XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.08.2009 Aranđelovac - Šumadinac (B) 1:1
2 30.08.2009 Šumadinac (B) - Bare 2:0
3 06.09.2009 Partizan (D) - Šumadinac (B) 0:1
4 13.09.2009 Šumadinac (B) - Borac (P) 3:0
5 16.09.2009 Junkovac - Šumadinac (B) 4:0
6 20.09.2009 Šumadinac (B) - Šumadija 2:0
7 26.09.2009 Karađorđe (T) - Šumadinac (B) 2:1
8 04.10.2009 Banja - Šumadinac (B) 1:1
9 11.10.2009 Šumadinac (B) - Borac (Lj) 5:2
10 14.10.2009 Beli Orlovi - Šumadinac (B) 1:4
11 18.10.2009 Šumadinac (B) - Lokomotiva 2:1
12 25.10.2009 Badnjevac - Šumadinac (B) 1:1
13 01.11.2009 Šumadinac (B) - Šumadinac (N) 0:0
14 07.11.2009 Marjan - Šumadinac (B) 1:0
15 15.11.2009 Šumadinac (B) - Karađorđe (R) 3:1
16 21.03.2010 14:30 Šumadinac (B) - Aranđelovac 5:0
17 28.03.2010 15:00 Bare - Šumadinac (B) 0:1
18 04.04.2010 15:30 Šumadinac (B) - Partizan (D) 4:0
19 11.04.2010 15:30 Borac (P) - Šumadinac (B) 2:3
20 14.04.2010 16:00 Šumadinac (B) - Junkovac 2:1
21 18.04.2010 10:00 Šumadija - Šumadinac (B) 2:3
22 25.04.2010 16:00 Šumadinac (B) - Karađorđe (T) 5:0
23 02.05.2010 16:00 Šumadinac (B) - Banja 3:0
24 09.05.2010 16:00 Borac (Lj) - Šumadinac (B) 1:6
25 12.05.2010 16:30 Šumadinac (B) - Beli Orlovi 5:0
26 15.05.2010 16:30 Lokomotiva - Šumadinac (B) 0:2
27 23.05.2010 17:00 Šumadinac (B) - Badnjevac 3:0
28 30.05.2010 17:00 Šumadinac (N) - Šumadinac (B) 3:3
29 02.06.2010 17:00 Šumadinac (B) - Marjan 1:0
30 05.06.2010 17:00 Karađorđe (R) - Šumadinac (B) 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Dunav" Šumadinac (B) 30 22 5 3 71
2 Šumadinac (N) 30 16 6 8 54
3 Marjan 30 15 8 7 53
4 Borac (P) 30 16 2 12 50
5 Aranđelovac 30 13 8 9 47
6 Šumadija 30 14 5 11 47
7 Karađorđe (T) 30 14 5 11 47
8 Banja 30 12 7 11 43
9 Junkovac 30 12 4 14 40
10 Karađorđe (R) 30 11 4 15 37
11 Lokomotiva (-1) 30 11 4 15 36
12 Badnjevac 30 10 3 17 33
13 Partizan (D) 30 10 3 17 33
14 Beli Orlovi 30 10 2 18 32
15 Borac (Lj) 30 10 2 18 32
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina Bare 30 9 2 19 29
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu