XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 226 utakmica za dan
Subota, 18 April 2020

Fudbal

18.04.2020 16:00 Sloga (K) : Trepča
18.04.2020 16:00 Sloga (P) : Jošanica
18.04.2020 16:00 Mačva 1929 : Sloga 33
18.04.2020 16:00 Loznica : Mladi radnik 1926
18.04.2020 16:00 Jedinstvo : Proleter Mihajlovac
18.04.2020 16:00 Takovo : Šumadija (A)
18.04.2020 16:00 Mokra Gora : Tutin
18.04.2020 16:00 Bečej 1918 : Omladinac
18.04.2020 16:00 Dinamo 1945 : Vojvodina 1928
18.04.2020 16:00 Kozara : OFK Vršac
18.04.2020 16:00 Bratstvo 1946 : Dunav
18.04.2020 16:00 1. Maj Ruma : Bačka 1901
18.04.2020 16:00 Radnički (Zr) : Radnički (SM)
18.04.2020 16:30 OFK Sinđelić : Moravac Orion
18.04.2020 16:30 Trstenik PPT : Timočanin
18.04.2020 16:30 GFK Dubočica : Jedinstvo
18.04.2020 16:30 GFK Jagodina : SFS Borac
18.04.2020 16:30 OFK Topličanin : Car Konstantin
18.04.2020 16:30 Dunav : Radan
18.04.2020 16:00 BSK Borča : Radnički (O)
18.04.2020 16:00 OFK Beograd : Zvezdara
18.04.2020 11:00 GSP Polet Dorćol : Brodarac
18.04.2020 10:00 Teleoptik : IMT
18.04.2020 16:00 Polet : Zvižd
18.04.2020 16:00 OFK Aranđelovac 1979 : VGSK
18.04.2020 16:00 Borac 1932 : Karađorđe
18.04.2020 16:00 Petar Dobrnjac : Rudar
18.04.2020 16:00 OFK Napredak : Udarnik
18.04.2020 16:00 Mladi borac : Partizan 1945
18.04.2020 16:00 Pomoravlje : Sloboda
18.04.2020 16:00 Morava : Sloga 1924
18.04.2020 16:00 Radnički (V) : Radnički Stobeks
18.04.2020 16:00 Mladost (P) : Rađevac
18.04.2020 16:00 Zadrugar : Borac
18.04.2020 16:00 Drina : OFK Divci
18.04.2020 16:00 Brezovica : Sloga
18.04.2020 16:00 Mladost (D) : Spartak
18.04.2020 16:00 Ribnica : Vrelo Sport
18.04.2020 16:00 Budućnost : Polet
18.04.2020 16:00 Bane 1931 : Radnik
18.04.2020 16:00 Zvečan : Omladinac
18.04.2020 16:00 Šumadija 1903 : Real
18.04.2020 16:00 Apolon 2018 : OFK Ras
18.04.2020 16:00 Gruža : Goč
18.04.2020 16:00 Korićani : Vodojaža
18.04.2020 16:00 Šumadija : Novi Pazar 1928
18.04.2020 16:00 Jasen : FAP
18.04.2020 11:00 Jedinstvo Putevi : Lunjevica
18.04.2020 16:00 Budućnost : Sloboda (Č)
18.04.2020 16:00 Sevojno : Crnokosa
18.04.2020 16:00 Prijevor : Polet (T)
18.04.2020 16:00 Sloga (BB) : Zlatar
18.04.2020 16:00 Sloga (S) : GFK Sloboda
18.04.2020 11:00 Polet (Lj) : Polimlje
18.04.2020 16:00 Radnički : Bačka
18.04.2020 16:00 Crvenka : Sloga
18.04.2020 16:00 OFK Stari Grad : Vojvodina
18.04.2020 16:00 Tekstilac : OFK Vrbas
18.04.2020 16:00 Krila Krajine : Mladost (BP)
18.04.2020 16:00 Bajša : OFK Mladost APA
18.04.2020 16:00 Podrinje : Jugović
18.04.2020 16:00 Mladost (NS) : Radnički (NP)
18.04.2020 16:00 Cement : Sloga (T)
18.04.2020 16:00 Mladost (BJ) : Sloga (E)
18.04.2020 16:00 Begej : Radnički (S)
18.04.2020 16:00 Sloga : Budućnost
18.04.2020 16:00 Jedinstvo (NB) : ŽAK
18.04.2020 16:00 Krajina : Borac (St)
18.04.2020 16:00 Kikinda 1909 : Naftagas
18.04.2020 16:30 Pusta Reka : Sloga
18.04.2020 16:30 Morava : Čekmin
18.04.2020 16:30 Polet 1980 : Žitorađa
18.04.2020 16:30 Nebeski Andjeli : Jastrebac
18.04.2020 16:30 Brodoremont : Jedinstvo (P)
