XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2010 17:00 Borac - Rubin 3:0
2 29.08.2010 17:00 Rubin - Belović 0:0
3 04.09.2010 17:00 Župski biseri - Rubin 2:0
4 08.09.2010 17:00 Rubin - Pakasnica 6:4
5 12.09.2010 17:00 Jastrebac - Rubin 3:0
6 19.09.2010 17:00 13.April - Rubin 3:1
7 26.09.2010 17:00 Rubin - Omladinac 3:2
8 Mladost - Rubin 7:1
9 Rubin - Mladi Radnik 4:1
10 Sloga - Rubin 5:1
11 Rubin - Jedinstvo 5:0
12 Gornji Stepoš - Rubin 2:1
13 Rubin - Donji Kopaonik 1:2
14 Pobeda - Rubin 3:0
15 Rubin - Kupci 1:5
16 20.03.2011 16:00 Rubin - Borac 0:3
17 27.03.2011 16:00 Belović - Rubin 3:0
18 03.04.2011 16:00 Rubin - Župski biseri 0:1
19 10.04.2011 16:00 Pakasnica - Rubin 2:0
20 17.04.2011 16:00 Rubin - Jastrebac 1:2
21 24.04.2011 16:00 Rubin - 13.April 3:8
22 01.05.2011 16:00 Omladinac - Rubin 6:0
23 08.05.2011 Rubin - Mladost 2:1
24 16:00 Mladi Radnik - Rubin 5:1
25 15.05.2011 16:00 Rubin - Sloga 1:0
26 21.05.2011 16:00 Jedinstvo - Rubin 7:1
27 29.05.2011 16:00 Rubin - Gornji Stepoš 0:1
28 29.05.2011 16:00 Donji Kopaonik - Rubin 6:2
29 05.06.2011 16:00 Rubin - Pobeda 0:3
30 12.06.2011 16:00 Kupci - Rubin 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Donji Kopaonik 30 20 2 8 62
2 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Jastrebac 30 18 3 9 57
3 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Gornji Stepoš 30 17 4 9 55
4 Beleška: Igraće u novoformiranoj ligi Gradska liga Kruševac Kupci 30 17 2 11 53
5 Beleška: Igraće u novoformiranoj ligi Gradska liga Kruševac 13.April 30 16 4 10 52
6 Omladinac 30 16 4 10 52
7 Župski biseri 30 16 3 11 51
8 Borac 30 15 5 10 50
9 Mladost 30 15 2 13 47
10 Beleška: Igraće u novoformiranoj ligi Gradska liga Kruševac Belović 30 14 3 13 45
11 Sloga 30 13 4 13 43
12 Mladi Radnik 30 13 3 14 42
13 Pobeda 30 9 2 19 29
14 Jedinstvo 30 7 4 19 25
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Aleksandrovac Rubin 30 6 1 23 19
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Kruševac grupa "Morava" Pakasnica 30 5 0 25 15