XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.08.2010 17:00 Gornji Stepoš - Sloga 3:1
2 29.08.2010 17:00 Sloga - Donji Kopaonik 1:1
3 04.09.2010 17:00 Pobeda - Sloga 2:1
4 08.09.2010 17:00 Sloga - Kupci 3:3
5 11.09.2010 17:00 Borac - Sloga 3:0
6 19.09.2010 17:00 Sloga - Belović 1:0
7 25.09.2010 17:00 Župski biseri - Sloga 1:0
8 Sloga - Pakasnica 3:1
9 Jastrebac - Sloga 0:2
10 Sloga - Rubin 5:1
11 Omladinac - Sloga 2:1
12 Sloga - Mladost 2:1
13 Mladi Radnik - Sloga 3:1
14 13.April - Sloga 3:1
15 Sloga - Jedinstvo 1:1
16 20.03.2011 16:00 Sloga - Gornji Stepoš 0:1
17 26.03.2011 16:00 Donji Kopaonik - Sloga 3:1
18 03.04.2011 16:00 Sloga - Pobeda 2:1
19 10.04.2011 16:00 Kupci - Sloga 5:2
20 17.04.2011 16:00 Sloga - Borac 4:1
21 24.04.2011 16:00 Belović - Sloga 1:2
22 01.05.2011 16:00 Sloga - Župski biseri 1:0
23 08.05.2011 Pakasnica - Sloga 1:4
24 16:00 Sloga - Jastrebac 0:2
25 15.05.2011 16:00 Rubin - Sloga 1:0
26 22.05.2011 16:00 Sloga - Omladinac 1:1
27 29.05.2011 16:00 Mladost - Sloga 3:0
28 29.05.2011 16:00 Sloga - Mladi Radnik 3:0
29 05.06.2011 16:00 Sloga - 13.April 1:0
30 11.06.2011 16:00 Jedinstvo - Sloga 1:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Donji Kopaonik 30 20 2 8 62
2 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Jastrebac 30 18 3 9 57
3 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Gornji Stepoš 30 17 4 9 55
4 Beleška: Igraće u novoformiranoj ligi Gradska liga Kruševac Kupci 30 17 2 11 53
5 Beleška: Igraće u novoformiranoj ligi Gradska liga Kruševac 13.April 30 16 4 10 52
6 Omladinac 30 16 4 10 52
7 Župski biseri 30 16 3 11 51
8 Borac 30 15 5 10 50
9 Mladost 30 15 2 13 47
10 Beleška: Igraće u novoformiranoj ligi Gradska liga Kruševac Belović 30 14 3 13 45
11 Sloga 30 13 4 13 43
12 Mladi Radnik 30 13 3 14 42
13 Pobeda 30 9 2 19 29
14 Jedinstvo 30 7 4 19 25
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Aleksandrovac Rubin 30 6 1 23 19
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Kruševac grupa "Morava" Pakasnica 30 5 0 25 15