XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2014 17:00 Sloga (M) - Glavaš 1:0
2 23.08.2014 17:00 Glavaš - Mladi borac 2:0
3 31.08.2014 16:30 Budućnost (MK) - Glavaš 1:1
4 06.09.2014 16:30 Glavaš - Šumadija 3:2
5 14.09.2014 16:00 Proleter - Glavaš 3:0
6 20.09.2014 16:00 Glavaš - SASK 3:1
7 28.09.2014 15:30 Vodice - Glavaš 2:1
8 04.10.2014 15:30 Glavaš - Železničar (K) 1:2
9 12.10.2014 15:00 Jedinstvo (K) - Glavaš 2:1
10 18.10.2014 15:00 Glavaš - Budućnost (R) 1:1
11 26.10.2014 14:00 7. Juli - Glavaš 1:2
12 01.11.2014 14:00 Glavaš - Osipaonica 0:2
13 09.11.2014 13:30 Udarnik - Glavaš 0:2
14 15.11.2014 13:30 Glavaš - Pobeda 2:1
15 23.11.2014 11:00 Železničar (S) - Glavaš 2:0
16 14.03.2015 14:30 Glavaš - Sloga (M) 1:2
17 21.03.2015 14:30 Mladi borac - Glavaš 2:0
18 28.03.2015 15:30 Glavaš - Budućnost (MK) 1:0
19 05.04.2015 15:30 Šumadija - Glavaš 3:2
20 11.04.2015 15:30 Glavaš - Proleter 0:5
21 18.04.2015 15:30 SASK - Glavaš 3:0
22 25.04.2015 16:00 Glavaš - Vodice 3:1
23 03.05.2015 16:00 Železničar (K) - Glavaš 5:1
24 09.05.2015 16:00 Glavaš - Jedinstvo (K) 0:3
25 17.05.2015 16:30 Budućnost (R) - Glavaš 4:0
26 23.05.2015 16:30 Glavaš - 7. Juli 1:2
27 31.05.2015 16:30 Osipaonica - Glavaš 0:3
28 06.06.2015 17:00 Glavaš - Udarnik 1:2
29 14.06.2015 17:00 Pobeda - Glavaš 5:2
30 20.06.2015 17:00 Glavaš - Železničar (S) 1:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav Proleter 30 28 1 1 85
2 Sloga (M) 30 16 6 8 54
3 Osipaonica (-1) 30 16 3 11 50
4 SASK 30 13 4 13 43
5 Šumadija 30 13 4 13 43
6 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Smederevo grupa "Morava" Železničar (S) 30 13 4 13 43
7 Mladi borac 30 12 7 11 43
8 7. Juli 30 11 9 10 42
9 Udarnik 30 11 8 11 41
10 Budućnost (R) 30 12 5 13 41
11 Železničar (K) 30 12 3 15 39
12 Beleška: Pobednik baraž dvomeča protiv ekipe Omladinca iz Rakinca 3:3, 1:2 Pobeda 30 12 3 15 39
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Velika Plana Jedinstvo (K) 30 10 4 16 34
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jasenička opštinska liga Vodice 30 9 4 17 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Jasenička opštinska liga Glavaš 30 9 2 19 29
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Smederevo grupa "Morava" Budućnost (MK) 30 8 3 19 27
Markosloboda i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
aleksandarjovanovi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
milan10 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu