XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2014 17:00 Jedinstvo - Prvi partizan 3:2
2 24.08.2014 17:00 Polet - Jedinstvo 3:1
3 31.08.2014 16:30 Jedinstvo - Čajetina 4:3
4 07.09.2014 16:30 Perućac - Jedinstvo 1:2
5 14.09.2014 16:00 Jedinstvo - Budućnost 0:2
6 21.09.2014 11:00 Ariljska rampa - Jedinstvo 2:1
7 28.09.2014 15:30 Jedinstvo - Crnokosa 2:1
8 05.10.2014 15:30 Železničar - Jedinstvo 2:0
9 12.10.2014 15:30 Jedinstvo - Višesava 4:1
10 19.10.2014 14:30 Jedinstvo - Jasen 3:0
11 26.10.2014 13:30 GP Zlatibor - Jedinstvo 0:1
12 02.11.2014 13:30 Jedinstvo - Napredak 0:1
13 09.11.2014 13:00 Omladinac - Jedinstvo 4:4
14 22.03.2015 14:00 Prvi partizan - Jedinstvo 2:2
15 29.03.2015 14:30 Jedinstvo - Polet 1:1
16 05.04.2015 14:30 Čajetina - Jedinstvo 3:0
17 12.04.2015 15:00 Jedinstvo - Perućac 1:2
18 18.04.2015 15:30 Budućnost - Jedinstvo 5:1
19 26.04.2015 16:00 Jedinstvo - Ariljska rampa 1:3
20 03.05.2015 16:00 Crnokosa - Jedinstvo 7:3
21 10.05.2015 16:30 Jedinstvo - Železničar 4:0
22 17.05.2015 16:30 Višesava - Jedinstvo 2:1
23 23.05.2015 17:00 Jasen - Jedinstvo 6:4
24 31.05.2015 17:00 Jedinstvo - GP Zlatibor 5:4
25 06.06.2015 17:00 Napredak - Jedinstvo 1:5
26 13.06.2015 17:00 Jedinstvo - Omladinac 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Drina Budućnost 26 23 2 1 71
2 Ariljska rampa 26 18 3 5 57
3 Polet 26 18 2 6 56
4 Crnokosa 26 13 7 6 46
5 Čajetina 26 15 1 10 46
6 Jasen 26 12 2 12 38
7 Železničar 26 11 4 11 37
8 Jedinstvo 26 11 3 12 36
9 Perućac 26 7 6 13 27
10 Višesava 26 6 9 11 27
11 Klub se ugasio GP Zlatibor (-1) 26 7 6 13 26
12 Prvi partizan 26 6 5 15 23
13 Napredak 26 4 4 18 16
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Požega Omladinac 26 2 4 20 10
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.