XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 687 utakmica za dan
Nedelja, 29 Mart 2015

Fudbal

29.03.2015 14:30 Polet 0 : 0 Karađorđe
29.03.2015 14:30 Bane 0 : 0 Budućnost Krušik 2014
29.03.2015 14:30 Jošanica 6 : 0 Pobeda
29.03.2015 14:30 Železničar 3 : 1 Jedinstvo
29.03.2015 15:00 Timočanin 0 : 1 Kopaonik
29.03.2015 15:00 Hajduk Veljko 4 : 1 Tabane 1970
29.03.2015 15:00 Dunav 0 : 1 Senta
29.03.2015 15:00 Turbina 2 : 4 Srem
29.03.2015 15:00 Budućnost 2 : 1 BASK
29.03.2015 15:00 Radnički (O) 1 : 0 IMT
29.03.2015 14:30 Dragačevo 0 : 2 Takovo
29.03.2015 14:30 Braća Vuković 1 : 1 Trepča
29.03.2015 14:30 Vodojaža 1 : 2 Mokra Gora
29.03.2015 14:30 Polet 1 : 1 Partizan
29.03.2015 14:30 Orlovac 1 : 0 Omladinac
29.03.2015 14:30 Borac 2 : 0 RSK
29.03.2015 14:30 Basarac 3 : 2 Sloga (B)
29.03.2015 14:30 Šumadinac (B) 2 : 0 Napredak
29.03.2015 14:30 Mladi radnik (R) 1 : 0 Sloboda
29.03.2015 14:30 Železničar (P) 1 : 0 Morava
29.03.2015 14:30 Obilić 1 : 5 Mihajlovac 1934
29.03.2015 14:30 Lepenica 0 : 3 Gruža
29.03.2015 14:30 Brezovica 2 : 2 Sevojno
29.03.2015 14:30 Sloga 1940 1 : 0 Zlatibor
29.03.2015 14:30 Polimlje 3 : 1 Zadrugar
29.03.2015 14:30 OFK Osečina 2 : 1 FAP
29.03.2015 14:30 Sloga (S) 2 : 0 Radjevac
29.03.2015 15:00 Župa 0 : 2 Temnić 1924
29.03.2015 15:00 Dragocvet 0 : 2 Žitorađa
29.03.2015 15:00 Rembas 3 : 2 Poljoprivrednik
29.03.2015 15:00 Levač 1 : 0 Trajal
29.03.2015 15:00 Juhor 1 : 0 SFS Borac
29.03.2015 15:00 Rudar Alpos 3 : 0 Nemetali
29.03.2015 15:00 Pukovac 1 : 0 Rtanj
29.03.2015 15:00 Brodoremont 2 : 0 Bučje
29.03.2015 15:00 Rudar (P) 1 : 1 Moravica
29.03.2015 15:00 Vlasina 2 : 0 Nebeski andjeli
29.03.2015 15:00 Ropotovo 1 : 3 Jablanica
29.03.2015 15:00 Budućnost 1 : 2 Omladinac
29.03.2015 15:00 Ljukovo 4 : 2 Mladost
29.03.2015 15:00 LSK Laćarak 1 : 2 Sremac Vojka
29.03.2015 15:00 Borac 4 : 0 Crvena zvezda
29.03.2015 10:00 Index 2 : 2 Sloga
29.03.2015 15:00 Hajduk 3 : 2 Kupinovo
29.03.2015 15:00 Preporod 1 : 3 Zadrugar
29.03.2015 15:00 OFK Odžaci 1 : 0 OFK Mladost APA
29.03.2015 15:00 Tavankut 1 : 1 Bačka (P)
29.03.2015 10:00 Subotica 2 : 1 Mladost (T)
29.03.2015 15:00 Borac (Sakule) 6 : 1 Mladost (L)
29.03.2015 15:00 Borac (Starčevo) 0 : 0 Proleter
29.03.2015 15:00 Lepušnica 0 : 3 Boleč
29.03.2015 15:00 Zvezdara 1 : 0 Baćevac
29.03.2015 10:00 Železničar 1 : 1 Jedinstvo
29.03.2015 15:00 Sremčica 4 : 1 Crvena zvezda
29.03.2015 16:00 Karađorđe 1 : 0 Kraljevo Hajduk
29.03.2015 16:00 Lazac 2 : 1 Granit
29.03.2015 16:00 Ribnica 0 : 0 Gruža
29.03.2015 16:00 Ibar 1 : 1 Radnik
29.03.2015 16:00 Radnički 2 : 3 Borac
29.03.2015 16:00 Mataruge 2 : 0 OFK Ras
29.03.2015 15:00 Jedinstvo 2 : 0 Korićani
29.03.2015 15:00 Budućnost 3 : 0 Šumadinac
29.03.2015 15:00 Vinogradi DB 2 : 1 Maršić
29.03.2015 14:30 Napredak 0 : 0 Višesava
29.03.2015 14:30 GP Zlatibor 3 : 0 Omladinac
29.03.2015 14:30 Jedinstvo 1 : 1 Polet
29.03.2015 14:30 Železničar 1 : 3 Čajetina
29.03.2015 14:30 Crnokosa 2 : 0 Perućac
29.03.2015 11:00 Ariljska rampa 1 : 2 Budućnost
29.03.2015 15:00 Tešnjar 1 : 1 Mladost
29.03.2015 15:30 Pepeljevac 2 : 0 Rubribreza
29.03.2015 15:30 Joševa 1 : 2 Junior Novo Naselje
29.03.2015 15:30 Spartak 1924 1 : 0 Trlić
29.03.2015 15:00 Sovljak 5 : 0 Kačer
29.03.2015 15:00 ZSK 1 : 2 Tulari
29.03.2015 16:00 BMR Petlovača 3 : 2 Borac (L)
29.03.2015 16:00 Mačva 2005 3 : 1 Podrinje
29.03.2015 16:00 Hajduk Stanko 3 : 1 Jadar
29.03.2015 16:00 Drina 1 : 0 Antimon
29.03.2015 16:00 Lipolist 1 : 0 Borac (V)
29.03.2015 16:00 Jedinstvo (MZ) 2 : 1 Mladost (P)
29.03.2015 16:00 Provo 3 : 0 Jedinstvo (Š)
29.03.2015 14:30 BSK 2 : 0 Banja
29.03.2015 14:30 Šumadinac (N) 2 : 1 Vinča
29.03.2015 14:30 Prvi srpski ustanak 0 : 2 ŽSK
29.03.2015 14:30 Šumadinac (S) 0 : 7 Šumadija
29.03.2015 14:30 Šatornja 6 : 0 Junkovac
29.03.2015 14:30 Omladinac 4 : 0 Partizan (D)
29.03.2015 15:00 Zadrugar (T) 0 : 4 Mlava (ML)
29.03.2015 15:00 Šapine 2 : 1 Radnički 1926
29.03.2015 15:00 Napredak 1936 2 : 0 Integral
29.03.2015 15:00 Mladost (B) 0 : 1 Rudar (K)
29.03.2015 15:00 Krilaš 3 : 1 Polet (SD)
29.03.2015 15:00 Mlava (B) 0 : 0 Petar Dobrnjac
29.03.2015 15:30 Sloga (M) 0 : 4 Proleter
29.03.2015 15:30 Pobeda 2 : 1 Vodice
29.03.2015 15:30 Osipaonica 2 : 1 Jedinstvo (K)
29.03.2015 15:30 Budućnost (R) 0 : 2 7. Juli
29.03.2015 15:30 Železničar (K) 1 : 0 Udarnik
29.03.2015 15:30 Šumadija 1 : 2 Mladi borac
29.03.2015 15:30 Mladost (K) 2 : 1 Kušiljevo
29.03.2015 15:30 Budućnost 8 : 1 Sloga (V)
29.03.2015 15:30 Sloga (DV) 1 : 0 Bratstvo
29.03.2015 15:30 Mladost (J) 3 : 0 Mladi radnik
29.03.2015 11:00 BSK 1 : 1 OFK Bratstvo
29.03.2015 15:30 Morava 4 : 0 Napredak (D)
29.03.2015 15:00 Borac 6 : 2 Omladinac
29.03.2015 15:00 Pobeda 2 : 0 Real
29.03.2015 15:30 Čitluk 0 : 2 Mačkovac
29.03.2015 15:30 Šanac 1 : 0 Sloga (Ć)
29.03.2015 15:30 Vinogradar 4 : 0 Sloga (D)
29.03.2015 15:30 Gradina 1 : 0 Naupare
29.03.2015 15:30 Jedinstvo 1936 1 : 0 Jastrebac
29.03.2015 15:30 Bošnjane 2 : 1 13. April
29.03.2015 15:30 Omladinac 2 : 1 Gornji Stepoš
29.03.2015 15:30 Trudbenik 1 : 2 Mladi radnik
29.03.2015 15:00 Maglić 2 : 2 Budućnost
29.03.2015 15:00 Stari Grad 1 : 0 Mladost Radost
29.03.2015 15:00 Borac 7 : 0 Proleter
29.03.2015 15:00 Kulpin 0 : 1 Vojvodina
29.03.2015 15:00 Titel 1 : 0 Krila Krajine
29.03.2015 15:00 Dinamo 0 : 4 Susek
29.03.2015 15:00 Proleter 1 : 3 Jedinstvo
29.03.2015 15:00 Vinogradar 0 : 1 TSK
29.03.2015 15:00 OFK Sirig 2 : 0 Fruškogorski partizan
29.03.2015 Radnički 0 : 1 Donji Petrovci
29.03.2015 OFK Zeka Buljubaša 3 : 1 Partizan
29.03.2015 Hajduk 1925 Podunavac 1 : 0 Hajduk (D)
29.03.2015 Sremac Graničar 1924 1 : 1 PSK Putinci
29.03.2015 Napredak 5 : 0 Hrtkovci
29.03.2015 Jadran 3 : 0 Hajduk 1932
29.03.2015 16:30 Eđšeg 7 : 0 Palić
29.03.2015 16:30 Sloga 4 : 1 Čoka
29.03.2015 16:30 Proleter 5 : 1 Potisje
29.03.2015 16:30 Vinogradar 2 : 1 Bačka
29.03.2015 15:30 Graničar (R) 1 : 0 Rusin
29.03.2015 15:30 Terekveš 0 : 0 Polet (K)
29.03.2015 15:30 Dunav 4 : 3 Graničar (G)
29.03.2015 15:30 Hajduk 3 : 0 BSK
29.03.2015 15:30 Kordun 1 : 1 Lipar
29.03.2015 15:00 Jugoslavija 0 : 2 Polet
29.03.2015 10:30 Sloga (BNS) 0 : 0 Omladinac (D)
29.03.2015 15:00 Vojvodina 0 : 2 Slavija
29.03.2015 15:00 Vulturul 0 : 0 Budućnost (A)
29.03.2015 15:00 Jedinstvo Stević 2 : 1 Mladost (O)
29.03.2015 15:00 Partizan (G) 1 : 0 Radnički (B)
29.03.2015 15:00 Crvena zvezda 0 : 1 Hajdučica
29.03.2015 15:30 Zadrugar 1 : 1 Bilećanin
29.03.2015 15:30 Napredak 0 : 1 Borac
29.03.2015 15:30 Vojvodina (B) 2 : 7 Radnički Zrenjanin
29.03.2015 15:30 Radnički 1911 1 : 0 Crvena zvezda
29.03.2015 15:30 Vojvodina 1928 2 : 0 Vojvodina (NM)
29.03.2015 15:00 Dunav-Sv.Stefan 0 : 3 Borac (O)
29.03.2015 15:00 Sindjelić 2012(U) 7 : 0 Resnik
29.03.2015 13:00 Brodarac 3 : 1 Zmaj 1953
29.03.2015 15:00 Banja (VB) 2 : 2 13. maj
29.03.2015 10:00 Radnički (R) 0 : 3 Budućnost (Z)
29.03.2015 15:00 Mladost (B) 6 : 0 Vranić
29.03.2015 15:00 Šumadija (Š) 0 : 4 Prva Iskra
29.03.2015 15:00 Podunavac (R) 1 : 2 Velika Krsna
29.03.2015 15:00 Pinosava 1 : 0 Torlak
29.03.2015 15:00 Dunavac (G) 1 : 3 Selo Mladenovac
29.03.2015 15:00 Vlaška 2 : 2 Heroj 1925
29.03.2015 15:00 OFK Leštane 0 : 0 Vinča
29.03.2015 15:00 Kovačevac 1 : 1 Kosmaj
29.03.2015 15:30 Morava 5 : 0 Koprijan 1975
29.03.2015 15:30 Borac (T) 3 : 0 Rutevac
29.03.2015 15:30 Mladost (B) 0 : 0 Radnički 1924 (K)
29.03.2015 15:30 Rasovača 6 : 0 Mladi radnik
29.03.2015 15:30 Zaplanjac 2 : 1 Malošište
29.03.2015 15:30 Jedinstvo 1 : 0 Naisus
29.03.2015 15:30 Radnički 1947 (Č) 1 : 2 Knežica
29.03.2015 15:30 Čekmin 2 : 0 OFK Brza
29.03.2015 15:30 Sloga 4 : 0 Šumadija
29.03.2015 15:30 Radnički 3 : 2 Vučje
29.03.2015 15:30 Jedinstvo (G) 0 : 2 Zloćudovo
29.03.2015 15:30 Mladost 0 : 1 Plantaža
29.03.2015 15:30 Umac 2 : 0 Železničar
29.03.2015 15:30 Mladi borac 1 : 1 Jedinstvo (GS)
29.03.2015 15:30 Progres 0 : 1 Budućnost
29.03.2015 15:00 Padež 3 : 2 Jedinstvo
29.03.2015 15:00 Napredak 2 : 1 Dragoš
29.03.2015 15:00 Željuša 1 : 3 Gnjilan
29.03.2015 15:30 Majdanpek 0 : 0 Šarbanovac
29.03.2015 11:00 Sloga 2 : 1 Radnički
29.03.2015 15:00 Budućnost (PK) 3 : 0 Proleter (DV)
29.03.2015 15:00 Proleter (M) 1 : 1 OFK Niš
29.03.2015 15:00 Mladost 2 : 3 OFK Brzi Brod
29.03.2015 15:00 Radnički 1936 3 : 1 Morava
29.03.2015 15:00 Rudar 3 : 2 Aluminjum
29.03.2015 15:00 Vrtište 7 : 2 Jedinstvo
29.03.2015 15:00 Radnički 1 : 0 ŠSK
29.03.2015 15:00 Sloga 3 : 0 Mladost
29.03.2015 15:00 Svrljiška topla 0 : 0 Trebič
29.03.2015 15:00 Omladinac 3 : 1 Malinik
29.03.2015 14:30 Čelik 5 : 0 Trešnjevka
29.03.2015 14:30 Pavlovac 2 : 0 Mladost (S)
29.03.2015 14:30 Vranjska Banja 6 : 0 Biljači
29.03.2015 14:30 Ternoci 2 : 1 Vihor
29.03.2015 15:00 Karaš (J) 0 : 3 Dunav
29.03.2015 15:00 Ratar 3 : 2 Partizan (K)
29.03.2015 15:00 Vojvodina (S) 4 : 2 Borac (VG)
29.03.2015 15:00 Ševac 3 : 0 Dobrica
29.03.2015 15:00 Vladimirovac 1 : 1 Vojvodina (CC)
29.03.2015 15:00 Potporanj 1 : 1 Jedinstvo (V)
29.03.2015 15:00 Borac (P) 4 : 1 Proleter
29.03.2015 15:00 Stari Tamiš 5 : 1 BSK Bavanište
29.03.2015 15:00 Budućnost (BB) 1 : 2 Dolovo
29.03.2015 15:00 Plavi Dunav 1932 0 : 2 Kolonija
29.03.2015 11:00 Dinamo 1945 9 : 0 Strela
29.03.2015 15:00 Unirea 0 : 3 Omladinac (O)
29.03.2015 15:00 Glogonj 2 : 0 Tempo
29.03.2015 15:00 Polet 5 : 0 Pobeda
29.03.2015 15:30 Vinogradar 2 : 2 Napredak
29.03.2015 15:30 Blagotin 2 : 1 Juhor
29.03.2015 15:30 Kupinovac 1 : 3 Kolare
29.03.2015 15:30 Mladost 2 : 1 Ursule
29.03.2015 15:30 Crni Vrh 3 : 6 Partizan
29.03.2015 15:30 Resavac 2 : 1 Morava
29.03.2015 15:30 Rudar (S) 1 : 1 Javor
29.03.2015 15:30 Mladost (S) 1 : 0 Polet
29.03.2015 15:30 Istok 63 4 : 0 Radnički
29.03.2015 15:30 Napredak (Sv) 0 : 4 Napredak (St)
29.03.2015 Noćaj 1 : 1 Napredak
29.03.2015 OFK Brestač 0 : 0 Fruška Gora
29.03.2015 Sloga 1 : 0 ČSK 1939
29.03.2015 Graničar (K) 1 : 1 Fruškogorac
29.03.2015 Borac (K) 1 : 2 Jedinstvo (P)
29.03.2015 Graničar (G) 1 : 3 Železničar
29.03.2015 Obilić 1993 0 : 0 Jedinstvo (M)
29.03.2015 Napredak 3 : 0 Obilić 1993
29.03.2015 Jedinstvo (M) 7 : 0 Graničar (G)
29.03.2015 Železničar 0 : 2 Podrinje
29.03.2015 Borac (M) 0 : 1 Borac (K)
29.03.2015 Jedinstvo (P) 1 : 0 Graničar (K)
29.03.2015 Fruškogorac 0 : 3 Sloga
29.03.2015 ČSK 1939 2 : 1 OFK Brestač
29.03.2015 10:00 Fruška Gora 4 : 0 Noćaj
29.03.2015 15:30 Aleksa Šantić 1 : 1 Crvenka
29.03.2015 15:30 Jedinstvo (R) 0 : 3 OFK Šikara
29.03.2015 15:30 OFK Metalac 4 : 3 Jedinstvo 1947
29.03.2015 15:30 Omladinac 0 : 2 Banat
29.03.2015 15:30 OFK Klek 2 : 1 Lehel
29.03.2015 15:30 ŽFK Banat Bagljaš 0 : 1 Borac
29.03.2015 15:30 OFK Gradnulica 1 : 5 Proleter 2006
29.03.2015 15:30 Rusanda 1 : 1 ASK
29.03.2015 15:30 Potisje 1 : 0 Naftagas
29.03.2015 10:00 Čibukovac 1 : 2 Napredak
29.03.2015 16:00 Morava (S) 2 : 0 Proleter
29.03.2015 16:00 Stubal 6 : 3 Vrnjci
29.03.2015 16:00 Budućnost 1 : 2 Zvezda
29.03.2015 16:00 Morava (M) 0 : 4 Jedinstvo
29.03.2015 16:00 Magnohrom 1 : 1 Tavnik
29.03.2015 16:00 Real 3 : 1 Grdica
29.03.2015 15:00 Bačka 2 : 0 Obilić
29.03.2015 15:00 Iskra 6 : 1 Mladost
29.03.2015 15:00 Napredak 0 : 1 Jedinstvo (G)
29.03.2015 15:00 Vojvodina 3 : 2 Budućnost
29.03.2015 15:00 Jedinstvo (BPS) 2 : 1 Sloga
29.03.2015 15:00 Hajduk 0 : 3 Miletić
29.03.2015 15:30 Sloboda 9 : 1 Lemind 1953
29.03.2015 15:30 Marjan MB 3 : 2 Morava (G)
29.03.2015 15:30 Mladost (B) 1 : 3 Kumarevo 65
29.03.2015 15:30 Navalin 5 : 2 Moravac
29.03.2015 15:30 Gradac 0 : 1 OFK Morava
29.03.2015 16:00 Napredak 2 : 2 Budućnost
29.03.2015 16:00 Partizan 0 : 3 Mladi Borac
29.03.2015 16:00 Duško 1 : 0 Gorki
29.03.2015 16:00 Budućnost 2 : 1 Sloga
29.03.2015 16:00 Proleter 0 : 3 Milicionar
29.03.2015 16:00 Cer 2 : 1 Radnik
29.03.2015 16:00 Stolice 1 : 2 Mladost (DB)
29.03.2015 16:00 Jedinstvo 3 : 0 Sloga (LŠ)
29.03.2015 16:00 Mladost (B) 4 : 3 Čobanče
29.03.2015 16:00 Borac 6 : 0 7. Juli
29.03.2015 16:00 Cer 2 : 1 Milan Orlić
29.03.2015 16:00 Sloga (S) 1 : 3 Cerova
29.03.2015 15:30 Rubin (Z) 4 : 1 Beli Orlovi
29.03.2015 15:30 Ribnik 3 : 2 Sloga
29.03.2015 15:30 Donji Kopaonik 0 : 2 Rubin (DS)
29.03.2015 15:30 Polet 57 1 : 0 Mladost (DK)
29.03.2015 15:30 14. Oktobar 1 : 2 Župski biseri
29.03.2015 15:00 Čenej 3 : 0 Sremac Beomal
29.03.2015 15:00 Centar 1 : 2 Železničar
29.03.2015 15:30 Jedinstvo GVD 9 : 2 Sloga
29.03.2015 11:00 OFK Rutevac 1908 0 : 0 Tempo
29.03.2015 15:30 Pobeda 1976 7 : 2 OFK Sloga
29.03.2015 11:00 Kraljevo 2 : 3 Crvena Zvezda
29.03.2015 Napredak 3 : 3 2. Oktobar
29.03.2015 11:00 Žabare 2 : 1 Plaskovac
29.03.2015 14:30 Ranilović 1 : 3 Trnava
29.03.2015 14:30 Jasenica 1 : 0 Mladost
29.03.2015 14:30 Maskar 6 : 4 Sloga
29.03.2015 14:30 Proleter 1 : 0 Mladi rudar
29.03.2015 14:30 Radoje Domanović 2 : 0 Misača
29.03.2015 14:30 Kopljari 0 : 0 B 2000
29.03.2015 15:00 Budućnost 4 : 1 Omladinac (Š)
29.03.2015 15:00 Radnički 3 : 1 Mladost
29.03.2015 15:00 Rudar 3 : 2 Polet
29.03.2015 15:00 Borac 5 : 4 Omladinac (B)
29.03.2015 15:00 BSK 1924 2 : 0 Dragoš
29.03.2015 15:00 Vihor 1 : 0 Napredak (B)
29.03.2015 15:00 Napredak 1934 1 : 0 Sloga (D)
29.03.2015 15:00 Borac (K) 1 : 1 Žitkovica
29.03.2015 15:00 Jedinstvo (D) 3 : 0 Kurjače
29.03.2015 15:00 Sloga (Ć) 5 : 0 OFK Braničevo
29.03.2015 Morava (M) 1 : 0 Premeća
29.03.2015 Zadrugar 3 : 2 Strelac
29.03.2015 11:00 Rakova 2 : 0 Prijatelji
29.03.2015 Planinac 1 : 4 Lugovi
29.03.2015 BIP 0 : 0 Kej
29.03.2015 16:30 Tisa B 1 : 2 Horgoš 1911
29.03.2015 15:30 Tornjoš 1 : 1 Šampion
29.03.2015 15:00 Kutlovo 6 : 0 Kremenac
29.03.2015 15:00 Seljak 1 : 0 Botunje
29.03.2015 15:00 Mladost Teferič 0 : 3 Žeželj
29.03.2015 15:00 Srbija 3 : 1 Sloga
29.03.2015 15:00 Zastava 0 : 1 Šumadija 1934
29.03.2015 Olimpija 2 : 4 Roham
29.03.2015 Terekves 3 : 0 Bega
29.03.2015 Budućnost 1 : 0 Proleter
29.03.2015 15:00 Sloga 1948 (M) 0 : 5 AZ Borac 2014
29.03.2015 15:00 Mladost 1954 (DM) 0 : 5 Vulkan 1963
29.03.2015 15:00 Morava 1949 1 : 4 Mramor 1927
29.03.2015 15:00 Supovac 2 : 1 Sečanica
29.03.2015 15:00 Stevan Nešticki 0 : 1 Čegar 1946 (DM)
29.03.2015 15:00 Čegar 2013 (K) 3 : 1 Delijski Vis
29.03.2015 14:30 Borac 2 : 3 Glumač
29.03.2015 14:30 Ježevica 4 : 0 Pobeda
29.03.2015 14:30 Trešnjica 0 : 1 Blagaja
29.03.2015 14:30 Avijatičar 2 : 0 Gorobilje
29.03.2015 14:30 Lazarica 3 : 1 Dobrinjac
29.03.2015 14:30 Bakionica 5 : 0 Duškovci
29.03.2015 14:30 Plavi Tok 0 : 8 Sečica
29.03.2015 15:00 Jerma 3 : 5 Zvezda
29.03.2015 15:00 Sloga 2 : 3 Lokomotiva
29.03.2015 Žednik 2 : 2 Elektrovojvodina
29.03.2015 Đurđin 3 : 1 Udarnik
29.03.2015 16:30 Solid 1 : 1 Čantavir
29.03.2015 Bikovo 0 : 1 Hajduk
29.03.2015 Bratstvo 1 : 1 Lokomotiva
29.03.2015 16:00 Jedinstvo 1 : 0 Gradina
29.03.2015 11:00 Karađorđe 2 : 4 Pobeda
29.03.2015 14:30 BSK 4 : 1 Grivac
29.03.2015 14:30 Mladost MG 1 : 0 Marjan
29.03.2015 14:30 Bare 1 : 1 Sloga
29.03.2015 14:30 Kusovac 3 : 0 Kotlenik
29.03.2015 14:30 Slemen 2 : 2 Napredak 1976
29.03.2015 14:30 Sloga 1 : 1 Rtanj
29.03.2015 16:00 Mladost (Z) 1 : 0 Galeb
29.03.2015 16:00 Radnički (K) 2 : 1 Vlašić
29.03.2015 16:00 Mrovska 3 : 2 Mladost (PP)
29.03.2015 16:00 Sloga (K) 1 : 1 Vojvoda Stepa Stepanović
29.03.2015 16:00 Dobrava 4 : 2 Karađorđe
29.03.2015 16:00 Volujac 1 : 1 Jevremovac
29.03.2015 16:00 Cerić 1 : 2 Pričinović
29.03.2015 16:00 Trešnjevka 4 : 0 Sloga Trgošped
29.03.2015 15:30 Proleter 0 : 0 Zlatica
29.03.2015 15:30 Mladost 1 : 2 Jedinstvo
29.03.2015 15:30 MSK 3 : 0 Tamiš
29.03.2015 15:30 OFK Stajićevo 1 : 2 Sloga
29.03.2015 15:00 Metalac 0 : 2 Sloga (L)
29.03.2015 15:00 Dunav 3 : 6 Dunavac
29.03.2015 15:00 Sopot 3 : 0 Sloga (D)
29.03.2015 15:00 Zemljoradnik 0 : 0 Napredak (P)
29.03.2015 15:00 Napredak 1947 4 : 0 Proleter
29.03.2015 16:00 Sloga (R) 3 : 3 Dragojevac
29.03.2015 16:00 Skupljen 2013 2 : 0 Verko
29.03.2015 16:00 Sloga 1949 1 : 0 Hajduk
29.03.2015 16:00 Mladi borac 2 : 4 Bistrica
29.03.2015 16:00 Rudar 2 : 0 Lazarevac
29.03.2015 15:30 ISK Izvor 0 : 1 Omladinski
29.03.2015 15:30 Buljane 5 : 0 Sloboda
29.03.2015 15:30 Mladost 2 : 3 OFK Borac
29.03.2015 15:30 Jedinstvo 1 : 5 Budućnost (L)
29.03.2015 11:00 Vlasina 2014 0 : 3 Badince
29.03.2015 27. Oktobar 1 : 0 Sremski vitezovi
29.03.2015 Polet 1 : 1 Jedinstvo
29.03.2015 Fruškogorac 4 : 0 Planinac
29.03.2015 Mladost (B) 4 : 1 Sloga
29.03.2015 Sremac 2 : 2 Mladost (P)
29.03.2015 OFK Kraljevci 1 : 4 Car Uroš
29.03.2015 Borac 2 : 1 Vojvodina
29.03.2015 Rudar 1973 2 : 1 Veliko Trnjane
29.03.2015 11:00 Atletiko 2 : 1 Real
29.03.2015 Veternica 1926 1 : 3 BSK
29.03.2015 Sremac 3 : 0 Sloga (Z)
29.03.2015 Planinac 2 : 1 Borac (R)
29.03.2015 Grgurevci 0 : 3 Sloboda
29.03.2015 BSK 1 : 2 Napredak
29.03.2015 Srem 0 : 2 Mitros
29.03.2015 Sloga (Č) 0 : 1 OFK Bosut
29.03.2015 Graničar 1 : 1 OFK Bačinci
29.03.2015 Bratstvo 0 : 3 OFK Bikić
29.03.2015 Borac 1 : 0 Omladinac (M)
29.03.2015 OFK Bingula 1 : 1 Jedinstvo
29.03.2015 Sremac 0 : 2 Omladinac (B)
29.03.2015 Napredak 2 : 2 Sinđelić
29.03.2015 Hajduk 7 : 1 Jednota
29.03.2015 11:00 Žabari 0 : 1 Mali korak
29.03.2015 11:00 Bujačić 1 : 0 Kotešica
29.03.2015 15:30 Mladi radnik 4 : 0 Zadrugar
29.03.2015 15:30 Lukavac 0 : 3 Rakac Stave
29.03.2015 15:00 OFK Meljak 0 : 3 Barajevo
29.03.2015 15:00 OFK Borac 3 : 1 Beljina
29.03.2015 15:30 Šantarovac 1 : 1 Sloboda
29.03.2015 15:30 Morava (R) 3 : 2 Partizan (M)
29.03.2015 15:30 OFK Borac 0 : 3 Kolonija
29.03.2015 15:30 Osaonica 0 : 0 Trnava
29.03.2015 15:00 Poljane 1 : 3 Zvezda
29.03.2015 15:00 Krtinska 3 : 2 Vukićevica
29.03.2015 15:00 Borac 2 : 2 Rvati
29.03.2015 15:30 Stevka Božurevka 3 : 5 Sloboda 1948
29.03.2015 15:30 Stragari 1 : 5 Omladinac
29.03.2015 15:30 Jugovići 3 : 2 Mladost
29.03.2015 Meševo 3 : 2 Mladost VPD
29.03.2015 Čarapan 1 : 0 Gaglovo
29.03.2015 Kruševica 2 : 5 Globoder
29.03.2015 Konjuh 0 : 3 Vratare
29.03.2015 Rasinac 0 : 3 Srnje
29.03.2015 15:30 Zdravinje 2 : 2 Pepeljevac 1947
29.03.2015 15:30 Grkljane 4 : 2 Trmčari
29.03.2015 15:30 Modrica 3 : 1 Zmajevac
29.03.2015 15:30 Lipovac 3 : 0 Jablanica
29.03.2015 15:30 Polet (K) 2 : 0 Vitanovac 08
29.03.2015 15:30 Štitari 1 : 3 Polet (Š)
29.03.2015 15:30 Drugari 1 : 7 Bukovica
29.03.2015 11:00 Radnik 11 : 0 Sloga
29.03.2015 15:00 Strelac 001 1 : 6 Sloga
29.03.2015 15:00 Vukona 3 : 1 Jedinstvo
29.03.2015 15:00 Brgule 0 : 2 Vrelo
29.03.2015 15:00 OFK Student 2 : 0 Šepšin
29.03.2015 15:00 Borac 1 : 1 Napredak (M)
29.03.2015 15:00 Sloga 3 : 2 Omladinac
29.03.2015 15:00 Napredak (D) 0 : 1 Markovac
29.03.2015 15:00 Ivanča 1 : 4 Šumadija 1962
29.03.2015 15:30 Kom 3 : 0 Cetinje
29.03.2015 15:30 Zabjelo 1 : 0 Igalo
29.03.2015 15:30 Jezero 1 : 0 Radnički
29.03.2015 15:30 Dečić 3 : 1 Bratstvo
29.03.2015 15:30 Arsenal 0 : 1 Jedinstvo
29.03.2015 14:30 Napredak 1 : 0 Sloboda (MG)
29.03.2015 14:30 Sloboda (NG) 2 : 1 Leotar
29.03.2015 14:30 Vlasenica 2 : 0 Sutjeska
29.03.2015 14:30 Podrinje 1 : 2 Proleter
29.03.2015 14:30 Tekstilac 1 : 0 Mladost
29.03.2015 14:30 Krupa 2 : 1 Rudar Prijedor
29.03.2015 14:30 Zvijezda Brgule 1 : 0 Ilićka 01
29.03.2015 14:30 Radnički 2 : 0 Mladost (R)
29.03.2015 14:30 Jedinstvo 4 : 1 Famos
29.03.2015 14:30 Sloga Junajted 2 : 0 Velež
29.03.2015 14:30 Liješće 0 : 1 Jedinstvo
29.03.2015 14:30 Župa Superpetrol 0 : 0 BSK
29.03.2015 14:30 Mladost 2 : 2 Borac (Š)
29.03.2015 14:30 Omarska 1 : 0 Ozren
29.03.2015 14:30 Gomionica 0 : 4 Budućnost
29.03.2015 14:30 Dubrave 1 : 1 FSA
29.03.2015 14:30 Crvena zvijezda (O) 1 : 4 Naša krila
29.03.2015 14:30 Skugrić 4 : 0 Trebava
29.03.2015 14:30 Ozren 3 : 0 Crvena zvijezda (G)
29.03.2015 14:30 Posavina 0 : 2 Polet 1926
29.03.2015 14:30 Budućnost 4 : 0 Hajduk
29.03.2015 14:30 Rudanka 2 : 2 Vranjak
29.03.2015 14:30 Birač 4 : 1 Majevica
29.03.2015 14:30 Proleter-RJ 0 : 3 Podrinje
29.03.2015 14:30 Trnovica 2 : 1 Jedinstvo (R)
29.03.2015 14:30 Jardan 1 : 3 Lokanj
29.03.2015 14:30 Guber 6 : 0 Šekovići
29.03.2015 14:30 Jedinstvo (B) 2 : 1 Zadrugar
29.03.2015 14:30 Džaja 4 : 1 Šnjegotina
29.03.2015 14:30 Polet Krajišnik 1 : 5 Željezničar
29.03.2015 14:30 Gorica 0 : 1 Rekreativo
29.03.2015 14:30 Kladari Gornji 1 : 0 Pelagićevo
29.03.2015 14:30 Rudar 1 : 0 Mladost (T)
29.03.2015 14:30 Zadrugar 2 : 1 Zvijezda
29.03.2015 14:30 Mladost (D) 0 : 0 Bratstvo
29.03.2015 14:30 Sloboda 0 : 1 Ukrina
29.03.2015 14:30 Crkvina 2 : 0 Sloga (DP)
29.03.2015 14:30 Borac 3 : 3 Sloga (J)
29.03.2015 14:30 Sloboda 1 : 4 Tamaris
29.03.2015 14:30 Jablanica 3 : 3 Borac (Š)
29.03.2015 14:30 Borac (M) 1 : 4 Torpedo
29.03.2015 14:30 Mladost (B) 1 : 1 Milan
29.03.2015 14:30 Kozara 1 : 0 Ratar
29.03.2015 14:30 Biseri 4 : 0 Mladost (G)
29.03.2015 14:30 Mladi Krajišnik 1 : 0 Sloga DIPO
29.03.2015 16:00 Srpski Soko 3 : 1 Branjevo
29.03.2015 16:00 Jadar 1 : 1 Jasenica
29.03.2015 16:00 Tabanci 0 : 3 Milići
29.03.2015 16:00 Budućnost (P) 6 : 3 Polet
29.03.2015 14:30 Radnik Urije 8 : 0 Željezničar
29.03.2015 14:30 Kozara 3 : 1 Bratstvo
29.03.2015 14:30 Sloga 1 : 0 Knežopoljac
29.03.2015 14:30 Brzi 1 : 2 Slaven
29.03.2015 14:30 Mrakovica 3 : 1 Berek 1975
29.03.2015 14:30 Gomjenica 1 : 3 Plamen
29.03.2015 15:00 BUK 5 : 1 Međaši
29.03.2015 15:00 Partizan 1 : 0 Balatun
29.03.2015 15:00 Sloboda 3 : 0 Magnojević 01
29.03.2015 15:00 Drina Amajlije 2 : 0 Jedinstvo
29.03.2015 15:00 BSK Ledinci 1 : 0 Semberija
29.03.2015 14:30 Borac 1975 2 : 3 4. Juli
29.03.2015 14:30 Željezničar 0 : 2 Borac (L)
29.03.2015 14:30 Borac (K) 0 : 0 Hajduk
29.03.2015 14:30 27. Juli 0 : 4 Polet
29.03.2015 14:30 Vučijak 2 : 2 BSK
29.03.2015 14:30 Zborište 0 : 3 Zvijezda
29.03.2015 14:30 Mladost 2 : 1 Sloga 73
29.03.2015 14:30 Skugrić 1964 2 : 0 Radnički
29.03.2015 14:30 Omladinac 0 : 2 Bosna 1977
29.03.2015 14:30 Zadrugar 4 : 1 Trebavac
29.03.2015 14:30 Sloga (KG) 1 : 0 Partizan
29.03.2015 15:00 13 Skojevki 2 : 0 Romanovci
29.03.2015 15:00 Bratstvo (O) 3 : 6 Bratstvo (K)
29.03.2015 15:00 Novi Napredak 1 : 0 Obradovac
29.03.2015 15:00 Polet 0 : 1 Kalemi
29.03.2015 15:00 Borac 0 : 1 Omladinac
29.03.2015 15:00 Stevan Dukić 4 : 0 Vilusi
29.03.2015 14:30 Krbeti 3 : 1 Crvena zvijezda
29.03.2015 14:30 Obilić 1 : 2 Sveti Jovan
29.03.2015 14:30 Jugović 1 : 3 Mladost 2003
29.03.2015 14:30 Grčica 1 : 0 Mladost (T)
29.03.2015 14:30 Mladost (L) 3 : 2 Mladost (S)
29.03.2015 14:30 Sava 04 2 : 7 Omladinac
29.03.2015 14:30 Brezik 2 : 4 Gredice
29.03.2015 16:00 Dimitrije Tucović 3 : 2 Šumadinac
29.03.2015 16:00 20. Oktobar 0 : 1 Borac
29.03.2015 16:00 Sloga 5 : 2 Petka
29.03.2015 15:00 Sloga Radnički 0 : 0 Vojvodina
29.03.2015 14:00 LASK Crvena zvezda 4 : 0 Trijumf
29.03.2015 12:00 Kolibri 3 : 1 Lemind Lavice
29.03.2015 15:00 Jerina 3 : 3 Šumadija 1903
29.03.2015 10:30 Gradac 1 : 0 Šabac
29.03.2015 13:00 Karađorđe 3 : 0 Slatke Male
29.03.2015 14:00 Užice 0 : 4 Una Fortuna
29.03.2015 11:00 Jagodina 4 : 2 Partizan
29.03.2015 11:00 Metalac 2 : 2 Borac
29.03.2015 11:00 Spartak 3 : 1 Radnički (N)
29.03.2015 10:00 BSK Borča 0 : 2 OFK Beograd
29.03.2015 Car Konstantin : Borac
29.03.2015 11:00 Zemun 0 : 0 Internacional
29.03.2015 13:00 PKB 0 : 5 Radnički (O)
29.03.2015 13:30 BASK 2 : 0 Mladenovac
29.03.2015 14:00 Jedinstvo 3 : 1 Policajac
29.03.2015 15:00 Voždovac 2 : 1 Bežanija
29.03.2015 17:45 Brodarac 2 0 : 1 Kolubara
29.03.2015 Pinkum 2 : 3 Rudar
29.03.2015 Semendria 1924 6 : 0 GFK Jasenica 1911
29.03.2015 Glavaš 2 : 1 Vodice
29.03.2015 Maglić 1 : 3 Budućnost
29.03.2015 Stari Grad 2 : 1 Mladost Radost
29.03.2015 Borac 6 : 0 Proleter
29.03.2015 Kulpin 2 : 1 Vojvodina
29.03.2015 Titel 1 : 3 Krila Krajine
29.03.2015 14:00 Mačva 3 : 0 Jedinstvo
29.03.2015 12:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 1 Loznica
29.03.2015 13:30 Jagodina 0 : 1 Partizan
29.03.2015 11:00 Vojvodina 2 : 0 Mačva
29.03.2015 12:00 Crvena zvezda 3 : 3 Čukarički
29.03.2015 13:00 Sloga 1 : 0 Borac
29.03.2015 13:00 Spartak 1 : 1 Radnički (N)
29.03.2015 12:00 Teleoptik 3 : 2 Rad
29.03.2015 12:00 Novi Sad 6 : 0 Mladost Bambi
29.03.2015 Mihajlovac 1934 5 : 0 Pinkum
29.03.2015 Sloga (PM) 3 : 1 Morava
29.03.2015 Rudar 1 : 3 Novi Pazar
29.03.2015 AS 2 : 0 Bane
29.03.2015 10:00 Obilić 0 : 1 Subotica
29.03.2015 10:00 Železničar 1 : 0 Radnički
29.03.2015 10:00 PKB 1 : 0 Banja
29.03.2015 13:00 Siti Sport Klub 4 : 1 Brodarac1947
29.03.2015 14:30 GSP Polet 5 : 1 Mladenovac
29.03.2015 10:00 Palilulac 1 : 4 Trudbenik
29.03.2015 12:00 BSK 1925 4 : 0 Srem
29.03.2015 09:00 Grafičar 1 : 14 IM Rakovica
29.03.2015 20:00 IMT 6 : 0 Budućnost
29.03.2015 10:00 Vrbas 0 : 5 FK Vojvodina
29.03.2015 11:00 Dinamo : Real
29.03.2015 11:00 SFS Borac : Timok
29.03.2015 11:00 Sloga 3 : 1 Radnički (P)
29.03.2015 11:00 Radnički (N) : Trstenik PPT
29.03.2015 10:00 Glavaš 1 : 2 Vodice
29.03.2015 11:00 AS 1 : 0 Bubamara
29.03.2015 Šampion 3 : 4 Loznica
29.03.2015 Budućnost Krušik 2014 2 : 1 Savacijum
29.03.2015 Akademac 1 : 0 Radnički
29.03.2015 15:30 OFK Nacional AG 3 : 1 Tutin
29.03.2015 11:00 Pionir 028 1 : 5 OFK Ras
29.03.2015 OFK Ras 0 : 2 Trepča
29.03.2015 10:00 Beograd 1929 1 : 2 Vinča
29.03.2015 11:00 Turbina 0 : 2 Radnički
29.03.2015 13:00 Kolubara 2 : 0 Lokomotiva
29.03.2015 Trepča 3 : 2 OFK Ras
29.03.2015 Sport Klub 99 1 : 2 Pazar Juniors
29.03.2015 09:00 Zemun 1 : 3 OFK Beograd
29.03.2015 09:00 Teleoptik 1 : 0 Voždovac
29.03.2015 09:00 Sindjelić 0 : 6 Rad
29.03.2015 10:00 Kolubara 2 : 2 Crvena zvezda
29.03.2015 10:00 BSK 1925 3 : 1 Zmaj 1953
29.03.2015 13:00 Milutinac 2 : 10 Dominus
29.03.2015 15:00 Fer Plej 06 11 : 0 Sindjelić 2012
29.03.2015 12:00 Torlak 3 : 3 Poštar
29.03.2015 15:00 Internacional 2 : 0 Balkan
29.03.2015 09:00 Policajac 3 : 1 Lokomotiva
29.03.2015 14:00 Sećeranac Ada 1 : 1 Železničar
29.03.2015 08:45 011 B 4 : 2 OFK Beograd B

Košarka

29.03.2015 19:00 Crvena zvezda Telekom 107 : 83 Mega Leks
29.03.2015 18:00 Napredak Maksi Ko 91 : 86 Srem
29.03.2015 Rađevac 71 : 76 Play off
29.03.2015 Ivanjica 75 : 76 Morava
29.03.2015 Mileševac 83 : 66 Užice
29.03.2015 Vojka 66 : 73 Dinamo
29.03.2015 Ru koš 72 : 79 Pink
29.03.2015 Radnički 106 : 74 Jadran
29.03.2015 Kris Kros 89 : 71 Omladinac
29.03.2015 Nova Pazova 0 : 20 Družina Kozlovac
29.03.2015 19:00 Sloga (D) 77 : 86 Ub
29.03.2015 16:00 Novi Pazar 83 : 78 Šabac
29.03.2015 18:00 Železničar 75 : 85 Zlatibor
29.03.2015 21:20 Vitez 57 : 56 BKK Radnički
29.03.2015 15:20 Žitko Basket 60 : 80 Zvezdara
29.03.2015 17:00 BNS 57 : 86 Dunav
29.03.2015 18:00 Topola 77 : 80 Hajduk
29.03.2015 18:00 Rtanj 98 : 79 Jastrebac
29.03.2015 19:00 Ibar 63 : 56 Teodo
29.03.2015 19:00 Budućnost 91 : 81 Sutjeska
29.03.2015 14:00 Basket Star 77 : 56 Sivac
29.03.2015 18:00 Brčanka 63 : 35 Sloboda

Odbojka

29.03.2015 15:00 Niš 3 : 1 Jedinstvo
29.03.2015 13:00 Novi Sad 3 : 2 VA 014
29.03.2015 14:00 Partizan 1 : 3 Antena
29.03.2015 14:00 Toplički Vitezovi 3 : 2 Desetka
29.03.2015 17:00 Vranje 0 : 3 Milenijum
29.03.2015 16:00 Bavanište 3 : 0 Mladost
29.03.2015 17:00 Vrbas 1 : 3 Srem Iton
29.03.2015 18:00 Futog 3 : 2 Vojvodina 2
29.03.2015 Surdulica 3 : 1 Morava
29.03.2015 Mladost (V) 3 : 0 Junior
29.03.2015 15:00 Tamnava Voćar 0 : 3 Železničar 2012
29.03.2015 Sjenica 3 : 0 Tara 2

Rukomet

29.03.2015 19:00 Jagodina 15 : 37 Vrbas
29.03.2015 18:00 Metalac 32 : 28 Morava
29.03.2015 20:30 Metalac 26 : 29 ŽSK
29.03.2015 18:00 Proleter 33 : 27 Lavovi BP
29.03.2015 19:00 Nova Pazova 27 : 27 Hercegovina
29.03.2015 17:00 Radnički 2 29 : 23 Knez Lazar
29.03.2015 18:30 Arilje 21 : 22 Novi Pazar
29.03.2015 19:00 Lokomotiva 32 : 25 Trepča
29.03.2015 18:00 Hajduk 30 : 18 Vrbas Karneks 2
29.03.2015 18:30 Srem Sm 30 : 25 Somborelektro
29.03.2015 19:00 Kljajićevo 33 : 27 Radnički (JT)
29.03.2015 Progres 22 : 30 Aleksinac
29.03.2015 Hisar 38 : 14 Železničar 2
29.03.2015 Prva Iskra Barič 21 : 28 Ub
29.03.2015 Omladinac (D) 23 : 18 Budućnost
29.03.2015 Crepaja 19 : 25 Unirea
29.03.2015 Omladinac (I) : Banatski Karlovac
29.03.2015 Dolovo 43 : 7 Gaj
29.03.2015 Mladost (V) 23 : 14 Mladost (O)
29.03.2015 18:00 Drina 39 : 29 Kotor Varoš
29.03.2015 18:00 Kozara Mlijekoprodukt 39 : 15 Hercegovac
29.03.2015 Vardar Pro 23 : 26 Zagreb
29.03.2015 MKB-MVM Veszprém 32 : 21 Meshkov
29.03.2015 17:30 Naisa 27 : 24 Knjaz Miloš
29.03.2015 19:00 Minaqua 20 : 26 Medicinar
29.03.2015 ORK Beograd 29 : 39 Požarevac
29.03.2015 Junior 2 27 : 33 Voždovac 1955
29.03.2015 Jedinstvo 27 : 28 Jadran
29.03.2015 Gradnulica 29 : 28 Naftagas
29.03.2015 Jabuka 95 26 : 35 Miletić
29.03.2015 Mladost 26 : 17 Želja

Futsal

29.03.2015 18:00 Smederevo 4 : 3 Kopernikus
29.03.2015 17:00 Bosna Kompred 4 : 7 Nevesinje
29.03.2015 15:00 Tango 3 : 4 Brotnjo
29.03.2015 20:30 Sokrates 5 : 10 Centar
29.03.2015 18:00 Seljak 4 : 2 Mostar Stari Grad
29.03.2015 19:00 Čelinac 7 : 5 Zrinjski
29.03.2015 Tango Liman 1 : 2 Forum
29.03.2015 Viking 2 : 0 Kikinda
29.03.2015 Leteći Holandjanin 8 : 1 Srbobran
29.03.2015 10:15 Fotoklik Fleš 4 : 2 Ekonomist
29.03.2015 15:30 TMF 2 : 1 Slodes

Ragbi 13

29.03.2015 16:00 Crvena zvezda 66 : 16 Radnički (N)
29.03.2015 16:00 Vitez 10 : 24 Bijeli Zečevi

Američki fudbal

29.03.2015 Wild Boars Kragujevac 45 : 14 Angel Warriors Čačak
29.03.2015 GAT Dukes Novi Sad 21 : 7 Indians Inđija
29.03.2015 Imperatori Niš 0 : 35 Panthers Pančevo
Bruno123 je podelio utakmicu
Proširene lige na „Zapadu“ Iz kancelarije FS Regiona zapadne Srbije, stigla je informacija da su Srpska liga i četri zone povećane za po 2 kluba. Od jeseni grupa Zapad brojaće 18 klubova, a četri zonske lige imaće po 16 klubova.. Ovim povećanjem liga neki klubovi će vanredno da napreduju, a neke ekipe koje je trebalo da se presele u niži rang, zadržaće sttus. Konačni sastav liga odrediže FSRZS na sednici. Predhodno iz klubova bi trebalo da potvrde učešće u takmičenju a posebno novajlije. Rešena je dilema oko Slobode. Užičani su ispali iz Prve lige Srbije i takmičenje bi trebalo da nastave u Srpskoj ligi Zapad. U međuvremenu je došlo do promene rukovodstva, pa su novi operatovci imenu Sloboda dodali Užice. U novoj takmičarskoj sezoni u Zapadno-Moravskoj zoni takmičiće se Sloboda Užice.
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.