XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2014 17:00 Jedinstvo - Prvi partizan 3:2
2 24.08.2014 11:00 Prvi partizan - Jasen 1:4
3 31.08.2014 16:30 GP Zlatibor - Prvi partizan 1:2
4 07.09.2014 16:30 Prvi partizan - Napredak 1:1
5 14.09.2014 16:00 Omladinac - Prvi partizan 3:1
6 21.09.2014 16:00 Višesava - Prvi partizan 0:4
7 28.09.2014 15:30 Prvi partizan - Polet 0:1
8 05.10.2014 15:30 Čajetina - Prvi partizan 2:0
9 12.10.2014 15:30 Prvi partizan - Perućac 1:0
10 18.10.2014 14:30 Budućnost - Prvi partizan 7:1
11 26.10.2014 13:30 Prvi partizan - Ariljska rampa 1:3
12 02.11.2014 13:30 Crnokosa - Prvi partizan 4:0
13 09.11.2014 13:00 Prvi partizan - Železničar 3:4
14 22.03.2015 14:00 Prvi partizan - Jedinstvo 2:2
15 28.03.2015 14:30 Jasen - Prvi partizan 2:1
16 05.04.2015 14:30 Prvi partizan - GP Zlatibor 0:0
17 12.04.2015 15:00 Napredak - Prvi partizan 1:4
18 19.04.2015 15:30 Prvi partizan - Omladinac 5:0
19 26.04.2015 16:00 Prvi partizan - Višesava 0:0
20 03.05.2015 16:00 Polet - Prvi partizan 6:2
21 10.05.2015 16:30 Prvi partizan - Čajetina 4:3
22 17.05.2015 16:30 Perućac - Prvi partizan 6:1
23 24.05.2015 17:00 Prvi partizan - Budućnost 2:5
24 31.05.2015 11:00 Ariljska rampa - Prvi partizan 5:1
25 06.06.2015 17:00 Prvi partizan - Crnokosa 1:1
26 13.06.2015 17:00 Železničar - Prvi partizan 4:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Drina Budućnost 26 23 2 1 71
2 Ariljska rampa 26 18 3 5 57
3 Polet 26 18 2 6 56
4 Crnokosa 26 13 7 6 46
5 Čajetina 26 15 1 10 46
6 Jasen 26 12 2 12 38
7 Železničar 26 11 4 11 37
8 Jedinstvo 26 11 3 12 36
9 Perućac 26 7 6 13 27
10 Višesava 26 6 9 11 27
11 Klub se ugasio GP Zlatibor (-1) 26 7 6 13 26
12 Prvi partizan 26 6 5 15 23
13 Napredak 26 4 4 18 16
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Požega Omladinac 26 2 4 20 10
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu