XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2014 17:00 Proleter - Osipaonica 3:1
2 24.08.2014 17:00 Pobeda - Proleter 0:1
3 31.08.2014 16:30 Proleter - Sloga (M) 5:0
4 07.09.2014 16:30 Budućnost (MK) - Proleter 0:1
5 14.09.2014 16:00 Proleter - Glavaš 3:0
6 21.09.2014 16:00 Proleter - Vodice 4:0
7 28.09.2014 15:30 Jedinstvo (K) - Proleter 1:5
8 05.10.2014 15:30 Proleter - 7. Juli 3:0
9 12.10.2014 15:00 Udarnik - Proleter 1:2
10 19.10.2014 15:00 Proleter - Železničar (S) 6:0
11 26.10.2014 14:00 Mladi borac - Proleter 0:1
12 02.11.2014 14:00 Proleter - Šumadija 6:0
13 09.11.2014 13:30 SASK - Proleter 0:1
14 16.11.2014 13:30 Proleter - Železničar (K) 4:1
15 23.11.2014 13:00 Budućnost (R) - Proleter 0:3
16 15.03.2015 14:30 Osipaonica - Proleter 1:1
17 22.03.2015 14:30 Proleter - Pobeda 7:0
18 29.03.2015 15:30 Sloga (M) - Proleter 0:4
19 05.04.2015 15:30 Proleter - Budućnost (MK) 2:0
20 11.04.2015 15:30 Glavaš - Proleter 0:5
21 19.04.2015 15:30 Vodice - Proleter 0:2
22 26.04.2015 16:00 Proleter - Jedinstvo (K) 5:0
23 03.05.2015 16:00 7. Juli - Proleter 1:3
24 10.05.2015 16:00 Proleter - Udarnik 3:0
25 17.05.2015 11:00 Železničar (S) - Proleter 0:5
26 24.05.2015 16:30 Proleter - Mladi borac 6:0
27 31.05.2015 16:30 Šumadija - Proleter 1:5
28 07.06.2015 17:00 Proleter - SASK 5:0
29 14.06.2015 17:00 Železničar (K) - Proleter 0:2
30 21.06.2015 17:00 Proleter - Budućnost (R) 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav Proleter 30 28 1 1 85
2 Sloga (M) 30 16 6 8 54
3 Osipaonica (-1) 30 16 3 11 50
4 SASK 30 13 4 13 43
5 Šumadija 30 13 4 13 43
6 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Smederevo grupa "Morava" Železničar (S) 30 13 4 13 43
7 Mladi borac 30 12 7 11 43
8 7. Juli 30 11 9 10 42
9 Udarnik 30 11 8 11 41
10 Budućnost (R) 30 12 5 13 41
11 Železničar (K) 30 12 3 15 39
12 Beleška: Pobednik baraž dvomeča protiv ekipe Omladinca iz Rakinca 3:3, 1:2 Pobeda 30 12 3 15 39
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Velika Plana Jedinstvo (K) 30 10 4 16 34
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jasenička opštinska liga Vodice 30 9 4 17 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Jasenička opštinska liga Glavaš 30 9 2 19 29
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Smederevo grupa "Morava" Budućnost (MK) 30 8 3 19 27