XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 139 utakmica za dan
Subota, 29 Maj 2010

Fudbal

29.05.2010 16:30 Novi Pazar 1 : 1 Kolubara
29.05.2010 16:30 Banat 1 : 3 Radnički (N)
29.05.2010 16:30 Dinamo 2 : 1 Teleoptik
29.05.2010 16:30 Sevojno Point 4 : 0 Mladost (A)
29.05.2010 16:30 Bežanija 1 : 0 Novi Sad
29.05.2010 16:30 Proleter (NS) 0 : 0 Sloga (K)
29.05.2010 16:30 Radnički (S) 0 : 0 Mladost (L)
29.05.2010 16:30 Zemun 2 : 1 ČSK Pivara
29.05.2010 16:30 Indjija 0 : 1 Srem
29.05.2010 Proleter 3 : 1 Mladost
29.05.2010 Radnik 5 : 0 Famos
29.05.2010 Sutjeska 2 : 2 Romanija
29.05.2010 Sloboda 2 : 1 Ljubić
29.05.2010 Drina HE 2 : 1 Kozara
29.05.2010 Sloga (D) 1 : 1 Drina (Z)
29.05.2010 17:00 Balkanski 0 : 2 Vlasina
29.05.2010 17:00 Kopaonik 4 : 0 Hajduk Veljko
29.05.2010 17:00 Župa 0 : 4 Sinđelić
29.05.2010 17:00 Radnički (S) 3 : 1 Radnik
29.05.2010 17:00 Jedinstvo (B) 3 : 3 Svrljig
29.05.2010 17:00 Bačka (BP) 5 : 1 Spartak (D)
29.05.2010 17:00 Tekstilac Ites 2 : 1 Senta
29.05.2010 17:00 Radnički (Š) 0 : 2 Radnički (NP)
29.05.2010 17:00 Mladost (BJ) 0 : 1 OFK Kikinda
29.05.2010 17:00 Veternik Viskol 3 : 1 Sloga (T)
29.05.2010 17:00 Donji Srem 1 : 2 Big Bul
29.05.2010 17:00 Palić 3 : 0 Metalac AV
29.05.2010 17:00 Dolina 1 : 0 Vršac
29.05.2010 17:00 Omladinac (NS) 1 : 2 Erdoglija Šumadija 1903
29.05.2010 17:00 Radnik 1 : 0 Dinamo
29.05.2010 17:00 Budućnost (SC) 0 : 0 Bačka (P)
29.05.2010 17:00 Sloboda 2 : 3 Radnički (Z)
29.05.2010 17:00 Jedinstvo 4 : 2 Obilić
29.05.2010 17:00 BAK 3 : 0 Radnički (B)
29.05.2010 17:00 Bačka Topola 4 : 0 Polet (N)
29.05.2010 17:00 Bačka 1901 5 : 2 Vojvodina
29.05.2010 17:00 Borac 4 : 0 Kozara
29.05.2010 17:00 Budućnost (A) 4 : 0 Crvena zvezda
29.05.2010 17:00 Polet (K) 2 : 4 Crvena Zvezda (NS)
29.05.2010 17:00 1. Maj Agroruma 0 : 0 Index
29.05.2010 17:00 Budućnost (M) 4 : 1 Radnički (SM)
29.05.2010 17:00 Cement 2 : 1 Mladost
29.05.2010 17:00 Šajkaš 2 : 9 ŽAK
29.05.2010 17:00 Hajduk 1 : 2 Jugović
29.05.2010 17:00 Radnički (I) 2 : 1 Omladinac
29.05.2010 17:00 Solunac 5 : 1 Ljukovo
29.05.2010 17:00 Borac 5 : 0 Sloven
29.05.2010 17:30 Lokomotiva 4 : 0 Posavac Tišma
29.05.2010 17:30 Slavija 2 : 2 Žarkovo
29.05.2010 17:30 Crvena zvezda (MML) 3 : 2 Balkan Mirijevo
29.05.2010 17:30 Budućnost (D) 4 : 3 GSP Polet
29.05.2010 17:30 Lasta 2 : 3 Borac (O)
29.05.2010 17:30 Trudbenik 0 : 1 PKB
29.05.2010 17:30 Poštar 4 : 0 IMT
29.05.2010 17:30 Radnički (NB) 2 : 3 Milutinac
29.05.2010 17:30 Vinča 2 : 5 Turbina
29.05.2010 17:30 Karađorđe 2 : 0 Goč
29.05.2010 17:30 Ibar 2 : 2 Kraljevo Hajduk
29.05.2010 17:00 Spartak 3 : 1 Slatina
29.05.2010 17:00 Autoprevoz 1 : 0 Omladinac (Z)
29.05.2010 17:00 Mladost 2 : 0 Banjani
29.05.2010 17:00 OFK Jabučje 1 : 1 Kačer
29.05.2010 17:00 Zadrugar 1 : 0 Vrujci
29.05.2010 17:00 Dimitrije Tucović 4 : 1 ZSK
29.05.2010 17:00 Aranđelovac 5 : 1 Junkovac
29.05.2010 17:00 Karađorđe (R) 3 : 3 Šumadija
29.05.2010 17:00 Marjan 4 : 2 Karađorđe (T)
29.05.2010 17:00 Lokomotiva 3 : 1 Beli Orlovi
29.05.2010 17:00 Aluminjum 3 : 0 Stevan Nešticki
29.05.2010 17:00 Mladost (B) 3 : 4 Rad
29.05.2010 17:00 Knežica 1 : 1 Rutevac
29.05.2010 17:00 Borac 3 : 2 Omladinac
29.05.2010 17:00 Zemljoradnik 1 : 0 Moravica
29.05.2010 17:00 Radnički 3 : 0 Mladost (O)
29.05.2010 17:00 Jedinstvo 3 : 0 Naša krila
29.05.2010 17:00 Rasovača 3 : 2 Bukovik
29.05.2010 Zlot 3 : 0 Miloševo
29.05.2010 Dunav 0 : 0 Poreč
29.05.2010 17:00 Radnički (K) 2 : 0 Polet
29.05.2010 17:00 Vojvodina 4 : 1 Krajina
29.05.2010 17:00 Begej 2 : 1 Naftagas (E)
29.05.2010 17:00 Mladost (L) 2 : 1 Mladost (BD)
29.05.2010 Grdica 1 : 0 Šumadija
29.05.2010 17:30 Stari Jadar 2 : 2 TE Gučevo
29.05.2010 17:30 Granit 0 : 3 Gučevo
29.05.2010 Mramorac 3 : 0 Mladi borac
29.05.2010 Glavaš 5 : 0 Proleter
29.05.2010 Beli Orlovi 1 : 1 Udarnik
29.05.2010 Budućnost 0 : 1 Sloga
29.05.2010 17:00 Đerdap 7 : 0 Polet
29.05.2010 17:00 Laolac 0 : 3 Radnički
29.05.2010 Radnički (KS) 6 : 1 Rujnik
29.05.2010 Budućnost 3 : 0 Morava
29.05.2010 Zadrugar 0 : 4 Rudar
29.05.2010 Sloboda 7 : 2 Budućnost
29.05.2010 17:00 Subotica 4 : 3 Elektrovojvodina
29.05.2010 17:00 Čoka 4 : 2 Jedinstvo
29.05.2010 17:00 Sokolac 2 : 5 Sloboda
29.05.2010 17:00 Olimpija 0 : 0 Mićunovo
29.05.2010 Bogutovačka Banja 3 : 0 Stara Čaršija
29.05.2010 Čibukovac 2 : 1 Omladinac (D)
29.05.2010 17:30 Cerova 2 : 2 Bratstvo
29.05.2010 Budućnost : Stig (C)
29.05.2010 Napredak : Jedinstvo
29.05.2010 Sloga 3 : 1 BSK
29.05.2010 Mladost 1 : 3 Topoljak
29.05.2010 Jugovići 1 : 3 Stara Čaršija
29.05.2010 11:00 OFK Zvezdara 0 : 5 Heroj
29.05.2010 17:30 GAK 4 : 8 Mladi proleter
29.05.2010 LASK 3 : 0 Sušica
29.05.2010 Šabac 3 : 2 Lemind Lavice
29.05.2010 Požarevac 8 : 1 Jerina
29.05.2010 Kolibri 0 : 2 Napredak
29.05.2010 Novi Bečej 4 : 2 Radnički 1919
29.05.2010 Kalemegdan 6 : 2 Pančevo
29.05.2010 Ravangrad 3 : 0 Kikinda
29.05.2010 Sloga 11 : 0 Rubin
29.05.2010 11:00 Rad 1 : 0 Borac (Č)
29.05.2010 11:00 Partizan 6 : 1 Radnički (N)
29.05.2010 13:00 Čukarički Stankom 1 : 2 Mačva
29.05.2010 11:00 Teleoptik 2 : 1 Crvena zvezda
29.05.2010 13:00 Borac (Č) 0 : 0 Rad
29.05.2010 12:00 Sloga (K) 2 : 0 Morava
29.05.2010 11:00 Smederevo 0 : 5 Crvena zvezda
29.05.2010 13:00 Dubočica 0 : 1 Šumadija Radnički 1923

Košarka

29.05.2010 18:00 Tamiš 67 : 76 Hemofarm
29.05.2010 19:00 Radnički 86 : 84 FMP
29.05.2010 19:15 Partizan 103 : 75 Crvena Zvezda
29.05.2010 19:30 Metalac 84 : 73 Borac

Rukomet

29.05.2010 19:00 PKB 36 : 31 Planinka Prolom voda
29.05.2010 19:00 Crvenka 32 : 31 Dinamo
29.05.2010 19:00 Crvena Zvezda Alumil 36 : 35 Smederevo
29.05.2010 19:00 Metaloplastika 28 : 24 Jugović Unimet
29.05.2010 19:00 Kolubara 34 : 33 Partizan Dunav osiguranje
29.05.2010 19:00 Požarevac 25 : 29 Novi Pazar
29.05.2010 Napredak 10 : 0 Zlatar
29.05.2010 Mladost TSK 10 : 0 Zaječar
29.05.2010 19:00 Vranje 32 : 31 Bask
29.05.2010 19:00 Dubočica 22 : 43 Crvena Zvezda
jeromerothen i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.