XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 667 utakmica za dan
Nedelja, 15 Novembar 2015

Fudbal

15.11.2015 13:00 Sloboda 1 : 1 Sindjelić
15.11.2015 13:00 Donji Srem 3 : 0 Zemun
15.11.2015 13:00 Župa 1 : 3 Ozren
15.11.2015 13:00 Mladost (DS) 3 : 1 Ljubić
15.11.2015 13:00 Liješće 0 : 2 Sloga (D)
15.11.2015 13:00 Jedinstvo (Br) 1 : 2 Jedinstvo (Bč)
15.11.2015 13:30 Sloga DIPO 2 : 0 Mladost
15.11.2015 13:30 Budućnost 0 : 1 OFK Brdo
15.11.2015 13:30 OFK Ravan 0 : 6 Dubrave
15.11.2015 13:00 Sloga 1 : 0 Sloga 94
15.11.2015 13:00 Majevica 2 : 2 BSK Ledinci
15.11.2015 13:00 Miloš Obilić 0 : 0 Jedinstvo
15.11.2015 13:00 Drina 1 : 0 Novo doba
15.11.2015 13:00 Priboj 7 : 0 Međaši
15.11.2015 13:00 Balatun 3 : 2 SFK Akademac UIS
15.11.2015 13:00 Semberija 2 : 0 Sloboda
15.11.2015 13:00 OFK Zborište 2 : 1 BSK
15.11.2015 13:00 27. Juli 2 : 1 Vučijak
15.11.2015 13:00 Hajduk 3 : 1 Borac 1975
15.11.2015 13:00 Borac (L) 1 : 2 Željezničar
15.11.2015 13:00 4. Juli 2 : 5 Borac (K)
15.11.2015 13:00 Zadrugar 5 : 1 Polet
15.11.2015 13:30 Temnić 1924 3 : 0 Sinđelić
15.11.2015 13:30 Radnički (P) 1 : 1 Tabane 1970
15.11.2015 13:00 Dunav 1 : 1 Radnički (Š)
15.11.2015 13:00 Dolina 1 : 2 Vršac
15.11.2015 13:00 Senta 1 : 1 Bačka 1901
15.11.2015 13:00 Brodarac 1947 2 : 1 Žarkovo
15.11.2015 11:00 Dorćol 1 : 0 Crvena zvezda
15.11.2015 13:00 Turbina 1 : 1 Radnički (NB)
15.11.2015 13:00 Srem 2 : 0 Stepojevac Vaga
15.11.2015 11:00 Polet (LJ) 1 : 1 Šumadija 1903
15.11.2015 13:00 Zvižd 2 : 1 Mihajlovac 1934
15.11.2015 13:30 Bošnjane 3 : 1 Morava
15.11.2015 13:30 Župa 1 : 1 Rembas
15.11.2015 13:30 Poljoprivrednik 2 : 1 FUD
15.11.2015 13:30 Sloga (Ć) 1 : 0 SFS Borac
15.11.2015 13:30 Levač 2 : 0 Jedinstvo (M)
15.11.2015 13:30 Juhor 1 : 0 Lugomir
15.11.2015 13:30 Šarbanovac 3 : 1 Svrljig
15.11.2015 13:30 Pukovac 4 : 0 Rudar Alpos
15.11.2015 13:30 Moravica 2 : 1 Hajduk Veljko
15.11.2015 13:30 Zaplanjac 9 : 2 Bučje
15.11.2015 13:30 Rudar (P) 5 : 1 Kablovi
15.11.2015 11:00 Jedinstvo (P) 0 : 0 Pusta Reka
15.11.2015 13:30 Vlasina 3 : 2 Nebeski Andjeli
15.11.2015 13:30 Mladost (M) 3 : 2 Lužnica
15.11.2015 13:30 Jablanica 1 : 2 Budućnost (P)
15.11.2015 13:00 ŽAK 3 : 0 Slavia
15.11.2015 13:00 Radnički (K) 2 : 0 Budućnost
15.11.2015 13:00 Tekstilac 2 : 2 Mladost (T)
15.11.2015 13:00 Bačka (P) 1 : 0 OFK Mladost APA
15.11.2015 10:00 Subotica 4 : 0 ŽAK
15.11.2015 13:00 Tisa (A) 3 : 3 Polet (S)
15.11.2015 13:00 Budućnost (SN) 0 : 1 Crvena Zvezda
15.11.2015 13:00 Kupinovo 2 : 1 Borac
15.11.2015 13:00 LSK Laćarak 0 : 4 ŽSK
15.11.2015 13:00 Hajduk (B) 3 : 0 Kabel
15.11.2015 10:00 Torlak 1 : 0 Balkan
15.11.2015 13:00 BSK Batajnica 1 : 0 Grafičar
15.11.2015 13:00 Sremčica 1 : 1 Prva Iskra
15.11.2015 13:00 Zvezdara 0 : 1 PKB
15.11.2015 11:00 Hajduk 1 : 1 Borac
15.11.2015 13:00 Vrčin 4 : 1 Baćevac
15.11.2015 13:00 Napredak 3 : 0 Omladinac
15.11.2015 13:00 RSK 4 : 1 Sloga
15.11.2015 13:00 Zlatar 2 : 1 OFK Osečina
15.11.2015 13:00 Ribnica 1 : 2 Jedinstvo 1945
15.11.2015 13:00 Polimlje 1 : 0 Zadrugar
15.11.2015 13:00 Sloga (S) 2 : 1 Radnički (V)
15.11.2015 13:00 Zlatibor 3 : 0 Rađevac
15.11.2015 13:00 Radnički Stobex 2 : 2 Provo
15.11.2015 13:00 Bane 3 : 0 Omladinac (NS)
15.11.2015 13:00 Karađorđe 1 : 0 Trepča
15.11.2015 13:00 Polet (T) 1 : 1 Takovo
15.11.2015 13:00 Braća Vuković 3 : 1 Ovčar
15.11.2015 13:00 Arsenal 1 : 1 Dragačevo
15.11.2015 13:00 Tutin 2 : 2 Orlovac
15.11.2015 13:30 Partizan 3 : 1 Morava 1918
15.11.2015 13:30 Bratstvo 2 : 2 Napredak (Z)
15.11.2015 13:30 Sloga 2 : 5 Kušiljevo
15.11.2015 13:30 Napredak (D) 0 : 1 Mladi radnik
15.11.2015 13:30 OFK Bratstvo 2 : 1 OFK Tekstilac
15.11.2015 13:30 Mladost (J) 3 : 0 Mladost (K)
15.11.2015 13:30 OFK Batinac 2 : 1 Budućnost
15.11.2015 13:30 Sloga 1 : 1 Vinogradar
15.11.2015 13:30 Mačkovac 1 : 1 Čitluk
15.11.2015 13:30 Mladost 5 : 3 Gradina
15.11.2015 13:30 Parunovac 2 : 0 Ribnik
15.11.2015 13:30 Jastrebac 2 : 0 Naupare
15.11.2015 13:30 Gornji Stepoš 0 : 1 Šanac
15.11.2015 13:30 13. April 4 : 0 Trajal
15.11.2015 13:30 Dobrič 1 : 4 Jastrebac
15.11.2015 13:30 Partizanski put 0 : 3 Dunđerski
15.11.2015 13:30 Borac 0 : 3 Pobeda
15.11.2015 13:30 Real 2 : 2 NS Tatko
15.11.2015 13:30 Kaćuša 2 : 1 Omladinac
15.11.2015 14:00 Mladost (Batuš.) 2 : 1 Palilula
15.11.2015 14:00 Radnički 1924 5 : 1 Koprijan 1975
15.11.2015 14:00 Naša krila 1936 0 : 1 Orljane
15.11.2015 14:00 Malošište 4 : 1 Mladost 1976 (Bilj.)
15.11.2015 13:30 Slatina 3 : 0 Branik
15.11.2015 13:30 Blizna 1 : 0 BSK
15.11.2015 13:30 Krivelj 1 : 0 Sloga
15.11.2015 13:30 Deli Jovan 4 : 0 Rudna Glava
15.11.2015 11:00 Ključ 2 : 0 Radnički
15.11.2015 11:00 Poreč 0 : 3 Majdanpek
15.11.2015 13:30 Čubra 2 : 1 Polom
15.11.2015 13:30 Trebič 3 : 0 Polet
15.11.2015 13:30 OFK Knjaz 0 : 1 ŠSK
15.11.2015 13:30 Omladinac 0 : 2 Midžor
15.11.2015 13:30 Malinik 3 : 0 Sloga
15.11.2015 13:30 Osnić 4 : 0 Grlište
15.11.2015 13:30 Gnjilan 5 : 1 Zadrugar
15.11.2015 13:30 Željuša 0 : 1 Mladost
15.11.2015 13:00 Levosoje 3 : 0 Čelik
15.11.2015 13:00 Mladost (B) 5 : 2 Corrotica
15.11.2015 13:00 Bukuroca 3 : 0 Vihor
15.11.2015 13:00 Trešnjevka 2 : 1 Levosoje Talenat
15.11.2015 13:00 Lugina 0 : 1 Ternoci
15.11.2015 13:00 Zloćudovo 1 : 1 Kumarevo
15.11.2015 13:00 Sloboda D.B 3 : 0 Sloga (L)
15.11.2015 13:00 Jedinstvo GS 0 : 4 Čekmin
15.11.2015 13:00 Mladi Borac 1 : 3 Radnički (P)
15.11.2015 13:00 Progres 2 : 2 Vučje
15.11.2015 13:00 Mladost V 3 : 3 Šumadija
15.11.2015 13:00 Železničar 2 : 3 Plantaža
15.11.2015 13:00 Brza 1 : 0 Omladinac
15.11.2015 13:30 Radnički 3 : 3 Vrtište
15.11.2015 11:00 Crvena zastava 2 : 0 Mladost
15.11.2015 13:30 Sloboda 1 : 1 OFK Niš
15.11.2015 11:00 Rudar 0 : 6 Palilulac
15.11.2015 13:30 Jedinstvo (GM) 7 : 0 Mramor
15.11.2015 13:30 Brzi Brod 3 : 1 Morava
15.11.2015 13:30 Vulturul 0 : 4 BAK
15.11.2015 13:30 Crvena zvezda 0 : 4 Vojvodina
15.11.2015 13:30 Sloga (BNS) 3 : 1 Borac (S)
15.11.2015 13:30 Mladost (V) 3 : 0 Partizan (G)
15.11.2015 13:30 Budućnost (A) 4 : 0 Jugoslavija
15.11.2015 13:30 Mladost (O) 3 : 1 Jedinstvo Stević
15.11.2015 13:00 Terekveš 3 : 2 Hajduk
15.11.2015 13:00 Rusin 2 : 0 Omladinac (D)
15.11.2015 13:00 Omladinac (B) 1 : 0 Lipar
15.11.2015 13:00 Kordun 1 : 1 OFK Šikara
15.11.2015 13:00 BSK 11 : 0 Radnički 1918
15.11.2015 13:00 Kula 3 : 1 Borac
15.11.2015 13:00 Eđšeg 0 : 3 Potisje
15.11.2015 14:00 Sloga 0 : 2 Bačka
15.11.2015 13:30 Hajduk (D) 0 : 0 Jadran
15.11.2015 13:30 Jedinstvo (M) 1 : 2 1. Maj Ruma
15.11.2015 13:30 Napredak (P) 3 : 0 OFK Brestač
15.11.2015 13:30 Hrtkovci 1 : 0 Ljukovo
15.11.2015 13:30 Jedinstvo 4 : 0 Napredak
15.11.2015 13:30 Stari Grad 2 : 1 Proleter
15.11.2015 13:30 Titel 2 : 1 Miletić
15.11.2015 13:30 Mladost 0 : 2 Krila Krajine
15.11.2015 13:30 Hajduk 4 : 1 Budućnost
15.11.2015 13:00 Polet 3 : 1 OFK Borac
15.11.2015 13:00 OFK Zabrežje 3 : 2 Radnički
15.11.2015 13:00 Budućnost 4 : 0 Veliki Borak
15.11.2015 10:00 Borac 1 : 0 TEK Sloga
15.11.2015 13:00 Banja 1 : 1 Borac
15.11.2015 13:00 Komgrap 3 : 1 Milutinac
15.11.2015 10:00 Brodarac 3 : 0 Institut
15.11.2015 13:00 Dunav 1 : 0 Zmaj 1953
15.11.2015 13:00 PKB Kovilovo 1 : 0 Poštar Zvezdara
15.11.2015 11:00 13. maj 0 : 0 Pionir
15.11.2015 13:00 Ropočevo 0 : 4 OFK Leštane
15.11.2015 13:00 Kovačevac 2 : 0 Selo Mladenovac
15.11.2015 13:00 Dunavac 3 : 3 Pudarci
15.11.2015 13:00 Kosmaj 0 : 2 Avala 1939
15.11.2015 Omladinac 4 : 2 Budućnost
15.11.2015 Šumadija 2 : 1 7. Juli
15.11.2015 Pobeda 1 : 1 Sloga
15.11.2015 Mladi radnik 3 : 0 Osipaonica
15.11.2015 Bresje Superior 2 : 0 Bačinac
15.11.2015 SASK 4 : 3 Železničar
15.11.2015 Borac (R) 1 : 0 Udarnik
15.11.2015 13:00 Sloga (B) 2 : 1 Trgovački
15.11.2015 13:00 Vojvoda Milenko 4 : 0 Integral
15.11.2015 13:00 Mladost 0 : 4 Petar Dobrnjac
15.11.2015 13:00 Krilaš 2 : 2 Rudar
15.11.2015 13:00 Železničar 0 : 2 Polet
15.11.2015 13:00 Dizel 0 : 1 Borac
15.11.2015 13:00 Sloga (Ć) 3 : 2 Budućnost
15.11.2015 13:00 Đerdap 3 : 2 Mlava
15.11.2015 13:00 Makce 2 : 2 Napredak
15.11.2015 13:00 Aranđelovac 2 : 0 Vitlina-Bokanja
15.11.2015 13:00 Vinča 3 : 1 Prvi srpski ustanak
15.11.2015 13:00 Lepenica 1 : 1 Karađorđe
15.11.2015 13:00 BSK 3 : 1 Šatornja
15.11.2015 10:00 Junkovac 1 : 3 Šumadija
15.11.2015 13:00 Borac 1 : 2 Šumadinac
15.11.2015 13:00 ŽSK 1 : 0 Trnava
15.11.2015 13:00 Pobeda 2 : 5 Banja
15.11.2015 13:00 Ariljska rampa 0 : 1 Crnokosa
15.11.2015 13:00 Borac (L) 1 : 0 Lipolist
15.11.2015 13:00 Jedinstvo (Z) 1 : 2 Antimon
15.11.2015 13:00 Podrinje 1 : 0 Jadar
15.11.2015 13:00 Borac (V) 1 : 5 Mačva 2005
15.11.2015 13:00 Hajduk Stanko 1 : 2 Mladost (P)
15.11.2015 13:00 BMR Petlovača 2 : 3 Radnički Šabački
15.11.2015 13:00 Šumadinac 2 : 1 Vodojaža
15.11.2015 13:00 Sušica 1 : 1 Sloga (D)
15.11.2015 13:00 Partizan 0 : 3 Vinogradi DB
15.11.2015 13:00 Budućnost 1 : 1 Maršić
15.11.2015 13:00 Jedinstvo 0 : 0 Kolonija
15.11.2015 13:00 Borac 1 : 2 Sloboda
15.11.2015 13:00 Real 3 : 1 Stubal
15.11.2015 13:00 Granit 0 : 3 Borac
15.11.2015 13:00 Polet 0 : 0 Ibar
15.11.2015 13:00 Gruža 1 : 4 Goč
15.11.2015 13:00 Mataruge 2 : 4 OFK Ras
15.11.2015 13:00 Ribnica 2 : 1 Rudar
15.11.2015 13:00 Budućnost 4 : 3 Pazar Juniors 2011
15.11.2015 13:30 Polet 1 : 5 Napredak (Sv)
15.11.2015 13:30 Šumadija 3 : 4 Mladost (S)
15.11.2015 13:30 Javor 3 : 0 Moravac
15.11.2015 13:30 Napredak Stubica 0 : 7 Hajduk
15.11.2015 13:30 Istok 63 1 : 0 Rudar (SR)
15.11.2015 13:30 Omladinski 0 : 1 Omladinac
15.11.2015 13:30 Budućnost 0 : 5 Morava
15.11.2015 13:30 Mladost (D) 1 : 2 Crni Vrh
15.11.2015 13:30 Juhor 1 : 0 Ursule
15.11.2015 13:30 Šumadinac 2 : 0 Sloga
15.11.2015 13:30 Mladost (G) 3 : 2 Osaonica
15.11.2015 13:30 Napredak (SL) 3 : 0 Kupinovac
15.11.2015 13:30 OFK Gnjila 2 : 0 Rubin (DS)
15.11.2015 13:30 Donji Kopaonik 8 : 3 Mladost
15.11.2015 13:30 Beli Orlovi 6 : 2 Trudbenik
15.11.2015 13:30 Sloga 1 : 0 Stari Trstenik
15.11.2015 11:00 Napredak 2012 4 : 0 Pobeda 1976
15.11.2015 11:00 Borac 1 : 1 Gredetin
15.11.2015 13:30 Vukašinovac 2 : 0 Jastrebac (T)
15.11.2015 11:00 OFK Sloga 0 : 4 OFK Draževac
15.11.2015 13:30 OFK Rutevac 1908 2 : 2 Jedinstvo GVD
15.11.2015 13:30 Rtkovo 1 : 5 Napredak
15.11.2015 13:30 Egeta 3 : 0 Lokomotiva
15.11.2015 13:30 Pontes 2 : 1 Velika Vrbica
15.11.2015 13:30 Koča Andjelković 5 : 1 Milutinovac
15.11.2015 13:30 Kladušnica 3 : 0 Omladinac
15.11.2015 13:30 Lovćen 0 : 0 Mala Vrbica
15.11.2015 13:00 Moravac 1 : 3 Gradac
15.11.2015 13:00 Napredak 2 : 1 OFK Bobište
15.11.2015 13:00 Mladost (B) 6 : 1 Navalin
15.11.2015 13:00 Jedinstvo (G) 2 : 1 Polet
15.11.2015 11:00 Lemind 1953 3 : 1 Mladost (DL)
15.11.2015 13:30 Karaš (K) 1 : 3 Hajdučica
15.11.2015 13:30 Borac (VS) 3 : 1 Vojvodina (CC)
15.11.2015 13:30 Banat (I) 2 : 3 Vojvodina (S)
15.11.2015 13:30 Ratar 1 : 0 Karaš (J)
15.11.2015 13:30 Dunav 0 : 1 Potporanj
15.11.2015 13:30 Ševac 4 : 3 Partizan (K)
15.11.2015 13:30 Borac (VG) 3 : 2 Jedinstvo
15.11.2015 13:00 Telečka 2 : 3 Jedinstvo 1947
15.11.2015 13:00 Dunav 2 : 0 OFK Metalac
15.11.2015 13:00 Dinamo 3 : 0 KFK Kula
15.11.2015 13:00 Graničar 7 : 0 Jedinstvo (R)
15.11.2015 13:30 Borac (M) 2 : 0 Sloboda
15.11.2015 13:30 Borac (K) 3 : 0 Jedinstvo
15.11.2015 13:30 Fruškogorac 3 : 0 Noćaj
15.11.2015 13:30 Hajduk 1932 0 : 3 Mitros
15.11.2015 13:30 Omladinac 3 : 1 Sloga
15.11.2015 13:30 Obilić 1993 3 : 0 Radnički
15.11.2015 13:30 PSK Putinci 3 : 1 Napredak
15.11.2015 13:30 Borac (S) 0 : 3 Graničar
15.11.2015 Sloga 1 : 2 Obilić (Zmajevo)
15.11.2015 13:30 Mladost Radost 0 : 3 Hajduk
15.11.2015 13:30 Obilić (Vilovo) 2 : 3 Iskra
15.11.2015 Jedinstvo 0 : 1 Vojvodina
15.11.2015 Mladost 3 : 0 Budućnost
15.11.2015 13:00 Kabel - Štrand 2 : 2 Čenej
15.11.2015 13:00 Fruškogorac 0 : 0 Bačka
15.11.2015 13:00 Sremac 0 : 5 Tatra
15.11.2015 13:00 Borac 1 : 3 Centar
15.11.2015 Mladost 1948 1 : 0 Jasenica
15.11.2015 13:00 Jedinstvo (D) 3 : 1 Kurjače
15.11.2015 13:00 Napredak (P) 4 : 0 Jedinstvo (Lj)
15.11.2015 13:00 Desine 4 : 2 Polet (V)
15.11.2015 13:00 Napredak (B) 0 : 1 Borac (K)
15.11.2015 13:00 Polet (B) 3 : 1 Vihor
15.11.2015 13:00 Napredak 1934 4 : 0 Braničevo
15.11.2015 13:30 Omladinac (S) 3 : 0 Zadrugar
15.11.2015 13:30 Bata Bulić 5 : 1 Polet
15.11.2015 13:30 Mladost 4 : 1 Sloga 1952
15.11.2015 13:30 BSK 1 : 6 Rudar
15.11.2015 13:30 Dragoš 0 : 2 Rade Milošević
15.11.2015 13:30 Napredak 2 : 2 Omladinac (Š)
15.11.2015 13:30 Radnički 1 : 3 Radnik
15.11.2015 13:00 Mladost MG 5 : 0 Kotlenik
15.11.2015 13:00 Grivac 6 : 3 Mladost Crni Kao
15.11.2015 13:00 Mladost (R) 1 : 1 Karađorđe Vučić
15.11.2015 13:00 Sloga 4 : 1 Kusovac
15.11.2015 13:00 BSK 5 : 0 Bare
15.11.2015 13:00 Crvena zvezda 0 : 2 Lokomotiva
15.11.2015 13:00 Jasenica 3 : 1 Šumadinac (S)
15.11.2015 13:00 Misača 1 : 8 Proleter
15.11.2015 13:00 Šumadinac (N) 1 : 2 Mladi rudar
15.11.2015 13:00 Šamot 1 : 1 Kopljari
15.11.2015 13:00 Ranilović 1 : 1 Budućnost
15.11.2015 11:00 Žabare 0 : 2 Sloga
15.11.2015 13:00 B 2000 5 : 6 Partizan
15.11.2015 13:00 Vlašić 1 : 0 Mrovska
15.11.2015 13:00 Cerić 2 : 1 Trešnjevka
15.11.2015 13:00 Pričinović 7 : 3 Dobrava
15.11.2015 13:00 Karađorđe 3 : 2 OFK Jelen
15.11.2015 13:00 Jevremovac 2 : 0 Vojvoda Stepa Step.
15.11.2015 13:00 Cer 5 : 0 Crnča
15.11.2015 11:00 Studenac 4 : 1 Mladost (DB)
15.11.2015 13:00 Sloga (S) 6 : 2 Sloga (LŠ)
15.11.2015 13:00 Jedinstvo 6 : 1 Cerova
15.11.2015 13:00 Stolice 4 : 2 Velika Reka
15.11.2015 13:00 Borac 8 : 0 Krasava
15.11.2015 13:00 Borac 0 : 1 Mladi Borac
15.11.2015 13:00 Cer 2 : 1 Drina
15.11.2015 13:00 Omladinac 2013 5 : 0 Partizan
15.11.2015 13:00 Sloga 0 : 3 Gorki
15.11.2015 13:00 Budućnost (PD) 3 : 0 Proleter
15.11.2015 13:00 Torpedo 1924 2 : 0 Mladost (MM)
15.11.2015 13:00 Budućnost (Z) 0 : 1 Majur
15.11.2015 OFK Žeželj 2 : 2 Kremenac
15.11.2015 Šumadija 1934 4 : 1 Azbest
15.11.2015 Seljak 4 : 2 Kutlovo
15.11.2015 Divostin 0 : 0 OFK Bagremar
15.11.2015 21. oktobar 1 : 2 Botunje
15.11.2015 Košutnjak 4 : 2 Hajduk
15.11.2015 13:00 Jablanica 4 : 2 Takovski Ustanak
15.11.2015 13:00 Šumadija 1 : 4 Brezak
15.11.2015 13:00 Šilopaj 1 : 4 Velereč 94
15.11.2015 13:00 Landol 0 : 0 Omladinac
15.11.2015 13:00 Lunjevac 0 : 4 Crvena zvezda
15.11.2015 13:00 Drugovac 0 : 1 Petrijevac
15.11.2015 13:00 Kolarac 3 : 0 Badljevica
15.11.2015 13:00 Jedinstvo 0 : 1 LFK Mladost
15.11.2015 13:00 Brezova 5 : 0 Gradina
15.11.2015 11:00 Malajnica 2 : 1 Urovica
15.11.2015 11:00 Miloševo 1 : 2 Slatina
15.11.2015 14:00 Smedovac 6 : 0 OFK Tamnič
15.11.2015 14:00 Ratar 0 : 3 Graničar
15.11.2015 14:00 Polet 4 : 0 Rečka
15.11.2015 14:00 Kovilovo 3 : 0 Srbovo
15.11.2015 14:00 Jedinstvo 1953 0 : 7 Rtanj
15.11.2015 14:00 Slemen 8 : 1 Omladinac (BL)
15.11.2015 13:00 Borac 3 : 2 Posavina
15.11.2015 13:00 Zvezda-Konatice 3 : 0 Krtinska
15.11.2015 13:00 Rvati 2 : 1 Vukićevica
15.11.2015 13:00 Trstenica 0 : 6 OFK Urovci
15.11.2015 13:00 Ljubinić 2 : 0 Omladinac
15.11.2015 13:00 Duboko 0 : 3 Jedinstvo
15.11.2015 13:00 Partizan-Draževac 2 : 1 Belo Polje
15.11.2015 13:30 Heroj 0 : 5 Buljane
15.11.2015 13:30 Budućnost 6 : 4 ISK Izvor
15.11.2015 13:30 Železničar 3 : 4 Zemljoradnik
15.11.2015 13:30 Jedinstvo 5 : 2 Razvitak
15.11.2015 13:30 Sloboda 1 : 2 Vihor
15.11.2015 13:30 Rujišnik 1 : 2 Borjak 2013
15.11.2015 13:30 Omladinac 1 : 2 Mladost
15.11.2015 13:30 Stevka Božurevka 2 : 6 Velika Drenova
15.11.2015 13:30 Polet 1 : 2 Vojvodina
15.11.2015 13:30 Planinac 3 : 1 Mladost (P)
15.11.2015 13:30 Mladost (B) 2 : 0 Jedinstvo (R)
15.11.2015 13:30 Fruškogorac 1 : 4 Jedinstvo (K)
15.11.2015 13:30 27. Oktobar 1 : 1 Sloga
15.11.2015 13:30 Car Uroš 1 : 0 Graničar
15.11.2015 13:30 Sremac 0 : 0 Fruška Gora
15.11.2015 13:30 Grgurevci 2 : 1 Napredak
15.11.2015 13:30 Planinac 1 : 1 OFK Bosut
15.11.2015 13:30 Borac (VR) 6 : 5 Sremac
15.11.2015 13:30 Sloga (Z) 2 : 3 Sloboda
15.11.2015 13:30 Srem 0 : 1 Sloga (Č)
15.11.2015 13:30 BSK 3 : 4 Poletarac
15.11.2015 13:00 Proleter 1 : 1 Sopot
15.11.2015 13:00 Pobeda 3 : 0 Sloga (L)
15.11.2015 13:00 Sloga (Dr) 4 : 1 Ljubičevo
15.11.2015 13:00 Zemljoradnik 3 : 0 Metalac
15.11.2015 13:00 Dunav 3 : 1 Sloga (Du)
15.11.2015 10:00 Krćevac 04 0 : 1 Borac
15.11.2015 10:00 Mladost (R) 2 : 1 Kralj Petar I
15.11.2015 13:00 Jarmenovci : ZT Gorovič
15.11.2015 13:00 Provo 2015 4 : 4 Krnule 09
15.11.2015 13:00 Polet 2 : 3 Skupljen 2013
15.11.2015 13:00 Sloga Trgošped 0 : 2 Dragojevac
15.11.2015 13:00 Sloga (R) 2 : 6 Sloga 1949
15.11.2015 13:00 Mladost (B) 2 : 3 Torpedo
15.11.2015 13:00 Lukavac 2 : 0 Paune
15.11.2015 11:00 Mladi radnik 0 : 0 OFK Povlen
15.11.2015 13:00 Dupljaj 1 : 6 Kotešica
15.11.2015 13:00 Mali korak 1 : 4 Bujačić
15.11.2015 13:00 Beloševac 1 : 1 Žabari
15.11.2015 13:00 Rakac Stave 1 : 2 OFK Brđanac
15.11.2015 13:30 Polet 1 : 3 Moravac
15.11.2015 14:00 Borac 3 : 4 Sečica
15.11.2015 14:00 Ježevica 4 : 1 Gorobilje
15.11.2015 12:00 Duškovci 2 : 1 Pobeda
15.11.2015 11:30 Bakionica 1 : 0 Trešnjica
15.11.2015 13:00 Jezero 2 : 2 Kom
15.11.2015 13:00 Igalo 1 : 1 Brskovo
15.11.2015 13:00 Grafičar 3 : 1 Ibar
15.11.2015 13:00 Cetinje 0 : 0 Bratstvo
15.11.2015 13:00 Radnički 0 : 2 Jedinstvo
15.11.2015 13:30 Sloga Radnički 0 : 9 Spartak
15.11.2015 13:30 Požarevac 1 : 3 Crvena zvezda
15.11.2015 10:00 Jagodina 2 : 1 Napredak
15.11.2015 13:00 Radnički (N) 3 : 0 Vojvodina
15.11.2015 10:30 Lokomotiva 1 : 3 Partizan
15.11.2015 OFK Beograd 3 : 1 Rad
15.11.2015 11:00 Novi Pazar 4 : 1 Radnički 1923
15.11.2015 13:00 Čukarički 4 : 0 Moravac Orion
15.11.2015 10:00 Veternik 0 : 0 OFK Hajduk
15.11.2015 10:00 Proleter 2 : 0 Radnički (SM)
15.11.2015 10:00 Sloga 5 : 1 Begej
15.11.2015 10:00 Banat 5 : 0 Vršac
15.11.2015 10:00 TSC 3 : 1 Hajduk Junior
15.11.2015 13:30 Smederevo 1924 5 : 0 Morava
15.11.2015 13:30 Radnički 1926 3 : 3 Mihajlovac 1934
15.11.2015 13:30 Karadjordje 4 : 2 Železničar Kusadak
15.11.2015 11:00 Metalac (K) 0 : 1 Sloboda (Č)
15.11.2015 12:00 Voždovac 4 : 0 Jedinstvo
15.11.2015 10:00 Policajac 2 : 4 Sindjelić
15.11.2015 11:00 BSK Borča 2 : 1 Radnički (NB)
15.11.2015 13:30 Žarkovo 1 : 4 Internacional
15.11.2015 14:00 IM Rakovica 3 : 2 Siti Sport Klub
15.11.2015 10:00 Studentski Grad 7 : 0 Zvezdara
15.11.2015 Sopot 2 : 1 Milenium
15.11.2015 13:00 Seceranac Ada 0 : 3 011
15.11.2015 14:00 Mornar 0 : 1 Lovćen
15.11.2015 14:00 Bokelj 5 : 1 OFK Petrovac
15.11.2015 14:00 Rudar 1 : 5 Mladost
15.11.2015 14:00 Dečić 1 : 3 Zeta
15.11.2015 11:30 Zemun MO 1 : 0 Bežanija MO
15.11.2015 09:00 Voždovac MO 3 : 0 BSK Borča MO
15.11.2015 09:00 Sinđelić MO 4 : 4 Radnički (NB) MO
15.11.2015 12:30 Jagodina 3 : 1 Napredak
15.11.2015 14:00 Radnički (N) 0 : 3 Vojvodina
15.11.2015 11:00 Teleoptik 0 : 4 Partizan
15.11.2015 13:00 OFK Beograd 1 : 0 Rad
15.11.2015 13:00 Spartak 0 : 3 Crvena zvezda
15.11.2015 12:00 Radnički (NP) 0 : 1 RFK N.S. 1921
15.11.2015 12:00 Radnički (SM) 1 : 1 Inđija
15.11.2015 12:00 Vršac 5 : 1 Kikinda 1909
15.11.2015 12:00 Radnički (Z) 7 : 1 Radnički (K)
15.11.2015 12:00 Hajduk Junior 0 : 0 TSC
15.11.2015 12:00 Vrbas 4 : 3 Bečej 1918
15.11.2015 13:00 Studentski Grad 1 : 1 Voždovac
15.11.2015 Šumadija 1903 0 : 2 Kiker
15.11.2015 Radnički 1923 1 : 0 Junior
15.11.2015 11:00 Sloga 0 : 1 Apolon 4
15.11.2015 10:00 Mladenovac 3 : 0 PKB
15.11.2015 10:00 Radnički (O) 5 : 2 IMT
15.11.2015 12:00 Žarkovo 3 : 1 Bežanija
15.11.2015 12:00 Budućnost 3 : 1 GSP Polet
15.11.2015 12:00 OFK Šabac 1 : 0 Savacium
15.11.2015 13:30 Sloga (B) 1 : 2 Šumadija
15.11.2015 Glasinac 2 : 0 Stakorina
15.11.2015 11:00 Mornar 4 : 1 Lovćen
15.11.2015 11:00 Grbalj 0 : 2 Radnicki
15.11.2015 11:00 Rudar 1 : 2 Mladost
15.11.2015 11:00 Bokelj 2 : 0 OFK Petrovac
15.11.2015 11:00 Brskovo 2 : 3 Budućnost
15.11.2015 11:00 Jedinstvo 1 : 1 Sutjeska
15.11.2015 11:00 Igalo 1 : 1 Iskra
15.11.2015 11:00 Graficar 1 : 1 Jezero
15.11.2015 11:00 Dečić 0 : 4 Zeta
15.11.2015 10:00 Radnički (NP) 0 : 1 RFK N.S. 1921
15.11.2015 10:00 Radnički (SM) 6 : 0 Inđija
15.11.2015 10:00 Hajduk Junior 4 : 1 TSC
15.11.2015 10:00 Vrbas 4 : 1 Bečej 1918
15.11.2015 10:00 Vršac 2 : 1 Kikinda 1909
15.11.2015 Apolon 0 : 2 Apolon 4
15.11.2015 Radnički 1923 0 : 1 Bane
15.11.2015 10:00 011 1 : 6 Crvena zvezda
15.11.2015 11:00 Teleoptik 4 : 0 BSK
15.11.2015 10:00 Radnički (NB) 6 : 3 Bežanija
15.11.2015 12:00 Internacional 0 : 1 Lokomotiva
15.11.2015 10:00 Radnički 1 : 1 Jedinstvo
15.11.2015 10:00 OFK Šabac 3 : 0 Savacijum
15.11.2015 13:00 GFK Jasenica 1911 6 : 0 Smederevo 1924
15.11.2015 10:00 Borac O. 0 : 4 Institut
15.11.2015 14:00 IMT 2 : 5 Budućnost D.
15.11.2015 10:00 Novi Beograd 5 : 0 Borac P.
15.11.2015 10:00 CFK 3 : 0 Arena Su
15.11.2015 11:00 Vojvodina (S) 1 : 1 Proleter (M)
15.11.2015 14:00 Hajduk 7 : 2 Zvezdara
15.11.2015 10:00 Belo Polje 2 : 4 Pobeda
15.11.2015 10:00 Polet 0 : 15 Posavina
15.11.2015 10:00 Omladinac 5 : 1 Radnički
15.11.2015 10:00 Strelac 5 : 3 Zadrugar
15.11.2015 10:00 POFK Letnjikovac 1 : 9 Radnički Šabački
15.11.2015 10:00 Lipolist : BMR Petlovača
15.11.2015 10:00 Mačva 2005 4 : 2 OFK Šabac
15.11.2015 10:00 Karađorđe 2 : 2 Jevremovac
15.11.2015 10:00 OFK Atletiko : Jedinstvo (Š)
15.11.2015 Glasinac 1 : 5 Stakorina
15.11.2015 11:00 Levač 0 : 5 Krstarica
15.11.2015 13:00 Jagodina 8 : 0 Majdanpek
15.11.2015 10:00 Kolibri 0 : 3 Radnički 2012
15.11.2015 10:30 Lavice Dubočica 1 : 1 Morava
15.11.2015 09:00 BSK Borča 0 : 1 Kolubara
15.11.2015 10:00 Rad 3 : 0 OFK Beograd
15.11.2015 09:00 Teleoptik 0 : 3 Čukarički
15.11.2015 14:00 Zemun 4 : 2 Brodarac
15.11.2015 11:00 IMT 2 : 11 BSK 1925
15.11.2015 13:30 Olimpik 9 : 0 Srem Jakovo
15.11.2015 10:00 Radnički 1 3 : 1 Šampion
15.11.2015 10:00 Omladinac 1 : 3 Ribnica
15.11.2015 10:00 OFK Osečina 0 : 13 Budućnost Krušik 2
15.11.2015 10:00 Jedinstvo 3 : 0 Radnički 2

Košarka

15.11.2015 17:00 Crvena zvezda Telekom 81 : 87 Igokea
15.11.2015 19:00 Cedevita 82 : 58 Olimpija
15.11.2015 13:00 Mladost 79 : 65 Vršac
15.11.2015 18:00 Srem 83 : 63 Pirot
15.11.2015 18:30 Niš 47 : 91 Dynamic BG
15.11.2015 18:00 Mladost 90 : 84 Široki
15.11.2015 18:00 Student 62 : 57 Zrinjski
15.11.2015 18:00 Bratunac 86 : 69 HEO
15.11.2015 18:30 Teslić 82 : 79 Prijedor
15.11.2015 19:00 Rogatica 49 : 50 Kozara
15.11.2015 17:00 Zone Boys 80 : 88 Prokuplje
15.11.2015 19:00 Novi Pazar 110 : 77 Prva Petoletka
15.11.2015 19:00 Ub 78 : 67 Zlatar
15.11.2015 14:20 Žitko Basket 108 : 87 Grocka
15.11.2015 18:30 Železničar 89 : 78 Kris Kros
15.11.2015 18:00 Radnički VA 110 : 73 Rađevac
15.11.2015 17:00 Sloga 70 : 67 Morava
15.11.2015 20:00 Viva 68 : 38 Eko Sport
15.11.2015 18:20 Cerak 82 : 72 Borča
15.11.2015 14:00 LA Basket 78 : 68 Vitez BGD 011
15.11.2015 15:10 Zvezda 98 : 103 BASK
15.11.2015 17:00 Karađorđevo : Kadet
15.11.2015 19:00 Sport Key Plus 84 : 89 Mladost Veternik
15.11.2015 18:30 Deč 63 : 94 Partizan
15.11.2015 18:00 Sloga (PM) 55 : 85 KKK Radnički
15.11.2015 13:30 Napredak Junior 111 : 63 Bane
15.11.2015 17:00 Trepča 103 : 70 Basket
15.11.2015 19:30 Mladost 20 : 0 BSK Junior
15.11.2015 12:00 Proleter 35 : 75 Topolčanka
15.11.2015 17:15 Sivac 60 : 61 Basket Star
15.11.2015 17:00 Srem 35 : 83 Beočin
15.11.2015 12:00 Duga 68 : 45 Play Off
15.11.2015 16:30 Šabac 103 : 51 Loznica
15.11.2015 14:00 Topličanin 2012 44 : 65 Paraćin
15.11.2015 16:00 Pazar 77 : 44 Gimnazijalac
15.11.2015 18:00 Play Off 81 : 65 RMU Banovići

Odbojka

15.11.2015 19:00 Spartak 1 : 3 Vojvodina NS Seme
15.11.2015 19:00 Jedinstvo 3 : 0 Jagodina
15.11.2015 18:00 Metalac Takovo 1 : 3 Kosovska Mitrovica
15.11.2015 19:00 Borac 3 : 1 Novi Sad
15.11.2015 14:00 Milenijum 3 : 0 SFS Borac
15.11.2015 17:00 Dubočica 3 : 0 Topličanin
15.11.2015 17:00 Mladost 3 : 2 Pirot
15.11.2015 17:00 Toplički Vitezovi 3 : 2 Hajduk Veljko
15.11.2015 17:00 Timok 0 : 3 Desetka
15.11.2015 15:30 Lotus 0 : 3 Putevi
15.11.2015 16:00 Partizan 2012 0 : 3 FAP Livnica
15.11.2015 16:30 Vojvodina 2 2 : 3 Hercegovina
15.11.2015 20:00 Srem 1 : 3 Dunav Volley
15.11.2015 15:00 Loznica 3 : 0 Karađorđe
15.11.2015 15:00 Šumadija 3 : 0 BMR Petlovača 1947
15.11.2015 13:00 Goč 3 : 2 Rudar
15.11.2015 16:00 Topličanin 2 0 : 3 Vranje
15.11.2015 15:00 Sirig 0 : 3 Banat
15.11.2015 11:00 Blok Aut 3 : 2 Crnjanski
15.11.2015 15:30 Busije 0 : 3 Stig
15.11.2015 14:00 Pelagićevo 0 : 3 Jahorina
15.11.2015 18:00 NIS Spartak 2 : 3 Vizura
15.11.2015 18:00 Kraguj Volejform 1 : 3 Železničar
15.11.2015 17:00 Milenijum 3 : 1 Valjevo
15.11.2015 15:45 Odbojka 013 0 : 3 Jedinstvo 2
15.11.2015 17:00 Eaton Srem Tempo 2 3 : 1 Omladinac
15.11.2015 14:30 Vrbas 2 : 3 Mladost
15.11.2015 17:00 Gimnazijalac 3 : 0 Tara
15.11.2015 13:00 Ekonomac 0 : 3 Putevi Trendteks
15.11.2015 15:00 Leskovac 98 3 : 0 Bor
15.11.2015 15:00 Kuršumlija 1 : 3 Jagodina
15.11.2015 11:00 Forma 0 : 3 Sloboda S
15.11.2015 16:30 Arilje 3 : 0 Lotus
15.11.2015 16:00 Napredak 037 1 : 3 Župa
15.11.2015 12:00 Novi Pazar 0 : 3 Kosovska Mitrovica
15.11.2015 17:00 Bane 3 : 1 Koteks
15.11.2015 17:00 Zaječar 3 : 0 Knjaževac
15.11.2015 11:00 Subotica 0 : 3 Bečej
15.11.2015 16:30 Krajišnik 3 : 1 Žitište
15.11.2015 18:00 Radnički 3 : 1 Kikinda
15.11.2015 13:30 Proleter 2 : 3 MD Zrenjanin 2
15.11.2015 12:00 Klek Srbijašume 2 3 : 0 Volejstars
15.11.2015 20:00 FOK 2 3 : 0 Maks
15.11.2015 17:45 Slavija 3 : 0 BiT
15.11.2015 16:00 Grbić 1 : 3 NS Volej tim
15.11.2015 13:00 Jagodina 2 0 : 3 Smeč 5
15.11.2015 14:00 Smeč SV 2 : 3 Ravno
15.11.2015 17:00 Karadjordje 1 : 3 Fortuna plus
15.11.2015 19:30 As Batajnica 3 : 0 Dunav
15.11.2015 12:30 Crnjanski 3 : 2 Železnik 2012
15.11.2015 12:30 Rađevac 3 : 0 Osečina
15.11.2015 13:00 Park 015 3 : 0 Jedinstvo
15.11.2015 16:00 Stampedo 3 : 0 Caribrod
15.11.2015 17:30 Senta 3 : 1 KI 0230
15.11.2015 11:00 Vollejstar 3 : 0 Panonija
15.11.2015 11:30 Lavice 07 1 : 3 Štrand Volej
15.11.2015 13:00 SK Volej 3 : 2 NS Volej
15.11.2015 13:00 Goks In 2 3 : 2 Soko
15.11.2015 17:00 Mladost 3 : 0 Partizan
15.11.2015 09:00 Sloga 3 : 0 Mladost
15.11.2015 14:00 Radinci Volej 0 : 3 Prvi Tempo
15.11.2015 10:00 Mitrovica 3 : 0 Srem 022
15.11.2015 13:45 Carina 3 : 1 Tvrđava L
15.11.2015 14:00 Mladi Radnik 2 3 : 1 Rudar
15.11.2015 12:45 VGSK 3 : 0 Jedinstvo
15.11.2015 16:00 Obrenovac 3 : 2 Radnički Beograd
15.11.2015 14:00 Hercegovac 0 : 3 HE Drini

Rukomet

15.11.2015 18:00 Nexe 27 : 28 Zagreb
15.11.2015 18:00 Partizan 20 : 20 Metaloplastika
15.11.2015 18:00 Požarevac 28 : 29 Crvena Zvezda
15.11.2015 20:00 Obilić 35 : 23 Crvenka
15.11.2015 19:00 Kikinda 27 : 29 Crvena zvezda
15.11.2015 19:30 Jastrebac 27 : 26 BSK Heba
15.11.2015 19:00 Jagodina 43 : 31 Mladost 1949
15.11.2015 18:30 Arilje 34 : 19 Omladinac
15.11.2015 19:30 Mačva 28 : 26 Bask
15.11.2015 17:00 Radnički 1958 24 : 26 Kljajićevo
15.11.2015 20:15 Srem SM 41 : 19 Radnički (JT)
15.11.2015 17:00 Slavija 33 : 31 Nova Pazova
15.11.2015 15:30 Štrpce 20 : 32 Šamot 2
15.11.2015 11:30 Knez Lazar 33 : 31 Sloga
15.11.2015 10:00 Sloga 2 27 : 23 Mladost 2
15.11.2015 13:00 Beli andjeo 37 : 31 Hidroelektrana
15.11.2015 16:00 Sjenica 43 : 18 Užice
15.11.2015 17:00 Somborelektro 26 : 26 Rusin
15.11.2015 16:00 Udarnik 27 : 24 Smederevo 2
15.11.2015 18:00 Prijedor 39 : 26 Bosna
15.11.2015 12:00 Hercegovac 23 : 23 Kotor Varoš
15.11.2015 18:00 Bijeljina 29 : 28 Slavija
15.11.2015 20:00 Mladost 34 : 27 Lokomotiva
15.11.2015 16:00 Požarevac 42 : 20 Radnički (S)
15.11.2015 18:00 Bor RTB 24 : 31 Junior
15.11.2015 20:00 Mladost 28 : 19 Topličanin
15.11.2015 17:00 Proleter SP 45 : 34 Pirot
15.11.2015 18:00 Rudar 17 : 27 Petrovac
15.11.2015 18:30 Mladost 15 : 33 Loznica grad
15.11.2015 16:00 Radnički 38 : 25 Metalac 2015
15.11.2015 19:30 ORK Loznica 27 : 32 Radnički BG
15.11.2015 19:00 Vrbas 29 : 19 Sloven
15.11.2015 11:30 Radnički 34 : 20 Petrovaradin
15.11.2015 20:00 Čačak 31 : 20 Košutnjak
15.11.2015 18:00 Knjaževac 27 : 14 Mladost 1949
15.11.2015 13:30 Vranje 29 : 24 Đerdap
15.11.2015 19:00 Žitorađa 27 : 25 Radan
15.11.2015 18:00 Želja 28 : 24 Naftagas
15.11.2015 20:00 Vlasotince 31 : 17 Remesiana
15.11.2015 17:00 Rusin 9 : 23 Klenak 09
15.11.2015 18:00 Zrinjski 33 : 28 Goražde
15.11.2015 Knežopoljka 23 : 20 Dubica

Vaterpolo

15.11.2015 17:00 Solaris 10 : 8 VA Cattaro

Futsal

15.11.2015 19:00 Tvrdjava 1 : 3 Leteći Holandjanin
15.11.2015 19:00 Hajduk 4 : 4 Forum
15.11.2015 18:30 BSK 3 : 5 Bor
15.11.2015 21:00 Kraljevićevo 9 : 1 SAS
15.11.2015 20:00 Požarevac 2 : 3 Smederevo 2
15.11.2015 20:00 Karanovac 1 : 14 Kragujevac 2011
15.11.2015 19:00 Bellatores 2 : 2 Kosjerić
15.11.2015 21:30 Ekonomist 1 : 1 Zufo
15.11.2015 17:00 Jošavka 1 : 7 Čelinac
15.11.2015 17:00 Centar 6 : 5 Brotnjo Premier SK
15.11.2015 18:30 Brčko Zdravlje 5 : 1 Obilić
15.11.2015 18:00 Ugljevik 7 : 2 Nevesinje
15.11.2015 14:00 Beli anđeo 5 : 9 Glasinac
15.11.2015 18:00 Velež 2 : 9 Calp
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.