24.03
15:00
Borac
Radnički (ZR)
4
1
|
24.03.2019 15:00 | Borac | 4 : 1 | Radnički (ZR) | |||||
24.03
15:00
Dunav
OFK Vršac
0
1
|
24.03.2019 15:00 | Dunav | 0 : 1 | OFK Vršac |
24.03
14:30
Provo
Šumadija (A)
0
0
|
24.03.2019 14:30 | Provo | 0 : 0 | Šumadija (A) | |||||
24.03
14:30
Drina
Mokra Gora
2
0
|
24.03.2019 14:30 | Drina | 2 : 0 | Mokra Gora | |||||
24.03
11:00
Polet (LJ)
FAP
2
1
|
24.03.2019 11:00 | Polet (LJ) | 2 : 1 | FAP | |||||
24.03
14:30
Proleter Mihajlovac
Jošanica
1
3
|
24.03.2019 14:30 | Proleter Mihajlovac | 1 : 3 | Jošanica |
24.03
11:00
SFS Borac
Dunav
3
2
|
24.03.2019 11:00 | SFS Borac | 3 : 2 | Dunav | |||||
24.03
16:00
Temnić 1924
Moravac Orion
1
0
|
24.03.2019 16:00 | Temnić 1924 | 1 : 0 | Moravac Orion | |||||
24.03
16:00
Radan
GFK Dubočica
1
0
|
24.03.2019 16:00 | Radan | 1 : 0 | GFK Dubočica |
24.03
15:00
Stepojevac Vaga
Radnički (O)
3
1
|
24.03.2019 15:00 | Stepojevac Vaga | 3 : 1 | Radnički (O) | |||||
24.03
11:00
Prva Iskra
BSK Borča
1
0
|
24.03.2019 11:00 | Prva Iskra | 1 : 0 | BSK Borča | |||||
24.03
15:00
Zvezdara
Crvena Zvezda
1
1
|
24.03.2019 15:00 | Zvezdara | 1 : 1 | Crvena Zvezda |
24.03
15:00
Borac (Š)
Podunavac
2
0
|
24.03.2019 15:00 | Borac (Š) | 2 : 0 | Podunavac | |||||
24.03
15:00
Jugović
LSK Laćarak
1
0
|
24.03.2019 15:00 | Jugović | 1 : 0 | LSK Laćarak | |||||
24.03
15:00
Hajduk (Č)
Hajduk (D)
0
6
|
24.03.2019 15:00 | Hajduk (Č) | 0 : 6 | Hajduk (D) | |||||
24.03
15:00
Tatra
Sloga (T)
0
3
|
24.03.2019 15:00 | Tatra | 0 : 3 | Sloga (T) | |||||
24.03
15:00
Jedinstvo (SP)
Radnički (Š)
0
2
|
24.03.2019 15:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 2 | Radnički (Š) |
24.03
15:00
Mladost (T)
Bačka
1
1
|
24.03.2019 15:00 | Mladost (T) | 1 : 1 | Bačka | |||||
24.03
15:00
Tavankut
Bajša
4
2
|
24.03.2019 15:00 | Tavankut | 4 : 2 | Bajša | |||||
24.03
15:00
Tekstilac
Mladost (BP)
2
1
|
24.03.2019 15:00 | Tekstilac | 2 : 1 | Mladost (BP) |
24.03
14:30
Vodojaža
Novi Pazar 1928
0
0
|
24.03.2019 14:30 | Vodojaža | 0 : 0 | Novi Pazar 1928 | |||||
24.03
14:30
Polet
Goč
3
0
|
24.03.2019 14:30 | Polet | 3 : 0 | Goč | |||||
24.03
14:30
Real
Trepča
2
0
|
24.03.2019 14:30 | Real | 2 : 0 | Trepča |
24.03
14:30
Morava
OFK Napredak
3
1
|
24.03.2019 14:30 | Morava | 3 : 1 | OFK Napredak | |||||
24.03
14:30
Rudar
VGSK
1
0
|
24.03.2019 14:30 | Rudar | 1 : 0 | VGSK | |||||
24.03
14:30
RSK
Mladi borac
2
0
|
24.03.2019 14:30 | RSK | 2 : 0 | Mladi borac | |||||
24.03
14:30
Borac 1932
Petar Dobrnjac
3
0
|
24.03.2019 14:30 | Borac 1932 | 3 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
24.03
14:30
Partizan 1945
Homoljac
3
0
|
24.03.2019 14:30 | Partizan 1945 | 3 : 0 | Homoljac | |||||
24.03
14:30
Udarnik
Zvižd
0
0
|
24.03.2019 14:30 | Udarnik | 0 : 0 | Zvižd |
24.03
14:30
Brezovica
OFK Osečina
2
0
|
24.03.2019 14:30 | Brezovica | 2 : 0 | OFK Osečina |
24.03
14:30
Polet (T)
Prijevor
1
0
|
24.03.2019 14:30 | Polet (T) | 1 : 0 | Prijevor | |||||
24.03
14:30
Orlovac
Sloga (BB)
0
1
|
24.03.2019 14:30 | Orlovac | 0 : 1 | Sloga (BB) | |||||
24.03
14:30
Sloga (S)
Zlatar
0
3
|
24.03.2019 14:30 | Sloga (S) | 0 : 3 | Zlatar |
24.03
16:00
Jedinstvo (GS)
Vlasina
2
3
|
24.03.2019 16:00 | Jedinstvo (GS) | 2 : 3 | Vlasina | |||||
24.03
11:00
Jedinstvo (P)
Pusta Reka
3
1
|
24.03.2019 11:00 | Jedinstvo (P) | 3 : 1 | Pusta Reka | |||||
24.03
16:00
Mladost (M)
OFK Brzi Brod
4
0
|
24.03.2019 16:00 | Mladost (M) | 4 : 0 | OFK Brzi Brod | |||||
24.03
16:00
Vranjska Banja
Jablanica
1
1
|
24.03.2019 16:00 | Vranjska Banja | 1 : 1 | Jablanica | |||||
24.03
16:00
OFK Niš
Mladost (B)
2
2
|
24.03.2019 16:00 | OFK Niš | 2 : 2 | Mladost (B) |
24.03
16:00
OFK Lugomir
Župa
0
0
|
24.03.2019 16:00 | OFK Lugomir | 0 : 0 | Župa | |||||
24.03
16:00
Levač
OFK Kosanica
0
0
|
24.03.2019 16:00 | Levač | 0 : 0 | OFK Kosanica | |||||
24.03
16:00
Jedinstvo (M)
Dragocvet
0
1
|
24.03.2019 16:00 | Jedinstvo (M) | 0 : 1 | Dragocvet | |||||
24.03
16:00
Napredak (D)
Morava 1918
5
4
|
24.03.2019 16:00 | Napredak (D) | 5 : 4 | Morava 1918 | |||||
24.03
16:00
Žitorađa
Jastrebac (VŠ)
5
2
|
24.03.2019 16:00 | Žitorađa | 5 : 2 | Jastrebac (VŠ) | |||||
24.03
16:00
Juhor
Bošnjane
1
1
|
24.03.2019 16:00 | Juhor | 1 : 1 | Bošnjane |
24.03
16:00
Majdanpek
Đerdap
2
0
|
24.03.2019 16:00 | Majdanpek | 2 : 0 | Đerdap | |||||
24.03
16:00
Moravica
Timok 1919
3
4
|
24.03.2019 16:00 | Moravica | 3 : 4 | Timok 1919 | |||||
24.03
16:00
Malošište
Bukovik
4
0
|
24.03.2019 16:00 | Malošište | 4 : 0 | Bukovik | |||||
24.03
16:00
Naša krila 1936
OFK Slatina
2
0
|
24.03.2019 16:00 | Naša krila 1936 | 2 : 0 | OFK Slatina | |||||
24.03
16:00
Timočanin
Orljane
4
1
|
24.03.2019 16:00 | Timočanin | 4 : 1 | Orljane | |||||
24.03
16:00
Rudar Alpos
BSK
0
1
|
24.03.2019 16:00 | Rudar Alpos | 0 : 1 | BSK |
24.03
10:00
Torlak
TEK Sloga
0
2
|
24.03.2019 10:00 | Torlak | 0 : 2 | TEK Sloga | |||||
24.03
15:00
BSK Batajnica
Leštane
2
1
|
24.03.2019 15:00 | BSK Batajnica | 2 : 1 | Leštane | |||||
24.03
10:00
Borac
Sopot
3
1
|
24.03.2019 10:00 | Borac | 3 : 1 | Sopot | |||||
24.03
15:00
Napredak
Studenski Grad
3
1
|
24.03.2019 15:00 | Napredak | 3 : 1 | Studenski Grad | |||||
24.03
15:00
Budućnost
BSK Baćevac
3
0
|
24.03.2019 15:00 | Budućnost | 3 : 0 | BSK Baćevac | |||||
24.03
15:00
Sremčica
Milutinac
2
0
|
24.03.2019 15:00 | Sremčica | 2 : 0 | Milutinac |
24.03
15:30
Vojvodina
Delija
0
2
|
24.03.2019 15:30 | Vojvodina | 0 : 2 | Delija | |||||
24.03
15:30
Rusanda
Banat
1
1
|
24.03.2019 15:30 | Rusanda | 1 : 1 | Banat | |||||
24.03
15:30
Lehel
Proleter 2006
0
0
|
24.03.2019 15:30 | Lehel | 0 : 0 | Proleter 2006 | |||||
24.03
15:30
Omladinac FAM
2. Oktobar
5
3
|
24.03.2019 15:30 | Omladinac FAM | 5 : 3 | 2. Oktobar | |||||
24.03
15:30
Naftagas
Mladost (BD)
2
0
|
24.03.2019 15:30 | Naftagas | 2 : 0 | Mladost (BD) | |||||
24.03
15:30
Radnički 1911
Crvena Zvezda (RS)
1
0
|
24.03.2019 15:30 | Radnički 1911 | 1 : 0 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
24.03
15:30
Borac
Mladost (L)
2
1
|
24.03.2019 15:30 | Borac | 2 : 1 | Mladost (L) |
24.03
15:30
Hercegovac
OFK Odžaci
2
1
|
24.03.2019 15:30 | Hercegovac | 2 : 1 | OFK Odžaci | |||||
24.03
15:30
Stari Grad
ŽAK
6
0
|
24.03.2019 15:30 | Stari Grad | 6 : 0 | ŽAK | |||||
24.03
15:30
Borac 46
Kula
2
2
|
24.03.2019 15:30 | Borac 46 | 2 : 2 | Kula | |||||
24.03
15:30
Slavija
Polet (S)
2
1
|
24.03.2019 15:30 | Slavija | 2 : 1 | Polet (S) | |||||
24.03
15:30
Budućnost (P)
Vojvodina (T)
1
0
|
24.03.2019 15:30 | Budućnost (P) | 1 : 0 | Vojvodina (T) | |||||
24.03
15:30
Lipar
Rusin
4
0
|
24.03.2019 15:30 | Lipar | 4 : 0 | Rusin | |||||
24.03
15:30
Radnički 1918
Krila Krajine
3
3
|
24.03.2019 15:30 | Radnički 1918 | 3 : 3 | Krila Krajine |
24.03
15:00
Borac (M)
Sloven
2
1
|
24.03.2019 15:00 | Borac (M) | 2 : 1 | Sloven | |||||
24.03
15:00
Ljukovo
Sloboda (DT)
2
1
|
24.03.2019 15:00 | Ljukovo | 2 : 1 | Sloboda (DT) | |||||
24.03
15:00
Napredak
PSK Putinci
2
0
|
24.03.2019 15:00 | Napredak | 2 : 0 | PSK Putinci | |||||
24.03
15:00
Borac (K)
Graničar 1924
2
0
|
24.03.2019 15:00 | Borac (K) | 2 : 0 | Graničar 1924 | |||||
24.03
15:00
Budućnost
Donji Petrovci
1
1
|
24.03.2019 15:00 | Budućnost | 1 : 1 | Donji Petrovci | |||||
24.03
15:00
Jadran
Partizan
2
2
|
24.03.2019 15:00 | Jadran | 2 : 2 | Partizan | |||||
24.03
15:00
Polet (NK)
Železničar
0
0
|
24.03.2019 15:00 | Polet (NK) | 0 : 0 | Železničar | |||||
24.03
15:00
Kupinovo
Rudar
0
1
|
24.03.2019 15:00 | Kupinovo | 0 : 1 | Rudar |
24.03
14:30
Prvi srpski ustanak
Plaskovac
1
1
|
24.03.2019 14:30 | Prvi srpski ustanak | 1 : 1 | Plaskovac | |||||
24.03
14:30
Mladi rudar 1954
Vinča
3
1
|
24.03.2019 14:30 | Mladi rudar 1954 | 3 : 1 | Vinča | |||||
24.03
14:30
Mladost MG
Trnava
0
1
|
24.03.2019 14:30 | Mladost MG | 0 : 1 | Trnava | |||||
24.03
14:30
Šumadinac (N)
Borac
4
3
|
24.03.2019 14:30 | Šumadinac (N) | 4 : 3 | Borac | |||||
24.03
14:30
Junkovac
Banja
1
1
|
24.03.2019 14:30 | Junkovac | 1 : 1 | Banja | |||||
24.03
14:30
BSK
Omladinac
2
1
|
24.03.2019 14:30 | BSK | 2 : 1 | Omladinac |
24.03
10:00
Index
Mladost
0
0
|
24.03.2019 10:00 | Index | 0 : 0 | Mladost | |||||
24.03
15:30
TSK
Fruškogorac
3
0
|
24.03.2019 15:30 | TSK | 3 : 0 | Fruškogorac | |||||
24.03
15:30
OFK Sirig
Šajkaš 1908
2
0
|
24.03.2019 15:30 | OFK Sirig | 2 : 0 | Šajkaš 1908 | |||||
24.03
15:30
Jedinstvo
Miletić
4
0
|
24.03.2019 15:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | Miletić | |||||
24.03
15:30
Bačka
Fruškogorski partizan
0
1
|
24.03.2019 15:30 | Bačka | 0 : 1 | Fruškogorski partizan |
24.03
15:30
Sutjeska
Jadran
2
3
|
24.03.2019 15:30 | Sutjeska | 2 : 3 | Jadran | |||||
24.03
15:30
Senta
Napredak
1
1
|
24.03.2019 15:30 | Senta | 1 : 1 | Napredak | |||||
24.03
15:30
Proleter (Nj)
Iskra
1
0
|
24.03.2019 15:30 | Proleter (Nj) | 1 : 0 | Iskra | |||||
24.03
15:30
Vojvodina
Proleter (RS)
3
2
|
24.03.2019 15:30 | Vojvodina | 3 : 2 | Proleter (RS) | |||||
24.03
15:30
Đurđin
Vinogradar
1
0
|
24.03.2019 15:30 | Đurđin | 1 : 0 | Vinogradar |
24.03
16:00
Javor
OFK Batinac
1
0
|
24.03.2019 16:00 | Javor | 1 : 0 | OFK Batinac | |||||
24.03
16:00
Resavac
Omladinac
1
1
|
24.03.2019 16:00 | Resavac | 1 : 1 | Omladinac | |||||
24.03
16:00
Mladost (S)
Napredak
3
0
|
24.03.2019 16:00 | Mladost (S) | 3 : 0 | Napredak | |||||
24.03
16:00
Bratstvo
Kušiljevo
1
3
|
24.03.2019 16:00 | Bratstvo | 1 : 3 | Kušiljevo | |||||
24.03
16:00
OFK Bratstvo
Hajduk
2
1
|
24.03.2019 16:00 | OFK Bratstvo | 2 : 1 | Hajduk | |||||
24.03
16:00
Juhor
Kolare
4
0
|
24.03.2019 16:00 | Juhor | 4 : 0 | Kolare | |||||
24.03
16:00
Mladost (D)
Mladost (K)
0
2
|
24.03.2019 16:00 | Mladost (D) | 0 : 2 | Mladost (K) |
24.03
15:00
Zmaj
Srem
0
2
|
24.03.2019 15:00 | Zmaj | 0 : 2 | Srem | |||||
24.03
15:00
Balkan Mirijevo
Borac (O)
0
1
|
24.03.2019 15:00 | Balkan Mirijevo | 0 : 1 | Borac (O) | |||||
24.03
15:00
Borac (P)
Institut
1
0
|
24.03.2019 15:00 | Borac (P) | 1 : 0 | Institut | |||||
24.03
15:00
Poštar Zvezdara
Crvenka
4
1
|
24.03.2019 15:00 | Poštar Zvezdara | 4 : 1 | Crvenka | |||||
24.03
15:00
PKB Kovilovo
Šumadinac
3
0
|
24.03.2019 15:00 | PKB Kovilovo | 3 : 0 | Šumadinac | |||||
24.03
15:00
Atakante
Sinđelić
4
0
|
24.03.2019 15:00 | Atakante | 4 : 0 | Sinđelić |
24.03
15:00
Duboko
Strelac
0
2
|
24.03.2019 15:00 | Duboko | 0 : 2 | Strelac | |||||
24.03
15:00
Rušanj
Borac
3
3
|
24.03.2019 15:00 | Rušanj | 3 : 3 | Borac | |||||
24.03
15:00
Šumadija
Budućnost
3
0
|
24.03.2019 15:00 | Šumadija | 3 : 0 | Budućnost | |||||
24.03
15:00
Omladinac
Zvezda
0
0
|
24.03.2019 15:00 | Omladinac | 0 : 0 | Zvezda | |||||
24.03
15:00
Lisović
Mladost (C)
2
3
|
24.03.2019 15:00 | Lisović | 2 : 3 | Mladost (C) | |||||
24.03
15:00
Mladost (B)
Radnički
0
3
|
24.03.2019 15:00 | Mladost (B) | 0 : 3 | Radnički |
24.03
15:00
Boleč
Kosmaj
2
2
|
24.03.2019 15:00 | Boleč | 2 : 2 | Kosmaj | |||||
24.03
10:00
Selo Mladenovac
Kosmajac
0
3
|
24.03.2019 10:00 | Selo Mladenovac | 0 : 3 | Kosmajac | |||||
24.03
15:00
Pudarci
Kovačevac
2
1
|
24.03.2019 15:00 | Pudarci | 2 : 1 | Kovačevac | |||||
24.03
15:00
Dunavac
Velika Krsna
2
0
|
24.03.2019 15:00 | Dunavac | 2 : 0 | Velika Krsna | |||||
24.03
15:00
Šumadija
Rabrovac
3
0
|
24.03.2019 15:00 | Šumadija | 3 : 0 | Rabrovac | |||||
24.03
11:00
Ropočevo
Vinča
0
2
|
24.03.2019 11:00 | Ropočevo | 0 : 2 | Vinča |
24.03
14:30
Jedinstvo (P)
Backovac Junajted
1
0
|
24.03.2019 14:30 | Jedinstvo (P) | 1 : 0 | Backovac Junajted | |||||
24.03
14:30
Ozrem
Zadrugar
2
1
|
24.03.2019 14:30 | Ozrem | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
24.03
14:30
Napredak
Rakova
1
0
|
24.03.2019 14:30 | Napredak | 1 : 0 | Rakova | |||||
24.03
14:30
Omladinac
Mladost
3
1
|
24.03.2019 14:30 | Omladinac | 3 : 1 | Mladost | |||||
24.03
14:30
Jedinstvo (GG)
Rudar
2
2
|
24.03.2019 14:30 | Jedinstvo (GG) | 2 : 2 | Rudar | |||||
24.03
14:30
Jedinstvo (K)
Lunjevica
0
2
|
24.03.2019 14:30 | Jedinstvo (K) | 0 : 2 | Lunjevica | |||||
24.03
14:30
Slatina
Ovčar
0
1
|
24.03.2019 14:30 | Slatina | 0 : 1 | Ovčar |
24.03
15:00
Gruža
Radnik
2
0
|
24.03.2019 15:00 | Gruža | 2 : 0 | Radnik | |||||
24.03
15:00
Lasta
Kraljevo Hajduk
0
0
|
24.03.2019 15:00 | Lasta | 0 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
24.03
15:00
Napredak
Rudar
1
3
|
24.03.2019 15:00 | Napredak | 1 : 3 | Rudar | |||||
24.03
15:00
Popovići Vrnjci
Budućnost
1
3
|
24.03.2019 15:00 | Popovići Vrnjci | 1 : 3 | Budućnost | |||||
24.03
15:00
Granit
OFK Ras
1
4
|
24.03.2019 15:00 | Granit | 1 : 4 | OFK Ras | |||||
24.03
15:00
Ribnica
Ibar
2
0
|
24.03.2019 15:00 | Ribnica | 2 : 0 | Ibar | |||||
24.03
15:00
Stubal
Proleter
0
1
|
24.03.2019 15:00 | Stubal | 0 : 1 | Proleter |
24.03
15:30
Sloga (Ć)
Mačkovac
1
1
|
24.03.2019 15:30 | Sloga (Ć) | 1 : 1 | Mačkovac | |||||
24.03
15:30
Meševo
Jedinstvo 1936
1
2
|
24.03.2019 15:30 | Meševo | 1 : 2 | Jedinstvo 1936 | |||||
24.03
15:30
FUD
Kupci
1
0
|
24.03.2019 15:30 | FUD | 1 : 0 | Kupci | |||||
24.03
15:30
Vinogradar
Blagotin
5
2
|
24.03.2019 15:30 | Vinogradar | 5 : 2 | Blagotin | |||||
24.03
15:30
Donji Kopaonik
Mladost (DK)
3
0
|
24.03.2019 15:30 | Donji Kopaonik | 3 : 0 | Mladost (DK) | |||||
24.03
15:30
Sloga (M)
Šanac
1
0
|
24.03.2019 15:30 | Sloga (M) | 1 : 0 | Šanac |
24.03
15:00
Mladi Borac
Jedinstvo 1945 (VL)
3
0
|
24.03.2019 15:00 | Mladi Borac | 3 : 0 | Jedinstvo 1945 (VL) | |||||
24.03
15:00
Mladost (DD)
Duško
2
0
|
24.03.2019 15:00 | Mladost (DD) | 2 : 0 | Duško | |||||
24.03
15:00
Jedinstvo (MZ)
Mladost (PR)
0
1
|
24.03.2019 15:00 | Jedinstvo (MZ) | 0 : 1 | Mladost (PR) | |||||
24.03
15:00
Jedinstvo (ŠT)
Podrinje
2
5
|
24.03.2019 15:00 | Jedinstvo (ŠT) | 2 : 5 | Podrinje | |||||
24.03
15:00
Karađorđe
Sloga (BO)
2
2
|
24.03.2019 15:00 | Karađorđe | 2 : 2 | Sloga (BO) | |||||
24.03
15:00
Hajduk Stanko
Cer
2
2
|
24.03.2019 15:00 | Hajduk Stanko | 2 : 2 | Cer |
24.03
15:00
Jedinstvo (V)
Spartak 1911
0
0
|
24.03.2019 15:00 | Jedinstvo (V) | 0 : 0 | Spartak 1911 | |||||
24.03
15:00
Sloga (BNS)
Potporanj
2
0
|
24.03.2019 15:00 | Sloga (BNS) | 2 : 0 | Potporanj | |||||
24.03
15:00
Polet
Partizan (G)
1
3
|
24.03.2019 15:00 | Polet | 1 : 3 | Partizan (G) | |||||
24.03
15:00
Crvena zvezda
Borac (St)
0
4
|
24.03.2019 15:00 | Crvena zvezda | 0 : 4 | Borac (St) | |||||
24.03
15:00
Vojvodina (S)
Jedinstvo Stević
1
4
|
24.03.2019 15:00 | Vojvodina (S) | 1 : 4 | Jedinstvo Stević | |||||
24.03
15:00
Dolina
Jugoslavija
2
0
|
24.03.2019 15:00 | Dolina | 2 : 0 | Jugoslavija | |||||
24.03
15:00
Vulturul
Partizan (U)
1
1
|
24.03.2019 15:00 | Vulturul | 1 : 1 | Partizan (U) | |||||
24.03
15:00
Strela
Radnički (B)
0
0
|
24.03.2019 15:00 | Strela | 0 : 0 | Radnički (B) |
24.03
14:30
Sloga (B)
Rudar 2001
3
1
|
24.03.2019 14:30 | Sloga (B) | 3 : 1 | Rudar 2001 | |||||
24.03
14:30
Obilić
Železničar
2
0
|
24.03.2019 14:30 | Obilić | 2 : 0 | Železničar | |||||
24.03
14:30
Mlava (ML)
Makce
11
0
|
24.03.2019 14:30 | Mlava (ML) | 11 : 0 | Makce | |||||
24.03
14:30
Borac (K)
Budućnost
2
1
|
24.03.2019 14:30 | Borac (K) | 2 : 1 | Budućnost | |||||
24.03
14:30
Borac (Ž)
Polet (SD)
5
0
|
24.03.2019 14:30 | Borac (Ž) | 5 : 0 | Polet (SD) | |||||
24.03
14:30
Omladinac (Š)
Pomoravlje
0
1
|
24.03.2019 14:30 | Omladinac (Š) | 0 : 1 | Pomoravlje |
24.03
15:30
Radnički 1947
Radnički 1924
2
1
|
24.03.2019 15:30 | Radnički 1947 | 2 : 1 | Radnički 1924 | |||||
24.03
15:30
Padina
Rasovača
0
4
|
24.03.2019 15:30 | Padina | 0 : 4 | Rasovača | |||||
24.03
15:30
Moravac
Moravac
4
1
|
24.03.2019 15:30 | Moravac | 4 : 1 | Moravac | |||||
24.03
15:30
Elid
Naisus 1977
0
2
|
24.03.2019 15:30 | Elid | 0 : 2 | Naisus 1977 | |||||
24.03
15:30
Zemljoradnik
Palilula
2
1
|
24.03.2019 15:30 | Zemljoradnik | 2 : 1 | Palilula | |||||
24.03
15:30
Mladost (B)
Napredak 2012
3
0
|
24.03.2019 15:30 | Mladost (B) | 3 : 0 | Napredak 2012 |
24.03
Sloga (L)
Osipaonica
0
0
|
24.03.2019 | Sloga (L) | 0 : 0 | Osipaonica | |||||
24.03
Železničar Kusadak
Proleter 1947
6
0
|
24.03.2019 | Železničar Kusadak | 6 : 0 | Proleter 1947 | |||||
24.03
Pobeda
Plana
3
1
|
24.03.2019 | Pobeda | 3 : 1 | Plana | |||||
24.03
SASK
Podunavac
1
2
|
24.03.2019 | SASK | 1 : 2 | Podunavac | |||||
24.03
Cerovac
Mladi radnik
1
0
|
24.03.2019 | Cerovac | 1 : 0 | Mladi radnik | |||||
24.03
Sloboda
Polet
0
0
|
24.03.2019 | Sloboda | 0 : 0 | Polet | |||||
24.03
Crvena zvezda
Bresje Superior
2
2
|
24.03.2019 | Crvena zvezda | 2 : 2 | Bresje Superior |
24.03
11:00
Sloga
Zlot
5
1
|
24.03.2019 11:00 | Sloga | 5 : 1 | Zlot | |||||
24.03
16:00
Branik
Polom
2
0
|
24.03.2019 16:00 | Branik | 2 : 0 | Polom | |||||
24.03
16:00
Radnički (K)
Nemetali
2
0
|
24.03.2019 16:00 | Radnički (K) | 2 : 0 | Nemetali | |||||
24.03
16:00
Ključ
Krivelj
2
1
|
24.03.2019 16:00 | Ključ | 2 : 1 | Krivelj |
24.03
Jastreb
Partizanski put
2
1
|
24.03.2019 | Jastreb | 2 : 1 | Partizanski put | |||||
24.03
Svetlost Badnjevac
NS Tatko
3
0
|
24.03.2019 | Svetlost Badnjevac | 3 : 0 | NS Tatko | |||||
24.03
Real
Pobeda
6
0
|
24.03.2019 | Real | 6 : 0 | Pobeda | |||||
24.03
Kosovac
Spartak
4
1
|
24.03.2019 | Kosovac | 4 : 1 | Spartak | |||||
24.03
Mladost 1982
Jug Bogdan
0
3
|
24.03.2019 | Mladost 1982 | 0 : 3 | Jug Bogdan | |||||
24.03
Akademija 10
Borac
3
0
|
24.03.2019 | Akademija 10 | 3 : 0 | Borac | |||||
24.03
Dundjerski
Omladinac
1
3
|
24.03.2019 | Dundjerski | 1 : 3 | Omladinac | |||||
24.03
Polet
Kaćuša
0
0
|
24.03.2019 | Polet | 0 : 0 | Kaćuša | |||||
24.03
Dobrič
Trbunje
3
0
|
24.03.2019 | Dobrič | 3 : 0 | Trbunje | |||||
24.03
16:00
Dobrič
Jastreb
6
0
|
24.03.2019 16:00 | Dobrič | 6 : 0 | Jastreb |
24.03
14:00
Tešnjar
ZSK
2
2
|
24.03.2019 14:00 | Tešnjar | 2 : 2 | ZSK | |||||
24.03
14:00
Kolubara 2
Tulari
5
0
|
24.03.2019 14:00 | Kolubara 2 | 5 : 0 | Tulari | |||||
24.03
14:00
Ribnikar
Pepeljevac
0
3
|
24.03.2019 14:00 | Ribnikar | 0 : 3 | Pepeljevac | |||||
24.03
14:00
Mladost
Sovljak
0
3
|
24.03.2019 14:00 | Mladost | 0 : 3 | Sovljak |
24.03
15:00
Jadran
Sloboda
1
2
|
24.03.2019 15:00 | Jadran | 1 : 2 | Sloboda | |||||
24.03
15:00
Korićani
Slavija
4
2
|
24.03.2019 15:00 | Korićani | 4 : 2 | Slavija | |||||
24.03
15:00
Pobeda 1926
Budućnost
3
3
|
24.03.2019 15:00 | Pobeda 1926 | 3 : 3 | Budućnost | |||||
24.03
15:00
Šumadinac (KG)
Srbija
1
2
|
24.03.2019 15:00 | Šumadinac (KG) | 1 : 2 | Srbija | |||||
24.03
15:00
Jedinstvo
Mladost (P)
0
0
|
24.03.2019 15:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Mladost (P) | |||||
24.03
15:00
Kutlovo
OFK Bagremar
2
0
|
24.03.2019 15:00 | Kutlovo | 2 : 0 | OFK Bagremar | |||||
24.03
15:00
21. oktobar
Šumadija 1934
0
2
|
24.03.2019 15:00 | 21. oktobar | 0 : 2 | Šumadija 1934 |
24.03
14:30
Lauš
Sečica
1
2
|
24.03.2019 14:30 | Lauš | 1 : 2 | Sečica | |||||
24.03
14:30
Savinac
Crnokosa
1
4
|
24.03.2019 14:30 | Savinac | 1 : 4 | Crnokosa | |||||
24.03
14:30
Lazarica
Jedinstvo
4
4
|
24.03.2019 14:30 | Lazarica | 4 : 4 | Jedinstvo | |||||
24.03
11:00
Ariljska rampa
Perućac
2
0
|
24.03.2019 11:00 | Ariljska rampa | 2 : 0 | Perućac | |||||
24.03
14:30
Omladinac
Višesava
0
0
|
24.03.2019 14:30 | Omladinac | 0 : 0 | Višesava | |||||
24.03
14:30
Polet
Jasen
1
1
|
24.03.2019 14:30 | Polet | 1 : 1 | Jasen |
24.03
15:30
Jedinstvo (G)
Vučje
0
0
|
24.03.2019 15:30 | Jedinstvo (G) | 0 : 0 | Vučje | |||||
24.03
15:30
Šumadija
Polet
0
0
|
24.03.2019 15:30 | Šumadija | 0 : 0 | Polet | |||||
24.03
15:30
Železničar
OFK Morava
1
3
|
24.03.2019 15:30 | Železničar | 1 : 3 | OFK Morava | |||||
24.03
15:30
Sloga
Kumarevo 65
2
2
|
24.03.2019 15:30 | Sloga | 2 : 2 | Kumarevo 65 | |||||
24.03
15:30
Mladi borac
Umac
0
2
|
24.03.2019 15:30 | Mladi borac | 0 : 2 | Umac | |||||
24.03
15:30
Zloćudovo
Bobište
0
2
|
24.03.2019 15:30 | Zloćudovo | 0 : 2 | Bobište | |||||
24.03
15:30
Mladost 1959
Čekmin
2
1
|
24.03.2019 15:30 | Mladost 1959 | 2 : 1 | Čekmin | |||||
24.03
15:30
OFK Brza
Progres
2
2
|
24.03.2019 15:30 | OFK Brza | 2 : 2 | Progres |
24.03
16:00
Graničar
OFK Rtanj
3
1
|
24.03.2019 16:00 | Graničar | 3 : 1 | OFK Rtanj | |||||
24.03
16:00
Osnić
OFK 019
2
6
|
24.03.2019 16:00 | Osnić | 2 : 6 | OFK 019 | |||||
24.03
16:00
Kosovo
Ozren
4
0
|
24.03.2019 16:00 | Kosovo | 4 : 0 | Ozren | |||||
24.03
16:00
Radnički 1946
Malinik
0
0
|
24.03.2019 16:00 | Radnički 1946 | 0 : 0 | Malinik | |||||
24.03
16:00
Bučje Podvis
Omladinac
1
2
|
24.03.2019 16:00 | Bučje Podvis | 1 : 2 | Omladinac |
24.03
16:00
Jedinstvo (GM)
Omladinac (GK)
1
0
|
24.03.2019 16:00 | Jedinstvo (GM) | 1 : 0 | Omladinac (GK) | |||||
24.03
16:00
Stevan Nešticki
Mladost (DK)
2
1
|
24.03.2019 16:00 | Stevan Nešticki | 2 : 1 | Mladost (DK) | |||||
24.03
16:00
Vulkan 1963
Crvena zastava
1
3
|
24.03.2019 16:00 | Vulkan 1963 | 1 : 3 | Crvena zastava | |||||
24.03
16:00
Proleter
Palilulac
1
2
|
24.03.2019 16:00 | Proleter | 1 : 2 | Palilulac | |||||
24.03
16:00
Budućnost
Mladost (L)
5
0
|
24.03.2019 16:00 | Budućnost | 5 : 0 | Mladost (L) | |||||
24.03
11:00
Rudar
Vrtište
1
1
|
24.03.2019 11:00 | Rudar | 1 : 1 | Vrtište | |||||
24.03
16:00
Morava
Čegar 2013
3
2
|
24.03.2019 16:00 | Morava | 3 : 2 | Čegar 2013 |
24.03
15:00
Ternoci
Vihor
2
0
|
24.03.2019 15:00 | Ternoci | 2 : 0 | Vihor | |||||
24.03
15:00
OFK Alakince
Čelik
0
2
|
24.03.2019 15:00 | OFK Alakince | 0 : 2 | Čelik | |||||
24.03
15:00
Trešnjevka
Mladost
0
3
|
24.03.2019 15:00 | Trešnjevka | 0 : 3 | Mladost | |||||
24.03
15:00
Lugina
Pavlovac
0
0
|
24.03.2019 15:00 | Lugina | 0 : 0 | Pavlovac |
24.03
14:00
Pambukovica
Gunjevac
2
2
|
24.03.2019 14:00 | Pambukovica | 2 : 2 | Gunjevac | |||||
24.03
14:00
Dimitrije Tucović
Vrelo
6
0
|
24.03.2019 14:00 | Dimitrije Tucović | 6 : 0 | Vrelo | |||||
24.03
14:00
Mladost
Polet (DL)
0
2
|
24.03.2019 14:00 | Mladost | 0 : 2 | Polet (DL) | |||||
24.03
14:00
OFK Paljuvi
Polet (T)
5
0
|
24.03.2019 14:00 | OFK Paljuvi | 5 : 0 | Polet (T) |
24.03
15:30
Jedinstvo
Pobednik
2
1
|
24.03.2019 15:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Pobednik | |||||
24.03
15:30
Polet
Posavina
0
1
|
24.03.2019 15:30 | Polet | 0 : 1 | Posavina | |||||
24.03
15:30
Rvati
Skela
0
1
|
24.03.2019 15:30 | Rvati | 0 : 1 | Skela | |||||
24.03
15:30
Belo Polje
Sloga
5
1
|
24.03.2019 15:30 | Belo Polje | 5 : 1 | Sloga | |||||
24.03
15:30
Borac
Krtinska
1
0
|
24.03.2019 15:30 | Borac | 1 : 0 | Krtinska |
24.03
15:30
Dinamo
Obilić
2
1
|
24.03.2019 15:30 | Dinamo | 2 : 1 | Obilić | |||||
24.03
15:30
Susek
Čenej
2
0
|
24.03.2019 15:30 | Susek | 2 : 0 | Čenej | |||||
24.03
15:30
OFK Futog
Hajduk
3
2
|
24.03.2019 15:30 | OFK Futog | 3 : 2 | Hajduk | |||||
24.03
15:30
Veternik
Moskva
3
0
|
24.03.2019 15:30 | Veternik | 3 : 0 | Moskva | |||||
24.03
15:30
Vinogradar
Titel
4
4
|
24.03.2019 15:30 | Vinogradar | 4 : 4 | Titel |
24.03
15:00
Janošik
Hajdučica
0
4
|
24.03.2019 15:00 | Janošik | 0 : 4 | Hajdučica | |||||
24.03
15:00
Karaš (K)
Budućnost (A)
0
1
|
24.03.2019 15:00 | Karaš (K) | 0 : 1 | Budućnost (A) | |||||
24.03
15:00
Sloga (M)
Ratar
0
0
|
24.03.2019 15:00 | Sloga (M) | 0 : 0 | Ratar | |||||
24.03
15:00
Ševac
Vinogradar
2
0
|
24.03.2019 15:00 | Ševac | 2 : 0 | Vinogradar | |||||
24.03
15:00
Karaš (J)
Borac (VG)
1
1
|
24.03.2019 15:00 | Karaš (J) | 1 : 1 | Borac (VG) | |||||
24.03
15:00
Partizan (K)
Dobrica
4
2
|
24.03.2019 15:00 | Partizan (K) | 4 : 2 | Dobrica |
24.03
15:30
Kamenorezac 76
Sloga (D)
4
1
|
24.03.2019 15:30 | Kamenorezac 76 | 4 : 1 | Sloga (D) | |||||
24.03
15:30
Trudbenik
14. Oktobar
1
1
|
24.03.2019 15:30 | Trudbenik | 1 : 1 | 14. Oktobar | |||||
24.03
15:30
Borac
Ušće
1
4
|
24.03.2019 15:30 | Borac | 1 : 4 | Ušće | |||||
24.03
15:30
Beli Orlovi
Mladost
0
2
|
24.03.2019 15:30 | Beli Orlovi | 0 : 2 | Mladost | |||||
24.03
15:30
Polet 57
Omladinac
2
2
|
24.03.2019 15:30 | Polet 57 | 2 : 2 | Omladinac |
24.03
16:00
Sloga
Mladost (G)
3
0
|
24.03.2019 16:00 | Sloga | 3 : 0 | Mladost (G) | |||||
24.03
16:00
Blagotin
Jedinstvo (D)
1
0
|
24.03.2019 16:00 | Blagotin | 1 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
24.03
16:00
Osaonica
Morava
2
3
|
24.03.2019 16:00 | Osaonica | 2 : 3 | Morava | |||||
24.03
16:00
Vinogradar
Mladost (T)
1
3
|
24.03.2019 16:00 | Vinogradar | 1 : 3 | Mladost (T) | |||||
24.03
16:00
Kupinovac
Šantarovac
1
2
|
24.03.2019 16:00 | Kupinovac | 1 : 2 | Šantarovac |
24.03
16:00
Istok 63
Rudar (SR)
0
2
|
24.03.2019 16:00 | Istok 63 | 0 : 2 | Rudar (SR) | |||||
24.03
16:00
Napredak
Borac 1805
3
0
|
24.03.2019 16:00 | Napredak | 3 : 0 | Borac 1805 | |||||
24.03
16:00
Moravac 2015
Orlovi
2
3
|
24.03.2019 16:00 | Moravac 2015 | 2 : 3 | Orlovi |
24.03
14:00
Komanice
Žabari
5
1
|
24.03.2019 14:00 | Komanice | 5 : 1 | Žabari | |||||
24.03
14:00
Rakac Stave
Milenko Pavlović
2
1
|
24.03.2019 14:00 | Rakac Stave | 2 : 1 | Milenko Pavlović | |||||
24.03
14:00
Rajac
Jadar 2013
4
1
|
24.03.2019 14:00 | Rajac | 4 : 1 | Jadar 2013 | |||||
24.03
14:00
Lukavac
Polet
5
2
|
24.03.2019 14:00 | Lukavac | 5 : 2 | Polet | |||||
24.03
14:00
Borac
Stari drugari
0
3
|
24.03.2019 14:00 | Borac | 0 : 3 | Stari drugari | |||||
24.03
14:00
Mladost (L)
Popadić
1
4
|
24.03.2019 14:00 | Mladost (L) | 1 : 4 | Popadić |
24.03
15:00
Busije
13. Maj
1
0
|
24.03.2019 15:00 | Busije | 1 : 0 | 13. Maj | |||||
24.03
10:00
Rekreativo 011
Mladi Proleter
1
2
|
24.03.2019 10:00 | Rekreativo 011 | 1 : 2 | Mladi Proleter | |||||
24.03
16:00
Sparta Železnik
Novi Beograd
1
0
|
24.03.2019 16:00 | Sparta Železnik | 1 : 0 | Novi Beograd | |||||
24.03
10:00
Penjarol
BUSK
0
4
|
24.03.2019 10:00 | Penjarol | 0 : 4 | BUSK | |||||
24.03
15:00
Umka
Šećeranac Ada
4
2
|
24.03.2019 15:00 | Umka | 4 : 2 | Šećeranac Ada | |||||
24.03
12:00
011
Posavac Tišma
10
1
|
24.03.2019 12:00 | 011 | 10 : 1 | Posavac Tišma |
24.03
14:30
Krušedol
Mladost
8
0
|
24.03.2019 14:30 | Krušedol | 8 : 0 | Mladost | |||||
24.03
14:30
Hajduk
OFK Bikić
2
1
|
24.03.2019 14:30 | Hajduk | 2 : 1 | OFK Bikić | |||||
24.03
14:30
Napredak
Fruška Gora
1
0
|
24.03.2019 14:30 | Napredak | 1 : 0 | Fruška Gora | |||||
24.03
14:30
BSK
Šumar
0
3
|
24.03.2019 14:30 | BSK | 0 : 3 | Šumar | |||||
24.03
14:30
Sloga (Č)
Obilić 1993
0
1
|
24.03.2019 14:30 | Sloga (Č) | 0 : 1 | Obilić 1993 | |||||
24.03
14:30
Donji Srem 2015
Mitros
2
1
|
24.03.2019 14:30 | Donji Srem 2015 | 2 : 1 | Mitros | |||||
24.03
14:30
Sloga (V)
Fruškogorac
2
1
|
24.03.2019 14:30 | Sloga (V) | 2 : 1 | Fruškogorac | |||||
24.03
14:30
Graničar
OFK Zeka Buljubaša
3
2
|
24.03.2019 14:30 | Graničar | 3 : 2 | OFK Zeka Buljubaša |
24.03
13:00
Rudar 2012
Popović
1
3
|
24.03.2019 13:00 | Rudar 2012 | 1 : 3 | Popović | |||||
24.03
11:00
Nemenikuće
Mladost (G)
2
3
|
24.03.2019 11:00 | Nemenikuće | 2 : 3 | Mladost (G) | |||||
24.03
15:00
Stojnik
Vis
3
3
|
24.03.2019 15:00 | Stojnik | 3 : 3 | Vis | |||||
24.03
15:00
Mladost (MI)
Sibnica
8
1
|
24.03.2019 15:00 | Mladost (MI) | 8 : 1 | Sibnica |
24.03
15:00
Jovo Kursula
Partizan
4
1
|
24.03.2019 15:00 | Jovo Kursula | 4 : 1 | Partizan | |||||
24.03
15:00
Jedinstvo (D)
Progorelica
1
2
|
24.03.2019 15:00 | Jedinstvo (D) | 1 : 2 | Progorelica | |||||
24.03
15:00
Borac (A)
Mladost
0
5
|
24.03.2019 15:00 | Borac (A) | 0 : 5 | Mladost | |||||
24.03
15:00
Jedinstvo (G)
Mineral 2015
3
2
|
24.03.2019 15:00 | Jedinstvo (G) | 3 : 2 | Mineral 2015 | |||||
24.03
15:00
Lazac
Metalac
5
0
|
24.03.2019 15:00 | Lazac | 5 : 0 | Metalac |
24.03
14:30
Badnjevac
Sloga (M)
1
1
|
24.03.2019 14:30 | Badnjevac | 1 : 1 | Sloga (M) | |||||
24.03
14:30
Partizan
Mladi radnik
1
1
|
24.03.2019 14:30 | Partizan | 1 : 1 | Mladi radnik | |||||
24.03
14:30
Mladost (R)
Sloga (Z)
1
0
|
24.03.2019 14:30 | Mladost (R) | 1 : 0 | Sloga (Z) | |||||
24.03
11:00
Karađorđe (V)
Omladinac-Šumadinac
2
0
|
24.03.2019 11:00 | Karađorđe (V) | 2 : 0 | Omladinac-Šumadinac |
24.03
15:00
Jadar (ST)
Velika Reka
2
0
|
24.03.2019 15:00 | Jadar (ST) | 2 : 0 | Velika Reka | |||||
24.03
15:00
Antimon
Milan Orlić
2
0
|
24.03.2019 15:00 | Antimon | 2 : 0 | Milan Orlić | |||||
24.03
15:00
Sloga
7. Juli
1
1
|
24.03.2019 15:00 | Sloga | 1 : 1 | 7. Juli | |||||
24.03
15:00
Vidojevica
Prva Iskra
4
2
|
24.03.2019 15:00 | Vidojevica | 4 : 2 | Prva Iskra | |||||
24.03
15:00
Rudar
Mladost
3
1
|
24.03.2019 15:00 | Rudar | 3 : 1 | Mladost | |||||
24.03
15:00
Jedinstvo
Borac
2
2
|
24.03.2019 15:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Borac |
24.03
14:30
Kopljari
Brezovac
0
1
|
24.03.2019 14:30 | Kopljari | 0 : 1 | Brezovac | |||||
24.03
14:30
Trešnjevica
Vrbica
2
2
|
24.03.2019 14:30 | Trešnjevica | 2 : 2 | Vrbica | |||||
24.03
14:30
Jasenica
Šumadinac (S)
5
0
|
24.03.2019 14:30 | Jasenica | 5 : 0 | Šumadinac (S) | |||||
24.03
14:30
Sloga
Borac
2
0
|
24.03.2019 14:30 | Sloga | 2 : 0 | Borac | |||||
24.03
14:30
Mladost (J)
Šamot
6
1
|
24.03.2019 14:30 | Mladost (J) | 6 : 1 | Šamot | |||||
24.03
14:30
Radoje Domanović
Ranilović
1
0
|
24.03.2019 14:30 | Radoje Domanović | 1 : 0 | Ranilović |
24.03
15:30
Gradac
Milanovo
0
3
|
24.03.2019 15:30 | Gradac | 0 : 3 | Milanovo | |||||
24.03
11:00
Lemind 1953
Veliko Trnjane
1
3
|
24.03.2019 11:00 | Lemind 1953 | 1 : 3 | Veliko Trnjane | |||||
24.03
15:30
Marjan MB
Sloboda
2
1
|
24.03.2019 15:30 | Marjan MB | 2 : 1 | Sloboda | |||||
24.03
15:30
Mladost (B)
Real
2
3
|
24.03.2019 15:30 | Mladost (B) | 2 : 3 | Real | |||||
24.03
15:30
BSK
Moravac
1
2
|
24.03.2019 15:30 | BSK | 1 : 2 | Moravac | |||||
24.03
11:00
Bratstvo
Todorovce
2
0
|
24.03.2019 11:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Todorovce |
24.03
15:00
Budućnost 1929 (ZM)
Budućnost (PD)
3
2
|
24.03.2019 15:00 | Budućnost 1929 (ZM) | 3 : 2 | Budućnost (PD) | |||||
24.03
15:00
Gorki
Sloboda
2
1
|
24.03.2019 15:00 | Gorki | 2 : 1 | Sloboda | |||||
24.03
15:00
Zadrugar
OFK Šabac
2
0
|
24.03.2019 15:00 | Zadrugar | 2 : 0 | OFK Šabac | |||||
24.03
15:00
Premijer
Milicionar
3
4
|
24.03.2019 15:00 | Premijer | 3 : 4 | Milicionar |
24.03
15:00
Vlašić
Mladost
1
0
|
24.03.2019 15:00 | Vlašić | 1 : 0 | Mladost | |||||
24.03
15:00
Pričinović
Vojvoda Stepa Stepanović
3
2
|
24.03.2019 15:00 | Pričinović | 3 : 2 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
24.03
15:00
Sloga (KR)
Dobrava
1
2
|
24.03.2019 15:00 | Sloga (KR) | 1 : 2 | Dobrava | |||||
24.03
15:00
Sloga (MA)
Rankovac
0
1
|
24.03.2019 15:00 | Sloga (MA) | 0 : 1 | Rankovac | |||||
24.03
15:00
Sava
Provo 2015
1
0
|
24.03.2019 15:00 | Sava | 1 : 0 | Provo 2015 |
24.03
15:30
Jedinstvo (SK)
AFK
2
2
|
24.03.2019 15:30 | Jedinstvo (SK) | 2 : 2 | AFK | |||||
24.03
15:30
Potisje
Graničar
2
1
|
24.03.2019 15:30 | Potisje | 2 : 1 | Graničar | |||||
24.03
15:30
Tisa
Horgoš 1911
4
3
|
24.03.2019 15:30 | Tisa | 4 : 3 | Horgoš 1911 | |||||
24.03
15:30
Slavija
Jadran
1
1
|
24.03.2019 15:30 | Slavija | 1 : 1 | Jadran | |||||
24.03
15:30
Bačka
Čoka
4
1
|
24.03.2019 15:30 | Bačka | 4 : 1 | Čoka | |||||
24.03
15:30
Jedinstvo (M)
Tromedja
2
1
|
24.03.2019 15:30 | Jedinstvo (M) | 2 : 1 | Tromedja |
24.03
15:30
Sloga
Bačka 1945
2
1
|
24.03.2019 15:30 | Sloga | 2 : 1 | Bačka 1945 | |||||
24.03
15:30
Budućnost
Borac
2
0
|
24.03.2019 15:30 | Budućnost | 2 : 0 | Borac | |||||
24.03
15:30
Naša Zvezda
Bačka (D)
3
1
|
24.03.2019 15:30 | Naša Zvezda | 3 : 1 | Bačka (D) | |||||
24.03
15:30
Krivanj
Bački Hajduk
9
1
|
24.03.2019 15:30 | Krivanj | 9 : 1 | Bački Hajduk | |||||
24.03
15:30
Neštin
Slavija
6
0
|
24.03.2019 15:30 | Neštin | 6 : 0 | Slavija |
24.03
14:30
Polet (V)
Žika Marković Uča
2
3
|
24.03.2019 14:30 | Polet (V) | 2 : 3 | Žika Marković Uča | |||||
24.03
14:30
Desine
Sloga (M)
3
1
|
24.03.2019 14:30 | Desine | 3 : 1 | Sloga (M) | |||||
24.03
14:30
Sloga (L)
Polet (B)
2
1
|
24.03.2019 14:30 | Sloga (L) | 2 : 1 | Polet (B) | |||||
24.03
14:30
Dizel
Stig 1955
3
0
|
24.03.2019 14:30 | Dizel | 3 : 0 | Stig 1955 | |||||
24.03
14:30
Napredak 1934
Vihor
0
0
|
24.03.2019 14:30 | Napredak 1934 | 0 : 0 | Vihor | |||||
24.03
14:30
Napredak (P)
Mladost (B)
1
4
|
24.03.2019 14:30 | Napredak (P) | 1 : 4 | Mladost (B) |
24.03
14:30
Bata Bulić
Integral
1
2
|
24.03.2019 14:30 | Bata Bulić | 1 : 2 | Integral | |||||
24.03
14:30
BSK
Omladinac (B)
1
2
|
24.03.2019 14:30 | BSK | 1 : 2 | Omladinac (B) | |||||
24.03
14:30
Radnički (K)
Napredak (S)
1
2
|
24.03.2019 14:30 | Radnički (K) | 1 : 2 | Napredak (S) | |||||
24.03
14:30
Napredak 1936
Sloga 1952
2
1
|
24.03.2019 14:30 | Napredak 1936 | 2 : 1 | Sloga 1952 |
24.03
15:00
Koča Andjelković
Napredak
2
2
|
24.03.2019 15:00 | Koča Andjelković | 2 : 2 | Napredak | |||||
24.03
15:00
Mala Vrbica
Kladušnica
2
1
|
24.03.2019 15:00 | Mala Vrbica | 2 : 1 | Kladušnica | |||||
24.03
15:00
Egeta
Omladinac
5
0
|
24.03.2019 15:00 | Egeta | 5 : 0 | Omladinac | |||||
24.03
15:00
Lokomotiva
Milutinovac
2
0
|
24.03.2019 15:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | Milutinovac |
24.03
15:00
Proleter
Stari Tamiš
1
0
|
24.03.2019 15:00 | Proleter | 1 : 0 | Stari Tamiš | |||||
24.03
15:00
BSK Bavanište
Budućnost
2
5
|
24.03.2019 15:00 | BSK Bavanište | 2 : 5 | Budućnost | |||||
24.03
15:00
Dolovo
Omladinac
3
0
|
24.03.2019 15:00 | Dolovo | 3 : 0 | Omladinac | |||||
24.03
15:00
Mladost
Borac
3
0
|
24.03.2019 15:00 | Mladost | 3 : 0 | Borac | |||||
24.03
15:00
Jedinstvo
Kolonija
2
3
|
24.03.2019 15:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Kolonija |
24.03
15:00
Pobeda
Mundial
0
3
|
24.03.2019 15:00 | Pobeda | 0 : 3 | Mundial | |||||
24.03
15:00
Unirea
Slavia
2
3
|
24.03.2019 15:00 | Unirea | 2 : 3 | Slavia | |||||
24.03
15:00
Tempo
Omladinac 1927
1
0
|
24.03.2019 15:00 | Tempo | 1 : 0 | Omladinac 1927 |
24.03
Kej
Čačak 94
3
1
|
24.03.2019 | Kej | 3 : 1 | Čačak 94 | |||||
24.03
Morava (K)
Planinac
1
2
|
24.03.2019 | Morava (K) | 1 : 2 | Planinac | |||||
24.03
Prijatelji
Mladost (A)
0
2
|
24.03.2019 | Prijatelji | 0 : 2 | Mladost (A) | |||||
24.03
Malba
Vujan
0
1
|
24.03.2019 | Malba | 0 : 1 | Vujan |
24.03
14:30
Lunjevac
7. Juli
2
2
|
24.03.2019 14:30 | Lunjevac | 2 : 2 | 7. Juli | |||||
24.03
14:30
Drugovac
Landol
0
2
|
24.03.2019 14:30 | Drugovac | 0 : 2 | Landol |
24.03
14:30
Vrbovac
Vučak
1
3
|
24.03.2019 14:30 | Vrbovac | 1 : 3 | Vučak | |||||
24.03
14:30
Skobalj
Budućnost
2
3
|
24.03.2019 14:30 | Skobalj | 2 : 3 | Budućnost | |||||
24.03
14:30
Jezava
Zeppelin 026
0
1
|
24.03.2019 14:30 | Jezava | 0 : 1 | Zeppelin 026 | |||||
24.03
14:30
OFK Slavija
Stari Hrast 2018
0
7
|
24.03.2019 14:30 | OFK Slavija | 0 : 7 | Stari Hrast 2018 |
24.03
15:30
Mladost
Omladinac (D)
1
0
|
24.03.2019 15:30 | Mladost | 1 : 0 | Omladinac (D) | |||||
24.03
15:30
Partizan
Omladinac (B)
2
2
|
24.03.2019 15:30 | Partizan | 2 : 2 | Omladinac (B) | |||||
24.03
15:30
Terekveš
Zadrugar
1
1
|
24.03.2019 15:30 | Terekveš | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
24.03
15:30
Jedinstvo
Hajduk
3
4
|
24.03.2019 15:30 | Jedinstvo | 3 : 4 | Hajduk | |||||
24.03
15:30
Dunav
Kordun
0
4
|
24.03.2019 15:30 | Dunav | 0 : 4 | Kordun | |||||
24.03
15:30
Aleksa Šantić
OFK Šikara
5
1
|
24.03.2019 15:30 | Aleksa Šantić | 5 : 1 | OFK Šikara |
24.03
Bukovica
Konjuh
1
7
|
24.03.2019 | Bukovica | 1 : 7 | Konjuh | |||||
24.03
Zdravinje
Čarapan
0
1
|
24.03.2019 | Zdravinje | 0 : 1 | Čarapan | |||||
24.03
Rasina
Kapidžija
5
1
|
24.03.2019 | Rasina | 5 : 1 | Kapidžija | |||||
24.03
Gornji Stepoš
Naupare
2
0
|
24.03.2019 | Gornji Stepoš | 2 : 0 | Naupare | |||||
24.03
Sebečevac
Borac
4
0
|
24.03.2019 | Sebečevac | 4 : 0 | Borac | |||||
24.03
Mudrakovac
Parunovac
0
0
|
24.03.2019 | Mudrakovac | 0 : 0 | Parunovac |
24.03
16:00
Mrovska
Sparta
5
0
|
24.03.2019 16:00 | Mrovska | 5 : 0 | Sparta | |||||
24.03
11:00
Verko
Polet
0
1
|
24.03.2019 11:00 | Verko | 0 : 1 | Polet | |||||
24.03
11:00
Petrovac 74
Mladost (Z)
4
0
|
24.03.2019 11:00 | Petrovac 74 | 4 : 0 | Mladost (Z) | |||||
24.03
11:00
Torpedo
Skupljen 2013
2
0
|
24.03.2019 11:00 | Torpedo | 2 : 0 | Skupljen 2013 |
24.03
15:30
Sloga
ISK Izvor
4
0
|
24.03.2019 15:30 | Sloga | 4 : 0 | ISK Izvor | |||||
24.03
15:30
Popovac
Heroj
0
1
|
24.03.2019 15:30 | Popovac | 0 : 1 | Heroj | |||||
24.03
15:30
Šumadija
Radnik
2
0
|
24.03.2019 15:30 | Šumadija | 2 : 0 | Radnik | |||||
24.03
15:30
OFK Juhor 2016
Jedinstvo
1
0
|
24.03.2019 15:30 | OFK Juhor 2016 | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
24.03
15:30
Razvitak
Napredak
1
3
|
24.03.2019 15:30 | Razvitak | 1 : 3 | Napredak | |||||
24.03
15:30
BSK Buljane
Budućnost
9
0
|
24.03.2019 15:30 | BSK Buljane | 9 : 0 | Budućnost |
24.03
11:00
FSU Borac 2018
Badince
0
2
|
24.03.2019 11:00 | FSU Borac 2018 | 0 : 2 | Badince | |||||
24.03
11:00
Atletiko
Gornje Sinkovce
0
1
|
24.03.2019 11:00 | Atletiko | 0 : 1 | Gornje Sinkovce | |||||
24.03
11:00
SU Donja Lomnica
Veternica
2
0
|
24.03.2019 11:00 | SU Donja Lomnica | 2 : 0 | Veternica |
24.03
11:00
OFK Jelen
Cerić
1
2
|
24.03.2019 11:00 | OFK Jelen | 1 : 2 | Cerić | |||||
24.03
11:00
Jedinstvo
OFK Varna
0
1
|
24.03.2019 11:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | OFK Varna | |||||
24.03
11:00
Mladost Slatina
Korman
1
3
|
24.03.2019 11:00 | Mladost Slatina | 1 : 3 | Korman | |||||
24.03
11:00
Rudar
Borac BTG
3
2
|
24.03.2019 11:00 | Rudar | 3 : 2 | Borac BTG | |||||
24.03
11:00
Galeb
Zablaće
2
0
|
24.03.2019 11:00 | Galeb | 2 : 0 | Zablaće | |||||
24.03
11:00
Bojić
Volujac
1
2
|
24.03.2019 11:00 | Bojić | 1 : 2 | Volujac | |||||
24.03
11:00
Mladost Svileuva
Žabar
4
1
|
24.03.2019 11:00 | Mladost Svileuva | 4 : 1 | Žabar |
24.03
11:00
POFK Letnjikovac
Omladinac
0
4
|
24.03.2019 11:00 | POFK Letnjikovac | 0 : 4 | Omladinac | |||||
24.03
11:00
Culjković
Lipolist
1
2
|
24.03.2019 11:00 | Culjković | 1 : 2 | Lipolist | |||||
24.03
11:00
Dumača
Borac
0
1
|
24.03.2019 11:00 | Dumača | 0 : 1 | Borac | |||||
24.03
15:00
Pocerina
OFK Letnjikovac 1983
0
0
|
24.03.2019 15:00 | Pocerina | 0 : 0 | OFK Letnjikovac 1983 |
24.03
11:00
Dokmir
Vukona
1
0
|
24.03.2019 11:00 | Dokmir | 1 : 0 | Vukona | |||||
24.03
11:00
Budućnost 1995
Sloga
1
1
|
24.03.2019 11:00 | Budućnost 1995 | 1 : 1 | Sloga | |||||
24.03
11:00
OFK Stublenica
OFK Takovo
1
0
|
24.03.2019 11:00 | OFK Stublenica | 1 : 0 | OFK Takovo | |||||
24.03
11:00
Murgaš
Zvizdar
1
2
|
24.03.2019 11:00 | Murgaš | 1 : 2 | Zvizdar | |||||
24.03
11:00
Kolubara
Omladinac
1
3
|
24.03.2019 11:00 | Kolubara | 1 : 3 | Omladinac |
24.03
15:30
Panonija
SU Stanišić 1920
2
3
|
24.03.2019 15:30 | Panonija | 2 : 3 | SU Stanišić 1920 | |||||
24.03
15:30
Jedinstvo Lemeš
Graničar (R)
0
3
|
24.03.2019 15:30 | Jedinstvo Lemeš | 0 : 3 | Graničar (R) |
24.03
15:30
Proleter
Zadrugar
4
3
|
24.03.2019 15:30 | Proleter | 4 : 3 | Zadrugar | |||||
24.03
15:30
Trstenica
Crvena Zastava
2
0
|
24.03.2019 15:30 | Trstenica | 2 : 0 | Crvena Zastava |
24.03
15:00
Trgovački
Borac (VR)
4
0
|
24.03.2019 15:00 | Trgovački | 4 : 0 | Borac (VR) | |||||
24.03
15:00
Planinac
Poletarac
2
1
|
24.03.2019 15:00 | Planinac | 2 : 1 | Poletarac | |||||
24.03
15:00
Sloboda
Borac (R)
2
0
|
24.03.2019 15:00 | Sloboda | 2 : 0 | Borac (R) | |||||
24.03
15:00
Sloga
Srem (SM)
1
1
|
24.03.2019 15:00 | Sloga | 1 : 1 | Srem (SM) |
24.03
15:30
Jedinstvo
Borac
1
0
|
24.03.2019 15:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Borac | |||||
24.03
15:30
Polet
Graničar
3
2
|
24.03.2019 15:30 | Polet | 3 : 2 | Graničar | |||||
24.03
15:30
Vojvodina
Jedinstvo (P)
1
1
|
24.03.2019 15:30 | Vojvodina | 1 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
24.03
15:30
Hrtkovci
Sremac
2
1
|
24.03.2019 15:30 | Hrtkovci | 2 : 1 | Sremac | |||||
24.03
15:30
Fruškogorac
Jedinstvo (R)
1
1
|
24.03.2019 15:30 | Fruškogorac | 1 : 1 | Jedinstvo (R) |
24.03
14:30
OFK Vinci
Barič
1
5
|
24.03.2019 14:30 | OFK Vinci | 1 : 5 | Barič | |||||
24.03
14:30
Električar
Mrčkovac
4
0
|
24.03.2019 14:30 | Električar | 4 : 0 | Mrčkovac | |||||
24.03
14:30
Borac 2016
Mladost 1970
1
3
|
24.03.2019 14:30 | Borac 2016 | 1 : 3 | Mladost 1970 |
24.03
15:00
Berane
Kom
0
4
|
24.03.2019 15:00 | Berane | 0 : 4 | Kom | |||||
24.03
15:00
Bokelj
Dečić
0
0
|
24.03.2019 15:00 | Bokelj | 0 : 0 | Dečić | |||||
24.03
15:00
Igalo
Otrant
0
2
|
24.03.2019 15:00 | Igalo | 0 : 2 | Otrant | |||||
24.03
15:00
Jezero
Arsenal
1
0
|
24.03.2019 15:00 | Jezero | 1 : 0 | Arsenal | |||||
24.03
15:00
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Jedinstvo
2
2
|
24.03.2019 15:00 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | 2 : 2 | Jedinstvo |
24.03
13:00
Karioke
Ribnica
3
4
|
24.03.2019 13:00 | Karioke | 3 : 4 | Ribnica | |||||
24.03
15:00
Polet Stars
Crvena stijena
2
3
|
24.03.2019 15:00 | Polet Stars | 2 : 3 | Crvena stijena | |||||
24.03
15:00
Bratstvo
Drezga
1
4
|
24.03.2019 15:00 | Bratstvo | 1 : 4 | Drezga |
24.03
15:00
Ibar
Napredak
6
0
|
24.03.2019 15:00 | Ibar | 6 : 0 | Napredak |
24.03
14:30
Sloga (SB)
Hajduk
0
2
|
24.03.2019 14:30 | Sloga (SB) | 0 : 2 | Hajduk |
24.03
14:00
Spartak
Crvena zvezda
4
0
|
24.03.2019 14:00 | Spartak | 4 : 0 | Crvena zvezda |
24.03
15:00
Rad
Kolubara
2
1
|
24.03.2019 15:00 | Rad | 2 : 1 | Kolubara | |||||
24.03
13:00
Zemun
Lavice Dubočica
5
1
|
24.03.2019 13:00 | Zemun | 5 : 1 | Lavice Dubočica |
24.03
18:10
Mladost
Borac
2
0
|
24.03.2019 18:10 | Mladost | 2 : 0 | Borac |
24.03
10:00
OFK Bačka (BP)
Vojvodina
0
2
|
24.03.2019 10:00 | OFK Bačka (BP) | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
24.03
12:00
Borac (NS)
TSC
0
4
|
24.03.2019 12:00 | Borac (NS) | 0 : 4 | TSC | |||||
24.03
10:00
Hajduk 1912
RFK N.S. 1921
0
4
|
24.03.2019 10:00 | Hajduk 1912 | 0 : 4 | RFK N.S. 1921 | |||||
24.03
10:00
Proleter (NS)
Petar Puača
1
2
|
24.03.2019 10:00 | Proleter (NS) | 1 : 2 | Petar Puača | |||||
24.03
10:00
Radnički (Z)
Radnički (SM)
4
1
|
24.03.2019 10:00 | Radnički (Z) | 4 : 1 | Radnički (SM) |
24.03
11:00
Prva Iskra
Strelac
7
0
|
24.03.2019 11:00 | Prva Iskra | 7 : 0 | Strelac |
24.03
12:00
OFK Bačka (BP)
Vojvodina
0
3
|
24.03.2019 12:00 | OFK Bačka (BP) | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
24.03
12:00
Hajduk 1912
RFK N.S. 1921
0
1
|
24.03.2019 12:00 | Hajduk 1912 | 0 : 1 | RFK N.S. 1921 | |||||
24.03
12:00
Radnički (S)
Dinamo 1945
1
1
|
24.03.2019 12:00 | Radnički (S) | 1 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
24.03
11:00
Proleter 2006
Spartak
0
3
|
24.03.2019 11:00 | Proleter 2006 | 0 : 3 | Spartak |
24.03
14:30
Radnički
Železničar
1
1
|
24.03.2019 14:30 | Radnički | 1 : 1 | Železničar | |||||
24.03
14:30
Jadar 07
Rađevac
2
1
|
24.03.2019 14:30 | Jadar 07 | 2 : 1 | Rađevac | |||||
24.03
14:30
Mladost
Provo
0
11
|
24.03.2019 14:30 | Mladost | 0 : 11 | Provo |
24.03
11:00
RSK
Sloga 33
5
2
|
24.03.2019 11:00 | RSK | 5 : 2 | Sloga 33 |
24.03
14:30
Zemun MK
Voždovac MK
2
1
|
24.03.2019 14:30 | Zemun MK | 2 : 1 | Voždovac MK | |||||
24.03
14:30
OFK Beograd MK
BSK Borča MK
4
3
|
24.03.2019 14:30 | OFK Beograd MK | 4 : 3 | BSK Borča MK | |||||
24.03
16:00
Sinđelić MK
Studentski Grad MK
1
1
|
24.03.2019 16:00 | Sinđelić MK | 1 : 1 | Studentski Grad MK |
24.03
10:00
Coerver junior FA
Kikinda 1909
2
1
|
24.03.2019 10:00 | Coerver junior FA | 2 : 1 | Kikinda 1909 | |||||
24.03
10:00
Bečkerek 023
Radnički (Z)
1
5
|
24.03.2019 10:00 | Bečkerek 023 | 1 : 5 | Radnički (Z) | |||||
24.03
10:00
Železničar
OFK Vršac
4
1
|
24.03.2019 10:00 | Železničar | 4 : 1 | OFK Vršac |
24.03
10:00
Petrika
Radnički (SM)
10
0
|
24.03.2019 10:00 | Petrika | 10 : 0 | Radnički (SM) |
24.03
10:00
Posavina
Zvezda
0
5
|
24.03.2019 10:00 | Posavina | 0 : 5 | Zvezda | |||||
24.03
10:00
Partizan
Duboko
2
11
|
24.03.2019 10:00 | Partizan | 2 : 11 | Duboko |
24.03
10:00
Radnički
BSK 1925
2
1
|
24.03.2019 10:00 | Radnički | 2 : 1 | BSK 1925 | |||||
24.03
14:00
Ada
OLE
1
0
|
24.03.2019 14:00 | Ada | 1 : 0 | OLE | |||||
24.03
14:00
Radnički NB
Studentski Grad
9
1
|
24.03.2019 14:00 | Radnički NB | 9 : 1 | Studentski Grad |
24.03
14:00
Jedinstvo 2014
Levač
3
0
|
24.03.2019 14:00 | Jedinstvo 2014 | 3 : 0 | Levač | |||||
24.03
11:00
Rosulja 2014
Lavice Dubočica
1
3
|
24.03.2019 11:00 | Rosulja 2014 | 1 : 3 | Lavice Dubočica | |||||
24.03
13:30
Radnički 2012
Majdanpek
8
0
|
24.03.2019 13:30 | Radnički 2012 | 8 : 0 | Majdanpek |
24.03
16:00
Plavi 2000
Srem
5
3
|
24.03.2019 16:00 | Plavi 2000 | 5 : 3 | Srem |
24.03
18:00
Topola
Sveti Đorđe
53
81
|
24.03.2019 18:00 | Topola | 53 : 81 | Sveti Đorđe | |||||
24.03
12:00
Nova Pazova
Star
94
91
|
24.03.2019 12:00 | Nova Pazova | 94 : 91 | Star |
24.03
18:00
Priboj
Radnički 1950
110
108
|
24.03.2019 18:00 | Priboj | 110 : 108 | Radnički 1950 |
24.03
18:00
Student BB
Paraćin
100
75
|
24.03.2019 18:00 | Student BB | 100 : 75 | Paraćin |
24.03
18:00
Rađevac
M015
84
72
|
24.03.2019 18:00 | Rađevac | 84 : 72 | M015 | |||||
24.03
18:00
Mladost 2014
Mix
68
60
|
24.03.2019 18:00 | Mladost 2014 | 68 : 60 | Mix |
24.03
14:00
Užice
Play off
98
94
|
24.03.2019 14:00 | Užice | 98 : 94 | Play off | |||||
24.03
15:30
Sloga
Mladost
91
84
|
24.03.2019 15:30 | Sloga | 91 : 84 | Mladost |
24.03
15:20
Ras
Umka Džez
105
64
|
24.03.2019 15:20 | Ras | 105 : 64 | Umka Džez | |||||
24.03
20:20
Vitez
Veba Basket
96
51
|
24.03.2019 20:20 | Vitez | 96 : 51 | Veba Basket |
24.03
20:55
Cerak
Borča 2
74
83
|
24.03.2019 20:55 | Cerak | 74 : 83 | Borča 2 |
24.03
21:00
Borac
Sixt Primorska
69
73
|
24.03.2019 21:00 | Borac | 69 : 73 | Sixt Primorska | 0:2 | ||||
24.03
17:00
MZT Skopje Aerodrom
OKK Spars
84
70
|
24.03.2019 17:00 | MZT Skopje Aerodrom | 84 : 70 | OKK Spars | 2:0 |
24.03
20:30
KKK Radnički
Kolubara LA 2003
91
86
|
24.03.2019 20:30 | KKK Radnički | 91 : 86 | Kolubara LA 2003 |
24.03
15:00
Crvena zvezda
Celje
70
83
|
24.03.2019 15:00 | Crvena zvezda | 70 : 83 | Celje | |||||
24.03
18:00
Budućnost
Beroe
64
65
|
24.03.2019 18:00 | Budućnost | 64 : 65 | Beroe |
24.03
16:00
Ljubovija
Srbobran
57
68
|
24.03.2019 16:00 | Ljubovija | 57 : 68 | Srbobran | |||||
24.03
16:30
Radnički 2016
Duga
68
61
|
24.03.2019 16:30 | Radnički 2016 | 68 : 61 | Duga | |||||
24.03
14:30
Radnički (Kg)
Proleter 023
70
51
|
24.03.2019 14:30 | Radnički (Kg) | 70 : 51 | Proleter 023 |
24.03
19:00
Mladost (T)
Partizan
3
2
|
24.03.2019 19:00 | Mladost (T) | 3 : 2 | Partizan |
24.03
17:00
Pin
Viner
3
0
|
24.03.2019 17:00 | Pin | 3 : 0 | Viner | |||||
24.03
18:00
Dunav Stars
Knjaževac
3
0
|
24.03.2019 18:00 | Dunav Stars | 3 : 0 | Knjaževac | |||||
24.03
19:00
Ozren
Hajduk Veljko 2
3
0
|
24.03.2019 19:00 | Ozren | 3 : 0 | Hajduk Veljko 2 |
24.03
20:00
Vojvodina 3
Mladost 1973
3
1
|
24.03.2019 20:00 | Vojvodina 3 | 3 : 1 | Mladost 1973 |
24.03
18:00
Klek Srbijašume 2
Sloven
3
2
|
24.03.2019 18:00 | Klek Srbijašume 2 | 3 : 2 | Sloven | |||||
24.03
18:00
Vest
Kikinda
1
3
|
24.03.2019 18:00 | Vest | 1 : 3 | Kikinda |
24.03
18:00
Radnički
Crvena Zvezda
2
3
|
24.03.2019 18:00 | Radnički | 2 : 3 | Crvena Zvezda |
24.03
17:00
Toplički Vitezovi
Timok
3
1
|
24.03.2019 17:00 | Toplički Vitezovi | 3 : 1 | Timok | |||||
24.03
17:00
Srem Eaton
Dubočica
1
3
|
24.03.2019 17:00 | Srem Eaton | 1 : 3 | Dubočica | |||||
24.03
20:00
Mladost
Borac (Par)
1
3
|
24.03.2019 20:00 | Mladost | 1 : 3 | Borac (Par) |
24.03
12:00
Majdanpek FBC
Jagodina
3
0
|
24.03.2019 12:00 | Majdanpek FBC | 3 : 0 | Jagodina | |||||
24.03
12:30
Desetka
Pirot
3
0
|
24.03.2019 12:30 | Desetka | 3 : 0 | Pirot | |||||
24.03
17:00
Student
Kuršumlija
1
3
|
24.03.2019 17:00 | Student | 1 : 3 | Kuršumlija | |||||
24.03
15:00
Stampedo
Zaječar
0
3
|
24.03.2019 15:00 | Stampedo | 0 : 3 | Zaječar |
24.03
14:00
Mladost (NP)
Elan Volej
3
1
|
24.03.2019 14:00 | Mladost (NP) | 3 : 1 | Elan Volej | |||||
24.03
17:00
Volley Stars
Odbojka 013
3
0
|
24.03.2019 17:00 | Volley Stars | 3 : 0 | Odbojka 013 |
24.03
17:00
Mokra Gora
Tara
3
0
|
24.03.2019 17:00 | Mokra Gora | 3 : 0 | Tara | |||||
24.03
15:00
Stopanja
Bambi volej
0
3
|
24.03.2019 15:00 | Stopanja | 0 : 3 | Bambi volej | |||||
24.03
16:00
Kosovska Mitrovica
Tutin
3
1
|
24.03.2019 16:00 | Kosovska Mitrovica | 3 : 1 | Tutin |
24.03
18:30
Avala
Crnjanski
3
1
|
24.03.2019 18:30 | Avala | 3 : 1 | Crnjanski |
24.03
17:00
KI 0230
Banat
1
3
|
24.03.2019 17:00 | KI 0230 | 1 : 3 | Banat |
24.03
18:00
Sutjeska
Vrbas
0
3
|
24.03.2019 18:00 | Sutjeska | 0 : 3 | Vrbas | |||||
24.03
12:30
Spartak 2
Merkur
1
3
|
24.03.2019 12:30 | Spartak 2 | 1 : 3 | Merkur |
24.03
19:00
Jadran
Star
0
3
|
24.03.2019 19:00 | Jadran | 0 : 3 | Star |
24.03
17:00
Bečej
Beočin
3
0
|
24.03.2019 17:00 | Bečej | 3 : 0 | Beočin | |||||
24.03
13:00
Blok Aut
NS Volej tim
2
3
|
24.03.2019 13:00 | Blok Aut | 2 : 3 | NS Volej tim |
24.03
12:30
Radnički
Ravno
2
3
|
24.03.2019 12:30 | Radnički | 2 : 3 | Ravno |
24.03
19:00
VGSK
Carina
1
3
|
24.03.2019 19:00 | VGSK | 1 : 3 | Carina | |||||
24.03
16:00
Rudar
Dunav 17
0
3
|
24.03.2019 16:00 | Rudar | 0 : 3 | Dunav 17 | |||||
24.03
11:00
Plana
Tvrđava
2
3
|
24.03.2019 11:00 | Plana | 2 : 3 | Tvrđava |
24.03
16:00
Đerdap
Knjaževac 2
3
0
|
24.03.2019 16:00 | Đerdap | 3 : 0 | Knjaževac 2 | |||||
24.03
17:00
Ozren
Hajduk Veljko
0
3
|
24.03.2019 17:00 | Ozren | 0 : 3 | Hajduk Veljko |
24.03
14:00
ŽOK Topličanin
Vidovdan
3
2
|
24.03.2019 14:00 | ŽOK Topličanin | 3 : 2 | Vidovdan |
24.03
17:00
Gimnazijalac
Futog
3
0
|
24.03.2019 17:00 | Gimnazijalac | 3 : 0 | Futog | |||||
24.03
18:00
Milenijum
Sterija
1
3
|
24.03.2019 18:00 | Milenijum | 1 : 3 | Sterija | |||||
24.03
17:00
Leskovac-98
Kralj
0
3
|
24.03.2019 17:00 | Leskovac-98 | 0 : 3 | Kralj | |||||
24.03
15:45
Borac (Ča)
Ruma
1
3
|
24.03.2019 15:45 | Borac (Ča) | 1 : 3 | Ruma |
24.03
10:45
Partizan
Mladenovac
3
0
|
24.03.2019 10:45 | Partizan | 3 : 0 | Mladenovac | |||||
24.03
12:45
Železničar
Crvena zvezda
0
3
|
24.03.2019 12:45 | Železničar | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
24.03
09:00
Lucky Star
Blok Aut
0
3
|
24.03.2019 09:00 | Lucky Star | 0 : 3 | Blok Aut |
24.03
12:45
Lazarevac
Kralj
2
3
|
24.03.2019 12:45 | Lazarevac | 2 : 3 | Kralj | |||||
24.03
12:30
Sterija
Radnicki
3
0
|
24.03.2019 12:30 | Sterija | 3 : 0 | Radnicki | |||||
24.03
14:45
Lucky Star
Roda
1
3
|
24.03.2019 14:45 | Lucky Star | 1 : 3 | Roda |
24.03
09:00
AS
Beograd
1
3
|
24.03.2019 09:00 | AS | 1 : 3 | Beograd | |||||
24.03
10:45
Crvena zvezda
Partizan
2
3
|
24.03.2019 10:45 | Crvena zvezda | 2 : 3 | Partizan |
24.03
19:00
Inđija
Sivac 69
26
29
|
24.03.2019 19:00 | Inđija | 26 : 29 | Sivac 69 | |||||
24.03
17:00
Nova Pazova 1957
Hercegovina
31
28
|
24.03.2019 17:00 | Nova Pazova 1957 | 31 : 28 | Hercegovina | |||||
24.03
18:00
Apatin
Crvena Zvezda
30
26
|
24.03.2019 18:00 | Apatin | 30 : 26 | Crvena Zvezda |
24.03
17:00
Prva Petoletka
Bane
31
27
|
24.03.2019 17:00 | Prva Petoletka | 31 : 27 | Bane | |||||
24.03
17:00
Sloga
Karađorđe
37
35
|
24.03.2019 17:00 | Sloga | 37 : 35 | Karađorđe |
24.03
19:00
Vlasotince
Aleksinac
30
24
|
24.03.2019 19:00 | Vlasotince | 30 : 24 | Aleksinac | |||||
24.03
19:00
Jagodina
Paraćin
37
18
|
24.03.2019 19:00 | Jagodina | 37 : 18 | Paraćin | |||||
24.03
18:00
Pirot
Zaječar 1949
20
40
|
24.03.2019 18:00 | Pirot | 20 : 40 | Zaječar 1949 |
24.03
17:00
Slavija
Budućnost
27
32
|
24.03.2019 17:00 | Slavija | 27 : 32 | Budućnost | |||||
24.03
19:00
Radnički
Metalac
25
25
|
24.03.2019 19:00 | Radnički | 25 : 25 | Metalac |
24.03
12:00
Borsko jezero
Arif Knjaz 1957
21
38
|
24.03.2019 12:00 | Borsko jezero | 21 : 38 | Arif Knjaz 1957 |
24.03
12:30
Dubočica 54 2
Vranje 1957 - 2
34
27
|
24.03.2019 12:30 | Dubočica 54 2 | 34 : 27 | Vranje 1957 - 2 | |||||
24.03
16:00
Nišava
Radan
34
25
|
24.03.2019 16:00 | Nišava | 34 : 25 | Radan |
24.03
18:30
Topličanin
Lokomotiva
31
29
|
24.03.2019 18:30 | Topličanin | 31 : 29 | Lokomotiva |
24.03
18:00
Crvenka
SC Voždovac 2012
28
26
|
24.03.2019 18:00 | Crvenka | 28 : 26 | SC Voždovac 2012 |
24.03
13:00
Dolovo (Ž)
Halas Jožef
24
35
|
24.03.2019 13:00 | Dolovo (Ž) | 24 : 35 | Halas Jožef | |||||
24.03
19:00
Mokrin
Spartak
24
23
|
24.03.2019 19:00 | Mokrin | 24 : 23 | Spartak |
24.03
18:00
Hajduk Veljko
Jagodina 2
29
17
|
24.03.2019 18:00 | Hajduk Veljko | 29 : 17 | Jagodina 2 | |||||
24.03
18:00
Rtanj
Radan
24
30
|
24.03.2019 18:00 | Rtanj | 24 : 30 | Radan | |||||
24.03
19:00
Radnički
Žitorađa
26
43
|
24.03.2019 19:00 | Radnički | 26 : 43 | Žitorađa |
24.03
13:00
Mladost
Topličanin 2
23
27
|
24.03.2019 13:00 | Mladost | 23 : 27 | Topličanin 2 | |||||
24.03
18:00
ARIF Osice
Remesiana
9
34
|
24.03.2019 18:00 | ARIF Osice | 9 : 34 | Remesiana |
24.03
16:15
SK Ekonomist
Pirot
1
0
|
24.03.2019 16:15 | SK Ekonomist | 1 : 0 | Pirot |
24.03
18:00
Borac
Zlatar 33
6
4
|
24.03.2019 18:00 | Borac | 6 : 4 | Zlatar 33 |
24.03
18:30
Leskovac
Aleksinac 2015
9
1
|
24.03.2019 18:30 | Leskovac | 9 : 1 | Aleksinac 2015 |
24.03
20:20
Bjankoneri Futsal
Oftal -C
1
5
|
24.03.2019 20:20 | Bjankoneri Futsal | 1 : 5 | Oftal -C | |||||
24.03
19:30
Futsal Trebinje
Gročanski
5
0
|
24.03.2019 19:30 | Futsal Trebinje | 5 : 0 | Gročanski |
24.03
21:00
Novi Sad
Forum
4
2
|
24.03.2019 21:00 | Novi Sad | 4 : 2 | Forum |
24.03
21:00
Tango
Kikinda
6
8
|
24.03.2019 21:00 | Tango | 6 : 8 | Kikinda |
24.03
19:30
Niš 92
Gurgusovac
9
0
|
24.03.2019 19:30 | Niš 92 | 9 : 0 | Gurgusovac | |||||
24.03
20:30
Gvozdeni puk
Ozren
10
2
|
24.03.2019 20:30 | Gvozdeni puk | 10 : 2 | Ozren |
24.03
15:00
Partizan
Crvena zvezda
8
62
|
24.03.2019 15:00 | Partizan | 8 : 62 | Crvena zvezda |
24.03
15:00
Radnički (N)
Morava Gepardi
50
18
|
24.03.2019 15:00 | Radnički (N) | 50 : 18 | Morava Gepardi |