XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 307 utakmica za dan
Nedelja, 18 April 2010

Fudbal

18.04.2010 16:30 Vojvodina 0 : 1 Spartak Z.V.
18.04.2010 18:00 Partizan 2 : 1 Rad
18.04.2010 15:30 Kolubara 2 : 2 Srem
18.04.2010 15:30 Dinamo 0 : 0 Zemun
18.04.2010 Sloga (T) 1 : 1 Sutjeska
18.04.2010 15:30 Šumadija Radnički 1923 1 : 0 Sloga (P)
18.04.2010 15:30 Železničar 2 : 1 Sloboda (U)
18.04.2010 15:30 Mačva 7 : 0 Morava (VP)
18.04.2010 16:00 Hajduk Veljko 3 : 3 Radnički (P)
18.04.2010 16:00 Vlasina 3 : 0 Jedinstvo (B)
18.04.2010 16:00 Jedinstvo (P) 0 : 0 Rudar Alpos
18.04.2010 16:00 Spartak (D) 0 : 1 Sloga (T)
18.04.2010 16:00 Senta 3 : 1 Vršac
18.04.2010 17:00 Srem 2 : 0 Mladenovac
18.04.2010 17:00 Kovačevac 3 : 3 Resnik
18.04.2010 10:00 Beograd 1 : 0 Grafičar
18.04.2010 17:00 Šumadija 3 : 1 Hajduk
18.04.2010 17:00 Radnički (O) 2 : 0 Sindjelić
18.04.2010 17:00 Sopot 1 : 1 Voždovac
18.04.2010 10:00 Železničar (BV) 2 : 1 Dorćol
18.04.2010 11:00 Mladost (O) 2 : 4 Polet (T)
18.04.2010 15:30 Prijevor 2 : 2 Sušica
18.04.2010 15:30 Vodojaža 4 : 0 Bane
18.04.2010 11:00 Erdoglija Šumadija 1903 0 : 1 Slavija (K)
18.04.2010 15:30 Jadar (GD) 3 : 0 Radnički (K)
18.04.2010 15:30 Zlatar 2 : 0 Sloga (LŠ)
18.04.2010 15:30 Krušik 5 : 2 Osečina
18.04.2010 15:30 Sloga (S) 3 : 1 Jadar (S)
18.04.2010 15:30 Železničar Inon 1 : 0 Selevac
18.04.2010 15:30 Crvena zvezda (S) 4 : 1 Omladinac (Š)
18.04.2010 15:30 Borac 2 : 1 Vrbovac
18.04.2010 15:30 Partizan (BB) 2 : 0 Obilić (Ž)
18.04.2010 15:30 Seljak 4 : 2 Šapine
18.04.2010 15:30 Homoljac 0 : 0 Sloga (B)
18.04.2010 15:30 Zvižd 2 : 3 VGSK
18.04.2010 16:00 Mladost (M) 4 : 1 Bobište
18.04.2010 16:00 OFK Brzi Brod 0 : 1 Topličanin
18.04.2010 16:00 Radan 3 : 0 Mladost (L)
18.04.2010 16:00 Jastrebac (B) 4 : 1 Mladost (B)
18.04.2010 16:00 Pukovac 1 : 0 Morava (VH)
18.04.2010 16:00 Vučje 3 : 2 Zaplanjac
18.04.2010 16:00 Borac 0 : 0 Rudar (B)
18.04.2010 16:00 Pepeljevac 1 : 1 Timočanin
18.04.2010 16:00 Sloga (Ć) 0 : 0 Trstenik PPT
18.04.2010 16:00 Slatina (B) 2 : 1 SFS Borac
18.04.2010 16:00 Trgovački 4 : 1 Morava (Ć)
18.04.2010 16:00 Bačka 1901 1 : 1 Sloboda
18.04.2010 16:00 Borac 1 : 0 Budućnost (SC)
18.04.2010 16:00 Polet (N) 0 : 2 Radnički (B)
18.04.2010 16:00 Hajduk 0 : 0 Cement
18.04.2010 16:00 Radnički (I) 4 : 2 Budućnost (M)
18.04.2010 16:00 Borac 1 : 1 Crvena Zvezda (NS)
18.04.2010 16:00 Ljukovo 0 : 0 Radnički (SM)
18.04.2010 17:00 Posavac Tišma 2 : 0 Borac (O)
18.04.2010 10:00 GSP Polet 1 : 0 PKB
18.04.2010 11:00 Žarkovo 1 : 0 Milutinac
18.04.2010 17:00 Crvena zvezda (MML) 1 : 1 Radnički (NB)
18.04.2010 17:00 Budućnost (D) 3 : 0 Poštar
18.04.2010 17:00 Lasta 1 : 2 Trudbenik
18.04.2010 16:00 Proleter Lasta 0 : 1 Karađorđe
18.04.2010 16:00 Tutin 3 : 0 Jedinstvo
18.04.2010 16:00 Rudar 2 : 1 Borac (V)
18.04.2010 16:00 Napredak 0 : 1 Borac (A)
18.04.2010 16:00 Radnik 4 : 0 Budućnost
18.04.2010 16:00 Mataruge 1 : 0 Goč
18.04.2010 16:00 Napredak (K) 4 : 1 Jedinstvo (P)
18.04.2010 16:00 Omladinac (Z) 2 : 1 Napredak (S)
18.04.2010 16:00 Gorušica 2 : 1 Jedinstvo (K)
18.04.2010 16:00 Miokovci 2 : 2 Velereč 94
18.04.2010 16:00 Jedinstvo (GG) 0 : 0 Rudar
18.04.2010 15:00 Napredak 2 : 4 Polet
18.04.2010 15:00 Omladinac 1 : 0 GP Zlatibor
18.04.2010 15:00 Železničar 5 : 2 Jasen
18.04.2010 15:00 Zlatibor (Č) 3 : 1 Lazarica
18.04.2010 15:00 Perućac 3 : 2 Zlatibor voda
18.04.2010 15:00 Jedinstvo 3 : 1 Savinac
18.04.2010 15:00 Arilje 0 : 0 Sečica
18.04.2010 16:00 Rajac 2 : 2 Sovljak
18.04.2010 16:00 ZSK 3 : 0 Ribnikar
18.04.2010 16:00 Vrujci 3 : 2 Brezovica
18.04.2010 Lunjevac 2 : 1 Šumadija
18.04.2010 Cerovac 5 : 2 Omladinac
18.04.2010 Napredak 3 : 0 Sloga
18.04.2010 Mladi radnik 2 : 1 Železničar (K)
18.04.2010 Mladi borac 1 : 2 Drugovac
18.04.2010 Udarnik 1 : 0 Jedinstvo
18.04.2010 Železničar (S) 4 : 0 Budućnost
18.04.2010 Radnik 1 : 3 Sloboda
18.04.2010 10:00 Šumadija 2 : 3 Šumadinac (B)
18.04.2010 16:00 Junkovac 4 : 0 Borac (Lj)
18.04.2010 16:00 Borac (P) 1 : 0 Beli Orlovi
18.04.2010 16:00 Partizan (D) 3 : 2 Lokomotiva
18.04.2010 16:00 Bare 5 : 0 Badnjevac
18.04.2010 16:00 Vihor 4 : 3 Sloga (K)
18.04.2010 16:00 Sloga (D) 2 : 1 Borac
18.04.2010 16:00 Sloga (B) 3 : 1 Mlava
18.04.2010 16:00 Beli Orao 1 : 0 Dunavac
18.04.2010 16:00 Bata Bulić 3 : 1 Napredak (N)
18.04.2010 16:00 Napredak (VC) 1 : 4 Petar Dobrnjac
18.04.2010 16:00 Omladinac (GK) 1 : 1 OFK Niš
18.04.2010 16:00 Budućnost (PK) 0 : 1 Aluminjum
18.04.2010 16:00 Čegar 1 : 0 Sloboda
18.04.2010 16:00 Mramor 4 : 0 Vulkan
18.04.2010 16:00 Morava (Č) 1 : 0 Stevan Nešticki
18.04.2010 16:00 Proleter (M) 1 : 0 Palilulac
18.04.2010 16:00 Vrtište 2 : 3 Radnički (T)
18.04.2010 16:30 Rutevac 2 : 0 Bukovik
18.04.2010 16:30 Mladost (B) 5 : 1 Rasovača
18.04.2010 16:30 Zemljoradnik 3 : 0 Morava
18.04.2010 16:00 Železničar (VB) 0 : 3 Zufo
18.04.2010 16:00 Hajduk 6 : 0 Pavlovac
18.04.2010 16:00 As 3 : 0 Vihor
18.04.2010 16:00 Mladost 3 : 0 Napredak
18.04.2010 Padež 1 : 9 Lužnica
18.04.2010 Ključ 4 : 0 Rudna Glava
18.04.2010 Sloga 0 : 0 Dunav
18.04.2010 Rajac 4 : 1 Zlot
18.04.2010 Nemetali 6 : 0 Radnički
18.04.2010 Majdanpek 9 : 1 Miloševo
18.04.2010 Brodoremont 1 : 1 Poreč
18.04.2010 BSK 1 : 1 Krivelj
18.04.2010 16:30 Bačka (M) 0 : 0 Preporod
18.04.2010 16:30 Eđšeg 1 : 0 Bajša
18.04.2010 16:30 Krivaja 3 : 2 Čantavir
18.04.2010 16:30 Tavankut 2 : 2 Jadran
18.04.2010 16:30 Proleter 6 : 1 Vinogradar
18.04.2010 16:00 Vulturul 2 : 1 Radnički (K)
18.04.2010 16:00 Budućnost (BB) 0 : 3 Radnički (B)
18.04.2010 16:00 Crvena zvezda 2 : 1 Mladost
18.04.2010 16:00 Slavija 7 : 2 Partizan (U)
18.04.2010 16:00 Borac 3 : 1 Jugoslavija
18.04.2010 16:00 Sloga 1 : 0 Tempo
18.04.2010 16:00 Dolovo 3 : 0 Polet
18.04.2010 16:00 Partizan (G) 2 : 1 Proleter
18.04.2010 16:00 OFK Klek 0 : 0 Borac (Z)
18.04.2010 16:00 Zadrugar 7 : 0 Naftagas (E)
18.04.2010 16:00 Delija 1 : 2 Mladost (L)
18.04.2010 16:00 Naftagas (B) 2 : 0 Borac (A)
18.04.2010 15:30 Lipar 0 : 0 Graničar
18.04.2010 15:30 Kordun 2 : 0 BSK
18.04.2010 15:30 Rusin 1 : 2 Omladinac (D)
18.04.2010 15:30 Zadrugar 2 : 0 Kula
18.04.2010 15:30 Omladinac (B) 1 : 1 Mladost (K)
18.04.2010 15:30 Borac (Š) 2 : 0 Hercegovac
18.04.2010 15:30 Fruškogorac 1 : 2 Tvrdjava
18.04.2010 15:30 Sremac 1 : 1 Jedinstvo (R)
18.04.2010 15:30 Slavija (NS) 1 : 0 Vrbas
18.04.2010 15:30 Petrovaradin 1 : 3 Kabel
18.04.2010 10:00 Mladost (NS) 0 : 0 Obilić
18.04.2010 Borac (M) 2 : 4 Jadran
18.04.2010 Sloga Milšped 4 : 1 Fruškogorac
18.04.2010 Borac (S) 3 : 1 Sloga (E)
18.04.2010 Hajduk (B) 3 : 0 Mladost
18.04.2010 Dunav 3 : 0 Graničar (K)
18.04.2010 Jedinstvo (D) 0 : 1 Mladost (V)
18.04.2010 Ribnica 0 : 3 Polet (R)
18.04.2010 Morava (M) 5 : 2 Mlada krila
18.04.2010 Šumadija 1 : 2 Lazac
18.04.2010 Olimpik 1 : 0 Žiča
18.04.2010 Tavnik 6 : 2 Granit
18.04.2010 16:30 Borac (K) 0 : 1 Radjevac
18.04.2010 16:30 Jedinstvo 1 : 1 Crnča
18.04.2010 16:30 Rudar (B) 0 : 2 TE Gučevo
18.04.2010 16:30 Velika Reka 3 : 1 Gučevo
18.04.2010 16:30 Sloga (S) 2 : 1 Granit
18.04.2010 16:30 Milan Orlić 3 : 2 Stari Jadar
18.04.2010 16:30 Jelav 1 : 1 Cer
18.04.2010 16:30 Stolice 2 : 2 Prva iskra
18.04.2010 Pričević 1 : 5 Lukavac
18.04.2010 Gradac 1 : 0 Junior Novo Naselje
18.04.2010 Zadrugar 2 : 3 Milenko Pavlović
18.04.2010 Dupljaj 0 : 3 Iskra
18.04.2010 Vragočanica 1 : 7 Mladost (D)
18.04.2010 Polet 3 : 2 Kotešica
18.04.2010 OFK Divci 2 : 0 Mladost (VK)
18.04.2010 Beloševac 2 : 3 OFK Povlen
18.04.2010 Podunavac 3 : 0 Badljevica
18.04.2010 Šumadinac 2 : 3 Vučak
18.04.2010 Ravni Gaj 3 : 1 7. Jul
18.04.2010 Petrijevac 1 : 3 Landol
18.04.2010 Jasenica 0 : 4 Polet
18.04.2010 Mladost 3 : 0 Karadjordje
18.04.2010 16:00 Sloga 4 : 2 Bokanja
18.04.2010 16:00 Jasenica 3 : 1 Venčani
18.04.2010 16:00 Radoje Domanović 1 : 5 OFK Šatornja
18.04.2010 16:00 Šumadinac 3 : 0 Prvi srpski ustanak
18.04.2010 16:00 Trešnjevica 0 : 0 Vinča
18.04.2010 16:00 BSK Belosavci 3 : 2 Borac
18.04.2010 16:00 Rača Popović 1 : 0 Mladost (CK)
18.04.2010 16:00 Mladost MG 2 : 1 ŽSK
18.04.2010 16:00 Omladinac 4 : 0 Lepenica
18.04.2010 16:00 Karađorđe 1 : 4 Sloga (M)
18.04.2010 16:00 Mladost (R) 0 : 0 Crvena zvezda
18.04.2010 16:00 Polet 2 : 1 Sloga (Z)
18.04.2010 16:00 BSK 4 : 0 Kotlenik
18.04.2010 16:00 Sloga 4 : 1 Pionir
18.04.2010 16:00 Mladost 4 : 0 Đerdap
18.04.2010 16:00 Borac 3 : 1 Jedinstvo
18.04.2010 16:00 Sloga (Ć) 4 : 1 Makce
18.04.2010 16:00 Carevac 4 : 0 Polet
18.04.2010 16:00 Pobeda 2 : 0 Žitkovica
18.04.2010 16:00 Dragoš 1 : 4 Integral
18.04.2010 16:00 Rudar 2 : 0 Vrelo
18.04.2010 16:00 Napredak 3 : 1 Radnički
18.04.2010 16:00 Krilaš 2 : 1 Košava
18.04.2010 16:00 Zadrugar 4 : 0 Sloboda
18.04.2010 16:00 Omladinac 1 : 2 Jedinstvo
18.04.2010 Radnički (KS) 1 : 1 Zadrugar
18.04.2010 Crvena zastava 3 : 0 Budućnost
18.04.2010 Moravac 3 : 1 Morava
18.04.2010 Željuša 1 : 2 Sloga
18.04.2010 Mladost (PR) 3 : 1 Provalija
18.04.2010 Temac 4 : 0 Pobeda
18.04.2010 Lokomotiva 6 : 1 Budućnost
18.04.2010 16:00 Mala Bosna 2 : 0 Solid
18.04.2010 16:00 Poljoprivrednik 3 : 3 Đurđin TB
18.04.2010 16:00 Lokomotiva 1 : 1 Elektrovojvodina
18.04.2010 16:00 Sever 0 : 6 Hajduk
18.04.2010 16:00 Žednik 4 : 1 Udarnik
18.04.2010 16:00 Šampion Olimpija 1 : 2 Tromeđa
18.04.2010 16:00 Jedinstvo 3 : 4 Graničar
18.04.2010 16:00 Sloga 0 : 8 Tisa
18.04.2010 16:00 Mladost 1 : 2 Tomislavci
18.04.2010 16:00 Pobeda 2 : 3 Sloboda
18.04.2010 16:00 Napredak 3 : 3 Mićunovo
18.04.2010 16:00 Slavija 5 : 1 Olimpija
18.04.2010 Jedinstvo Stević 1 : 0 BSK Bavanište
18.04.2010 Omladinac (D) 3 : 0 Proleter
18.04.2010 Jedinstvo 0 : 4 Mladost
18.04.2010 Kolonija 7 : 0 Borac (P)
18.04.2010 Omladinac (O) 5 : 0 Glogonj
18.04.2010 Pobeda 2 : 1 Unirea
18.04.2010 Borac (S) 6 : 0 Plavi Dunav
18.04.2010 Vojvodina 3 : 0 Železničar
18.04.2010 Karaš (J) 1 : 0 Vinogradar
18.04.2010 Mladost 3 : 1 Jedinstvo
18.04.2010 Karaš (K) 0 : 3 Sloga
18.04.2010 Ratar 3 : 1 Bratstvo Unirea
18.04.2010 Dobrica 7 : 0 Dunav
18.04.2010 Vršac United 6 : 0 Hajdučica
18.04.2010 Potporanj 0 : 0 Banat
18.04.2010 Borac 1 : 0 Hajduk
18.04.2010 Vojvodina 3 : 1 2. Oktobar
18.04.2010 Borac 4 : 2 Jedinstvo
18.04.2010 Napredak 0 : 3 Crvena Zvezda
18.04.2010 Stubal 2 : 2 Jovo Kursula
18.04.2010 Progorelica 1 : 1 Miločajac
18.04.2010 Kablar 0 : 1 Gruža
18.04.2010 Zgodačica 1 : 2 Musina reka
18.04.2010 Vojvoda Milenko 3 : 0 Borac
18.04.2010 Dunav 4 : 1 Sloga
18.04.2010 BSK 1 : 0 Napredak (B)
18.04.2010 Dizel 2 : 0 Zemljoradnik
18.04.2010 Mip Majdan 0 : 2 Mlava
18.04.2010 Stig 2 : 1 Metalac
18.04.2010 10:00 Jedinstvo : Sloga
18.04.2010 10:00 Stig (C) : Napredak
18.04.2010 10:00 Stig (MC) : Budućnost
18.04.2010 Ribnik 0 : 1 Topoljak
18.04.2010 Omladinac 0 : 3 Stara Čaršija
18.04.2010 Vinogradar 3 : 1 Jugovići
18.04.2010 MZ Trstenik 0 : 3 Morava
18.04.2010 Gradina 3 : 1 Mladost
18.04.2010 Tomako Internacional 3 : 0 Sloboda
18.04.2010 17:00 Dunav 8 : 0 OFK Zvezdara
18.04.2010 17:00 Sveti Stefan 1 : 2 Mladost
18.04.2010 10:00 Mabat 0 : 2 Omladinac
18.04.2010 16:00 Pobeda 2 : 0 Vojvodina
18.04.2010 16:00 Jedinstvo 1 : 4 Ševac
18.04.2010 16:00 Vitorul 4 : 0 Partizan
18.04.2010 Spartak 1 : 0 Lemind Lavice
18.04.2010 Sušica 3 : 0 Jerina
18.04.2010 Vandini 2 : 2 Požarevac
18.04.2010 Radnički 1919 5 : 2 Kikinda
18.04.2010 ŽFK Fruškogorac 3 : 0 Rubin
