XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 487 utakmica za dan
Subota, 5 Maj 2018

Fudbal

05.05.2018 18:00 Partizan 2 : 2 Napredak
05.05.2018 18:00 Radnički 5 : 0 Vojvodina
05.05.2018 20:00 Crvena Zvezda 4 : 0 Spartak
05.05.2018 18:00 Čukarički 2 : 1 Voždovac
05.05.2018 17:00 Bačka 4 : 0 Javor
05.05.2018 17:00 Radnik 2 : 1 Zemun
05.05.2018 17:00 Borac 1 : 2 Rad
05.05.2018 16:30 Šumadija 1903 0 : 1 Zlatibor
05.05.2018 16:30 Sloga (P) 2 : 1 Tutin
05.05.2018 16:30 Budućnost Krušik 2014 0 : 1 Železničar
05.05.2018 16:30 Mokra Gora 1 : 0 Šumadija (A)
05.05.2018 16:30 Mladi radnik 1926 1 : 0 Karađorđe
05.05.2018 16:30 FAP 2 : 1 Jedinstvo (Ub)
05.05.2018 16:30 Rtanj 1 : 1 Budućnost (P)
05.05.2018 16:30 Moravac Orion 4 : 2 Radnički (S)
05.05.2018 16:30 Jedinstvo (B) 2 : 1 Dunav
05.05.2018 16:30 OFK Sinđelić 0 : 0 Radan
05.05.2018 16:30 Trstenik PPT 4 : 0 Ozren
05.05.2018 16:30 Radnički (Š) 0 : 4 Železničar
05.05.2018 16:30 Radnički (NP) 3 : 0 Radnički (SM)
05.05.2018 16:30 Mladost (BJ) 3 : 2 Radnički (ZR)
05.05.2018 16:30 Crvena zvezda (NS) 2 : 0 Omladinac (NB)
05.05.2018 16:30 Dinamo 1945 2 : 0 Cement
05.05.2018 16:30 Bečej 1918 1 : 0 Odžaci
05.05.2018 16:30 Radnički (NB) 0 : 0 Sopot
05.05.2018 11:00 Stepojevac Vaga 2 : 4 Radnički (O)
05.05.2018 16:30 BSK Borča 2 : 0 GSP Polet Dorćol
05.05.2018 10:00 BASK 8 : 1 Kolubara
05.05.2018 16:30 Prva Iskra 0 : 2 Grafičar
05.05.2018 16:30 Sloga (K) 0 : 0 Takovo
05.05.2018 16:30 Trepča 0 : 3 Radnički (K)
05.05.2018 16:30 Ovčar 3 : 3 Sušica
05.05.2018 18:00 LFK Mladost 3 : 2 Bane
05.05.2018 16:30 Goč 0 : 2 Sloboda (Č)
05.05.2018 16:30 Rudar 2001 2 : 4 Sloga 33
05.05.2018 16:30 VGSK 2 : 1 Šumadija
05.05.2018 16:30 Radnički Gorenje 0 : 1 Budućnost
05.05.2018 16:30 Spartak 1 : 2 Drina
05.05.2018 16:30 Ribnica 3 : 0 OFK Osečina
05.05.2018 16:30 Sevojno 2 : 0 Sloga (BB)
05.05.2018 16:30 Budućnost (O) 2 : 0 Morava (VH)
05.05.2018 16:30 Pčinja 2 : 1 Tanasko Rajić
05.05.2018 16:30 GFK Dubočica 4 : 0 OFK Brzi Brod
05.05.2018 16:30 Balkanski 1 : 2 Vlasina
05.05.2018 16:30 Lužnica 5 : 3 Vranjska Banja
05.05.2018 16:30 Pusta Reka 2 : 0 Jablanica
05.05.2018 16:30 Nebeski Andjeli 0 : 3 OFK Niš
05.05.2018 16:30 Svrljig 2 : 2 Brodoremont
05.05.2018 16:30 Šarbanovac 0 : 1 Hajduk Veljko
05.05.2018 16:30 Đerdap 2 : 0 Moravica
05.05.2018 16:30 Kopaonik 3 : 1 OFK Lugomir
05.05.2018 16:30 OFK Kosanica 3 : 1 Napredak
05.05.2018 16:30 SFS Borac 4 : 1 Sloga (D)
05.05.2018 16:30 OFK Topličanin 3 : 2 Jedinstvo
05.05.2018 16:30 Jedinstvo (BK) 1 : 2 OFK Vršac
05.05.2018 16:30 Kozara 2 : 1 Vojvodina 1928
05.05.2018 16:30 Budućnost 1 : 0 ŽAK
05.05.2018 16:30 Radnički (K) 4 : 2 Sloga
05.05.2018 16:30 Radnički (S) 6 : 0 Proleter
05.05.2018 16:30 Kikinda 1909 2 : 0 Begej
05.05.2018 16:30 Jedinstvo (SP) 2 : 0 Hajduk (D)
05.05.2018 16:30 Sloga (T) 0 : 1 Kabel
05.05.2018 16:30 Sremac 4 : 2 OFK Slavija
05.05.2018 16:30 Sloga (E) 4 : 1 Hajduk (Č)
05.05.2018 16:30 Preporod 0 : 3 Sloga (Č)
05.05.2018 16:30 Radnički (S) 1 : 0 BSK
05.05.2018 16:30 Polet (K) 4 : 3 Budućnost (G)
05.05.2018 16:30 Turbina 2 : 1 Budućnost
05.05.2018 10:00 Brodarac 4 : 2 Srem
05.05.2018 16:30 Napredak 5 : 1 Hajduk
05.05.2018 16:30 Krajina 4 : 1 Naftagas (B)
05.05.2018 17:00 Hajduk 1 : 0 OFK Batinac
05.05.2018 17:00 Dunav 0 : 3 Radnički (B)
05.05.2018 17:00 Partizan (U) 1 : 0 Jedinstvo Stević
05.05.2018 17:00 BAK 4 : 0 Sloga (BNS)
05.05.2018 17:00 Podrinje 5 : 1 Jadran
05.05.2018 17:00 Sloven 4 : 1 Rudar
05.05.2018 17:00 Partizan 2 : 0 PSK Putinci
05.05.2018 17:00 Mladost (K) 5 : 1 Hajduk Junior
05.05.2018 17:00 ŽAK 5 : 0 Stari Grad
05.05.2018 17:00 Hercegovac 1 : 3 Vojvodina
05.05.2018 17:00 Proleter (RS) 1 : 1 Obilić
05.05.2018 17:00 Proleter (NJ) 4 : 6 Senta
05.05.2018 17:00 OFK Vrbas 3 : 1 Panonija IM Topola
05.05.2018 17:00 Radnički 1905 1 : 0 Jadran
05.05.2018 16:30 Radnički 7 : 2 Krivelj
05.05.2018 16:30 Branik 2 : 1 Poreč
05.05.2018 16:30 Polom 3 : 0 Nemetali
05.05.2018 16:30 Ključ 0 : 3 Slatina
05.05.2018 16:30 BSK 1 : 4 Deli Jovan
05.05.2018 16:30 Čubra 0 : 3 Zlot
05.05.2018 16:30 Rudna Glava 1 : 0 Blizna
05.05.2018 16:30 Studenski Grad 2 : 1 Dunav
05.05.2018 16:30 Zabrežje 1 : 0 Omladinac
05.05.2018 16:30 Vinča 5 : 0 Pudarci
05.05.2018 16:30 Velika Krsna 0 : 7 Boleč
05.05.2018 17:00 Radnički Šabački 2 : 0 Jedinstvo 1945 (VL)
05.05.2018 17:00 Majur 1 : 0 Jevremovac
05.05.2018 17:00 Cerić 3 : 4 Vidojevica
05.05.2018 16:30 Parmenac 5 : 3 Mladost (P)
05.05.2018 17:00 Blagotin 5 : 3 FUD
05.05.2018 16:30 Jedinstvo (Lj) 2 : 1 Mladost (B)
05.05.2018 16:30 Polet (SD) 1 : 0 Sloga (B)
05.05.2018 16:30 Đerdap 1 : 1 Trgovački
05.05.2018 16:30 Senjak 4 : 1 Mladost
05.05.2018 16:30 Vladimir Durković 2 : 1 Gnjilan
05.05.2018 17:00 Rudar 4 : 3 Proleter
05.05.2018 16:00 Prvi partizan 5 : 1 Višesava
05.05.2018 16:00 Savinac 2 : 2 Perućac
05.05.2018 16:00 Čajetina 2 : 2 Jedinstvo
05.05.2018 16:00 OFK Jabučje 1 : 1 Banjani
05.05.2018 16:00 Pepeljevac 4 : 2 ZSK
05.05.2018 16:00 Vrelo Sport 1 : 0 Trlić
05.05.2018 16:30 Morava (Ž) 4 : 0 Naisus 1977
05.05.2018 16:30 Doljevac 1971 3 : 2 Jedinstvo GVD
05.05.2018 16:30 Palilula 2 : 1 Orljane
05.05.2018 16:30 Palilulac 1 : 5 Budućnost
05.05.2018 16:30 AZ Borac 2014 0 : 2 Mladost (M)
05.05.2018 17:00 Mladost 1 : 0 RFK Novi Sad 1921
05.05.2018 17:00 OFK Futog 4 : 0 Vinogradar
05.05.2018 17:00 Omladinac 1 : 1 Šajkaš 1908
05.05.2018 13:00 OFK Rtanj 3 : 0 Rgotina
05.05.2018 17:00 OFK 019 2 : 2 Radnički (L)
05.05.2018 17:00 Rudar (VČ) 6 : 0 Omladinac
05.05.2018 17:00 Malinik 2 : 0 OFK Knjaz
05.05.2018 17:00 Graničar 2 : 3 Osnić
05.05.2018 17:00 Mladost 0 : 3 Midžor
05.05.2018 17:00 Sloga 0 : 2 Kosovo
05.05.2018 17:00 Bučje 0 : 5 Trebič
05.05.2018 17:00 Kaćuša 0 : 3 Kosovac
05.05.2018 17:00 Svetlost Badnjevac : Trbunje
05.05.2018 16:30 OFK Alakince 2 : 0 Vihor
05.05.2018 16:30 Čelik 2 : 4 Lugina
05.05.2018 16:30 Mladost (B) 3 : 0 BSK Bujanovac
05.05.2018 17:00 Ropotovo 3 : 0 Morava
05.05.2018 15:00 Oskar 3 : 0 Sloga
05.05.2018 14:00 Mineralac 3 : 0 Izmornik
05.05.2018 14:30 Rudar 1 : 4 Glama
05.05.2018 17:00 Rudar (St) 2 : 4 Javor
05.05.2018 17:00 Milan Orlić 4 : 0 Velika Reka
05.05.2018 17:00 Prva Iskra 0 : 2 Antimon
05.05.2018 13:00 Dedinje 4 : 0 Sveti Stefan
05.05.2018 16:30 Busije 1 : 2 BUSK
05.05.2018 16:30 Zaklopača 0 : 1 Minel
05.05.2018 16:30 Poštar 1 : 2 PKB (K)
05.05.2018 17:00 Hajduk Stanko 7 : 0 OFK Šabac
05.05.2018 17:00 Drina 2 : 0 Milicionar
05.05.2018 17:00 Budućnost (PD) 1 : 2 Mladost
05.05.2018 16:30 ŠFU Derbi 2016 4 : 0 Omladinac
05.05.2018 16:30 Rubribreza 6 : 1 Vrelo
05.05.2018 16:30 Kalenić 1 : 4 Čučuge
05.05.2018 16:30 Milenko Pavlović 1 : 3 Polet
05.05.2018 16:30 OFK Brđanac 6 : 2 Komanice
05.05.2018 16:30 Delija 4 : 2 Bega
05.05.2018 17:00 Borac 3 : 0 OFK Rutevac 1908
05.05.2018 17:00 Gredetin 3 : 2 Pobeda 1976
05.05.2018 16:30 Polet 7 : 2 Omladinac (B)
05.05.2018 17:00 Partizan 0 : 4 Kordun
05.05.2018 16:30 Mladi rudar 4 : 1 Vrbica
05.05.2018 16:30 Žitkovica 2017 1 : 4 Napredak (P)
05.05.2018 16:30 Polet (V) 2 : 1 Dizel
05.05.2018 16:30 Jasenovac 2 : 1 Mladost (R)
05.05.2018 16:30 OFK Slatina 4 : 1 Mladost (G)
05.05.2018 17:00 Čoka 1 : 0 Graničar
05.05.2018 17:00 Tornjoš 1 : 3 Hajduk
05.05.2018 16:30 Nišavac 0 : 0 Lokomotiva
05.05.2018 16:30 Mladost 2 : 1 Veliki Suvodol
05.05.2018 16:30 Sloboda 1 : 5 Napredak
05.05.2018 Bjelica 4 : 0 Vrelo
05.05.2018 16:30 Budućnost 4 : 3 Lugovi
05.05.2018 16:30 Koča Andjelković 3 : 2 Lovćen
05.05.2018 17:30 Zvezda 3 : 0 Polet
05.05.2018 16:30 Budućnost 3 : 0 Glavaš
05.05.2018 16:30 Bačinac 0 : 4 Železničar
05.05.2018 16:00 Jasenica 2 : 0 AF Đokić
05.05.2018 16:00 Plana 0 : 1 Bresje Superior
05.05.2018 17:00 Mladost 2 : 3 Sloga
05.05.2018 17:00 Napredak 6 : 1 Rtanj
05.05.2018 17:00 Bukovica 0 : 3 Meševo
05.05.2018 17:00 Jedinstvo 1936 2 : 0 Gornji Stepoš
05.05.2018 16:30 Arbanasce 3 : 0 Banaćanin
05.05.2018 12:00 Nacional 2 : 2 Polet 1959
05.05.2018 Sloga 2 : 3 Mladost
05.05.2018 Borac 1 : 4 Proleter
05.05.2018 Partizan 0 : 4 Tisa 1933
05.05.2018 17:00 Sparta 2 : 0 Dragojevac
05.05.2018 17:00 Belpos 1 : 1 Petrovac 74
05.05.2018 16:00 Mladost (DL) 2 : 2 Napredak
05.05.2018 16:00 Sloboda 2 : 1 Mladost (K)
05.05.2018 16:00 Navalin 1 : 3 Donja Lomnica
05.05.2018 16:00 Nomanica 2 : 1 Gornje Krajince
05.05.2018 16:00 Todorovce 0 : 1 Turekovac
05.05.2018 16:00 Veliko Trnjane 3 : 1 Badince
05.05.2018 16:30 Lukavac 3 : 2 Gradac Pričević
05.05.2018 17:00 Zvizdar 2012 3 : 2 Omladinac
05.05.2018 17:00 Bane 1931 1 : 2 Progorelica
05.05.2018 17:00 Jovo Kursula 3 : 1 Šumadija (Š)
05.05.2018 17:00 Dobra Voda 1 : 1 Domaćin
05.05.2018 17:00 Planinac 1 : 5 Rudar
05.05.2018 17:00 Viner DSV 2 : 3 Mladi Radnik
05.05.2018 16:30 Dunav 6 : 5 Sopot
05.05.2018 16:30 Zemljoradnik 3 : 2 Vojvoda Milenko
05.05.2018 Proleter 3 : 7 Mladost
05.05.2018 Bački Hajduk 12 : 0 OFK Bačka 1945
05.05.2018 17:00 Sloga 2 : 2 Jelav
05.05.2018 17:00 TE Gučevo 0 : 1 Mladost (DB)
05.05.2018 17:00 Luk 3 : 1 Mladost (G)
05.05.2018 17:00 Mladost 1 : 0 Gaj
05.05.2018 17:00 Crvena zvezda 3 : 0 Solunac
05.05.2018 17:00 Naša Krajina 1 : 3 Sloga
05.05.2018 16:30 Usije 0 : 2 Električar
05.05.2018 16:30 Brana Paunović 0 : 1 Jedinstvo
05.05.2018 17:30 Vukićevica 3 : 1 Crvena Zastava
05.05.2018 17:00 Mladi radnik 3 : 3 Strmovo
05.05.2018 17:00 Šumadinac 2 : 5 Lazarevac
05.05.2018 16:30 Zabrđe 1936 3 : 0 Borac
05.05.2018 16:30 Radnik 3 : 1 Veliko Laole
05.05.2018 16:30 Soko 4 : 0 Dragoš
05.05.2018 16:30 Dobrnje 2 : 2 Burovac
05.05.2018 17:00 Rudar 1 : 1 Mladost
05.05.2018 Borac 1939 2 : 2 Grivac
05.05.2018 16:30 Sloga 2 : 0 Jedinstvo
05.05.2018 16:30 Mladi Radnik 3 : 0 Bečevica
05.05.2018 16:00 Stara Čaršija 3 : 1 Borjak 2013
05.05.2018 16:00 Omladinac 2 : 3 Vinogradar
05.05.2018 16:00 Rujišnik 2 : 1 Mladost
05.05.2018 16:00 Topoljak 9 : 0 Stevka Božurevka
05.05.2018 16:30 Sport 1 : 1 Telečka
05.05.2018 Prosvetar 2 : 3 Dragovo
05.05.2018 Blagotin 3 : 1 Goša
05.05.2018 Levač 2 2 : 0 Polet
05.05.2018 16:30 Vrelo 1971 8 : 1 Budućnost
05.05.2018 16:30 Pobeda 1953 4 : 0 OFK Homolje
05.05.2018 16:00 Tulež 2 : 0 Trešnjevica
05.05.2018 17:00 Misača 1 : 2 KMF Aranđelovac
05.05.2018 16:00 Šumadija 0 : 3 Badnjevac
05.05.2018 17:00 Baštovan 2 : 3 Obilić
05.05.2018 17:00 Garevina 2 : 2 Župski biseri
05.05.2018 17:00 Ratajac : Mladost
05.05.2018 17:00 Zablaće 3 : 1 Bojić
05.05.2018 17:00 PSS-192 0 : 4 Napredak
05.05.2018 17:00 Grbalj 2 : 2 Kom
05.05.2018 17:00 Mladost 2 : 1 Sutjeska
05.05.2018 17:00 OFK Petrovac 3 : 1 Dečić
05.05.2018 17:00 Rudar 0 : 0 Budućnost
05.05.2018 17:00 Zeta 1 : 0 Iskra
05.05.2018 16:30 Radnik 1 : 0 Željezničar
05.05.2018 17:00 Zrinjski 3 : 1 Široki Brijeg
05.05.2018 17:00 Vitez 2 : 0 Borac
05.05.2018 17:00 Mladost 1 : 2 GOŠK
05.05.2018 17:00 Čelik 0 : 2 Sloboda
05.05.2018 17:00 Tekstilac Kort 1 : 0 Podrinje
05.05.2018 17:00 Rudar 4 : 0 Slavija
05.05.2018 17:00 Drina 1 : 2 Zvijezda 09
05.05.2018 17:00 Željezničar Sport Team 0 : 2 Kozara
05.05.2018 17:00 Sutjeska 1 : 0 Sloboda
05.05.2018 17:00 Napredak 2 : 0 Sloga
05.05.2018 16:00 Bournemouth 1 : 0 Swansea
05.05.2018 18:30 Everton 1 : 1 Southampton
05.05.2018 16:00 Leicester 0 : 2 West Ham
05.05.2018 13:30 Stoke 1 : 2 Crystal Palace
05.05.2018 16:00 Watford 2 : 1 Newcastle
05.05.2018 16:00 WBA 1 : 0 Tottenham
05.05.2018 20:45 Villarreal 1 : 0 Valencia
05.05.2018 18:30 Celta Vigo 1 : 1 La Coruña
05.05.2018 16:15 Athletic Club 2 : 0 Real Betis
05.05.2018 13:00 Girona 1 : 4 Eibar
05.05.2018 15:30 Borussia Dortmund 1 : 2 Mainz 05
05.05.2018 15:30 RB Leipzig 4 : 1 Wolfsburg
05.05.2018 15:30 Köln 1 : 3 Bayern
05.05.2018 15:30 Werder 0 : 0 Bayer Leverkusen
05.05.2018 15:30 Borussia Mönchengladbach 3 : 1 Freiburg
05.05.2018 15:30 Eintracht 3 : 0 Hamburger SV
05.05.2018 15:30 Augsburg 1 : 2 Schalke 04
05.05.2018 15:30 Hannover 96 3 : 1 Hertha BSC
05.05.2018 15:30 Stuttgart 2 : 0 Hoffenheim
05.05.2018 20:45 Juventus 3 : 1 Bologna
05.05.2018 18:00 Milan 4 : 1 Verona
05.05.2018 17:30 Vojvodina 1 : 2 Mašinac
05.05.2018 17:00 Napredak 0 : 3 Požarevac
05.05.2018 11:00 Rad 0 : 3 Sloga Radnički
05.05.2018 17:00 Lavice Dubočica 5 : 0 Polet
05.05.2018 16:30 Kanjiža 3 : 1 Karađorđe
05.05.2018 11:00 Vojvodina 2 : 1 Crvena zvezda
05.05.2018 10:00 Voždovac 4 : 4 Internacional
05.05.2018 17:30 Brodarac 2 2 : 0 011
05.05.2018 09:00 Radnički (O) 2 : 4 Bežanija
05.05.2018 16:30 Proleter Mihajlovac 3 : 3 Mladi radnik 1940
05.05.2018 16:30 Mladi borac 4 : 5 Karadjordje
05.05.2018 16:30 Mladi radnik 1926 12 : 1 Morava (VP)
05.05.2018 16:30 Šumadija (A) 10 : 0 Proleter 1947
05.05.2018 10:00 Zmaj 1953 0 : 3 Trudbenik
05.05.2018 13:30 Budućnost 1 : 4 Žarkovo
05.05.2018 11:30 BSK 1925 1 : 2 DIF
05.05.2018 11:00 Zvezdara 8 : 0 Budućnost
05.05.2018 16:00 Minel 3 : 0 Posavina
05.05.2018 16:00 Šumadinac 5 : 0 Stepojevac Vaga
05.05.2018 17:30 Dolina 5 : 1 Tempo
05.05.2018 Glogonj 0 : 10 Borac (St)
05.05.2018 17:00 Omladinac 1927 1 : 5 Borac (Sa)
05.05.2018 17:00 Mladost (O) 1 : 4 BSK
05.05.2018 13:00 Jedinstvo 3 : 0 Prva Iskra
05.05.2018 10:00 Zabrežje 2 : 0 Polet
05.05.2018 16:30 Podunavac 2 : 1 Napredak
05.05.2018 10:00 ŽAK Junior 4 : 3 Krila Krajine
05.05.2018 10:00 Petar Puača 3 : 0 Radnički (SM)
05.05.2018 17:00 011 MK 1 : 6 Zemun MK
05.05.2018 14:00 IMT MO 0 : 6 Internacional MK
05.05.2018 09:00 Sinđelić MK 2 : 3 Brodarac MK
05.05.2018 09:00 Rad MK 1 : 1 Lokomotiva MK
05.05.2018 10:00 Borac MK 1 : 2 Crvena zvezda MML MK
05.05.2018 14:00 Torlak MK 2 : 1 Bežanija MO
05.05.2018 13:00 Kiker 3 : 1 Brodarac
05.05.2018 13:00 Voždovac 4 : 0 Dinamo
05.05.2018 10:00 TSC 4 : 2 Spartak
05.05.2018 11:00 Radnički (Z) 2 : 1 Borac (NS)
05.05.2018 09:00 BSK 1925 1 : 2 Radnički (O)
05.05.2018 13:00 Rad 12 : 0 Kolubara
05.05.2018 17:30 Lokomotiva 4 : 1 011
05.05.2018 17:00 Bežanija 0 : 2 IMT
05.05.2018 13:30 Poštar 1930 2 : 6 Žarkovo
05.05.2018 09:00 Omladinac 12 : 0 Beograd 1929
05.05.2018 17:00 Palilulac 4 : 7 Balkan
05.05.2018 10:00 GSP Polet 2 : 2 Mladenovac
05.05.2018 16:30 Radnik 8 : 2 Proleter
05.05.2018 Pobeda 5 : 1 7.juli
05.05.2018 Morava 6 : 2 Crvena zvezda
05.05.2018 17:00 Vinogradar 6 : 1 Tavankut
05.05.2018 16:30 Slavija 3 : 0 Bane
05.05.2018 17:00 Jugoslavija 6 : 2 Kolonija
05.05.2018 15:00 Polet 6 : 1 Borac (Sa)
05.05.2018 11:00 Crvena Zastava 1 : 4 Jedinstvo
05.05.2018 10:00 Strelac 8 : 0 Rvati
05.05.2018 Cer 2 : 0 Mladost
05.05.2018 12:00 ŽAK 1 : 4 Železničar (P)
05.05.2018 11:00 Kikinda 1909 0 : 4 Proleter 2006
05.05.2018 12:00 Hajduk Junior 0 : 1 OFK Bačka
05.05.2018 12:00 Radnički (S) 1 : 2 Bečej 1918
05.05.2018 15:00 Lokomotiva MK 1 : 0 Studenski grad MK
05.05.2018 15:30 OFK Beograd MK 3 : 0 Sinđelić MK
05.05.2018 17:00 Crvena zvezda MK 8 : 0 BSK Borča MK
05.05.2018 13:00 Mladenovac MK 0 : 9 Rad MK
05.05.2018 15:00 Rad B MK 4 : 0 Nord Star MK
05.05.2018 17:00 Kosmaj MK 0 : 2 Bežanija MK
05.05.2018 18:30 OFK Beograd MK 0 : 5 Radnički (NB) MK
05.05.2018 13:00 Banja MK 0 : 6 Sremčica MK
05.05.2018 15:00 OLE MK 6 : 2 Jedinstvo MK
05.05.2018 10:00 Radnički (S) 3 : 2 Spartak
05.05.2018 17:00 Rad 7 : 0 BSK 1925
05.05.2018 12:00 Zemun 1 : 3 Partizan
05.05.2018 16:00 Voždovac 2 : 0 Kolubara
05.05.2018 09:00 011 0 : 2 Teleoptik
05.05.2018 09:00 Čukarički 4 : 0 Brodarac
05.05.2018 11:00 Dominus 1 : 3 BASK
05.05.2018 13:30 Studentski Grad 0 : 2 Radnički (NB)
05.05.2018 13:30 Internacional 2 : 2 Radnički (O)
05.05.2018 10:00 Lola 0 : 4 BSK
05.05.2018 Osipaonica 1 : 2 Jedinstvo
05.05.2018 Budućnost 8 : 0 Udarnik
05.05.2018 Sloboda 0 : 7 AF Djokić
05.05.2018 11:00 Sopot 2 : 5 Selo Mladenovac
05.05.2018 11:00 Ada 6 : 0 Milutinac
05.05.2018 09:00 Borac 12 : 0 Komgrap
05.05.2018 09:00 Arena Su 3 : 3 Bačka 1901
05.05.2018 17:00 Stari Tamiš 2 : 2 Mladost (O)
05.05.2018 17:00 Mladost (V) 9 : 0 Unirea
05.05.2018 10:00 IMT 2 : 1 Borac
05.05.2018 11:00 Bežanija 2 : 3 Novi Beograd
05.05.2018 17:00 13. Maj 0 : 0 Sinđelić
05.05.2018 Bačka 1 : 3 AFK
05.05.2018 11:00 Borac 0 : 3 Rudar 2001
05.05.2018 10:00 ŽAK 5 : 4 Železničar (P)
05.05.2018 09:00 Kikinda 1909 3 : 3 Proleter 2006
05.05.2018 15:30 OFK Vršac 2 : 2 Bečkerek 023
05.05.2018 12:00 TSC 3 : 0 Bečej 1918
05.05.2018 10:00 OFK Beograd MK 0 : 2 Čukarički MK
05.05.2018 09:00 Crvena zvezda MK 8 : 0 DIF MK
05.05.2018 13:00 Brodarac MK 1 : 2 Zemun MK
05.05.2018 15:30 Brodarac MK-B 4 : 3 Ada MK
05.05.2018 10:30 Olimpik MK 3 : 0 PKB MK
05.05.2018 12:45 OFK Beograd B MK 4 : 1 Radnički PDM MK
05.05.2018 16:00 BSK 1926 MK 3 : 7 Radnički NB
05.05.2018 09:00 Trijumf MK 0 : 1 Lokomotiva MK
05.05.2018 09:00 Teleoptik 7 : 0 Radnički (O)
05.05.2018 14:00 BSK 1925 3 : 1 Rad
05.05.2018 09:00 BSK Borča 1 : 2 Kolubara
05.05.2018 14:30 Zemun 0 : 1 Brodarac 1947
05.05.2018 10:00 OLE 4 : 0 Sindjelić
05.05.2018 11:00 Arena SU 0 : 3 TSC
05.05.2018 10:00 Obilić 3 : 0 Subotica
05.05.2018 09:00 Olimpik 3 : 2 Jedinstvo
05.05.2018 12:00 IMT 1 : 2 Lola
05.05.2018 11:30 Budućnost 2 : 0 Crveni orao
05.05.2018 09:00 Bežanija 11 : 0 Sindjelic 2012
05.05.2018 11:00 Banja 2 : 3 Dunav
05.05.2018 10:00 Torlak 13 : 1 Zvezdara
05.05.2018 09:00 Atakante 2 : 0 Palilulac
05.05.2018 12:30 Crvenka 2 : 3 Hajduk
05.05.2018 09:00 Žarkovo 2 : 1 Napredak
05.05.2018 17:00 Munja Barič 6 : 0 Velika Moštanica
05.05.2018 11:00 Dunavac 1 : 3 Lokomotiva
05.05.2018 10:00 Vrčin 3 : 2 Leštane
05.05.2018 10:00 Boleč 3 : 0 Crvena zvezda MML
05.05.2018 10:30 Forza 3 : 12 Mladenovac
05.05.2018 09:00 Ada 3 : 1 GSP Polet
05.05.2018 12:00 Varga 3 : 0 DIF
05.05.2018 Rvati 0 : 6 Urovci
05.05.2018 Obrenovac 1905 3 : 0 Radnički
05.05.2018 Sloga 1 : 2 Zvezda

Košarka

05.05.2018 20:00 Zlatibor 99 : 73 Mladost
05.05.2018 19:00 Borac 72 : 62 Tamiš
05.05.2018 18:00 Topolčanka 51 : 83 Čelarevo
05.05.2018 19:30 Stara Pazova 81 : 52 Srbobran

Odbojka

05.05.2018 12:00 Radnički 2 3 : 0 Roda 2
05.05.2018 13:30 Vizurine Ajkulice 3 : 1 BG Volley
05.05.2018 11:30 Železničar 3 : 2 21. maj
05.05.2018 13:00 Akademija Singidunum 3 : 1 Obrenovac
05.05.2018 15:30 Volleyland 3 : 0 Feniks Čukarički

Rukomet

05.05.2018 18:30 Metaloplastika 28 : 20 Crvena zvezda
05.05.2018 18:00 Dinamo 25 : 27 Partizan
05.05.2018 19:30 Lavovi BP 31 : 25 Hercegovina
05.05.2018 17:00 Dolovo 34 : 31 Crvena zvezda
05.05.2018 16:00 Sivac 69 38 : 29 Banatski Karlovac
05.05.2018 19:00 Apatin 26 : 30 Jabuka
05.05.2018 19:00 Mladost 33 : 30 Sloga
05.05.2018 20:00 Pobednik 33 : 24 Omladinac
05.05.2018 20:00 Prva Petoletka 41 : 30 Metalac
05.05.2018 20:30 Beograd 27 : 27 Metaloplastika 2
05.05.2018 18:00 PKB 26 : 31 Radnički
05.05.2018 19:00 Vlasotince 40 : 24 Jastrebac
05.05.2018 19:00 Radnički 20 : 21 BSK Heba
05.05.2018 20:30 ORK Pančevo 25 : 22 Radnički 1958
05.05.2018 21:00 Slavija 33 : 24 PIK Prigrevica
05.05.2018 18:00 Somborelektro 44 : 37 Budućnost
05.05.2018 18:30 Mladost 1949 37 : 20 Rudar
05.05.2018 19:00 Umčari 30 : 32 Palanka
05.05.2018 20:00 Lazarevac 30 : 35 Rakovica
05.05.2018 19:30 Barič 28 : 36 Prva Iskra Barič
05.05.2018 15:30 Mladost 39 : 14 Radan
05.05.2018 16:00 Železničar 1949 - 2 38 : 21 Vranje 1957 - 2
05.05.2018 20:00 Jedinstvo 32 : 24 Mačva
05.05.2018 19:30 Loznica 34 : 23 Proleter
05.05.2018 18:00 Crvenka 29 : 15 Sinđelić
05.05.2018 20:00 Kikinda Grindex 26 : 22 Kolubara
05.05.2018 19:00 Morava 35 : 32 Vrbas Petrol
05.05.2018 19:00 Radnički 1964 34 : 33 Hajduk Veljko
05.05.2018 17:30 Dubočica 54 24 : 27 Novi Pazar
05.05.2018 19:00 Planinka Prolom voda 39 : 20 Topličanin
05.05.2018 18:00 Borac 28 : 27 Kljajićevo
05.05.2018 18:00 Naftagas 31 : 29 Senta
05.05.2018 18:00 Obilić 25 : 22 Jedinstvo
05.05.2018 19:30 Dolovo 20 : 21 Crepaja
05.05.2018 18:30 Beočin 27 : 32 Inđija 2
05.05.2018 20:00 Vojka 30 : 22 Hajduk
05.05.2018 20:00 Jagodina 22 : 19 Bekament 2:0
05.05.2018 19:00 Vrbas 48 : 30 Metalac
05.05.2018 18:00 Pirot 18 : 37 Minaqua
05.05.2018 20:00 Ravangrad 38 : 26 Želja
05.05.2018 19:00 Jadran 23 : 29 Sloven
05.05.2018 19:00 Radnički 35 : 31 Laki
05.05.2018 13:30 Knjaz Miloš 2 44 : 28 Čačak
05.05.2018 16:30 Košutnjak 19 : 29 Napredak 12
05.05.2018 19:00 Đerdap 23 : 20 Rtanj
05.05.2018 20:00 Metalac 2015 21 : 23 Mladi radnik
05.05.2018 17:00 ORK Loznica 27 : 22 Radnički (O)
05.05.2018 20:30 Mačva 38 : 31 Rudar
05.05.2018 20:45 ORK Beograd 37 : 28 Beograd
05.05.2018 16:00 Naftagas (Ž) 29 : 23 Partizan
05.05.2018 16:00 Obilić 12 : 15 Gradnulica
05.05.2018 20:00 Jabuka (Ž) 26 : 24 Dolovo (Ž)
05.05.2018 17:00 Apatin (Ž) 37 : 7 Sonta
05.05.2018 16:30 Jugović (Ž) 34 : 21 Senta
05.05.2018 18:30 Singidunum : Kolubara
05.05.2018 19:00 VGSK : Crvena Zvezda
05.05.2018 19:00 Hajduk Veljko 34 : 14 Morava

Vaterpolo

05.05.2018 Valjevo Gorenje 10 : 13 KVK Radnički
05.05.2018 Nais 7 : 11 Vojvodina
05.05.2018 BVK Crvena zvezda 15 : 7 Šabac

Futsal

05.05.2018 20:00 International 2 : 8 FON
05.05.2018 20:00 Vinter Sport 4 : 2 Samo pravo
05.05.2018 16:00 Tango 10 : 4 Srbobran

Američki fudbal

05.05.2018 16:00 Mammoths Kikinda 26 : 14 Sirmium Legionaries SM
05.05.2018 16:00 Wild Boars Kragujevac 50 : 28 Blue Dragons Beograd
05.05.2018 16:30 Vukovi Beograd 35 : 21 Indians Inđija
05.05.2018 12:00 Novi Sad Wild Dogs 30 : 7 Knights Klek

Ragbi 15

05.05.2018 17:00 Partizan 27 : 0 Rad Mozzart
05.05.2018 17:00 Vojvodina 24 : 12 Dinamo 1954
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.