XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Jedinstvo (G) - Mladost 5:2
2 26.08.2018 17:00 Mladost - Borac (A) 3:0
3 02.09.2018 16:30 Jedinstvo (D) - Mladost 0:0
4 05.09.2018 16:30 Mladost - Mlada krila 3:0
5 08.09.2018 16:30 Bogutovačka Banja - Mladost 0:1
6 19.09.2018 16:00 Mladost - Jovo Kursula 2:0
7 23.09.2018 16:00 Zvezda - Mladost 0:1
8 29.09.2018 15:30 Mladost - Borac (V) 1:0
9 07.10.2018 15:30 Progorelica - Mladost 0:2
10 14.10.2018 15:00 Partizan - Mladost 1:10
11 20.10.2018 15:00 Mladost - Mineral 2015 2:1
12 27.10.2018 14:00 Metalac - Mladost 0:3
13 03.11.2018 14:00 Mladost - Tavnik 2:0
14 10.11.2018 13:30 Mladi Radnik 1925 - Mladost 0:1
15 17.11.2018 13:30 Mladost - Lazac 3:0
16 16.03.2019 15:00 Mladost - Jedinstvo (G) 4:1
17 24.03.2019 15:00 Borac (A) - Mladost
18 30.03.2019 15:30 Mladost - Jedinstvo (D)
19 03.04.2019 16:00 Mlada krila - Mladost
20 06.04.2019 16:00 Mladost - Bogutovačka Banja
21 14.04.2019 16:00 Jovo Kursula - Mladost
22 20.04.2019 16:30 Mladost - Zvezda
23 28.04.2019 16:30 Borac (V) - Mladost
24 04.05.2019 17:00 Mladost - Progorelica
25 11.05.2019 17:00 Mladost - Partizan
26 19.05.2019 17:00 Mineral 2015 - Mladost
27 22.05.2019 17:30 Mladost - Metalac
28 26.05.2019 17:30 Tavnik - Mladost
29 01.06.2019 18:00 Mladost - Mladi Radnik 1925
30 08.06.2019 18:00 Lazac - Mladost
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mladost 16 14 1 1 43
2 Mladi Radnik 1925 17 11 2 4 35
3 Borac (V) 17 10 2 5 32
4 Mineral 2015 16 10 2 4 32
5 Tavnik 17 9 4 4 31
6 Bogutovačka Banja 17 8 2 7 26
7 Jedinstvo (G) 16 7 5 4 26
8 Jovo Kursula 16 6 3 7 21
9 Mlada krila 17 6 3 8 21
10 Jedinstvo (D) 16 5 4 7 19
11 Zvezda 17 5 4 8 19
12 Lazac 16 4 6 6 18
13 Borac (A) 16 5 3 8 18
14 Progorelica 16 3 7 6 16
15 Metalac (-1) 16 1 5 10 7
16 Partizan 16 0 1 15 1
lazo991 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
sofokle je dislajkovao utakmicu
Burazor je podelio utakmicu
Burazor je podelio utakmicu
madjaracnikola je tipovao utakmicu
madjaracnikola i još 1 korisnika su tipovali utakmicu