05.11
15:00
Vojvodina
ŽelezniÄar
2
2
|
05.11.2023 15:00 | 2 : 2 | |||||||
05.11
19:30
Voždovac
RadniÄki (N)
1
1
|
05.11.2023 19:30 | 1 : 1 | |||||||
05.11
15:30
ÄukariÄki
TSC
0
2
|
05.11.2023 15:30 | 0 : 2 |
05.11
17:00
GFK DuboÄica
Jedinstvo (Ub)
1
0
|
05.11.2023 17:00 | 1 : 0 | |||||||
05.11
13:00
RFK GrafiÄar
GFK Sloboda
5
1
|
05.11.2023 13:00 | 5 : 1 | |||||||
05.11
13:00
OFK Beograd
MaÄva
2
1
|
05.11.2023 13:00 | 2 : 1 | |||||||
05.11
13:00
Tekstilac
OFK VrŔac
1
0
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 0 | |||||||
05.11
17:00
Kolubara
Mladost GAT
0
2
|
05.11.2023 17:00 | 0 : 2 |
05.11
13:30
ŽitoraÄa
MeŔevo
0
1
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 1 | |||||||
05.11
13:30
SFS Borac
PÄinja
3
2
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 2 |
05.11
10:00
Kabel
Borac (Å )
2
0
|
05.11.2023 10:00 | 2 : 0 | |||||||
05.11
13:00
Tisa
Dinamo 1945
0
2
|
05.11.2023 13:00 | 0 : 2 | |||||||
05.11
11:00
Omladinac
Hajduk 1912
3
1
|
05.11.2023 11:00 | 3 : 1 |
05.11
10:00
Brodarac
Zemun
0
1
|
05.11.2023 10:00 | 0 : 1 | |||||||
05.11
13:30
Zvezdara
BASK TEK
0
0
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 0 |
05.11
11:00
Polet (Lj)
Sloga (P)
0
1
|
05.11.2023 11:00 | 0 : 1 |
05.11
13:00
Jedinstvo
Sloga
4
0
|
05.11.2023 13:00 | 4 : 0 | |||||||
05.11
10:00
Index
Dunav
1
2
|
05.11.2023 10:00 | 1 : 2 |
05.11
13:00
ÄurÄin
Vojvodina (BG)
1
6
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 6 | |||||||
05.11
13:00
Preporod
Ravangrad 2018
1
0
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 0 | |||||||
05.11
13:00
Mladost (T)
ObiliÄ
2
0
|
05.11.2023 13:00 | 2 : 0 | |||||||
05.11
13:00
Hajduk
RadniÄki 1905
3
0
|
05.11.2023 13:00 | 3 : 0 |
05.11
13:00
Mladost
ŽAK
2
1
|
05.11.2023 13:00 | 2 : 1 | |||||||
05.11
13:00
Polet
BuduÄnost
3
1
|
05.11.2023 13:00 | 3 : 1 | |||||||
05.11
13:00
Vojvodina 1928
Jedinstvo (V)
3
0
|
05.11.2023 13:00 | 3 : 0 | |||||||
05.11
13:00
Crvena zvezda
Sloboda
2
1
|
05.11.2023 13:00 | 2 : 1 |
05.11
13:30
Jastrebac
Plantaža
2
1
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
Jablanica
Mladost 1959
3
1
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
Mineralac
Pusta Reka
4
2
|
05.11.2023 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
05.11
11:00
Svetlost
Gracko
1
1
|
05.11.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
05.11
13:30
Mladost (B)
NaŔa krila 1936
3
0
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 0 | |||||||
05.11
11:00
OFK Brzi Brod
OFK Napredak 1929
8
1
|
05.11.2023 11:00 | 8 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
Zemljoradnik
Bukovik
3
1
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
Mladost (M)
Palilulac
0
0
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
05.11
13:30
OFK NiÅ”
Orljane
0
0
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
05.11
13:30
Pukovac
Morava
2
0
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 0 |
05.11
13:30
Bor 1919
TrebiÄ
3
0
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.11
11:00
Tanasko RajiÄ
OFK Slatina
8
0
|
05.11.2023 11:00 | 8 : 0 |
|
||||||
05.11
13:30
Branik
Hajduk Veljko
0
0
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
05.11
13:30
Brodoremont
Timok 1919
0
3
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 3 |
|
05.11
13:30
Rembas
LevaÄ
3
1
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
OFK Lugomir
Mladi borac
0
1
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 1 | |||||||
05.11
13:30
Orlovi
TemniÄ 1924
1
4
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 4 |
|
||||||
05.11
13:30
Vinogradar
Morava 1918
0
5
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 5 |
05.11
13:30
OFK BuduÄnost
Crvena zvezda
4
1
|
05.11.2023 13:30 | 4 : 1 | |||||||
05.11
13:30
BoleÄ
OFK Žarkovo
2
2
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
05.11
13:30
KaluÄerica 1969
ŠuŔnjar 1977
0
2
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 2 | |||||||
05.11
14:00
BSK 1926
Napredak
2
1
|
05.11.2023 14:00 | 2 : 1 |
|
05.11
13:00
BuduÄnost
Sloga
1
2
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 2 | |||||||
05.11
13:00
Napredak
Å umadija 1903
1
2
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 2 |
|
05.11
13:00
Zlatar
Polimlje
0
2
|
05.11.2023 13:00 | 0 : 2 | |||||||
05.11
13:00
Polet (T)
Jedinstvo Putevi
0
2
|
05.11.2023 13:00 | 0 : 2 | |||||||
05.11
13:00
Savinac 1933
BuduÄnost (A)
3
1
|
05.11.2023 13:00 | 3 : 1 |
05.11
13:00
OFK Divci
Borac (L)
1
5
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 5 | |||||||
05.11
13:00
ŽelezniÄar
Cer
3
1
|
05.11.2023 13:00 | 3 : 1 | |||||||
05.11
13:00
Hajduk Stanko
OFK OseÄina
1
1
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 1 |
05.11
13:00
ObiliÄ
Omladinac (Å )
2
1
|
05.11.2023 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.11
13:00
KaraÄorÄe
Sloboda
5
0
|
05.11.2023 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
05.11
13:00
RSK
Å umadinac 1913
3
1
|
05.11.2023 13:00 | 3 : 1 |
|
05.11
13:30
OFK Progorelica
OFK Ras
1
1
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
Zvezda
Proleter
2
5
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 5 |
|
||||||
05.11
13:30
Omladinac (NS)
Radnik
2
0
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 0 |
|
05.11
13:00
Rusin
ŽAK
0
1
|
05.11.2023 13:00 | 0 : 1 | |||||||
05.11
13:00
Borac 46
BuduÄnost (M)
1
0
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 0 | |||||||
05.11
13:00
Kula
Soko
2
1
|
05.11.2023 13:00 | 2 : 1 | |||||||
05.11
13:00
BuduÄnost (P)
Krila Krajine
1
1
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 1 | |||||||
05.11
13:00
BuduÄnost (G)
RadniÄki 1918
5
4
|
05.11.2023 13:00 | 5 : 4 | |||||||
05.11
13:00
Kulpin
Lipar
4
0
|
05.11.2023 13:00 | 4 : 0 |
05.11
14:00
Kutlovo
Jedinstvo
2
1
|
05.11.2023 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.11
14:00
Sloboda
Divostin
0
4
|
05.11.2023 14:00 | 0 : 4 |
|
||||||
05.11
14:00
Pobeda 1926
Hajduk Jovanovac
1
2
|
05.11.2023 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
05.11
14:00
MarÅ”iÄ
Stanovo 1941
2
0
|
05.11.2023 14:00 | 2 : 0 |
|
05.11
13:30
Hajduk
Proleter 1951
2
1
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 1 | |||||||
05.11
13:30
Jedinstvo
ŽSK
1
8
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 8 |
|
||||||
05.11
13:30
FruŔkogorac
Petrovaradin
2
1
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
05.11
13:30
BuduÄnost (BB)
HajduÄica
2
1
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 1 | |||||||
05.11
13:30
Jedinstvo SteviÄ
Dolovo
2
4
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 4 | |||||||
05.11
13:30
Vulturul
Dolina
1
4
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 4 | |||||||
05.11
13:30
RadniÄki (B)
Sloga (P)
4
2
|
05.11.2023 13:30 | 4 : 2 | |||||||
05.11
13:30
Spartak 1911
Potporanj
1
0
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 0 | |||||||
05.11
13:30
Å evac
Glogonj
1
4
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 4 | |||||||
05.11
13:30
Sloga (BNS)
Unirea
2
1
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
05.11
13:00
Crvena zvezda
RadniÄki 1911
3
2
|
05.11.2023 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
05.11
13:00
MSK
BileÄanin
2
1
|
05.11.2023 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.11
13:00
Mladost
Jedinstvo
0
1
|
05.11.2023 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
05.11
13:00
2. Oktobar
Polet
1
3
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 3 | |||||||
05.11
13:00
Napredak (BT)
OFK StajiÄevo
6
4
|
05.11.2023 13:00 | 6 : 4 |
|
||||||
05.11
13:00
Banat (Ä)
Napredak (Ä)
0
3
|
05.11.2023 13:00 | 0 : 3 |
05.11
13:00
Iskra
Jadran
4
0
|
05.11.2023 13:00 | 4 : 0 | |||||||
05.11
13:00
Tavankut
Jedinstvo
1
0
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 0 | |||||||
05.11
13:00
Sutjeska
Srbobran
0
0
|
05.11.2023 13:00 | 0 : 0 |
05.11
13:00
KruŔedol
RadniÄki (I)
5
1
|
05.11.2023 13:00 | 5 : 1 | |||||||
05.11
13:00
LSK
Podrinje
0
1
|
05.11.2023 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
05.11
13:00
FruŔkogorac
Sremac (D)
0
2
|
05.11.2023 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
05.11
13:00
BuduÄnost
Sremac (V)
6
1
|
05.11.2023 13:00 | 6 : 1 | |||||||
05.11
13:00
Srem
Å umar
0
0
|
05.11.2023 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
05.11
13:00
Napredak
Polet (NK)
4
0
|
05.11.2023 13:00 | 4 : 0 |
05.11
14:00
MaÄkovac
Rubin
2
3
|
05.11.2023 14:00 | 2 : 3 |
|
||||||
05.11
14:00
13. April
FUD
2
6
|
05.11.2023 14:00 | 2 : 6 | |||||||
05.11
14:00
BoŔnjane
Polet 57
2
5
|
05.11.2023 14:00 | 2 : 5 |
|
||||||
05.11
14:00
Parunovac
Äitluk
3
2
|
05.11.2023 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
05.11
14:00
Trudbenik
Borac
3
1
|
05.11.2023 14:00 | 3 : 1 | |||||||
05.11
14:00
Gradina
Gornji StepoÅ”
3
1
|
05.11.2023 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
05.11
14:30
Jastrebac
Sloga (D)
3
0
|
05.11.2023 14:30 | 3 : 0 | |||||||
05.11
14:00
Sloga (L)
Dedina
2
0
|
05.11.2023 14:00 | 2 : 0 |
05.11
13:30
VinÄa
Banja
0
0
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
05.11
13:30
Lokomotiva
Marjan
0
1
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
Omladinac
Prvi srpski ustanak
2
1
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
BSK
Saranovo 1936
3
0
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.11
13:30
Kopljari
Mladi rudar
2
0
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
05.11
13:30
Plaskovac
Trnava
0
1
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
05.11
10:00
Å umadija
ŽSK
3
2
|
05.11.2023 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
05.11
13:30
Å umadinac (S)
OFK AranÄelovac 1979
1
2
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 2 |
|
05.11
13:30
Brestovac
Å arbanovac
0
2
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
05.11
11:00
MiloŔevo
Krivelj
6
0
|
05.11.2023 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
05.11
13:30
Blizna
KljuÄ
3
0
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 0 | |||||||
05.11
13:30
Nemetali
RadniÄki
5
0
|
05.11.2023 13:30 | 5 : 0 |
|
||||||
05.11
11:00
Mala Vrbica
Rudna Glava
4
1
|
05.11.2023 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
Urovica
Polet
1
0
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 0 |
|
05.11
13:30
Kolonija
Rudar (P)
2
1
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 1 | |||||||
05.11
13:30
Vinogradar
Jedinstvo
8
4
|
05.11.2023 13:30 | 8 : 4 | |||||||
05.11
13:30
BuduÄnost (M)
Morava
2
0
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 0 | |||||||
05.11
13:30
Dragocvet
Donja Mutnica
8
1
|
05.11.2023 13:30 | 8 : 1 | |||||||
05.11
13:30
Mladost
Kolare
1
1
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 1 | |||||||
05.11
13:30
GFK Tabane
SinÄeliÄ
1
4
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 4 | |||||||
05.11
13:30
BuduÄnost (Ä)
Napredak
1
4
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 4 |
05.11
14:00
ÄuÄuge
Pepeljevac
4
1
|
05.11.2023 14:00 | 4 : 1 | |||||||
05.11
14:00
Dimitrije TucoviÄ
Proleter
3
2
|
05.11.2023 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
05.11
14:00
Iskra
Radnik
0
2
|
05.11.2023 14:00 | 0 : 2 |
|
05.11
13:00
Osipaonica
Lunjevac
6
3
|
05.11.2023 13:00 | 6 : 3 |
|
||||||
05.11
13:00
Radnik
Jasenica 2017
0
4
|
05.11.2023 13:00 | 0 : 4 |
|
||||||
05.11
13:00
Borac 1932
Mladost
5
2
|
05.11.2023 13:00 | 5 : 2 |
|
||||||
05.11
13:00
Sloga (M)
Crvena zvezda
1
2
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
05.11
13:00
Pobeda
ŽelezniÄar Kusadak
1
4
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
05.11
13:00
Udarnik
Sloga (L)
0
0
|
05.11.2023 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
05.11
13:00
Mladi radnik 1940
Omladinac
5
0
|
05.11.2023 13:00 | 5 : 0 |
|
05.11
13:00
Mladost
Slatina
1
1
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.11
13:00
Rudar
DeviÄi
1
3
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 3 | |||||||
05.11
13:00
Ozremica
Spartak 1976
1
4
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
05.11
13:00
Kej
Jedinstvo (GG)
5
0
|
05.11.2023 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
05.11
13:00
Zadrugar
Ozrem PMH
2
0
|
05.11.2023 13:00 | 2 : 0 | |||||||
05.11
13:00
Jedinstvo (P)
Morava
0
0
|
05.11.2023 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
05.11
13:00
Lugovi
Prilike
1
5
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 5 |
|
05.11
13:30
KrilaÅ”
Zvižd
2
1
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 1 | |||||||
05.11
11:00
TrgovaÄki
Pomoravlje 1946
1
7
|
05.11.2023 11:00 | 1 : 7 |
|
||||||
05.11
13:30
Napredak (S)
Integral
0
2
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 2 | |||||||
05.11
13:30
Vojvoda Milenko
Sloga 1945
2
3
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 3 |
|
||||||
05.11
13:30
BSK 1931
Rudar Kostolac
0
3
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
05.11
13:30
Polet (SD)
ŽelezniÄar
1
0
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 0 |
|
05.11
13:30
Siti Sport Klub
PoŔtar Zvezdara
2
1
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.11
11:30
Å eÄeranac Ada
SremÄica
2
0
|
05.11.2023 11:30 | 2 : 0 |
|
||||||
05.11
13:30
BUSK
Lokomotiva
4
0
|
05.11.2023 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
05.11
13:30
Busije
PKB Kovilovo
3
1
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 1 |
|
05.11
13:30
Strelac
OFK Borac
0
2
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
05.11
13:30
Rojkovac
LisoviÄ 1977
1
2
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
05.11
13:30
Beljina
RuŔanj
3
4
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 4 |
|
||||||
05.11
10:00
RadniÄki
Krtinska
1
0
|
05.11.2023 10:00 | 1 : 0 |
|
05.11
13:30
Dunavac
OFK Mladost
5
3
|
05.11.2023 13:30 | 5 : 3 |
|
||||||
05.11
13:30
Omladinac
Mali Požarevac
2
4
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 4 |
|
||||||
05.11
13:30
Hajduk
ZaklopaÄa
0
5
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 5 |
|
||||||
05.11
13:30
Å umadija 1962
VrÄin
1
2
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
05.11
13:30
Velika Krsna
VinÄa
3
1
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 1 |
|
05.11
14:00
Å ljivar
Rudar (P)
3
1
|
05.11.2023 14:00 | 3 : 1 | |||||||
05.11
14:00
OFK 019
GraniÄar
0
3
|
05.11.2023 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
05.11
14:00
Malinik
FSU Kraljevica
0
6
|
05.11.2023 14:00 | 0 : 6 |
|
05.11
13:30
Sloboda
Vulkan 1963
1
5
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 5 |
|
||||||
05.11
13:30
Omladinac
Jedinstvo
8
1
|
05.11.2023 13:30 | 8 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
OFK Morava 2022
Planinac 1933
1
2
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
05.11
13:30
Aluminijum
Stevan NeŔticki
3
0
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.11
13:30
Novoselac
Mladost
3
0
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 0 | |||||||
05.11
11:00
Rudar
Proleter
1
5
|
05.11.2023 11:00 | 1 : 5 |
|
||||||
05.11
13:30
Sloga (DT)
Sloga 1948
3
6
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 6 |
|
05.11
13:30
Polet (V)
Toplica
6
1
|
05.11.2023 13:30 | 6 : 1 | |||||||
05.11
13:30
Jastrebac
Naisus 1977
0
3
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 3 | |||||||
05.11
13:30
MekiÅ”
Rudar 2016
1
3
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 3 | |||||||
05.11
13:30
Borac
BaliÄevac
1
3
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 3 | |||||||
05.11
13:30
Moravac
TaskoviÄi
2
3
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 3 | |||||||
05.11
13:30
Arbanasce
Polet (R)
0
5
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 5 | |||||||
05.11
13:30
RadniÄki 1924
MaloŔiŔte
1
2
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 2 |
05.11
14:00
VuÄje
Moravac
2
0
|
05.11.2023 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.11
14:00
OFK Morava
ŽelezniÄar
4
3
|
05.11.2023 14:00 | 4 : 3 |
|
||||||
05.11
14:30
ZloÄudovo
Mladost
8
2
|
05.11.2023 14:30 | 8 : 2 |
|
||||||
05.11
15:00
Donja Lomnica
BobiŔte
3
2
|
05.11.2023 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
05.11
15:00
Gradac
Jedinstvo
3
1
|
05.11.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
05.11
14:00
Polet
Milanovo
5
0
|
05.11.2023 14:00 | 5 : 0 |
|
||||||
05.11
15:00
Sloga
Äekmin
3
0
|
05.11.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
05.11
14:30
Progres
BSK
1
1
|
05.11.2023 14:30 | 1 : 1 |
|
05.11
13:30
Milan OrliÄ
RadniÄki
2
0
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 0 | |||||||
05.11
13:30
KaraÄorÄe
Stojan Lazarac
2
0
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 0 | |||||||
05.11
13:30
Podrinje
DuŔko
4
1
|
05.11.2023 13:30 | 4 : 1 | |||||||
05.11
13:30
Mladi Borac
Vidojevica
1
2
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 2 | |||||||
05.11
13:30
Jedinstvo (Å )
Jedinstvo (Z)
0
3
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 3 | |||||||
05.11
13:30
Antimon
GuÄevo 1929
1
3
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 3 |
05.11
14:00
ViŔesava
GlumaÄ
2
1
|
05.11.2023 14:00 | 2 : 1 | |||||||
05.11
14:00
Ježevica
Rampa
4
1
|
05.11.2023 14:00 | 4 : 1 | |||||||
05.11
11:00
Prvi partizan
Gorobilje
2
0
|
05.11.2023 11:00 | 2 : 0 | |||||||
05.11
14:00
Omladinac
Kotroman
3
1
|
05.11.2023 14:00 | 3 : 1 | |||||||
05.11
14:00
Lazarica
Crnokosa
2
1
|
05.11.2023 14:00 | 2 : 1 | |||||||
05.11
11:00
Tara
Bakionica
3
6
|
05.11.2023 11:00 | 3 : 6 |
05.11
18:00
Trnovac
OFK Pavlovac
4
1
|
05.11.2023 18:00 | 4 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
BSK Bujanovac
Torpedo 1973
7
1
|
05.11.2023 13:30 | 7 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
Levosoje
Mladost (S)
6
1
|
05.11.2023 13:30 | 6 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
OFK Alakince
OFK AS
8
3
|
05.11.2023 13:30 | 8 : 3 |
|
||||||
05.11
13:30
Äelik
FSU Južna pruga
4
0
|
05.11.2023 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
05.11
13:30
Mladost (B)
Lugina
3
0
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.11
13:30
Vihor
RadniÄki 2021
3
0
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
05.11
13:30
Stubal
Mlada krila
1
2
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
05.11
13:30
Tavnik
Jedinstvo 2017
2
2
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
05.11
13:30
Gruža
Jovo Kursula
7
2
|
05.11.2023 13:30 | 7 : 2 |
|
||||||
05.11
13:30
Jedinstvo (G)
BogutovaÄka Banja
0
1
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
Omladinac
Magnohrom
3
0
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.11
18:00
PopoviÄi Vrnjci
Biljanovac
4
0
|
05.11.2023 18:00 | 4 : 0 |
|
05.11
14:00
Apolon 4
Sloga 1934
0
3
|
05.11.2023 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
05.11
14:00
21. oktobar
Borac
1
1
|
05.11.2023 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.11
14:00
Borba
Äava
1
1
|
05.11.2023 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.11
14:00
OFK Žeželj
Seljak
0
1
|
05.11.2023 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
05.11
14:00
Jadran
Bratstvo 1975
0
5
|
05.11.2023 14:00 | 0 : 5 |
|
05.11
13:30
KaraÅ” (K)
Dunav
2
1
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
Banat (D)
KaraÅ” (J)
3
0
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.11
13:30
Omladinac
Ratar
6
0
|
05.11.2023 13:30 | 6 : 0 |
|
||||||
05.11
13:30
Banatul
Vojvodina (S)
3
0
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.11
13:30
Polet
Banat (VÅ )
1
2
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 2 |
|
05.11
13:00
Proleter
Mladost (MB)
1
2
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
05.11
13:00
NeŔtin
Vojvodina
0
2
|
05.11.2023 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
05.11
13:00
Krivanj
OFK Stari Grad
3
0
|
05.11.2023 13:00 | 3 : 0 | |||||||
05.11
13:00
BaÄka (D)
Borac (V)
2
1
|
05.11.2023 13:00 | 2 : 1 |
05.11
12:00
Borac
Donji Kopaonik
3
1
|
05.11.2023 12:00 | 3 : 1 |
|
||||||
05.11
12:00
Velika Drenova
Stari Trstenik
4
1
|
05.11.2023 12:00 | 4 : 1 |
|
||||||
05.11
12:00
Ribnik
Mladost 1977
4
7
|
05.11.2023 12:00 | 4 : 7 |
|
||||||
05.11
12:00
Mladost (T)
Jezero 2017
1
2
|
05.11.2023 12:00 | 1 : 2 |
|
||||||
05.11
12:00
Garevina
Poljoprivrednik
4
1
|
05.11.2023 12:00 | 4 : 1 |
|
05.11
13:00
Polet (S)
RadniÄki
1
0
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 0 | |||||||
05.11
13:00
Zadrugar
Kordun
3
2
|
05.11.2023 13:00 | 3 : 2 | |||||||
05.11
13:00
TerekveÅ”
Jedinstvo LemeÅ”
3
0
|
05.11.2023 13:00 | 3 : 0 | |||||||
05.11
13:00
Dinamo 1923
Aleksa Å antiÄ
4
1
|
05.11.2023 13:00 | 4 : 1 | |||||||
05.11
13:00
Mladost
Omladinac
1
2
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 2 |
05.11
13:30
Omladinac
Voja GaÄiÄ
4
1
|
05.11.2023 13:30 | 4 : 1 | |||||||
05.11
13:30
Jugoslavija
Partizan
3
2
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 2 | |||||||
05.11
13:30
BSK BavaniŔte
Proleter
0
1
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 1 | |||||||
05.11
13:30
OFK Mladost
Stari TamiÅ”
1
2
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 2 | |||||||
05.11
13:30
Borac
Tempo
4
4
|
05.11.2023 13:30 | 4 : 4 |
05.11
13:00
Kameni
Ljukovo
4
2
|
05.11.2023 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
05.11
13:00
GraniÄar
Car UroÅ”
3
0
|
05.11.2023 13:00 | 3 : 0 | |||||||
05.11
13:00
Napredak
Mladost
0
1
|
05.11.2023 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
05.11
13:00
Hrtkovci
ÄSK Äortanovci
3
1
|
05.11.2023 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
05.11
13:00
Planinac
Rudar
1
1
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.11
13:00
Hajduk 1932
Polet
3
0
|
05.11.2023 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
05.11
13:00
OFK BrestaÄ
FruŔkogorac
1
1
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 1 |
05.11
14:00
Rvati
BuduÄnost
1
3
|
05.11.2023 14:00 | 1 : 3 | |||||||
05.11
10:00
Duboko
Polet
6
2
|
05.11.2023 10:00 | 6 : 2 | |||||||
05.11
14:00
Sloga
Borac
1
4
|
05.11.2023 14:00 | 1 : 4 | |||||||
05.11
14:00
Munja
OFK Urovci
4
0
|
05.11.2023 14:00 | 4 : 0 | |||||||
05.11
10:00
Jedinstvo
Posavina
2
0
|
05.11.2023 10:00 | 2 : 0 |
05.11
13:30
Omladinac
Osaonica
1
2
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 2 | |||||||
05.11
13:30
Ursule
Mladost (G)
5
3
|
05.11.2023 13:30 | 5 : 3 | |||||||
05.11
13:30
OFK DragoŔevac
Mladost (K)
2
5
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 5 | |||||||
05.11
13:30
Jedinstvo
Å umadinac
1
1
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 1 | |||||||
05.11
13:30
VinoraÄa
Bratstvo
1
0
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 0 |
05.11
13:00
Jedinstvo 2014
Naftagas
4
2
|
05.11.2023 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
05.11
13:00
Krajina
Mladost (BB)
3
3
|
05.11.2023 13:00 | 3 : 3 | |||||||
05.11
13:00
Lehel
Mladost (L)
1
2
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 2 | |||||||
05.11
13:00
OFK Gradnulica
Borac
3
0
|
05.11.2023 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
05.11
13:00
TamiÅ”
Potisje
1
2
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
05.11
13:00
OFK Klek
ASK
4
5
|
05.11.2023 13:00 | 4 : 5 |
|
||||||
05.11
13:00
KSK Konak 1926
Zadrugar
0
7
|
05.11.2023 13:00 | 0 : 7 |
05.11
14:00
Å arbane
OFK Paljuvi
1
1
|
05.11.2023 14:00 | 1 : 1 | |||||||
05.11
14:00
Polet (DL)
Kolubara (LP)
1
0
|
05.11.2023 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
05.11
14:00
OFK Stublenica
Polet (T)
0
5
|
05.11.2023 14:00 | 0 : 5 |
|
||||||
05.11
14:00
Tulari
Trnjaci 2021
0
1
|
05.11.2023 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
05.11
14:00
Sloga (V)
Brezovica
0
3
|
05.11.2023 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
05.11
14:00
Jedinstvo (M)
Crvena Jabuka
0
0
|
05.11.2023 14:00 | 0 : 0 |
05.11
11:00
Milenko PavloviÄ
TeŔnjar
2
2
|
05.11.2023 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
05.11
11:00
KoteŔica
OFK Povlen
4
0
|
05.11.2023 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
05.11
11:00
Mali korak
Jadar 2013
1
2
|
05.11.2023 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
05.11
11:00
PopadiÄ
BabajiÄ
4
0
|
05.11.2023 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
05.11
11:00
Polet
BeloŔevac
5
0
|
05.11.2023 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
05.11
11:00
Rakac Stave
Kolubara 2
3
3
|
05.11.2023 11:00 | 3 : 3 | |||||||
05.11
11:00
Stari drugari
Rajac
0
2
|
05.11.2023 11:00 | 0 : 2 |
|
05.11
13:30
Kumane
Morava 1932
4
1
|
05.11.2023 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
Borac (K)
Zemljoradnik 1932
5
4
|
05.11.2023 13:30 | 5 : 4 |
|
||||||
05.11
13:30
Napredak (B)
Napredak 1934
5
1
|
05.11.2023 13:30 | 5 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
Beli Orao
Polet (V)
2
1
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
Sloga TOP
Stig 1955
3
0
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 0 | |||||||
05.11
13:30
Mladi Borac
Sloga (L)
2
1
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
|
05.11
13:00
Jedinstvo
EÄÅ”eg
8
0
|
05.11.2023 13:00 | 8 : 0 | |||||||
05.11
13:00
Mladost
Slavija
3
1
|
05.11.2023 13:00 | 3 : 1 | |||||||
05.11
13:00
BaÄka
Proleter
4
4
|
05.11.2023 13:00 | 4 : 4 |
|
05.11
13:30
BSK 1924
Soko
1
1
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
Jedinstvo (S)
Rudar (K)
3
1
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
Polet 1930
Crni Vitez 1924
5
4
|
05.11.2023 13:30 | 5 : 4 |
|
||||||
05.11
13:30
Mladost (K)
Borac (V)
2
3
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 3 |
|
||||||
05.11
13:30
Mlava (ML)
Pobeda 1953
1
2
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
05.11
13:30
Zadrugar 1947
Rade MiloÅ”eviÄ
2
1
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
05.11
13:30
Petar PuaÄa
Vinogradar
4
0
|
05.11.2023 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
05.11
13:30
Dinamo
Slanobarac
3
0
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.11
13:30
Äenej
ŽelezniÄar NS
0
1
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
Borac (R)
Stražilovo
2
5
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 5 |
|
||||||
05.11
13:30
Titel
Tatra
3
2
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 2 |
|
05.11
14:00
RadniÄki
Sloboda
6
1
|
05.11.2023 14:00 | 6 : 1 |
|
||||||
05.11
14:00
Moravac Orion
Morava
3
0
|
05.11.2023 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
05.11
14:00
OFK Brza
Å umadija
2
1
|
05.11.2023 14:00 | 2 : 1 |
|
05.11
13:30
OFK Batinac
Omladinac
5
3
|
05.11.2023 13:30 | 5 : 3 | |||||||
05.11
13:30
Dražmirovac
Pomoravlje
1
2
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 2 | |||||||
05.11
13:30
Mladost
SinÄeliÄ
2
1
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 1 | |||||||
05.11
13:30
Napredak (S)
RadniÄki
0
2
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 2 |
05.11
13:30
BuduÄnost 1929
Sloboda
2
3
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 3 |
|
||||||
05.11
13:30
Zadrugar
Sloga
4
2
|
05.11.2023 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
05.11
13:30
Bair
BuduÄnost (PD)
1
0
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
05.11
13:30
PetlovaÄa
Omladinac
5
3
|
05.11.2023 13:30 | 5 : 3 | |||||||
05.11
13:30
Majur
OFK Napredak
0
1
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
Drina
Mladost
3
1
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 1 |
05.11
10:00
Rekreativo 011
Novi Beograd
2
6
|
05.11.2023 10:00 | 2 : 6 |
|
||||||
05.11
13:30
Srem
Borac 1923
2
1
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
|
05.11
14:00
Jadar 1961
Stolice
2
2
|
05.11.2023 14:00 | 2 : 2 |
|
||||||
05.11
14:00
Velika Reka
Azbukovica
7
2
|
05.11.2023 14:00 | 7 : 2 |
|
||||||
05.11
14:00
SinÄeliÄ
Sloga
7
0
|
05.11.2023 14:00 | 7 : 0 |
|
||||||
05.11
14:00
Prva Iskra
Borac
2
1
|
05.11.2023 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.11
14:00
Jelav
Luk
1
2
|
05.11.2023 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
05.11
14:00
Studenac
7. Juli
3
4
|
05.11.2023 14:00 | 3 : 4 |
|
05.11
13:30
Bratstvo
OFK Crvenka
4
1
|
05.11.2023 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
Palilulac
OFK Lug 2020
3
2
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
05.11
11:00
Omladinac
Miljakovac
0
3
|
05.11.2023 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
05.11
10:00
Dedinje
Resnik
0
0
|
05.11.2023 10:00 | 0 : 0 |
|
05.11
13:30
FU Minel 1956
Pinosava
6
1
|
05.11.2023 13:30 | 6 : 1 | |||||||
05.11
13:30
UmÄari
Podunavac
3
1
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
Avala 1939
Veliki Borak
6
1
|
05.11.2023 13:30 | 6 : 1 |
|
||||||
05.11
11:00
Å iljakovac
OFK Boždarevac
4
1
|
05.11.2023 11:00 | 4 : 1 |
|
05.11
13:30
Bobovik
OFK Letnjikovac 1983
3
4
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 4 | |||||||
05.11
13:30
Polet
Rankovac
2
3
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 3 | |||||||
05.11
13:30
Dobrava Žabar 2020
Jevremovac
2
3
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 3 | |||||||
05.11
13:30
Korman
Sloga (K)
4
0
|
05.11.2023 13:30 | 4 : 0 | |||||||
05.11
13:30
TreŔnjevka
PriÄinoviÄ
3
1
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 1 |
05.11
13:00
Napredak
Jedinstvo
0
1
|
05.11.2023 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
05.11
13:00
OFK Zeka BuljubaŔa
ObiliÄ 1993
1
0
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
05.11
13:00
OFK BikiÄ
BSK
2
2
|
05.11.2023 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
05.11
13:00
Srem
Borac 1925
2
1
|
05.11.2023 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.11
10:00
FruŔka Gora
TrgovaÄki
6
0
|
05.11.2023 10:00 | 6 : 0 | |||||||
05.11
13:00
Zmaj
GraniÄar
4
2
|
05.11.2023 13:00 | 4 : 2 |
|
05.11
13:30
Mala Bosna 2015
Kelebijska Ŕuma
6
4
|
05.11.2023 13:30 | 6 : 4 | |||||||
05.11
13:30
Lokomotiva
Solid
0
0
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 0 | |||||||
05.11
13:30
Elektrovojvodina
Prozivka
2
2
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 2 | |||||||
05.11
13:30
Bikovo
PaliÄ
3
1
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 1 | |||||||
05.11
13:30
Hajduk 1950
Žednik
2
3
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 3 |
05.11
13:30
Ponor SU
NiŔavac
3
1
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 1 | |||||||
05.11
11:00
Padež
Temac
0
7
|
05.11.2023 11:00 | 0 : 7 | |||||||
05.11
13:30
Lokomotiva
Mladost
5
2
|
05.11.2023 13:30 | 5 : 2 |
05.11
13:00
Novi Mladi borac
Beli Orlovi
2
1
|
05.11.2023 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.11
13:00
Selevac 1919
Cerovac 2013
4
3
|
05.11.2023 13:00 | 4 : 3 |
|
||||||
05.11
13:00
BuduÄnost 1948
Å umadija
0
1
|
05.11.2023 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
05.11
13:00
BaÄinac
Proleter
3
1
|
05.11.2023 13:00 | 3 : 1 |
|
05.11
13:30
Moravac 1948
RadniÄki 1936
1
0
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
05.11
11:00
OFK BuduÄnost 2020
Mladost
4
0
|
05.11.2023 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
05.11
13:30
Standard 2021
Mezgraja
4
3
|
05.11.2023 13:30 | 4 : 3 |
|
||||||
05.11
11:00
Spartak
VrtiŔte
3
0
|
05.11.2023 11:00 | 3 : 0 | |||||||
05.11
13:30
Äegar 1946
Jasenovik 2018
6
3
|
05.11.2023 13:30 | 6 : 3 |
|
05.11
10:00
Crvena zvezda
Jedinstvo
2
5
|
05.11.2023 10:00 | 2 : 5 | |||||||
05.11
13:30
Kraljevo
Ratar
1
1
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 1 | |||||||
05.11
10:00
Gredetin
OFK Sloga
1
0
|
05.11.2023 10:00 | 1 : 0 | |||||||
05.11
10:00
Jastrebac 2022
Rutevac
4
1
|
05.11.2023 10:00 | 4 : 1 |
05.11
10:00
B 2000
BSK
5
1
|
05.11.2023 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
Gornja Trnava 1938
VenÄani
1
4
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 4 |
|
||||||
05.11
13:30
Partizan 1945
Tulež
6
2
|
05.11.2023 13:30 | 6 : 2 | |||||||
05.11
13:30
Mladost
Kalipolje
3
1
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
BuduÄnost
Gorski Car
1
3
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 3 |
|
05.11
13:30
Omladinac
Backovac Junajted
1
5
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 5 |
|
||||||
05.11
13:30
Å umadija
Donja Vrbava
0
0
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
05.11
13:30
Majdan
Jablanica
0
3
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 3 | |||||||
05.11
13:30
Å ilopaj
Semedraž
2
0
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 0 |
|
05.11
11:00
Gaglovo
MakreŔane
0
3
|
05.11.2023 11:00 | 0 : 3 | |||||||
05.11
14:00
Modrica
Mudrakovac
5
2
|
05.11.2023 14:00 | 5 : 2 | |||||||
05.11
11:00
KruŔevica
Rasina
4
4
|
05.11.2023 11:00 | 4 : 4 | |||||||
05.11
14:00
Padež
Konjuh
2
1
|
05.11.2023 14:00 | 2 : 1 | |||||||
05.11
14:00
Kapidžija
Å anac
2
2
|
05.11.2023 14:00 | 2 : 2 | |||||||
05.11
14:00
Bukovica
Polet
3
1
|
05.11.2023 14:00 | 3 : 1 |
05.11
13:30
GraniÄar
ObiliÄ
0
6
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 6 |
|
||||||
05.11
13:30
BaÄka
Jadran
3
0
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.11
13:30
TornjoÅ”
Hajduk
2
2
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
05.11
13:30
Tisa
Potisje
2
1
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
|
05.11
13:30
Sloga
Bare
4
1
|
05.11.2023 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
KaraÄorÄe
Crvena zvezda
1
0
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
05.11
13:30
Grizli doo
Kotlenik
1
0
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 0 | |||||||
05.11
13:30
Mladost (R)
Mladi radnik
0
0
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 0 |
|
05.11
11:00
MrŔinci
Malba
3
1
|
05.11.2023 11:00 | 3 : 1 | |||||||
05.11
13:00
ÄaÄak 94
Tigrovi Mija Gold
1
1
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 1 | |||||||
05.11
13:00
Parmenac
BuduÄnost
1
2
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 2 | |||||||
05.11
11:30
Remont 1959
Vujan
2
7
|
05.11.2023 11:30 | 2 : 7 | |||||||
05.11
13:00
GauÄosi
Miokovci
4
0
|
05.11.2023 13:00 | 4 : 0 | |||||||
05.11
13:00
Morava
Planinac
0
1
|
05.11.2023 13:00 | 0 : 1 |
05.11
14:00
Rozanci
Vis
3
2
|
05.11.2023 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
05.11
12:00
NemenikuÄe
PopoviÄ
2
1
|
05.11.2023 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.11
14:00
SUVF OFK Äurinci
Stojnik
4
1
|
05.11.2023 14:00 | 4 : 1 |
|
||||||
05.11
14:00
Vojvoda 2013
OFK RogaÄa
4
1
|
05.11.2023 14:00 | 4 : 1 |
|
||||||
05.11
14:00
Mladost (G)
Mladost (MI)
2
5
|
05.11.2023 14:00 | 2 : 5 |
|
05.11
13:00
Omladinac
Borac (I)
17
0
|
05.11.2023 13:00 | 17 : 0 |
|
||||||
05.11
13:00
Bega
Vojvodina
1
6
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 6 |
|
||||||
05.11
13:00
Roham
1. Oktobar
8
1
|
05.11.2023 13:00 | 8 : 1 |
|
||||||
05.11
13:00
Proleter
SU PodgrmeÄ
1
1
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.11
13:00
TerekveÅ”
Borac (A)
0
2
|
05.11.2023 13:00 | 0 : 2 |
|
05.11
13:00
Vožd 2020
PetliÄ SD 2006
1
2
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 2 | |||||||
05.11
13:00
ŽelezniÄar 1930
Godomin
2
3
|
05.11.2023 13:00 | 2 : 3 |
|
||||||
05.11
13:00
Proleter 1947
BuduÄnost
2
1
|
05.11.2023 13:00 | 2 : 1 | |||||||
05.11
13:00
Vrbovac
Ravni Gaj
0
3
|
05.11.2023 13:00 | 0 : 3 | |||||||
05.11
13:00
Jezava
Stari Hrast 2018
2
2
|
05.11.2023 13:00 | 2 : 2 |
05.11
13:00
Mladost 1948
KaraÄorÄe
|
05.11.2023 13:00 |
|
|||||||
05.11
13:00
Jedinstvo
Bresje Superior
1
3
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
05.11
13:00
Polet
Mladi borac
1
3
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 3 |
|
05.11
14:00
Napredak
Kosmajac
0
3
|
05.11.2023 14:00 | 0 : 3 |
|
05.11
13:30
OFK Burovo
OFK Borac
5
1
|
05.11.2023 13:30 | 5 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
Mladost (B)
Sloga
5
0
|
05.11.2023 13:30 | 5 : 0 |
|
||||||
05.11
13:30
Å umadinac
Sloboda
2
2
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
05.11
13:30
OFK RadniÄki
Proleter
1
4
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 4 |
|
05.11
12:00
TreŔnjica
Dobrinjac
3
7
|
05.11.2023 12:00 | 3 : 7 | |||||||
05.11
11:00
Pobeda
DuŔkovci
0
3
|
05.11.2023 11:00 | 0 : 3 | |||||||
05.11
11:00
SeÄica
Knjaz
3
0
|
05.11.2023 11:00 | 3 : 0 | |||||||
05.11
11:00
Plavi Tok
Napredak
4
1
|
05.11.2023 11:00 | 4 : 1 | |||||||
05.11
14:00
AvijatiÄar Vranjani
LauÅ”
2
1
|
05.11.2023 14:00 | 2 : 1 |
05.11
10:00
JugoviÄi
Lepaja 2018
3
1
|
05.11.2023 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
05.11
10:00
Jastrebac
SU GradiŔte
0
3
|
05.11.2023 10:00 | 0 : 3 |
05.11
13:30
OFK TamniÄ
OFK Sikole
3
3
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 3 |
|
||||||
05.11
13:30
Mladost
Vidrovac
1
1
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 1 |
05.11
13:00
Zlatica
Partizan
5
0
|
05.11.2023 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
05.11
13:00
RadniÄki
Proleter (N)
6
1
|
05.11.2023 13:00 | 6 : 1 |
|
||||||
05.11
13:00
Sloga
Proleter 2006
0
3
|
05.11.2023 13:00 | 0 : 3 |
|
05.11
14:00
Partizan
DobraÄa
4
3
|
05.11.2023 14:00 | 4 : 3 |
|
||||||
05.11
14:00
Å umadija
OFK Bagremar
3
0
|
05.11.2023 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
05.11
11:00
Azbest 1927
Kragujevac
2
4
|
05.11.2023 11:00 | 2 : 4 | |||||||
05.11
14:00
Bukorovac
Borac 1935
2
1
|
05.11.2023 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.11
14:00
SuŔica 1929
Kremenac
1
1
|
05.11.2023 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.11
14:00
Arsenal 1930
Vodojaža
4
0
|
05.11.2023 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
05.11
14:00
Sloga 1924
Napredak MainiÄ
0
2
|
05.11.2023 14:00 | 0 : 2 |
|
05.11
13:00
Proleter 1932
Napredak
3
3
|
05.11.2023 13:00 | 3 : 3 |
|
||||||
05.11
13:00
Metalac
Sloga Vitez
2
0
|
05.11.2023 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.11
13:00
Pobeda
Mip Majdan
1
1
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 1 |
|
05.11
10:00
Mladost (Sl)
BojiÄ
0
2
|
05.11.2023 10:00 | 0 : 2 | |||||||
05.11
10:00
Rudar DCR
Jedinstvo
4
2
|
05.11.2023 10:00 | 4 : 2 | |||||||
05.11
10:00
Galeb
Jelen
1
3
|
05.11.2023 10:00 | 1 : 3 | |||||||
05.11
10:00
MetliÄ
Mladost (Sv)
3
4
|
05.11.2023 10:00 | 3 : 4 | |||||||
05.11
10:00
Borac BTG
ZablaÄe
1
3
|
05.11.2023 10:00 | 1 : 3 |
05.11
10:00
Junkovac
Borac
3
0
|
05.11.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
05.11
10:00
Vitlina 2023
Maskar
1
3
|
05.11.2023 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
05.11
10:00
KrÄevac 04
Jarmenovci
0
3
|
05.11.2023 10:00 | 0 : 3 |
|
05.11
10:00
Partizan
Savacium
4
1
|
05.11.2023 10:00 | 4 : 1 | |||||||
05.11
10:00
Torpedo 1924
Roma - Odžino selo
9
1
|
05.11.2023 10:00 | 9 : 1 | |||||||
05.11
10:00
Omladinac 2013
Sloga
0
5
|
05.11.2023 10:00 | 0 : 5 | |||||||
05.11
10:00
Sunrise Å abac
Napredak
7
0
|
05.11.2023 10:00 | 7 : 0 |
05.11
13:30
PotoÄac
Radnik
1
0
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
05.11
13:30
Moravac
Jedinstvo
4
3
|
05.11.2023 13:30 | 4 : 3 |
|
||||||
05.11
13:30
Popovac
Razvitak
0
0
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
05.11
10:00
Sloboda
ISK Izvor
2
3
|
05.11.2023 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
05.11
13:30
ŽelezniÄar
Mladost (GM)
1
1
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 1 |
|
05.11
13:30
Udarnik
Mladost (P)
1
3
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
05.11
13:30
Jedinstvo
Proleter
2
2
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
05.11
13:30
Mladost (S)
BuduÄnost
8
0
|
05.11.2023 13:30 | 8 : 0 |
|
||||||
05.11
13:30
BSK
Borac
6
4
|
05.11.2023 13:30 | 6 : 4 |
|
05.11
13:00
Sloga (Ä)
Borac
2
2
|
05.11.2023 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
05.11
13:00
Sloga (Z)
Sremac
1
4
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
05.11
13:00
Planinac
Mitros
1
0
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
05.11
13:00
Napredak 2021
Srem
0
1
|
05.11.2023 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
05.11
13:00
OFK Sparta
Sloboda
5
2
|
05.11.2023 13:00 | 5 : 2 |
|
05.11
13:30
GraniÄar
Borac
3
0
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
05.11
11:00
Mineral 2015
Borac
0
1
|
05.11.2023 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
05.11
11:00
Stara ÄarÅ”ija
Granit
0
2
|
05.11.2023 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
05.11
11:00
Studen Vitez
Kraljevo Hajduk
1
3
|
05.11.2023 11:00 | 1 : 3 |
|
05.11
11:00
Mladost (L)
Mladost (V)
4
1
|
05.11.2023 11:00 | 4 : 1 |
|
05.11
14:00
Jedinstvo
ZgodaÄica
1
3
|
05.11.2023 14:00 | 1 : 3 |
|
||||||
05.11
14:00
Mladost 1981
Lasta
3
0
|
05.11.2023 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
05.11
14:00
Mladost 1925
Å umadija
6
0
|
05.11.2023 14:00 | 6 : 0 |
|
05.11
14:00
Standard VA 2023
OFK Senjak
1
3
|
05.11.2023 14:00 | 1 : 3 |
|
||||||
05.11
14:00
DraÄiÄ 2018
Sloga
3
0
|
05.11.2023 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
05.11
14:00
Mladost (VK)
Mladost (D)
1
3
|
05.11.2023 14:00 | 1 : 3 | |||||||
05.11
14:00
Ribnikar
Lukavac
3
0
|
05.11.2023 14:00 | 3 : 0 |
|
05.11
13:00
OFK BraniÄevo
RadniÄki
2
0
|
05.11.2023 13:00 | 2 : 0 | |||||||
05.11
13:00
Pek
Žika MarkoviÄ UÄa
2
2
|
05.11.2023 13:00 | 2 : 2 | |||||||
05.11
13:00
Borac 2016
BaŔtovan 2015
1
5
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 5 | |||||||
05.11
13:00
Ram
Polet
3
2
|
05.11.2023 13:00 | 3 : 2 |
05.11
13:30
Pobeda
Jedinstvo
4
1
|
05.11.2023 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
Slavia
Vojvodina
3
2
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
05.11
13:30
Kolonija
Omladinac 1927
7
1
|
05.11.2023 13:30 | 7 : 1 |
|
05.11
13:00
Petrijevac
Å umadinac
4
1
|
05.11.2023 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
05.11
13:00
OFK Slavija
Zeppelin 026
0
3
|
05.11.2023 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
05.11
13:00
Drugovac
VuÄak
5
0
|
05.11.2023 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
05.11
13:00
Skobalj
Omladinac Seone
3
3
|
05.11.2023 13:00 | 3 : 3 |
|
05.11
10:00
Jadar
Mladost (L)
6
1
|
05.11.2023 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
05.11
10:00
BuduÄnost
KrajiŔnici
3
1
|
05.11.2023 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
05.11
10:00
Granit
Mladost (DD)
2
0
|
05.11.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.11
10:00
Vuk
Cer
3
0
|
05.11.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
05.11
10:00
Sloga (K)
Hajduk
0
1
|
05.11.2023 10:00 | 0 : 1 |
|
05.11
13:30
Sloga
Mladost 1936
5
1
|
05.11.2023 13:30 | 5 : 1 |
|
05.11
11:00
Radnik
Stig (C)
2
3
|
05.11.2023 11:00 | 2 : 3 | |||||||
05.11
11:00
Stig (MC)
Mladi Hrast
3
1
|
05.11.2023 11:00 | 3 : 1 |
05.11
13:30
Lipovica
Rudar Stenjevac
0
3
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 3 | |||||||
05.11
13:30
Bobovo
Resava
5
0
|
05.11.2023 13:30 | 5 : 0 |
05.11
19:45
Sarajevo
Borac
1
1
|
05.11.2023 19:45 | 1 : 1 |
|
||||||
05.11
13:00
Å iroki Brijeg
PosuŔje
1
1
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.11
13:00
Zrinjski
Tuzla City
3
1
|
05.11.2023 13:00 | 3 : 1 |
|
05.11
13:30
Famos
Slavija
2
0
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 0 | |||||||
05.11
13:30
Omarska
Rudar Prijedor
2
1
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
05.11
14:00
Jedinstvo
Mornar
1
1
|
05.11.2023 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.11
13:30
Arsenal
BuduÄnost
1
1
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
05.11
15:30
Sutjeska
OFK Petrovac
3
2
|
05.11.2023 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
05.11
13:30
Rudar
DeÄiÄ
0
1
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 1 |
|
05.11
14:00
Deportivo AlavƩs
AlmerĆa
1
0
|
05.11.2023 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
05.11
21:00
Real Madrid
Rayo Vallecano
0
0
|
05.11.2023 21:00 | 0 : 0 |
|
||||||
05.11
16:15
Valencia
Granada
1
0
|
05.11.2023 16:15 | 1 : 0 |
|
||||||
05.11
18:30
Villarreal
Athletic Club
2
3
|
05.11.2023 18:30 | 2 : 3 |
|
05.11
17:05
Monaco
Stade Brestois 29
2
0
|
05.11.2023 17:05 | 2 : 0 |
|
||||||
05.11
15:00
Nantes
Reims
0
1
|
05.11.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
05.11
20:45
OGC Nice
Stade Rennais
2
0
|
05.11.2023 20:45 | 2 : 0 | |||||||
05.11
13:00
Olympique Lyonnais
Metz
1
1
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.11
15:00
Strasbourg
Clermont
0
0
|
05.11.2023 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
05.11
15:00
Toulouse
Le Havre
1
2
|
05.11.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
05.11
17:30
Luton Town
Liverpool
1
1
|
05.11.2023 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
05.11
15:00
Nottingham Forest
Aston Villa
2
0
|
05.11.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
05.11
17:30
Heidenheim
Stuttgart
2
0
|
05.11.2023 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
05.11
15:30
Wolfsburg
Werder Bremen
2
2
|
05.11.2023 15:30 | 2 : 2 |
|
05.11
15:00
Cagliari
Genoa
2
1
|
05.11.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.11
20:45
Fiorentina
Juventus
0
1
|
05.11.2023 20:45 | 0 : 1 |
|
||||||
05.11
12:30
Hellas Verona
Monza
1
3
|
05.11.2023 12:30 | 1 : 3 |
|
||||||
05.11
18:00
Roma
Lecce
2
1
|
05.11.2023 18:00 | 2 : 1 |
|
05.11
13:30
TSC
MaŔinac
3
0
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 0 | |||||||
05.11
13:30
Spartak DOO
Vojvodina
2
1
|
05.11.2023 13:30 | 2 : 1 | |||||||
05.11
15:30
Crvena zvezda
Sloga Zemun
5
0
|
05.11.2023 15:30 | 5 : 0 |
05.11
13:00
ŽGFK Lavice DuboÄica
Moskva
6
0
|
05.11.2023 13:00 | 6 : 0 | |||||||
05.11
13:00
Prave Dame
Heroj Polet
3
0
|
05.11.2023 13:00 | 3 : 0 |
05.11
13:30
Zemun
Novi Pazar
1
3
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 3 | |||||||
05.11
13:00
RadniÄki 1923
Vojvodina
2
1
|
05.11.2023 13:00 | 2 : 1 |
05.11
14:00
Kabel
Petrika
1
3
|
05.11.2023 14:00 | 1 : 3 |
|
||||||
05.11
10:00
Derby 2015
RadniÄki (SM)
0
0
|
05.11.2023 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
05.11
14:00
RFK Novi Sad 1921
Vojvodina
2
3
|
05.11.2023 14:00 | 2 : 3 |
|
05.11
13:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Borac 1926
2
4
|
05.11.2023 13:00 | 2 : 4 | |||||||
05.11
14:00
Loznica
Takovo
1
0
|
05.11.2023 14:00 | 1 : 0 | |||||||
05.11
13:30
RadniÄki (V)
FAP
4
2
|
05.11.2023 13:30 | 4 : 2 | |||||||
05.11
13:00
Mladi radnik 1926
Javor Matis
1
4
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 4 | |||||||
05.11
14:00
MaÄva
Sloga (P)
3
0
|
05.11.2023 14:00 | 3 : 0 |
05.11
09:30
BaÄka 1901
Tekstilac
1
0
|
05.11.2023 09:30 | 1 : 0 | |||||||
05.11
09:00
TSK
Hajduk 1912
4
1
|
05.11.2023 09:00 | 4 : 1 |
|
||||||
05.11
10:00
Mladost GAT
OFK BaÄka
2
1
|
05.11.2023 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.11
10:00
Naftagas
Arena Su
3
0
|
05.11.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
05.11
14:00
Rudar
Omladinac
2
0
|
05.11.2023 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.11
14:00
JoŔanica
Ribnica
10
2
|
05.11.2023 14:00 | 10 : 2 |
|
05.11
11:00
Sloga 1924
VGSK
1
7
|
05.11.2023 11:00 | 1 : 7 |
|
||||||
05.11
13:00
Jasenica 2017
Å umadija 1934
0
2
|
05.11.2023 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
05.11
13:30
Å umadija (A)
Udarnik
7
0
|
05.11.2023 13:30 | 7 : 0 |
|
05.11
12:00
Sloboda
RadniÄki (NP)
5
3
|
05.11.2023 12:00 | 5 : 3 | |||||||
05.11
09:30
ŽelezniÄar
1. Maj
0
2
|
05.11.2023 09:30 | 0 : 2 |
|
||||||
05.11
12:00
Jedinstvo
Podunavac
2
0
|
05.11.2023 12:00 | 2 : 0 |
|
05.11
14:00
Brodarac
BASK TEK
3
2
|
05.11.2023 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
05.11
11:00
Rad
BSK BorÄa
0
0
|
05.11.2023 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
05.11
17:00
011
Kolubara
0
0
|
05.11.2023 17:00 | 0 : 0 |
05.11
14:00
BuduÄnost
Dunav
10
1
|
05.11.2023 14:00 | 10 : 1 |
|
||||||
05.11
10:00
Prva Iskra
OFK Žarkovo
2
4
|
05.11.2023 10:00 | 2 : 4 |
|
05.11
10:00
Milutinac
GSP Polet
4
2
|
05.11.2023 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
05.11
11:15
RadniÄki (NB)
BoleÄ
6
1
|
05.11.2023 11:15 | 6 : 1 |
|
||||||
05.11
10:00
Crvena zvezda
Zmaj Novi grad
1
5
|
05.11.2023 10:00 | 1 : 5 |
|
05.11
11:00
Trayal
Napredak
1
0
|
05.11.2023 11:00 | 1 : 0 |
|
05.11
13:30
Kopernikus ŽeležniÄar
OFK SinÄeliÄ
1
3
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
05.11
13:30
SU Dinamo Jug
Sloga
1
3
|
05.11.2023 13:30 | 1 : 3 |
|
05.11
10:00
Radnik
Lunjevac
|
05.11.2023 10:00 | : | |||||||
05.11
13:00
Podunavac
SASK
1
4
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 4 |
|
05.11
13:00
Teleoptik
Kiker
2
1
|
05.11.2023 13:00 | 2 : 1 | |||||||
05.11
11:00
OFK VrŔac
Voždovac
0
0
|
05.11.2023 11:00 | 0 : 0 | |||||||
05.11
13:00
GFK Jagodina
Brodarac
1
3
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 3 | |||||||
05.11
15:00
RadniÄki 1923
Vojvodina
0
1
|
05.11.2023 15:00 | 0 : 1 | |||||||
05.11
10:00
Crvena zvezda
OLE
5
1
|
05.11.2023 10:00 | 5 : 1 |
05.11
10:00
Spartak ŽK
Ravangrad 2018
1
1
|
05.11.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.11
14:00
Kabel
Petrika
0
2
|
05.11.2023 14:00 | 0 : 2 |
|
05.11
12:00
Å umadija 1903 II
KaraÄorÄe
7
0
|
05.11.2023 12:00 | 7 : 0 |
|
||||||
05.11
10:00
RadniÄki 1923
Smederevo 1924
1
1
|
05.11.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
05.11
10:00
SuŔica
Borac 1926
3
3
|
05.11.2023 10:00 | 3 : 3 | |||||||
05.11
11:00
RadniÄki (V)
FAP
0
3
|
05.11.2023 11:00 | 0 : 3 | |||||||
05.11
10:00
Sloga (K)
Novi Pazar
1
2
|
05.11.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
05.11
11:30
MaÄva
Sloga (P)
0
2
|
05.11.2023 11:30 | 0 : 2 |
|
05.11
12:00
Krila Krajine
OFK BaÄka
1
2
|
05.11.2023 12:00 | 1 : 2 |
|
||||||
05.11
12:00
OFK Vrbas
OFK Kikinda
0
9
|
05.11.2023 12:00 | 0 : 9 |
|
||||||
05.11
10:00
Crvenka
Tisa NjerÅ”
1
1
|
05.11.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
05.11
10:00
Takovo
Sloboda
0
2
|
05.11.2023 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
05.11
13:30
Bane 1931
Tutin
3
1
|
05.11.2023 13:30 | 3 : 1 |
|
05.11
10:00
OFK OseÄina
Respekt
2
6
|
05.11.2023 10:00 | 2 : 6 |
|
||||||
05.11
10:00
Cer
RadniÄki (V)
1
3
|
05.11.2023 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
05.11
13:00
RaÄevac
ŽelezniÄar
6
0
|
05.11.2023 13:00 | 6 : 0 |
|
05.11
10:00
Jedinstvo
Proleter 2006
4
0
|
05.11.2023 10:00 | 4 : 0 |
|
05.11
10:00
Proleter
Preporod
0
4
|
05.11.2023 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
05.11
09:30
Vinogradar
AFK
0
2
|
05.11.2023 09:30 | 0 : 2 |
|
||||||
05.11
09:30
Tavankut
NjegoÅ”
4
5
|
05.11.2023 09:30 | 4 : 5 |
|
05.11
19:30
Ada
Beograd Karaburma
3
2
|
05.11.2023 19:30 | 3 : 2 |
|
05.11
15:30
Zvezdara
DIF
2
3
|
05.11.2023 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
05.11
10:30
Milutinac
RadniÄki (O)
2
3
|
05.11.2023 10:30 | 2 : 3 |
|
||||||
05.11
13:00
Omladinac
Železnik 1930
4
1
|
05.11.2023 13:00 | 4 : 1 |
|
05.11
11:00
TimoÄanin
BuduÄnost
2
2
|
05.11.2023 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
05.11
11:00
Å ampion
Real NiÅ”
0
0
|
05.11.2023 11:00 | 0 : 0 | |||||||
05.11
13:30
OFK RadniÄki
RadniÄki (P)
0
2
|
05.11.2023 13:30 | 0 : 2 |
|
05.11
10:00
RadniÄki 1910
Hajduk (B)
5
0
|
05.11.2023 10:00 | 5 : 0 |
05.11
14:00
Hajduk Veljko
Trstenik PPT
3
0
|
05.11.2023 14:00 | 3 : 0 |
05.11
10:00
Slavija
SuŔica
2
1
|
05.11.2023 10:00 | 2 : 1 |
|
05.11
10:00
Zvižd
Omladinac
6
1
|
05.11.2023 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
05.11
10:00
Pomoravlje 1946
ObiliÄ
8
1
|
05.11.2023 10:00 | 8 : 1 |
|
||||||
05.11
11:00
Sloga 33
OPK Rudar 1933
1
0
|
05.11.2023 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
05.11
10:00
Batovac
Äerdap
4
4
|
05.11.2023 10:00 | 4 : 4 |
|
05.11
10:00
Sloboda
Smederevo 1924
0
17
|
05.11.2023 10:00 | 0 : 17 |
|
05.11
10:00
Sloga (S)
Polimlje
7
0
|
05.11.2023 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
05.11
09:30
Savinac
Sevojno
5
1
|
05.11.2023 09:30 | 5 : 1 |
|
05.11
13:30
Loznica
MaÄva
7
0
|
05.11.2023 13:30 | 7 : 0 |
|
05.11
12:00
IMT
Brodarac
2
2
|
05.11.2023 12:00 | 2 : 2 |
|
||||||
05.11
09:00
Rad
RFK GrafiÄar
1
2
|
05.11.2023 09:00 | 1 : 2 |
|
||||||
05.11
10:30
011
RadniÄki (O)
3
1
|
05.11.2023 10:30 | 3 : 1 |
|
||||||
05.11
20:30
PFK Žarkovo 2000
ÄukariÄki
1
1
|
05.11.2023 20:30 | 1 : 1 |
|
05.11
10:00
CFK
Kabel
0
2
|
05.11.2023 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
05.11
10:00
Krila Krajine
RFK Novi Sad 1921
1
0
|
05.11.2023 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
05.11
10:00
OFK Kikinda 1909
Spartak ŽK
0
2
|
05.11.2023 10:00 | 0 : 2 |
|
05.11
10:00
ŽelezniÄar
Proleter 2006
6
0
|
05.11.2023 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
05.11
10:00
1.maj
ODR
0
3
|
05.11.2023 10:00 | 0 : 3 |
05.11
09:30
Kosmet
Pazar Juniors
2
3
|
05.11.2023 09:30 | 2 : 3 |
|
||||||
05.11
11:00
Bane 1931
Apolon 2018
0
7
|
05.11.2023 11:00 | 0 : 7 |
|
05.11
10:00
FAP
Jedinstvo Putevi
1
1
|
05.11.2023 10:00 | 1 : 1 |
05.11
10:00
RaÄevac
POFK Savacium
1
1
|
05.11.2023 10:00 | 1 : 1 | |||||||
05.11
10:00
OFK Senjak
RadniÄki (K)
3
1
|
05.11.2023 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
05.11
10:00
Omladinac 2014
Ribnica
0
1
|
05.11.2023 10:00 | 0 : 1 |
|
05.11
11:00
Jasenica 2017
Mladi radnik 1926
3
0
|
05.11.2023 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
05.11
10:30
Å umadija (A)
Soko 2015
7
3
|
05.11.2023 10:30 | 7 : 3 |
|
05.11
10:00
Sutjeska
Spartak ŽK
4
5
|
05.11.2023 10:00 | 4 : 5 |
|
05.11
12:30
011
RFK GrafiÄar
0
3
|
05.11.2023 12:30 | 0 : 3 |
|
05.11
10:00
Polet (SD)
Äerdap
0
7
|
05.11.2023 10:00 | 0 : 7 |
|
05.11
09:00
Mladost (NS)
Plana
|
05.11.2023 09:00 |
|
|||||||
05.11
10:00
Godomin
Omladinac
21
4
|
05.11.2023 10:00 | 21 : 4 |
|
||||||
05.11
10:00
Mihajlovac 1934
Mladi borac
5
1
|
05.11.2023 10:00 | 5 : 1 |
|
05.11
10:00
Crnokosa
Zlatibor
1
2
|
05.11.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
05.11
10:00
Zlatar
Savinac 1933
8
2
|
05.11.2023 10:00 | 8 : 2 |
|
05.11
Lipolist
RadniÄki
0
2
|
05.11.2023 | 0 : 2 |
|
||||||
05.11
Vrelo sport
Mladost
1
5
|
05.11.2023 | 1 : 5 |
|
||||||
05.11
Sunrise Å abac
Jedinstvo 1945
4
4
|
05.11.2023 | 4 : 4 |
|
||||||
05.11
MaÄva 1929
Mladi borac
2
4
|
05.11.2023 | 2 : 4 |
|
||||||
05.11
DuŔko
ŽelezniÄar
2
1
|
05.11.2023 | 2 : 1 |
|
||||||
05.11
Hajduk Stanko
Cer
2
5
|
05.11.2023 | 2 : 5 |
|
||||||
05.11
MaÄva (Å )
Loznica
4
0
|
05.11.2023 | 4 : 0 |
|
05.11
09:30
RadniÄki (N)
Filip FilipoviÄ
7
0
|
05.11.2023 09:30 | 7 : 0 |
|
||||||
05.11
10:00
Nacional
Mineralac
2
0
|
05.11.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.11
10:00
SU Prestiž - Joca RistiÄ
Lider MGM
1
1
|
05.11.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.11
11:00
RadniÄki (P)
GFK DuboÄica
2
3
|
05.11.2023 11:00 | 2 : 3 |
|
05.11
11:00
RadniÄki 2012
LevaÄ
5
2
|
05.11.2023 11:00 | 5 : 2 |
|
||||||
05.11
14:30
Kolibri
Knjaževac 2015
10
0
|
05.11.2023 14:30 | 10 : 0 |
|
05.11
19:30
Zvezda B 2018
Milutinac 2023
0
9
|
05.11.2023 19:30 | 0 : 9 |
|
05.11
13:00
Spartak d.o.o.
TSC
3
1
|
05.11.2023 13:00 | 3 : 1 | |||||||
05.11
11:00
Banat
Proleter
0
4
|
05.11.2023 11:00 | 0 : 4 |
05.11
09:00
Pobednik
Zvezda
0
14
|
05.11.2023 09:00 | 0 : 14 |
|
05.11
10:30
Subotica 11
Spartak ŽK 11
1
1
|
05.11.2023 10:30 | 1 : 1 |
|
||||||
05.11
09:30
BajŔa
Ravangrad 2018
0
2
|
05.11.2023 09:30 | 0 : 2 |
|
05.11
09:00
Subotica 12
RadniÄki 1905
1
0
|
05.11.2023 09:00 | 1 : 0 |
|
||||||
05.11
10:30
Bikovo
Tomislavci
0
6
|
05.11.2023 10:30 | 0 : 6 |
|
||||||
05.11
09:30
Napredak
Vojvodina
0
0
|
05.11.2023 09:30 | 0 : 0 |
|
05.11
11:30
MaÄva 1929
RadniÄki
8
0
|
05.11.2023 11:30 | 8 : 0 | |||||||
05.11
12:00
Feniks
MaÄva
4
0
|
05.11.2023 12:00 | 4 : 0 | |||||||
05.11
09:00
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
Tika-taka
0
5
|
05.11.2023 09:00 | 0 : 5 | |||||||
05.11
10:00
KaraÄorÄe
Sunrise Å abac
0
15
|
05.11.2023 10:00 | 0 : 15 |
05.11
10:00
Sloga 1945
SFU Gornjak
1
5
|
05.11.2023 10:00 | 1 : 5 |
|
||||||
05.11
10:00
BSK 1931
TrgovaÄki
1
8
|
05.11.2023 10:00 | 1 : 8 |
|
||||||
05.11
10:00
Rudar Kostolac 2008
Mladi radnik 1926
0
6
|
05.11.2023 10:00 | 0 : 6 |
|
05.11
12:00
Mega MIS
Zadar
91
81
|
05.11.2023 12:00 | 91 : 81 | |||||||
05.11
19:00
Crvena zvezda Meridianbet
BuduÄnost VOLI
95
86
|
05.11.2023 19:00 | 95 : 86 | |||||||
05.11
17:00
Split
Partizan Mozzart Bet
53
76
|
05.11.2023 17:00 | 53 : 76 |
05.11
17:00
Dynamic BalkanBet
VrŔac
86
93
|
05.11.2023 17:00 | 86 : 93 |
|
05.11
17:00
Beko
Hercegovac
79
87
|
05.11.2023 17:00 | 79 : 87 |
05.11
18:00
Dimitrovgrad
NiÅ”
66
84
|
05.11.2023 18:00 | 66 : 84 | |||||||
05.11
17:00
Jablanica
TopliÄanin
84
86
|
05.11.2023 17:00 | 84 : 86 | |||||||
05.11
12:30
Trijumf
Knjaževac 1950
99
75
|
05.11.2023 12:30 | 99 : 75 |
05.11
16:00
Breg 013
Dunav 2014
58
84
|
05.11.2023 16:00 | 58 : 84 | |||||||
05.11
19:00
Podrinje
Topola
79
62
|
05.11.2023 19:00 | 79 : 62 |
05.11
20:00
IBC
Mondo Basket
98
65
|
05.11.2023 20:00 | 98 : 65 |
05.11
16:20
Rivers BM
Vizura
92
73
|
05.11.2023 16:20 | 92 : 73 | |||||||
05.11
14:00
Gorica
Flash
77
81
|
05.11.2023 14:00 | 77 : 81 |
05.11
16:20
Zvezdara
Cerak
61
69
|
05.11.2023 16:20 | 61 : 69 | |||||||
05.11
20:30
Barajevo Bambi
ABBA
73
64
|
05.11.2023 20:30 | 73 : 64 |
05.11
18:00
Pusta Reka
Hisar
67
81
|
05.11.2023 18:00 | 67 : 81 | |||||||
05.11
16:00
KurŔumlija
Jastrebac
64
65
|
05.11.2023 16:00 | 64 : 65 | |||||||
05.11
18:00
Play off
OKK Vlasotince
60
83
|
05.11.2023 18:00 | 60 : 83 |
05.11
14:00
Imperium basket
Probasket 2020
71
48
|
05.11.2023 14:00 | 71 : 48 | |||||||
05.11
15:00
Gimnazijalac
Bagdala
50
48
|
05.11.2023 15:00 | 50 : 48 |
05.11
18:00
OKK Užice
Sloboda
76
66
|
05.11.2023 18:00 | 76 : 66 | |||||||
05.11
13:30
Dynamic VIP PAY
BKK RadniÄki
77
65
|
05.11.2023 13:30 | 77 : 65 | |||||||
05.11
16:00
Joker
Borac Mozzart
101
92
|
05.11.2023 16:00 | 101 : 92 | |||||||
05.11
14:00
Vojvodina mts
Konstantin
120
53
|
05.11.2023 14:00 | 120 : 53 | |||||||
05.11
16:30
Zemun Borac
Sloga
89
64
|
05.11.2023 16:30 | 89 : 64 |
05.11
18:00
Crvena zvezda
Vojvodina
3
0
|
05.11.2023 18:00 | 3 : 0 | |||||||
05.11
18:00
Spartak (S)
SPD RadniÄki
1
3
|
05.11.2023 18:00 | 1 : 3 |
05.11
18:00
Dunav Volley
Mladenovac
3
1
|
05.11.2023 18:00 | 3 : 1 | |||||||
05.11
17:00
TopliÄanin
Klek SrbijaŔume
3
0
|
05.11.2023 17:00 | 3 : 0 |
05.11
15:30
Banat
Sloven
2
3
|
05.11.2023 15:30 | 2 : 3 | |||||||
05.11
18:00
Kikinda
Futog
3
0
|
05.11.2023 18:00 | 3 : 0 | |||||||
05.11
20:00
Proleter
BaÄka Palanka
3
1
|
05.11.2023 20:00 | 3 : 1 |
05.11
20:00
Novi Sad 2
Jedinstvo 2
3
0
|
05.11.2023 20:00 | 3 : 0 |
05.11
19:00
Mladost
Vrbas
3
2
|
05.11.2023 19:00 | 3 : 2 |
05.11
18:00
Omladinac
InÄija
2
3
|
05.11.2023 18:00 | 2 : 3 |
05.11
19:00
Jedinstvo (U)
Valjevo
3
0
|
05.11.2023 19:00 | 3 : 0 | |||||||
05.11
18:00
Borac (Ä)
Novi Sad
2
3
|
05.11.2023 18:00 | 2 : 3 | |||||||
05.11
18:00
Zlatibor
Leskovac 98
3
1
|
05.11.2023 18:00 | 3 : 1 |
05.11
20:30
Desetka
Napredak 037
3
1
|
05.11.2023 20:30 | 3 : 1 | |||||||
05.11
12:00
Sloga 2016
ŽOK TopliÄanin
0
3
|
05.11.2023 12:00 | 0 : 3 |
05.11
16:00
Novi Pazar
Kosovska Mitrovica
3
0
|
05.11.2023 16:00 | 3 : 0 | |||||||
05.11
13:00
Mokra Gora
Tara
1
3
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 3 | |||||||
05.11
12:00
LeposaviÄ
Gimnazijalac
0
3
|
05.11.2023 12:00 | 0 : 3 | |||||||
05.11
16:30
Trendtex
Drina
3
1
|
05.11.2023 16:30 | 3 : 1 | |||||||
05.11
15:00
TehniÄar
Ivanjica
2
3
|
05.11.2023 15:00 | 2 : 3 |
05.11
17:00
Srem 2
Elbraco Technoland CVS
3
0
|
05.11.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
05.11
15:30
Dunav Volej
NS Volej Team
0
3
|
05.11.2023 15:30 | 0 : 3 |
05.11
20:30
Å trand Volej 2
Novi Sad 2
2
3
|
05.11.2023 20:30 | 2 : 3 | |||||||
05.11
17:00
Merkur
SK Volej
3
0
|
05.11.2023 17:00 | 3 : 0 |
05.11
15:00
Apatin
Voriors
3
0
|
05.11.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
05.11
13:00
Spartak 2
Goks IN
3
0
|
05.11.2023 13:00 | 3 : 0 | |||||||
05.11
10:45
Subotica
Sutjeska
3
0
|
05.11.2023 10:45 | 3 : 0 |
05.11
18:00
Klek SrbijaŔume 2
BavaniŔte
1
3
|
05.11.2023 18:00 | 1 : 3 | |||||||
05.11
18:00
Proleter
Kikinda 0230
3
0
|
05.11.2023 18:00 | 3 : 0 | |||||||
05.11
17:00
KrajiŔnik
BagljaÅ” 023
0
3
|
05.11.2023 17:00 | 0 : 3 |
05.11
16:30
ŽOK Bagdala
Stopanja
2
3
|
05.11.2023 16:30 | 2 : 3 |
05.11
14:00
Srem Iton
Maks 2
3
0
|
05.11.2023 14:00 | 3 : 0 | |||||||
05.11
14:00
Srem 3
Stars
3
0
|
05.11.2023 14:00 | 3 : 0 |
05.11
20:00
Hercegovac
Kikinda Grindex
27
32
|
05.11.2023 20:00 | 27 : 32 | |||||||
05.11
17:00
InÄija
Kolubara
25
25
|
05.11.2023 17:00 | 25 : 25 | |||||||
05.11
19:30
SinÄeliÄ
Vrbas Petrol
23
35
|
05.11.2023 19:30 | 23 : 35 |
05.11
18:00
Loznica
TopliÄanin
26
21
|
05.11.2023 18:00 | 26 : 21 | |||||||
05.11
18:00
Metalac
Hajduk Veljko
31
25
|
05.11.2023 18:00 | 31 : 25 |
05.11
18:00
Slavija
Potisje Pleteks
26
29
|
05.11.2023 18:00 | 26 : 29 | |||||||
05.11
19:00
Apatin
Crvena zvezda
27
29
|
05.11.2023 19:00 | 27 : 29 |
05.11
19:30
Dalmatinac
Sombor
37
29
|
05.11.2023 19:30 | 37 : 29 |
05.11
19:00
RadniÄki
Crepaja
31
32
|
05.11.2023 19:00 | 31 : 32 | |||||||
05.11
18:30
Mladost
BuduÄnost
27
20
|
05.11.2023 18:30 | 27 : 20 | |||||||
05.11
18:00
Senta
Dolovo
27
23
|
05.11.2023 18:00 | 27 : 23 | |||||||
05.11
15:30
Zrenjanin
RA Dinamo
22
30
|
05.11.2023 15:30 | 22 : 30 |
05.11
19:00
ObiliÄ
Rusin
26
35
|
05.11.2023 19:00 | 26 : 35 | |||||||
05.11
16:00
KljajiÄevo
Borac
30
18
|
05.11.2023 16:00 | 30 : 18 | |||||||
05.11
16:00
Srbobran
Jedinstvo
34
23
|
05.11.2023 16:00 | 34 : 23 |
05.11
20:00
RadniÄki (NS)
UmÄari
32
25
|
05.11.2023 20:00 | 32 : 25 | |||||||
05.11
17:00
Hajduk (B)
Unirea
32
35
|
05.11.2023 17:00 | 32 : 35 |
05.11
20:00
Vukovi 22
Sloga
38
44
|
05.11.2023 20:00 | 38 : 44 | |||||||
05.11
18:00
Jedinstvo 1974
Rtanj
34
37
|
05.11.2023 18:00 | 34 : 37 | |||||||
05.11
19:00
KurŔumlija
ŽitoraÄa
31
25
|
05.11.2023 19:00 | 31 : 25 | |||||||
05.11
17:30
BSK Heba
DuboÄica 54 - 2
43
29
|
05.11.2023 17:30 | 43 : 29 |
05.11
19:00
Lokomotiva
KaraÄorÄe
32
24
|
05.11.2023 19:00 | 32 : 24 | |||||||
05.11
19:00
Župa 54
Mladost
29
30
|
05.11.2023 19:00 | 29 : 30 | |||||||
05.11
19:30
Jagodina
Metalac
19
34
|
05.11.2023 19:30 | 19 : 34 | |||||||
05.11
15:30
SPD RadniÄki 2
Zlatar
25
32
|
05.11.2023 15:30 | 25 : 32 | |||||||
05.11
15:30
Å amot 65 2
Mokra Gora
23
29
|
05.11.2023 15:30 | 23 : 29 |
05.11
15:30
Osipaonica
Radan
32
23
|
05.11.2023 15:30 | 32 : 23 | |||||||
05.11
16:30
Mladost 2012
Mladi radnik 2
33
25
|
05.11.2023 16:30 | 33 : 25 |
05.11
15:30
Užice
Metalac 2
24
40
|
05.11.2023 15:30 | 24 : 40 | |||||||
05.11
18:00
Omladinac
Arilje
33
21
|
05.11.2023 18:00 | 33 : 21 | |||||||
05.11
17:00
Bane
Beli anÄeo
26
15
|
05.11.2023 17:00 | 26 : 15 |
05.11
18:00
Mladost
ŽelezniÄar
26
25
|
05.11.2023 18:00 | 26 : 25 | |||||||
05.11
18:00
SPD RadniÄki
Bekament BB
22
28
|
05.11.2023 18:00 | 22 : 28 |
05.11
18:00
Ruma
TopliÄanin
21
21
|
05.11.2023 18:00 | 21 : 21 | |||||||
05.11
19:00
Aleksinac
RadniÄki BG
20
18
|
05.11.2023 19:00 | 20 : 18 |
05.11
12:00
Gradnulica
Krule
27
27
|
05.11.2023 12:00 | 27 : 27 | |||||||
05.11
17:00
Halas Jožef
ŽelezniÄar 2
36
29
|
05.11.2023 17:00 | 36 : 29 | |||||||
05.11
18:30
Mladost
Sloven
28
27
|
05.11.2023 18:30 | 28 : 27 |
05.11
18:30
Petrovaradin
Halas Jožef 2
34
6
|
05.11.2023 18:30 | 34 : 6 | |||||||
05.11
17:00
BeoÄin 1959
Jabuka 95
25
31
|
05.11.2023 17:00 | 25 : 31 | |||||||
05.11
18:00
Odžaci
Mokrin
34
30
|
05.11.2023 18:00 | 34 : 30 |
05.11
17:00
Rudar
Mladi radnik
17
30
|
05.11.2023 17:00 | 17 : 30 | |||||||
05.11
15:30
Požarevac
VGSK
20
19
|
05.11.2023 15:30 | 20 : 19 | |||||||
05.11
18:00
NemanjiÄ
ZajeÄar 1949
30
43
|
05.11.2023 18:00 | 30 : 43 |
05.11
19:45
Partizan
Å abac Eliksir
11
13
|
05.11.2023 19:45 | 11 : 13 |
05.11
17:45
Stari Grad
Vojvodina
11
12
|
05.11.2023 17:45 | 11 : 12 |
05.11
19:00
BeÄej
ŽAK
16
6
|
05.11.2023 19:00 | 16 : 6 | |||||||
05.11
20:00
Beograd
Sava
17
3
|
05.11.2023 20:00 | 17 : 3 |
05.11
21:30
Singidunum
Palilula
18
12
|
05.11.2023 21:30 | 18 : 12 |
05.11
20:00
RaŔka
Karanovac
7
0
|
05.11.2023 20:00 | 7 : 0 |
05.11
Crvena zvezda
Partizan 1953
14
2
|
05.11.2023 | 14 : 2 |
|
05.11
10:00
Taurunum
Rudar
3
4
|
05.11.2023 10:00 | 3 : 4 |
|
||||||
05.11
10:00
Primar CO
BaÄka Palanka
4
0
|
05.11.2023 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
05.11
10:00
Galadska
Millennium
2
4
|
05.11.2023 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
05.11
13:00
RadniÄki MMXVII
Caribrod
1
4
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
05.11
13:00
Äelarevo
Akademija 2018
1
4
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
05.11
13:00
Medijana
Detelinara 2015 MG
4
3
|
05.11.2023 13:00 | 4 : 3 |
|
||||||
05.11
16:00
Rudar
Detelinara 2015 MG
4
0
|
05.11.2023 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
05.11
19:00
Akademija 2018
Medijana
4
3
|
05.11.2023 19:00 | 4 : 3 |
|
||||||
05.11
19:00
Caribrod
Äelarevo
4
0
|
05.11.2023 19:00 | 4 : 0 |
|
||||||
05.11
19:00
Millennium
RadniÄki MMXVII
4
0
|
05.11.2023 19:00 | 4 : 0 |
|
||||||
05.11
16:00
BaÄka Palanka
Galadska
4
3
|
05.11.2023 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
05.11
16:00
Taurunum
Primar CO
1
4
|
05.11.2023 16:00 | 1 : 4 |
|
05.11
11:00
GoÄ
Proleter
2
4
|
05.11.2023 11:00 | 2 : 4 |
|
05.11
10:00
PanÄevo
Hajduk Veljko
4
2
|
05.11.2023 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
05.11
10:00
Tikvara
Slavija 96
4
2
|
05.11.2023 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
05.11
13:00
Zmajevo
Flip
1
4
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
05.11
13:00
Ugrinovci
Stoni
4
1
|
05.11.2023 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
05.11
13:00
Spark
Lužnica
1
4
|
05.11.2023 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
05.11
16:00
Stoni
Spark
0
4
|
05.11.2023 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
05.11
16:00
Flip
Ugrinovci
4
0
|
05.11.2023 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
05.11
19:00
Slavija 96
Zmajevo
4
1
|
05.11.2023 19:00 | 4 : 1 |
|
||||||
05.11
19:00
Hajduk Veljko
Tikvara
1
4
|
05.11.2023 19:00 | 1 : 4 |
|
||||||
05.11
16:00
Tornado
PanÄevo
1
4
|
05.11.2023 16:00 | 1 : 4 |
|