XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.08.2010 17:00 Kupci - Omladinac 3:0
2 29.08.2010 17:00 Mladost - Kupci 1:2
3 05.09.2010 17:00 Kupci - Mladi Radnik 4:0
4 08.09.2010 17:00 Sloga - Kupci 3:3
5 12.09.2010 17:00 Kupci - Jedinstvo 4:2
6 19.09.2010 17:00 Gornji Stepoš - Kupci 1:0
7 26.09.2010 17:00 Kupci - Donji Kopaonik 3:1
8 Pobeda - Kupci 0:2
9 Kupci - 13.April 7:2
10 Kupci - Borac 10:3
11 Belović - Kupci 3:2
12 Kupci - Župski biseri 5:1
13 Pakasnica - Kupci 3:2
14 Kupci - Jastrebac 7:2
15 Rubin - Kupci 1:5
16 20.03.2011 16:00 Omladinac - Kupci 5:0
17 27.03.2011 16:00 Kupci - Mladost 4:2
18 03.04.2011 16:00 Mladi Radnik - Kupci 4:1
19 10.04.2011 16:00 Kupci - Sloga 5:2
20 16.04.2011 16:00 Jedinstvo - Kupci 6:1
21 24.04.2011 16:00 Kupci - Gornji Stepoš 2:2
22 30.04.2011 16:00 Donji Kopaonik - Kupci 7:2
23 08.05.2011 Kupci - Pobeda 4:1
24 16:00 13.April - Kupci 4:1
25 14.05.2011 16:00 Borac - Kupci 3:0
26 22.05.2011 16:00 Kupci - Belović 6:1
27 28.05.2011 16:00 Župski biseri - Kupci 3:0
28 16:00 Kupci - Pakasnica 3:0
29 05.06.2011 16:00 Jastrebac - Kupci 3:0
30 12.06.2011 16:00 Kupci - Rubin 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Donji Kopaonik 30 20 2 8 62
2 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Jastrebac 30 18 3 9 57
3 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Gornji Stepoš 30 17 4 9 55
4 Beleška: Igraće u novoformiranoj ligi Gradska liga Kruševac Kupci 30 17 2 11 53
5 Beleška: Igraće u novoformiranoj ligi Gradska liga Kruševac 13.April 30 16 4 10 52
6 Omladinac 30 16 4 10 52
7 Župski biseri 30 16 3 11 51
8 Borac 30 15 5 10 50
9 Mladost 30 15 2 13 47
10 Beleška: Igraće u novoformiranoj ligi Gradska liga Kruševac Belović 30 14 3 13 45
11 Sloga 30 13 4 13 43
12 Mladi Radnik 30 13 3 14 42
13 Pobeda 30 9 2 19 29
14 Jedinstvo 30 7 4 19 25
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Aleksandrovac Rubin 30 6 1 23 19
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Kruševac grupa "Morava" Pakasnica 30 5 0 25 15