XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2010 17:00 Borac - Rubin 3:0
2 29.08.2010 17:00 Omladinac - Borac 2:1
3 04.09.2010 17:00 Borac - Mladost 2:0
4 08.09.2010 17:00 Mladi Radnik - Borac 1:2
5 11.09.2010 17:00 Borac - Sloga 3:0
6 18.09.2010 17:00 Jedinstvo - Borac 1:1
7 25.09.2010 17:00 Borac - Gornji Stepoš 1:4
8 Donji Kopaonik - Borac 4:1
9 Borac - Pobeda 7:0
10 Kupci - Borac 10:3
11 Borac - 13.April 1:3
12 Borac - Belović 3:1
13 Župski biseri - Borac 0:3
14 Borac - Pakasnica 4:1
15 Jastrebac - Borac 6:0
16 20.03.2011 16:00 Rubin - Borac 0:3
17 26.03.2011 16:00 Borac - Omladinac 1:1
18 03.04.2011 16:00 Mladost - Borac 3:2
19 09.04.2011 16:00 Borac - Mladi Radnik 0:0
20 17.04.2011 16:00 Sloga - Borac 4:1
21 23.04.2011 16:00 Borac - Jedinstvo 1:0
22 01.05.2011 16:00 Gornji Stepoš - Borac 2:1
23 07.05.2011 Borac - Donji Kopaonik 4:2
24 16:00 Pobeda - Borac 1:1
25 14.05.2011 16:00 Borac - Kupci 3:0
26 22.05.2011 16:00 13.April - Borac 0:0
27 29.05.2011 16:00 Belović - Borac 5:2
28 29.05.2011 16:00 Borac - Župski biseri 7:4
29 05.06.2011 16:00 Pakasnica - Borac 0:3
30 11.06.2011 16:00 Borac - Jastrebac 4:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Donji Kopaonik 30 20 2 8 62
2 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Jastrebac 30 18 3 9 57
3 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Gornji Stepoš 30 17 4 9 55
4 Beleška: Igraće u novoformiranoj ligi Gradska liga Kruševac Kupci 30 17 2 11 53
5 Beleška: Igraće u novoformiranoj ligi Gradska liga Kruševac 13.April 30 16 4 10 52
6 Omladinac 30 16 4 10 52
7 Župski biseri 30 16 3 11 51
8 Borac 30 15 5 10 50
9 Mladost 30 15 2 13 47
10 Beleška: Igraće u novoformiranoj ligi Gradska liga Kruševac Belović 30 14 3 13 45
11 Sloga 30 13 4 13 43
12 Mladi Radnik 30 13 3 14 42
13 Pobeda 30 9 2 19 29
14 Jedinstvo 30 7 4 19 25
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Aleksandrovac Rubin 30 6 1 23 19
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Kruševac grupa "Morava" Pakasnica 30 5 0 25 15