XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 317 utakmica za dan
Nedelja, 26 Maj 2019

Fudbal

26.05.2019 16:30 Železničar : Hajduk 1912
26.05.2019 10:00 Kabel : Bačka 1901
26.05.2019 16:30 Borac : Dunav
26.05.2019 17:00 Provo : FAP
26.05.2019 17:00 Radan : Dunav
26.05.2019 11:00 Car Konstantin : Budućnost
26.05.2019 17:00 Zaplanjac : Jedinstvo (P)
26.05.2019 17:00 Jedinstvo : Lokomotiva
26.05.2019 16:30 Vojvodina 1928 : Radnički (S)
26.05.2019 16:30 Mladost (O) : BAK
26.05.2019 16:30 Hajduk (D) : Sremac Vojka
26.05.2019 16:30 LSK Laćarak : 1. Maj Ruma
26.05.2019 16:30 Podunavac : Jedinstvo (SP)
26.05.2019 16:30 Borac (Š) : Tatra
26.05.2019 16:30 Jugović : Hajduk (Č)
26.05.2019 16:00 Mladost (T) : Polet (K)
26.05.2019 16:00 Mladost (BP) : Budućnost
26.05.2019 16:00 Radnički 1912 : OFK Mladost APA
26.05.2019 16:00 Bajša : BSK
26.05.2019 16:00 Bačka : Radnički (S)
26.05.2019 16:00 Tavankut : Tekstilac
26.05.2019 17:00 Sušica : Šumadija 1903
26.05.2019 17:00 Vodojaža : Apolon 2018
26.05.2019 17:00 Polet : Šumadija (T)
26.05.2019 17:00 Real : Karađorđe
26.05.2019 17:00 OFK Napredak : Rudar
26.05.2019 17:00 RSK : Karađorđe
26.05.2019 17:00 Borac 1932 : Morava
26.05.2019 17:00 Partizan 1945 : OFK Aranđelovac 1979
26.05.2019 17:00 Udarnik : VGSK
26.05.2019 17:00 Zvižd : Mladi borac
26.05.2019 17:00 Homoljac : Petar Dobrnjac
26.05.2019 17:00 Železničar : Radnički Šabački
26.05.2019 17:00 Brezovica : Radjevac
26.05.2019 17:00 OFK Osečina : Radnički Stobeks
26.05.2019 17:00 Vrelo Sport : Borac
26.05.2019 17:00 Sloboda : Polet (T)
26.05.2019 17:00 Orlovac : Sevojno
26.05.2019 17:00 Sloga (S) : Prijevor
26.05.2019 17:00 Zlatar : Polimlje
26.05.2019 11:00 Jedinstvo Putevi : Sloga (BB)
26.05.2019 17:30 Jedinstvo (GS) : Jablanica
26.05.2019 17:30 OFK Brzi Brod : Mladost (B)
26.05.2019 17:30 Vlasina : Vranjska Banja
26.05.2019 11:00 Jedinstvo (P) : Mladost (M)
26.05.2019 17:30 Morava 1918 : Bošnjane
26.05.2019 17:30 Dragocvet : Jastrebac (B)
26.05.2019 17:30 Župa : Juhor
26.05.2019 17:30 Rembas : Žitorađa
26.05.2019 17:30 OFK Lugomir : Napredak (D)
26.05.2019 17:30 Levač : Jedinstvo (M)
26.05.2019 17:30 Majdanpek : Orljane
26.05.2019 17:30 Kablovi : BSK
26.05.2019 17:30 OFK Slatina : Hajduk Veljko
26.05.2019 17:30 Bukovik : Brodoremont
26.05.2019 17:30 Moravica : Svrljig
26.05.2019 17:30 Malošište : Naša krila 1936
26.05.2019 10:00 Torlak : Komgrap
26.05.2019 11:00 Hajduk : Sremčica
26.05.2019 17:00 Leštane : Budućnost
26.05.2019 17:00 BSK Batajnica : Napredak
26.05.2019 17:00 Lehel : Vojvodina
26.05.2019 17:00 Omladinac FAM : Rusanda
26.05.2019 17:00 Naftagas : Delija
26.05.2019 17:00 Radnički 1911 : Proleter 2006
26.05.2019 17:00 Borac : 2. Oktobar
26.05.2019 17:00 Crvena Zvezda (RS) : Crvena zvezda (VS)
26.05.2019 Slavija : Hercegovac
26.05.2019 Budućnost (P) : Stari Grad
26.05.2019 Lipar : OFK Odžaci
26.05.2019 Radnički 1918 : ŽAK
26.05.2019 Rusin : Polet (S)
26.05.2019 17:00 Borac : Lokomotiva
26.05.2019 17:00 Trnava : Banja
26.05.2019 17:00 Vinča : Omladinac
26.05.2019 17:00 Plaskovac : Junkovac
26.05.2019 17:00 Prvi srpski ustanak : Mladost MG
26.05.2019 17:00 ŽSK : Mladi rudar 1954
26.05.2019 17:30 OFK Sirig : TSK
26.05.2019 17:30 Jedinstvo : Fruškogorac
26.05.2019 17:30 Bačka : Petrovaradin
26.05.2019 17:00 Jadran : Obilić
26.05.2019 17:00 Iskra : Đurđin
26.05.2019 17:00 Sutjeska : Panonija IM Topola
26.05.2019 17:00 Senta : Vojvodina
26.05.2019 17:30 Hajduk : Kolare
26.05.2019 17:30 Kušiljevo : Mladost (K)
26.05.2019 17:30 Napredak : Mladost (D)
26.05.2019 10:00 Omladinac : Juhor
26.05.2019 17:30 OFK Batinac : Partizan
26.05.2019 17:30 Resavac : OFK Bratstvo
26.05.2019 17:30 Mladost (S) : Bratstvo
26.05.2019 Srem : Borac (P)
26.05.2019 Poštar Zvezdara : Balkan Mirijevo
26.05.2019 Dunav : Zmaj
26.05.2019 PKB Kovilovo : Borac (O)
26.05.2019 Atakante : Institut
26.05.2019 Sinđelić : Crvenka
26.05.2019 Šumadinac : Rakovica
26.05.2019 Strelac : Rušanj
26.05.2019 Šumadija : Sloboda
26.05.2019 Omladinac : Duboko
26.05.2019 Lisović : Zabrežje
26.05.2019 Mladost (B) : Borac
26.05.2019 Radnički : Budućnost
26.05.2019 Mladost (C) : Zvezda
26.05.2019 Kosmaj : Pudarci
26.05.2019 Dunavac : Selo Mladenovac
26.05.2019 Šumadija : Boleč
26.05.2019 Vrčin : Kosmajac
26.05.2019 Ropočevo : Kovačevac
26.05.2019 Vinča : Velika Krsna
26.05.2019 17:30 Radnik : Napredak
26.05.2019 17:30 Popovići Vrnjci : Gruža
26.05.2019 17:30 Granit : Kraljevo Hajduk
26.05.2019 17:30 Ribnica : Rudar
26.05.2019 17:30 Stubal : Mataruge
26.05.2019 11:00 Proleter : Budućnost
26.05.2019 17:30 Ibar : OFK Ras
26.05.2019 17:30 Mladi Borac : Sloga (LŠ)
26.05.2019 17:30 Podrinje : Sloga (BO)
26.05.2019 17:30 Mladost (PR) : Cer
26.05.2019 17:30 Dušan Silni : Hajduk Stanko
26.05.2019 17:30 Duško : Karađorđe
26.05.2019 17:30 Mladost (DD) : Jedinstvo (ŠT)
26.05.2019 17:30 Crvena zvezda : Jedinstvo (V)
26.05.2019 17:30 Vojvodina (S) : Polet
26.05.2019 17:30 Dolina : Sloga (BNS)
26.05.2019 17:30 Vulturul : Spartak 1911
26.05.2019 17:30 Vojvodina (C) : Potporanj
26.05.2019 17:30 Strela : Partizan (G)
26.05.2019 17:30 Radnički (B) : Borac (St)
26.05.2019 17:30 Partizan (U) : Jugoslavija
26.05.2019 17:00 Budućnost : Rudar (K)
26.05.2019 17:00 Železničar : Omladinac (Š)
26.05.2019 17:00 Sloga (B) : Borac (Ž)
26.05.2019 17:00 Obilić : Mlava (ML)
26.05.2019 17:00 Padina : Sloga
26.05.2019 17:00 Moravac : Radnički 1947
26.05.2019 17:00 Elid : Doljevac
26.05.2019 17:00 Mladost (B) : Radnički 1924
26.05.2019 17:00 Napredak 2012 : Rasovača
26.05.2019 17:00 Palilula : Naisus 1977
26.05.2019 17:30 Nemetali : Poreč
26.05.2019 17:30 Sloga : Radnički (K)
26.05.2019 17:00 ZSK : Rubribreza
26.05.2019 17:00 Ribnikar : Kolubara 2
26.05.2019 17:00 Mladost : Tulari
26.05.2019 17:00 Trlić : OFK Brđanac
26.05.2019 17:00 Iskra : Sovljak
26.05.2019 17:00 Šumadinac (KG) : Korićani
26.05.2019 17:00 Sloga (D) : Jadran
26.05.2019 17:00 Jedinstvo : Borac (D)
26.05.2019 17:00 Kutlovo : Sloboda
26.05.2019 17:00 Šumadija 1934 : Budućnost
26.05.2019 17:00 OFK Bagremar : Srbija
26.05.2019 17:00 Mladost (P) : Erdoglija 1931
26.05.2019 17:30 OFK Rtanj : Kosovo
26.05.2019 17:30 Trebič : Rudar Vrška Čuka
26.05.2019 17:30 Radnički 1946 : OFK 019
26.05.2019 17:30 Bučje Podvis : OFK Knjaz
26.05.2019 17:30 Omladinac : Ozren
26.05.2019 17:30 Malinik : Rgotina
26.05.2019 17:30 Sloga (M) : Midžor (K)
26.05.2019 Joševa : Dimitrije Tucović
26.05.2019 Mladost : Pambukovica
26.05.2019 OFK Paljuvi : Vrelo
26.05.2019 Polet (T) : Polet (DL)
26.05.2019 Šarbane : Čučuge
26.05.2019 17:30 Vinogradar : Obilić
26.05.2019 17:30 Titel : Čenej
26.05.2019 17:30 Borac : Hajduk
26.05.2019 17:30 Sloga (M) : Janošik
26.05.2019 17:30 Ševac : Karaš (K)
26.05.2019 17:30 Karaš (J) : Hajdučica
26.05.2019 17:30 Partizan (K) : Ratar
26.05.2019 17:30 Dobrica : Vinogradar
26.05.2019 17:30 Borac (VS) : Borac (VG)
26.05.2019 17:30 Ušće : Mladost
26.05.2019 17:30 14. Oktobar : Omladinac
26.05.2019 17:30 Gradina : Polet 57
26.05.2019 17:30 Sloga (L) : Rubin
26.05.2019 17:30 Velika Drenova : Trudbenik
26.05.2019 17:30 Mladost (GM) : Mladost (J)
26.05.2019 17:30 Orlovi : Budućnost
26.05.2019 17:30 Rudar (SR) : Radnički
26.05.2019 17:30 Napredak : Beljanica
26.05.2019 11:00 Žabari : Rajac
26.05.2019 16:30 Lukavac : Komanice
26.05.2019 16:30 Borac : Milenko Pavlović
26.05.2019 16:30 Mladost (L) : Jadar 2013
26.05.2019 16:30 Popadić : Mladost (VK)
26.05.2019 16:30 Stari drugari : Polet
26.05.2019 13. Maj : Sparta Železnik
26.05.2019 Penjarol : Rekreativo 011
26.05.2019 Umka : Busije
26.05.2019 Dedinje : Mladi Proleter
26.05.2019 011 : Novi Beograd
26.05.2019 Posavac Tišma : BUSK
26.05.2019 Mladost : Zuce
26.05.2019 Pionir : Minel
26.05.2019 Sveti Stefan : PKB Padinska Skela
26.05.2019 Poštar : Avala
26.05.2019 Pinosava : Siti Sport Klub
26.05.2019 Lepušnica : Heroj Polet
26.05.2019 17:30 Partizan : Mlada krila
26.05.2019 17:30 Jedinstvo (D) : Bogutovačka Banja
26.05.2019 17:30 Borac (A) : Jovo Kursula
26.05.2019 17:30 Jedinstvo (G) : Zvezda
26.05.2019 17:30 Lazac : Borac (V)
26.05.2019 17:30 Tavnik : Mladost
26.05.2019 11:00 Metalac : Mineral 2015
26.05.2019 17:30 Velika Reka : Sloga
26.05.2019 17:30 Vidojevica : Antimon
26.05.2019 17:30 Rudar : Jadar (ST)
26.05.2019 17:30 Jedinstvo : Milan Orlić
26.05.2019 17:30 Jadar 1961 (GD) : Prva Iskra
26.05.2019 17:30 Borac : Mladost
26.05.2019 17:00 Jasenica : Kopljari
26.05.2019 17:00 Sloga : Trešnjevica
26.05.2019 17:00 Mladost (J) : Brezovac
26.05.2019 17:00 Radoje Domanović : Vrbica
26.05.2019 11:00 B 2000 : Borac
26.05.2019 17:00 Ranilović : Šamot
26.05.2019 17:30 Gorki : Budućnost 1929 (ZM)
26.05.2019 17:30 Zadrugar : Drina
26.05.2019 17:30 Premijer : Napredak
26.05.2019 17:30 Mladost : Sloga (KR)
26.05.2019 17:30 Sloga (MA) : Pričinović
26.05.2019 17:30 Sava : Dobrava
26.05.2019 11:00 Provo 2015 : Rankovac
26.05.2019 17:30 Šipurske livade : Trešnjevka
26.05.2019 17:00 Tisa : Jedinstvo (SK)
26.05.2019 17:00 Slavija : Tornjoš
26.05.2019 17:00 Bačka : Hajduk
26.05.2019 17:00 Jedinstvo (M) : Šampion
26.05.2019 17:00 Tromedja : AFK
26.05.2019 17:00 Čoka : Graničar
26.05.2019 17:00 Jadran : Horgoš 1911
26.05.2019 18:00 Naša Zvezda : Sloga
26.05.2019 18:00 Krivanj : Maglić
26.05.2019 18:00 Neštin : Bačka 1945
26.05.2019 18:00 Mladost : Bačka (D)
26.05.2019 18:00 Slavija : Bački Hajduk
26.05.2019 17:00 Sloga (L) : Polet (V)
26.05.2019 17:00 Dizel : Desine
26.05.2019 17:00 Napredak 1934 : Žika Marković Uča
26.05.2019 17:00 Napredak (P) : Sloga (M)
26.05.2019 17:00 Sirakovo : Stig 1955
26.05.2019 17:00 Mladost (B) : Vihor
26.05.2019 17:00 Zadrugar (T) : Rade Milošević
26.05.2019 17:00 BSK : Bata Bulić
26.05.2019 17:00 Radnički (K) : Jedinstvo (K)
26.05.2019 17:00 Napredak 1936 : Integral
26.05.2019 17:00 Manastirica : Omladinac (B)
26.05.2019 17:00 Sloga 1952 : Napredak (S)
26.05.2019 17:00 Košutnjak : Zastava
26.05.2019 17:00 Kolonija : Maršić
26.05.2019 17:00 Ćava : Sloga Lužnice 2016
26.05.2019 17:00 Vinogradi DB : OFK Žeželj
26.05.2019 11:00 Verko : Mrovska
26.05.2019 11:00 Petrovac 74 : Sparta
26.05.2019 11:00 Torpedo : Sloga Trgošped
26.05.2019 11:00 Hajduk : Mladost 2013
26.05.2019 11:00 Skupljen 2013 : Mladost (Z)
26.05.2019 17:00 Šumadija : Sloga
26.05.2019 17:00 OFK Juhor 2016 : Donja Mutnica
26.05.2019 17:00 Razvitak : ISK Izvor
26.05.2019 17:00 Budućnost : Heroj
26.05.2019 17:00 Radnik : BSK Buljane
26.05.2019 17:00 Napredak : Jedinstvo
26.05.2019 11:00 Mladost Slatina : OFK Jelen
26.05.2019 11:00 Rudar : Jedinstvo
26.05.2019 11:00 Galeb : Cerić
26.05.2019 11:00 Bojić : OFK Varna
26.05.2019 11:00 Mladost Svileuva : Korman
26.05.2019 11:00 Žabar : Borac BTG
26.05.2019 17:00 Dunav : Batovac
26.05.2019 17:00 Sopot : Mip Majdan
26.05.2019 17:00 Moravac 1933 : Morava 1932
26.05.2019 17:00 Sloga (Ć) : BSK 1931
26.05.2019 17:00 Ljubičevo : Proleter 1932
26.05.2019 17:00 Sloga (D) : Metalac
26.05.2019 17:00 Zemljoradnik : Vojvoda Milenko
26.05.2019 17:00 Napredak (B) : Beli Orao
26.05.2019 17:00 Mlava (B) : Sloga 1936
26.05.2019 11:00 Culjković : Dumača
26.05.2019 11:00 OFK Stublenica : Dokmir
26.05.2019 11:00 Murgaš : Jedinstvo
26.05.2019 11:00 Kolubara : Vukona
26.05.2019 11:00 Strelac 001 : Sloga
26.05.2019 11:00 Brgule : OFK Takovo
26.05.2019 11:00 Omladinac : Zvizdar
26.05.2019 11:00 Stig (MC) : Napredak 1927
26.05.2019 11:00 BSK 1924 : Stig (C)
26.05.2019 11:00 Sloga 1945 : Jedinstvo (S)
26.05.2019 17:00 Dobrača : Kremenac
26.05.2019 17:00 Hajduk : Azbest
26.05.2019 00:00 Frosinone : Chievo
26.05.2019 00:00 Internazionale : Empoli
26.05.2019 00:00 Fiorentina : Genoa
26.05.2019 00:00 Sampdoria : Juventus
26.05.2019 00:00 Torino : Lazio
26.05.2019 00:00 SPAL : Milan
26.05.2019 00:00 Bologna : Napoli
26.05.2019 00:00 Roma : Parma
26.05.2019 00:00 Atalanta : Sassuolo
26.05.2019 00:00 Cagliari : Udinese
26.05.2019 11:00 Prva Iskra : Crvena Zastava
26.05.2019 10:00 Rvati : Duboko
26.05.2019 10:00 Bajša : Spartak
26.05.2019 10:00 Đurđin : Obilić
26.05.2019 13:00 Bačka 1901 : Čantavir
26.05.2019 10:00 Tavankut : Vinogradar
26.05.2019 10:00 Partizan : Sloga
26.05.2019 11:30 Arena SU : Čantavir
26.05.2019 10:00 Spartak '06 : Njerš Ištvan