XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 266 utakmica za dan
Subota, 7 Jun 2014

Fudbal

07.06.2014 17:30 Rudar 0 : 0 Mladi radnik
07.06.2014 17:30 GFK Jasenica 1911 2 : 3 Pobeda
07.06.2014 17:30 Šumadija 0 : 0 Loznica
07.06.2014 17:30 Metalac 1 : 2 Orlovac
07.06.2014 17:30 Rudar 3 : 1 Karađorđe
07.06.2014 17:30 Omladinac 1 : 0 Slavija
07.06.2014 17:30 Morava 4 : 1 Železničar
07.06.2014 17:30 VGSK 3 : 1 Šumadinac (B)
07.06.2014 17:30 Karađorđe 2 : 1 Sloga
07.06.2014 17:30 Gruža 3 : 0 Šumadija
07.06.2014 17:30 Sloga 1940 0 : 1 Brezovica
07.06.2014 17:30 Mladost (DD) 1 : 11 Jedinstvo 1945
07.06.2014 17:30 Radnički (V) 1 : 2 Polimlje
07.06.2014 17:30 Sevojno 1 : 1 Ribnica
07.06.2014 17:30 Sloga (P) 5 : 0 Borac
07.06.2014 17:00 Sloboda 2 : 0 Bilećanin
07.06.2014 17:00 Budućnost 0 : 0 Vršac
07.06.2014 17:00 Borac (Sakule) 3 : 1 Radnički (K)
07.06.2014 17:00 OFK Kikinda 4 : 2 Bačka (P)
07.06.2014 17:00 TSC 5 : 0 Jedinstvo (BK)
07.06.2014 17:00 Proleter 2 : 1 Tisa
07.06.2014 17:00 Vršac United 1 : 1 Borac (Starčevo)
07.06.2014 17:00 Crvena Zvezda (RS) 1 : 1 Kozara
07.06.2014 17:30 Balkan Mirijevo 0 : 0 Vrčin
07.06.2014 17:30 Palilulac 2 : 0 Resnik
07.06.2014 17:30 IMT 5 : 2 Crvena zvezda (MML)
07.06.2014 18:00 Morava 2 : 2 Kraljevo Hajduk
07.06.2014 18:00 Grdica 2 : 4 Ibar
07.06.2014 17:00 Maršić 2 : 2 Jedinstvo
07.06.2014 18:00 Majur 3 : 4 Mladost (P)
07.06.2014 18:00 Sindjelić 3 : 0 Gučevo
07.06.2014 16:30 Kolubara 3 : 1 Tulari
07.06.2014 16:30 Rubribreza 4 : 2 Trlić
07.06.2014 16:30 Spartak 1924 3 : 0 OFK Osečina
07.06.2014 16:30 Banjani 3 : 1 OFK Divci
07.06.2014 16:30 Kačer 1 : 1 Pepeljevac
07.06.2014 16:30 Zadrugar 2 : 0 Mladost (D)
07.06.2014 16:30 Mladost (V) 0 : 1 OFK Jabučje
07.06.2014 17:30 Mekiš 1 : 6 Orljane
07.06.2014 17:30 Radnički 1924 (K) 3 : 3 Naša krila 1936
07.06.2014 17:30 Palilula 5 : 4 Malošište
07.06.2014 17:30 Naisus 3 : 3 Rasovača
07.06.2014 17:30 Radnički 3 : 1 Umac
07.06.2014 17:30 Budućnost 2 : 0 Progres
07.06.2014 17:00 Omladinac 7 : 4 Trbunje
07.06.2014 17:30 Spartak 0 : 3 Vladimir Durković
07.06.2014 15:30 Željuša 3 : 1 Tanasko Rajić
07.06.2014 11:00 Napredak 1 : 1 Jedinstvo ( P )
07.06.2014 17:30 Pčinja 3 : 0 Besa 2005
07.06.2014 17:30 Čelik 3 : 1 OFK Pavlovac
07.06.2014 17:30 Biljači 3 : 4 OFK Alakince
07.06.2014 17:30 Zlot 3 : 0 Branik
07.06.2014 17:30 Rudna Glava 0 : 1 Nemetali
07.06.2014 17:30 Brestovac 0 : 3 Slatina
07.06.2014 17:00 OFK 019 Zaječar 0 : 4 Rudar (VČ)
07.06.2014 17:30 Policajac 2 : 3 PKB Kovilovo
07.06.2014 17:30 Slavija 0 : 3 Milutinac
07.06.2014 17:30 Obilić 0 : 0 Banja
07.06.2014 17:30 13. maj 3 : 5 Brodarac
07.06.2014 17:30 Komgrap 2 : 1 Poštar Zvezdara
07.06.2014 17:30 Zmaj 1953 1 : 3 Borac
07.06.2014 18:00 Morava (S) 3 : 0 Vrnjci
07.06.2014 18:00 Partizan 3 : 3 Gruža
07.06.2014 18:00 Šumadija 2 : 0 Bogutovačka Banja
07.06.2014 18:00 Napredak 3 : 3 Zvezda
07.06.2014 18:00 Čibukovac 5 : 0 Mlada krila
07.06.2014 18:00 Tavnik 2 : 1 Magnohrom
07.06.2014 18:00 Proleter 2 : 4 Stubal
07.06.2014 18:00 OFK Ras 2 : 0 Jedinstvo
07.06.2014 17:00 Jablanica 4 : 1 Mladost 09
07.06.2014 17:30 Sloga 3 : 2 Bjelica
07.06.2014 17:00 Borac 5 : 2 Šumadija 1934
07.06.2014 17:00 Botunje 0 : 2 Hajduk
07.06.2014 17:30 Misača 3 : 2 Mladi rudar
07.06.2014 17:00 Meteor 3 : 2 BSK
07.06.2014 17:00 Bare 4 : 0 Kotlenik
07.06.2014 17:00 Jedinstvo (D) 4 : 3 Kurjače
07.06.2014 18:00 Mladost PP 3 : 1 Borac
07.06.2014 17:00 TE Gučevo 2 : 2 Mladost
07.06.2014 18:00 Gorki 3 : 0 Napredak RIB
07.06.2014 17:00 Polet (R) 4 : 2 Napredak 2012
07.06.2014 17:00 OFK Draževac 1 : 5 Pobeda 1976
07.06.2014 17:00 Tempo 0 : 3 Polet (V)
07.06.2014 17:00 Vukašinovac 3 : 0 Feniks 2012
07.06.2014 17:00 OFK Sloga (D) 2 : 1 Crvena Zvezda
07.06.2014 17:00 Gredetin 0 : 0 Jedinstvo
07.06.2014 17:00 Sloga (K) 2 : 2 Ratar
07.06.2014 17:30 Jastrebac 3 : 0 Dobrič
07.06.2014 17:30 Dobrič 4 : 5 Baličevac 1974
07.06.2014 17:30 Jedinstvo 1 : 2 Sloboda
07.06.2014 17:30 MB Marjan 2 : 3 Železničar
07.06.2014 17:30 Sloboda 2 : 0 Mladost (M.S)
07.06.2014 17:30 Veliki Suvodol 0 : 10 Dragoš
07.06.2014 18:00 Crni Vrh 2 : 1 Napredak (SL)
07.06.2014 18:00 Vinogradar 1 : 2 Sloga
07.06.2014 18:00 Resavac (S) 3 : 0 Sindjelić (G)
07.06.2014 18:00 Zenit 3 : 2 Kolare
07.06.2014 18:00 Kupinovac 2 : 1 Juhor
07.06.2014 18:00 Mladi radnik 3 : 1 Ursule
07.06.2014 18:00 Radnički 1 : 2 Hajduk
07.06.2014 17:30 Omladinac 2 : 3 Egeta
07.06.2014 17:30 Pontes 2 : 2 Rtkovo
07.06.2014 17:30 Napredak 0 : 5 Mala Vrbica 1958
07.06.2014 17:30 Lokomotiva 2 : 1 Kladušnica
07.06.2014 17:30 Velika Vrbica 0 : 3 Koča Andjelković
07.06.2014 18:00 Vidrovac 2 : 0 OFK Tamnič
07.06.2014 18:00 OFK Sikole 3 : 1 Miloševo
07.06.2014 17:30 Šljivar 4 : 1 Lovac
07.06.2014 17:30 Timok 3 : 0 Kastrum
07.06.2014 17:30 Obilić 2 : 4 Potisje
07.06.2014 17:00 Mićunovo 1 : 4 Pobeda
07.06.2014 17:00 Eđšeg 7 : 2 Tomislavci
07.06.2014 17:00 Slavija 5 : 0 Železničar
07.06.2014 17:00 Sofeks 1 : 1 OFK Futog
07.06.2014 17:00 Omladinac 7 : 0 Čenej
07.06.2014 17:30 Pionir 1 : 4 Mladi proleter
07.06.2014 17:00 Vojvoda 2 : 8 Vis
07.06.2014 17:00 Stojnik 0 : 3 Rudar 2012
07.06.2014 17:30 Borac 1 : 1 Mladost
07.06.2014 17:30 Jarmenovci 3 : 6 Maskar
07.06.2014 17:00 Trešnjevica 2 : 3 Brezovac
07.06.2014 17:00 Tulež 9 : 1 Vrbica
07.06.2014 17:00 Mladi Radnik 0 : 0 Kusovac
07.06.2014 17:00 Kotlenik 3 : 0 Borac
07.06.2014 17:00 Mladost 3 : 0 Badnjevac
07.06.2014 17:00 Karađorđe 1 : 1 Feniks
07.06.2014 17:00 Mladost(L) 2 : 1 Vukan
07.06.2014 17:00 Napredak 0 : 1 Manastirica
07.06.2014 17:00 Omladinac B 4 : 2 Jedinstvo
07.06.2014 17:00 Melnica 1 : 1 Mladost (R)
07.06.2014 17:00 Rade Milošević 7 : 4 Brana Paunović
07.06.2014 17:00 B.S.K. 4 : 0 Laolac
07.06.2014 17:00 Mlava 5 : 2 Burovac
07.06.2014 17:00 Radnik 6 : 4 Dobrnje
07.06.2014 17:00 Čokordin 1 : 0 Soko
07.06.2014 17:00 Sloga 1952 5 : 2 7 juli
07.06.2014 17:00 Zadrugar 2 : 1 Zvezda
07.06.2014 17:00 Laznica 3 : 0 Mladost
07.06.2014 17:00 Borac 9 : 3 Budućnost
07.06.2014 17:00 OFK Homolje 6 : 1 Mlava
07.06.2014 17:30 Metalac 2 : 2 Sloga 1936
07.06.2014 Pocerina 4 : 2 Bojić
07.06.2014 Rankovac 3 : 0 Mladost sl
07.06.2014 Metlić 0 : 3 Zablaće
07.06.2014 Omladinac 5 : 3 Culjkovic
07.06.2014 Sloga 3 : 0 Fortuna Miki
07.06.2014 Letnjikovac 0 : 3 Napredak
07.06.2014 Radnički Šabački 4 : 0 Maovi MH
07.06.2014 Cer 2 : 1 Zadrugar
07.06.2014 17:00 Radnik 2 : 0 Strelac 001
07.06.2014 17:00 Šarbane 10 : 0 Murgaš 2012
07.06.2014 17:30 Goblen 0 : 1 Gornje Krajince
07.06.2014 17:30 Bratstvo 5 : 1 Sušica 2012
07.06.2014 17:30 Šumadinac 3 : 2 Beočić
07.06.2014 17:30 Mladost 5 : 2 OFK Tvrđava
07.06.2014 17:00 Mladost 5 : 0 Stragari
07.06.2014 17:00 Stevka Bozurevka 3 : 2 Jugovići
07.06.2014 17:00 Kamenorezac 76 8 : 0 Sloboda 1948
07.06.2014 17:00 Moravac-C 74 6 : 1 Omladinac (O)
07.06.2014 18:00 Sloga 3 : 1 Crvena Zvezda
07.06.2014 18:00 Gaj 0 : 2 Janošik
07.06.2014 18:00 Solunac 1 : 4 Vojvodina
07.06.2014 18:00 Naša Krajina 3 : 0 OFK Barice
07.06.2014 17:30 OFK Dragoševac 3 : 4 Crnovršanin
07.06.2014 17:30 PSS-192 1 : 4 Šantarovac
07.06.2014 17:30 Hajduk 1 : 1 Belica
07.06.2014 17:30 Omladinac 7 : 0 Mladost
07.06.2014 17:30 Oniks 0 : 1 Bresje
07.06.2014 17:30 OFK Sokolovo 1 : 3 Strmovo
07.06.2014 17:30 Mladost (L) 0 : 1 BSK
07.06.2014 17:30 20. Oktobar 2 : 0 Petka
07.06.2014 17:30 OFK Borac 2 : 3 Šumadinac (K)
07.06.2014 17:30 Proleter 0 : 5 OFK Radnički
07.06.2014 17:30 Borac : Pobeda
07.06.2014 17:30 Proleter : Ljubinić
07.06.2014 17:30 Sloga : Partizan
07.06.2014 17:30 Baljevac : Rekreativo
07.06.2014 17:30 Crvena Zastava : Duboko
07.06.2014 17:30 Zvezda Konatice : Skela
07.06.2014 12:00 OFK Beograd 0 : 1 Radnički 1923
07.06.2014 13:00 ČSK Pivara 3 : 1 Jagodina
07.06.2014 10:00 Inđija 5 : 3 Radnički (S)
07.06.2014 10:00 Banat 2 : 0 Vršac United
07.06.2014 10:00 Vojvodina 1 : 2 Proleter (NS)
07.06.2014 10:00 Radnički (SM) 3 : 0 Radnički (NP)
07.06.2014 10:00 Novi Sad 0 : 5 Dinamo
07.06.2014 10:00 Spartak 7 : 0 Donji Srem
07.06.2014 10:00 OFK Hajduk 5 : 0 Proleter 2006
07.06.2014 17:00 Jadran 3 : 2 Takovo
07.06.2014 11:00 Sloga (P) 9 : 1 Metalac (K)
07.06.2014 17:00 Javor 4 : 1 Arsenal
07.06.2014 11:00 Sušica 2 : 1 Sloboda (Č)
07.06.2014 17:00 FAP 4 : 0 Šumadija 1903
07.06.2014 12:00 Pobeda 0 : 4 Jedinstvo Putevi
07.06.2014 17:30 Glogonj 4 : 2 Spartak
07.06.2014 17:30 Polet 1 : 3 Dobrica
07.06.2014 15:00 OFK Beograd 4 : 2 Sloboda (Č)
07.06.2014 15:00 ČSK Pivara 1 : 5 Napredak
07.06.2014 12:00 Železničar 1 : 4 Mladost (L)
07.06.2014 12:00 Proleter 2006 2 : 1 OFK Hajduk
07.06.2014 12:00 Bečej 4 : 5 Spartak
07.06.2014 12:00 Dinamo 1 : 4 Novi Sad
07.06.2014 12:00 Vrbas 2 : 1 TSC
07.06.2014 12:00 Bačka 1901 1 : 3 Vojvodina
07.06.2014 12:00 Vršac 3 : 1 Banat
07.06.2014 12:00 Radnički (S) 0 : 0 Inđija
07.06.2014 17:00 Bane 2 : 1 Čačak 94
07.06.2014 12:00 Jedinstvo Putevi 2 : 1 Metalac (K)
07.06.2014 10:00 Mladost (L) 0 : 2 Sloga (K)
07.06.2014 14:00 Šumadija 1903 2 : 0 AS
07.06.2014 11:00 Metalac (GM) 6 : 0 Budućnost
07.06.2014 13:00 Sloga 1940 3 : 0 Sušica
07.06.2014 11:00 Novi Pazar 3 : 0 Sloga (P)
07.06.2014 10:00 Čantavir 3 : 0 Tavankut
07.06.2014 11:30 Palić 0 : 10 Subotica
07.06.2014 17:00 Borac (St) 7 : 1 Dolina
07.06.2014 10:00 Omladinac (O) 2 : 0 Proleter
07.06.2014 18:30 Mika Antić 3 : 0 Jedinstvo Stević
07.06.2014 11:00 Omladinac (O) 3 : 0 Mika Antić
07.06.2014 11:00 Savacijum 5 : 0 Brodarac
07.06.2014 10:00 Železničar 1 : 3 Mladost (L)
07.06.2014 10:00 Proleter 2006 3 : 3 OFK Hajduk
07.06.2014 10:00 Bečej 0 : 0 Spartak
07.06.2014 10:00 Dinamo 1 : 2 Novi Sad
07.06.2014 10:00 Vrbas 1 : 1 TSC
07.06.2014 10:00 Bačka 1901 0 : 9 Vojvodina
07.06.2014 10:00 Vršac 2 : 0 Banat
07.06.2014 10:00 Radnički (S) 1 : 2 Inđija
07.06.2014 17:00 Čačak 94 1 : 2 Vrnjačka Banja
07.06.2014 10:00 Jedinstvo Putevi 2 : 1 Metalac (GM)
07.06.2014 15:00 FAP 5 : 0 BIP
07.06.2014 17:00 Kiker 7 : 1 Bane
07.06.2014 17:00 Sloga (K) 3 : 0 Bubamara
07.06.2014 17:00 Budućnost 2 : 3 Dragačevo
07.06.2014 13:00 Novi Pazar 4 : 0 Sloga 1940
07.06.2014 10:00 Subotica 15 : 0 AFK
07.06.2014 14:00 Borac (St) 12 : 2 Omladinac (D)
07.06.2014 17:00 BSK 2 : 4 Dinamo
07.06.2014 18:00 Tempo 2 : 4 Slavija
07.06.2014 18:00 Jedinstvo Stević 10 : 1 Budućnost (A)
07.06.2014 10:00 Jugoslavija 2 : 3 Unirea
07.06.2014 Sloboda 4 : 2 Mladi radnik
07.06.2014 Rudar (KM) 3 : 0 OFK Ras
07.06.2014 10:00 Spartak '02 6 : 0 Čantavir
07.06.2014 Zeleznicar 0 : 3 Krusik
07.06.2014 Krusik 2 1 : 5 Radnicki
07.06.2014 Trepča 5 : 1 Rudar (KM)
07.06.2014 Rudar (KM) 3 : 0 OFK Ras
07.06.2014 Pionir 028 3 : 0 OFK Ras

Košarka

07.06.2014 19:00 Partizan 89 : 81 Radnički 1:0

Rukomet

07.06.2014 Crvenka 26 : 25 Požarevac
07.06.2014 Dinamo 22 : 26 Sloga
07.06.2014 Mokra Gora 24 : 26 Jagodina
07.06.2014 Mladost (O) 28 : 24 Mladost (V)
07.06.2014 Dolovo 25 : 19 Crepaja
07.06.2014 Omladinac (I) 29 : 31 Radnički
07.06.2014 Glogonj 36 : 37 Spartak
07.06.2014 Budućnost 26 : 25 Omladinac (D)
07.06.2014 Umčari 10 : 0 Partizan 3
07.06.2014 Rukobel 0 : 10 Smederevo 2
07.06.2014 Prva-Iskra Barič 52 : 21 Gučevo
07.06.2014 Metaloplastika 2 25 : 23 Zemun 1957
07.06.2014 19:00 Radnički 28 : 33 Medicinar
07.06.2014 19:00 Proleter 38 : 15 Metalac

Američki fudbal

07.06.2014 17:00 Forestlanders Mladenovac 13 : 36 Indians Inđija
07.06.2014 16:00 Wild Boars Kragujevac 51 : 0 Imperatori Niš
Vasin i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Nenad Milosevic i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu