XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2018 17:00 Mlada krila - Zvezda 3:0
2 26.08.2018 17:00 Borac (V) - Mlada krila 0:2
3 01.09.2018 16:30 Mlada krila - Progorelica 1:1
4 05.09.2018 16:30 Mladost - Mlada krila 3:0
5 08.09.2018 16:30 Mlada krila - Mineral 2015 0:1
6 16.09.2018 11:00 Metalac - Mlada krila 1:3
7 22.09.2018 16:00 Mlada krila - Tavnik 1:2
8 29.09.2018 15:30 Mladi Radnik 1925 - Mlada krila 4:1
9 06.10.2018 15:30 Mlada krila - Lazac 1:1
10 14.10.2018 15:00 Jedinstvo (G) - Mlada krila 3:2
11 21.10.2018 15:00 Mlada krila - Borac (A) 2:3
12 28.10.2018 14:00 Jedinstvo (D) - Mlada krila 2:3
13 04.11.2018 14:00 Mlada krila - Partizan 5:1
14 11.11.2018 13:30 Mlada krila - Bogutovačka Banja 4:1
15 18.11.2018 13:30 Jovo Kursula - Mlada krila 0:0
16 17.03.2019 15:00 Zvezda - Mlada krila
17 23.03.2019 15:30 Mlada krila - Borac (V)
18 31.03.2019 15:30 Progorelica - Mlada krila
19 03.04.2019 16:00 Mlada krila - Mladost
20 07.04.2019 Mineral 2015 - Mlada krila
21 13.04.2019 Mlada krila - Metalac
22 21.04.2019 Tavnik - Mlada krila
23 27.04.2019 Mlada krila - Mladi Radnik 1925
24 05.05.2019 Lazac - Mlada krila
25 11.05.2019 Mlada krila - Jedinstvo (G)
26 19.05.2019 Borac (A) - Mlada krila
27 22.05.2019 17:30 Mlada krila - Jedinstvo (D)
28 26.05.2019 Partizan - Mlada krila
29 01.06.2019 Bogutovačka Banja - Mlada krila
30 08.06.2019 Mlada krila - Jovo Kursula
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mladost 15 13 1 1 40
2 Mladi Radnik 1925 15 11 1 3 34
3 Borac (V) 15 9 2 4 29
4 Mineral 2015 15 9 2 4 29
5 Jedinstvo (G) 15 7 5 3 26
6 Tavnik 15 7 4 4 25
7 Jovo Kursula 15 6 3 6 21
8 Mlada krila 15 6 3 6 21
9 Bogutovačka Banja 15 6 2 7 20
10 Lazac 15 4 6 5 18
11 Borac (A) 15 5 3 7 18
12 Jedinstvo (D) 15 4 4 7 16
13 Zvezda 15 4 4 7 16
14 Progorelica 15 2 7 6 13
15 Metalac (-1) 15 1 4 10 6
16 Partizan 15 0 1 14 1
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu