01.06
17:00
Sloboda
Å umadija
0
0
|
01.06.2014 17:00 | Sloboda | 0 : 0 | Å umadija | |||||
01.06
17:00
Å apine
JoŔanica ND 2011
0
0
|
01.06.2014 17:00 | Šapine | 0 : 0 | JoŔanica ND 2011 | |||||
01.06
17:00
Bane
Seljak
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Bane | 3 : 1 | Seljak | |||||
01.06
17:00
Partizan
KruŔik
1
0
|
01.06.2014 17:00 | Partizan | 1 : 0 | KruŔik | |||||
01.06
17:00
ŽelezniÄar
MaÄva
4
4
|
01.06.2014 17:00 | ŽelezniÄar | 4 : 4 | MaÄva | |||||
01.06
17:00
Pobeda
Polet
1
1
|
01.06.2014 17:00 | Pobeda | 1 : 1 | Polet |
01.06
11:00
Car Konstantin
Sloga (D)
3
2
|
01.06.2014 11:00 | Car Konstantin | 3 : 2 | Sloga (D) | |||||
01.06
17:00
RadniÄki (S)
SinÄeliÄ
3
1
|
01.06.2014 17:00 | RadniÄki (S) | 3 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
01.06
17:30
Moravac Orion
TimoÄanin
0
0
|
01.06.2014 17:30 | Moravac Orion | 0 : 0 | TimoÄanin | |||||
01.06
17:00
Kopaonik
SFK Moravac
4
2
|
01.06.2014 17:00 | Kopaonik | 4 : 2 | SFK Moravac | |||||
01.06
17:00
RadniÄki (P)
Tabane TrgovaÄki
3
1
|
01.06.2014 17:00 | RadniÄki (P) | 3 : 1 | Tabane TrgovaÄki | |||||
01.06
17:30
Hajduk Veljko
ŽitoraÄa
3
0
|
01.06.2014 17:30 | Hajduk Veljko | 3 : 0 | ŽitoraÄa | |||||
01.06
17:00
Trstenik PPT
DuboÄica 1923
2
0
|
01.06.2014 17:00 | Trstenik PPT | 2 : 0 | DuboÄica 1923 |
01.06
17:00
Senta
Banat
0
2
|
01.06.2014 17:00 | Senta | 0 : 2 | Banat | |||||
01.06
17:00
Dunav
BaÄka (BP)
1
2
|
01.06.2014 17:00 | Dunav | 1 : 2 | BaÄka (BP) | |||||
01.06
17:00
PaliÄ
Jedinstvo (NB)
2
0
|
01.06.2014 17:00 | PaliÄ | 2 : 0 | Jedinstvo (NB) |
01.06
11:00
Lokomotiva
Železnik Lasta
0
3
|
01.06.2014 11:00 | Lokomotiva | 0 : 3 | Železnik Lasta | |||||
01.06
11:00
Hajduk
Zemun
4
3
|
01.06.2014 11:00 | Hajduk | 4 : 3 | Zemun | |||||
01.06
17:30
Turbina
Sopot
0
2
|
01.06.2014 17:30 | Turbina | 0 : 2 | Sopot | |||||
01.06
17:30
Srem
OFK Mladenovac
5
1
|
01.06.2014 17:30 | Srem | 5 : 1 | OFK Mladenovac | |||||
01.06
17:30
BuduÄnost
DorÄol
1
3
|
01.06.2014 17:30 | BuduÄnost | 1 : 3 | DorÄol | |||||
01.06
17:30
Å umadija
RadniÄki (O)
1
1
|
01.06.2014 17:30 | Å umadija | 1 : 1 | RadniÄki (O) |
01.06
11:00
Å umadija 1903
Metalac
2
1
|
01.06.2014 11:00 | Å umadija 1903 | 2 : 1 | Metalac | |||||
01.06
17:00
Vodojaža
DragaÄevo
3
2
|
01.06.2014 17:00 | Vodojaža | 3 : 2 | DragaÄevo | |||||
01.06
17:00
Slavija
Arsenal
2
3
|
01.06.2014 17:00 | Slavija | 2 : 3 | Arsenal | |||||
01.06
17:00
KaraÄorÄe
Takovo
3
0
|
01.06.2014 17:00 | KaraÄorÄe | 3 : 0 | Takovo | |||||
01.06
17:00
Sloboda
Rudar
1
0
|
01.06.2014 17:00 | Sloboda | 1 : 0 | Rudar | |||||
01.06
17:00
Orlovac
Tutin
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Orlovac | 3 : 1 | Tutin |
01.06
17:00
Napredak
KaraÄorÄe
6
2
|
01.06.2014 17:00 | Napredak | 6 : 2 | KaraÄorÄe | |||||
01.06
17:00
Å umadinac (B)
Homoljac
3
0
|
01.06.2014 17:00 | Å umadinac (B) | 3 : 0 | Homoljac | |||||
01.06
11:00
Å umadinac 1913
Morava
2
3
|
01.06.2014 11:00 | Å umadinac 1913 | 2 : 3 | Morava | |||||
01.06
17:00
Borac
Udarnik
2
0
|
01.06.2014 17:00 | Borac | 2 : 0 | Udarnik | |||||
01.06
17:00
Mladi radnik
Zvižd
2
3
|
01.06.2014 17:00 | Mladi radnik | 2 : 3 | Zvižd |
01.06
17:00
Polimlje
Sevojno
2
0
|
01.06.2014 17:00 | Polimlje | 2 : 0 | Sevojno | |||||
01.06
17:00
Brezovica
Mladost (DD)
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Brezovica | 3 : 1 | Mladost (DD) |
01.06
17:00
Zaplanjac
Rudar Alpos
2
0
|
01.06.2014 17:00 | Zaplanjac | 2 : 0 | Rudar Alpos | |||||
01.06
17:00
Pukovac
Lužnica
3
2
|
01.06.2014 17:00 | Pukovac | 3 : 2 | Lužnica | |||||
01.06
17:00
Dinamo
BuduÄnost
6
0
|
01.06.2014 17:00 | Dinamo | 6 : 0 | BuduÄnost | |||||
01.06
17:00
Radan
Bukovik
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Radan | 3 : 1 | Bukovik |
01.06
17:00
OFK Bor
Trajal
5
0
|
01.06.2014 17:00 | OFK Bor | 5 : 0 | Trajal | |||||
01.06
17:00
Lugomir
Rudar
3
2
|
01.06.2014 17:00 | Lugomir | 3 : 2 | Rudar | |||||
01.06
17:00
Dragocvet
Ozren
2
0
|
01.06.2014 17:00 | Dragocvet | 2 : 0 | Ozren | |||||
01.06
17:00
Borac (B)
Kablovi
3
2
|
01.06.2014 17:00 | Borac (B) | 3 : 2 | Kablovi | |||||
01.06
17:00
Juhor
Rtanj
3
0
|
01.06.2014 17:00 | Juhor | 3 : 0 | Rtanj | |||||
01.06
17:00
Majdanpek
Rembas
3
0
|
01.06.2014 17:00 | Majdanpek | 3 : 0 | Rembas | |||||
01.06
17:00
Župa
RadniÄki
6
0
|
01.06.2014 17:00 | Župa | 6 : 0 | RadniÄki |
01.06
17:00
Borac (Sakule)
Sloboda
0
4
|
01.06.2014 17:00 | Borac (Sakule) | 0 : 4 | Sloboda | |||||
01.06
17:00
Crvena Zvezda (RS)
Tisa
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Crvena Zvezda (RS) | 3 : 1 | Tisa |
01.06
17:00
Hajduk
PIK Prigrevica
0
1
|
01.06.2014 17:00 | Hajduk | 0 : 1 | PIK Prigrevica |
01.06
17:30
PKB
Crvena zvezda (MML)
2
1
|
01.06.2014 17:30 | PKB | 2 : 1 | Crvena zvezda (MML) | |||||
01.06
10:00
RadniÄki (R)
RadniÄki (NB)
0
2
|
01.06.2014 10:00 | RadniÄki (R) | 0 : 2 | RadniÄki (NB) | |||||
01.06
10:00
ŽelezniÄar
BaÄevac
1
0
|
01.06.2014 10:00 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | BaÄevac |
01.06
17:30
Ibar
BuduÄnost
1
1
|
01.06.2014 17:30 | Ibar | 1 : 1 | BuduÄnost | |||||
01.06
17:30
RadniÄki
Grdica
2
0
|
01.06.2014 17:30 | RadniÄki | 2 : 0 | Grdica | |||||
01.06
17:30
Kraljevo Hajduk
BraÄa VukoviÄ
0
3
|
01.06.2014 17:30 | Kraljevo Hajduk | 0 : 3 | BraÄa VukoviÄ | |||||
01.06
17:30
Mataruge
Morava
8
2
|
01.06.2014 17:30 | Mataruge | 8 : 2 | Morava | |||||
01.06
17:30
Radnik
Ribnica
4
3
|
01.06.2014 17:30 | Radnik | 4 : 3 | Ribnica | |||||
01.06
17:30
Polet
Borac (V)
4
3
|
01.06.2014 17:30 | Polet | 4 : 3 | Borac (V) |
01.06
17:00
Slatina
Jedinstvo (GG)
2
1
|
01.06.2014 17:00 | Slatina | 2 : 1 | Jedinstvo (GG) | |||||
01.06
17:00
Backovac Junajted
Prijevor
2
1
|
01.06.2014 17:00 | Backovac Junajted | 2 : 1 | Prijevor | |||||
01.06
17:00
Miokovci
GoruŔica
4
0
|
01.06.2014 17:00 | Miokovci | 4 : 0 | GoruŔica | |||||
01.06
17:00
Morava
Mladost (P)
4
1
|
01.06.2014 17:00 | Morava | 4 : 1 | Mladost (P) | |||||
01.06
17:00
Omladinac
Spartak
1
1
|
01.06.2014 17:00 | Omladinac | 1 : 1 | Spartak | |||||
01.06
17:00
OvÄar
Jedinstvo (K)
2
1
|
01.06.2014 17:00 | OvÄar | 2 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
01.06
17:00
Rudar
Donja Vrbava
8
0
|
01.06.2014 17:00 | Rudar | 8 : 0 | Donja Vrbava |
01.06
17:00
Å umadinac
Kolonija
1
0
|
01.06.2014 17:00 | Å umadinac | 1 : 0 | Kolonija | |||||
01.06
17:00
Jedinstvo
KoriÄani
0
1
|
01.06.2014 17:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | KoriÄani | |||||
01.06
17:00
SuŔica
MarÅ”iÄ
1
1
|
01.06.2014 17:00 | SuÅ”ica | 1 : 1 | MarÅ”iÄ | |||||
01.06
17:00
Jadran
Srbija
3
0
|
01.06.2014 17:00 | Jadran | 3 : 0 | Srbija | |||||
01.06
17:00
BuduÄnost
Sloga D
3
2
|
01.06.2014 17:00 | BuduÄnost | 3 : 2 | Sloga D | |||||
01.06
17:00
Seljak
Äava
4
2
|
01.06.2014 17:00 | Seljak | 4 : 2 | Äava |
01.06
MoŔa
Ibar
3
0
|
01.06.2014 | MoŔa | 3 : 0 | Ibar | |||||
01.06
Rudar
ZveÄan
0
5
|
01.06.2014 | Rudar | 0 : 5 | ZveÄan |
01.06
17:00
ŽSK
Lokomotiva
6
1
|
01.06.2014 17:00 | ŽSK | 6 : 1 | Lokomotiva | |||||
01.06
17:00
Å umadinac
Å atornja
3
5
|
01.06.2014 17:00 | Å umadinac | 3 : 5 | Å atornja | |||||
01.06
17:00
Junkovac
Lepenica
2
1
|
01.06.2014 17:00 | Junkovac | 2 : 1 | Lepenica | |||||
01.06
17:00
Vitlina-Bokanja
VinÄa
2
1
|
01.06.2014 17:00 | Vitlina-Bokanja | 2 : 1 | VinÄa | |||||
01.06
17:00
Banja
KaraÄorÄe
5
1
|
01.06.2014 17:00 | Banja | 5 : 1 | KaraÄorÄe | |||||
01.06
17:00
Marjan
Beli orlovi
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Marjan | 3 : 1 | Beli orlovi | |||||
01.06
17:00
Prvi srpski ustanak
AranÄelovac
0
2
|
01.06.2014 17:00 | Prvi srpski ustanak | 0 : 2 | AranÄelovac | |||||
01.06
17:00
Borac
Partizan
5
1
|
01.06.2014 17:00 | Borac | 5 : 1 | Partizan |
01.06
11:00
ŽelezniÄar (S)
Bresje Superior
1
1
|
01.06.2014 11:00 | ŽelezniÄar (S) | 1 : 1 | Bresje Superior | |||||
01.06
16:30
Mladi borac
Osipaonica
3
2
|
01.06.2014 16:30 | Mladi borac | 3 : 2 | Osipaonica | |||||
01.06
16:30
Å umadija
BaÄinac
4
0
|
01.06.2014 16:30 | Å umadija | 4 : 0 | BaÄinac | |||||
01.06
16:30
Borac
Sloboda
0
1
|
01.06.2014 16:30 | Borac | 0 : 1 | Sloboda | |||||
01.06
16:30
BuduÄnost (R)
GlavaÅ”
2
1
|
01.06.2014 16:30 | BuduÄnost (R) | 2 : 1 | GlavaÅ” | |||||
01.06
16:30
ŽelezniÄar (K)
Polet
3
1
|
01.06.2014 16:30 | ŽelezniÄar (K) | 3 : 1 | Polet | |||||
01.06
16:30
Pobeda
BuduÄnost (MK)
0
1
|
01.06.2014 16:30 | Pobeda | 0 : 1 | BuduÄnost (MK) | |||||
01.06
16:30
SASK
Proleter
4
2
|
01.06.2014 16:30 | SASK | 4 : 2 | Proleter |
01.06
17:00
Integral
Mlava
0
0
|
01.06.2014 17:00 | Integral | 0 : 0 | Mlava | |||||
01.06
17:00
Napredak 1936
Sloga
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Napredak 1936 | 3 : 1 | Sloga | |||||
01.06
17:00
TrgovaÄki
Polet
0
0
|
01.06.2014 17:00 | TrgovaÄki | 0 : 0 | Polet | |||||
01.06
17:00
Vihor
RSK
1
7
|
01.06.2014 17:00 | Vihor | 1 : 7 | RSK | |||||
01.06
17:00
Petar Dobrnjac
Rudar
4
2
|
01.06.2014 17:00 | Petar Dobrnjac | 4 : 2 | Rudar | |||||
01.06
17:00
Beli Orao
Mladost
1
0
|
01.06.2014 17:00 | Beli Orao | 1 : 0 | Mladost | |||||
01.06
17:00
Omladinac
Makce
0
3
|
01.06.2014 17:00 | Omladinac | 0 : 3 | Makce |
01.06
17:30
Mladost (P)
Drina
2
0
|
01.06.2014 17:30 | Mladost (P) | 2 : 0 | Drina | |||||
01.06
17:30
Podrinje
Majur
2
1
|
01.06.2014 17:30 | Podrinje | 2 : 1 | Majur | |||||
01.06
17:30
Jedinstvo (Å )
Hajduk Stanko
4
3
|
01.06.2014 17:30 | Jedinstvo (Å ) | 4 : 3 | Hajduk Stanko | |||||
01.06
17:30
Radjevac
Lipolist
5
0
|
01.06.2014 17:30 | Radjevac | 5 : 0 | Lipolist | |||||
01.06
17:30
Provo
Mladi Borac
4
0
|
01.06.2014 17:30 | Provo | 4 : 0 | Mladi Borac |
01.06
16:30
JoŔeva
Tulari
2
0
|
01.06.2014 16:30 | JoŔeva | 2 : 0 | Tulari | |||||
01.06
16:30
Banjani
TrliÄ
2
1
|
01.06.2014 16:30 | Banjani | 2 : 1 | TrliÄ |
01.06
17:00
Jedinstvo (K)
Jasen
2
3
|
01.06.2014 17:00 | Jedinstvo (K) | 2 : 3 | Jasen | |||||
01.06
17:00
Zlatibor
Äajetina
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Zlatibor | 3 : 1 | Äajetina | |||||
01.06
17:00
ViŔesava
BuduÄnost
2
1
|
01.06.2014 17:00 | ViÅ”esava | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
01.06
17:00
Polet
PeruÄac
2
0
|
01.06.2014 17:00 | Polet | 2 : 0 | PeruÄac | |||||
01.06
17:00
Omladinac
Ariljska rampa
3
2
|
01.06.2014 17:00 | Omladinac | 3 : 2 | Ariljska rampa | |||||
01.06
17:00
GP Zlatibor
SeÄica
2
1
|
01.06.2014 17:00 | GP Zlatibor | 2 : 1 | SeÄica |
01.06
17:30
RasovaÄa
Rutevac
2
0
|
01.06.2014 17:30 | RasovaÄa | 2 : 0 | Rutevac | |||||
01.06
17:30
RadniÄki 1947 (Ä)
Naisus
3
5
|
01.06.2014 17:30 | RadniÄki 1947 (Ä) | 3 : 5 | Naisus | |||||
01.06
17:30
Moravica
Borac (T)
3
0
|
01.06.2014 17:30 | Moravica | 3 : 0 | Borac (T) | |||||
01.06
17:30
MaloŔiŔte
Morava
2
3
|
01.06.2014 17:30 | MaloŔiŔte | 2 : 3 | Morava | |||||
01.06
17:30
Mladost (B)
MekiÅ”
5
1
|
01.06.2014 17:30 | Mladost (B) | 5 : 1 | MekiÅ” |
01.06
17:00
Proleter (M)
Omladinac
3
0
|
01.06.2014 17:00 | Proleter (M) | 3 : 0 | Omladinac | |||||
01.06
17:00
Rudar
Morava
5
3
|
01.06.2014 17:00 | Rudar | 5 : 3 | Morava | |||||
01.06
17:00
VrtiŔte
Aluminjum
4
2
|
01.06.2014 17:00 | VrtiŔte | 4 : 2 | Aluminjum | |||||
01.06
17:00
Brzi Brod
OFK NiÅ”
2
2
|
01.06.2014 17:00 | Brzi Brod | 2 : 2 | OFK NiÅ” | |||||
01.06
17:00
BuduÄnost
Sloboda
2
3
|
01.06.2014 17:00 | BuduÄnost | 2 : 3 | Sloboda | |||||
01.06
17:00
Crvena zastava
Moravac 1948
1
0
|
01.06.2014 17:00 | Crvena zastava | 1 : 0 | Moravac 1948 | |||||
01.06
17:00
Mladost (L)
Mladost (M)
1
2
|
01.06.2014 17:00 | Mladost (L) | 1 : 2 | Mladost (M) | |||||
01.06
17:00
Jedinstvo
Proleter (DV)
5
2
|
01.06.2014 17:00 | Jedinstvo | 5 : 2 | Proleter (DV) |
01.06
17:30
Plantaža
Progres
4
3
|
01.06.2014 17:30 | Plantaža | 4 : 3 | Progres | |||||
01.06
17:30
Jablanica
BuduÄnost
1
2
|
01.06.2014 17:30 | Jablanica | 1 : 2 | BuduÄnost | |||||
01.06
11:00
Lemind Livnica
Jedinstvo (GS)
2
5
|
01.06.2014 11:00 | Lemind Livnica | 2 : 5 | Jedinstvo (GS) | |||||
01.06
17:30
Å umadija
Sloga
3
2
|
01.06.2014 17:30 | Å umadija | 3 : 2 | Sloga | |||||
01.06
17:30
Mladi Borac
Äekmin
6
2
|
01.06.2014 17:30 | Mladi Borac | 6 : 2 | Äekmin | |||||
01.06
17:30
ZloÄudovo
BobiŔte
1
2
|
01.06.2014 17:30 | ZloÄudovo | 1 : 2 | BobiÅ”te | |||||
01.06
17:30
Umac
VuÄje
3
0
|
01.06.2014 17:30 | Umac | 3 : 0 | VuÄje | |||||
01.06
17:30
Gradac
RadniÄki
4
3
|
01.06.2014 17:30 | Gradac | 4 : 3 | RadniÄki |
01.06
17:00
Partizanski put
Omladinac
3
0
|
01.06.2014 17:00 | Partizanski put | 3 : 0 | Omladinac | |||||
01.06
17:00
Jastrebac
Pobeda
10
0
|
01.06.2014 17:00 | Jastrebac | 10 : 0 | Pobeda | |||||
01.06
17:00
DobriÄ
Borac
1
1
|
01.06.2014 17:00 | DobriÄ | 1 : 1 | Borac | |||||
01.06
17:00
N.S. Tatko
DunÄerski
2
1
|
01.06.2014 17:00 | N.S. Tatko | 2 : 1 | DunÄerski | |||||
01.06
17:00
Svetlost
Kosanica
2
4
|
01.06.2014 17:00 | Svetlost | 2 : 4 | Kosanica |
01.06
11:00
Jedinstvo ( P )
Jedinstvo ( B.P)
1
3
|
01.06.2014 11:00 | Jedinstvo ( P ) | 1 : 3 | Jedinstvo ( B.P) | |||||
01.06
17:00
Zadrugar
Spartak
2
3
|
01.06.2014 17:00 | Zadrugar | 2 : 3 | Spartak | |||||
01.06
17:00
Mladost (P.R)
Gnjilan
0
5
|
01.06.2014 17:00 | Mladost (P.R) | 0 : 5 | Gnjilan | |||||
01.06
17:00
Padež
Sloga
0
1
|
01.06.2014 17:00 | Padež | 0 : 1 | Sloga |
01.06
17:00
TreŔnjevka
Nebeski AnÄeli
0
7
|
01.06.2014 17:00 | TreÅ”njevka | 0 : 7 | Nebeski AnÄeli | |||||
01.06
17:00
Vranjska Banja
Mladost (S)
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Vranjska Banja | 3 : 1 | Mladost (S) | |||||
01.06
17:00
Ternoci
Vihor
1
1
|
01.06.2014 17:00 | Ternoci | 1 : 1 | Vihor |
01.06
17:00
Glama
Sloga (R)
0
3
|
01.06.2014 17:00 | Glama | 0 : 3 | Sloga (R) | |||||
01.06
17:00
Rudar
Morava
3
0
|
01.06.2014 17:00 | Rudar | 3 : 0 | Morava | |||||
01.06
17:00
Ropotovo
Mineralac
3
0
|
01.06.2014 17:00 | Ropotovo | 3 : 0 | Mineralac | |||||
01.06
17:00
Oskar
Sloga (B)
3
0
|
01.06.2014 17:00 | Oskar | 3 : 0 | Sloga (B) |
01.06
17:00
RadniÄki
Ugljare
3
0
|
01.06.2014 17:00 | RadniÄki | 3 : 0 | Ugljare | |||||
01.06
17:00
Sitnica
Polet
1
1
|
01.06.2014 17:00 | Sitnica | 1 : 1 | Polet | |||||
01.06
17:00
Äaglavica
Brezovica
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Äaglavica | 3 : 1 | Brezovica |
01.06
17:30
Mladost (D)
BSK
5
3
|
01.06.2014 17:30 | Mladost (D) | 5 : 3 | BSK | |||||
01.06
17:30
Morava (R)
Morava 1918
1
0
|
01.06.2014 17:30 | Morava (R) | 1 : 0 | Morava 1918 | |||||
01.06
17:30
Mladost (J)
Mladost (K)
3
1
|
01.06.2014 17:30 | Mladost (J) | 3 : 1 | Mladost (K) | |||||
01.06
17:30
Napredak (D)
LevaÄ
0
0
|
01.06.2014 17:30 | Napredak (D) | 0 : 0 | LevaÄ | |||||
01.06
17:30
Jedinstvo
OFK Bratstvo
3
0
|
01.06.2014 17:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | OFK Bratstvo | |||||
01.06
17:30
Sloga
BuduÄnost
4
3
|
01.06.2014 17:30 | Sloga | 4 : 3 | BuduÄnost | |||||
01.06
17:30
KuŔiljevo
VinoraÄa
4
5
|
01.06.2014 17:30 | KuÅ”iljevo | 4 : 5 | VinoraÄa | |||||
01.06
17:30
OFK Bratstvo
Napredak (D)
6
1
|
01.06.2014 17:30 | OFK Bratstvo | 6 : 1 | Napredak (D) |
01.06
17:30
MaÄkovac
Naupare
1
2
|
01.06.2014 17:30 | MaÄkovac | 1 : 2 | Naupare | |||||
01.06
17:30
Jastrebac
BoŔnjane
3
1
|
01.06.2014 17:30 | Jastrebac | 3 : 1 | BoŔnjane | |||||
01.06
17:30
Sloga DaŔnica
Pepeljevac
1
1
|
01.06.2014 17:30 | Sloga DaŔnica | 1 : 1 | Pepeljevac | |||||
01.06
17:30
Gradina
Jedinstvo 1936
5
4
|
01.06.2014 17:30 | Gradina | 5 : 4 | Jedinstvo 1936 | |||||
01.06
17:30
Sloga ÄiÄevac
Vinogradar
1
1
|
01.06.2014 17:30 | Sloga ÄiÄevac | 1 : 1 | Vinogradar | |||||
01.06
17:30
Å anac
Trudbenik
3
2
|
01.06.2014 17:30 | Å anac | 3 : 2 | Trudbenik | |||||
01.06
17:30
Jasika
Mladost
1
1
|
01.06.2014 17:30 | Jasika | 1 : 1 | Mladost |
01.06
17:00
Slatina
Sloga
4
1
|
01.06.2014 17:00 | Slatina | 4 : 1 | Sloga | |||||
01.06
17:00
Nemetali
Brestovac
2
0
|
01.06.2014 17:00 | Nemetali | 2 : 0 | Brestovac | |||||
01.06
17:00
RadniÄki
Rudna Glava
0
0
|
01.06.2014 17:00 | RadniÄki | 0 : 0 | Rudna Glava | |||||
01.06
17:00
Blizna
Rajac
4
0
|
01.06.2014 17:00 | Blizna | 4 : 0 | Rajac | |||||
01.06
17:00
PoreÄ
Brodoremont
2
1
|
01.06.2014 17:00 | PoreÄ | 2 : 1 | Brodoremont |
01.06
16:30
Mladost
Sloga
6
2
|
01.06.2014 16:30 | Mladost | 6 : 2 | Sloga | |||||
01.06
16:30
OFK 019 ZajeÄar
Borac
3
1
|
01.06.2014 16:30 | OFK 019 ZajeÄar | 3 : 1 | Borac | |||||
01.06
16:30
Midžor
Rudar (VÄ)
6
1
|
01.06.2014 16:30 | Midžor | 6 : 1 | Rudar (VÄ) | |||||
01.06
16:30
BuÄje
OFK Knjaz
1
1
|
01.06.2014 16:30 | BuÄje | 1 : 1 | OFK Knjaz | |||||
01.06
16:30
OsniÄ
Polet
3
1
|
01.06.2014 16:30 | OsniÄ | 3 : 1 | Polet |
01.06
17:30
Partizan (G)
RadniÄki (B)
1
3
|
01.06.2014 17:30 | Partizan (G) | 1 : 3 | RadniÄki (B) | |||||
01.06
17:30
BuduÄnost (A)
Kolonija
8
2
|
01.06.2014 17:30 | BuduÄnost (A) | 8 : 2 | Kolonija | |||||
01.06
17:30
Jugoslavija
Sloga (P)
2
3
|
01.06.2014 17:30 | Jugoslavija | 2 : 3 | Sloga (P) | |||||
01.06
17:30
ŽelezniÄar
Vojvodina
6
0
|
01.06.2014 17:30 | ŽelezniÄar | 6 : 0 | Vojvodina | |||||
01.06
17:30
Vulturul
BAK
2
1
|
01.06.2014 17:30 | Vulturul | 2 : 1 | BAK | |||||
01.06
17:30
Sloga (BNS)
Mladost (O)
3
2
|
01.06.2014 17:30 | Sloga (BNS) | 3 : 2 | Mladost (O) | |||||
01.06
17:30
Crvena zvezda
Tempo
9
0
|
01.06.2014 17:30 | Crvena zvezda | 9 : 0 | Tempo | |||||
01.06
17:30
Polet
Slavija
2
2
|
01.06.2014 17:30 | Polet | 2 : 2 | Slavija |
01.06
17:30
Äantavir
BajŔa
1
1
|
01.06.2014 17:30 | Äantavir | 1 : 1 | BajÅ”a | |||||
01.06
17:30
Proleter
Tavankut
0
1
|
01.06.2014 17:30 | Proleter | 0 : 1 | Tavankut | |||||
01.06
17:30
BaÄka
Äoka
0
0
|
01.06.2014 17:30 | BaÄka | 0 : 0 | Äoka | |||||
01.06
17:30
Olimpija (TS)
Vinogradar
0
2
|
01.06.2014 17:30 | Olimpija (TS) | 0 : 2 | Vinogradar | |||||
01.06
10:00
Subotica
Olimpija (G)
10
0
|
01.06.2014 10:00 | Subotica | 10 : 0 | Olimpija (G) |
01.06
17:00
Vojvodina (P)
Vojvodina (B)
3
2
|
01.06.2014 17:00 | Vojvodina (P) | 3 : 2 | Vojvodina (B) | |||||
01.06
17:00
Zadrugar
Crvena zvezda
2
1
|
01.06.2014 17:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
01.06
17:00
Vojvodina (NM)
Rusanda
6
0
|
01.06.2014 17:00 | Vojvodina (NM) | 6 : 0 | Rusanda | |||||
01.06
17:00
Borac
Begej
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Borac | 3 : 1 | Begej |
01.06
17:00
Kordun
Zadrugar
1
4
|
01.06.2014 17:00 | Kordun | 1 : 4 | Zadrugar | |||||
01.06
17:00
Polet
Mladost APA
1
0
|
01.06.2014 17:00 | Polet | 1 : 0 | Mladost APA | |||||
01.06
17:00
Crvenka
GraniÄar
0
3
|
01.06.2014 17:00 | Crvenka | 0 : 3 | GraniÄar | |||||
01.06
17:00
Omladinac (B)
Kula
5
1
|
01.06.2014 17:00 | Omladinac (B) | 5 : 1 | Kula | |||||
01.06
17:00
OFK Odžaci
Hajduk
2
0
|
01.06.2014 17:00 | OFK Odžaci | 2 : 0 | Hajduk | |||||
01.06
17:00
ŽAK
StaniÅ”iÄ
3
1
|
01.06.2014 17:00 | ŽAK | 3 : 1 | StaniÅ”iÄ | |||||
01.06
17:00
Sloga
Borac
2
1
|
01.06.2014 17:00 | Sloga | 2 : 1 | Borac | |||||
01.06
17:00
BSK
Omladinac (D)
2
0
|
01.06.2014 17:00 | BSK | 2 : 0 | Omladinac (D) |
01.06
17:30
Kupinovo
Ljukovo
0
1
|
01.06.2014 17:30 | Kupinovo | 0 : 1 | Ljukovo | |||||
01.06
17:30
Hajduk 1932
Hajduk (V)
4
1
|
01.06.2014 17:30 | Hajduk 1932 | 4 : 1 | Hajduk (V) | |||||
01.06
17:30
Hrtkovci
RadniÄki
1
3
|
01.06.2014 17:30 | Hrtkovci | 1 : 3 | RadniÄki | |||||
01.06
17:30
Sremac
Jadran
1
2
|
01.06.2014 17:30 | Sremac | 1 : 2 | Jadran | |||||
01.06
17:30
LSK LaÄarak
BuduÄnost
3
2
|
01.06.2014 17:30 | LSK LaÄarak | 3 : 2 | BuduÄnost |
01.06
17:00
BuduÄnost (G)
ŽSK
1
0
|
01.06.2014 17:00 | BuduÄnost (G) | 1 : 0 | ŽSK | |||||
01.06
10:00
Kabel
Mladost (BP)
3
1
|
01.06.2014 10:00 | Kabel | 3 : 1 | Mladost (BP) | |||||
01.06
17:00
TSK
Mladost (NS)
0
0
|
01.06.2014 17:00 | TSK | 0 : 0 | Mladost (NS) | |||||
01.06
17:00
Vojvodina (BG)
Petrovaradin
2
8
|
01.06.2014 17:00 | Vojvodina (BG) | 2 : 8 | Petrovaradin | |||||
01.06
17:00
Borac
BuduÄnost (M)
1
1
|
01.06.2014 17:00 | Borac | 1 : 1 | BuduÄnost (M) | |||||
01.06
17:00
Mladost (T)
Tvrdjava
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Mladost (T) | 3 : 1 | Tvrdjava |
01.06
17:30
BSK 2012
13. maj
0
3
|
01.06.2014 17:30 | BSK 2012 | 0 : 3 | 13. maj | |||||
01.06
17:30
Banja
Jedinstvo
1
0
|
01.06.2014 17:30 | Banja | 1 : 0 | Jedinstvo |
01.06
17:30
Mladost (B)
Napredak
4
1
|
01.06.2014 17:30 | Mladost (B) | 4 : 1 | Napredak | |||||
01.06
17:30
VraniÄ
Mladost (C)
2
1
|
01.06.2014 17:30 | VraniÄ | 2 : 1 | Mladost (C) |
01.06
17:30
Velika Krsna
NemenikuÄe
4
2
|
01.06.2014 17:30 | Velika Krsna | 4 : 2 | NemenikuÄe | |||||
01.06
17:30
Pudarci
VlaŔka
0
1
|
01.06.2014 17:30 | Pudarci | 0 : 1 | VlaŔka | |||||
01.06
17:30
OFK LeŔtane
Kosmaj
4
2
|
01.06.2014 17:30 | OFK LeŔtane | 4 : 2 | Kosmaj | |||||
01.06
10:00
Torlak
Napredak
8
2
|
01.06.2014 10:00 | Torlak | 8 : 2 | Napredak | |||||
01.06
17:30
Dunavac
Selo Mladenovac
5
0
|
01.06.2014 17:30 | Dunavac | 5 : 0 | Selo Mladenovac |
01.06
17:30
Partizan
Vrnjci
1
1
|
01.06.2014 17:30 | Partizan | 1 : 1 | Vrnjci | |||||
01.06
17:30
Å umadija
Morava (S)
0
3
|
01.06.2014 17:30 | Å umadija | 0 : 3 | Morava (S) | |||||
01.06
17:30
Napredak
Gruža
2
2
|
01.06.2014 17:30 | Napredak | 2 : 2 | Gruža | |||||
01.06
17:30
Äibukovac
BogutovaÄka Banja
2
0
|
01.06.2014 17:30 | Äibukovac | 2 : 0 | BogutovaÄka Banja | |||||
01.06
17:30
Tavnik
Zvezda
2
3
|
01.06.2014 17:30 | Tavnik | 2 : 3 | Zvezda | |||||
01.06
17:30
OFK Ras
Magnohrom
3
1
|
01.06.2014 17:30 | OFK Ras | 3 : 1 | Magnohrom | |||||
01.06
17:30
Jedinstvo
Stubal
2
1
|
01.06.2014 17:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Stubal |
01.06
17:00
Omladinac
Majdan
1
2
|
01.06.2014 17:00 | Omladinac | 1 : 2 | Majdan | |||||
01.06
17:00
VelereÄ 94
Jablanica
0
0
|
01.06.2014 17:00 | VelereÄ 94 | 0 : 0 | Jablanica | |||||
01.06
17:00
Ozrem PMH
Ozremica
2
2
|
01.06.2014 17:00 | Ozrem PMH | 2 : 2 | Ozremica |
01.06
17:00
Kej
Parmenac
2
5
|
01.06.2014 17:00 | Kej | 2 : 5 | Parmenac | |||||
01.06
11:00
Rakova
Polet (G)
4
1
|
01.06.2014 11:00 | Rakova | 4 : 1 | Polet (G) | |||||
01.06
17:00
Lugovi
Vujan
4
1
|
01.06.2014 17:00 | Lugovi | 4 : 1 | Vujan | |||||
01.06
17:00
Strelac
PremeÄa
1
3
|
01.06.2014 17:00 | Strelac | 1 : 3 | PremeÄa | |||||
01.06
17:00
Zadrugar
BuduÄnost
1
1
|
01.06.2014 17:00 | Zadrugar | 1 : 1 | BuduÄnost | |||||
01.06
17:00
Morava
ÄaÄak 94
1
2
|
01.06.2014 17:00 | Morava | 1 : 2 | ÄaÄak 94 |
01.06
17:30
Jedinstvo (P)
Bjelica
1
1
|
01.06.2014 17:30 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | Bjelica | |||||
01.06
17:30
Gradina
Vrelo
0
3
|
01.06.2014 17:30 | Gradina | 0 : 3 | Vrelo | |||||
01.06
17:30
Brezova
Prilike
3
0
|
01.06.2014 17:30 | Brezova | 3 : 0 | Prilike | |||||
01.06
17:30
Kotraža
Dedinje Junajted
6
3
|
01.06.2014 17:30 | Kotraža | 6 : 3 | Dedinje Junajted |
01.06
17:00
Å umadija 1934
21. oktobar
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Å umadija 1934 | 3 : 1 | 21. oktobar | |||||
01.06
17:00
Hajduk
Mladost
0
0
|
01.06.2014 17:00 | Hajduk | 0 : 0 | Mladost | |||||
01.06
17:00
OFK Žeželj
Botunje
3
0
|
01.06.2014 17:00 | OFK Žeželj | 3 : 0 | Botunje | |||||
01.06
17:00
Kremenac
Mladost TeferiÄ
4
1
|
01.06.2014 17:00 | Kremenac | 4 : 1 | Mladost TeferiÄ | |||||
01.06
17:00
KoŔutnjak
Seljak
3
0
|
01.06.2014 17:00 | KoŔutnjak | 3 : 0 | Seljak | |||||
01.06
17:00
Azbest
Zastava
2
3
|
01.06.2014 17:00 | Azbest | 2 : 3 | Zastava | |||||
01.06
17:00
Borac
Kutlovo
2
0
|
01.06.2014 17:00 | Borac | 2 : 0 | Kutlovo |
01.06
17:00
Žabare
Plaskovac
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Žabare | 3 : 1 | Plaskovac | |||||
01.06
17:00
BSK
MisaÄa
6
1
|
01.06.2014 17:00 | BSK | 6 : 1 | MisaÄa | |||||
01.06
17:00
Mladost
Proleter
0
3
|
01.06.2014 17:00 | Mladost | 0 : 3 | Proleter |
01.06
17:00
Grivac
Meteor
4
3
|
01.06.2014 17:00 | Grivac | 4 : 3 | Meteor | |||||
01.06
17:00
Mladost (B)
Mladost MG (S)
2
1
|
01.06.2014 17:00 | Mladost (B) | 2 : 1 | Mladost MG (S) | |||||
01.06
17:00
Kotlenik
KaraÄorÄe
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Kotlenik | 3 : 1 | KaraÄorÄe | |||||
01.06
17:00
Pobeda (Ä)
Bare
2
1
|
01.06.2014 17:00 | Pobeda (Ä) | 2 : 1 | Bare | |||||
01.06
17:00
Pobeda (S)
Sloga (M)
3
0
|
01.06.2014 17:00 | Pobeda (S) | 3 : 0 | Sloga (M) | |||||
01.06
17:00
Omladinac
Mladost (R)
4
1
|
01.06.2014 17:00 | Omladinac | 4 : 1 | Mladost (R) | |||||
01.06
17:00
BSK
Sloga (Z)
3
0
|
01.06.2014 17:00 | BSK | 3 : 0 | Sloga (Z) |
01.06
Sloga
Jedinstvo
2
2
|
01.06.2014 | Sloga | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
01.06
Omladinac
Mladost
3
0
|
01.06.2014 | Omladinac | 3 : 0 | Mladost |
01.06
Å umadinac
Badljevica
1
0
|
01.06.2014 | Å umadinac | 1 : 0 | Badljevica | |||||
01.06
7. Jul
Lunjevac
10
0
|
01.06.2014 | 7. Jul | 10 : 0 | Lunjevac | |||||
01.06
Drugovac
Podunavac
2
3
|
01.06.2014 | Drugovac | 2 : 3 | Podunavac | |||||
01.06
Petrijevac
Ravni Gaj
7
0
|
01.06.2014 | Petrijevac | 7 : 0 | Ravni Gaj |
01.06
Kolarac
VuÄak
2
0
|
01.06.2014 | Kolarac | 2 : 0 | VuÄak | |||||
01.06
Sloga
Papazovac
5
2
|
01.06.2014 | Sloga | 5 : 2 | Papazovac | |||||
01.06
Vrbovac
Skobalj
3
0
|
01.06.2014 | Vrbovac | 3 : 0 | Skobalj | |||||
01.06
Jezava
Slavija
1
2
|
01.06.2014 | Jezava | 1 : 2 | Slavija |
01.06
17:00
Borac
BuduÄnost
4
2
|
01.06.2014 17:00 | Borac | 4 : 2 | BuduÄnost | |||||
01.06
17:00
Napredak
RadniÄki
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Napredak | 3 : 1 | RadniÄki | |||||
01.06
17:00
Polet
DragoÅ”
2
1
|
01.06.2014 17:00 | Polet | 2 : 1 | DragoÅ” | |||||
01.06
17:00
Zadrugar
Rudar
2
0
|
01.06.2014 17:00 | Zadrugar | 2 : 0 | Rudar | |||||
01.06
17:00
KrilaÅ”
Omladinac (M)
1
0
|
01.06.2014 17:00 | KrilaÅ” | 1 : 0 | Omladinac (M) | |||||
01.06
17:00
Mladost
Omladinac (B)
2
1
|
01.06.2014 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Omladinac (B) | |||||
01.06
17:00
Omladinac (S)
Bata BuliÄ
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Omladinac (S) | 3 : 1 | Bata BuliÄ |
01.06
17:00
Mladi Borac
Vojvoda Milenko
1
2
|
01.06.2014 17:00 | Mladi Borac | 1 : 2 | Vojvoda Milenko | |||||
01.06
17:00
Napredak
Dunavac
2
1
|
01.06.2014 17:00 | Napredak | 2 : 1 | Dunavac | |||||
01.06
17:00
Jedinstvo (D)
Mlava
2
2
|
01.06.2014 17:00 | Jedinstvo (D) | 2 : 2 | Mlava | |||||
01.06
17:00
KurjaÄe
Jedinstvo (Lj)
3
2
|
01.06.2014 17:00 | KurjaÄe | 3 : 2 | Jedinstvo (Lj) |
01.06
17:00
Borac
RadniÄki
0
0
|
01.06.2014 17:00 | Borac | 0 : 0 | RadniÄki | |||||
01.06
17:00
Sloga Mat
Volujac
5
1
|
01.06.2014 17:00 | Sloga Mat | 5 : 1 | Volujac | |||||
01.06
17:00
PriÄinoviÄ
VlaÅ”iÄ
0
3
|
01.06.2014 17:00 | PriÄinoviÄ | 0 : 3 | VlaÅ”iÄ | |||||
01.06
17:00
Sloga Krnic
DumaÄa
5
1
|
01.06.2014 17:00 | Sloga Krnic | 5 : 1 | DumaÄa | |||||
01.06
17:00
Mladost Zvezd
TreŔnjevka
4
1
|
01.06.2014 17:00 | Mladost Zvezd | 4 : 1 | TreŔnjevka | |||||
01.06
18:00
Mladost Zvezd
Volujac
3
1
|
01.06.2014 18:00 | Mladost Zvezd | 3 : 1 | Volujac | |||||
01.06
18:00
PriÄinoviÄ
Mladost PP
0
2
|
01.06.2014 18:00 | PriÄinoviÄ | 0 : 2 | Mladost PP | |||||
01.06
18:00
Sloga Krnic
Galeb
5
2
|
01.06.2014 18:00 | Sloga Krnic | 5 : 2 | Galeb | |||||
01.06
18:00
KaraÄorÄe
Dobrava
3
2
|
01.06.2014 18:00 | KaraÄorÄe | 3 : 2 | Dobrava |
01.06
17:30
Borac K
Jedinstvo
5
1
|
01.06.2014 17:30 | Borac K | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
01.06
17:30
Cer
Stolice
3
0
|
01.06.2014 17:30 | Cer | 3 : 0 | Stolice | |||||
01.06
11:00
Studenac
Borac LeŔnica
2
1
|
01.06.2014 11:00 | Studenac | 2 : 1 | Borac LeŔnica | |||||
01.06
17:30
Hajduk
Jadar 1961
2
3
|
01.06.2014 17:30 | Hajduk | 2 : 3 | Jadar 1961 | |||||
01.06
17:30
Mladost
Sloga K
5
1
|
01.06.2014 17:30 | Mladost | 5 : 1 | Sloga K | |||||
01.06
17:30
Bratstvo
TE GuÄevo
0
3
|
01.06.2014 17:30 | Bratstvo | 0 : 3 | TE GuÄevo | |||||
01.06
17:30
Velika Reka
Milan OrliÄ
7
1
|
01.06.2014 17:30 | Velika Reka | 7 : 1 | Milan OrliÄ | |||||
01.06
17:30
Cerova
Sloga LÅ
3
2
|
01.06.2014 17:30 | Cerova | 3 : 2 | Sloga LÅ |
01.06
18:00
Napredak BP
BuduÄnost ZM
3
0
|
01.06.2014 18:00 | Napredak BP | 3 : 0 | BuduÄnost ZM | |||||
01.06
18:00
Napredak MB
DuŔko
3
2
|
01.06.2014 18:00 | Napredak MB | 3 : 2 | DuŔko | |||||
01.06
18:00
Proleter
Sloga
5
2
|
01.06.2014 18:00 | Proleter | 5 : 2 | Sloga | |||||
01.06
18:00
Drina
Premijer
2
2
|
01.06.2014 18:00 | Drina | 2 : 2 | Premijer | |||||
01.06
18:00
Napredak RIB
BuduÄnost PD
3
5
|
01.06.2014 18:00 | Napredak RIB | 3 : 5 | BuduÄnost PD | |||||
01.06
18:00
BMR PetlovaÄa
Gorki
3
2
|
01.06.2014 18:00 | BMR PetlovaÄa | 3 : 2 | Gorki | |||||
01.06
18:00
Torpedo
Partizan
3
2
|
01.06.2014 18:00 | Torpedo | 3 : 2 | Partizan |
01.06
17:00
Kolubara 2
Borac
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Kolubara 2 | 3 : 1 | Borac | |||||
01.06
17:00
Liplje
TeŔnjar
1
2
|
01.06.2014 17:00 | Liplje | 1 : 2 | TeŔnjar | |||||
01.06
17:00
Rajac
Iskra
6
2
|
01.06.2014 17:00 | Rajac | 6 : 2 | Iskra | |||||
01.06
17:00
Junior Novo Naselje
BeloŔevac
2
1
|
01.06.2014 17:00 | Junior Novo Naselje | 2 : 1 | BeloŔevac |
01.06
17:00
Tvrdojevac
Stepanje
1
0
|
01.06.2014 17:00 | Tvrdojevac | 1 : 0 | Stepanje | |||||
01.06
17:00
Gunjevac
Ratkovac
2
2
|
01.06.2014 17:00 | Gunjevac | 2 : 2 | Ratkovac | |||||
01.06
17:00
OFK Stublenica
Proleter
2
3
|
01.06.2014 17:00 | OFK Stublenica | 2 : 3 | Proleter | |||||
01.06
17:00
Polet (DL)
Omladinac
3
0
|
01.06.2014 17:00 | Polet (DL) | 3 : 0 | Omladinac |
01.06
17:00
Plavi tok
Napredak
0
5
|
01.06.2014 17:00 | Plavi tok | 0 : 5 | Napredak | |||||
01.06
17:00
Ježevica
GlumaÄ
1
4
|
01.06.2014 17:00 | Ježevica | 1 : 4 | GlumaÄ | |||||
01.06
17:00
Borac
Pobeda
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Borac | 3 : 1 | Pobeda | |||||
01.06
17:00
LauÅ”
DuŔkovci
5
2
|
01.06.2014 17:00 | LauŔ | 5 : 2 | DuŔkovci | |||||
01.06
17:00
Dobrinjac
Gorobilje
2
1
|
01.06.2014 17:00 | Dobrinjac | 2 : 1 | Gorobilje | |||||
01.06
17:00
Lazarica
Savinac
2
1
|
01.06.2014 17:00 | Lazarica | 2 : 1 | Savinac |
01.06
17:30
Pobeda
Toplica
3
0
|
01.06.2014 17:30 | Pobeda | 3 : 0 | Toplica | |||||
01.06
17:30
Doljevac 1971
Moravac (Ä)
1
1
|
01.06.2014 17:30 | Doljevac 1971 | 1 : 1 | Moravac (Ä) |
01.06
17:00
Sloga 1948 (M)
Delijski Vis
3
2
|
01.06.2014 17:00 | Sloga 1948 (M) | 3 : 2 | Delijski Vis | |||||
01.06
17:00
Palilulac
Stevan NeŔticki
1
0
|
01.06.2014 17:00 | Palilulac | 1 : 0 | Stevan NeŔticki | |||||
01.06
17:00
Mladost 1954 (DM)
Vulkan 1963
3
7
|
01.06.2014 17:00 | Mladost 1954 (DM) | 3 : 7 | Vulkan 1963 | |||||
01.06
17:00
Äegar 2013 (K)
Sloga (DT)
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Äegar 2013 (K) | 3 : 1 | Sloga (DT) | |||||
01.06
17:00
Äegar 1946 (DM)
RadniÄki 1936
3
0
|
01.06.2014 17:00 | Äegar 1946 (DM) | 3 : 0 | RadniÄki 1936 | |||||
01.06
17:00
Mramor 1927
Mladost (DK)
7
1
|
01.06.2014 17:00 | Mramor 1927 | 7 : 1 | Mladost (DK) | |||||
01.06
17:00
Supovac
SeÄanica
0
4
|
01.06.2014 17:00 | Supovac | 0 : 4 | SeÄanica |
01.06
17:30
Mladost (DL)
Morava
2
0
|
01.06.2014 17:30 | Mladost (DL) | 2 : 0 | Morava | |||||
01.06
17:30
ŽelezniÄar
Polet
6
0
|
01.06.2014 17:30 | ŽelezniÄar | 6 : 0 | Polet | |||||
01.06
17:30
Navalin
MB Marjan
2
1
|
01.06.2014 17:30 | Navalin | 2 : 1 | MB Marjan | |||||
01.06
17:30
Sloboda
Kumarevo
2
0
|
01.06.2014 17:30 | Sloboda | 2 : 0 | Kumarevo | |||||
01.06
17:30
Mladost (V)
Jedinstvo
6
2
|
01.06.2014 17:30 | Mladost (V) | 6 : 2 | Jedinstvo | |||||
01.06
17:30
OFK Morava
Veternica
6
2
|
01.06.2014 17:30 | OFK Morava | 6 : 2 | Veternica | |||||
01.06
17:30
OFK Brza
Omladinac
3
0
|
01.06.2014 17:30 | OFK Brza | 3 : 0 | Omladinac |
01.06
17:00
Borac
Provalija
5
0
|
01.06.2014 17:00 | Borac | 5 : 0 | Provalija | |||||
01.06
17:00
Pobeda
Veliki Suvodol
5
1
|
01.06.2014 17:00 | Pobeda | 5 : 1 | Veliki Suvodol | |||||
01.06
17:00
Jerma
Sloboda
2
4
|
01.06.2014 17:00 | Jerma | 2 : 4 | Sloboda |
01.06
17:30
Crni Vrh
Vinogradar
4
3
|
01.06.2014 17:30 | Crni Vrh | 4 : 3 | Vinogradar | |||||
01.06
17:30
Resavac (S)
Napredak (SL)
2
0
|
01.06.2014 17:30 | Resavac (S) | 2 : 0 | Napredak (SL) | |||||
01.06
17:30
Kupinovac
SindjeliÄ (G)
3
0
|
01.06.2014 17:30 | Kupinovac | 3 : 0 | SindjeliÄ (G) | |||||
01.06
17:30
Mladi radnik
Kolare
3
1
|
01.06.2014 17:30 | Mladi radnik | 3 : 1 | Kolare |
01.06
17:30
Istok 63
Rudar
3
1
|
01.06.2014 17:30 | Istok 63 | 3 : 1 | Rudar | |||||
01.06
17:30
Javor
Resavac (VP)
3
0
|
01.06.2014 17:30 | Javor | 3 : 0 | Resavac (VP) |
01.06
17:30
Rubin (Z)
Blagotin
2
4
|
01.06.2014 17:30 | Rubin (Z) | 2 : 4 | Blagotin | |||||
01.06
17:30
Mladost (DK)
Rubin (DS)
1
0
|
01.06.2014 17:30 | Mladost (DK) | 1 : 0 | Rubin (DS) | |||||
01.06
17:30
Sloga
Donji Kopaonik
1
6
|
01.06.2014 17:30 | Sloga | 1 : 6 | Donji Kopaonik | |||||
01.06
17:30
Omladinac
Ribnik
3
1
|
01.06.2014 17:30 | Omladinac | 3 : 1 | Ribnik | |||||
01.06
17:30
Mladi radnik
Mladost (T)
2
2
|
01.06.2014 17:30 | Mladi radnik | 2 : 2 | Mladost (T) | |||||
01.06
17:30
UÅ”Äe
Župski biseri
2
1
|
01.06.2014 17:30 | UÅ”Äe | 2 : 1 | Župski biseri | |||||
01.06
17:30
Beli Orlovi
14. Oktobar
5
0
|
01.06.2014 17:30 | Beli Orlovi | 5 : 0 | 14. Oktobar |
01.06
17:00
OFK Ribare
Parunovac
0
3
|
01.06.2014 17:00 | OFK Ribare | 0 : 3 | Parunovac | |||||
01.06
17:00
Mudrakovac
BSK
2
1
|
01.06.2014 17:00 | Mudrakovac | 2 : 1 | BSK | |||||
01.06
17:00
Dedina
SebeÄevac
1
1
|
01.06.2014 17:00 | Dedina | 1 : 1 | SebeÄevac | |||||
01.06
17:00
Kupci
Sloga
2
0
|
01.06.2014 17:00 | Kupci | 2 : 0 | Sloga | |||||
01.06
17:00
Dvorane
Rasina
1
4
|
01.06.2014 17:00 | Dvorane | 1 : 4 | Rasina | |||||
01.06
17:00
Kapidžija
DuÅ”an RistiÄ
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Kapidžija | 3 : 1 | DuÅ”an RistiÄ | |||||
01.06
17:00
13. April
Gornji StepoÅ”
2
2
|
01.06.2014 17:00 | 13. April | 2 : 2 | Gornji StepoÅ” |
01.06
17:00
KoÄa AndjelkoviÄ
Omladinac
4
0
|
01.06.2014 17:00 | KoÄa AndjelkoviÄ | 4 : 0 | Omladinac | |||||
01.06
17:00
KladuŔnica
Velika Vrbica
7
1
|
01.06.2014 17:00 | KladuŔnica | 7 : 1 | Velika Vrbica | |||||
01.06
17:00
Mala Vrbica 1958
Lokomotiva
1
2
|
01.06.2014 17:00 | Mala Vrbica 1958 | 1 : 2 | Lokomotiva | |||||
01.06
17:00
Rtkovo
Napredak
1
1
|
01.06.2014 17:00 | Rtkovo | 1 : 1 | Napredak | |||||
01.06
17:00
Egeta
Pontes
2
7
|
01.06.2014 17:00 | Egeta | 2 : 7 | Pontes |
01.06
17:30
Vidrovac
Malajnica
3
1
|
01.06.2014 17:30 | Vidrovac | 3 : 1 | Malajnica | |||||
01.06
17:30
ReÄka
OFK TamniÄ
3
1
|
01.06.2014 17:30 | ReÄka | 3 : 1 | OFK TamniÄ | |||||
01.06
17:30
Urovica
Polet
3
0
|
01.06.2014 17:30 | Urovica | 3 : 0 | Polet | |||||
01.06
17:30
Srbovo
Äubra
1
1
|
01.06.2014 17:30 | Srbovo | 1 : 1 | Äubra | |||||
01.06
17:30
Ratar
Slatina
1
0
|
01.06.2014 17:30 | Ratar | 1 : 0 | Slatina | |||||
01.06
17:30
GraniÄar
Deli Jovan
2
3
|
01.06.2014 17:30 | GraniÄar | 2 : 3 | Deli Jovan | |||||
01.06
11:00
MiloŔevo
Kovilovo
0
2
|
01.06.2014 11:00 | MiloŔevo | 0 : 2 | Kovilovo |
01.06
17:00
Sloboda 2013
Palilulac
3
2
|
01.06.2014 17:00 | Sloboda 2013 | 3 : 2 | Palilulac | |||||
01.06
17:00
Rtanj
Sloga
2
1
|
01.06.2014 17:00 | Rtanj | 2 : 1 | Sloga | |||||
01.06
17:00
Napredak 1976
Mladost
3
2
|
01.06.2014 17:00 | Napredak 1976 | 3 : 2 | Mladost | |||||
01.06
17:00
Slemen
Pobeda
1
8
|
01.06.2014 17:00 | Slemen | 1 : 8 | Pobeda |
01.06
17:30
Kastrum
GraniÄar
3
4
|
01.06.2014 17:30 | Kastrum | 3 : 4 | GraniÄar | |||||
01.06
17:30
Kosovo
Å ljivar
1
1
|
01.06.2014 17:30 | Kosovo | 1 : 1 | Å ljivar |
01.06
17:30
Omladinac (O)
Pobeda
4
0
|
01.06.2014 17:30 | Omladinac (O) | 4 : 0 | Pobeda | |||||
01.06
17:30
Spartak
Unirea
0
2
|
01.06.2014 17:30 | Spartak | 0 : 2 | Unirea | |||||
01.06
17:30
Polet
Jedinstvo SteviÄ
3
1
|
01.06.2014 17:30 | Polet | 3 : 1 | Jedinstvo SteviÄ | |||||
01.06
17:30
Glogonj
Mladost (V)
1
5
|
01.06.2014 17:30 | Glogonj | 1 : 5 | Mladost (V) |
01.06
17:30
Stari TamiÅ”
Proleter
5
2
|
01.06.2014 17:30 | Stari TamiÅ” | 5 : 2 | Proleter | |||||
01.06
17:30
Dolovo
BSK BavaniŔte
4
0
|
01.06.2014 17:30 | Dolovo | 4 : 0 | BSK BavaniŔte | |||||
01.06
17:30
BuduÄnost (BB)
Borac (P)
3
3
|
01.06.2014 17:30 | BuduÄnost (BB) | 3 : 3 | Borac (P) | |||||
01.06
17:30
Strela
Omladinac (D)
0
0
|
01.06.2014 17:30 | Strela | 0 : 0 | Omladinac (D) |
01.06
17:30
KaraÅ” (J)
Partizan (U)
2
1
|
01.06.2014 17:30 | KaraÅ” (J) | 2 : 1 | Partizan (U) | |||||
01.06
17:30
Ratar
KaraÅ” (K)
1
0
|
01.06.2014 17:30 | Ratar | 1 : 0 | KaraÅ” (K) | |||||
01.06
17:30
Vinogradar
Hajduk
1
2
|
01.06.2014 17:30 | Vinogradar | 1 : 2 | Hajduk | |||||
01.06
17:30
Borac (VS)
HajduÄica
3
0
|
01.06.2014 17:30 | Borac (VS) | 3 : 0 | HajduÄica | |||||
01.06
17:30
Dunav
Å evac
2
2
|
01.06.2014 17:30 | Dunav | 2 : 2 | Å evac | |||||
01.06
17:30
Jedinstvo
Partizan (K)
2
4
|
01.06.2014 17:30 | Jedinstvo | 2 : 4 | Partizan (K) | |||||
01.06
17:30
Dobrica
Potporanj
4
1
|
01.06.2014 17:30 | Dobrica | 4 : 1 | Potporanj | |||||
01.06
17:30
Vladimirovac
Borac (VG)
4
1
|
01.06.2014 17:30 | Vladimirovac | 4 : 1 | Borac (VG) |
01.06
17:30
Sloga
ObiliÄ
1
1
|
01.06.2014 17:30 | Sloga | 1 : 1 | ObiliÄ | |||||
01.06
17:30
Jedinstvo (M)
Tromedja
5
0
|
01.06.2014 17:30 | Jedinstvo (M) | 5 : 0 | Tromedja | |||||
01.06
17:30
Hajduk
RadniÄki Gladiolus
1
4
|
01.06.2014 17:30 | Hajduk | 1 : 4 | RadniÄki Gladiolus | |||||
01.06
17:30
Tisa (P)
Jadran
0
0
|
01.06.2014 17:30 | Tisa (P) | 0 : 0 | Jadran |
01.06
17:30
Elektrovojvodina
ÄurÄin
3
1
|
01.06.2014 17:30 | Elektrovojvodina | 3 : 1 | ÄurÄin | |||||
01.06
17:30
RadniÄki 1905
Lokomotiva
5
0
|
01.06.2014 17:30 | RadniÄki 1905 | 5 : 0 | Lokomotiva | |||||
01.06
17:30
DuŔan Silni
Bratstvo
6
1
|
01.06.2014 17:30 | DuŔan Silni | 6 : 1 | Bratstvo | |||||
01.06
17:30
Udarnik
Solid
1
4
|
01.06.2014 17:30 | Udarnik | 1 : 4 | Solid | |||||
01.06
17:30
Hajduk
Bikovo
4
2
|
01.06.2014 17:30 | Hajduk | 4 : 2 | Bikovo | |||||
01.06
17:30
Zrinjski 1932
Žednik
0
0
|
01.06.2014 17:30 | Zrinjski 1932 | 0 : 0 | Žednik |
01.06
17:00
Mladost 1952
EÄÅ”eg
2
1
|
01.06.2014 17:00 | Mladost 1952 | 2 : 1 | EÄÅ”eg | |||||
01.06
17:00
Tomislavci
MiÄunovo
4
1
|
01.06.2014 17:00 | Tomislavci | 4 : 1 | MiÄunovo | |||||
01.06
17:00
Pobeda
Sloboda
1
0
|
01.06.2014 17:00 | Pobeda | 1 : 0 | Sloboda |
01.06
17:00
Banat
OFK Klek
2
3
|
01.06.2014 17:00 | Banat | 2 : 3 | OFK Klek | |||||
01.06
17:00
Zlatica
Omladinac
3
4
|
01.06.2014 17:00 | Zlatica | 3 : 4 | Omladinac | |||||
01.06
17:00
Borac
OFK Gradnulica
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Borac | 3 : 1 | OFK Gradnulica | |||||
01.06
17:00
RadniÄki Ratar
Lehel
5
1
|
01.06.2014 17:00 | RadniÄki Ratar | 5 : 1 | Lehel | |||||
01.06
17:00
Mladost
ŽFK Banat-BagljaŔ
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Mladost | 3 : 1 | ŽFK Banat-BagljaŔ | |||||
01.06
17:00
Proleter 2006
Naftagas
6
0
|
01.06.2014 17:00 | Proleter 2006 | 6 : 0 | Naftagas |
01.06
17:30
Polet
Napredak
3
0
|
01.06.2014 17:30 | Polet | 3 : 0 | Napredak | |||||
01.06
17:30
ŽAK
Delija
5
1
|
01.06.2014 17:30 | ŽAK | 5 : 1 | Delija |
01.06
17:00
Napredak
BuduÄnost
2
1
|
01.06.2014 17:00 | Napredak | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
01.06
17:00
Roham
1.Oktobar
7
0
|
01.06.2014 17:00 | Roham | 7 : 0 | 1.Oktobar | |||||
01.06
17:00
Proleter
Progresul
1
0
|
01.06.2014 17:00 | Proleter | 1 : 0 | Progresul | |||||
01.06
17:00
Terekves
Bega
2
0
|
01.06.2014 17:00 | Terekves | 2 : 0 | Bega |
01.06
17:00
Rusin
Dunav
6
0
|
01.06.2014 17:00 | Rusin | 6 : 0 | Dunav | |||||
01.06
17:00
OFK Å ikara
Lipar
1
3
|
01.06.2014 17:00 | OFK Å ikara | 1 : 3 | Lipar | |||||
01.06
17:00
Jedinstvo 1947
Mladost
0
3
|
01.06.2014 17:00 | Jedinstvo 1947 | 0 : 3 | Mladost | |||||
01.06
17:00
Jedinstvo
Rastina 1918
5
0
|
01.06.2014 17:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Rastina 1918 | |||||
01.06
17:00
Partizan
TerekveÅ”
0
1
|
01.06.2014 17:00 | Partizan | 0 : 1 | TerekveÅ” | |||||
01.06
17:00
Aleksa Å antiÄ
GraniÄar
2
1
|
01.06.2014 17:00 | Aleksa Å antiÄ | 2 : 1 | GraniÄar | |||||
01.06
17:00
OFK Metalac
Panonija
5
1
|
01.06.2014 17:00 | OFK Metalac | 5 : 1 | Panonija |
01.06
17:30
FruŔkogorac
PSK Putinci
6
4
|
01.06.2014 17:30 | FruŔkogorac | 6 : 4 | PSK Putinci | |||||
01.06
10:00
FruŔka Gora
Napredak (P)
2
0
|
01.06.2014 10:00 | FruŔka Gora | 2 : 0 | Napredak (P) | |||||
01.06
17:30
Sloven
ÄSK Äortanovci
1
2
|
01.06.2014 17:30 | Sloven | 1 : 2 | ÄSK Äortanovci | |||||
01.06
17:30
GraniÄar
Jedinstvo (P)
4
1
|
01.06.2014 17:30 | GraniÄar | 4 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
01.06
17:30
Jedinstvo (R)
Sremac
3
1
|
01.06.2014 17:30 | Jedinstvo (R) | 3 : 1 | Sremac | |||||
01.06
17:30
Dunav
Napredak (Ž)
2
5
|
01.06.2014 17:30 | Dunav | 2 : 5 | Napredak (Ž) | |||||
01.06
17:30
Å umar
Sloga MilŔped
2
8
|
01.06.2014 17:30 | Šumar | 2 : 8 | Sloga MilŔped |
01.06
17:30
GraniÄar (K)
Sloboda
4
1
|
01.06.2014 17:30 | GraniÄar (K) | 4 : 1 | Sloboda | |||||
01.06
17:30
Podrinje
Borac (M)
2
0
|
01.06.2014 17:30 | Podrinje | 2 : 0 | Borac (M) | |||||
01.06
17:30
OFK BaÄinci
SinÄeliÄ
3
3
|
01.06.2014 17:30 | OFK BaÄinci | 3 : 3 | SinÄeliÄ | |||||
01.06
17:30
FruŔkogorac (K)
Napredak (V)
2
3
|
01.06.2014 17:30 | FruŔkogorac (K) | 2 : 3 | Napredak (V) | |||||
01.06
17:30
Hajduk
OFK Zeka BuljubaŔa
1
2
|
01.06.2014 17:30 | Hajduk | 1 : 2 | OFK Zeka BuljubaŔa | |||||
01.06
17:30
Jedinstvo (M)
Omladinac (M)
2
1
|
01.06.2014 17:30 | Jedinstvo (M) | 2 : 1 | Omladinac (M) | |||||
01.06
17:30
Srem
NoÄaj
1
6
|
01.06.2014 17:30 | Srem | 1 : 6 | NoÄaj |
01.06
17:00
Äenej
Sremac Beomal
2
6
|
01.06.2014 17:00 | Äenej | 2 : 6 | Sremac Beomal | |||||
01.06
17:00
Tatra
Omladinac
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Tatra | 3 : 1 | Omladinac | |||||
01.06
17:00
BaÄka
Vinogradar
0
1
|
01.06.2014 17:00 | BaÄka | 0 : 1 | Vinogradar | |||||
01.06
17:00
Dinamo
FruŔkogorac
2
1
|
01.06.2014 17:00 | Dinamo | 2 : 1 | FruŔkogorac | |||||
01.06
17:00
Susek
Slavija
4
1
|
01.06.2014 17:00 | Susek | 4 : 1 | Slavija |
01.06
17:00
Titel
MiletiÄ (MoÅ”orin)
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Titel | 3 : 1 | MiletiÄ (MoÅ”orin) | |||||
01.06
17:00
ObiliÄ (Zmajevo)
Sloga (Lok)
6
3
|
01.06.2014 17:00 | ObiliÄ (Zmajevo) | 6 : 3 | Sloga (Lok) | |||||
01.06
17:00
Hajduk (Gard.)
ObiliÄ (Vilovo)
1
0
|
01.06.2014 17:00 | Hajduk (Gard.) | 1 : 0 | ObiliÄ (Vilovo) | |||||
01.06
17:00
Proleter (R.S.)
BuduÄnost (S.S.)
3
2
|
01.06.2014 17:00 | Proleter (R.S.) | 3 : 2 | BuduÄnost (S.S.) | |||||
01.06
17:00
Jedinstvo (Gosp.)
Iskra (Kucura)
4
0
|
01.06.2014 17:00 | Jedinstvo (Gosp.) | 4 : 0 | Iskra (Kucura) | |||||
01.06
17:00
Mladost (RadiÄ.)
Hajduk (Äurug)
0
3
|
01.06.2014 17:00 | Mladost (RadiÄ.) | 0 : 3 | Hajduk (Äurug) | |||||
01.06
17:00
Jedinstvo (B.P.S.)
Napredak (Nadalj)
5
1
|
01.06.2014 17:00 | Jedinstvo (B.P.S.) | 5 : 1 | Napredak (Nadalj) | |||||
01.06
17:00
BaÄka (ÄurÄ.)
BeÄej 1918
1
1
|
01.06.2014 17:00 | BaÄka (ÄurÄ.) | 1 : 1 | BeÄej 1918 |
01.06
17:30
BaÄki Hajduk
MagliÄ
1
2
|
01.06.2014 17:30 | BaÄki Hajduk | 1 : 2 | MagliÄ | |||||
01.06
17:30
BaÄka
Krivanj
1
2
|
01.06.2014 17:30 | BaÄka | 1 : 2 | Krivanj | |||||
01.06
17:30
Borac 46
Kulpin
3
5
|
01.06.2014 17:30 | Borac 46 | 3 : 5 | Kulpin |
01.06
17:30
BUSK
Busije
1
2
|
01.06.2014 17:30 | BUSK | 1 : 2 | Busije | |||||
01.06
11:00
OFK PetrovÄiÄ
Institut
5
1
|
01.06.2014 11:00 | OFK PetrovÄiÄ | 5 : 1 | Institut | |||||
01.06
17:30
Novi Beograd
Borac
1
3
|
01.06.2014 17:30 | Novi Beograd | 1 : 3 | Borac |
01.06
10:00
Mladi proleter
Dunavac
3
0
|
01.06.2014 10:00 | Mladi proleter | 3 : 0 | Dunavac | |||||
01.06
17:30
Mladost
Pionir
1
1
|
01.06.2014 17:30 | Mladost | 1 : 1 | Pionir | |||||
01.06
17:30
Pobednik
Crvenka
4
6
|
01.06.2014 17:30 | Pobednik | 4 : 6 | Crvenka |
01.06
17:30
OFK BuduÄnost
Mladi Borac
3
0
|
01.06.2014 17:30 | OFK BuduÄnost | 3 : 0 | Mladi Borac | |||||
01.06
17:30
Bistrica
TEK Sloga
4
5
|
01.06.2014 17:30 | Bistrica | 4 : 5 | TEK Sloga | |||||
01.06
17:30
Sloga
Dimitrije TucoviÄ
0
2
|
01.06.2014 17:30 | Sloga | 0 : 2 | Dimitrije TucoviÄ |
01.06
17:30
Jedinstvo
Zadrugar
|
01.06.2014 17:30 | Jedinstvo | : | Zadrugar | |||||
01.06
17:30
Rvati
Omladinac
|
01.06.2014 17:30 | Rvati | : | Omladinac | |||||
01.06
17:30
Trstenica
Poljane
|
01.06.2014 17:30 | Trstenica | : | Poljane | |||||
01.06
17:30
Belo Polje
Polet
|
01.06.2014 17:30 | Belo Polje | : | Polet | |||||
01.06
17:30
Urovci
VukiÄevica
|
01.06.2014 17:30 | Urovci | : | VukiÄevica |
01.06
14:00
OFK RogaÄa
Sloga 2012
1
5
|
01.06.2014 14:00 | OFK RogaÄa | 1 : 5 | Sloga 2012 | |||||
01.06
12:00
4 Juli
RopoÄevo
5
2
|
01.06.2014 12:00 | 4 Juli | 5 : 2 | RopoÄevo | |||||
01.06
17:00
Sibnica
Denim
1
2
|
01.06.2014 17:00 | Sibnica | 1 : 2 | Denim | |||||
01.06
15:00
Stojnik
Vis
0
6
|
01.06.2014 15:00 | Stojnik | 0 : 6 | Vis | |||||
01.06
17:00
Rudar 2012
Mladost
3
2
|
01.06.2014 17:00 | Rudar 2012 | 3 : 2 | Mladost |
01.06
12:00
Partizan
OFK Mladost
2
5
|
01.06.2014 12:00 | Partizan | 2 : 5 | OFK Mladost | |||||
01.06
17:30
Zuce
Heroj 1925
1
5
|
01.06.2014 17:30 | Zuce | 1 : 5 | Heroj 1925 | |||||
01.06
17:30
Heroj-Polet
Pinosava
2
0
|
01.06.2014 17:30 | Heroj-Polet | 2 : 0 | Pinosava |
01.06
17:00
Å umarice 2008
Velika Sugubina
2
1
|
01.06.2014 17:00 | Å umarice 2008 | 2 : 1 | Velika Sugubina | |||||
01.06
17:00
Divostin
Äuriselac
1
1
|
01.06.2014 17:00 | Divostin | 1 : 1 | Äuriselac |
01.06
10:00
Mladost
Jarmenovci
2
2
|
01.06.2014 10:00 | Mladost | 2 : 2 | Jarmenovci | |||||
01.06
10:00
BuduÄnost
Borac
0
1
|
01.06.2014 10:00 | BuduÄnost | 0 : 1 | Borac | |||||
01.06
10:00
ZT GoroviÄ
KrÄevac 04
0
3
|
01.06.2014 10:00 | ZT GoroviÄ | 0 : 3 | KrÄevac 04 |
01.06
12:00
Vrbica
VenÄani
1
2
|
01.06.2014 12:00 | Vrbica | 1 : 2 | VenÄani | |||||
01.06
17:00
Brezovac
Tulež
5
0
|
01.06.2014 17:00 | Brezovac | 5 : 0 | Tulež | |||||
01.06
17:00
RaniloviÄ
Å amot
7
1
|
01.06.2014 17:00 | RaniloviÄ | 7 : 1 | Å amot |
01.06
17:00
Mladost
Kotlenik
4
0
|
01.06.2014 17:00 | Mladost | 4 : 0 | Kotlenik | |||||
01.06
17:00
Jedinstvo
Mladi Radnik
0
1
|
01.06.2014 17:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Mladi Radnik |
01.06
17:00
Jedinstvo
Melnica
2
3
|
01.06.2014 17:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Melnica |
01.06
17:00
Sloga
Napredak
1
1
|
01.06.2014 17:00 | Sloga | 1 : 1 | Napredak | |||||
01.06
17:00
Jedinstvo
BSK
3
3
|
01.06.2014 17:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | BSK | |||||
01.06
17:00
Mladost
BuduÄnost
3
3
|
01.06.2014 17:00 | Mladost | 3 : 3 | BuduÄnost | |||||
01.06
17:00
OFK Porodin
Proleter
6
1
|
01.06.2014 17:00 | OFK Porodin | 6 : 1 | Proleter | |||||
01.06
17:00
Udarnik
Pomoravlje
3
0
|
01.06.2014 17:00 | Udarnik | 3 : 0 | Pomoravlje |
01.06
17:00
Mlava
Zadrugar
0
4
|
01.06.2014 17:00 | Mlava | 0 : 4 | Zadrugar | |||||
01.06
17:00
BuduÄnost
OFK Homolje
5
4
|
01.06.2014 17:00 | BuduÄnost | 5 : 4 | OFK Homolje | |||||
01.06
17:00
Mladost
Borac
1
2
|
01.06.2014 17:00 | Mladost | 1 : 2 | Borac | |||||
01.06
17:00
Jasenovac
Laznica
4
1
|
01.06.2014 17:00 | Jasenovac | 4 : 1 | Laznica |
01.06
17:00
Carevac
BariÄ
5
3
|
01.06.2014 17:00 | Carevac | 5 : 3 | BariÄ | |||||
01.06
17:00
OFK Vinci
Srednjevo
9
1
|
01.06.2014 17:00 | OFK Vinci | 9 : 1 | Srednjevo | |||||
01.06
17:00
MrÄkovac
Ram
2
6
|
01.06.2014 17:00 | MrÄkovac | 2 : 6 | Ram | |||||
01.06
17:00
GraniÄar 2013
Usije
3
1
|
01.06.2014 17:00 | GraniÄar 2013 | 3 : 1 | Usije | |||||
01.06
17:00
Polet
ElektriÄar
0
3
|
01.06.2014 17:00 | Polet | 0 : 3 | ElektriÄar | |||||
01.06
17:00
OFK BraniÄevo
Kumane
4
0
|
01.06.2014 17:00 | OFK BraniÄevo | 4 : 0 | Kumane | |||||
01.06
17:00
Desine
RadniÄki
6
3
|
01.06.2014 17:00 | Desine | 6 : 3 | RadniÄki | |||||
01.06
17:00
Žika MarkoviÄ UÄa
Pek
2
1
|
01.06.2014 17:00 | Žika MarkoviÄ UÄa | 2 : 1 | Pek |
01.06
17:00
Stig 1955
Napredak 1934
0
4
|
01.06.2014 17:00 | Stig 1955 | 0 : 4 | Napredak 1934 | |||||
01.06
17:00
Dunav
Sloga 1936
1
2
|
01.06.2014 17:00 | Dunav | 1 : 2 | Sloga 1936 | |||||
01.06
17:00
Napredak 1947
Mip Majdan
4
3
|
01.06.2014 17:00 | Napredak 1947 | 4 : 3 | Mip Majdan | |||||
01.06
17:00
Dunavac
Dizel
1
3
|
01.06.2014 17:00 | Dunavac | 1 : 3 | Dizel | |||||
01.06
17:00
Napredak (P)
Zemljoradnik
1
1
|
01.06.2014 17:00 | Napredak (P) | 1 : 1 | Zemljoradnik | |||||
01.06
17:00
Proleter
Pobeda
2
4
|
01.06.2014 17:00 | Proleter | 2 : 4 | Pobeda | |||||
01.06
17:00
Sloga (D)
Sloga (L)
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Sloga (D) | 3 : 1 | Sloga (L) |
01.06
17:00
Homolje
Kaona
0
3
|
01.06.2014 17:00 | Homolje | 0 : 3 | Kaona | |||||
01.06
17:00
Neresnica
Radenka
0
4
|
01.06.2014 17:00 | Neresnica | 0 : 4 | Radenka |
01.06
11:00
Hajduk
Žika
2
1
|
01.06.2014 11:00 | Hajduk | 2 : 1 | Žika | |||||
01.06
17:00
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
Mladost PB
1
1
|
01.06.2014 17:00 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ | 1 : 1 | Mladost PB | |||||
01.06
11:00
Torpedo
Dragojevac
8
1
|
01.06.2014 11:00 | Torpedo | 8 : 1 | Dragojevac | |||||
01.06
11:00
Mladost 2013
Krnule 09
1
2
|
01.06.2014 11:00 | Mladost 2013 | 1 : 2 | Krnule 09 | |||||
01.06
11:00
Sloga TrgoŔped
Polet
4
1
|
01.06.2014 11:00 | Sloga TrgoŔped | 4 : 1 | Polet | |||||
01.06
11:00
Petrovac 74
Skupljen 2013
4
2
|
01.06.2014 11:00 | Petrovac 74 | 4 : 2 | Skupljen 2013 |
01.06
11:00
Mladost
DuŔan Silni
3
7
|
01.06.2014 11:00 | Mladost | 3 : 7 | DuŔan Silni | |||||
01.06
11:00
Žabar
Korman
3
0
|
01.06.2014 11:00 | Žabar | 3 : 0 | Korman | |||||
01.06
11:00
Sava
MiloÅ” Pocerac
2
2
|
01.06.2014 11:00 | Sava | 2 : 2 | MiloÅ” Pocerac |
01.06
15:00
Å umice
Mladost MM
1
1
|
01.06.2014 15:00 | Å umice | 1 : 1 | Mladost MM |
01.06
17:30
Mionica
Jedinstvo
11
3
|
01.06.2014 17:30 | Mionica | 11 : 3 | Jedinstvo | |||||
01.06
14:30
Proleter
Komanice
1
9
|
01.06.2014 14:30 | Proleter | 1 : 9 | Komanice | |||||
01.06
17:30
Mladost
Gornji MuÅ”iÄ
0
1
|
01.06.2014 17:30 | Mladost | 0 : 1 | Gornji MuÅ”iÄ | |||||
01.06
17:30
Toplica
PopadiÄ
0
3
|
01.06.2014 17:30 | Toplica | 0 : 3 | PopadiÄ | |||||
01.06
17:30
Orao
Gornji Lajkovac
4
4
|
01.06.2014 17:30 | Orao | 4 : 4 | Gornji Lajkovac |
01.06
17:00
Zadrugar
Lukavac
1
2
|
01.06.2014 17:00 | Zadrugar | 1 : 2 | Lukavac | |||||
01.06
17:00
Mladost
Gradac
3
2
|
01.06.2014 17:00 | Mladost | 3 : 2 | Gradac | |||||
01.06
17:00
Rakac Stave
Bujacic
6
1
|
01.06.2014 17:00 | Rakac Stave | 6 : 1 | Bujacic | |||||
01.06
17:00
Jadar 2013
Zabari
5
3
|
01.06.2014 17:00 | Jadar 2013 | 5 : 3 | Zabari | |||||
01.06
17:00
Mali korak
Mladi radnik
2
1
|
01.06.2014 17:00 | Mali korak | 2 : 1 | Mladi radnik | |||||
01.06
17:00
Borac
OFK Povlen
3
4
|
01.06.2014 17:00 | Borac | 3 : 4 | OFK Povlen |
01.06
17:30
NepriÄava
Strmovo 1968
3
3
|
01.06.2014 17:30 | NepriÄava | 3 : 3 | Strmovo 1968 |
01.06
17:00
Brgule
Radnik
0
3
|
01.06.2014 17:00 | Brgule | 0 : 3 | Radnik | |||||
01.06
17:00
Vukona
Vrelo
5
1
|
01.06.2014 17:00 | Vukona | 5 : 1 | Vrelo | |||||
01.06
17:00
Strelac 001
Kolubara
1
1
|
01.06.2014 17:00 | Strelac 001 | 1 : 1 | Kolubara | |||||
01.06
17:00
Sloga
Jedinstvo
1
1
|
01.06.2014 17:00 | Sloga | 1 : 1 | Jedinstvo |
01.06
11:00
Sloga
Å arbane
0
8
|
01.06.2014 11:00 | Sloga | 0 : 8 | Å arbane | |||||
01.06
17:00
ÄuÄuge
ÄorÄe BodinoviÄ
2
5
|
01.06.2014 17:00 | ÄuÄuge | 2 : 5 | ÄorÄe BodinoviÄ | |||||
01.06
17:00
Zvizdar
Dokmir
2
1
|
01.06.2014 17:00 | Zvizdar | 2 : 1 | Dokmir | |||||
01.06
17:00
Pambukovica
OFK Paljuvi
3
3
|
01.06.2014 17:00 | Pambukovica | 3 : 3 | OFK Paljuvi |
01.06
17:30
BeoÄiÄ
Mladost
8
1
|
01.06.2014 17:30 | BeoÄiÄ | 8 : 1 | Mladost | |||||
01.06
17:30
GoŔa
Å umadinac
3
5
|
01.06.2014 17:30 | GoŔa | 3 : 5 | Šumadinac | |||||
01.06
17:30
Å umadija
OFK Blagotin
1
5
|
01.06.2014 17:30 | Å umadija | 1 : 5 | OFK Blagotin |
01.06
17:30
Jedinstvo
Trnava
3
1
|
01.06.2014 17:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Trnava | |||||
01.06
17:30
Morava (KS)
Ribnik
4
0
|
01.06.2014 17:30 | Morava (KS) | 4 : 0 | Ribnik | |||||
01.06
17:30
Partizan (G)
Lipar
5
1
|
01.06.2014 17:30 | Partizan (G) | 5 : 1 | Lipar | |||||
01.06
17:30
Partizan (M)
Dražmirovac
2
3
|
01.06.2014 17:30 | Partizan (M) | 2 : 3 | Dražmirovac | |||||
01.06
17:30
Morava (R)
Sloboda
2
0
|
01.06.2014 17:30 | Morava (R) | 2 : 0 | Sloboda |
01.06
17:30
Moravac
Mladost (R)
3
0
|
01.06.2014 17:30 | Moravac | 3 : 0 | Mladost (R) | |||||
01.06
17:30
Omladinac
OFK Borac
3
0
|
01.06.2014 17:30 | Omladinac | 3 : 0 | OFK Borac | |||||
01.06
17:30
ŽelezniÄar
BuduÄnost (L)
8
0
|
01.06.2014 17:30 | ŽelezniÄar | 8 : 0 | BuduÄnost (L) | |||||
01.06
17:30
Jedinstvo
ISK Izvor
0
3
|
01.06.2014 17:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | ISK Izvor | |||||
01.06
17:30
Polet
Sloboda
8
0
|
01.06.2014 17:30 | Polet | 8 : 0 | Sloboda | |||||
01.06
17:30
Popovac
Vihor
2
0
|
01.06.2014 17:30 | Popovac | 2 : 0 | Vihor |
01.06
17:00
BuduÄnost
Mladost Virine
4
0
|
01.06.2014 17:00 | BuduÄnost | 4 : 0 | Mladost Virine | |||||
01.06
17:00
Supska
Sloga
5
1
|
01.06.2014 17:00 | Supska | 5 : 1 | Sloga | |||||
01.06
17:00
OFK Batinac
OFK KruŔar
5
0
|
01.06.2014 17:00 | OFK Batinac | 5 : 0 | OFK KruŔar |
01.06
17:00
Planinac
Rudar (ST)
1
8
|
01.06.2014 17:00 | Planinac | 1 : 8 | Rudar (ST) | |||||
01.06
17:00
SindjeliÄ
Rudar (SR)
2
2
|
01.06.2014 17:00 | SindjeliÄ | 2 : 2 | Rudar (SR) | |||||
01.06
17:00
Mladost 1950
Mladi Radnik
4
2
|
01.06.2014 17:00 | Mladost 1950 | 4 : 2 | Mladi Radnik |
01.06
17:00
Vinogradar
Kamenorezac 76
1
4
|
01.06.2014 17:00 | Vinogradar | 1 : 4 | Kamenorezac 76 | |||||
01.06
17:00
Topoljak
FK Stari Trstenik
3
5
|
01.06.2014 17:00 | Topoljak | 3 : 5 | FK Stari Trstenik | |||||
01.06
17:00
RujiŔnik
Stevka Bozurevka
2
0
|
01.06.2014 17:00 | RujiŔnik | 2 : 0 | Stevka Bozurevka | |||||
01.06
17:00
Borjak 2013
Mladost
4
0
|
01.06.2014 17:00 | Borjak 2013 | 4 : 0 | Mladost |
01.06
17:00
Mladost (R)
Garevina
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Mladost (R) | 3 : 1 | Garevina | |||||
01.06
17:00
Mladi Gorani
Ratajac
0
3
|
01.06.2014 17:00 | Mladi Gorani | 0 : 3 | Ratajac |
01.06
17:00
Pasjak 2013
Žabare
2
6
|
01.06.2014 17:00 | Pasjak 2013 | 2 : 6 | Žabare | |||||
01.06
17:00
Gaglovo
Sokolovi
0
1
|
01.06.2014 17:00 | Gaglovo | 0 : 1 | Sokolovi | |||||
01.06
11:00
KruŔevica
Konjuh
5
5
|
01.06.2014 11:00 | KruŔevica | 5 : 5 | Konjuh | |||||
01.06
17:00
MeŔevo
Padež
2
2
|
01.06.2014 17:00 | MeŔevo | 2 : 2 | Padež | |||||
01.06
17:00
Srnje
Globoder
2
2
|
01.06.2014 17:00 | Srnje | 2 : 2 | Globoder |
01.06
17:00
Polet (Å )
OFK BuduÄnost
2
4
|
01.06.2014 17:00 | Polet (Å ) | 2 : 4 | OFK BuduÄnost | |||||
01.06
17:00
Polet (K)
Å titari
4
2
|
01.06.2014 17:00 | Polet (K) | 4 : 2 | Å titari | |||||
01.06
17:00
Jablanica
Modrica
1
3
|
01.06.2014 17:00 | Jablanica | 1 : 3 | Modrica | |||||
01.06
17:00
Grkljane
Bukovica
1
2
|
01.06.2014 17:00 | Grkljane | 1 : 2 | Bukovica | |||||
01.06
17:00
Rasinac
Zdravinje
3
8
|
01.06.2014 17:00 | Rasinac | 3 : 8 | Zdravinje | |||||
01.06
17:00
Drugari
Lipovac
1
2
|
01.06.2014 17:00 | Drugari | 1 : 2 | Lipovac |
01.06
17:30
Vojvodina
NaŔa Krajina
1
0
|
01.06.2014 17:30 | Vojvodina | 1 : 0 | NaŔa Krajina | |||||
01.06
17:30
JanoŔik
Solunac
8
2
|
01.06.2014 17:30 | JanoŔik | 8 : 2 | Solunac | |||||
01.06
17:30
Banat
Sloga
4
1
|
01.06.2014 17:30 | Banat | 4 : 1 | Sloga |
01.06
17:30
Jedinstvo
Vitorul
2
3
|
01.06.2014 17:30 | Jedinstvo | 2 : 3 | Vitorul | |||||
01.06
17:30
Vojvodina
Omladinac
3
0
|
01.06.2014 17:30 | Vojvodina | 3 : 0 | Omladinac |
01.06
17:00
Jedinstvo
Sloga
8
0
|
01.06.2014 17:00 | Jedinstvo | 8 : 0 | Sloga | |||||
01.06
17:00
OFK StajiÄevo
MSK
1
4
|
01.06.2014 17:00 | OFK StajiÄevo | 1 : 4 | MSK | |||||
01.06
17:00
Proleter
ASK
3
3
|
01.06.2014 17:00 | Proleter | 3 : 3 | ASK | |||||
01.06
17:00
TamiÅ”
Mladost
5
0
|
01.06.2014 17:00 | TamiÅ” | 5 : 0 | Mladost |
01.06
17:30
Vojvodina
Sloga
2
0
|
01.06.2014 17:30 | Vojvodina | 2 : 0 | Sloga | |||||
01.06
17:30
Car UroÅ”
OFK Kraljevci
4
3
|
01.06.2014 17:30 | Car UroÅ” | 4 : 3 | OFK Kraljevci | |||||
01.06
17:30
Mladost (B)
27. Oktobar
3
1
|
01.06.2014 17:30 | Mladost (B) | 3 : 1 | 27. Oktobar | |||||
01.06
17:30
KruŔedol
Planinac
8
1
|
01.06.2014 17:30 | KruŔedol | 8 : 1 | Planinac | |||||
01.06
17:30
Borac (S)
Polet
3
0
|
01.06.2014 17:30 | Borac (S) | 3 : 0 | Polet | |||||
01.06
17:30
Sremac
Borac (K)
0
2
|
01.06.2014 17:30 | Sremac | 0 : 2 | Borac (K) | |||||
01.06
17:30
Mladost (P)
FruŔkogorac
2
4
|
01.06.2014 17:30 | Mladost (P) | 2 : 4 | FruŔkogorac |
01.06
17:00
Polet
Sloga
7
2
|
01.06.2014 17:00 | Polet | 7 : 2 | Sloga | |||||
01.06
17:00
Sloboda
OFK BrestaÄ
1
2
|
01.06.2014 17:00 | Sloboda | 1 : 2 | OFK BrestaÄ | |||||
01.06
17:00
GraniÄar
Srem
5
0
|
01.06.2014 17:00 | GraniÄar | 5 : 0 | Srem | |||||
01.06
17:00
Vitez
Borac
1
3
|
01.06.2014 17:00 | Vitez | 1 : 3 | Borac | |||||
01.06
17:00
Lovac
Kameni
1
8
|
01.06.2014 17:00 | Lovac | 1 : 8 | Kameni |
01.06
Napredak
Sloga (Ä)
4
6
|
01.06.2014 | Napredak | 4 : 6 | Sloga (Ä) | |||||
01.06
Borac (R)
Sloga (Z-I)
3
0
|
01.06.2014 | Borac (R) | 3 : 0 | Sloga (Z-I) | |||||
01.06
Borac (VR)
Sremac
3
0
|
01.06.2014 | Borac (VR) | 3 : 0 | Sremac | |||||
01.06
OFK Bosut
Planinac
1
0
|
01.06.2014 | OFK Bosut | 1 : 0 | Planinac | |||||
01.06
BSK
Grgurevci
3
1
|
01.06.2014 | BSK | 3 : 1 | Grgurevci |
01.06
17:00
Sremac
OFK Bingula
3
1
|
01.06.2014 17:00 | Sremac | 3 : 1 | OFK Bingula | |||||
01.06
17:00
Borac
Jedinstvo
3
2
|
01.06.2014 17:00 | Borac | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
01.06
17:00
OFK BikiÄ
GraniÄar
3
2
|
01.06.2014 17:00 | OFK BikiÄ | 3 : 2 | GraniÄar | |||||
01.06
17:00
Jednota
Omladinac
1
2
|
01.06.2014 17:00 | Jednota | 1 : 2 | Omladinac |
01.06
17:30
Å umadinac (K)
Proleter
5
2
|
01.06.2014 17:30 | Å umadinac (K) | 5 : 2 | Proleter | |||||
01.06
17:30
BSK
20. Oktobar
6
3
|
01.06.2014 17:30 | BSK | 6 : 3 | 20. Oktobar | |||||
01.06
11:00
Vreoci
OFK Sokolovo
14
1
|
01.06.2014 11:00 | Vreoci | 14 : 1 | OFK Sokolovo |
01.06
11:00
BSK BorÄa
Jagodina
0
1
|
01.06.2014 11:00 | BSK BorÄa | 0 : 1 | Jagodina | |||||
01.06
13:00
Novi Pazar
ÄSK Pivara
2
1
|
01.06.2014 13:00 | Novi Pazar | 2 : 1 | ÄSK Pivara | |||||
01.06
11:00
RadniÄki 1923
Brodarac
1
1
|
01.06.2014 11:00 | RadniÄki 1923 | 1 : 1 | Brodarac | |||||
01.06
13:00
RadniÄki (P)
Borac
3
0
|
01.06.2014 13:00 | RadniÄki (P) | 3 : 0 | Borac | |||||
01.06
11:00
Vojvodina
Partizan
2
0
|
01.06.2014 11:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Partizan | |||||
01.06
17:30
Crvena zvezda
Napredak
2
1
|
01.06.2014 17:30 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Napredak |
01.06
10:00
RadniÄki (S)
Indeks
2
1
|
01.06.2014 10:00 | RadniÄki (S) | 2 : 1 | Indeks | |||||
01.06
10:00
Dinamo
Spartak
1
1
|
01.06.2014 10:00 | Dinamo | 1 : 1 | Spartak | |||||
01.06
10:00
InÄija
Banat
4
1
|
01.06.2014 10:00 | InÄija | 4 : 1 | Banat |
01.06
11:00
Jadran
Sloga (P)
2
4
|
01.06.2014 11:00 | Jadran | 2 : 4 | Sloga (P) | |||||
01.06
15:00
Javor
Takovo
3
1
|
01.06.2014 15:00 | Javor | 3 : 1 | Takovo | |||||
01.06
11:00
Mladost (L)
Metalac (GM)
2
1
|
01.06.2014 11:00 | Mladost (L) | 2 : 1 | Metalac (GM) |
01.06
10:00
RadniÄki (K)
Mladost (O)
3
0
|
01.06.2014 10:00 | RadniÄki (K) | 3 : 0 | Mladost (O) |
01.06
18:00
Dolina
Slavija
0
1
|
01.06.2014 18:00 | Dolina | 0 : 1 | Slavija |
01.06
11:00
Teleoptik
Jagodina
4
3
|
01.06.2014 11:00 | Teleoptik | 4 : 3 | Jagodina | |||||
01.06
11:00
Borac
OFK Beograd
2
2
|
01.06.2014 11:00 | Borac | 2 : 2 | OFK Beograd | |||||
01.06
11:00
Spartak
Sloboda Point
2
1
|
01.06.2014 11:00 | Spartak | 2 : 1 | Sloboda Point | |||||
01.06
13:00
Sloga (L)
Rad
3
3
|
01.06.2014 13:00 | Sloga (L) | 3 : 3 | Rad | |||||
01.06
13:00
Vojvodina
RadniÄki 1923
2
1
|
01.06.2014 13:00 | Vojvodina | 2 : 1 | RadniÄki 1923 | |||||
01.06
12:00
Crvena zvezda
ÄukariÄki
5
1
|
01.06.2014 12:00 | Crvena zvezda | 5 : 1 | ÄukariÄki |
01.06
12:00
Mladost (L)
InÄija
0
1
|
01.06.2014 12:00 | Mladost (L) | 0 : 1 | InÄija |
01.06
12:30
Sloga 1940
AS
3
0
|
01.06.2014 12:30 | Sloga 1940 | 3 : 0 | AS | |||||
01.06
10:00
Sevojno
BuduÄnost
4
1
|
01.06.2014 10:00 | Sevojno | 4 : 1 | BuduÄnost |
01.06
11:00
Borac (St)
Omladinac (O)
5
3
|
01.06.2014 11:00 | Borac (St) | 5 : 3 | Omladinac (O) |
01.06
13:00
ÄukariÄki
Nacional
6
0
|
01.06.2014 13:00 | ÄukariÄki | 6 : 0 | Nacional | |||||
01.06
13:00
Rad
Sloboda Point
2
0
|
01.06.2014 13:00 | Rad | 2 : 0 | Sloboda Point | |||||
01.06
11:00
Zemun
Borac
0
0
|
01.06.2014 11:00 | Zemun | 0 : 0 | Borac | |||||
01.06
13:00
Partizan
Loznica
8
0
|
01.06.2014 13:00 | Partizan | 8 : 0 | Loznica | |||||
01.06
16:30
Brodarac
Napredak
0
0
|
01.06.2014 16:30 | Brodarac | 0 : 0 | Napredak | |||||
01.06
13:00
Smederevo
Savacijum
0
4
|
01.06.2014 13:00 | Smederevo | 0 : 4 | Savacijum |
01.06
11:00
FAP
VrnjaÄka Banja
3
1
|
01.06.2014 11:00 | FAP | 3 : 1 | VrnjaÄka Banja | |||||
01.06
10:00
Javor
Bane
2
2
|
01.06.2014 10:00 | Javor | 2 : 2 | Bane | |||||
01.06
10:00
BuduÄnost
Bubamara
0
2
|
01.06.2014 10:00 | BuduÄnost | 0 : 2 | Bubamara | |||||
01.06
10:00
Sloga 1940
DragaÄevo
1
3
|
01.06.2014 10:00 | Sloga 1940 | 1 : 3 | DragaÄevo |
01.06
10:00
Spartak
RadniÄki 1905
7
0
|
01.06.2014 10:00 | Spartak | 7 : 0 | RadniÄki 1905 |
01.06
17:00
RadniÄki 1927
HajduÄica
1
4
|
01.06.2014 17:00 | RadniÄki 1927 | 1 : 4 | HajduÄica | |||||
01.06
17:00
VrŔac
BAK
1
1
|
01.06.2014 17:00 | VrŔac | 1 : 1 | BAK |
01.06
13:00
Dinamo
Petar UroŔev
5
1
|
01.06.2014 13:00 | Dinamo | 5 : 1 | Petar UroŔev | |||||
01.06
10:00
Mika AntiÄ
BSK
6
3
|
01.06.2014 10:00 | Mika AntiÄ | 6 : 3 | BSK | |||||
01.06
11:00
Strela
Mladost (V)
0
14
|
01.06.2014 11:00 | Strela | 0 : 14 | Mladost (V) |
01.06
18:00
Jedinstvo SteviÄ
Borac (S)
3
0
|
01.06.2014 18:00 | Jedinstvo SteviÄ | 3 : 0 | Borac (S) |
01.06
11:00
Mladi radnik
ŽelezniÄar
20
0
|
01.06.2014 11:00 | Mladi radnik | 20 : 0 | ŽelezniÄar |
01.06
Kosmet
Pazar Juniors
2
3
|
01.06.2014 | Kosmet | 2 : 3 | Pazar Juniors | |||||
01.06
TrepÄa
OFK Vlada DimitrijeviÄ
0
0
|
01.06.2014 | TrepÄa | 0 : 0 | OFK Vlada DimitrijeviÄ |
01.06
10:00
Vinogradar
TSC
1
3
|
01.06.2014 10:00 | Vinogradar | 1 : 3 | TSC | |||||
01.06
09:30
ObiliÄ
Dribling
2
6
|
01.06.2014 09:30 | ObiliÄ | 2 : 6 | Dribling |
01.06
10:00
Apolon 4 I
Gruža
13
0
|
01.06.2014 10:00 | Apolon 4 I | 13 : 0 | Gruža | |||||
01.06
09:00
Duljaj
Å umadija
2
0
|
01.06.2014 09:00 | Duljaj | 2 : 0 | Å umadija |
01.06
Pionir 028
Rudar (KM)
0
1
|
01.06.2014 | Pionir 028 | 0 : 1 | Rudar (KM) | |||||
01.06
Kosmet
Pazar Juniors
2
4
|
01.06.2014 | Kosmet | 2 : 4 | Pazar Juniors |
01.06
19:00
Planinka PV
Crvenka
37
25
|
01.06.2014 19:00 | Planinka PV | 37 : 25 | Crvenka | |||||
01.06
19:00
Jagodina
Sloga
27
27
|
01.06.2014 19:00 | Jagodina | 27 : 27 | Sloga | |||||
01.06
19:00
Metalac
Dinamo
25
27
|
01.06.2014 19:00 | Metalac | 25 : 27 | Dinamo |
01.06
19:00
Metalac
RadniÄki
27
36
|
01.06.2014 19:00 | Metalac | 27 : 36 | RadniÄki | |||||
01.06
19:00
Sloga
Proleter
30
39
|
01.06.2014 19:00 | Sloga | 30 : 39 | Proleter |
01.06
16:00
Blue Dragons Beograd
Wild Boars Kragujevac
0
30
|
01.06.2014 16:00 | Blue Dragons Beograd | 0 : 30 | Wild Boars Kragujevac |
01.06
15:30
Sirmium Legionaries SM
Celtis Sombor
48
0
|
01.06.2014 15:30 | Sirmium Legionaries SM | 48 : 0 | Celtis Sombor |
01.06
16:00
Pastuvi Požarevac
Pirates Zemun
14
13
|
01.06.2014 16:00 | Pastuvi Požarevac | 14 : 13 | Pirates Zemun |