan (U) | 0 : 2 | KaraÅ” (K) |
02.11
13:00
ObiliÄ
Sloga
1
1
|
02.11.2013 13:00 | ObiliÄ | 1 : 1 | Sloga | |||||
02.11
13:00
RadniÄki Gladiolus
Hajduk
4
1
|
02.11.2013 13:00 | RadniÄki Gladiolus | 4 : 1 | Hajduk |
02.11
13:30
EÄÅ”eg
MiÄunovo
3
1
|
02.11.2013 13:30 | EÄÅ”eg | 3 : 1 | MiÄunovo |
02.11
14:00
Mladost
Jedinstvo 1947
8
1
|
02.11.2013 14:00 | Mladost | 8 : 1 | Jedinstvo 1947 | |||||
02.11
14:00
Panonija
OFK Metalac
2
0
|
02.11.2013 14:00 | Panonija | 2 : 0 | OFK Metalac |
02.11
13:30
Å ajkaÅ” 1908
Susek
2
2
|
02.11.2013 13:30 | Å ajkaÅ” 1908 | 2 : 2 | Susek | |||||
02.11
13:30
ŽelezniÄar
Slavija
1
1
|
02.11.2013 13:30 | ŽelezniÄar | 1 : 1 | Slavija | |||||
02.11
13:30
OFK Futog
Sofeks
4
1
|
02.11.2013 13:30 | OFK Futog | 4 : 1 | Sofeks | |||||
02.11
13:30
Borac
FruŔkogorac
1
5
|
02.11.2013 13:30 | Borac | 1 : 5 | FruŔkogorac | |||||
02.11
13:30
FruŔkogorski partizan
Sremac Beomal
2
2
|
02.11.2013 13:30 | FruŔkogorski partizan | 2 : 2 | Sremac Beomal |
02.11
13:30
Krila Krajine
Stari Grad
1
0
|
02.11.2013 13:30 | Krila Krajine | 1 : 0 | Stari Grad | |||||
02.11
13:30
Soko
MagliÄ
0
1
|
02.11.2013 13:30 | Soko | 0 : 1 | MagliÄ |
02.11
13:30
Å umadija (MC)
Dimitrije TucoviÄ
4
2
|
02.11.2013 13:30 | Å umadija (MC) | 4 : 2 | Dimitrije TucoviÄ | |||||
02.11
13:30
Rudar
Mladi radnik
6
2
|
02.11.2013 13:30 | Rudar | 6 : 2 | Mladi radnik | |||||
02.11
13:30
Mladost (Ä)
Sloboda
5
0
|
02.11.2013 13:30 | Mladost (Ä) | 5 : 0 | Sloboda | |||||
02.11
13:30
Lazarevac
TEK Sloga
0
2
|
02.11.2013 13:30 | Lazarevac | 0 : 2 | TEK Sloga |
02.11
14:00
Zadrugar
Jedinstvo
0
3
|
02.11.2013 14:00 | Zadrugar | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
02.11
14:00
Omladinac
Rvati
3
1
|
02.11.2013 14:00 | Omladinac | 3 : 1 | Rvati | |||||
02.11
14:00
Poljane
Trstenica
3
2
|
02.11.2013 14:00 | Poljane | 3 : 2 | Trstenica | |||||
02.11
14:00
Polet
Belo Polje
3
2
|
02.11.2013 14:00 | Polet | 3 : 2 | Belo Polje | |||||
02.11
14:00
VukiÄevica
Urovci
4
2
|
02.11.2013 14:00 | VukiÄevica | 4 : 2 | Urovci |
02.11
14:00
Rudar 2012
OFK Slatina
2
2
|
02.11.2013 14:00 | Rudar 2012 | 2 : 2 | OFK Slatina | |||||
02.11
14:00
Stojnik
Mladost
3
3
|
02.11.2013 14:00 | Stojnik | 3 : 3 | Mladost | |||||
02.11
14:00
Sibnica
Vis
2
1
|
02.11.2013 14:00 | Sibnica | 2 : 1 | Vis | |||||
02.11
14:00
Vojvoda
Denim
1
5
|
02.11.2013 14:00 | Vojvoda | 1 : 5 | Denim | |||||
02.11
14:00
4 Juli
Drlupa
5
2
|
02.11.2013 14:00 | 4 Juli | 5 : 2 | Drlupa | |||||
02.11
14:00
OFK RogaÄa
RopoÄevo
1
3
|
02.11.2013 14:00 | OFK RogaÄa | 1 : 3 | RopoÄevo | |||||
02.11
14:00
Mladost
Sloga 2012
2
1
|
02.11.2013 14:00 | Mladost | 2 : 1 | Sloga 2012 |
02.11
13:00
Vukan
Mladost(L)
5
1
|
02.11.2013 13:00 | Vukan | 5 : 1 | Mladost(L) | |||||
02.11
13:00
Manastirica
Napredak
4
4
|
02.11.2013 13:00 | Manastirica | 4 : 4 | Napredak | |||||
02.11
13:00
Jedinstvo
Omladinac B
2
1
|
02.11.2013 13:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Omladinac B | |||||
02.11
13:00
Mladost (R)
Melnica
3
1
|
02.11.2013 13:00 | Mladost (R) | 3 : 1 | Melnica | |||||
02.11
13:00
Brana PaunoviÄ
Rade MiloÅ”eviÄ
0
1
|
02.11.2013 13:00 | Brana PaunoviÄ | 0 : 1 | Rade MiloÅ”eviÄ |
02.11
13:00
Laolac
B.S.K.
0
2
|
02.11.2013 13:00 | Laolac | 0 : 2 | B.S.K. | |||||
02.11
13:00
Burovac
Mlava
0
5
|
02.11.2013 13:00 | Burovac | 0 : 5 | Mlava | |||||
02.11
13:00
Dobrnje
Radnik
2
1
|
02.11.2013 13:00 | Dobrnje | 2 : 1 | Radnik | |||||
02.11
13:00
Soko
Äokordin
2
3
|
02.11.2013 13:00 | Soko | 2 : 3 | Äokordin | |||||
02.11
13:00
7 juli
Sloga 1952
2
3
|
02.11.2013 13:00 | 7 juli | 2 : 3 | Sloga 1952 |
02.11
13:30
Zadrugar
Mlava
3
3
|
02.11.2013 13:30 | Zadrugar | 3 : 3 | Mlava | |||||
02.11
13:30
OFK Homolje
BuduÄnost
4
4
|
02.11.2013 13:30 | OFK Homolje | 4 : 4 | BuduÄnost | |||||
02.11
13:30
Borac
Mladost
5
3
|
02.11.2013 13:30 | Borac | 5 : 3 | Mladost | |||||
02.11
13:30
Laznica
Jasenovac
1
2
|
02.11.2013 13:30 | Laznica | 1 : 2 | Jasenovac |
02.11
13:00
Kaona
Radenka
1
6
|
02.11.2013 13:00 | Kaona | 1 : 6 | Radenka |
02.11
13:30
Jevremovac
Pocerina
2
2
|
02.11.2013 13:30 | Jevremovac | 2 : 2 | Pocerina | |||||
02.11
13:30
MetliÄ
OFK Varna
1
4
|
02.11.2013 13:30 | MetliÄ | 1 : 4 | OFK Varna |
02.11
11:00
Culjkovic
Omladinac
1
4
|
02.11.2013 11:00 | Culjkovic | 1 : 4 | Omladinac | |||||
02.11
13:30
Fortuna Miki
Sloga
1
3
|
02.11.2013 13:30 | Fortuna Miki | 1 : 3 | Sloga | |||||
02.11
13:30
Napredak
POFK Letnjikovac
4
1
|
02.11.2013 13:30 | Napredak | 4 : 1 | POFK Letnjikovac | |||||
02.11
13:30
Maovi MH
RadniÄki Å abaÄki
1
2
|
02.11.2013 13:30 | Maovi MH | 1 : 2 | RadniÄki Å abaÄki | |||||
02.11
13:30
Zadrugar
Cer
0
0
|
02.11.2013 13:30 | Zadrugar | 0 : 0 | Cer |
02.11
14:00
Lajkovac
Strmovo 1968
0
0
|
02.11.2013 14:00 | Lajkovac | 0 : 0 | Strmovo 1968 | |||||
02.11
14:00
Sloga
Dimitrije TucoviÄ
2
2
|
02.11.2013 14:00 | Sloga | 2 : 2 | Dimitrije TucoviÄ |
02.11
14:00
Crvena Jabuka
Vrelo
5
2
|
02.11.2013 14:00 | Crvena Jabuka | 5 : 2 | Vrelo |
02.11
14:00
Moravac
Jedinstvo
3
0
|
02.11.2013 14:00 | Moravac | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
02.11
14:00
Goblen
Napredak
3
0
|
02.11.2013 14:00 | Goblen | 3 : 0 | Napredak | |||||
02.11
14:00
Grdanica
JaŔunja
8
1
|
02.11.2013 14:00 | Grdanica | 8 : 1 | JaŔunja | |||||
02.11
14:00
Bratstvo
Nomanica
4
1
|
02.11.2013 14:00 | Bratstvo | 4 : 1 | Nomanica |
02.11
15:30
Å umadinac
Polet
5
1
|
02.11.2013 15:30 | Å umadinac | 5 : 1 | Polet |
02.11
13:30
Stara ÄarÅ”ija
Mladost
4
1
|
02.11.2013 13:30 | Stara ÄarÅ”ija | 4 : 1 | Mladost | |||||
02.11
13:30
Stragari
Stevka Bozurevka
3
1
|
02.11.2013 13:30 | Stragari | 3 : 1 | Stevka Bozurevka | |||||
02.11
12:30
JugoviÄi
FK Stari Trstenik
0
2
|
02.11.2013 12:30 | JugoviÄi | 0 : 2 | FK Stari Trstenik | |||||
02.11
13:30
Topoljak
Kamenorezac 76
4
1
|
02.11.2013 13:30 | Topoljak | 4 : 1 | Kamenorezac 76 | |||||
02.11
13:30
Sloboda 1948
Omladinac (O)
1
4
|
02.11.2013 13:30 | Sloboda 1948 | 1 : 4 | Omladinac (O) |
02.11
13:30
Zmajevac
Drugari
0
2
|
02.11.2013 13:30 | Zmajevac | 0 : 2 | Drugari |
02.11
13:30
Crvena Zvezda
Sloga
1
2
|
02.11.2013 13:30 | Crvena Zvezda | 1 : 2 | Sloga | |||||
02.11
13:30
GraniÄar
Lokve
3
0
|
02.11.2013 13:30 | GraniÄar | 3 : 0 | Lokve | |||||
02.11
13:30
OFK Barice
NaŔa Krajina
0
3
|
02.11.2013 13:30 | OFK Barice | 0 : 3 | NaŔa Krajina |
02.11
14:00
Omladinac
Bresje
2
2
|
02.11.2013 14:00 | Omladinac | 2 : 2 | Bresje | |||||
02.11
14:00
Hajduk
Mladost
2
0
|
02.11.2013 14:00 | Hajduk | 2 : 0 | Mladost | |||||
02.11
14:00
PSS-192
Belica
3
0
|
02.11.2013 14:00 | PSS-192 | 3 : 0 | Belica | |||||
02.11
14:00
OFK DragoŔevac
Å antarovac
1
4
|
02.11.2013 14:00 | OFK DragoŔevac | 1 : 4 | Šantarovac | |||||
02.11
14:00
OFK Borac
CrnovrŔanin
3
0
|
02.11.2013 14:00 | OFK Borac | 3 : 0 | CrnovrŔanin |
02.11
13:30
Strmovo
OFK Sokolovo
5
0
|
02.11.2013 13:30 | Strmovo | 5 : 0 | OFK Sokolovo | |||||
02.11
13:30
Petka
20. Oktobar
1
5
|
02.11.2013 13:30 | Petka | 1 : 5 | 20. Oktobar |
02.11
13:30
LovÄen
DeÄiÄ
1
1
|
02.11.2013 13:30 | LovÄen | 1 : 1 | DeÄiÄ | |||||
02.11
13:30
Zeta
Äelik
1
1
|
02.11.2013 13:30 | Zeta | 1 : 1 | Äelik | |||||
02.11
13:30
BuduÄnost
Mogren
2
0
|
02.11.2013 13:30 | BuduÄnost | 2 : 0 | Mogren | |||||
02.11
13:30
Grbalj
Mornar
0
0
|
02.11.2013 13:30 | Grbalj | 0 : 0 | Mornar | |||||
02.11
13:30
Sutjeska
OFK Petrovac
2
0
|
02.11.2013 13:30 | Sutjeska | 2 : 0 | OFK Petrovac |
02.11
Vitez
Zvijezda
3
1
|
02.11.2013 | Vitez | 3 : 1 | Zvijezda | |||||
02.11
Leotar
Äelik
1
2
|
02.11.2013 | Leotar | 1 : 2 | Äelik |
02.11
14:30
Sloga
Kozara
1
0
|
02.11.2013 14:30 | Sloga | 1 : 0 | Kozara | |||||
02.11
14:30
Mladost
ModriÄa Maxima
0
0
|
02.11.2013 14:30 | Mladost | 0 : 0 | ModriÄa Maxima | |||||
02.11
14:30
Rudar
Proleter
3
2
|
02.11.2013 14:30 | Rudar | 3 : 2 | Proleter | |||||
02.11
14:30
Napredak
Drina (Z)
1
0
|
02.11.2013 14:30 | Napredak | 1 : 0 | Drina (Z) | |||||
02.11
14:30
Sutjeska
Drina HE
3
2
|
02.11.2013 14:30 | Sutjeska | 3 : 2 | Drina HE | |||||
02.11
14:30
Borac
Sloboda (NG)
1
1
|
02.11.2013 14:30 | Borac | 1 : 1 | Sloboda (NG) |
02.11
16:30
Vojvodina
RadniÄki 1923
2
2
|
02.11.2013 16:30 | Vojvodina | 2 : 2 | RadniÄki 1923 | |||||
02.11
13:30
Javor Matis
OFK Beograd
1
3
|
02.11.2013 13:30 | Javor Matis | 1 : 3 | OFK Beograd | |||||
02.11
13:30
Napredak
Rad
0
1
|
02.11.2013 13:30 | Napredak | 0 : 1 | Rad | |||||
02.11
18:00
Crvena zvezda
Partizan
1
0
|
02.11.2013 18:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Partizan | |||||
02.11
13:30
Donji Srem
RadniÄki (N)
0
1
|
02.11.2013 13:30 | Donji Srem | 0 : 1 | RadniÄki (N) |
02.11
13:30
Sloga (K)
Mladost (L)
1
0
|
02.11.2013 13:30 | Sloga (K) | 1 : 0 | Mladost (L) | |||||
02.11
13:30
Proleter
Dolina
1
0
|
02.11.2013 13:30 | Proleter | 1 : 0 | Dolina | |||||
02.11
13:30
Jedinstvo Putevi
Smederevo
1
0
|
02.11.2013 13:30 | Jedinstvo Putevi | 1 : 0 | Smederevo | |||||
02.11
13:30
Metalac (GM)
Radnik
3
0
|
02.11.2013 13:30 | Metalac (GM) | 3 : 0 | Radnik | |||||
02.11
13:30
BSK BorÄa
Timok
2
0
|
02.11.2013 13:30 | BSK BorÄa | 2 : 0 | Timok | |||||
02.11
13:30
SindjeliÄ
Bežanija
0
1
|
02.11.2013 13:30 | SindjeliÄ | 0 : 1 | Bežanija | |||||
02.11
13:30
Sloga (PM)
InÄija
2
0
|
02.11.2013 13:30 | Sloga (PM) | 2 : 0 | InÄija |
02.11
14:00
ŽelezniÄar
Polet
0
0
|
02.11.2013 14:00 | ŽelezniÄar | 0 : 0 | Polet | |||||
02.11
14:00
Metalmania
BuduÄnost
3
0
|
02.11.2013 14:00 | Metalmania | 3 : 0 | BuduÄnost |
02.11
13:00
RadniÄki (P)
Sloga (K)
3
0
|
02.11.2013 13:00 | RadniÄki (P) | 3 : 0 | Sloga (K) |
02.11
10:00
RadniÄki (S)
Banat
3
3
|
02.11.2013 10:00 | RadniÄki (S) | 3 : 3 | Banat | |||||
02.11
10:00
InÄija
Vojvodina
0
3
|
02.11.2013 10:00 | InÄija | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
02.11
10:00
RadniÄki (NP)
Spartak
2
2
|
02.11.2013 10:00 | RadniÄki (NP) | 2 : 2 | Spartak | |||||
02.11
10:00
Dinamo
OFK Hajduk
2
1
|
02.11.2013 10:00 | Dinamo | 2 : 1 | OFK Hajduk | |||||
02.11
10:00
Proleter 2006
Indeks
1
1
|
02.11.2013 10:00 | Proleter 2006 | 1 : 1 | Indeks |
02.11
11:00
Takovo
Javor
0
4
|
02.11.2013 11:00 | Takovo | 0 : 4 | Javor | |||||
02.11
11:00
Metalac (K)
SuŔica
0
4
|
02.11.2013 11:00 | Metalac (K) | 0 : 4 | SuŔica | |||||
02.11
11:00
Arsenal
Sloga 1940
1
3
|
02.11.2013 11:00 | Arsenal | 1 : 3 | Sloga 1940 | |||||
02.11
13:00
Sloboda (Ä)
FAP
3
1
|
02.11.2013 13:00 | Sloboda (Ä) | 3 : 1 | FAP | |||||
02.11
13:00
Å umadija 1903
Pobeda
2
0
|
02.11.2013 13:00 | Å umadija 1903 | 2 : 0 | Pobeda | |||||
02.11
10:00
BIP
Jedinstvo Putevi
1
5
|
02.11.2013 10:00 | BIP | 1 : 5 | Jedinstvo Putevi |
02.11
11:00
Hajduk Veljko
Jedinstvo (P)
1
1
|
02.11.2013 11:00 | Hajduk Veljko | 1 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
02.11
11:00
Dinamo
Timok
4
3
|
02.11.2013 11:00 | Dinamo | 4 : 3 | Timok | |||||
02.11
13:00
Palilulac
Moravac Orion
1
1
|
02.11.2013 13:00 | Palilulac | 1 : 1 | Moravac Orion | |||||
02.11
11:00
Bor
RadniÄki (N)
1
3
|
02.11.2013 11:00 | Bor | 1 : 3 | RadniÄki (N) | |||||
02.11
10:00
Car Konstantin
Vlasina
0
1
|
02.11.2013 10:00 | Car Konstantin | 0 : 1 | Vlasina | |||||
02.11
11:00
Radan
Žitoradja
2
1
|
02.11.2013 11:00 | Radan | 2 : 1 | Žitoradja |
02.11
19:00
Voždovac
ÄukariÄki
2
0
|
02.11.2013 19:00 | Voždovac | 2 : 0 | ÄukariÄki | |||||
02.11
14:00
SinÄeliÄ
GrafiÄar
2
0
|
02.11.2013 14:00 | SinÄeliÄ | 2 : 0 | GrafiÄar | |||||
02.11
14:00
Mladenovac
RadniÄki (NB)
4
0
|
02.11.2013 14:00 | Mladenovac | 4 : 0 | RadniÄki (NB) | |||||
02.11
14:30
Bežanija
Lokomotiva
0
0
|
02.11.2013 14:30 | Bežanija | 0 : 0 | Lokomotiva | |||||
02.11
10:00
Internacional
Kolubara
2
2
|
02.11.2013 10:00 | Internacional | 2 : 2 | Kolubara | |||||
02.11
15:00
Zemun
RadniÄki (O)
1
0
|
02.11.2013 15:00 | Zemun | 1 : 0 | RadniÄki (O) |
02.11
14:00
BuduÄnost
Sloga
3
4
|
02.11.2013 14:00 | BuduÄnost | 3 : 4 | Sloga | |||||
02.11
14:00
Borac
Proleter
1
2
|
02.11.2013 14:00 | Borac | 1 : 2 | Proleter |
02.11
14:00
Polet
BuduÄnost
5
6
|
02.11.2013 14:00 | Polet | 5 : 6 | BuduÄnost | |||||
02.11
14:00
Udarnik
BaÄinac
1
0
|
02.11.2013 14:00 | Udarnik | 1 : 0 | BaÄinac | |||||
02.11
14:00
Å umadija
ŽelezniÄar Kusadak
0
11
|
02.11.2013 14:00 | Å umadija | 0 : 11 | ŽelezniÄar Kusadak |
02.11
14:00
Sloga (BNS)
Partizan (G)
2
0
|
02.11.2013 14:00 | Sloga (BNS) | 2 : 0 | Partizan (G) | |||||
02.11
11:00
Mladost (O)
RadniÄki (K)
0
3
|
02.11.2013 11:00 | Mladost (O) | 0 : 3 | RadniÄki (K) | |||||
02.11
14:00
BuduÄnost (BB)
Vulturul
2
4
|
02.11.2013 14:00 | BuduÄnost (BB) | 2 : 4 | Vulturul | |||||
02.11
12:00
Kolonija
ŽelezniÄar
1
4
|
02.11.2013 12:00 | Kolonija | 1 : 4 | ŽelezniÄar |
02.11
14:00
RadniÄki (B)
Spartak
1
5
|
02.11.2013 14:00 | RadniÄki (B) | 1 : 5 | Spartak | |||||
02.11
14:00
Glogonj
Borac (S)
2
1
|
02.11.2013 14:00 | Glogonj | 2 : 1 | Borac (S) | |||||
02.11
14:00
Dobrica
Vojvodina
4
1
|
02.11.2013 14:00 | Dobrica | 4 : 1 | Vojvodina |
02.11
13:00
Spartak
OFK Beograd
0
2
|
02.11.2013 13:00 | Spartak | 0 : 2 | OFK Beograd | |||||
02.11
13:00
Borac
ÄSK Pivara
2
1
|
02.11.2013 13:00 | Borac | 2 : 1 | ÄSK Pivara | |||||
02.11
11:00
Sloboda (Ä)
Partizan
1
2
|
02.11.2013 11:00 | Sloboda (Ä) | 1 : 2 | Partizan | |||||
02.11
11:00
Napredak
Jagodina
3
1
|
02.11.2013 11:00 | Napredak | 3 : 1 | Jagodina |
02.11
12:00
Mladost (L)
Proleter 2006
2
0
|
02.11.2013 12:00 | Mladost (L) | 2 : 0 | Proleter 2006 | |||||
02.11
12:00
ŽelezniÄar
BeÄej
2
4
|
02.11.2013 12:00 | ŽelezniÄar | 2 : 4 | BeÄej | |||||
02.11
12:00
OFK Hajduk
Dinamo
1
0
|
02.11.2013 12:00 | OFK Hajduk | 1 : 0 | Dinamo | |||||
02.11
12:00
Spartak
Vrbas
3
0
|
02.11.2013 12:00 | Spartak | 3 : 0 | Vrbas | |||||
02.11
12:00
Novi Sad
BaÄka 1901
3
0
|
02.11.2013 12:00 | Novi Sad | 3 : 0 | BaÄka 1901 | |||||
02.11
12:00
TSC
VrŔac
6
3
|
02.11.2013 12:00 | TSC | 6 : 3 | VrŔac | |||||
02.11
12:00
Vojvodina
RadniÄki (S)
1
0
|
02.11.2013 12:00 | Vojvodina | 1 : 0 | RadniÄki (S) | |||||
02.11
11:40
Banat
InÄija
0
7
|
02.11.2013 11:40 | Banat | 0 : 7 | InÄija |
02.11
Zemun
Voždovac
2
0
|
02.11.2013 | Zemun | 2 : 0 | Voždovac | |||||
02.11
Lokomotiva
Bežanija
5
2
|
02.11.2013 | Lokomotiva | 5 : 2 | Bežanija | |||||
02.11
Brodarac
Kolubara
3
0
|
02.11.2013 | Brodarac | 3 : 0 | Kolubara | |||||
02.11
Teleoptik
RadniÄki (O)
2
0
|
02.11.2013 | Teleoptik | 2 : 0 | RadniÄki (O) | |||||
02.11
SinÄeliÄ
Internacional
0
2
|
02.11.2013 | SinÄeliÄ | 0 : 2 | Internacional | |||||
02.11
BASK
BSK BorÄa
0
2
|
02.11.2013 | BASK | 0 : 2 | BSK BorÄa | |||||
02.11
Dominus
RadniÄki (NB)
4
1
|
02.11.2013 | Dominus | 4 : 1 | RadniÄki (NB) |
02.11
13:30
Jedinstvo Putevi
Bane
3
0
|
02.11.2013 13:30 | Jedinstvo Putevi | 3 : 0 | Bane | |||||
02.11
14:00
Metalac (K)
Å umadija 1903
3
1
|
02.11.2013 14:00 | Metalac (K) | 3 : 1 | Å umadija 1903 | |||||
02.11
11:00
Sloga (K)
Metalac (GM)
0
1
|
02.11.2013 11:00 | Sloga (K) | 0 : 1 | Metalac (GM) |
02.11
13:30
BIP
Omladinac
3
0
|
02.11.2013 13:30 | BIP | 3 : 0 | Omladinac |
02.11
11:00
PaliÄ
BaÄka
0
7
|
02.11.2013 11:00 | PaliÄ | 0 : 7 | BaÄka | |||||
02.11
10:00
Tavankut
Olimpia A
0
4
|
02.11.2013 10:00 | Tavankut | 0 : 4 | Olimpia A |
02.11
12:00
Banat
Mika AntiÄ
5
1
|
02.11.2013 12:00 | Banat | 5 : 1 | Mika AntiÄ | |||||
02.11
11:00
Dolina
Jedinstvo SteviÄ
5
0
|
02.11.2013 11:00 | Dolina | 5 : 0 | Jedinstvo SteviÄ | |||||
02.11
12:00
Proleter
Omladinac (O)
1
2
|
02.11.2013 12:00 | Proleter | 1 : 2 | Omladinac (O) |
02.11
13:00
Nacional
Rad
2
4
|
02.11.2013 13:00 | Nacional | 2 : 4 | Rad | |||||
02.11
13:00
OFK Beograd
Zemun
1
0
|
02.11.2013 13:00 | OFK Beograd | 1 : 0 | Zemun | |||||
02.11
13:00
Sloboda Point
Partizan
1
2
|
02.11.2013 13:00 | Sloboda Point | 1 : 2 | Partizan | |||||
02.11
11:00
Borac
Brodarac
4
0
|
02.11.2013 11:00 | Borac | 4 : 0 | Brodarac | |||||
02.11
13:00
Loznica
Smederevo
3
1
|
02.11.2013 13:00 | Loznica | 3 : 1 | Smederevo | |||||
02.11
13:30
Napredak
Savacijum
1
0
|
02.11.2013 13:30 | Napredak | 1 : 0 | Savacijum |
02.11
10:00
Mladost (L)
Proleter 2006
4
2
|
02.11.2013 10:00 | Mladost (L) | 4 : 2 | Proleter 2006 | |||||
02.11
10:00
ŽelezniÄar
BeÄej
1
1
|
02.11.2013 10:00 | ŽelezniÄar | 1 : 1 | BeÄej | |||||
02.11
10:00
OFK Hajduk
Dinamo
3
1
|
02.11.2013 10:00 | OFK Hajduk | 3 : 1 | Dinamo | |||||
02.11
10:00
Spartak
Vrbas
4
0
|
02.11.2013 10:00 | Spartak | 4 : 0 | Vrbas | |||||
02.11
10:00
Novi Sad
BaÄka 1901
0
1
|
02.11.2013 10:00 | Novi Sad | 0 : 1 | BaÄka 1901 | |||||
02.11
10:00
TSC
VrŔac
2
2
|
02.11.2013 10:00 | TSC | 2 : 2 | VrŔac | |||||
02.11
10:00
Vojvodina
RadniÄki (S)
9
0
|
02.11.2013 10:00 | Vojvodina | 9 : 0 | RadniÄki (S) |
02.11
13:30
Jedinstvo Putevi
ÄaÄak 94
2
2
|
02.11.2013 13:30 | Jedinstvo Putevi | 2 : 2 | ÄaÄak 94 | |||||
02.11
13:00
Bane
Javor
4
1
|
02.11.2013 13:00 | Bane | 4 : 1 | Javor | |||||
02.11
11:00
Bubamara
BuduÄnost
2
1
|
02.11.2013 11:00 | Bubamara | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
02.11
11:00
Å umadija 1903
Novi Pazar
2
0
|
02.11.2013 11:00 | Å umadija 1903 | 2 : 0 | Novi Pazar | |||||
02.11
13:00
DragaÄevo
Sloga 1940
5
0
|
02.11.2013 13:00 | DragaÄevo | 5 : 0 | Sloga 1940 |
02.11
11:00
Spartak
Senta
1
2
|
02.11.2013 11:00 | Spartak | 1 : 2 | Senta | |||||
02.11
10:00
AFK
Potisje
0
16
|
02.11.2013 10:00 | AFK | 0 : 16 | Potisje |
02.11
11:00
HajduÄica
RadniÄki 1927
4
2
|
02.11.2013 11:00 | HajduÄica | 4 : 2 | RadniÄki 1927 | |||||
02.11
10:00
BAK
VrŔac
0
5
|
02.11.2013 10:00 | BAK | 0 : 5 | VrŔac |
02.11
11:00
Petar UroŔev
Dinamo
1
2
|
02.11.2013 11:00 | Petar UroŔev | 1 : 2 | Dinamo | |||||
02.11
14:00
Mladost (V)
Strela
12
0
|
02.11.2013 14:00 | Mladost (V) | 12 : 0 | Strela | |||||
02.11
15:00
Borac (St)
Mladost (O)
2
4
|
02.11.2013 15:00 | Borac (St) | 2 : 4 | Mladost (O) | |||||
02.11
10:00
Kolonija
ŽelezniÄar
3
0
|
02.11.2013 10:00 | Kolonija | 3 : 0 | ŽelezniÄar |
02.11
15:00
Tempo
Unirea
6
0
|
02.11.2013 15:00 | Tempo | 6 : 0 | Unirea |
02.11
12:00
BuduÄnost
Sloga
1
5
|
02.11.2013 12:00 | BuduÄnost | 1 : 5 | Sloga | |||||
02.11
12:00
Borac
Proleter
4
3
|
02.11.2013 12:00 | Borac | 4 : 3 | Proleter | |||||
02.11
12:00
Podunavac
ŽelezniÄar
2
2
|
02.11.2013 12:00 | Podunavac | 2 : 2 | ŽelezniÄar |
02.11
12:00
GlavaÅ”
Napredak
3
0
|
02.11.2013 12:00 | GlavaÅ” | 3 : 0 | Napredak | |||||
02.11
12:00
Polet
BuduÄnost
2
0
|
02.11.2013 12:00 | Polet | 2 : 0 | BuduÄnost | |||||
02.11
12:00
Udarnik
BaÄinac
1
3
|
02.11.2013 12:00 | Udarnik | 1 : 3 | BaÄinac | |||||
02.11
12:00
Å umadija
ŽelezniÄar Kusadak
1
2
|
02.11.2013 12:00 | Å umadija | 1 : 2 | ŽelezniÄar Kusadak |
02.11
13:30
Borac 2
Orlovac
6
0
|
02.11.2013 13:30 | Borac 2 | 6 : 0 | Orlovac | |||||
02.11
13:30
Takovo Junior
Mladost (P)
0
5
|
02.11.2013 13:30 | Takovo Junior | 0 : 5 | Mladost (P) |
02.11
10:00
Homoljac
VGSK
0
1
|
02.11.2013 10:00 | Homoljac | 0 : 1 | VGSK |
02.11
JoŔanica ND
Kosmet
0
3
|
02.11.2013 | JoŔanica ND | 0 : 3 | Kosmet | |||||
02.11
Bane
Tutin
2
4
|
02.11.2013 | Bane | 2 : 4 | Tutin | |||||
02.11
Å F FenerbahÄe
OFK Nacional
3
2
|
02.11.2013 | Å F FenerbahÄe | 3 : 2 | OFK Nacional | |||||
02.11
Rudar (B)
JoŔanica ND
0
2
|
02.11.2013 | Rudar (B) | 0 : 2 | JoŔanica ND | |||||
02.11
Granit
OFK Vlada DimitrijeviÄ
1
4
|
02.11.2013 | Granit | 1 : 4 | OFK Vlada DimitrijeviÄ |
02.11
Lokomotiva
SinÄeliÄ
1
1
|
02.11.2013 | Lokomotiva | 1 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
02.11
Dominus
Kolubara
1
0
|
02.11.2013 | Dominus | 1 : 0 | Kolubara | |||||
02.11
011
Internacional
2
2
|
02.11.2013 | 011 | 2 : 2 | Internacional | |||||
02.11
Ada
BSK
2
2
|
02.11.2013 | Ada | 2 : 2 | BSK | |||||
02.11
BASK
RadniÄki NB
0
2
|
02.11.2013 | BASK | 0 : 2 | RadniÄki NB |
02.11
10:00
Äantavir
Spartak '02
0
5
|
02.11.2013 10:00 | Äantavir | 0 : 5 | Spartak '02 | |||||
02.11
10:00
Senta
Dribling
3
3
|
02.11.2013 10:00 | Senta | 3 : 3 | Dribling | |||||
02.11
10:00
Vinogradar
Potisje
2
7
|
02.11.2013 10:00 | Vinogradar | 2 : 7 | Potisje | |||||
02.11
09:30
Spartak '01
TSC
3
0
|
02.11.2013 09:30 | Spartak '01 | 3 : 0 | TSC |
02.11
Krusik 2
Krusik
0
6
|
02.11.2013 | Krusik 2 | 0 : 6 | Krusik | |||||
02.11
Zeleznicar
OFK Senjak
3
6
|
02.11.2013 | Zeleznicar | 3 : 6 | OFK Senjak |
02.11
10:00
Å umadija 1903 II
Apolon 4 II
0
7
|
02.11.2013 10:00 | Å umadija 1903 II | 0 : 7 | Apolon 4 II | |||||
02.11
10:00
SuŔica
Radnicki 1923 I
1
8
|
02.11.2013 10:00 | SuŔica | 1 : 8 | Radnicki 1923 I | |||||
02.11
10:00
Gruža
Duljaj
0
2
|
02.11.2013 10:00 | Gruža | 0 : 2 | Duljaj | |||||
02.11
10:00
Slavija
Å umadija
2
5
|
02.11.2013 10:00 | Slavija | 2 : 5 | Å umadija |
02.11
Rudar (B)
Pionir 028
4
1
|
02.11.2013 | Rudar (B) | 4 : 1 | Pionir 028 | |||||
02.11
SoÄanica
Mokra Gora
0
3
|
02.11.2013 | SoÄanica | 0 : 3 | Mokra Gora | |||||
02.11
Pazar Juniors
OFK LeŔak
12
1
|
02.11.2013 | Pazar Juniors | 12 : 1 | OFK LeŔak |
02.11
19:00
Zlatar
Novi Pazar
100
69
|
02.11.2013 19:00 | Zlatar | 100 : 69 | Novi Pazar | |||||
02.11
19:00
Plana
Ub
90
77
|
02.11.2013 19:00 | Plana | 90 : 77 | Ub | |||||
02.11
17:00
Sloga (D)
Polet
88
71
|
02.11.2013 17:00 | Sloga (D) | 88 : 71 | Polet | |||||
02.11
18:00
Prva Petoletka
MileŔevac
83
73
|
02.11.2013 18:00 | Prva Petoletka | 83 : 73 | MileŔevac |
02.11
19:00
Knjaževac
Zdravlje Leskovac
81
61
|
02.11.2013 19:00 | Knjaževac | 81 : 61 | Zdravlje Leskovac | |||||
02.11
15:00
KurŔumlija
Jug
81
70
|
02.11.2013 15:00 | KurŔumlija | 81 : 70 | Jug | |||||
02.11
18:00
Dimitrovgrad
Jablanica
71
79
|
02.11.2013 18:00 | Dimitrovgrad | 71 : 79 | Jablanica |
02.11
19:00
Akademik
Stara Pazova
78
79
|
02.11.2013 19:00 | Akademik | 78 : 79 | Stara Pazova | |||||
02.11
20:00
Ruma
Velika Kikinda
87
56
|
02.11.2013 20:00 | Ruma | 87 : 56 | Velika Kikinda | |||||
02.11
19:00
Hajduk
Vrbas
51
59
|
02.11.2013 19:00 | Hajduk | 51 : 59 | Vrbas | |||||
02.11
19:00
Dunav
Srem
74
69
|
02.11.2013 19:00 | Dunav | 74 : 69 | Srem | |||||
02.11
19:00
Jedinstvo
Sveti ÄorÄe
84
72
|
02.11.2013 19:00 | Jedinstvo | 84 : 72 | Sveti ÄorÄe | |||||
02.11
19:00
Odžaci
Mladost Teletehnika
79
89
|
02.11.2013 19:00 | Odžaci | 79 : 89 | Mladost Teletehnika |
02.11
12:00
Zemun
Beko
93
90
|
02.11.2013 12:00 | Zemun | 93 : 90 | Beko | |||||
02.11
18:00
Žarkovo
Zvezdara
55
58
|
02.11.2013 18:00 | Žarkovo | 55 : 58 | Zvezdara | |||||
02.11
14:00
Astra
Bask
103
88
|
02.11.2013 14:00 | Astra | 103 : 88 | Bask | |||||
02.11
19:00
Viva Basket
BKK RadniÄki
81
63
|
02.11.2013 19:00 | Viva Basket | 81 : 63 | BKK RadniÄki |
02.11
Play off
Ivanjica
73
70
|
02.11.2013 | Play off | 73 : 70 | Ivanjica | |||||
02.11
Mionica
Klik
97
54
|
02.11.2013 | Mionica | 97 : 54 | Klik | |||||
02.11
ŽelezniÄar
Užice
78
52
|
02.11.2013 | ŽelezniÄar | 78 : 52 | Užice | |||||
02.11
M015
Vladimirci
70
64
|
02.11.2013 | M015 | 70 : 64 | Vladimirci | |||||
02.11
Student BB
ÄaÄak Basket Tim
89
79
|
02.11.2013 | Student BB | 89 : 79 | ÄaÄak Basket Tim |
02.11
17:00
BSK Junior
Vlasotince
75
83
|
02.11.2013 17:00 | BSK Junior | 75 : 83 | Vlasotince | |||||
02.11
19:30
Mladost Vesna
Jastrebac
73
82
|
02.11.2013 19:30 | Mladost Vesna | 73 : 82 | Jastrebac |
02.11
20:00
KoriÄani
Basket Top
56
48
|
02.11.2013 20:00 | KoriÄani | 56 : 48 | Basket Top | |||||
02.11
Starinski
GoÄ
20
0
|
02.11.2013 | Starinski | 20 : 0 | GoÄ | |||||
02.11
17:00
TrepÄa
Župa
103
92
|
02.11.2013 17:00 | TrepÄa | 103 : 92 | Župa | |||||
02.11
18:00
UÅ”Äe
Å umarice
83
63
|
02.11.2013 18:00 | UÅ”Äe | 83 : 63 | Å umarice |
02.11
13:30
Mladost Veternik
Sport Key Plus
78
96
|
02.11.2013 13:30 | Mladost Veternik | 78 : 96 | Sport Key Plus | |||||
02.11
11:30
Kadet
Futog Tehnomer
55
81
|
02.11.2013 11:30 | Kadet | 55 : 81 | Futog Tehnomer | |||||
02.11
19:00
Crvenka
Selekta
76
72
|
02.11.2013 19:00 | Crvenka | 76 : 72 | Selekta |
02.11
15:00
Partizan
Pink
106
72
|
02.11.2013 15:00 | Partizan | 106 : 72 | Pink |
02.11
19:00
Igokea
Union Olimpija
74
61
|
02.11.2013 19:00 | Igokea | 74 : 61 | Union Olimpija | |||||
02.11
17:00
Szolnoki Olaj
RadniÄki
101
92
|
02.11.2013 17:00 | Szolnoki Olaj | 101 : 92 | RadniÄki | |||||
02.11
19:00
Cedevita
Å iroki Primorka
85
76
|
02.11.2013 19:00 | Cedevita | 85 : 76 | Å iroki Primorka | |||||
02.11
21:00
Mega Vizura
MZT Skopje Aerodrom
101
82
|
02.11.2013 21:00 | Mega Vizura | 101 : 82 | MZT Skopje Aerodrom | |||||
02.11
21:00
Krka
Zadar
79
80
|
02.11.2013 21:00 | Krka | 79 : 80 | Zadar |
02.11
19:00
Konstantin
Sloboda
91
65
|
02.11.2013 19:00 | Konstantin | 91 : 65 | Sloboda | |||||
02.11
19:30
Metalac
Borac
70
68
|
02.11.2013 19:30 | Metalac | 70 : 68 | Borac | |||||
02.11
18:00
Crnokosa
Vojvodina Srbijagas
94
99
|
02.11.2013 18:00 | Crnokosa | 94 : 99 | Vojvodina Srbijagas | |||||
02.11
18:00
VrŔac
Sloga
95
84
|
02.11.2013 18:00 | VrŔac | 95 : 84 | Sloga | |||||
02.11
18:30
TamiÅ”
FMP
87
81
|
02.11.2013 18:30 | TamiÅ” | 87 : 81 | FMP | |||||
02.11
18:30
Meridiana
OKK Beograd
86
95
|
02.11.2013 18:30 | Meridiana | 86 : 95 | OKK Beograd | |||||
02.11
20:00
Napredak Rubin
Smederevo
67
51
|
02.11.2013 20:00 | Napredak Rubin | 67 : 51 | Smederevo |
02.11
16:30
Mladost (Z)
Pirot
89
83
|
02.11.2013 16:30 | Mladost (Z) | 89 : 83 | Pirot | |||||
02.11
19:00
Napredak Maksi Ko
Proleter Naftagas
84
72
|
02.11.2013 19:00 | Napredak Maksi Ko | 84 : 72 | Proleter Naftagas | |||||
02.11
20:00
Vojvodina
Mladost (Ä)
81
51
|
02.11.2013 20:00 | Vojvodina | 81 : 51 | Mladost (Ä) | |||||
02.11
17:00
Spartak
ŽelezniÄar
76
56
|
02.11.2013 17:00 | Spartak | 76 : 56 | ŽelezniÄar | |||||
02.11
17:30
RadniÄki
Morava
86
74
|
02.11.2013 17:30 | RadniÄki | 86 : 74 | Morava | |||||
02.11
16:30
Beovuk 72
Kolubara LA 2003
90
79
|
02.11.2013 16:30 | Beovuk 72 | 90 : 79 | Kolubara LA 2003 |
02.11
13:00
Proleter (NS)
BeoÄin
45
86
|
02.11.2013 13:00 | Proleter (NS) | 45 : 86 | BeoÄin |
02.11
13:00
Time Out
ŽelezniÄar
69
63
|
02.11.2013 13:00 | Time Out | 69 : 63 | ŽelezniÄar |
02.11
16:30
Jagodina 2001
Srbobran Reahem
68
90
|
02.11.2013 16:30 | Jagodina 2001 | 68 : 90 | Srbobran Reahem | |||||
02.11
18:00
Stara Pazova
Vrbas Medela
47
74
|
02.11.2013 18:00 | Stara Pazova | 47 : 74 | Vrbas Medela | |||||
02.11
19:30
Spartak
Student RadniÄki
84
73
|
02.11.2013 19:30 | Spartak | 84 : 73 | Student RadniÄki |
02.11
19:00
FAP Livnica
Metalac Takovo
1
3
|
02.11.2013 19:00 | FAP Livnica | 1 : 3 | Metalac Takovo | |||||
02.11
17:30
GraÄac
Partizan
3
1
|
02.11.2013 17:30 | GraÄac | 3 : 1 | Partizan | |||||
02.11
17:00
LuÄani
Antena
3
0
|
02.11.2013 17:00 | LuÄani | 3 : 0 | Antena |
02.11
18:00
Mladost
Milenijum
3
2
|
02.11.2013 18:00 | Mladost | 3 : 2 | Milenijum | |||||
02.11
15:00
Radan
Borac
3
0
|
02.11.2013 15:00 | Radan | 3 : 0 | Borac | |||||
02.11
15:00
Hajduk Veljko
Pirot
3
2
|
02.11.2013 15:00 | Hajduk Veljko | 3 : 2 | Pirot | |||||
02.11
14:45
NiÅ”
TopliÄanin
3
0
|
02.11.2013 14:45 | NiÅ” | 3 : 0 | TopliÄanin |
02.11
18:00
Stražilovo
Novi Sad
1
3
|
02.11.2013 18:00 | Stražilovo | 1 : 3 | Novi Sad | |||||
02.11
20:00
Futog
Proleter
3
0
|
02.11.2013 20:00 | Futog | 3 : 0 | Proleter | |||||
02.11
19:00
Hercegovina
Vojvodina 2
0
3
|
02.11.2013 19:00 | Hercegovina | 0 : 3 | Vojvodina 2 | |||||
02.11
19:00
Srem Iton
Vrbas
3
1
|
02.11.2013 19:00 | Srem Iton | 3 : 1 | Vrbas | |||||
02.11
17:00
Sloven
BavaniŔte
3
1
|
02.11.2013 17:00 | Sloven | 3 : 1 | BavaniŔte |
02.11
17:00
VA 014
Roda
3
0
|
02.11.2013 17:00 | VA 014 | 3 : 0 | Roda | |||||
02.11
19:00
ObiliÄ
Rudar
1
3
|
02.11.2013 19:00 | ObiliÄ | 1 : 3 | Rudar | |||||
02.11
18:00
Jedinstvo
Sterija
0
3
|
02.11.2013 18:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Sterija |
02.11
16:00
Napredak 037
Rudar
1
3
|
02.11.2013 16:00 | Napredak 037 | 1 : 3 | Rudar | |||||
02.11
19:30
Partizan 2012
Tutin
3
0
|
02.11.2013 19:30 | Partizan 2012 | 3 : 0 | Tutin |
02.11
19:00
KaraÄorÄe
Duga
3
0
|
02.11.2013 19:00 | KaraÄorÄe | 3 : 0 | Duga | |||||
02.11
12:30
Crnjanski
As
2
3
|
02.11.2013 12:30 | Crnjanski | 2 : 3 | As |
02.11
20:00
Mladost (NP)
Botafogo
3
0
|
02.11.2013 20:00 | Mladost (NP) | 3 : 0 | Botafogo | |||||
02.11
19:00
BeÄej
Kikinda
2
3
|
02.11.2013 19:00 | BeÄej | 2 : 3 | Kikinda |
02.11
15:30
Merkur
Partizan
3
0
|
02.11.2013 15:30 | Merkur | 3 : 0 | Partizan | |||||
02.11
17:00
Kulpin
Spartak 2
3
0
|
02.11.2013 17:00 | Kulpin | 3 : 0 | Spartak 2 | |||||
02.11
20:00
Vest
Å id
0
3
|
02.11.2013 20:00 | Vest | 0 : 3 | Å id |
02.11
14:00
MOK TopliÄanin 97
K.V. Flaka
3
0
|
02.11.2013 14:00 | MOK TopliÄanin 97 | 3 : 0 | K.V. Flaka | |||||
02.11
TopliÄanin 2
Morava
2
3
|
02.11.2013 | TopliÄanin 2 | 2 : 3 | Morava | |||||
02.11
TopliÄki Vitezovi
DuboÄica
0
3
|
02.11.2013 | TopliÄki Vitezovi | 0 : 3 | DuboÄica | |||||
02.11
17:30
Surdulica
Vranje
0
3
|
02.11.2013 17:30 | Surdulica | 0 : 3 | Vranje | |||||
02.11
Mladost
Junior
3
1
|
02.11.2013 | Mladost | 3 : 1 | Junior |
02.11
11:30
Sportisimo Pajp
Dunav Volley
0
3
|
02.11.2013 11:30 | Sportisimo Pajp | 0 : 3 | Dunav Volley | |||||
02.11
Žabalj
Novi Sad
1
3
|
02.11.2013 | Žabalj | 1 : 3 | Novi Sad |
02.11
19:00
Mladi radnik
Ribnica
3
1
|
02.11.2013 19:00 | Mladi radnik | 3 : 1 | Ribnica |
02.11
17:30
InÄija
Timok
3
0
|
02.11.2013 17:30 | InÄija | 3 : 0 | Timok | |||||
02.11
18:00
Kosovska Mitrovica
Borac
3
2
|
02.11.2013 18:00 | Kosovska Mitrovica | 3 : 2 | Borac | |||||
02.11
19:00
VGSK
Novi Pazar-Junior
0
3
|
02.11.2013 19:00 | VGSK | 0 : 3 | Novi Pazar-Junior | |||||
02.11
19:00
Dunav Volley
Smederevo
3
2
|
02.11.2013 19:00 | Dunav Volley | 3 : 2 | Smederevo | |||||
02.11
19:00
Klek SrbijaŔume
Putevi
3
2
|
02.11.2013 19:00 | Klek SrbijaŔume | 3 : 2 | Putevi | |||||
02.11
17:00
ŽelezniÄar
Mladenovac
3
0
|
02.11.2013 17:00 | ŽelezniÄar | 3 : 0 | Mladenovac |
02.11
17:00
Putevi Trendteks
Gimnazijalac
3
1
|
02.11.2013 17:00 | Putevi Trendteks | 3 : 1 | Gimnazijalac | |||||
02.11
18:00
Ivanjica
Tutin Stil Jasen
2
3
|
02.11.2013 18:00 | Ivanjica | 2 : 3 | Tutin Stil Jasen |
02.11
13:00
Hajduk Veljko
Jagodina
0
3
|
02.11.2013 13:00 | Hajduk Veljko | 0 : 3 | Jagodina |
02.11
21:00
Vrbas
Ruma
0
3
|
02.11.2013 21:00 | Vrbas | 0 : 3 | Ruma |
02.11
14:30
Imlek
ObiliÄ
3
1
|
02.11.2013 14:30 | Imlek | 3 : 1 | ObiliÄ | |||||
02.11
16:00
Å umadija
Beograd
2
3
|
02.11.2013 16:00 | Å umadija | 2 : 3 | Beograd | |||||
02.11
16:30
Lazarevac
Sterija
3
2
|
02.11.2013 16:30 | Lazarevac | 3 : 2 | Sterija |
02.11
16:00
Mokra Gora
ZveÄan
3
0
|
02.11.2013 16:00 | Mokra Gora | 3 : 0 | ZveÄan | |||||
02.11
12:00
Trstenik
LeposaviÄ
3
0
|
02.11.2013 12:00 | Trstenik | 3 : 0 | LeposaviÄ | |||||
02.11
16:00
Bane
Kraljevo
0
3
|
02.11.2013 16:00 | Bane | 0 : 3 | Kraljevo |
02.11
18:00
Stars
Borac 2
0
3
|
02.11.2013 18:00 | Stars | 0 : 3 | Borac 2 | |||||
02.11
17:00
Forma
Arilje
3
2
|
02.11.2013 17:00 | Forma | 3 : 2 | Arilje | |||||
02.11
16:00
Sjenica
Tara
1
3
|
02.11.2013 16:00 | Sjenica | 1 : 3 | Tara |
02.11
13:30
RadniÄki 3
KaraÄorÄe
3
0
|
02.11.2013 13:30 | RadniÄki 3 | 3 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
02.11
15:30
RadniÄki 2
Kraguj 2
2
3
|
02.11.2013 15:30 | RadniÄki 2 | 2 : 3 | Kraguj 2 |
02.11
16:00
Futog 2
VST
1
3
|
