XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 194 utakmica za dan
Subota, 10 April 2010

Fudbal

10.04.2010 19:00 Crvena zvezda 4 : 1 Mladi radnik
10.04.2010 14:00 Smederevo 0 : 0 Borac
10.04.2010 16:00 Metalac (GM) 1 : 0 Javor Habitfarm
10.04.2010 16:00 Napredak 2 : 0 Hajduk
10.04.2010 16:00 Spartak Z.V. 2 : 1 BSK Borča
10.04.2010 15:00 Novi Pazar 0 : 0 Proleter (NS)
10.04.2010 15:00 Radnički (S) 0 : 0 Bežanija
10.04.2010 15:00 Zemun 3 : 0 Sevojno Point
10.04.2010 15:00 Indjija 4 : 0 Dinamo
10.04.2010 15:00 ČSK Pivara 2 : 2 Kolubara
10.04.2010 15:00 Novi Sad 3 : 1 Mladost (A)
10.04.2010 Romanija 0 : 0 Sloga (T)
10.04.2010 Famos 3 : 0 Ljubić
10.04.2010 Mladost 1 : 0 Kozara
10.04.2010 BSK 1 : 1 Drina (Z)
10.04.2010 Proleter 2 : 1 Sloga (D)
10.04.2010 Radnik 4 : 2 Drina HE
10.04.2010 Sutjeska 1 : 1 Sloboda
10.04.2010 15:30 Šumadija (A) 0 : 0 Sloga (P)
10.04.2010 15:30 Rudar (K) 3 : 1 Radnički Stobeks
10.04.2010 15:30 FAP 1 : 0 Sloboda (U)
10.04.2010 15:30 Vujić voda 0 : 2 Budućnost (V)
10.04.2010 15:30 Metalac (K) 0 : 0 Jedinstvo
10.04.2010 15:30 Morava (VP) 1 : 1 Sloga (PM)
10.04.2010 16:00 Sinđelić 5 : 0 Balkanski
10.04.2010 16:00 Dubočica 2 : 3 Radnik
10.04.2010 16:00 Kopaonik 2 : 0 Jedinstvo (B)
10.04.2010 16:00 Župa 1 : 0 Rudar Alpos
10.04.2010 15:30 Veternik Viskol 2 : 0 Spartak (D)
10.04.2010 15:30 Donji Srem 2 : 0 Mladost (BJ)
10.04.2010 15:30 Vršac 1 : 0 Bačka (BP)
10.04.2010 15:30 Metalac AV 0 : 0 Senta
10.04.2010 15:30 Big Bul 1 : 1 Radnički (NP)
10.04.2010 15:30 Sloga (T) 2 : 1 OFK Kikinda
10.04.2010 16:00 Dorćol 1 : 1 Srem
10.04.2010 16:00 Voždovac 1 : 0 Železničar (BV)
10.04.2010 16:00 BASK 1 : 0 Šumadija
10.04.2010 16:00 Mladenovac 2 : 0 Kovačevac
10.04.2010 15:30 Omladinac (NS) 0 : 1 Polet (T)
10.04.2010 15:30 Polet (LJ) 3 : 2 Mladost (O)
10.04.2010 15:30 Takovo 3 : 1 Pobeda
10.04.2010 15:30 Partizan (KM) 0 : 2 Bane
10.04.2010 15:30 Radnički Zorka 0 : 1 Sloga (BB)
10.04.2010 15:30 Jedinstvo (V) 2 : 0 Polimlje
10.04.2010 15:30 Radnički (V) 4 : 1 Radnički (K)
10.04.2010 15:30 Sloga (S) 4 : 0 Sloga (LŠ)
10.04.2010 15:30 Jadar (S) 2 : 0 Osečina
10.04.2010 15:30 Gruža 1 : 0 Železničar Inon
10.04.2010 15:30 VGSK 0 : 1 Sloga (B)
10.04.2010 16:00 Napredak 2 : 0 Mladost (L)
10.04.2010 16:00 Pusta Reka 2 : 0 Sloga (L)
10.04.2010 16:00 Žitorađa 2 : 0 Morava (VH)
10.04.2010 16:00 Đerdap 5 : 0 Kablovi
10.04.2010 16:00 Sloga (D) 2 : 0 Timočanin
10.04.2010 16:00 Ozren 0 : 4 SFS Borac
10.04.2010 16:00 Bor 2 : 0 Morava (Ć)
10.04.2010 15:30 Obilić 2 : 0 Polet (N)
10.04.2010 15:30 Radnički (Z) 0 : 1 Vojvodina
10.04.2010 15:30 Dinamo 4 : 0 Crvena zvezda
10.04.2010 15:30 Budućnost (SC) 3 : 1 Budućnost (A)
10.04.2010 15:30 Sloboda 3 : 0 Borac
10.04.2010 15:30 BAK 0 : 2 Bačka Topola
10.04.2010 15:30 Radnički (SM) 1 : 2 Omladinac
10.04.2010 15:30 Crvena Zvezda (NS) 5 : 0 Sloven
10.04.2010 15:30 1. Maj Agroruma 2 : 1 Borac
10.04.2010 15:30 Cement 1 : 0 Radnički (I)
10.04.2010 15:30 Šajkaš 4 : 2 Hajduk
10.04.2010 16:00 Trudbenik 0 : 2 Posavac Tišma
10.04.2010 11:00 Radnički (NB) 2 : 0 Budućnost (D)
10.04.2010 16:00 Turbina 2 : 0 Slavija
10.04.2010 11:00 Milutinac 0 : 3 Lokomotiva
10.04.2010 16:00 IMT 0 : 3 Žarkovo
10.04.2010 16:00 Ibar 4 : 3 Borac (V)
10.04.2010 16:00 Magnohrom 1 : 0 Morava
10.04.2010 16:00 Goč 0 : 1 Braća Vuković
10.04.2010 15:00 Luna Avijatičar 1 : 3 Savinac
10.04.2010 15:00 Budućnost 6 : 1 Sečica
10.04.2010 15:30 OFK Jabučje 3 : 1 Sovljak
10.04.2010 15:30 Zadrugar 2 : 1 Tulari
10.04.2010 15:30 Dimitrije Tucović 4 : 0 Tešnjar
10.04.2010 15:30 Kačer 1 : 0 Ribnikar
10.04.2010 15:30 Banjani 2 : 0 Brezovica
10.04.2010 15:30 Aranđelovac 2 : 1 Lokomotiva
10.04.2010 15:30 Karađorđe (R) 2 : 2 Badnjevac
10.04.2010 15:30 Marjan 0 : 1 Šumadinac (N)
10.04.2010 15:30 Polet (SD) 4 : 1 Vihor
10.04.2010 15:30 Palilulac 2 : 2 Vrtište
10.04.2010 15:30 Aluminjum 5 : 0 Čegar
10.04.2010 15:30 Alakince 3 : 0 Zufo
10.04.2010 15:30 Levosoje 4 : 0 Bukuroca
10.04.2010 15:30 Napredak 0 : 3 Trešnjevka
10.04.2010 Vladimir Durković 0 : 4 Prčevac
10.04.2010 Jedinstvo (BP) 4 : 0 Zadrugar
10.04.2010 Lužnica 3 : 2 Borac
10.04.2010 Napredak 8 : 0 Padež
10.04.2010 Brestovac 3 : 0 Miloševo
10.04.2010 Krivelj 0 : 4 Slatina (N)
10.04.2010 16:30 Panonija IM Topola 3 : 1 Bačka (M)
10.04.2010 16:30 Jadran 2 : 1 Njegoš
10.04.2010 15:30 Partizan (U) 2 : 0 Borac
10.04.2010 15:30 Mladost 4 : 0 Slavija
10.04.2010 15:30 Radnički (K) 2 : 0 Budućnost (BB)
10.04.2010 15:30 Begej 4 : 0 Naftagas (B)
10.04.2010 15:30 Mladost (L) 1 : 0 Vojvodina
10.04.2010 15:30 Naftagas (E) 3 : 1 Krajina
10.04.2010 15:30 Borac (Z) 0 : 0 Zadrugar
10.04.2010 15:00 Borac 2 : 0 Omladinac (B)
10.04.2010 15:00 Stanišić 4 : 0 Rusin
10.04.2010 Bečej 0 : 2 Kabel
10.04.2010 Obilić 0 : 3 Mladost (BP)
10.04.2010 Sloga (E) 3 : 1 Hajduk (B)
10.04.2010 Mlada krila 1 : 2 Šumadija
10.04.2010 16:00 Stari Jadar 2 : 1 Jelav
10.04.2010 16:00 Gučevo 4 : 0 Sloga (S)
10.04.2010 16:00 TE Gučevo 0 : 0 Velika Reka
10.04.2010 16:00 Crnča 2 : 1 Rudar (B)
10.04.2010 Junior Novo Naselje 2 : 0 Zadrugar
10.04.2010 Mladi borac 1 : 4 Udarnik
10.04.2010 Mramorac 2 : 1 Sloga
10.04.2010 Glavaš 4 : 0 Budućnost
10.04.2010 Beli Orlovi 5 : 2 Bašin
10.04.2010 Budućnost 4 : 2 Skobalj
10.04.2010 Proleter 2 : 0 Borac
10.04.2010 Sloga 1 : 2 Kolarac
10.04.2010 15:30 Venčani 2 : 3 Radoje Domanović
10.04.2010 15:30 Lepenica 2 : 0 Karađorđe
10.04.2010 15:30 Žitkovica 3 : 2 Sloga
10.04.2010 15:30 Đerdap 3 : 2 Borac
10.04.2010 15:30 Sloboda 1 : 2 Omladinac
10.04.2010 Sloboda 1 : 3 Temac
10.04.2010 16:00 Sokolac 1 : 1 Mladost
10.04.2010 16:00 Sloboda 8 : 2 Napredak
10.04.2010 16:00 Tomislavci 1 : 4 Pobeda
10.04.2010 Bogutovačka Banja 3 : 0 Čibukovac
10.04.2010 Napredak (P) 4 : 1 Vojvoda Milenko
10.04.2010 Napredak 3 : 0 Dizel
10.04.2010 Sloboda 0 : 0 Mladost
10.04.2010 16:00 Heroj 0 : 0 Dunav
10.04.2010 16:00 Brodarac 1 : 0 Kapedunum
10.04.2010 11:00 OFK Zvezdara 1 : 1 GAK
10.04.2010 Sloga 2 : 0 Kalemegdan
10.04.2010 Rubin 3 : 0 Novi Bečej
10.04.2010 Kikinda 0 : 2 ŽFK Fruškogorac
10.04.2010 Pančevo 2 : 1 Radnički 1919
10.04.2010 11:00 Šumadija Radnički 1923 1 : 3 Crvena zvezda
10.04.2010 13:00 Radnički (N) 1 : 0 Čukarički Stankom
10.04.2010 12:00 Partizan 1 : 3 Borac (Č)
10.04.2010 12:00 Mačva 3 : 0 Sloga (K)
10.04.2010 13:00 Timok 0 : 1 Crvena zvezda
10.04.2010 11:00 Radnički (N) 0 : 0 Napredak
10.04.2010 11:00 Čukarički Stankom 1 : 3 Rad
10.04.2010 10:00 Zemun 1 : 7 Teleoptik
10.04.2010 13:00 OFK Beograd 4 : 0 Morava
10.04.2010 11:00 Borac (Č) 5 : 0 Šumadija Radnički 1923
10.04.2010 15:00 Jagodina 1 : 0 Dubočica
10.04.2010 11:00 Sloga (K) 3 : 0 Smederevo

Košarka

10.04.2010 19:30 Partizan 93 : 52 Tamiš
10.04.2010 18:00 Radnički 82 : 68 Metalac
10.04.2010 18:00 Hemofarm 80 : 67 Borac
10.04.2010 18:00 FMP 64 : 75 Crvena Zvezda
10.04.2010 Železničar (I) 77 : 76 Mladost (Č)
10.04.2010 Superfund BP 92 : 65 Jagodina
10.04.2010 19:00 Crnokosa 81 : 73 Vizura Smederevo
10.04.2010 14:00 Beovuk 72 20 : 0 Zdravlje
10.04.2010 18:00 Bor 43 : 81 Jagodina 2001

Odbojka

10.04.2010 16:00 Jagodina 2 : 3 Novi Sad DDOR
10.04.2010 19:00 Radnički 3 : 0 Putevi Trendteks
10.04.2010 16:30 Lazarevac 3 : 2 Jedinstvo
10.04.2010 Tajm 3 : 1 Trstenik
10.04.2010 Leposavić 3 : 0 Tutin Dalas
10.04.2010 Osečina 2 : 3 Libero

Rukomet

10.04.2010 19:00 Jugović Unimet 22 : 21 Naisus
10.04.2010 19:00 Smederevo 30 : 33 Radnički
10.04.2010 20:30 Dinamo 28 : 22 Proleter Naftagas
10.04.2010 18:00 PKB 32 : 27 Priboj
10.04.2010 18:00 Crvenka 26 : 42 Kolubara
10.04.2010 16:00 Crvena Zvezda Alumil 19 : 18 Metaloplastika
10.04.2010 19:00 Zlatar 27 : 27 Zaječar
10.04.2010 19:00 Jagodina 37 : 34 Crvena Zvezda
10.04.2010 19:00 Novi Pazar 30 : 27 Dubočica
10.04.2010 19:00 Vrbas - Vital 24 : 25 Vranje
10.04.2010 20:00 Napredak 33 : 29 Nova Pazova
10.04.2010 18:30 Dinamo Petrohemija 23 : 30 Jagodina
10.04.2010 19:00 Zaječar 41 : 24 Crvena Zvezda
10.04.2010 19:00 Kikinda 41 : 33 Vrnjačka Banja
10.04.2010 18:00 Pirot 23 : 31 Max Sport
10.04.2010 18:00 Kučevo 35 : 36 Metalac Gornji Milanovac
10.04.2010 19:00 Železnicar Gas Teh 32 : 31 Bačka Palanka - Nopal

Vaterpolo

10.04.2010 TENT 14 : 13 ŽAK 1:0
10.04.2010 Student 9 : 3 Singidunum 1:0
10.04.2010 ZF Eger 5 : 9 Domino Honvéd
10.04.2010 TEVA Vasas 4 : 5 Szeged Beton
10.04.2010 FTC Aprilia 6 : 5 UNIQA UTE

Futsal

10.04.2010 Leteći Holandjanin 7 : 2 Kocka Amaters
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu