XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2014 17:00 Jasen - Omladinac 3:1
2 24.08.2014 17:00 Omladinac - GP Zlatibor 0:0
3 31.08.2014 16:30 Napredak - Omladinac 1:1
4 07.09.2014 16:30 Višesava - Omladinac 5:2
5 14.09.2014 16:00 Omladinac - Prvi partizan 3:1
6 21.09.2014 16:00 Polet - Omladinac 4:0
7 28.09.2014 15:30 Omladinac - Čajetina 1:3
8 05.10.2014 15:30 Perućac - Omladinac 2:1
9 12.10.2014 15:30 Omladinac - Budućnost 2:4
10 19.10.2014 11:00 Ariljska rampa - Omladinac 3:0
11 26.10.2014 13:30 Omladinac - Crnokosa 2:5
12 02.11.2014 13:30 Železničar - Omladinac 7:3
13 09.11.2014 13:00 Omladinac - Jedinstvo 4:4
14 22.03.2015 14:00 Omladinac - Jasen 1:2
15 29.03.2015 14:30 GP Zlatibor - Omladinac 3:0
16 05.04.2015 14:30 Omladinac - Napredak 4:3
17 12.04.2015 15:00 Omladinac - Višesava 1:3
18 19.04.2015 15:30 Prvi partizan - Omladinac 5:0
19 26.04.2015 16:00 Omladinac - Polet 0:5
20 03.05.2015 16:00 Čajetina - Omladinac 8:0
21 10.05.2015 16:30 Omladinac - Perućac 1:1
22 16.05.2015 16:30 Budućnost - Omladinac 8:0
23 24.05.2015 17:00 Omladinac - Ariljska rampa 1:3
24 31.05.2015 17:00 Crnokosa - Omladinac 5:1
25 06.06.2015 17:00 Omladinac - Železničar 0:4
26 13.06.2015 17:00 Jedinstvo - Omladinac 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Drina Budućnost 26 23 2 1 71
2 Ariljska rampa 26 18 3 5 57
3 Polet 26 18 2 6 56
4 Crnokosa 26 13 7 6 46
5 Čajetina 26 15 1 10 46
6 Jasen 26 12 2 12 38
7 Železničar 26 11 4 11 37
8 Jedinstvo 26 11 3 12 36
9 Perućac 26 7 6 13 27
10 Višesava 26 6 9 11 27
11 Klub se ugasio GP Zlatibor (-1) 26 7 6 13 26
12 Prvi partizan 26 6 5 15 23
13 Napredak 26 4 4 18 16
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Požega Omladinac 26 2 4 20 10
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.