02.11.2013 16:00 | Futog 2 | 1 : 3 | VST | |||||
02.11
12:00
NS Tim
Futog vest
3
0
|
02.11.2013 12:00 | NS Tim | 3 : 0 | Futog vest |
02.11
18:30
Banat
Hercegovina
2
3
|
02.11.2013 18:30 | Banat | 2 : 3 | Hercegovina | |||||
02.11
17:00
KrajiŔnik
Kikinda
0
3
|
02.11.2013 17:00 | KrajiŔnik | 0 : 3 | Kikinda | |||||
02.11
16:30
Vojvoda Stepa
MD Zrenjanin 2
0
3
|
02.11.2013 16:30 | Vojvoda Stepa | 0 : 3 | MD Zrenjanin 2 | |||||
02.11
17:00
ŽitiŔte
Proleter
3
0
|
02.11.2013 17:00 | ŽitiŔte | 3 : 0 | Proleter |
02.11
14:00
Trijumf 2013
Prvi Tempo
3
2
|
02.11.2013 14:00 | Trijumf 2013 | 3 : 2 | Prvi Tempo |
02.11
17:00
Zaslon
Ub
1
3
|
02.11.2013 17:00 | Zaslon | 1 : 3 | Ub | |||||
02.11
17:00
Ribnica
Proleter
3
1
|
02.11.2013 17:00 | Ribnica | 3 : 1 | Proleter | |||||
02.11
20:00
OseÄina
VA 014
0
3
|
02.11.2013 20:00 | OseÄina | 0 : 3 | VA 014 |
02.11
16:00
Hajduk
Apatin
3
0
|
02.11.2013 16:00 | Hajduk | 3 : 0 | Apatin | |||||
02.11
18:00
Volejstars
Senta
3
0
|
02.11.2013 18:00 | Volejstars | 3 : 0 | Senta | |||||
02.11
19:00
BeÄej
NIS Spartak 2
0
3
|
02.11.2013 19:00 | BeÄej | 0 : 3 | NIS Spartak 2 | |||||
02.11
13:30
Merkur
Goks In
3
0
|
02.11.2013 13:30 | Merkur | 3 : 0 | Goks In |
02.11
20:00
Dunav
Komete
3
0
|
02.11.2013 20:00 | Dunav | 3 : 0 | Komete | |||||
02.11
20:30
As Batajnica
Partizan Vizura 2
3
2
|
02.11.2013 20:30 | As Batajnica | 3 : 2 | Partizan Vizura 2 |
02.11
13:00
Plana
Carina
0
3
|
02.11.2013 13:00 | Plana | 0 : 3 | Carina |
02.11
12:00
PoreÄ
Bor II
0
3
|
02.11.2013 12:00 | PoreÄ | 0 : 3 | Bor II | |||||
02.11
17:00
Timok
Ozren
2
3
|
02.11.2013 17:00 | Timok | 2 : 3 | Ozren |
02.11
Radinci Volej
Jedinstvo 2
0
3
|
02.11.2013 | Radinci Volej | 0 : 3 | Jedinstvo 2 | |||||
02.11
Srem 022
Mladost
2
3
|
02.11.2013 | Srem 022 | 2 : 3 | Mladost | |||||
02.11
Sremac
Prvi Tempo 2
3
0
|
02.11.2013 | Sremac | 3 : 0 | Prvi Tempo 2 | |||||
02.11
Mitrovica
Sloga
3
1
|
02.11.2013 | Mitrovica | 3 : 1 | Sloga |
02.11
11:00
Vollejstar
Panonija
3
0
|
02.11.2013 11:00 | Vollejstar | 3 : 0 | Panonija | |||||
02.11
11:00
Zlatica
Äoka
1
3
|
02.11.2013 11:00 | Zlatica | 1 : 3 | Äoka |
02.11
12:00
Mladost
Slavija
0
3
|
02.11.2013 12:00 | Mladost | 0 : 3 | Slavija | |||||
02.11
18:00
Volejbol 2000
NS Volej
0
3
|
02.11.2013 18:00 | Volejbol 2000 | 0 : 3 | NS Volej | |||||
02.11
19:00
NS Volej tim
Å trand Volej
3
0
|
02.11.2013 19:00 | NS Volej tim | 3 : 0 | Å trand Volej | |||||
02.11
13:30
Libero
BiT
0
3
|
02.11.2013 13:30 | Libero | 0 : 3 | BiT | |||||
02.11
20:45
NS Volej tim
Mladost
3
0
|
02.11.2013 20:45 | NS Volej tim | 3 : 0 | Mladost |
02.11
20:00
Kolubara
SmeÄ 5
3
1
|
02.11.2013 20:00 | Kolubara | 3 : 1 | SmeÄ 5 | |||||
02.11
16:00
Dinamo
Jedinstvo (SP)
0
3
|
02.11.2013 16:00 | Dinamo | 0 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
02.11
19:00
ŽelezniÄar
Tent
3
2
|
02.11.2013 19:00 | ŽelezniÄar | 3 : 2 | Tent |
02.11
20:00
Takovo Zvezda Helios
RadniÄki (K)
0
3
|
02.11.2013 20:00 | Takovo Zvezda Helios | 0 : 3 | RadniÄki (K) | |||||
02.11
16:45
Student
Mladost
1
3
|
02.11.2013 16:45 | Student | 1 : 3 | Mladost | |||||
02.11
20:00
Zrenjanin 023
Valjevo
1
3
|
02.11.2013 20:00 | Zrenjanin 023 | 1 : 3 | Valjevo | |||||
02.11
20:00
RadniÄki Beograd
Futog
3
1
|
02.11.2013 20:00 | RadniÄki Beograd | 3 : 1 | Futog | |||||
02.11
17:00
Kraguj
Libero ÄA
3
0
|
02.11.2013 17:00 | Kraguj | 3 : 0 | Libero ÄA |
02.11
17:30
Proleter
Dinamo
20
25
|
02.11.2013 17:30 | Proleter | 20 : 25 | Dinamo |
02.11
20:30
Partizan Dunav osigiranje 2
ObiliÄ
24
28
|
02.11.2013 20:30 | Partizan Dunav osigiranje 2 | 24 : 28 | ObiliÄ |
02.11
19:00
Vranje 1957
RadniÄki
33
31
|
02.11.2013 19:00 | Vranje 1957 | 33 : 31 | RadniÄki | |||||
02.11
19:00
Hajduk Veljko
TopliÄanin
41
38
|
02.11.2013 19:00 | Hajduk Veljko | 41 : 38 | TopliÄanin | |||||
02.11
19:00
BSK Heba
Jastrebac
25
28
|
02.11.2013 19:00 | BSK Heba | 25 : 28 | Jastrebac | |||||
02.11
17:00
DuboÄica 54
ORK Bor
33
29
|
02.11.2013 17:00 | DuboÄica 54 | 33 : 29 | ORK Bor | |||||
02.11
19:00
Planinka
ŽitoraÄa
36
19
|
02.11.2013 19:00 | Planinka | 36 : 19 | ŽitoraÄa |
02.11
19:00
Å amot 65
Sloga
27
27
|
02.11.2013 19:00 | Å amot 65 | 27 : 27 | Sloga | |||||
02.11
18:30
Župa 54
Mokra Gora
26
32
|
02.11.2013 18:30 | Župa 54 | 26 : 32 | Mokra Gora | |||||
02.11
16:00
Priboj
Mladost
27
25
|
02.11.2013 16:00 | Priboj | 27 : 25 | Mladost | |||||
02.11
16:00
Metalac
TrepÄa
27
36
|
02.11.2013 16:00 | Metalac | 27 : 36 | TrepÄa |
02.11
13:30
Å amot 65 -2
Knez Lazar 2
40
30
|
02.11.2013 13:30 | Å amot 65 -2 | 40 : 30 | Knez Lazar 2 | |||||
02.11
20:00
KaraÄorÄe
Knez Lazar 2
38
37
|
02.11.2013 20:00 | KaraÄorÄe | 38 : 37 | Knez Lazar 2 | |||||
02.11
20:00
Sloga
Prva Petoletka
11
36
|
02.11.2013 20:00 | Sloga | 11 : 36 | Prva Petoletka |
02.11
18:30
Majdanpek
Rembas
38
27
|
02.11.2013 18:30 | Majdanpek | 38 : 27 | Rembas | |||||
02.11
19:00
Äerdap
Rtanj
32
26
|
02.11.2013 19:00 | Äerdap | 32 : 26 | Rtanj |
02.11
20:30
Metalac
Apatin
32
32
|
02.11.2013 20:30 | Metalac | 32 : 32 | Apatin | |||||
02.11
19:00
Somborelektro
Jabuka
33
25
|
02.11.2013 19:00 | Somborelektro | 33 : 25 | Jabuka |
02.11
18:00
MaÄva
Studentski grad
23
28
|
02.11.2013 18:00 | MaÄva | 23 : 28 | Studentski grad |
02.11
19:00
Hisar
NiŔka Banja
24
27
|
02.11.2013 19:00 | Hisar | 24 : 27 | NiŔka Banja | |||||
02.11
15:00
Radan
Pirot
33
18
|
02.11.2013 15:00 | Radan | 33 : 18 | Pirot |
02.11
14:30
Mladost (V)
Omladinac (I)
29
21
|
02.11.2013 14:30 | Mladost (V) | 29 : 21 | Omladinac (I) |
02.11
19:00
Rusin
GrafiÄar
27
29
|
02.11.2013 19:00 | Rusin | 27 : 29 | GrafiÄar | |||||
02.11
20:00
GraniÄar
Borac
23
17
|
02.11.2013 20:00 | GraniÄar | 23 : 17 | Borac |
02.11
15:30
Vojvoda Stepa
Senta
29
28
|
02.11.2013 15:30 | Vojvoda Stepa | 29 : 28 | Senta | |||||
02.11
19:00
Potisje Pleteks
Jedinstvo
35
21
|
02.11.2013 19:00 | Potisje Pleteks | 35 : 21 | Jedinstvo | |||||
02.11
19:30
RadniÄki
Crvena Zvezda 2
34
31
|
02.11.2013 19:30 | RadniÄki | 34 : 31 | Crvena Zvezda 2 |
02.11
18:00
BaÄka-Tikvara
Srbobran
10
0
|
02.11.2013 18:00 | BaÄka-Tikvara | 10 : 0 | Srbobran | |||||
02.11
15:30
ŽSK 2
Vrbas 2
12
33
|
02.11.2013 15:30 | ŽSK 2 | 12 : 33 | Vrbas 2 |
02.11
19:00
JugoviÄ Unimet
Spartak Vojput
27
21
|
02.11.2013 19:00 | JugoviÄ Unimet | 27 : 21 | Spartak Vojput | |||||
02.11
19:30
ŽelezniÄar 1949
Morava
38
33
|
02.11.2013 19:30 | ŽelezniÄar 1949 | 38 : 33 | Morava |
02.11
19:00
Proleter
RadniÄki
27
21
|
02.11.2013 19:00 | Proleter | 27 : 21 | RadniÄki |
02.11
19:00
Proleter
RadniÄki
27
21
|
02.11.2013 19:00 | Proleter | 27 : 21 | RadniÄki | |||||
02.11
16:00
Mladost
Jadran
18
32
|
02.11.2013 16:00 | Mladost | 18 : 32 | Jadran | |||||
02.11
19:00
Spartak
Temerin
23
18
|
02.11.2013 19:00 | Spartak | 23 : 18 | Temerin | |||||
02.11
16:30
Ravangrad
Srem
22
20
|
02.11.2013 16:30 | Ravangrad | 22 : 20 | Srem | |||||
02.11
20:30
PanÄevo
Sloven
36
21
|
02.11.2013 20:30 | PanÄevo | 36 : 21 | Sloven |
02.11
13:00
Slodes
Sloga
19
34
|
02.11.2013 13:00 | Slodes | 19 : 34 | Sloga | |||||
02.11
18:30
ORK Beograd
Loznica grad
22
35
|
02.11.2013 18:30 | ORK Beograd | 22 : 35 | Loznica grad | |||||
02.11
16:00
TopÄider
Medicinar
30
34
|
02.11.2013 16:00 | TopÄider | 30 : 34 | Medicinar | |||||
02.11
19:30
RadniÄki
KuÄevo
23
33
|
02.11.2013 19:30 | RadniÄki | 23 : 33 | KuÄevo |
02.11
13:00
SoÄanica
Sloga
37
18
|
02.11.2013 13:00 | SoÄanica | 37 : 18 | Sloga | |||||
02.11
17:30
Metalac AD
Napredak 12
39
31
|
02.11.2013 17:30 | Metalac AD | 39 : 31 | Napredak 12 |
02.11
17:00
Äerdap
TopliÄanin
29
31
|
02.11.2013 17:00 | Äerdap | 29 : 31 | TopliÄanin | |||||
02.11
21:00
Crveni krst
Naisa 2
22
26
|
02.11.2013 21:00 | Crveni krst | 22 : 26 | Naisa 2 | |||||
02.11
16:30
Vranje
Pirot
15
31
|
02.11.2013 16:30 | Vranje | 15 : 31 | Pirot |
02.11
19:00
Rudar
ORK Loznica
23
33
|
02.11.2013 19:00 | Rudar | 23 : 33 | ORK Loznica |
02.11
14:30
Petrovaradin
MiletiÄ
33
24
|
02.11.2013 14:30 | Petrovaradin | 33 : 24 | MiletiÄ |
02.11
16:00
Knjaževac 2
Jagodina 2
13
22
|
02.11.2013 16:00 | Knjaževac 2 | 13 : 22 | Jagodina 2 | |||||
02.11
14:00
Morava Han
Naisa 3
16
32
|
02.11.2013 14:00 | Morava Han | 16 : 32 | Naisa 3 |
02.11
10:00
ObiliÄ
Dolovo
11
48
|
02.11.2013 10:00 | ObiliÄ | 11 : 48 | Dolovo | |||||
02.11
14:30
Lehel
Dolovo
20
37
|
02.11.2013 14:30 | Lehel | 20 : 37 | Dolovo | |||||
02.11
14:00
Partizan
Gradnulica
30
18
|
02.11.2013 14:00 | Partizan | 30 : 18 | Gradnulica |
02.11
17:00
Hajduk
Tikvara
15
42
|
02.11.2013 17:00 | Hajduk | 15 : 42 | Tikvara | |||||
02.11
16:00
Rusin
Sonta
15
15
|
02.11.2013 16:00 | Rusin | 15 : 15 | Sonta |
02.11
18:00
Junior
Max Sport
29
23
|
02.11.2013 18:00 | Junior | 29 : 23 | Max Sport | |||||
02.11
18:30
BMS Milenijum
Knjaz MiloÅ”
34
27
|
02.11.2013 18:30 | BMS Milenijum | 34 : 27 | Knjaz MiloÅ” | |||||
02.11
19:00
Jagodina
RadniÄki (S)
28
16
|
02.11.2013 19:00 | Jagodina | 28 : 16 | RadniÄki (S) | |||||
02.11
19:00
Vojvodina
Kikinda
26
26
|
02.11.2013 19:00 | Vojvodina | 26 : 26 | Kikinda |
02.11
Partizan
Banjica
15
6
|
02.11.2013 | Partizan | 15 : 6 | Banjica |
02.11
Ekonomac 2
Fontana
7
4
|
02.11.2013 | Ekonomac 2 | 7 : 4 | Fontana | |||||
02.11
20:30
Bajina BaŔta
RB
5
4
|
02.11.2013 20:30 | Bajina BaŔta | 5 : 4 | RB | |||||
02.11
KrÄagovo
MaŔinac
0
4
|
02.11.2013 | KrÄagovo | 0 : 4 | MaÅ”inac | |||||
02.11
20:00
Partenon
Metalac Kolorado
5
3
|
02.11.2013 20:00 | Partenon | 5 : 3 | Metalac Kolorado |
02.11
18:00
Tvrdjava
KraljeviÄevo
2
0
|
02.11.2013 18:00 | Tvrdjava | 2 : 0 | KraljeviÄevo | |||||
02.11
16:00
Tango Liman
Deus Futsal
3
5
|
02.11.2013 16:00 | Tango Liman | 3 : 5 | Deus Futsal |
02.11
18:30
Zemun
Slodes
11
1
|
02.11.2013 18:30 | Zemun | 11 : 1 | Slodes | |||||
02.11
17:00
TMF Adonis hospital
Gardec
5
0
|
02.11.2013 17:00 | TMF Adonis hospital | 5 : 0 | Gardec |
02.11
Kareli
Župski Rubin
1
4
|
02.11.2013 | Kareli | 1 : 4 | Župski Rubin | |||||
02.11
KosjeriÄ
AranÄelovac
4
3
|
02.11.2013 | KosjeriÄ | 4 : 3 | AranÄelovac | |||||
02.11
Kragujevac 2011
Imperija
2
1
|
02.11.2013 | Kragujevac 2011 | 2 : 1 | Imperija | |||||
02.11
Ivanjica
92
9
1
|
02.11.2013 | Ivanjica | 9 : 1 | 92 |
02.11
21:00
KMF Sombor
Å ampion
3
3
|
02.11.2013 21:00 | KMF Sombor | 3 : 3 | Å ampion | |||||
02.11
18:00
Apa futsal
Kepa 9
4
6
|
02.11.2013 18:00 | Apa futsal | 4 : 6 | Kepa 9 |