XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 23.08.2009 Partizan (D) - Šumadija 1:4
2 30.08.2009 Šumadija - Borac (P) 4:0
3 06.09.2009 Junkovac - Šumadija 3:1
4 13.09.2009 Banja - Šumadija 0:0
5 16.09.2009 Šumadija - Karađorđe (T) 4:1
6 20.09.2009 Šumadinac (B) - Šumadija 2:0
7 27.09.2009 Šumadija - Borac (Lj) 2:1
8 04.10.2009 Beli Orlovi - Šumadija 3:5
9 11.10.2009 Šumadija - Lokomotiva 3:1
10 14.10.2009 Badnjevac - Šumadija 2:4
11 18.10.2009 Šumadija - Šumadinac (N) 1:1
12 24.10.2009 Marjan - Šumadija 4:1
13 01.11.2009 Šumadija - Karađorđe (R) 3:1
14 07.11.2009 Aranđelovac - Šumadija 4:3
15 15.11.2009 Šumadija - Bare 2:1
16 21.03.2010 10:00 Šumadija - Partizan (D) 1:0
17 28.03.2010 15:00 Borac (P) - Šumadija 3:2
18 04.04.2010 10:00 Šumadija - Junkovac 4:0
19 11.04.2010 10:00 Šumadija - Banja 1:0
20 14.04.2010 16:00 Karađorđe (T) - Šumadija 2:2
21 18.04.2010 10:00 Šumadija - Šumadinac (B) 2:3
22 25.04.2010 16:00 Borac (Lj) - Šumadija 2:1
23 02.05.2010 10:00 Šumadija - Beli Orlovi 2:3
24 08.05.2010 16:00 Lokomotiva - Šumadija 3:1
25 12.05.2010 16:30 Šumadija - Badnjevac 0:1
26 16.05.2010 16:30 Šumadinac (N) - Šumadija 4:2
27 23.05.2010 10:00 Šumadija - Marjan 3:0
28 29.05.2010 17:00 Karađorđe (R) - Šumadija 3:3
29 02.06.2010 17:00 Šumadija - Aranđelovac 1:1
30 05.06.2010 17:00 Bare - Šumadija 0:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Dunav" Šumadinac (B) 30 22 5 3 71
2 Šumadinac (N) 30 16 6 8 54
3 Marjan 30 15 8 7 53
4 Borac (P) 30 16 2 12 50
5 Aranđelovac 30 13 8 9 47
6 Šumadija 30 14 5 11 47
7 Karađorđe (T) 30 14 5 11 47
8 Banja 30 12 7 11 43
9 Junkovac 30 12 4 14 40
10 Karađorđe (R) 30 11 4 15 37
11 Lokomotiva (-1) 30 11 4 15 36
12 Badnjevac 30 10 3 17 33
13 Partizan (D) 30 10 3 17 33
14 Beli Orlovi 30 10 2 18 32
15 Borac (Lj) 30 10 2 18 32
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina Bare 30 9 2 19 29
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.