XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 261 utakmica za dan
Sreda, 4 Jun 2014

Fudbal

04.06.2014 17:00 Jedinstvo (NB) 2 : 1 Dunav
04.06.2014 17:00 Bačka (BP) 4 : 1 Senta
04.06.2014 17:00 Radnički (Š) 2 : 3 Radnički (SM)
04.06.2014 17:00 Bačka 1901 0 : 2 Dinamo
04.06.2014 17:30 Železnik Lasta 4 : 1 Šumadija
04.06.2014 17:30 Radnički (O) 0 : 2 BASK
04.06.2014 17:30 Kolubara 2 : 2 Budućnost
04.06.2014 17:30 Dorćol 1 : 0 Srem
04.06.2014 17:30 OFK Mladenovac 1 : 4 Turbina
04.06.2014 17:30 Sopot 2 : 1 IM Rakovica
04.06.2014 17:30 Žarkovo 4 : 2 Hajduk
04.06.2014 17:30 Zemun 1 : 2 Lokomotiva
04.06.2014 17:00 Bilećanin 2 : 1 Kozara
04.06.2014 17:00 Borac (Starčevo) 4 : 0 Crvena Zvezda (RS)
04.06.2014 17:00 Tisa 2 : 1 Vršac United
04.06.2014 17:00 Jedinstvo (BK) 3 : 1 Proleter
04.06.2014 17:00 Bačka (P) 1 : 2 TSC
04.06.2014 17:00 Radnički (K) 2 : 1 OFK Kikinda
04.06.2014 17:00 Vršac 3 : 0 Borac (Sakule)
04.06.2014 17:00 Sloboda 2 : 2 Budućnost
04.06.2014 17:00 Graničar 1924 1 : 1 Crvena Zvezda
04.06.2014 17:00 Srbobran 3 : 3 Sloga
04.06.2014 17:00 Borac 2 : 0 Polet
04.06.2014 17:00 Cement 3 : 0 Jugović
04.06.2014 17:00 Omladinac 3 : 0 Hajduk
04.06.2014 17:00 PIK Prigrevica 2 : 0 Vrbas
04.06.2014 17:00 Index 1 : 0 Mladost
04.06.2014 17:30 Crvena zvezda (MML) 3 : 0 Železničar
04.06.2014 17:30 Grafičar 0 : 2 Balkan Mirijevo
04.06.2014 17:30 Baćevac 4 : 0 Radnički (R)
04.06.2014 17:30 Radnički (NB) 3 : 1 Zvezdara
04.06.2014 17:30 Lepušnica 1 : 1 PKB
04.06.2014 17:30 Resnik 1 : 5 IMT
04.06.2014 15:00 GSP Polet 1 : 1 Palilulac
04.06.2014 17:30 Vrčin 2 : 4 Sremčica
04.06.2014 17:00 Gorušica 1 : 6 Rudar
04.06.2014 17:00 Borac 1 : 1 ŽSK
04.06.2014 17:00 Partizan 4 : 0 Prvi srpski ustanak
04.06.2014 17:00 Aranđelovac 4 : 0 Marjan
04.06.2014 17:00 Beli orlovi 2 : 3 Banja
04.06.2014 17:00 Karađorđe 2 : 3 Vitlina-Bokanja
04.06.2014 17:00 Vinča 3 : 2 Junkovac
04.06.2014 17:00 Lepenica 3 : 0 Šumadinac
04.06.2014 17:00 Šatornja 5 : 2 Lokomotiva
04.06.2014 17:00 Mlava 1 : 1 Đerdap
04.06.2014 17:00 Basarac 9 : 1 Omladinac
04.06.2014 17:00 Makce 4 : 3 Beli Orao
04.06.2014 17:00 Mladost 1 : 0 Petar Dobrnjac
04.06.2014 17:00 Rudar 7 : 2 Vihor
04.06.2014 17:00 RSK 2 : 0 Trgovački
04.06.2014 17:00 Polet 5 : 4 Napredak 1936
04.06.2014 17:00 Sloga 3 : 2 Integral
04.06.2014 16:30 Tulari 5 : 4 OFK Jabučje
04.06.2014 16:30 Mladost (D) 1 : 1 Mladost (V)
04.06.2014 16:30 Pepeljevac 0 : 2 Zadrugar
04.06.2014 16:30 OFK Divci 3 : 0 Kačer
04.06.2014 16:30 OFK Osečina 0 : 3 Banjani
04.06.2014 16:30 Trlić 3 : 1 Spartak 1924
04.06.2014 16:30 ZSK 4 : 1 Rubribreza
04.06.2014 16:30 Kolubara 1 : 0 Joševa
04.06.2014 16:30 Sečica 3 : 1 Crnokosa
04.06.2014 16:30 Perućac 4 : 1 Omladinac
04.06.2014 17:30 Omladinac 0 : 3 Jedinstvo
04.06.2014 17:30 Proleter (DV) 5 : 0 Mladost (L)
04.06.2014 17:30 Mladost (M) 4 : 1 Crvena zastava
04.06.2014 17:30 Moravac 1948 3 : 2 Budućnost
04.06.2014 17:30 Sloboda 2 : 1 Brzi Brod
04.06.2014 17:30 OFK Niš 5 : 0 Vrtište
04.06.2014 17:30 Aluminjum 2 : 0 Rudar
04.06.2014 17:30 Morava 3 : 2 Proleter (M)
04.06.2014 17:00 Levosoje 1 : 3 Mladost (B)
04.06.2014 17:30 OFK Alakince 2 : 2 Ternoci
04.06.2014 17:30 Vihor 6 : 3 Biljači
04.06.2014 17:30 OFK Pavlovac 3 : 0 Levosoje
04.06.2014 17:30 Mladost (B) 4 : 2 Čelik
04.06.2014 17:30 Besa 2005 5 : 1 Vranjska Banja
04.06.2014 17:30 Mladost (S) 1 : 5 Pčinja
04.06.2014 17:30 Morava 0 : 1 Nebeski Anđeli
04.06.2014 17:30 Kušiljevo 1 : 3 Mladost (D)
04.06.2014 17:30 Vinorača 1 : 0 Sloga
04.06.2014 17:30 Budućnost 2 : 1 Jedinstvo
04.06.2014 17:30 Levač 5 : 0 OFK Tekstilac
04.06.2014 17:30 Bratstvo 3 : 2 Mladost (J)
04.06.2014 17:30 Mladost (K) 1 : 2 Morava (R)
04.06.2014 17:30 Morava 1918 3 : 0 BSK
04.06.2014 17:30 Naupare 0 : 2 Poljoprivrednik
04.06.2014 17:30 Čitluk 1 : 3 Jasika
04.06.2014 17:30 Mladost 2 : 1 Šanac
04.06.2014 17:30 Trudbenik 1 : 1 FUD
04.06.2014 17:30 Temnić 1924 2 : 1 Sloga Ćićevac
04.06.2014 17:30 Vinogradar 6 : 2 Gradina
04.06.2014 17:30 Jedinstvo 1936 3 : 2 Sloga Dašnica
04.06.2014 17:30 Pepeljevac 3 : 2 Jastrebac
04.06.2014 17:30 Bošnjane 3 : 2 Mačkovac
04.06.2014 17:00 ŠSK 0 : 4 Mladost
04.06.2014 17:00 Omladinac 0 : 1 Osnić
04.06.2014 17:00 Polet 1 : 3 Bučje
04.06.2014 17:00 OFK Knjaz 2 : 0 Midžor
04.06.2014 17:00 Rudar (VČ) 2 : 1 Rudar (P)
04.06.2014 17:00 Trebič 3 : 0 OFK 019 Zaječar
04.06.2014 17:00 Borac 0 : 0 Rgotina
04.06.2014 17:00 BSK 8 : 0 Sloga
04.06.2014 17:00 Radnički (S) 5 : 2 Borac
04.06.2014 17:00 Begej 3 : 1 Krajina
04.06.2014 17:00 Potisje 2 : 1 Vojvodina (NM)
04.06.2014 17:00 Rusanda 2 : 1 Zadrugar
04.06.2014 17:00 Crvena zvezda 4 : 1 Radnički (Z)
04.06.2014 17:00 Mladost Bambi 1 : 1 Naftagas
04.06.2014 17:00 Jedinstvo 0 : 4 Vojvodina (P)
04.06.2014 17:00 Vojvodina (B) 5 : 5 Omladinac
04.06.2014 17:00 Jedinstvo 4 : 0 Slavija
04.06.2014 11:00 13. maj 5 : 0 Policajac
04.06.2014 17:00 Borac 4 : 0 BSK 2012
04.06.2014 17:30 Krtinska 0 : 2 OFK Zabrežje
04.06.2014 17:30 Mladost (C) 2 : 2 Prva Iskra
04.06.2014 17:30 Posavina 1 : 1 Vranić
04.06.2014 17:30 Budućnost 2 : 1 Mladost (B)
04.06.2014 17:30 Strelac 1 : 3 Stepojevac VAGA
04.06.2014 18:00 Vrnjci 2 : 0 Jedinstvo
04.06.2014 18:00 Stubal 3 : 0 OFK Ras
04.06.2014 18:00 Magnohrom 2 : 1 Proleter
04.06.2014 18:00 Mlada krila 2 : 2 Tavnik
04.06.2014 18:00 Zvezda 3 : 2 Čibukovac
04.06.2014 18:00 Bogutovačka Banja 0 : 2 Napredak
04.06.2014 18:00 Gruža 4 : 3 Šumadija
04.06.2014 18:00 Morava (S) 5 : 1 Partizan
04.06.2014 17:00 Morava 1 : 1 Planinac
04.06.2014 17:00 Čačak 94 1 : 4 Zadrugar
04.06.2014 17:00 Budućnost 2 : 3 Strelac
04.06.2014 17:00 Premeća 1 : 3 Lugovi
04.06.2014 17:00 Vujan 2 : 1 Rakova
04.06.2014 17:00 Polet (G) 0 : 3 Kej
04.06.2014 17:30 Bratstvo 2 : 0 Sloga
04.06.2014 17:30 Jelica 1 : 3 Kotraža
04.06.2014 17:30 Dedinje Junajted 2 : 1 Brezova
04.06.2014 11:00 Prilike 3 : 0 Gradina
04.06.2014 17:30 Vrelo 3 : 5 Jedinstvo (P)
04.06.2014 17:30 Bjelica 2 : 3 Radnički
04.06.2014 17:00 Budućnost 1 : 2 Omladinac (S)
04.06.2014 17:00 Bata Bulić 2 : 1 Mladost
04.06.2014 17:00 Omladinac (B) 4 : 2 Krilaš
04.06.2014 17:00 Omladinac (M) 2 : 2 Zadrugar
04.06.2014 17:00 Rudar 5 : 3 Polet
04.06.2014 17:00 Dragoš 3 : 2 Napredak
04.06.2014 17:00 Radnički 3 : 1 Borac
04.06.2014 17:00 Sloga (Ć) 1 : 2 Kurjače
04.06.2014 17:00 Jedinstvo (Lj) 1 : 0 Jedinstvo (D)
04.06.2014 17:00 Mlava 1 : 0 Napredak
04.06.2014 17:00 Dunavac 0 : 1 Žitkovica
04.06.2014 17:00 Sloga (D) 1 : 3 Borac
04.06.2014 17:00 Vojvoda Milenko 6 : 0 Polet
04.06.2014 17:00 Jadar 1961 3 : 0 Velika Reka
04.06.2014 17:30 Ursule 4 : 5 Crni Vrh
04.06.2014 17:30 Juhor 2 : 2 Mladi radnik
04.06.2014 17:30 Kolare 4 : 1 Kupinovac
04.06.2014 17:30 Sindjelić (G) 0 : 3 Zenit
04.06.2014 17:30 Sloga 4 : 3 Resavac (S)
04.06.2014 17:30 Napredak (SL) 3 : 0 Vinogradar
04.06.2014 17:30 Javor 4 : 0 Šumadija
04.06.2014 17:30 Resavac (VP) 6 : 1 Polet
04.06.2014 17:30 Mladost (S) 1 : 3 Istok 63
04.06.2014 17:30 Rudar 1 : 0 Napredak (ST)
04.06.2014 17:30 Hajduk 2 : 3 Napredak (Z)
04.06.2014 17:30 Napredak (SV) 1 : 3 Radnički
04.06.2014 17:30 Donji Kopaonik 6 : 0 Ušće
04.06.2014 18:00 Miloševo 1 : 2 Vidrovac
04.06.2014 18:00 Kovilovo 2 : 0 OFK Sikole
04.06.2014 18:00 Smedovac 1 : 4 Graničar
04.06.2014 18:00 Deli Jovan 5 : 2 Ratar
04.06.2014 18:00 Slatina 4 : 2 Srbovo
04.06.2014 18:00 Čubra 1 : 2 Urovica
04.06.2014 18:00 Polet 6 : 3 Rečka
04.06.2014 11:00 OFK Tamnič 2 : 3 Malajnica
04.06.2014 17:00 Bečej 1918 7 : 0 Jedinstvo (B.P.S.)
04.06.2014 17:00 Napredak (Nadalj) 2 : 3 Mladost (Radič.)
04.06.2014 17:00 Hajduk (Čurug) 1 : 0 Jedinstvo (Gosp.)
04.06.2014 17:00 Iskra (Kucura) 3 : 1 Proleter (R.S.)
04.06.2014 17:00 Budućnost (S.S.) 4 : 1 Hajduk (Gard.)
04.06.2014 17:00 Obilić (Vilovo) 0 : 6 Obilić (Zmajevo)
04.06.2014 17:00 Sloga (Lok) 1 : 11 Titel
04.06.2014 17:00 Miletić (Mošorin) 2 : 1 Mladost Radost (Srbob)
04.06.2014 17:30 Mladi Borac 3 : 1 Sloga
04.06.2014 17:30 Dimitrije Tucović 5 : 0 Šumadija (MC)
04.06.2014 17:30 Mladi radnik 3 : 0 Rudar
04.06.2014 17:30 Sloboda 1 : 4 Mladost (Č)
04.06.2014 17:30 OFK Burovo 5 : 2 Bistrica
04.06.2014 17:30 TEK Sloga 8 : 2 Lazarevac
04.06.2014 17:30 Polet 6 : 1 OFK Budućnost
04.06.2014 17:30 Vis 3 : 0 Sibnica
04.06.2014 17:30 Drlupa 4 : 2 4 Juli
04.06.2014 17:00 Čokordin 3 : 2 Burovac
04.06.2014 17:30 Sloga (L) 3 : 0 Proleter
04.06.2014 17:30 Pobeda 1 : 1 Napredak (P)
04.06.2014 17:30 Zemljoradnik 5 : 0 Dunavac
04.06.2014 17:30 Dizel 3 : 1 Napredak 1947
04.06.2014 17:30 Mip Majdan 0 : 1 Dunav
04.06.2014 17:30 Sloga 1936 8 : 3 Stig 1955
04.06.2014 17:30 Napredak 1934 2 : 1 Metalac
04.06.2014 17:00 Radenka 6 : 1 Kaona
04.06.2014 17:00 Sloga 3 : 0 Homolje
04.06.2014 17:00 OFK Povlen 3 : 3 Paune
04.06.2014 17:00 Dupljaj 5 : 0 Mali korak
04.06.2014 17:00 Mladi radnik 0 : 4 Jadar 2013
04.06.2014 17:00 Zabari 0 : 0 Rakac Stave
04.06.2014 17:00 Bujacic 2 : 3 Mladost
04.06.2014 17:00 Gradac 5 : 0 Zadrugar
04.06.2014 17:00 Lukavac 1 : 2 Kotešica
04.06.2014 17:30 Mladost (GM) 2 : 1 Popovac
04.06.2014 17:30 Vihor 7 : 6 Radnik
04.06.2014 17:30 Sloboda 3 : 0 Jedinstvo
04.06.2014 17:30 ISK Izvor 1 : 1 Železničar
04.06.2014 17:30 Budućnost (L) 2 : 2 Omladinac
04.06.2014 17:30 OFK Borac 0 : 1 Moravac
04.06.2014 17:30 Mladost (R) 0 : 3 Heroj
04.06.2014 17:00 Sloga 2 : 1 Sloboda (NG)
04.06.2014 17:00 Borac 0 : 3 Podrinje
04.06.2014 17:00 Sloboda (MG) 3 : 1 Drina HE
04.06.2014 17:00 Sutjeska 1 : 2 Drina (Z)
04.06.2014 17:00 Napredak 5 : 2 Proleter
04.06.2014 17:00 Rudar 0 : 3 Modriča Maxima
04.06.2014 17:00 Mladost 2 : 1 Kozara
04.06.2014 13:00 Sloga (K) 2 : 2 Radnički (P)
04.06.2014 Vojvodina 2 : 1 Spartak
04.06.2014 10:00 Proleter (NS) 4 : 1 Omladinac
04.06.2014 11:00 Radnički (SM) 6 : 1 Vršac United
04.06.2014 17:00 Jedinstvo Putevi 3 : 0 Jadran
04.06.2014 17:00 Šumadija 1903 4 : 2 Mladost (L)
04.06.2014 17:00 Arsenal 0 : 0 Sušica
04.06.2014 17:00 Metalac (K) 1 : 3 Javor
04.06.2014 17:00 Takovo 1 : 1 Sloga (P)
04.06.2014 11:00 C.zvezda 6 : 4 Partizan (G)
04.06.2014 11:00 Teleoptik 3 : 4 Partizan
04.06.2014 17:00 Sloga (P) 1 : 1 Bane
04.06.2014 17:00 Javor 1 : 0 Novi Pazar
04.06.2014 17:00 Sušica 3 : 0 Sevojno
04.06.2014 17:00 Budućnost 1 : 2 Sloga 1940
04.06.2014 11:00 Sloga (K) 1 : 1 Šumadija 1903
04.06.2014 14:00 Metalac (K) 0 : 3 Mladost (L)
04.06.2014 13:30 Brodarac 0 : 3 OFK Beograd
04.06.2014 13:00 Loznica 0 : 6 Zemun
04.06.2014 11:00 Borac 1 : 4 Rad
04.06.2014 17:00 Sloga 1940 3 : 2 Čačak 94
04.06.2014 11:00 Šumadija 1903 10 : 0 Budućnost
04.06.2014 14:00 Bubamara 2 : 0 Javor
04.06.2014 17:00 Bane 0 : 0 Sloga (K)
04.06.2014 17:00 BIP 1 : 2 Kiker
04.06.2014 11:30 Vrnjačka Banja 2 : 1 Jedinstvo Putevi
04.06.2014 17:00 Obilić 1 : 3 Senta

Košarka

04.06.2014 20:00 Borac Mozzart Sport 81 : 83 Radnički
04.06.2014 20:00 Mega Vizura 82 : 92 Partizan NIS
04.06.2014 16:00 FMP 76 : 61 Crnokosa
04.06.2014 19:00 Crvena zvezda Telekom 90 : 53 Metalac Farmakom

Rukomet

04.06.2014 19:00 Železničar 1949 23 : 31 Radnički
04.06.2014 18:30 Vojvodina 33 : 30 Crvena Zvezda
04.06.2014 19:00 Metaloplastika 34 : 25 Partizan
04.06.2014 Jagodina 24 : 26 Crvenka
04.06.2014 Planinka PV 33 : 25 Mokra Gora
04.06.2014 Sloga 27 : 22 Metalac
04.06.2014 Požarevac 26 : 19 Dinamo
04.06.2014 19:00 Metalac 25 : 29 Sloga
04.06.2014 19:00 Medicinar 46 : 33 Proleter