XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 23.08.2009 Partizan (D) - Šumadija 1:4
2 29.08.2009 Karađorđe (T) - Partizan (D) 4:2
3 06.09.2009 Partizan (D) - Šumadinac (B) 0:1
4 13.09.2009 Borac (Lj) - Partizan (D) 4:1
5 16.09.2009 Partizan (D) - Beli Orlovi 2:5
6 19.09.2009 Lokomotiva - Partizan (D) 6:2
7 27.09.2009 Partizan (D) - Badnjevac 0:1
8 04.10.2009 Šumadinac (N) - Partizan (D) 4:3
9 11.10.2009 Partizan (D) - Marjan 1:1
10 14.10.2009 Karađorđe (R) - Partizan (D) 3:0
11 18.10.2009 Partizan (D) - Aranđelovac 2:1
12 25.10.2009 Bare - Partizan (D) 0:1
13 01.11.2009 Partizan (D) - Banja 0:2
14 08.11.2009 Partizan (D) - Borac (P) 3:1
15 15.11.2009 Junkovac - Partizan (D) 0:1
16 21.03.2010 10:00 Šumadija - Partizan (D) 1:0
17 28.03.2010 15:00 Partizan (D) - Karađorđe (T) 2:2
18 04.04.2010 15:30 Šumadinac (B) - Partizan (D) 4:0
19 11.04.2010 15:30 Partizan (D) - Borac (Lj) 4:0
20 14.04.2010 16:00 Beli Orlovi - Partizan (D) 2:0
21 18.04.2010 16:00 Partizan (D) - Lokomotiva 3:2
22 25.04.2010 16:00 Badnjevac - Partizan (D) 2:0
23 02.05.2010 16:00 Partizan (D) - Šumadinac (N) 4:3
24 08.05.2010 16:00 Marjan - Partizan (D) 3:3
25 12.05.2010 16:30 Partizan (D) - Karađorđe (R) 3:1
26 15.05.2010 16:30 Aranđelovac - Partizan (D) 2:1
27 23.05.2010 17:00 Partizan (D) - Bare 2:1
28 30.05.2010 17:00 Banja - Partizan (D) 1:2
29 02.06.2010 17:00 Borac (P) - Partizan (D) 2:0
30 05.06.2010 17:00 Partizan (D) - Junkovac 0:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Dunav" Šumadinac (B) 30 22 5 3 71
2 Šumadinac (N) 30 16 6 8 54
3 Marjan 30 15 8 7 53
4 Borac (P) 30 16 2 12 50
5 Aranđelovac 30 13 8 9 47
6 Šumadija 30 14 5 11 47
7 Karađorđe (T) 30 14 5 11 47
8 Banja 30 12 7 11 43
9 Junkovac 30 12 4 14 40
10 Karađorđe (R) 30 11 4 15 37
11 Lokomotiva (-1) 30 11 4 15 36
12 Badnjevac 30 10 3 17 33
13 Partizan (D) 30 10 3 17 33
14 Beli Orlovi 30 10 2 18 32
15 Borac (Lj) 30 10 2 18 32
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina Bare 30 9 2 19 29