18.04.2020 16:30 Balkanski : Rajko Mitić
18.04.2020 16:30 BSK : Kablovi
18.04.2020 16:30 Jedinstvo 1936 : Meševo
18.04.2020 16:30 Blagotin : Mačkovac
18.04.2020 16:30 Morava 1918 : Jedinstvo (P)
18.04.2020 16:30 Svrljig : Pukovac
18.04.2020 16:00 Šumadija : BASK
18.04.2020 11:00 Milutinac : BSK 1926
18.04.2020 16:00 Napredak : Mladost
18.04.2020 16:00 Trgovački : Rudar 2001
18.04.2020 16:30 Jedinstvo 1924 (VL) : Mladi borac
18.04.2020 16:30 Karađorđe : Budućnost
18.04.2020 16:30 Rudar : Borac (V)
18.04.2020 16:00 Vojvodina : ŽAK
18.04.2020 16:00 Polet : Kulpin
18.04.2020 17:00 Radnički 1905 : Preporod
18.04.2020 17:00 Srbobran : Iskra
18.04.2020 17:00 Proleter (RS) : Jadran
18.04.2020 17:00 Njegoš : Sutjeska
18.04.2020 17:00 Obilić (NK) : Proleter (Nj)
18.04.2020 16:00 LSK Laćarak : Mitros
18.04.2020 16:00 Rudar : Borac (M)
18.04.2020 16:00 Hajduk (B) : Borac (K)
18.04.2020 16:00 PSK Putinci : Železničar
18.04.2020 16:00 Hajduk (V) : Radnički
18.04.2020 16:00 Napredak : Ljukovo
18.04.2020 16:00 Budućnost : Partizan
18.04.2020 16:00 Donji Petrovci : Donji Srem 2015
18.04.2020 17:00 Omladinac : Jedinstvo
18.04.2020 16:00 Delija : Jedinstvo
18.04.2020 16:30 Partizan (U) : Partizan (G)
18.04.2020 16:30 Hajduk : Graničar
18.04.2020 16:30 Ozren : Midžor
18.04.2020 16:30 Kosovo : OFK Rtanj
18.04.2020 16:30 Velika Jasikova : OFK Knjaz
18.04.2020 16:30 Rudar Vrška Čuka : PRO Rudar
18.04.2020 16:30 Radnički 1946 : Trebič
18.04.2020 16:30 Sloga (Ć) : FUD
18.04.2020 16:30 Sebečevac : Trudbenik
18.04.2020 16:30 Mladost : Ribnik
18.04.2020 16:30 Vinogradar : Donji Kopaonik
18.04.2020 16:30 Gradina : Varvarin
18.04.2020 16:30 Sloga (M) : Šanac
18.04.2020 16:30 13. April : Žabare
18.04.2020 16:30 Kupci : Čitluk
18.04.2020 16:30 Javor : Bratstvo
18.04.2020 10:00 Rakovica : Sinđelić 2012
18.04.2020 16:00 Mladost : Zvezda
18.04.2020 16:00 Vinča : Velika Krsna
18.04.2020 16:30 Doljevac : Rasovača
18.04.2020 16:30 Naisus 1977 : Napredak 2012
18.04.2020 16:30 Pobeda : Elid
18.04.2020 16:30 OFK Rutevac 1908 : Mladost (B)
18.04.2020 11:00 Palilula : Zaplanjac
18.04.2020 16:30 Baličevac : Rudar Alpos
18.04.2020 11:00 Padina : Moravac (Č)
18.04.2020 16:30 Radnički 1924 : Sloga
18.04.2020 16:30 Moravac (ZT) : Radnički 1947
18.04.2020 16:00 Sloga : Šumadinac (S)
18.04.2020 16:00 Lukavac : Jadar 2013
18.04.2020 16:00 Rajac : Tešnjar
18.04.2020 16:00 Crvena Jabuka : Pambukovica
18.04.2020 16:30 Jedinstvo 2017 : Stubal
18.04.2020 16:30 Mlada krila : Jedinstvo (G)
18.04.2020 16:30 Progorelica : Borac (A)
18.04.2020 16:00 Partizan : OFK Odžaci
18.04.2020 16:00 Sloga (Č) : Fruška Gora
18.04.2020 16:00 Jednota : Fruškogorac
18.04.2020 16:00 Obilić 1993 : Sloven
18.04.2020 16:00 BSK : Graničar 1924
18.04.2020 16:00 Trgovački : OFK Bikić
18.04.2020 16:00 Sloboda : Sremac
18.04.2020 16:00 Sloga (V) : OFK Zeka Buljubaša
18.04.2020 16:30 14. Oktobar : Stari Trstenik
18.04.2020 16:30 Sloga (D) : Borac
18.04.2020 16:30 Polet 57 : Poljoprivrednik
18.04.2020 16:30 Vinogradar : Velika Drenova
18.04.2020 16:30 Garevina : Sloga (L)
18.04.2020 16:30 Mladost : Kamenorezac 76
18.04.2020 16:30 Rubin : Omladinac
18.04.2020 16:30 Mladost : Ursule
18.04.2020 16:30 Sloga : Vinorača
18.04.2020 16:30 Sloboda : Budućnost
18.04.2020 16:30 Kupinovac : Mladost
18.04.2020 16:30 Partizan : Sinđelić 1934
18.04.2020 16:30 Šantarovac : Zenit
18.04.2020 16:30 Jedinstvo : GFK Tabane
18.04.2020 16:30 Osaonica : Šumadinac
18.04.2020 17:00 Potisje : Hajduk
18.04.2020 16:30 OFK Šabac : Zadrugar
18.04.2020 16:30 Cer : Torpedo 1924
18.04.2020 16:30 Studenac : Borac
18.04.2020 16:30 Gučevo 1929 : Antimon
18.04.2020 16:30 Radnički : Pričinović
18.04.2020 16:00 Rade Milošević : Napredak 1936
18.04.2020 16:00 Jasenovac : Manastirica
18.04.2020 16:00 Žitkovica 2017 : Vihor
18.04.2020 16:00 OFK Žeželj : Bratstvo 1975
18.04.2020 16:30 Šumadija : Zgodačica
18.04.2020 Budućnost (S) : Stara Čaršija
18.04.2020 Milakovac 2018 : Mladost 1925
18.04.2020 11:00 Brgule : OFK Takovo
18.04.2020 17:00 Sparta : Verko
18.04.2020 16:00 Laznica : Bliznak-Medveđica
18.04.2020 15:00 Ruh Brest 1 : 0 Minsk
18.04.2020 13:00 Isloch 2 : 1 Slavia
18.04.2020 17:00 Vitebsk 1 : 0 Dinamo Brest
18.04.2020 19:00 BATE 0 : 0 Torpedo BelAZ
18.04.2020 14:30 Gomel 0 : 0 Naftan
18.04.2020 13:00 NFK Minsk 4 : 1 Granit
18.04.2020 12:30 Arsenal 0 : 3 Oshmyany
18.04.2020 14:00 Sputnik 1 : 1 Smorgon
18.04.2020 15:00 Volna 0 : 0 Slonim
18.04.2020 15:30 Orsha 3 : 2 Lida
18.04.2020 23:00 Municipal Jalapa 1 : 2 Real Estelí
18.04.2020 23:00 Managua 1 : 0 Walter Ferretti
18.04.2020 23:00 Diriangén 3 : 1 Real Madriz
18.04.2020 23:00 Deportivo Las Sabanas 1 : 1 Juventus Managua
18.04.2020 23:00 Chinandega 2 : 3 Deportivo Ocotal
18.04.2020 ŽFU Zvezda B 2018 : TSC
18.04.2020 Napredak Junior 2018 : ŽGFK Lavice Dubočica
18.04.2020 Radnički 2012 : Spartak DOO
18.04.2020 Mačva : Rad
18.04.2020 Majdanpek : Kolubara
18.04.2020 00:04 Brodarac : Partizan
18.04.2020 00:04 Voždovac : Internacional
18.04.2020 00:04 Rad : Trajal
18.04.2020 00:04 Grafičar : OFK Beograd
18.04.2020 00:04 Mladost (L) : Crvena zvezda
18.04.2020 00:04 Radnički (N) : Spartak ŽK
18.04.2020 00:04 Napredak : TSC
18.04.2020 00:04 Čukarički : Vojvodina
18.04.2020 00:03 Brodarac : Partizan
18.04.2020 00:03 Zemun : Apolon 4
18.04.2020 00:03 Rad : OFK Vršac
18.04.2020 00:03 RFK Grafičar : Real Niš
18.04.2020 00:03 Mačva : Crvena zvezda
18.04.2020 00:03 Radnički (N) : Spartak ŽK
18.04.2020 00:03 Kiker : Teleoptik
18.04.2020 00:03 Čukarički : Vojvodina
18.04.2020 11:00 Loznica : Rađ
18.04.2020 11:00 Ženski FK : Jadar 07
18.04.2020 11:00 Podrinje : Radnički Stobex
18.04.2020 11:00 Respekt : Jedinstvo

Košarka

18.04.2020 17:00 OKK Junior : Bor RTB
18.04.2020 17:00 Marinos : Dimitrovgrad
18.04.2020 17:00 Topličanin : Morava
18.04.2020 17:00 Mladost Vesna : Radnik
18.04.2020 17:00 Rtanj : Jastrebac
18.04.2020 17:00 Jablanica : Niš

Ragbi 15

18.04.2020 Rad Mozzart : Vojvodina
18.04.2020 Partizan : BRK Crvena Zvezda
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.