XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 277 utakmica za dan
Nedelja, 17 Avgust 2014

Fudbal

17.08.2014 17:00 Radnički 1923 0 : 0 Napredak
17.08.2014 17:30 Železničar 0 : 3 Pobeda
17.08.2014 17:30 Bane 1 : 2 Rudar
17.08.2014 17:30 Sloga (P) 1 : 1 Karađorđe
17.08.2014 11:00 Polet 3 : 0 GFK Jasenica 1911
17.08.2014 17:00 OFK Bor 2 : 1 Ozren
17.08.2014 17:00 Radan 3 : 0 Sinđelić
17.08.2014 17:00 Tabane 1970 1 : 2 Dinamo
17.08.2014 17:00 Dolina 2 : 2 Dunav
17.08.2014 17:00 Senta 0 : 0 Sloga
17.08.2014 17:00 PIK Prigrevica 2 : 0 Radnički (Š)
17.08.2014 11:00 Hajduk 2 : 4 GSP Polet
17.08.2014 11:00 Dorćol 3 : 0 Turbina
17.08.2014 17:30 Železnik Lasta 2 : 0 Budućnost
17.08.2014 17:30 Srem 0 : 2 Radnički (O)
17.08.2014 17:30 BASK 1 : 0 IMT
17.08.2014 17:30 Tutin 2 : 0 Takovo
17.08.2014 17:30 Orlovac 1 : 1 Partizan
17.08.2014 17:30 Polet 1 : 0 Mokra Gora
17.08.2014 17:30 Vodojaža 1 : 1 Slavija
17.08.2014 17:30 Sloboda 1 : 0 Rudar (Bresnica)
17.08.2014 17:30 Braća Vuković 4 : 0 Dragačevo
17.08.2014 17:30 Lepenica 0 : 0 Mihajlovac 1934
17.08.2014 17:30 Obilić 2 : 2 Morava
17.08.2014 17:30 Železničar (P) 3 : 1 Sloboda
17.08.2014 17:30 Mladi radnik (R) 0 : 0 Napredak
17.08.2014 17:30 Šumadinac (B) 0 : 2 Homoljac
17.08.2014 17:30 Basarac 2 : 1 Borac
17.08.2014 17:30 Sloga (S) 1 : 1 Ribnica
17.08.2014 17:30 Zlatar 0 : 2 FAP
17.08.2014 17:30 Polimlje 5 : 0 Zlatibor
17.08.2014 17:00 Temnić 1924 4 : 0 Lugomir
17.08.2014 17:00 Kosanica 3 : 0 Dragocvet
17.08.2014 17:00 Jedinstvo (M) 2 : 1 Levač
17.08.2014 17:00 Poljoprivrednik 2 : 2 Juhor
17.08.2014 17:00 Trajal 2 : 1 SFS Borac
17.08.2014 17:00 Pukovac 3 : 1 Rudar Alpos
17.08.2014 17:00 Bukovik 4 : 0 Brodoremont
17.08.2014 17:00 Moravica 2 : 2 Brestovac 1946
17.08.2014 17:00 Kablovi 3 : 1 Svrljig
17.08.2014 17:00 Vlasina 2 : 1 Lužnica
17.08.2014 17:00 Sloboda 3 : 0 SFK Moravac
17.08.2014 17:00 Bobište 0 : 2 Ropotovo
17.08.2014 17:00 Jablanica 0 : 6 Jedinstvo (B)
17.08.2014 17:00 Jedinstvo (BP) 0 : 3 Balkanski
17.08.2014 17:00 BSK Bujanovac 0 : 1 Mladost
17.08.2014 17:00 Ljukovo 1 : 0 Budućnost
17.08.2014 10:00 Kabel 1 : 1 Borac
17.08.2014 17:00 Tisa 2 : 0 OFK Vrbas
17.08.2014 17:00 Zadrugar 2 : 1 Tavankut
17.08.2014 17:00 OFK Mladost APA 0 : 1 TSC
17.08.2014 17:00 Bačka (P) 0 : 2 Subotica
17.08.2014 17:00 Sloga 0 : 0 Borac (Starčevo)
17.08.2014 17:00 Crvena Zvezda (RS) 0 : 3 Kozara
17.08.2014 10:00 Grafičar 1 : 2 Lepušnica
17.08.2014 17:30 Boleč 0 : 0 Lokomotiva
17.08.2014 17:30 Stepojevac Vaga 5 : 0 Zvezdara
17.08.2014 17:30 Vrčin 0 : 0 Železničar
17.08.2014 17:30 Baćevac 2 : 0 Balkan Mirijevo
17.08.2014 17:30 Jedinstvo 2 : 2 Sremčica
17.08.2014 17:30 PKB 0 : 3 Crvena zvezda
17.08.2014 11:00 Ariljska rampa 2 : 1 Perućac
17.08.2014 17:00 Crnokosa 4 : 2 Čajetina
17.08.2014 17:00 Železničar 3 : 0 Polet
17.08.2014 17:00 Jedinstvo 3 : 2 Prvi partizan
17.08.2014 17:00 GP Zlatibor 4 : 1 Napredak
17.08.2014 17:30 Jedinstvo (Š) 2 : 0 Sindjelić
17.08.2014 17:30 Provo 2 : 0 Mladost (P)
17.08.2014 17:30 Jedinstvo (MZ) 3 : 0 Borac (V)
17.08.2014 17:30 Lipolist 5 : 0 Antimon
17.08.2014 17:30 Drina 1 : 3 Jadar
17.08.2014 17:30 Hajduk Stanko 0 : 2 Podrinje
17.08.2014 17:30 BMR Petlovača 6 : 0 Gučevo
17.08.2014 17:30 Šapine 5 : 0 Zadrugar (T)
17.08.2014 17:30 Mlava (ML) 3 : 0 Napredak 1936
17.08.2014 17:30 Integral 3 : 2 Mladost (B)
17.08.2014 17:30 Rudar (K) 4 : 2 Trgovački
17.08.2014 17:30 Vojvoda Milenko 1 : 0 Krilaš
17.08.2014 17:30 Makce 1 : 1 Mlava (B)
17.08.2014 17:00 Sloga (M) 1 : 0 Glavaš
17.08.2014 17:00 Budućnost (MK) 3 : 1 Pobeda
17.08.2014 17:00 Proleter 3 : 1 Osipaonica
17.08.2014 17:00 Vodice 2 : 0 Budućnost (R)
17.08.2014 17:00 Jedinstvo (K) 0 : 0 Železničar (K)
17.08.2014 17:00 7. Juli 2 : 2 SASK
17.08.2014 17:00 Udarnik 1 : 1 Šumadija
17.08.2014 11:00 Železničar (S) 3 : 2 Mladi borac
17.08.2014 17:30 Napredak (D) 1 : 1 Kušiljevo
17.08.2014 17:30 Morava 5 : 2 Napredak (Z)
17.08.2014 11:00 BSK 1 : 2 Mladi radnik
17.08.2014 17:30 Mladost (J) 2 : 0 Bratstvo
17.08.2014 17:30 Sloga (DV) 2 : 1 Sloga (V)
17.08.2014 17:30 Budućnost 0 : 3 Mladost (K)
17.08.2014 17:00 Mladost 1982 3 : 0 Partizanski put
17.08.2014 17:00 Nikodije Stojanović Tatko 2 : 2 Jastrebac
17.08.2014 17:00 Dunđerski 0 : 1 Kosovac
17.08.2014 17:00 Pobeda 6 : 2 Omladinac
17.08.2014 17:00 Svetlost 2 : 0 Borac
17.08.2014 17:30 Gornji Stepoš 3 : 1 Mačkovac
17.08.2014 17:30 Mladi radnik 2 : 2 13. April
17.08.2014 17:30 Trudbenik 3 : 3 Mladost
17.08.2014 17:30 Omladinac 4 : 3 Jastrebac
17.08.2014 17:30 Bošnjane 6 : 0 Naupare
17.08.2014 17:30 Jedinstvo 1936 0 : 3 Sloga (Ć)
17.08.2014 17:30 Gradina 2 : 3 Čitluk
17.08.2014 17:30 Vinogradar 3 : 0 Šanac
17.08.2014 17:00 OFK Sirig 3 : 1 Tatra
17.08.2014 17:00 Vinogradar 2 : 1 OFK Slavija
17.08.2014 17:00 Proleter 3 : 1 Dinamo
17.08.2014 17:30 OFK Zeka Buljubaša 1 : 0 Radnički
17.08.2014 17:30 Donji Petrovci 0 : 1 Hajduk 1925 Podunavac
17.08.2014 17:30 Hajduk (D) 0 : 1 Rudar
17.08.2014 17:30 Budućnost 4 : 0 Sremac Graničar 1924
17.08.2014 17:30 PSK Putinci 1 : 1 Jadran
17.08.2014 17:30 Hrtkovci 1 : 0 Hajduk 1932
17.08.2014 17:00 Palić 0 : 3 Sloga
17.08.2014 17:00 Bačka 2 : 1 Bajša
17.08.2014 17:00 Graničar (R) 1 : 2 Sloga
17.08.2014 17:00 Omladinac (B) 1 : 0 Stanišić
17.08.2014 17:00 Rusin 1 : 2 Terekveš
17.08.2014 17:00 Kula 2 : 0 Dunav
17.08.2014 17:00 Omladinac (D) 1 : 1 Kordun
17.08.2014 17:00 BSK 2 : 2 Lipar
17.08.2014 17:00 Sloga (BNS) 4 : 2 Jugoslavija
17.08.2014 17:00 Polet 3 : 3 BAK
17.08.2014 17:00 Mladost (V) 2 : 1 Vulturul
17.08.2014 17:00 Slavija 4 : 2 Jedinstvo Stević
17.08.2014 17:00 Budućnost (A) 0 : 2 Partizan (G)
17.08.2014 17:00 Mladost (O) 0 : 0 Crvena zvezda
17.08.2014 17:00 Radnički (B) 3 : 0 Hajdučica
17.08.2014 17:30 Napredak 0 : 1 Zadrugar
17.08.2014 17:30 Borac 1 : 0 Krajina
17.08.2014 17:30 ŽAK 3 : 1 Begej
17.08.2014 17:30 Omladinac 2 : 1 Vojvodina (B)
17.08.2014 17:30 Mladost 2 : 1 Radnički 1911
17.08.2014 17:30 Crvena zvezda 1 : 0 Vojvodina (NM)
17.08.2014 17:30 Sloga 0 : 0 Čekmin
17.08.2014 17:30 OFK Brza 3 : 1 Radnički
17.08.2014 17:30 Šumadija 1 : 0 Jedinstvo (G)
17.08.2014 17:30 Vučje 1 : 1 Mladost
17.08.2014 17:30 Zloćudovo 2 : 1 Umac
17.08.2014 17:30 Plantaža 2 : 1 Mladi borac
17.08.2014 17:30 Železničar 5 : 1 Progres
17.08.2014 17:30 Jedinstvo (GS) 1 : 3 Budućnost
17.08.2014 17:00 Jedinstvo 2 : 2 Budućnost (P)
17.08.2014 17:00 Crvena zastava 4 : 0 Aluminjum
17.08.2014 17:00 Rudar 3 : 1 Morava
17.08.2014 17:00 Radnički 1936 2 : 1 OFK Brzi Brod
17.08.2014 17:00 Mladost 3 : 4 OFK Niš
17.08.2014 17:00 Proleter (M) 1 : 1 Proleter (DV)
17.08.2014 17:00 Budućnost (PK) 1 : 0 Palilulac
17.08.2014 Jedinstvo (M) 4 : 0 Napredak
17.08.2014 Obilić 1993 2 : 0 Železničar
17.08.2014 Graničar (G) 1 : 1 Borac (M)
17.08.2014 Borac (K) 3 : 1 Fruškogorac
17.08.2014 Graničar (K) 7 : 0 ČSK 1939
17.08.2014 Sloga 1 : 1 Fruška Gora
17.08.2014 OFK Brestač 7 : 2 Noćaj
17.08.2014 Sloboda 3 : 1 Sušica 2012
17.08.2014 Mladost (DL) 3 : 1 Marjan MB
17.08.2014 11:00 Lemind 1953 6 : 1 Mladost (B)
17.08.2014 Morava (G) 0 : 5 Bratstvo
17.08.2014 Kumarevo 65 2 : 1 Jedinstvo
17.08.2014 Omladinac 3 : 1 Navalin
17.08.2014 Polet 3 : 1 Gradac
17.08.2014 Moravac 0 : 3 OFK Morava
17.08.2014 17:30 Radnik 0 : 1 Budućnost
17.08.2014 17:30 Cer 1 : 3 Milicionar
17.08.2014 17:30 Proleter 3 : 0 Sloga
17.08.2014 17:30 Budućnost 1 : 1 Drina
17.08.2014 17:30 Duško 3 : 2 Mladi Borac
17.08.2014 17:30 Partizan 2 : 2 Napredak
17.08.2014 17:30 Cerova 1 : 1 Mladost (DB)
17.08.2014 17:30 Sloga (S) 3 : 1 Milan Orlić
17.08.2014 17:30 Cer 5 : 2 7. Juli
17.08.2014 17:30 Borac 6 : 3 Čobanče
17.08.2014 17:30 Mladost (B) 1 : 1 Sloga (LŠ)
17.08.2014 17:30 Velika Reka 0 : 2 Stolice
17.08.2014 17:30 Sloga Trgošped 4 : 1 Galeb
17.08.2014 17:30 Trešnjevka 2 : 3 Pričinović
17.08.2014 17:30 Cerić 2 : 1 Jevremovac
17.08.2014 17:30 Volujac 0 : 1 Karađorđe
17.08.2014 17:30 Sloga (K) 1 : 2 Mladost (PP)
17.08.2014 17:30 Mrovska 4 : 2 Vlašić
17.08.2014 17:30 Radnički (K) 3 : 0 Mladost (Z)
17.08.2014 17:30 Sloga (L) 2 : 0 Mip Majdan
17.08.2014 17:30 Pobeda 6 : 2 Dunav
17.08.2014 17:30 Stig 1955 4 : 2 Sopot
17.08.2014 17:30 Dunavac 2 : 2 Zemljoradnik
17.08.2014 17:30 Sloga (D) 0 : 1 Napredak 1947
17.08.2014 17:30 Napredak (P) 5 : 0 Proleter
17.08.2014 17:00 Sloga (Č) 1 : 1 Mitros
17.08.2014 17:00 Srem 3 : 1 Napredak
17.08.2014 17:00 BSK 0 : 3 Sloboda
17.08.2014 17:00 Grgurevci 2 : 2 Borac (R)
17.08.2014 17:00 Planinac 2 : 0 Sloga (Z)
17.08.2014 17:00 Sremac 3 : 1 Borac (VR)
17.08.2014 17:00 Arsenal 0 : 3 Kom
17.08.2014 17:00 Ibar 1 : 1 Jedinstvo
17.08.2014 17:00 Dečić 0 : 0 Iskra
17.08.2014 17:00 Jezero 3 : 0 Bratstvo
17.08.2014 17:00 Zabjelo 0 : 1 Radnički
17.08.2014 17:00 Cetinje 0 : 2 Igalo
17.08.2014 20:00 Široki Brijeg 2 : 1 Vitez
17.08.2014 17:00 Slavija 1 : 1 Željezničar
17.08.2014 17:00 Sloboda (MG) 3 : 1 Vlasenica
17.08.2014 17:00 Ilićka 01 2 : 0 Glasinac 2011
17.08.2014 17:00 Gorica 0 : 0 Radnički
17.08.2014 17:00 Proleter 1 : 0 Jedinstvo
17.08.2014 17:00 Mladost (R) 1 : 0 Sloga Junajted
17.08.2014 11:00 Jedinstvo 0 : 1 Ljubić
17.08.2014 17:00 Ozren 3 : 0 Sloga
17.08.2014 17:00 Mineral 2 : 1 Borac (KD)
17.08.2014 17:00 Budućnost 0 : 4 Sloga (S)
17.08.2014 17:00 Ravan 4 : 0 Potkozarje
17.08.2014 17:00 Sloga (T) 0 : 3 Mladost (KV)
17.08.2014 17:00 Birač 3 : 0 Bratstvo
17.08.2014 17:00 Majevica 0 : 0 Trnovica
17.08.2014 17:00 Podrinje 3 : 0 Jardan
17.08.2014 17:00 Jedinstvo (R) 3 : 3 Guber
17.08.2014 17:00 Lokanj 0 : 6 Jedinstvo (B)
