XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Jedinstvo (G) - Mladost 5:2
2 26.08.2018 17:00 Mladost - Borac (A) 3:0
3 02.09.2018 16:30 Jedinstvo (D) - Mladost 0:0
4 05.09.2018 16:30 Mladost - Mlada krila 3:0
5 08.09.2018 16:30 Bogutovačka Banja - Mladost 0:1
6 19.09.2018 16:00 Mladost - Jovo Kursula 2:0
7 23.09.2018 16:00 Zvezda - Mladost 0:1
8 29.09.2018 15:30 Mladost - Borac (V) 1:0
9 07.10.2018 15:30 Progorelica - Mladost 0:2
10 14.10.2018 15:00 Partizan - Mladost 1:10
11 20.10.2018 15:00 Mladost - Mineral 2015 2:1
12 27.10.2018 14:00 Metalac - Mladost 0:3
13 03.11.2018 14:00 Mladost - Tavnik 2:0
14 10.11.2018 13:30 Mladi Radnik 1925 - Mladost 0:1
15 17.11.2018 13:30 Mladost - Lazac 3:0
16 Mladost - Jedinstvo (G)
17 Borac (A) - Mladost
18 Mladost - Jedinstvo (D)
19 Mlada krila - Mladost
20 Mladost - Bogutovačka Banja
21 Jovo Kursula - Mladost
22 Mladost - Zvezda
23 Borac (V) - Mladost
24 Mladost - Progorelica
25 Mladost - Partizan
26 Mineral 2015 - Mladost
27 Mladost - Metalac
28 Tavnik - Mladost
29 Mladost - Mladi Radnik 1925
30 Lazac - Mladost
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mladost 15 13 1 1 40
2 Mladi Radnik 1925 15 11 1 3 34
3 Borac (V) 15 9 2 4 29
4 Mineral 2015 15 9 2 4 29
5 Jedinstvo (G) 15 7 5 3 26
6 Tavnik 15 7 4 4 25
7 Jovo Kursula 15 6 3 6 21
8 Mlada krila 15 6 3 6 21
9 Bogutovačka Banja 15 6 2 7 20
10 Lazac 15 4 6 5 18
11 Borac (A) 15 5 3 7 18
12 Jedinstvo (D) 15 4 4 7 16
13 Zvezda 15 4 4 7 16
14 Progorelica 15 2 7 6 13
15 Metalac (-1) 15 1 4 10 6
16 Partizan 15 0 1 14 1
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu