XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2011 17:00 Slatina - Timočanin 2:2
2 28.08.2011 17:00 FUD - Slatina 0:1
3 04.09.2011 16:30 Slatina - Kablovi 3:1
4 10.09.2011 16:30 Morava (Ć) - Slatina 2:0
5 18.09.2011 16:00 Slatina - Ozren 5:2
6 25.09.2011 16:00 Pepeljevac - Slatina 3:2
7 02.10.2011 15:30 Slatina - Rembas 1:3
8 09.10.2011 15:30 Slatina - SFS Borac 0:3
9 15.10.2011 15:00 Đerdap - Slatina 3:0
10 23.10.2011 15:00 Slatina - Majdanpek 0:3
11 30.10.2011 14:00 Župa - Slatina 2:1
12 06.11.2011 14:00 Slatina - Jedinstvo (P) 2:2
13 12.11.2011 13:30 Dunav - Slatina 1:0
14 20.11.2011 13:30 Slatina - Napredak 0:3
15 27.11.2011 13:00 Juhor - Slatina 5:2
16 18.03.2012 15:00 Timočanin - Slatina 4:1
17 25.03.2012 15:00 Slatina - FUD 2:1
18 31.03.2012 15:30 Kablovi - Slatina 6:0
19 08.04.2012 16:00 Slatina - Morava (Ć) 1:3
20 14.04.2012 16:00 Ozren - Slatina 1:0
21 18.04.2012 16:00 Slatina - Pepeljevac 3:2
22 22.04.2012 16:30 Rembas - Slatina 3:1
23 28.04.2012 16:30 SFS Borac - Slatina 5:0
24 05.05.2012 16:30 Slatina - Đerdap 0:2
25 13.05.2012 16:30 Majdanpek - Slatina 5:0
26 16.05.2012 16:30 Slatina - Župa 0:3
27 20.05.2012 17:00 Jedinstvo (P) - Slatina 8:0
28 27.05.2012 17:00 Slatina - Dunav 1:5
29 02.06.2012 17:30 Napredak - Slatina 3:1
30 06.06.2012 17:30 Slatina - Juhor 1:8
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Istok" Morava (Ć) 30 21 3 6 66
2 Baraž Nije ostvaren plasman u baražu, ekipa Dubočice 1923 je bila bolja u dvomeču! Jedinstvo (P) 30 16 9 5 57
3 Kablovi 30 16 2 12 50
4 Đerdap (-1) 30 16 2 12 49
5 Napredak 30 16 1 13 49
6 Župa 30 14 3 13 45
7 Rembas 30 13 4 13 43
8 Timočanin (-1) 30 12 7 11 42
9 Majdanpek 30 13 3 14 42
10 Juhor (-1) 30 13 4 13 42
11 Ozren 30 13 3 14 42
12 Pepeljevac 30 11 7 12 40
13 Dunav 30 12 4 14 40
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravska okružna liga SFS Borac 30 12 3 15 39
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga FUD 30 7 3 20 24
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Borska okružna liga Slatina (-16) 30 5 2 23 1