XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2010 17:00 Donji Kopaonik - Mladi Radnik 3:0
2 29.08.2010 17:00 Sloga - Donji Kopaonik 1:1
3 04.09.2010 17:00 Donji Kopaonik - Jedinstvo 8:0
4 08.09.2010 17:00 Gornji Stepoš - Donji Kopaonik 0:1
5 11.09.2010 17:00 Donji Kopaonik - 13.April 5:1
6 18.09.2010 17:00 Donji Kopaonik - Pobeda 6:2
7 26.09.2010 17:00 Kupci - Donji Kopaonik 3:1
8 Donji Kopaonik - Borac 4:1
9 Belović - Donji Kopaonik 2:0
10 Donji Kopaonik - Župski biseri 3:2
11 Pakasnica - Donji Kopaonik 0:3
12 Donji Kopaonik - Jastrebac 3:3
13 Rubin - Donji Kopaonik 1:2
14 Donji Kopaonik - Omladinac 4:1
15 Mladost - Donji Kopaonik 4:0
16 20.03.2011 16:00 Mladi Radnik - Donji Kopaonik 1:2
17 26.03.2011 16:00 Donji Kopaonik - Sloga 3:1
18 02.04.2011 16:00 Jedinstvo - Donji Kopaonik 2:7
19 09.04.2011 16:00 Donji Kopaonik - Gornji Stepoš 1:0
20 17.04.2011 16:00 13.April - Donji Kopaonik 2:4
21 23.04.2011 16:00 Pobeda - Donji Kopaonik 1:3
22 30.04.2011 16:00 Donji Kopaonik - Kupci 7:2
23 07.05.2011 Borac - Donji Kopaonik 4:2
24 16:00 Donji Kopaonik - Belović 2:0
25 14.05.2011 16:00 Župski biseri - Donji Kopaonik 3:0
26 21.05.2011 16:00 Donji Kopaonik - Pakasnica 3:0
27 29.05.2011 16:00 Jastrebac - Donji Kopaonik 3:1
28 29.05.2011 16:00 Donji Kopaonik - Rubin 6:2
29 05.06.2011 16:00 Omladinac - Donji Kopaonik 1:0
30 11.06.2011 16:00 Donji Kopaonik - Mladost 2:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Donji Kopaonik 30 20 2 8 62
2 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Jastrebac 30 18 3 9 57
3 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Gornji Stepoš 30 17 4 9 55
4 Beleška: Igraće u novoformiranoj ligi Gradska liga Kruševac Kupci 30 17 2 11 53
5 Beleška: Igraće u novoformiranoj ligi Gradska liga Kruševac 13.April 30 16 4 10 52
6 Omladinac 30 16 4 10 52
7 Župski biseri 30 16 3 11 51
8 Borac 30 15 5 10 50
9 Mladost 30 15 2 13 47
10 Beleška: Igraće u novoformiranoj ligi Gradska liga Kruševac Belović 30 14 3 13 45
11 Sloga 30 13 4 13 43
12 Mladi Radnik 30 13 3 14 42
13 Pobeda 30 9 2 19 29
14 Jedinstvo 30 7 4 19 25
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Aleksandrovac Rubin 30 6 1 23 19
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Kruševac grupa "Morava" Pakasnica 30 5 0 25 15