XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2014 17:00 Železničar - Polet 3:0
2 24.08.2014 17:00 Čajetina - Železničar 2:0
3 31.08.2014 16:30 Železničar - Perućac 2:1
4 06.09.2014 16:30 Budućnost - Železničar 6:0
5 14.09.2014 16:00 Železničar - Ariljska rampa 1:6
6 21.09.2014 16:00 Crnokosa - Železničar 4:2
7 28.09.2014 15:30 Železničar - Višesava 2:2
8 05.10.2014 15:30 Železničar - Jedinstvo 2:0
9 11.10.2014 15:30 Jasen - Železničar 1:2
10 19.10.2014 14:30 Železničar - GP Zlatibor 2:0
11 26.10.2014 13:30 Napredak - Železničar 3:1
12 02.11.2014 13:30 Železničar - Omladinac 7:3
13 09.11.2014 13:00 Prvi partizan - Železničar 3:4
14 22.03.2015 14:00 Polet - Železničar 2:0
15 29.03.2015 14:30 Železničar - Čajetina 1:3
16 05.04.2015 14:30 Perućac - Železničar 0:0
17 12.04.2015 15:00 Železničar - Budućnost 0:2
18 19.04.2015 11:00 Ariljska rampa - Železničar 2:2
19 26.04.2015 16:00 Železničar - Crnokosa 0:4
20 03.05.2015 16:00 Višesava - Železničar 2:1
21 10.05.2015 16:30 Jedinstvo - Železničar 4:0
22 17.05.2015 16:30 Železničar - Jasen 12:2
23 23.05.2015 17:00 GP Zlatibor - Železničar 1:1
24 31.05.2015 17:00 Železničar - Napredak 8:0
25 06.06.2015 17:00 Omladinac - Železničar 0:4
26 13.06.2015 17:00 Železničar - Prvi partizan 4:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Drina Budućnost 26 23 2 1 71
2 Ariljska rampa 26 18 3 5 57
3 Polet 26 18 2 6 56
4 Crnokosa 26 13 7 6 46
5 Čajetina 26 15 1 10 46
6 Jasen 26 12 2 12 38
7 Železničar 26 11 4 11 37
8 Jedinstvo 26 11 3 12 36
9 Perućac 26 7 6 13 27
10 Višesava 26 6 9 11 27
11 Klub se ugasio GP Zlatibor (-1) 26 7 6 13 26
12 Prvi partizan 26 6 5 15 23
13 Napredak 26 4 4 18 16
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Požega Omladinac 26 2 4 20 10
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu