XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 59 utakmica za dan
Petak, 20 Novembar 2015

Fudbal

20.11.2015 17:00 Metalac 1 : 4 Jagodina
20.11.2015 17:00 Mladost 0 : 0 Spartak
20.11.2015 17:00 Čukarički 1 : 0 Borac
20.11.2015 13:00 Jedinstvo (Bč) 3 : 0 Mladost (G)
20.11.2015 Naprijed 3 : 1 Progres
20.11.2015 13:00 Spartak 5 : 2 Mašinac

Košarka

20.11.2015 17:00 Partizan NIS 89 : 85 Tajfun
20.11.2015 19:00 Borac 73 : 93 FMP
20.11.2015 20:00 Konstantin 70 : 54 Napredak Rubin
20.11.2015 17:00 Smederevo 90 : 79 Mladost
20.11.2015 19:30 Pirot 86 : 78 Zdravlje Leskovac
20.11.2015 19:30 Vojvodina 95 : 81 Niš
20.11.2015 18:00 Napredak 72 : 76 Plana
20.11.2015 17:00 Jablanica 81 : 63 Mladost Vesna
20.11.2015 20:00 Dimitrovgrad 81 : 77 Jastrebac
20.11.2015 20:30 OKK Junior 78 : 64 Zone Boys
20.11.2015 19:00 Prva Petoletka 88 : 80 Polet
20.11.2015 19:00 Crnokosa 94 : 86 Klik
20.11.2015 17:00 Žarkovo 70 : 86 Borac
20.11.2015 18:30 Sloven 108 : 81 Odžaci
20.11.2015 21:00 Mladost 2014 91 : 110 Radnički VA
20.11.2015 21:15 Eko Sport 61 : 55 BASK
20.11.2015 15:30 Zicer 85 : 75 Vlasotince

Odbojka

20.11.2015 18:00 Vojvodina NS Seme 3 : 0 Radnički
20.11.2015 19:00 Ribnica 0 : 3 Crvena zvezda
20.11.2015 17:00 Kosovska Mitrovica 2 : 3 Borac
20.11.2015 18:30 Bavanište 3 : 0 Metalac Takovo
20.11.2015 20:00 Smederevo Carina 1 : 3 Jedinstvo
20.11.2015 18:00 Ilijaš 1 : 3 Kakanj 78
20.11.2015 18:00 Borac m:tel 3 : 0 Gacko
20.11.2015 18:00 Ljubinje 2 : 3 Domaljevac
20.11.2015 18:00 Radnik 3 : 1 Jedinstvo
20.11.2015 18:00 Gradina Herceg 0 : 3 Mladost
20.11.2015 19:00 Ub 3 : 1 Zaslon
20.11.2015 20:00 Volleyland 0 : 3 Avala
20.11.2015 18:00 Radnik 0 : 3 BL Volley
20.11.2015 18:00 Bihać Preminger 0 : 3 Modriča
20.11.2015 18:00 Bimal Jedinstvo 3 : 1 Kula Gradačac
20.11.2015 18:00 Bosna 1 : 3 Derventa
20.11.2015 18:00 Gacko 3 : 0 Sloboda Tuzlafarm

Rukomet

20.11.2015 18:00 Železničar 1949 27 : 29 Rudar
20.11.2015 18:00 Crvenka 29 : 25 Proleter
20.11.2015 19:30 Kolubara 27 : 27 Vrbas
20.11.2015 20:00 Jabuka 32 : 30 Metalac
20.11.2015 18:30 Trepča 27 : 36 Lokomotiva
20.11.2015 19:00 Mladost TSK 33 : 27 Vojvoda Stepa
20.11.2015 19:00 Gradačac 27 : 24 Sloboda
20.11.2015 18:00 Kučevo 31 : 34 Izvor Bukovička Banja
20.11.2015 19:30 Metalac AD 32 : 23 Sočanica
20.11.2015 18:30 Ilidža 32 : 24 Rogatica

Vaterpolo

20.11.2015 19:00 Jug CO 14 : 6 Jadran Carine
20.11.2015 19:00 Vojvodina 9 : 11 HAVK Mladost
20.11.2015 20:45 Radnički 3 : 12 Primorje EB
20.11.2015 20:15 Mornar BS 6 : 12 Partizan Raiffeisen
20.11.2015 18:30 OVK POŠK 12 : 8 BVK Crvena zvezda

Futsal

20.11.2015 18:00 Novi Pazar 4 : 2 Kopernikus
20.11.2015 16:00 Niš 92 7 : 2 Mašinac
20.11.2015 20:00 RB-Radio 014 3 : 5 Fontana
20.11.2015 18:30 Ekonomac 2 5 : 4 Aranđelovac Fortuna
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.