11.06
17:30
Šumadija
Rudar
0
0
|
11.06.2014 17:30 | Šumadija | 0 : 0 | Rudar | |||||
11.06
17:30
Loznica
Jošanica ND 2011
4
0
|
11.06.2014 17:30 | Loznica | 4 : 0 | Jošanica ND 2011 | |||||
11.06
17:30
Sloboda
Seljak
1
2
|
11.06.2014 17:30 | Sloboda | 1 : 2 | Seljak | |||||
11.06
17:30
Šapine
Krušik
0
0
|
11.06.2014 17:30 | Šapine | 0 : 0 | Krušik | |||||
11.06
17:30
Bane
Mačva
0
2
|
11.06.2014 17:30 | Bane | 0 : 2 | Mačva | |||||
11.06
17:30
Partizan
Polet
1
3
|
11.06.2014 17:30 | Partizan | 1 : 3 | Polet | |||||
11.06
17:30
Železničar
GFK Jasenica 1911
1
0
|
11.06.2014 17:30 | Železničar | 1 : 0 | GFK Jasenica 1911 | |||||
11.06
17:30
Pobeda
Mladi radnik
4
1
|
11.06.2014 17:30 | Pobeda | 4 : 1 | Mladi radnik |
11.06
17:30
Železnik Lasta
BASK
3
1
|
11.06.2014 17:30 | Železnik Lasta | 3 : 1 | BASK | |||||
11.06
17:30
Šumadija
Budućnost
5
1
|
11.06.2014 17:30 | Šumadija | 5 : 1 | Budućnost | |||||
11.06
17:30
Radnički (O)
Srem
4
1
|
11.06.2014 17:30 | Radnički (O) | 4 : 1 | Srem | |||||
11.06
17:30
Kolubara
Turbina
2
2
|
11.06.2014 17:30 | Kolubara | 2 : 2 | Turbina | |||||
11.06
17:30
Dorćol
IM Rakovica
4
0
|
11.06.2014 17:30 | Dorćol | 4 : 0 | IM Rakovica | |||||
11.06
17:30
OFK Mladenovac
Hajduk
1
4
|
11.06.2014 17:30 | OFK Mladenovac | 1 : 4 | Hajduk | |||||
11.06
17:30
Sopot
Lokomotiva
3
0
|
11.06.2014 17:30 | Sopot | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
11.06
17:30
Žarkovo
Zemun
1
1
|
11.06.2014 17:30 | Žarkovo | 1 : 1 | Zemun |
11.06
17:30
Dragačevo
Metalac
2
1
|
11.06.2014 17:30 | Dragačevo | 2 : 1 | Metalac | |||||
11.06
17:30
Šumadija 1903
Arsenal
1
2
|
11.06.2014 17:30 | Šumadija 1903 | 1 : 2 | Arsenal | |||||
11.06
17:30
Vodojaža
Omladinac
2
1
|
11.06.2014 17:30 | Vodojaža | 2 : 1 | Omladinac | |||||
11.06
17:30
Slavija
Polet
1
0
|
11.06.2014 17:30 | Slavija | 1 : 0 | Polet | |||||
11.06
17:30
Mokra Gora
Takovo
2
0
|
11.06.2014 17:30 | Mokra Gora | 2 : 0 | Takovo | |||||
11.06
17:30
Trepča
Rudar
2
2
|
11.06.2014 17:30 | Trepča | 2 : 2 | Rudar | |||||
11.06
17:30
Karađorđe
Tutin
3
1
|
11.06.2014 17:30 | Karađorđe | 3 : 1 | Tutin | |||||
11.06
17:30
Sloboda
Orlovac
2
1
|
11.06.2014 17:30 | Sloboda | 2 : 1 | Orlovac |
11.06
17:30
Gruža
Obilić
4
2
|
11.06.2014 17:30 | Gruža | 4 : 2 | Obilić | |||||
11.06
17:30
Šumadija
Karađorđe
2
5
|
11.06.2014 17:30 | Šumadija | 2 : 5 | Karađorđe | |||||
11.06
17:30
Sloga
Homoljac
4
2
|
11.06.2014 17:30 | Sloga | 4 : 2 | Homoljac | |||||
11.06
17:30
Napredak
VGSK
1
1
|
11.06.2014 17:30 | Napredak | 1 : 1 | VGSK | |||||
11.06
17:30
Šumadinac (B)
Morava
3
0
|
11.06.2014 17:30 | Šumadinac (B) | 3 : 0 | Morava | |||||
11.06
17:30
Železničar
Udarnik
9
1
|
11.06.2014 17:30 | Železničar | 9 : 1 | Udarnik | |||||
11.06
17:30
Šumadinac 1913
Zvižd
3
2
|
11.06.2014 17:30 | Šumadinac 1913 | 3 : 2 | Zvižd | |||||
11.06
17:30
Borac
Mladi radnik
3
1
|
11.06.2014 17:30 | Borac | 3 : 1 | Mladi radnik |
11.06
17:30
Sloga (P)
Sloga 1940
0
0
|
11.06.2014 17:30 | Sloga (P) | 0 : 0 | Sloga 1940 | |||||
11.06
17:30
Borac
Sloga (S)
3
1
|
11.06.2014 17:30 | Borac | 3 : 1 | Sloga (S) | |||||
11.06
17:30
Jedinstvo (UB)
Radnički Stobeks
2
3
|
11.06.2014 17:30 | Jedinstvo (UB) | 2 : 3 | Radnički Stobeks | |||||
11.06
17:30
Budućnost
Sevojno
2
0
|
11.06.2014 17:30 | Budućnost | 2 : 0 | Sevojno | |||||
11.06
17:30
Ribnica
Radnički (V)
1
1
|
11.06.2014 17:30 | Ribnica | 1 : 1 | Radnički (V) | |||||
11.06
17:30
Polimlje
Zlatar
1
1
|
11.06.2014 17:30 | Polimlje | 1 : 1 | Zlatar | |||||
11.06
17:30
FAP
Mladost (DD)
3
0
|
11.06.2014 17:30 | FAP | 3 : 0 | Mladost (DD) | |||||
11.06
17:30
Jedinstvo 1945
Brezovica
1
2
|
11.06.2014 17:30 | Jedinstvo 1945 | 1 : 2 | Brezovica |
11.06
17:30
Železničar
Balkan Mirijevo
0
0
|
11.06.2014 17:30 | Železničar | 0 : 0 | Balkan Mirijevo | |||||
11.06
17:30
Grafičar
Radnički (R)
1
2
|
11.06.2014 17:30 | Grafičar | 1 : 2 | Radnički (R) | |||||
11.06
17:30
Baćevac
PKB
2
1
|
11.06.2014 17:30 | Baćevac | 2 : 1 | PKB | |||||
11.06
17:30
Lepušnica
IMT
0
1
|
11.06.2014 17:30 | Lepušnica | 0 : 1 | IMT | |||||
11.06
17:30
Crvena zvezda (MML)
Palilulac
3
0
|
11.06.2014 17:30 | Crvena zvezda (MML) | 3 : 0 | Palilulac | |||||
11.06
17:30
Resnik
Sremčica
1
0
|
11.06.2014 17:30 | Resnik | 1 : 0 | Sremčica | |||||
11.06
17:30
GSP Polet
Vrčin
2
0
|
11.06.2014 17:30 | GSP Polet | 2 : 0 | Vrčin |
11.06
18:00
Grdica
Budućnost
2
1
|
11.06.2014 18:00 | Grdica | 2 : 1 | Budućnost | |||||
11.06
18:00
Ibar
Pazar Juniors 2011
2
1
|
11.06.2014 18:00 | Ibar | 2 : 1 | Pazar Juniors 2011 | |||||
11.06
18:00
Radnički
Lazac
2
1
|
11.06.2014 18:00 | Radnički | 2 : 1 | Lazac | |||||
11.06
18:00
Goč
Braća Vuković
0
1
|
11.06.2014 18:00 | Goč | 0 : 1 | Braća Vuković | |||||
11.06
18:00
Granit
Morava
5
0
|
11.06.2014 18:00 | Granit | 5 : 0 | Morava | |||||
11.06
18:00
Kraljevo Hajduk
Ribnica
0
4
|
11.06.2014 18:00 | Kraljevo Hajduk | 0 : 4 | Ribnica | |||||
11.06
18:00
Mataruge
Borac (V)
4
2
|
11.06.2014 18:00 | Mataruge | 4 : 2 | Borac (V) | |||||
11.06
18:00
Radnik
Polet
2
1
|
11.06.2014 18:00 | Radnik | 2 : 1 | Polet |
11.06
17:00
Polet
Jug Bogdan
1
2
|
11.06.2014 17:00 | Polet | 1 : 2 | Jug Bogdan | |||||
11.06
17:00
Kosovac
Omladinac
5
0
|
11.06.2014 17:00 | Kosovac | 5 : 0 | Omladinac | |||||
11.06
17:00
Trbunje
Pobeda
3
0
|
11.06.2014 17:00 | Trbunje | 3 : 0 | Pobeda | |||||
11.06
17:00
Partizanski put
Borac
3
0
|
11.06.2014 17:00 | Partizanski put | 3 : 0 | Borac | |||||
11.06
17:00
Jastrebac
Dunđerski
5
1
|
11.06.2014 17:00 | Jastrebac | 5 : 1 | Dunđerski | |||||
11.06
17:00
Dobrič
Kosanica
0
2
|
11.06.2014 17:00 | Dobrič | 0 : 2 | Kosanica | |||||
11.06
17:00
N.S. Tatko
Svetlost
0
0
|
11.06.2014 17:00 | N.S. Tatko | 0 : 0 | Svetlost |
11.06
17:30
Brestovac
Sloga
1
1
|
11.06.2014 17:30 | Brestovac | 1 : 1 | Sloga | |||||
11.06
17:30
Slatina
Rudna Glava
2
0
|
11.06.2014 17:30 | Slatina | 2 : 0 | Rudna Glava | |||||
11.06
17:30
Nemetali
Rajac
3
0
|
11.06.2014 17:30 | Nemetali | 3 : 0 | Rajac | |||||
11.06
17:30
Poreč
Zlot
3
0
|
11.06.2014 17:30 | Poreč | 3 : 0 | Zlot | |||||
11.06
17:30
Branik
Ključ
4
4
|
11.06.2014 17:30 | Branik | 4 : 4 | Ključ |
11.06
17:00
Budućnost (G)
Mladost (BP)
6
3
|
11.06.2014 17:00 | Budućnost (G) | 6 : 3 | Mladost (BP) | |||||
11.06
17:00
ŽSK
Sutjeska
7
2
|
11.06.2014 17:00 | ŽSK | 7 : 2 | Sutjeska | |||||
11.06
10:00
Kabel
Jedinstvo
3
1
|
11.06.2014 10:00 | Kabel | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.06
17:00
Vojvodina (T)
Mladost (NS)
3
4
|
11.06.2014 17:00 | Vojvodina (T) | 3 : 4 | Mladost (NS) | |||||
11.06
17:00
Veternik
Petrovaradin
2
3
|
11.06.2014 17:00 | Veternik | 2 : 3 | Petrovaradin | |||||
11.06
17:00
TSK
Budućnost (M)
4
1
|
11.06.2014 17:00 | TSK | 4 : 1 | Budućnost (M) | |||||
11.06
17:00
Vojvodina (BG)
Tvrdjava
3
1
|
11.06.2014 17:00 | Vojvodina (BG) | 3 : 1 | Tvrdjava | |||||
11.06
17:00
Borac
Mladost (T)
3
1
|
11.06.2014 17:00 | Borac | 3 : 1 | Mladost (T) |
11.06
17:30
OFK Zabrežje
Strelac
3
2
|
11.06.2014 17:30 | OFK Zabrežje | 3 : 2 | Strelac | |||||
11.06
17:30
Stepojevac VAGA
Budućnost
1
0
|
11.06.2014 17:30 | Stepojevac VAGA | 1 : 0 | Budućnost | |||||
11.06
17:30
Prva Iskra
Borac
7
3
|
11.06.2014 17:30 | Prva Iskra | 7 : 3 | Borac |
11.06
17:30
Žabare
Misača
1
0
|
11.06.2014 17:30 | Žabare | 1 : 0 | Misača | |||||
11.06
17:30
Mladi rudar
Jasenica
3
1
|
11.06.2014 17:30 | Mladi rudar | 3 : 1 | Jasenica | |||||
11.06
17:30
BSK
Proleter
5
1
|
11.06.2014 17:30 | BSK | 5 : 1 | Proleter | |||||
11.06
17:30
Trnava
Sloga
2
2
|
11.06.2014 17:30 | Trnava | 2 : 2 | Sloga | |||||
11.06
17:30
Mladost
Kopljari
1
3
|
11.06.2014 17:30 | Mladost | 1 : 3 | Kopljari |
11.06
18:00
Sloga Mat
Dumača
2
0
|
11.06.2014 18:00 | Sloga Mat | 2 : 0 | Dumača | |||||
11.06
18:00
Borac
Trešnjevka
3
2
|
11.06.2014 18:00 | Borac | 3 : 2 | Trešnjevka | |||||
11.06
18:00
Radnički
Mrovska
5
2
|
11.06.2014 18:00 | Radnički | 5 : 2 | Mrovska |
11.06
17:30
Blagaja
Glumač
2
1
|
11.06.2014 17:30 | Blagaja | 2 : 1 | Glumač | |||||
11.06
17:30
Plavi tok
Pobeda
3
2
|
11.06.2014 17:30 | Plavi tok | 3 : 2 | Pobeda | |||||
11.06
17:30
Ježevica
Duškovci
0
2
|
11.06.2014 17:30 | Ježevica | 0 : 2 | Duškovci | |||||
11.06
17:30
Borac
Avijatičar
1
2
|
11.06.2014 17:30 | Borac | 1 : 2 | Avijatičar | |||||
11.06
17:30
Lauš
Gorobilje
5
0
|
11.06.2014 17:30 | Lauš | 5 : 0 | Gorobilje | |||||
11.06
17:30
Trešnjica
Savinac
1
3
|
11.06.2014 17:30 | Trešnjica | 1 : 3 | Savinac | |||||
11.06
17:30
Dobrinjac
Lazarica
0
1
|
11.06.2014 17:30 | Dobrinjac | 0 : 1 | Lazarica |
11.06
18:00
Ratar
Urovica
3
0
|
11.06.2014 18:00 | Ratar | 3 : 0 | Urovica | |||||
11.06
18:00
Graničar
Čubra
0
7
|
11.06.2014 18:00 | Graničar | 0 : 7 | Čubra | |||||
11.06
18:00
OFK Sikole
Slatina
1
2
|
11.06.2014 18:00 | OFK Sikole | 1 : 2 | Slatina |
11.06
18:00
Karaš (J)
Karaš (K)
3
1
|
11.06.2014 18:00 | Karaš (J) | 3 : 1 | Karaš (K) | |||||
11.06
18:00
Partizan (U)
Hajduk
2
0
|
11.06.2014 18:00 | Partizan (U) | 2 : 0 | Hajduk | |||||
11.06
18:00
Ratar
Hajdučica
3
1
|
11.06.2014 18:00 | Ratar | 3 : 1 | Hajdučica | |||||
11.06
18:00
Vinogradar
Ševac
2
3
|
11.06.2014 18:00 | Vinogradar | 2 : 3 | Ševac | |||||
11.06
18:00
Borac (VS)
Partizan (K)
3
0
|
11.06.2014 18:00 | Borac (VS) | 3 : 0 | Partizan (K) | |||||
11.06
18:00
Dunav
Potporanj
3
2
|
11.06.2014 18:00 | Dunav | 3 : 2 | Potporanj | |||||
11.06
18:00
Jedinstvo
Borac (VG)
4
4
|
11.06.2014 18:00 | Jedinstvo | 4 : 4 | Borac (VG) | |||||
11.06
18:00
Dobrica
Vladimirovac
3
4
|
11.06.2014 18:00 | Dobrica | 3 : 4 | Vladimirovac |
11.06
17:30
Jedinstvo (SK)
Obilić
0
3
|
11.06.2014 17:30 | Jedinstvo (SK) | 0 : 3 | Obilić | |||||
11.06
17:30
Sloga
Tromedja
10
0
|
11.06.2014 17:30 | Sloga | 10 : 0 | Tromedja | |||||
11.06
17:30
Tisa B (A)
Slavija
8
1
|
11.06.2014 17:30 | Tisa B (A) | 8 : 1 | Slavija | |||||
11.06
17:30
Jedinstvo (M)
Radnički Gladiolus
1
4
|
11.06.2014 17:30 | Jedinstvo (M) | 1 : 4 | Radnički Gladiolus | |||||
11.06
17:30
Hajduk
Horgoš 1911
3
8
|
11.06.2014 17:30 | Hajduk | 3 : 8 | Horgoš 1911 | |||||
11.06
17:30
Graničar
Potisje
0
0
|
11.06.2014 17:30 | Graničar | 0 : 0 | Potisje |
11.06
17:00
Šajkaš 1908
Sremac Beomal
0
1
|
11.06.2014 17:00 | Šajkaš 1908 | 0 : 1 | Sremac Beomal | |||||
11.06
17:00
Fruškogorski partizan
Omladinac
3
0
|
11.06.2014 17:00 | Fruškogorski partizan | 3 : 0 | Omladinac | |||||
11.06
17:00
Čenej
Vinogradar
2
3
|
11.06.2014 17:00 | Čenej | 2 : 3 | Vinogradar | |||||
11.06
17:00
Tatra
Proleter
1
2
|
11.06.2014 17:00 | Tatra | 1 : 2 | Proleter | |||||
11.06
17:00
Bačka
Fruškogorac
1
9
|
11.06.2014 17:00 | Bačka | 1 : 9 | Fruškogorac | |||||
11.06
17:00
Borac
Sirig
2
1
|
11.06.2014 17:00 | Borac | 2 : 1 | Sirig | |||||
11.06
17:00
Dinamo
Sofeks
1
1
|
11.06.2014 17:00 | Dinamo | 1 : 1 | Sofeks | |||||
11.06
17:00
OFK Futog
Slavija
4
3
|
11.06.2014 17:00 | OFK Futog | 4 : 3 | Slavija | |||||
11.06
17:00
Železničar
Susek
0
3
|
11.06.2014 17:00 | Železničar | 0 : 3 | Susek |
11.06
17:00
Venčani
Šamot
5
1
|
11.06.2014 17:00 | Venčani | 5 : 1 | Šamot |
11.06
17:00
Borac
Mali korak
3
2
|
11.06.2014 17:00 | Borac | 3 : 2 | Mali korak | |||||
11.06
17:00
OFK Povlen
Jadar 2013
1
2
|
11.06.2014 17:00 | OFK Povlen | 1 : 2 | Jadar 2013 | |||||
11.06
17:00
Dupljaj
Rakac Stave
1
1
|
11.06.2014 17:00 | Dupljaj | 1 : 1 | Rakac Stave | |||||
11.06
17:00
Mladi radnik
Mladost
1
5
|
11.06.2014 17:00 | Mladi radnik | 1 : 5 | Mladost | |||||
11.06
17:00
Zabari
Zadrugar
3
0
|
11.06.2014 17:00 | Zabari | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
11.06
17:00
Bujacic
Kotešica
3
5
|
11.06.2014 17:00 | Bujacic | 3 : 5 | Kotešica | |||||
11.06
17:00
Gradac
Lukavac
3
1
|
11.06.2014 17:00 | Gradac | 3 : 1 | Lukavac |
11.06
18:00
Mladost (GM)
Polet
3
1
|
11.06.2014 18:00 | Mladost (GM) | 3 : 1 | Polet | |||||
11.06
18:00
Vihor
Jedinstvo
3
0
|
11.06.2014 18:00 | Vihor | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
11.06
18:00
Sloboda
Omladinac
1
1
|
11.06.2014 18:00 | Sloboda | 1 : 1 | Omladinac | |||||
11.06
18:00
ISK Izvor
Moravac
0
1
|
11.06.2014 18:00 | ISK Izvor | 0 : 1 | Moravac | |||||
11.06
18:00
Budućnost (L)
Heroj
0
1
|
11.06.2014 18:00 | Budućnost (L) | 0 : 1 | Heroj | |||||
11.06
18:00
OFK Borac
Mladost (R)
3
0
|
11.06.2014 18:00 | OFK Borac | 3 : 0 | Mladost (R) |
11.06
17:30
Zmajevac
OFK Budućnost
0
8
|
11.06.2014 17:30 | Zmajevac | 0 : 8 | OFK Budućnost | |||||
11.06
17:30
Trmčare
Štitari
2
0
|
11.06.2014 17:30 | Trmčare | 2 : 0 | Štitari | |||||
11.06
17:30
Polet (Š)
Modrica
2
1
|
11.06.2014 17:30 | Polet (Š) | 2 : 1 | Modrica | |||||
11.06
17:30
Polet (K)
Bukovica
2
4
|
11.06.2014 17:30 | Polet (K) | 2 : 4 | Bukovica | |||||
11.06
17:30
Jablanica
Zdravinje
6
4
|
11.06.2014 17:30 | Jablanica | 6 : 4 | Zdravinje | |||||
11.06
17:30
Grkljane
Lipovac
2
1
|
11.06.2014 17:30 | Grkljane | 2 : 1 | Lipovac | |||||
11.06
17:30
Rasinac
Drugari
0
4
|
11.06.2014 17:30 | Rasinac | 0 : 4 | Drugari |
11.06
10:00
Vojvodina
Inđija
2
1
|
11.06.2014 10:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Inđija |
11.06
16:00
Čantavir
Vinogradar
3
0
|
11.06.2014 16:00 | Čantavir | 3 : 0 | Vinogradar |
11.06
13:00
Sloboda Point
Crvena zvezda
1
2
|
11.06.2014 13:00 | Sloboda Point | 1 : 2 | Crvena zvezda |
11.06
17:00
Subotica
Obilić
3
0
|
11.06.2014 17:00 | Subotica | 3 : 0 | Obilić |
11.06
20:00
Mega Basket
Crvena zvezda
95
101
|
11.06.2014 20:00 | Mega Basket | 95 : 101 | Crvena zvezda | 0:2 |
11.06
Mokra Gora
Crvenka
34
30
|
11.06.2014 | Mokra Gora | 34 : 30 | Crvenka | |||||
11.06
Jagodina
Metalac
32
30
|
11.06.2014 | Jagodina | 32 : 30 | Metalac | |||||
11.06
Sloga
Požarevac
31
25
|
11.06.2014 | Sloga | 31 : 25 | Požarevac |