XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 253 utakmica za dan
Nedelja, 30 Maj 2010

Fudbal

30.05.2010 Sloga (T) 1 : 3 BSK
30.05.2010 17:00 Jedinstvo 2 : 0 Sloga (P)
30.05.2010 17:00 Budućnost (V) 1 : 1 Sloboda (Č)
30.05.2010 17:00 Sloboda (U) 0 : 1 Sloga (PM)
30.05.2010 17:00 Radnički Stobeks 4 : 1 Morava (VP)
30.05.2010 17:00 Šumadija Radnički 1923 1 : 0 Mačva
30.05.2010 17:00 Šumadija (A) 3 : 0 Metalac (K)
30.05.2010 17:00 Železničar 1 : 1 Vujić voda
30.05.2010 17:00 Rudar (K) 1 : 0 FAP
30.05.2010 17:00 Jedinstvo (P) 3 : 2 Dubočica
30.05.2010 11:00 Car Konstantin 0 : 1 Timok
30.05.2010 17:00 Rudar Alpos 2 : 1 Radnički (P)
30.05.2010 17:30 Šumadija 1 : 1 Srem
30.05.2010 17:30 Radnički (O) 0 : 3 Palilulac
30.05.2010 17:30 Sopot 0 : 0 Beograd
30.05.2010 17:30 Železničar (BV) 1 : 3 Kovačevac
30.05.2010 17:30 Dorćol 2 : 0 Mladenovac
30.05.2010 17:30 Voždovac 2 : 0 Resnik
30.05.2010 17:30 Sindjelić 2 : 1 Grafičar
30.05.2010 17:30 Hajduk 0 : 2 BASK
30.05.2010 17:00 Jošanica 1 : 0 Polet (T)
30.05.2010 17:00 Sušica 1 : 2 Bane
30.05.2010 17:00 Pobeda 2 : 0 Slavija (K)
30.05.2010 17:00 Mladost (O) 3 : 1 Partizan (KM)
30.05.2010 17:00 Prijevor 2 : 0 Takovo
30.05.2010 17:00 Ribnica 2 : 0 Sloga (BB)
30.05.2010 17:00 Jedinstvo Putevi 3 : 0 Sloga (LŠ)
30.05.2010 17:00 Radnički (K) 0 : 1 Osečina
30.05.2010 17:00 Polimlje 1 : 0 Jadar (S)
30.05.2010 17:00 Loznica 2 : 0 Sloga (S)
30.05.2010 17:00 Radnički Zorka 5 : 0 Krušik
30.05.2010 17:00 Jadar (GD) 3 : 1 Zlatar
30.05.2010 17:00 Jedinstvo (V) 1 : 0 Radnički (V)
30.05.2010 17:00 Obilić (Ž) 1 : 0 Selevac
30.05.2010 17:00 Vrbovac 5 : 2 Šapine
30.05.2010 17:00 Jasenica 1911 0 : 0 Sloga (B)
30.05.2010 17:00 Omladinac (Š) 1 : 0 VGSK
30.05.2010 17:00 Železničar Inon 3 : 3 Zvižd
30.05.2010 17:00 Crvena zvezda (S) 4 : 3 Homoljac
30.05.2010 17:00 Gruža 1 : 2 Seljak
30.05.2010 17:00 Borac 0 : 2 Partizan (BB)
30.05.2010 17:00 Mladost (M) 2 : 2 Sloga (L)
30.05.2010 17:00 Mladost (B) 3 : 1 Morava (VH)
30.05.2010 17:00 Mladost (L) 0 : 3 Zloćudovo
30.05.2010 17:00 Topličanin 1 : 2 BSK Bujanovac
30.05.2010 17:00 Bobište 1 : 3 Zaplanjac
30.05.2010 17:00 OFK Brzi Brod 3 : 2 Vučje
30.05.2010 17:00 Radan 2 : 1 Žitorađa
30.05.2010 17:00 Jastrebac (B) 2 : 4 Pusta Reka
30.05.2010 17:00 Napredak 2 : 5 Pukovac
30.05.2010 17:00 Trudbenik 1 : 1 Sloga (Ć)
30.05.2010 17:00 Sloga (D) 3 : 0 Pepeljevac
30.05.2010 17:00 Slatina (B) 2 : 1 Đerdap
30.05.2010 17:00 Trgovački 4 : 4 Borac
30.05.2010 17:00 Ozren 1 : 1 Kablovi
30.05.2010 17:00 Bor 3 : 2 Rudar (B)
30.05.2010 17:00 Morava (Ć) 4 : 2 Temnić
30.05.2010 17:00 SFS Borac 2 : 1 Timočanin
30.05.2010 17:00 Trajal 0 : 0 Trstenik PPT
30.05.2010 17:30 Proleter Lasta 2 : 1 Radnički
30.05.2010 17:30 Borac (A) 2 : 1 Morava
30.05.2010 17:30 Borac (V) 4 : 2 Budućnost
30.05.2010 17:30 Jedinstvo 2 : 4 Braća Vuković
30.05.2010 17:30 Tutin 4 : 0 Mataruge
30.05.2010 17:30 Rudar 0 : 1 Magnohrom
30.05.2010 17:30 Napredak 1 : 3 Radnik
30.05.2010 17:00 Miokovci 0 : 3 Napredak (K)
30.05.2010 17:00 Jedinstvo (GG) 5 : 0 Gorušica
30.05.2010 17:00 Mladost (P) 1 : 2 Jedinstvo (P)
30.05.2010 17:00 Dragačevo 2 : 3 Napredak (S)
30.05.2010 17:00 Rudar 1 : 1 Šumadija
30.05.2010 17:00 Velereč 94 1 : 5 Jedinstvo (K)
30.05.2010 17:00 Rajac 3 : 0 Mladi radnik
30.05.2010 17:00 Tešnjar 2 : 4 Brežđe
30.05.2010 17:00 Tulari 6 : 0 Ribnikar
30.05.2010 17:00 Sovljak 1 : 1 Brezovica
30.05.2010 Drugovac 2 : 2 Šumadija
30.05.2010 Železničar (K) 3 : 2 Jedinstvo
30.05.2010 Sloga 7 : 2 Budućnost
30.05.2010 Omladinac 4 : 0 Sloboda
30.05.2010 Lunjevac 3 : 3 Radnik
30.05.2010 Cerovac 0 : 1 Železničar (S)
30.05.2010 Napredak 5 : 0 Udarnik
30.05.2010 Mladi radnik 3 : 2 Mladi borac
30.05.2010 17:00 Banja 1 : 2 Partizan (D)
30.05.2010 17:00 Bare 3 : 0 Borac (P)
30.05.2010 17:00 Šumadinac (N) 3 : 3 Šumadinac (B)
30.05.2010 17:00 Badnjevac 4 : 1 Borac (Lj)
30.05.2010 17:00 Polet (A) 3 : 0 Zadrugar
30.05.2010 17:00 Beli Orao 4 : 1 Sloga (B)
30.05.2010 17:00 Bata Bulić 2 : 2 Sloga (D)
30.05.2010 17:00 Napredak (VC) 3 : 3 Vihor
30.05.2010 17:00 Petar Dobrnjac 3 : 1 Polet (SD)
30.05.2010 17:00 Napredak (N) 2 : 0 Sloga (K)
30.05.2010 17:00 Dunavac 3 : 1 Borac
30.05.2010 17:00 Crni Vrh 3 : 2 Mlava
30.05.2010 17:00 Omladinac (GK) 0 : 2 Vulkan
30.05.2010 17:00 Sloboda 1 : 2 Delijski Vis
30.05.2010 17:00 OFK Niš 2 : 1 Palilulac
30.05.2010 17:00 Budućnost (PK) 3 : 2 Radnički (T)
30.05.2010 17:00 Čegar 1 : 0 Vrtište
30.05.2010 17:00 Mramor 3 : 0 Proleter (M)
30.05.2010 Radnički 3 : 3 Rudna Glava
30.05.2010 Ključ 3 : 0 Slatina (N)
30.05.2010 Sloga 3 : 1 Krivelj
30.05.2010 Rajac 0 : 3 BSK
30.05.2010 Nemetali 2 : 1 Brestovac
30.05.2010 Majdanpek 3 : 0 Brodoremont
30.05.2010 17:00 AFK 3 : 2 Bačka (M)
30.05.2010 17:00 Jadran 3 : 2 Tisa
30.05.2010 17:00 Čantavir 3 : 1 Vinogradar
30.05.2010 17:00 Bajša 1 : 3 Panonija IM Topola
30.05.2010 17:00 Preporod 5 : 1 Potisje
30.05.2010 17:00 Eđšeg 0 : 6 Proleter
30.05.2010 17:00 Tavankut 3 : 1 Njegoš
30.05.2010 17:00 Vulturul 2 : 1 Partizan (U)
30.05.2010 17:00 Mladost 1 : 1 Jugoslavija
30.05.2010 17:00 Radnički (B) 2 : 1 Tempo
30.05.2010 17:00 Budućnost (BB) 4 : 3 Proleter
30.05.2010 17:00 Crvena zvezda 0 : 4 Partizan (G)
30.05.2010 17:00 Slavija 1 : 1 Dolovo
30.05.2010 17:00 Borac 1 : 0 Sloga
30.05.2010 17:00 Delija 1 : 0 Bilećanin
30.05.2010 17:00 Naftagas (B) 0 : 2 Zadrugar
30.05.2010 17:00 Borac (A) 1 : 0 Borac (Z)
30.05.2010 17:00 ŽAK 0 : 2 Potisje
30.05.2010 17:00 Graničar 2 : 1 Rusin
30.05.2010 17:00 Zadrugar 3 : 0 Crvenka
30.05.2010 17:00 Polet (S) 4 : 0 Kordun
30.05.2010 17:00 Omladinac (B) 4 : 2 Radnički
30.05.2010 17:00 Mladost (K) 1 : 2 Lipar
30.05.2010 17:00 Borac 4 : 2 PIK
30.05.2010 17:00 Kula 5 : 5 BSK
30.05.2010 17:00 Omladinac (D) 2 : 2 Stanišić
30.05.2010 Vrbas 1 : 0 Hercegovac
30.05.2010 17:00 Jedinstvo (R) 2 : 1 Kabel
30.05.2010 Tvrdjava 2 : 3 Omladinac (S)
30.05.2010 Borac (Š) 2 : 0 Mladost (BP)
30.05.2010 Fruškogorac 2 : 3 Obilić
30.05.2010 Sremac 1 : 4 Mladost (NS)
30.05.2010 Slavija (NS) 1 : 2 Bečej
30.05.2010 Petrovaradin 1 : 0 Srbobran
30.05.2010 Borac (S) 3 : 0 Borac (M)
30.05.2010 Hajduk (B) 5 : 3 Sloga Milšped
30.05.2010 Dunav 1 : 1 Jedinstvo
30.05.2010 Hajduk (V) 4 : 1 Jadran
30.05.2010 Podrinje 4 : 1 LSK Laćarak
30.05.2010 PSK Putinci 0 : 3 Fruškogorac
30.05.2010 Graničar (A) 2 : 2 Sloga (E)
30.05.2010 Graničar (K) 1 : 1 Mladost
30.05.2010 Vrnjci 3 : 0 Mlada krila
30.05.2010 Polet (R) 3 : 1 Lazac
30.05.2010 Partizan 4 : 3 Žiča
30.05.2010 Mladost (V) 3 : 0 Granit
30.05.2010 Jedinstvo (D) 3 : 0 Olimpik
30.05.2010 Ribnica 2 : 1 Morava (M)
30.05.2010 17:30 Sloga (S) 3 : 4 Borac (K)
30.05.2010 17:30 Milan Orlić 0 : 6 Velika Reka
30.05.2010 17:30 Jelav 3 : 2 Rudar (B)
30.05.2010 17:30 Stolice 3 : 1 Jedinstvo
30.05.2010 17:30 Prva iskra 1 : 2 Radjevac
30.05.2010 17:00 Bokanja 2 : 2 Šumadinac
30.05.2010 17:00 Trešnjevica 0 : 0 Radoje Domanović
30.05.2010 17:00 BSK Belosavci 6 : 1 Jasenica
30.05.2010 17:00 Mladi rudar 3 : 1 Sloga
30.05.2010 17:00 Borac 1 : 1 OFK Šatornja
30.05.2010 17:00 Vinča 6 : 2 Prvi srpski ustanak
30.05.2010 17:00 Mladost (CK) 0 : 0 Karađorđe
30.05.2010 17:00 Mladost (R) 4 : 1 Omladinac
30.05.2010 17:00 Polet 3 : 0 Mladost MG
30.05.2010 17:00 BSK 3 : 3 Rača Popović
30.05.2010 17:00 Kotlenik 2 : 0 ŽSK
30.05.2010 17:00 Sloga (Z) 5 : 1 Lepenica
30.05.2010 17:00 Crvena zvezda 3 : 1 Sloga (M)
30.05.2010 17:00 Sloga 3 : 0 Makce
30.05.2010 17:00 Jedinstvo 4 : 1 Desine
30.05.2010 17:00 Pionir 0 : 3 Žitkovica
30.05.2010 17:00 Mladost 2 : 1 Pobeda
30.05.2010 17:00 Borac 3 : 0 Carevac
30.05.2010 17:00 Vrelo 1 : 2 Košava
30.05.2010 17:00 Integral 3 : 0 Sloboda
30.05.2010 17:00 Mladost 5 : 1 Jedinstvo
30.05.2010 17:00 Dragoš 3 : 0 Omladinac
30.05.2010 17:00 Rudar 7 : 1 Zadrugar
30.05.2010 17:00 Napredak 1 : 0 Krilaš
30.05.2010 Pobeda 3 : 1 Sloga
30.05.2010 Provalija 3 : 1 Lokomotiva
30.05.2010 Željuša 0 : 0 Temac
30.05.2010 Mladost (PR) 4 : 2 Mladost (MS)
30.05.2010 17:00 Đurđin TB 0 : 0 Hajduk
30.05.2010 17:00 Solid 1 : 1 Udarnik
30.05.2010 17:00 Bratstvo 4 : 1 Žednik
30.05.2010 17:00 Mala Bosna 0 : 4 Sever
30.05.2010 17:00 Poljoprivrednik 0 : 1 Lokomotiva
30.05.2010 17:00 Slavija 0 : 3 Tisa
30.05.2010 17:00 Šampion Olimpija 5 : 1 Sloga
30.05.2010 17:00 Napredak 6 : 1 Mladost
30.05.2010 17:00 Slavija 3 : 1 Pobeda
30.05.2010 Jedinstvo Stević 3 : 1 Borac (P)
30.05.2010 Mladost 7 : 0 Glogonj
30.05.2010 Proleter 1 : 1 Unirea
30.05.2010 BSK Bavanište 6 : 1 Plavi Dunav
30.05.2010 Omladinac (D) 5 : 2 Železničar
30.05.2010 Jedinstvo 1 : 2 Vojvodina
30.05.2010 Kolonija 4 : 2 Borac (S)
30.05.2010 Omladinac (O) 3 : 0 Pobeda
30.05.2010 Karaš (J) 3 : 0 Bratstvo Unirea
30.05.2010 Sloga 3 : 0 Dunav
30.05.2010 Jedinstvo 1 : 2 Hajdučica
30.05.2010 Vinogradar 8 : 0 Banat
30.05.2010 Mladost 3 : 0 Hajduk
30.05.2010 Karaš (K) 3 : 0 Borac
30.05.2010 Ratar 3 : 0 Potporanj
30.05.2010 Dobrica 1 : 5 Vršac United
30.05.2010 Vojvodina 3 : 1 Crvena Zvezda
30.05.2010 Napredak 2 : 3 Jedinstvo
30.05.2010 Borac 5 : 0 2. Oktobar
30.05.2010 Miločajac 6 : 0 Musina reka
30.05.2010 Budućnost (S) 0 : 4 Zvezda
30.05.2010 Stubal 3 : 1 Zgodačica
30.05.2010 Progorelica 0 : 3 Kablar
30.05.2010 Borac 2 : 4 Dunavac
30.05.2010 Napredak (P) 1 : 1 BSK
30.05.2010 Vojvoda Milenko 4 : 0 Dunav
30.05.2010 Mlava 3 : 1 Proleter
30.05.2010 Zemljoradnik 0 : 2 Sopot
30.05.2010 Napredak 3 : 0 Stig
30.05.2010 Dizel 3 : 2 Mip Majdan
30.05.2010 17:30 Krasava 3 : 2 7. Juli
30.05.2010 Stari Trstenik 3 : 0 Vinogradar
30.05.2010 17:15 MZ Trstenik 6 : 2 Omladinac
30.05.2010 Gradina 0 : 3 Sloga
30.05.2010 Tomako Internacional 0 : 3 Ribnik
30.05.2010 Morava 0 : 1 Beli Orlovi
30.05.2010 17:30 Dunav 0 : 2 Brodarac
30.05.2010 17:30 Mladost 1 : 7 Crvenka
30.05.2010 17:30 Sveti Stefan 0 : 3 Mabat
30.05.2010 Unafortuna 04 1 : 5 Spartak
30.05.2010 Vandini 1 : 4 Mašinac PZP
30.05.2010 14:00 Zemun 2 : 2 Radnički (N)
30.05.2010 11:00 Partizan 3 : 1 Šumadija Radnički 1923
30.05.2010 13:00 Jagodina 2 : 0 Voždovac
30.05.2010 12:00 Radnički (NB) 3 : 1 Sloga (K)
30.05.2010 11:00 Bežanija 1 : 4 Crvena zvezda
30.05.2010 10:00 OFK Beograd 1 : 1 Čukarički Stankom
30.05.2010 13:00 Borac (Č) 4 : 0 Timok
30.05.2010 12:00 Zemun 2 : 3 Sloga (K)
30.05.2010 13:00 OFK Beograd 0 : 0 Napredak
30.05.2010 11:00 Rad 4 : 1 Radnički (O)
30.05.2010 13:00 Radnički (N) 1 : 1 Zemun
30.05.2010 11:00 Jagodina 1 : 3 OFK Beograd
30.05.2010 13:00 ČSK Pivara 9 : 0 Bežanija
30.05.2010 13:00 Partizan 4 : 0 Napredak
Zvezda... A lepo su ljudi Milojevicu savetovali da u Minhen povede i Igora Stoiljkovica.
mika98 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja 11 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja 11 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja 11 je tipovao utakmicu