17.08.2014 17:00 Šekovići 3 : 2 Zadrugar
17.08.2014 17:00 Rudar 5 : 4 Kladari Gornji
17.08.2014 17:00 Pelagićevo 2 : 1 Zadrugar
17.08.2014 17:00 Mladost (T) 3 : 3 Mladost (D)
17.08.2014 17:00 Zvijezda 4 : 0 Sloboda
17.08.2014 17:00 Bratstvo 3 : 2 Crkvina
17.08.2014 17:00 Ukrina 3 : 2 Borac
17.08.2014 17:00 Sloga (DP) 4 : 0 Sloga (J)
17.08.2014 17:00 Tamaris 2 : 1 Borac (M)
17.08.2014 17:00 Borac (Š) 3 : 0 Mladost (B)
17.08.2014 17:00 Torpedo 2 : 1 Kozara
17.08.2014 17:00 Milan 0 : 5 Biseri
17.08.2014 17:00 Mladost (G) 1 : 1 Sloga DIPO
17.08.2014 17:00 Bratstvo (O) 2 : 2 13 Skojevki
17.08.2014 17:00 Romanovci 0 : 1 Novi Napredak
17.08.2014 17:00 Bratstvo (K) 2 : 1 Polet
17.08.2014 17:00 Obradovac 1 : 1 Laminci
17.08.2014 17:00 Kalemi 6 : 1 Borac
17.08.2014 17:00 Omladinac 1 : 1 Vilusi
17.08.2014 10:00 LASK Crvena zvezda 5 : 1 Vojvodina
17.08.2014 11:00 Spartak 5 : 0 Mašinac
17.08.2014 17:30 Radnik Etno Selo 1 : 0 Čelik
17.08.2014 17:00 Gradina 1 : 1 Modriča
17.08.2014 13:00 Vojvodina 4 : 0 Metalac
17.08.2014 13:00 Partizan 3 : 2 Spartak
17.08.2014 10:00 Čukarički 0 : 0 Brodarac
17.08.2014 11:00 Borac 3 : 0 Novi Pazar
17.08.2014 16:00 Radnički (N) 3 : 2 Rad
17.08.2014 13:00 OFK Beograd 1 : 2 Napredak
17.08.2014 17:30 FAP 0 : 1 Javor
17.08.2014 17:30 Metalac 0 : 1 Sumadija
17.08.2014 17:30 Sloboda 5 : 0 Sloboda
17.08.2014 17:30 Polet 2 : 1 Goc
17.08.2014 17:30 GFK Jasenica 1911 2 : 2 Karadjordje
17.08.2014 17:00 Drina 1 : 0 Mladost
17.08.2014 17:00 Zvijezda Gradačac 2 : 0 Čelik
17.08.2014 17:00 Sloboda 1 : 2 Olimpic
17.08.2014 17:00 Vitez 0 : 2 Široki Brijeg
17.08.2014 11:00 Berane 3 : 0 Ibar
17.08.2014 17:00 Mornar 2 : 6 Zeta
17.08.2014 17:00 OFK Petrovac 2 : 2 Grbalj
17.08.2014 17:00 Budućnost 4 : 0 Dečić
17.08.2014 17:00 Bokelj 3 : 1 Mogren
17.08.2014 17:00 Mladost 0 : 3 Sutjeska
17.08.2014 14:00 Vojvodina 5 : 1 Sloga
17.08.2014 11:00 Partizan 1 : 2 Spartak
17.08.2014 11:00 Mačva 1 : 0 Zemun
17.08.2014 17:30 Čukarički 2 : 2 Radnički 1923
17.08.2014 18:00 Radnički (N) 1 : 0 Rad
17.08.2014 16:00 OFK Beograd 3 : 0 Napredak
17.08.2014 12:00 Budućnost Krušik 2014 5 : 1 Radnički
17.08.2014 12:00 Železničar 0 : 2 Savacium
17.08.2014 15:00 Drina 3 : 1 Mladost
17.08.2014 15:00 Zvijezda Gradačac 1 : 3 Čelik
17.08.2014 15:00 Sloboda 1 : 0 Olimpic
17.08.2014 15:00 Vitez 1 : 2 Široki Brijeg
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.