XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 257 utakmica za dan
Nedelja, 6 Septembar 2009

Fudbal

06.09.2009 Sloga (K) 2 : 2 Radnički (N)
06.09.2009 Mladost (L) 0 : 1 Kolubara
06.09.2009 Sloga (T) 0 : 0 Famos
06.09.2009 16:30 Radnički Stobeks 1 : 0 Rudar (K)
06.09.2009 16:30 Sloboda (Č) 0 : 2 Mačva
06.09.2009 Radnik 2 : 1 Dubočica
06.09.2009 Radnički (P) 4 : 1 Vlasina
06.09.2009 Rudar Alpos 2 : 2 Župa
06.09.2009 Spartak (D) 1 : 2 Donji Srem
06.09.2009 Senta 1 : 2 Sloga (T)
06.09.2009 Srem 0 : 0 Voždovac
06.09.2009 Železničar (BV) 3 : 2 Hajduk
06.09.2009 Radnički (O) 2 : 1 Grafičar
06.09.2009 Šumadija 0 : 0 Resnik
06.09.2009 Beograd 1 : 1 Kovačevac
06.09.2009 Polet (T) 0 : 2 Omladinac (NS)
06.09.2009 Mladost (O) 2 : 2 Polet (LJ)
06.09.2009 Pobeda 3 : 1 Takovo
06.09.2009 Bane 2 : 0 Partizan (KM)
06.09.2009 Polimlje 2 : 1 Jedinstvo (V)
06.09.2009 Radnički (K) 1 : 1 Radnički (V)
06.09.2009 Jedinstvo Putevi 2 : 0 Zlatar
06.09.2009 Sloga (LŠ) 2 : 1 Sloga (S)
06.09.2009 Osečina 2 : 0 Jadar (S)
06.09.2009 Železničar Inon 1 : 1 Gruža
06.09.2009 Omladinac (Š) 1 : 2 Borac
06.09.2009 Obilić (Ž) 0 : 0 Homoljac
06.09.2009 Šapine 2 : 0 Zvižd
06.09.2009 Mladost (M) 4 : 1 Zloćudovo
06.09.2009 BSK Bujanovac 3 : 0 Morava (VH)
06.09.2009 Zaplanjac 1 : 0 Sloga (L)
06.09.2009 Vučje 3 : 0 Mladost (B)
06.09.2009 Pukovac 2 : 0 Bobište
06.09.2009 Jastrebac (B) 2 : 2 Radan
06.09.2009 Borac 5 : 2 Pepeljevac
06.09.2009 Temnić 0 : 2 Slatina (B)
06.09.2009 Timočanin 0 : 0 Trgovački
06.09.2009 Trajal 3 : 4 Bor
06.09.2009 Radnički (B) 1 : 1 Dinamo
06.09.2009 Polet (N) 0 : 2 Budućnost (SC)
06.09.2009 Borac 3 : 1 Bačka 1901
06.09.2009 Mladost 1 : 2 Index
06.09.2009 ŽAK 1 : 3 Crvena Zvezda (NS)
06.09.2009 Ljukovo 0 : 0 Cement
06.09.2009 Borac 1 : 1 Hajduk
06.09.2009 Posavac Tišma 1 : 1 Poštar
06.09.2009 Lasta 0 : 0 Vinča
06.09.2009 Budućnost (D) 1 : 0 Turbina
06.09.2009 Crvena zvezda (MML) 0 : 0 Milutinac
06.09.2009 Slavija 2 : 0 IMT
06.09.2009 Žarkovo 1 : 3 Borac (O)
06.09.2009 Tutin 3 : 0 Proleter Lasta
06.09.2009 Jedinstvo 2 : 1 Napredak
06.09.2009 Borac (V) 2 : 0 Ibar
06.09.2009 Borac (A) 0 : 0 Kraljevo Hajduk
06.09.2009 Radnički 4 : 0 Radnik
06.09.2009 Morava 2 : 1 Magnohrom
06.09.2009 Braća Vuković 1 : 0 Goč
06.09.2009 Napredak (K) 1 : 2 Mladost (P)
06.09.2009 Jedinstvo (GG) 7 : 1 Velereč 94
06.09.2009 Gorušica 0 : 1 Šumadija
06.09.2009 Omladinac (Z) 1 : 1 Jedinstvo (P)
06.09.2009 Višesava 2 : 3 Napredak
06.09.2009 Polet 0 : 0 Železničar
06.09.2009 Jasen 2 : 0 Perućac
06.09.2009 Lazarica 2 : 4 Jedinstvo
06.09.2009 Savinac 5 : 3 Luna Avijatičar
06.09.2009 Sečica 2 : 2 Budućnost
06.09.2009 Rajac 2 : 2 Brezovica
06.09.2009 Vrujci 0 : 0 Mladi radnik
06.09.2009 ZSK 4 : 0 Tešnjar
06.09.2009 Šumadija 2 : 1 Cerovac
06.09.2009 Lunjevac 2 : 1 Napredak
06.09.2009 Omladinac 3 : 1 Mladi radnik
06.09.2009 Sloga 1 : 1 Mladi borac
06.09.2009 Železničar (K) 3 : 2 Udarnik
06.09.2009 Drugovac 2 : 6 Železničar (S)
06.09.2009 Jedinstvo 1 : 1 Radnik
06.09.2009 Budućnost 1 : 0 Sloboda
06.09.2009 Šumadinac (N) 4 : 1 Banja
06.09.2009 Bare 1 : 2 Borac (Lj)
06.09.2009 Partizan (D) 0 : 1 Šumadinac (B)
06.09.2009 Borac (P) 3 : 1 Karađorđe (T)
06.09.2009 Junkovac 3 : 1 Šumadija
06.09.2009 Napredak (N) 3 : 0 Polet (A)
06.09.2009 Petar Dobrnjac 1 : 0 Dunavac
06.09.2009 Napredak (VC) 3 : 1 Crni Vrh
06.09.2009 Bata Bulić 1 : 1 Mlava
06.09.2009 Beli Orao 1 : 0 Borac
06.09.2009 Zadrugar 2 : 5 Sloga (K)
06.09.2009 Sloga (B) 4 : 0 Polet (SD)
06.09.2009 Sloga (D) 5 : 0 Vihor
06.09.2009 Omladinac (GK) 0 : 2 Radnički (T)
06.09.2009 Vrtište 2 : 2 Palilulac
06.09.2009 Proleter (M) 7 : 1 Stevan Nešticki
06.09.2009 Mramor 7 : 1 Sloboda
06.09.2009 Čegar 1 : 4 Aluminjum
06.09.2009 Budućnost (PK) 1 : 0 OFK Niš
06.09.2009 Moravica 4 : 1 Rutevac
06.09.2009 Naša krila 2 : 1 Borac
06.09.2009 Bukovik 1 : 0 Zemljoradnik
06.09.2009 Rasovača 0 : 0 Morava
06.09.2009 Jedinstvo 2 : 3 Radnički
06.09.2009 Vihor 3 : 0 Pavlovac
06.09.2009 Mladost 3 : 0 Pčinja
06.09.2009 As 3 : 1 Železničar (VB)
06.09.2009 Jedinstvo (P) 2 : 2 Dragoš
06.09.2009 Slatina (N) 4 : 0 Rudna Glava
06.09.2009 BSK 4 : 2 Miloševo
06.09.2009 Brodoremont 1 : 0 Zlot
06.09.2009 Majdanpek 3 : 0 Dunav
06.09.2009 Nemetali 2 : 1 Ključ
06.09.2009 Rajac 1 : 2 Sloga
06.09.2009 Eđšeg 1 : 1 Bačka (M)
06.09.2009 Preporod 4 : 2 Krivaja
06.09.2009 Bajša 1 : 0 Tavankut
06.09.2009 Čantavir 2 : 1 Njegoš
06.09.2009 AFK 1 : 0 Proleter
06.09.2009 Tisa 1 : 0 Potisje
06.09.2009 Vinogradar 4 : 2 Panonija IM Topola
06.09.2009 Vulturul 1 : 1 Polet
06.09.2009 Proleter 2 : 0 Tempo
06.09.2009 Partizan (G) 7 : 0 Jugoslavija
06.09.2009 Dolovo 1 : 1 Partizan (U)
06.09.2009 Sloga 3 : 5 Mladost
06.09.2009 Borac 0 : 1 Radnički (B)
06.09.2009 Slavija 1 : 1 Radnički (K)
06.09.2009 Crvena zvezda 1 : 3 Budućnost (BB)
06.09.2009 OFK Klek 2 : 0 Borac (A)
06.09.2009 Naftagas (B) 1 : 0 Begej
06.09.2009 Delija 1 : 1 ŽAK
06.09.2009 Zadrugar 2 : 0 Borac (Z)
06.09.2009 16:30 Lipar 0 : 3 Kordun
06.09.2009 16:30 BSK 2 : 1 Rusin
06.09.2009 16:30 Omladinac (D) 0 : 0 Polet (S)
06.09.2009 16:30 Kula 4 : 1 Omladinac (B)
06.09.2009 Hercegovac 0 : 1 Slavija (NS)
06.09.2009 Sremac 1 : 0 Petrovaradin
06.09.2009 Fruškogorac 1 : 1 Srbobran
06.09.2009 Borac (Š) 1 : 3 Bečej
06.09.2009 Jedinstvo (R) 0 : 1 Obilić
06.09.2009 Kabel 2 : 2 Omladinac (S)
06.09.2009 Borac (M) 2 : 3 PSK Putinci
06.09.2009 Dunav 1 : 0 Mladost
06.09.2009 Hajduk (B) 0 : 0 Sloga (E)
06.09.2009 Borac (S) 3 : 0 Fruškogorac
06.09.2009 Sloga Milšped 1 : 0 LSK Laćarak
06.09.2009 Vrnjci 1 : 0 Granit
06.09.2009 Tavnik 3 : 3 Žiča
06.09.2009 Šumadija 0 : 0 Mlada krila
06.09.2009 Morava (M) 2 : 2 Polet (R)
06.09.2009 Ribnica 4 : 1 Partizan
06.09.2009 Grdica 0 : 1 Mladost (V)
06.09.2009 Jedinstvo 4 : 1 Borac (K)
06.09.2009 Radjevac 4 : 0 Rudar (B)
06.09.2009 Granit 3 : 0 Jelav
06.09.2009 Stari Jadar 2 : 1 Stolice
06.09.2009 Cer 1 : 0 Prva iskra
06.09.2009 Iskra 6 : 0 Junior Novo Naselje
06.09.2009 Dupljaj 2 : 2 Lukavac
06.09.2009 Zadrugar 0 : 0 Mali korak
06.09.2009 Gradac 5 : 0 Pričević
06.09.2009 OFK Povlen 1 : 2 Mladost (D)
06.09.2009 Beloševac 0 : 5 Mladost (VK)
06.09.2009 OFK Divci 3 : 2 Kotešica
06.09.2009 Polet 4 : 0 Vragočanica
06.09.2009 Osipaonica 1 : 0 Proleter
06.09.2009 Borac 3 : 0 Sloga
06.09.2009 SASK 5 : 3 Kolarac
06.09.2009 Sloga 3 : 3 Radoje Domanović
06.09.2009 OFK Šatornja 4 : 0 Trešnjevica
06.09.2009 Vinča 1 : 1 Mladi rudar
06.09.2009 Mladost (CK) 1 : 0 Mladost MG
06.09.2009 Rača Popović 2 : 0 Omladinac
06.09.2009 ŽSK 4 : 1 Karađorđe
06.09.2009 Sloga (M) 1 : 1 Polet
06.09.2009 Crvena zvezda 1 : 1 BSK
06.09.2009 Sloga (Z) 0 : 1 Kotlenik
06.09.2009 Mladost 3 : 0 Sloga
06.09.2009 Pionir 0 : 5 Borac
06.09.2009 Makce 2 : 0 Carevac
06.09.2009 Desine 2 : 1 Pobeda
06.09.2009 Polet 6 : 5 Žitkovica
06.09.2009 Dragoš 2 : 2 Laolac
06.09.2009 Mladost 0 : 0 Rudar
06.09.2009 Integral 2 : 0 Napredak
06.09.2009 Vrelo 1 : 2 Krilaš
06.09.2009 Radnički 2 : 0 Zadrugar
06.09.2009 Košava 2 : 1 Omladinac
06.09.2009 Sloboda 2 : 0 Jedinstvo
06.09.2009 Rudar 3 : 2 Morava
06.09.2009 Moravac 3 : 0 Rujnik
06.09.2009 Crvena zastava 5 : 1 Jedinstvo
06.09.2009 Mala Bosna 1 : 0 Lokomotiva
06.09.2009 Bratstvo 1 : 2 Sever
06.09.2009 Solid 2 : 1 Žednik
06.09.2009 Đurđin TB 4 : 0 Udarnik
06.09.2009 Elektrovojvodina 6 : 0 Hajduk
06.09.2009 Horgoš Higlo 2 : 3 Tisa
06.09.2009 Sloga 1 : 1 Graničar
06.09.2009 Jedinstvo 2 : 3 Slavija
06.09.2009 Jedinstvo Stević 1 : 1 Plavi Dunav
06.09.2009 Železničar 5 : 0 Unirea
06.09.2009 Vojvodina 1 : 1 Glogonj
06.09.2009 Borac (S) 4 : 1 Borac (P)
06.09.2009 Pobeda 2 : 2 Mladost
06.09.2009 Omladinac (O) 1 : 2 Proleter
06.09.2009 Kolonija 1 : 1 BSK Bavanište
06.09.2009 Jedinstvo 1 : 1 Omladinac (D)
06.09.2009 Karaš (J) 3 : 1 Banat
06.09.2009 Hajduk 0 : 1 Hajdučica
06.09.2009 Borac 1 : 0 Dunav
06.09.2009 Potporanj 1 : 0 Bratstvo Unirea
06.09.2009 Vršac United 3 : 0 Sloga
06.09.2009 Dobrica 1 : 1 Jedinstvo
06.09.2009 Ratar 4 : 0 Vinogradar
06.09.2009 Karaš (K) 1 : 2 Mladost
06.09.2009 Vojvodina 5 : 1 2. Oktobar
06.09.2009 Borac 3 : 0 Jedinstvo
06.09.2009 Napredak 0 : 4 Crvena Zvezda
06.09.2009 ČSK Čortanovci 1 : 0 Fruškogorac
06.09.2009 Sremac 0 : 0 Borac
06.09.2009 Polet 2 : 1 Dunav
06.09.2009 Sloga 2 : 3 Železničar (I)
06.09.2009 Omladinac (D) 2 : 0 Musina reka
06.09.2009 Zgodačica 0 : 2 Gruža
06.09.2009 Kablar 2 : 5 Miločajac
06.09.2009 Progorelica 4 : 1 Jovo Kursula
06.09.2009 Stubal 2 : 2 Budućnost (S)
06.09.2009 Napredak (P) 3 : 0 Dunav
06.09.2009 Borac 1 : 4 BSK
06.09.2009 Sloga 0 : 1 Dunavac
06.09.2009 Napredak 3 : 1 Mip Majdan
06.09.2009 Zemljoradnik 3 : 0 Stig
06.09.2009 Mlava 3 : 0 Sopot
06.09.2009 Metalac 1 : 1 Proleter
06.09.2009 Bratstvo 5 : 0 7. Juli
06.09.2009 Stari Trstenik 0 : 3 Sloga
06.09.2009 Ribnik 3 : 1 Omladinac
06.09.2009 Topoljak 5 : 0 MZ Trstenik
06.09.2009 Beli Orlovi 2 : 5 Gradina
06.09.2009 Morava 6 : 2 Mladost
06.09.2009 Dunav 2 : 1 Omladinac
06.09.2009 Mabat 2 : 2 Mladost
06.09.2009 Sveti Stefan 2 : 1 GAK
06.09.2009 Vojvodina 0 : 0 Rad
06.09.2009 Radnički (N) 0 : 0 Crvena zvezda
06.09.2009 Voždovac 1 : 2 BSK Borča
06.09.2009 Vojvodina 0 : 0 Rad
06.09.2009 Čukarički Stankom 1 : 1 Radnički (O)
06.09.2009 Borac (Č) 3 : 0 Napredak
06.09.2009 Radnički (N) 3 : 2 Crvena zvezda
06.09.2009 Smederevo 0 : 1 Radnički (N)
06.09.2009 Sloga (K) 2 : 4 Partizan
06.09.2009 Borac (Č) 0 : 1 Napredak
06.09.2009 Zemun 1 : 4 Crvena zvezda
06.09.2009 OFK Beograd 2 : 1 Bežanija
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu