XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 301 utakmica za dan
Nedelja, 1 Novembar 2009

Fudbal

01.11.2009 13:00 Hajduk 1 : 2 Smederevo
01.11.2009 15:00 Partizan 3 : 1 Napredak
01.11.2009 Novi Pazar 1 : 0 ČSK Pivara
01.11.2009 Proleter (NS) 1 : 2 Teleoptik
01.11.2009 Dinamo 0 : 0 Banat
01.11.2009 Sloga (T) 0 : 1 Drina (Z)
01.11.2009 13:30 Sloboda (Č) 3 : 0 Radnički Stobeks
01.11.2009 13:30 Mačva 1 : 0 Železničar
01.11.2009 Rudar Alpos 1 : 1 Radnik
01.11.2009 Car Konstantin 1 : 2 Sinđelić
01.11.2009 Jedinstvo (P) 2 : 1 Vlasina
01.11.2009 Spartak (D) 2 : 1 Tekstilac Ites
01.11.2009 Senta 3 : 1 Mladost (BJ)
01.11.2009 Srem 2 : 6 Radnički (O)
01.11.2009 Beograd 0 : 3 Dorćol
01.11.2009 Kovačevac 2 : 2 Voždovac
01.11.2009 Resnik 1 : 1 Hajduk
01.11.2009 Grafičar 3 : 0 BASK
01.11.2009 Polet (T) 3 : 2 Sušica
01.11.2009 Bane 0 : 0 Mokra Gora
01.11.2009 Orlovac 0 : 2 Omladinac (NS)
01.11.2009 Erdoglija Šumadija 1903 3 : 0 Prijevor
01.11.2009 Vodojaža 4 : 1 Takovo
01.11.2009 Sloga (LŠ) 2 : 2 Polimlje
01.11.2009 Osečina 1 : 3 Loznica
01.11.2009 Sloga (S) 1 : 1 Jadar (GD)
01.11.2009 Krušik 4 : 1 Jedinstvo (V)
01.11.2009 Zlatar 3 : 0 Radnički (V)
01.11.2009 Obilić (Ž) 0 : 5 Jasenica 1911
01.11.2009 Šapine 3 : 0 Omladinac (Š)
01.11.2009 Zvižd 1 : 3 Gruža
01.11.2009 Homoljac 1 : 2 Borac
01.11.2009 Seljak 0 : 0 Partizan (BB)
01.11.2009 Mladost (M) 1 : 1 Pusta Reka
01.11.2009 Pukovac 1 : 2 Žitorađa
01.11.2009 Jastrebac (B) 1 : 1 Zaplanjac
01.11.2009 Radan 0 : 0 BSK Bujanovac
01.11.2009 Bobište 2 : 1 Morava (VH)
01.11.2009 Mladost (L) 0 : 1 Mladost (B)
01.11.2009 Trajal 5 : 1 Rudar (B)
01.11.2009 Ozren 1 : 0 Pepeljevac
01.11.2009 Trgovački 1 : 0 Sloga (Ć)
01.11.2009 Slatina (B) 1 : 0 Sloga (D)
01.11.2009 Borac 2 : 0 Radnički (B)
01.11.2009 Bačka 1901 3 : 0 Obilić
01.11.2009 Jedinstvo 7 : 0 Dinamo
01.11.2009 Borac 4 : 2 Jugović
01.11.2009 Radnički (I) 0 : 2 Mladost
01.11.2009 Hajduk 0 : 1 Radnički (SM)
01.11.2009 Budućnost (M) 2 : 0 1. Maj Agroruma
01.11.2009 Posavac Tišma 0 : 4 Slavija
01.11.2009 Žarkovo 5 : 1 Budućnost (D)
01.11.2009 GSP Polet 1 : 0 Trudbenik
01.11.2009 Borac (O) 2 : 0 Poštar
01.11.2009 PKB 2 : 0 Radnički (NB)
01.11.2009 Milutinac 3 : 1 Turbina
01.11.2009 Radnički 3 : 3 Proleter Lasta
01.11.2009 Morava 1 : 1 Borac (A)
01.11.2009 Braća Vuković 4 : 2 Jedinstvo
01.11.2009 Mataruge 1 : 3 Tutin
01.11.2009 Radnik 4 : 1 Napredak
01.11.2009 Velereč 94 5 : 1 Napredak (K)
01.11.2009 Rudar 2 : 0 Jedinstvo (K)
01.11.2009 Dragačevo 2 : 1 Šumadija
01.11.2009 Mladost (P) 1 : 1 Napredak (S)
01.11.2009 Jedinstvo (GG) 2 : 1 Slatina
01.11.2009 Višesava 1 : 0 Lazarica
01.11.2009 Savinac 3 : 1 GP Zlatibor
01.11.2009 Sečica 2 : 2 Polet
01.11.2009 Arilje 3 : 0 Omladinac
01.11.2009 Jedinstvo 4 : 3 Železničar
01.11.2009 Perućac 0 : 3 Zlatibor (Č)
01.11.2009 Mladi radnik 0 : 1 Rajac
01.11.2009 Brežđe 1 : 3 Tešnjar
01.11.2009 Ribnikar 3 : 2 Tulari
01.11.2009 Brezovica 2 : 2 Sovljak
01.11.2009 Vrujci 0 : 1 Zadrugar
01.11.2009 ZSK 3 : 1 Dimitrije Tucović
01.11.2009 Šumadija 1 : 2 Železničar (K)
01.11.2009 Drugovac 5 : 2 Sloga
01.11.2009 Jedinstvo 1 : 0 Omladinac
01.11.2009 Budućnost 2 : 0 Lunjevac
01.11.2009 Sloboda 3 : 1 Cerovac
01.11.2009 Radnik 0 : 3 Napredak
01.11.2009 Železničar (S) 2 : 0 Mladi radnik
01.11.2009 Udarnik 4 : 1 Mladi borac
01.11.2009 Partizan (D) 0 : 2 Banja
01.11.2009 Borac (P) 3 : 0 Bare
01.11.2009 Junkovac 1 : 0 Aranđelovac
01.11.2009 Šumadija 3 : 1 Karađorđe (R)
01.11.2009 Šumadinac (B) 0 : 0 Šumadinac (N)
01.11.2009 Borac (Lj) 2 : 1 Badnjevac
01.11.2009 Beli Orlovi 1 : 0 Lokomotiva
01.11.2009 Polet (A) 2 : 1 Mlava
01.11.2009 Crni Vrh 0 : 1 Borac
01.11.2009 Dunavac 2 : 1 Sloga (K)
01.11.2009 Napredak (N) 3 : 0 Polet (SD)
01.11.2009 Petar Dobrnjac 2 : 2 Vihor
01.11.2009 Napredak (VC) 2 : 4 Sloga (D)
01.11.2009 Bata Bulić 2 : 1 Sloga (B)
01.11.2009 Beli Orao 5 : 0 Zadrugar
01.11.2009 Mramor 5 : 0 Morava (Č)
01.11.2009 Čegar 1 : 1 Proleter (M)
01.11.2009 Budućnost (PK) 2 : 0 Vrtište
01.11.2009 OFK Niš 1 : 0 Radnički (T)
01.11.2009 Sloboda 5 : 0 Stevan Nešticki
01.11.2009 Vulkan 0 : 0 Delijski Vis
01.11.2009 Jedinstvo 0 : 3 Moravica
01.11.2009 Radnički 0 : 0 Omladinac
01.11.2009 Morava 2 : 1 Rutevac
01.11.2009 Zemljoradnik 2 : 2 Mladost (B)
01.11.2009 As 5 : 0 Mladost
01.11.2009 Hajduk 4 : 3 Trešnjevka
01.11.2009 Železničar (VB) 3 : 1 Vihor
01.11.2009 Polet 1 : 1 Zufo
01.11.2009 Padež 2 : 2 Vladimir Durković
01.11.2009 Rudna Glava 6 : 1 Radnički
01.11.2009 Miloševo 2 : 2 Zlot
01.11.2009 Slatina (N) 1 : 1 Ključ
01.11.2009 Krivelj 2 : 6 Sloga
01.11.2009 BSK 1 : 1 Rajac
01.11.2009 Brodoremont 4 : 0 Majdanpek
01.11.2009 AFK 0 : 0 Čantavir
01.11.2009 Tisa 2 : 1 Bajša
01.11.2009 Vinogradar 4 : 3 Preporod
01.11.2009 Proleter 4 : 0 Tavankut
01.11.2009 Vulturul 1 : 1 Sloga
01.11.2009 Borac 1 : 0 Dolovo
01.11.2009 Slavija 3 : 1 Partizan (G)
01.11.2009 Crvena zvezda 0 : 3 Proleter
01.11.2009 Budućnost (BB) 1 : 0 Polet
01.11.2009 Radnički (B) 3 : 1 Jugoslavija
01.11.2009 ŽAK 0 : 3 OFK Klek
01.11.2009 Borac (A) 1 : 0 Naftagas (E)
01.11.2009 Naftagas (B) 0 : 1 Borac (Z)
01.11.2009 Delija 0 : 1 Krajina
01.11.2009 13:30 Omladinac (D) 0 : 1 BSK
01.11.2009 13:30 Kula 5 : 1 PIK
01.11.2009 13:30 Omladinac (B) 4 : 3 Kordun
01.11.2009 Hercegovac 2 : 0 Jedinstvo (R)
01.11.2009 Kabel 0 : 3 Borac (Š)
01.11.2009 Omladinac (S) 1 : 0 Fruškogorac
01.11.2009 Mladost (BP) 2 : 0 Sremac
01.11.2009 Mladost (NS) 0 : 1 Petrovaradin
01.11.2009 Borac (M) 0 : 4 Hajduk (B)
01.11.2009 Borac (S) 1 : 2 Dunav
01.11.2009 Sloga Milšped 3 : 0 Hajduk (V)
01.11.2009 Jadran 1 : 1 PSK Putinci
01.11.2009 LSK Laćarak 0 : 0 Graničar (A)
01.11.2009 Fruškogorac 2 : 0 Graničar (K)
01.11.2009 Lazac 0 : 3 Polet (R)
01.11.2009 Žiča 1 : 0 Partizan
01.11.2009 Granit 1 : 1 Mladost (V)
01.11.2009 Olimpik 5 : 1 Jedinstvo (D)
01.11.2009 Šumadija 2 : 4 Grdica
01.11.2009 Morava (M) 1 : 3 Ribnica
01.11.2009 Granit 2 : 0 TE Gučevo
01.11.2009 Stari Jadar 7 : 3 Crnča
01.11.2009 Cer 0 : 0 Radjevac
01.11.2009 Prva iskra 4 : 2 Jedinstvo
01.11.2009 Stolice 6 : 0 Rudar (B)
01.11.2009 Jelav 2 : 1 Velika Reka
01.11.2009 Milan Orlić 1 : 1 Sloga (S)
01.11.2009 Pričević 6 : 1 Zadrugar
01.11.2009 Mali korak 2 : 5 Dupljaj
01.11.2009 Lukavac 4 : 1 Iskra
01.11.2009 Kolarac 3 : 2 Borac
01.11.2009 Sloga 3 : 4 Skobalj
01.11.2009 Proleter 5 : 0 Budućnost
01.11.2009 Polet 1 : 0 Mladost
01.11.2009 Karadjordje 2 : 2 Jasenica
01.11.2009 Šumadinac 3 : 1 Bokanja
01.11.2009 Radoje Domanović 6 : 0 Trešnjevica
01.11.2009 Sloga 0 : 0 Mladi rudar
01.11.2009 OFK Šatornja 9 : 2 Borac
01.11.2009 Karađorđe 0 : 2 Mladost (CK)
01.11.2009 Omladinac 0 : 0 Mladost (R)
01.11.2009 Mladost MG 3 : 0 Polet
01.11.2009 Rača Popović 1 : 0 BSK
01.11.2009 ŽSK 4 : 0 Kotlenik
01.11.2009 Sloga (M) 2 : 1 Crvena zvezda
01.11.2009 Makce 2 : 1 Sloga
01.11.2009 Desine 1 : 0 Jedinstvo
01.11.2009 Polet 6 : 2 Đerdap
01.11.2009 Pobeda 3 : 1 Mladost
01.11.2009 Carevac 5 : 3 Borac
01.11.2009 Radnički 3 : 1 Laolac
01.11.2009 Košava 3 : 0 Vrelo
01.11.2009 Sloboda 1 : 2 Integral
01.11.2009 Jedinstvo 1 : 1 Mladost
01.11.2009 Omladinac 2 : 1 Dragoš
01.11.2009 Zadrugar 2 : 3 Rudar
01.11.2009 Krilaš 3 : 1 Napredak
01.11.2009 Radnički (KS) 2 : 5 Crvena zastava
01.11.2009 Zadrugar 0 : 3 Moravac
01.11.2009 Jedinstvo 0 : 0 Rudar
01.11.2009 Rujnik 3 : 3 Morava
01.11.2009 Sloga 5 : 1 Pobeda
01.11.2009 Budućnost 2 : 1 Sloboda
01.11.2009 Lokomotiva 0 : 3 Provalija
01.11.2009 Temac 5 : 0 Željuša
01.11.2009 Đurđin TB 0 : 2 Subotica
01.11.2009 Elektrovojvodina 3 : 0 Solid
01.11.2009 Hajduk 4 : 1 Bratstvo
01.11.2009 Udarnik 1 : 1 Mala Bosna
01.11.2009 Žednik 4 : 0 Poljoprivrednik
01.11.2009 Šampion Olimpija 4 : 2 Jedinstvo
01.11.2009 Tromeđa 1 : 0 Horgoš Higlo
01.11.2009 Graničar 2 : 3 Tisa
01.11.2009 Mladost 0 : 14 Napredak
01.11.2009 Pobeda 4 : 1 Slavija
01.11.2009 Mićunovo 1 : 2 Olimpija
01.11.2009 Jedinstvo Stević 3 : 0 Pobeda
01.11.2009 Omladinac (O) 1 : 0 Borac (S)
01.11.2009 Kolonija 9 : 0 Vojvodina
01.11.2009 Jedinstvo 1 : 5 Železničar
01.11.2009 Omladinac (D) 2 : 4 Plavi Dunav
01.11.2009 BSK Bavanište 5 : 2 Unirea
01.11.2009 Proleter 2 : 0 Glogonj
01.11.2009 Mladost 2 : 0 Borac (P)
01.11.2009 Karaš (J) 0 : 3 Vršac United
01.11.2009 Dobrica 6 : 0 Potporanj
01.11.2009 Ratar 3 : 0 Borac
01.11.2009 Karaš (K) 2 : 1 Hajduk
01.11.2009 Mladost 5 : 0 Banat
01.11.2009 Vinogradar 2 : 0 Hajdučica
01.11.2009 Jedinstvo 7 : 4 Dunav
01.11.2009 Sloga 3 : 0 Bratstvo Unirea
01.11.2009 Vojvodina 0 : 2 Jedinstvo
01.11.2009 Crvena Zvezda 1 : 0 2. Oktobar
01.11.2009 Napredak 3 : 5 Borac
01.11.2009 Polet 0 : 1 Železničar (I)
01.11.2009 Sremac 1 : 1 Dunav
01.11.2009 ČSK Čortanovci 3 : 0 Borac
01.11.2009 Podunavac 3 : 0 Fruškogorac
01.11.2009 Musina reka 2 : 4 Miločajac
01.11.2009 Zvezda 2 : 0 Budućnost (S)
01.11.2009 Stara Čaršija 1 : 1 Bogutovačka Banja
01.11.2009 Omladinac (D) 1 : 1 Čibukovac
01.11.2009 Zgodačica 1 : 1 Stubal
01.11.2009 Kablar 1 : 0 Progorelica
01.11.2009 Dunavac 2 : 0 Borac
01.11.2009 BSK 3 : 0 Napredak (P)
01.11.2009 Dunav 1 : 0 Vojvoda Milenko
01.11.2009 Proleter 2 : 3 Mlava
01.11.2009 Sopot 3 : 3 Zemljoradnik
01.11.2009 Stig 1 : 2 Napredak
01.11.2009 Mip Majdan 3 : 0 Dizel
01.11.2009 Sloga 1 : 7 Budućnost
01.11.2009 Vinogradar 3 : 2 Stari Trstenik
01.11.2009 Omladinac 3 : 6 MZ Trstenik
01.11.2009 Ribnik 4 : 1 Tomako Internacional
01.11.2009 Topoljak 9 : 0 Mladost
01.11.2009 Beli Orlovi 3 : 3 Morava
01.11.2009 Dunav 1 : 1 Kapedunum
01.11.2009 Sveti Stefan 0 : 3 Mladi proleter
01.11.2009 Mladost 1 : 2 Brodarac
01.11.2009 Zemun 0 : 1 Borac (Č)
01.11.2009 Rad 4 : 0 Čukarički Stankom
01.11.2009 OFK Beograd 2 : 0 Crvena zvezda
01.11.2009 Bežanija 5 : 0 Sloga (K)
01.11.2009 Vojvodina 0 : 3 Voždovac
01.11.2009 Rad 2 : 1 Napredak
01.11.2009 Teleoptik 4 : 0 Sloga (K)
01.11.2009 Zemun 1 : 0 BSK Borča
01.11.2009 Vojvodina 3 : 2 Mačva
01.11.2009 Čukarički Stankom 3 : 1 Timok
01.11.2009 Borac (Č) 3 : 1 Radnički (N)
01.11.2009 Partizan 1 : 1 Crvena zvezda
01.11.2009 Smederevo 3 : 0 Morava
01.11.2009 Mika Antić 3 : 1 Vršac United
01.11.2009 Pančevo 2 : 1 Radnik
01.11.2009 Budućnost 1 : 0 Dolina
01.11.2009 Plandište 9 : 1 Borac
01.11.2009 BAK 10 : 0 Spartak

Košarka

01.11.2009 20:00 Union Olimpija 89 : 67 Bosna ASA BHT
01.11.2009 17:00 Hemofarm Štada 94 : 96 Cibona
01.11.2009 20:00 Zadar 77 : 66 Partizan
01.11.2009 Napredak Rubin 76 : 63 Mašinac
01.11.2009 Radnički Basket 79 : 84 Vojvodina Srbijagas
01.11.2009 Ergonom 72 : 92 Proleter Naftagas
01.11.2009 Crnokosa 96 : 91 Superfund BP
01.11.2009 20:00 Proleter 60 : 37 Čelarevo
01.11.2009 19:30 Radivoj Korać 75 : 58 Spartak
01.11.2009 18:00 Partizan 81 : 73 Crvena Zvezda
01.11.2009 Tamiš 64 : 86 Moravac
01.11.2009 Šabac 71 : 75 Jugobanat
01.11.2009 Bor 62 : 71 Trepča
01.11.2009 Play Off 76 : 75 Pro Tent
01.11.2009 Kraljevo 87 : 67 Stara Pazova

Odbojka

01.11.2009 18:00 GIK Banat 2 : 3 Železničar
01.11.2009 Gimnazijalac 3 : 0 Zlatibor (Č)
01.11.2009 Tajm 3 : 2 Leposavić
01.11.2009 Takovo Zvezda Helios 3 : 0 Osečina
01.11.2009 Trstenik 0 : 3 Libero

Rukomet

01.11.2009 19:30 Jagodina 31 : 30 Bask
01.11.2009 18:00 Max Sport 29 : 23 Pirot
01.11.2009 18:00 Župa 13 : 27 Cepelin

Futsal

01.11.2009 Kopernikus Vidre 4 : 2 Kolubara
01.11.2009 Kocka Amaters 5 : 4 Rušče
01.11.2009 SAS 6 : 3 Slodes
Odigrane su revanš utakmice „baraža“ za popunu seniorskih liga FSB u takmičarskoj sezoni 2019/2020. FK „Sremčica“ je izborila srpskoligaški status, za ˝Zonu˝ se izborila Šopićka FK ˝Šumadija˝, zatim FK „Rojkovac“ u Prvoj beogradskoj ligi – grupa „B“, a u svojim ligama ostali OFK „Balkan“ i FK „Rabrovac“. Evo i postignutih rezultata. Za Srpsku ligu – grupa „Beograd“ FK „Stepojevac Vaga“ - FK „SREMČICA“ 1:1 (prva utakmica 0:1) Za ˝Beogradsku zonu˝ FK ˝Turbina˝Vreoci - FK ˝ŠUMADIJA˝ŠOPIĆ 1:3 (prva utakmica 1:1) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ OFK „BALKAN MIRIJEVO“ - FK „Poštar 1930“ 2:0 (prva utakmica 1:1) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „ROJKOVAC“ - FK „Duboko“ 5:0 (prva utakmica 1:2) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ OFK „Student“ (Mladenovac) - FK „RABROVAC“ 0:4 (prva utakmica 0:3)
Proširene lige na „Zapadu“ Iz kancelarije FS Regiona zapadne Srbije, stigla je informacija da su Srpska liga i četri zone povećane za po 2 kluba. Od jeseni grupa Zapad brojaće 18 klubova, a četri zonske lige imaće po 16 klubova.. Ovim povećanjem liga neki klubovi će vanredno da napreduju, a neke ekipe koje je trebalo da se presele u niži rang, zadržaće sttus. Konačni sastav liga odrediže FSRZS na sednici. Predhodno iz klubova bi trebalo da potvrde učešće u takmičenju a posebno novajlije. Rešena je dilema oko Slobode. Užičani su ispali iz Prve lige Srbije i takmičenje bi trebalo da nastave u Srpskoj ligi Zapad. U međuvremenu je došlo do promene rukovodstva, pa su novi operatovci imenu Sloboda dodali Užice. U novoj takmičarskoj sezoni u Zapadno-Moravskoj zoni takmičiće se Sloboda Užice.
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.