18.04.2010 Novi Bečej 2 : 0 Sloga
18.04.2010 15:00 Sloga (K) 1 : 1 Zemun
18.04.2010 10:00 BSK Borča 0 : 3 Crvena zvezda
18.04.2010 10:00 Voždovac 0 : 1 Čukarički Stankom
18.04.2010 14:00 Radnički (N) 0 : 0 Rad
18.04.2010 11:00 Jagodina 1 : 1 Bežanija
18.04.2010 11:00 Vojvodina 2 : 1 Radnički (NB)
18.04.2010 13:00 Sloga (K) 0 : 1 Partizan
18.04.2010 13:00 BSK Borča 0 : 1 Crvena zvezda
18.04.2010 15:00 Timok 4 : 3 Radnički (O)
18.04.2010 12:00 Radnički (N) 2 : 1 Rad
18.04.2010 11:00 Borac (Č) 2 : 1 OFK Beograd
18.04.2010 10:00 Čukarički Stankom 0 : 4 Teleoptik
18.04.2010 11:00 Vojvodina 2 : 0 Zemun
18.04.2010 11:00 Morava 1 : 1 Radnički (N)
18.04.2010 10:00 Bežanija 1 : 3 Crvena zvezda
18.04.2010 13:00 OFK Beograd 1 : 2 Napredak
18.04.2010 13:00 Zemun 4 : 2 Dubočica
18.04.2010 13:00 Jagodina 2 : 1 Smederevo
18.04.2010 13:00 ČSK Pivara 5 : 1 Sloga (K)

Košarka

18.04.2010 18:00 Jug 78 : 67 Vrbas Carnex
18.04.2010 Bor 63 : 66 Kraljevo
18.04.2010 Šabac 68 : 56 Stara Pazova
18.04.2010 Tamiš 45 : 76 Student

Odbojka

18.04.2010 18:30 Radnički 3 : 1 Crvena Zvezda 2:0
18.04.2010 19:00 Šumadija Aqua Viva 0 : 3 Lazarevac
18.04.2010 18:30 Putevi Trendteks 1 : 3 Vojvodina
18.04.2010 Libero 3 : 1 Leposavić
18.04.2010 Trstenik 1 : 3 Takovo Zvezda Helios

Rukomet

18.04.2010 19:00 Požarevac 34 : 25 Napredak
18.04.2010 19:00 Crvena Zvezda 28 : 28 Rudar
18.04.2010 18:00 Kučevo 39 : 24 Župa
Proširene lige na „Zapadu“ Iz kancelarije FS Regiona zapadne Srbije, stigla je informacija da su Srpska liga i četri zone povećane za po 2 kluba. Od jeseni grupa Zapad brojaće 18 klubova, a četri zonske lige imaće po 16 klubova.. Ovim povećanjem liga neki klubovi će vanredno da napreduju, a neke ekipe koje je trebalo da se presele u niži rang, zadržaće sttus. Konačni sastav liga odrediže FSRZS na sednici. Predhodno iz klubova bi trebalo da potvrde učešće u takmičenju a posebno novajlije. Rešena je dilema oko Slobode. Užičani su ispali iz Prve lige Srbije i takmičenje bi trebalo da nastave u Srpskoj ligi Zapad. U međuvremenu je došlo do promene rukovodstva, pa su novi operatovci imenu Sloboda dodali Užice. U novoj takmičarskoj sezoni u Zapadno-Moravskoj zoni takmičiće se Sloboda Užice.
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.