XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2014 17:00 Mladost (O) - Crvena zvezda 0:0
2 24.08.2014 17:00 Crvena zvezda - Radnički (B) 1:0
3 31.08.2014 17:00 Hajdučica - Crvena zvezda 2:0
4 07.09.2014 16:00 Jugoslavija - Crvena zvezda 4:3
5 14.09.2014 16:00 Crvena zvezda - Partizan (G) 2:0
6 21.09.2014 16:00 Jedinstvo Stević - Crvena zvezda 5:1
7 28.09.2014 16:00 Crvena zvezda - Vulturul 1:0
8 05.10.2014 15:00 Vojvodina - Crvena zvezda 4:1
9 12.10.2014 15:00 Crvena zvezda - BAK 0:1
10 19.10.2014 15:00 Sloga (BNS) - Crvena zvezda 3:2
11 26.10.2014 14:00 Crvena zvezda - Polet 1:2
12 01.11.2014 14:00 Omladinac (D) - Crvena zvezda 3:3
13 09.11.2014 13:30 Crvena zvezda - Mladost (V) 2:0
14 16.11.2014 13:30 Slavija - Crvena zvezda 2:2
15 23.11.2014 13:30 Crvena zvezda - Budućnost (A) 0:2
16 15.03.2015 15:00 Crvena zvezda - Mladost (O) 0:1
17 22.03.2015 15:00 Radnički (B) - Crvena zvezda 2:6
18 29.03.2015 15:00 Crvena zvezda - Hajdučica 0:1
19 05.04.2015 16:00 Crvena zvezda - Jugoslavija 3:1
20 12.04.2015 16:00 Partizan (G) - Crvena zvezda 3:5
21 19.04.2015 16:00 Crvena zvezda - Jedinstvo Stević 1:1
22 26.04.2015 17:00 Vulturul - Crvena zvezda 1:0
23 03.05.2015 17:00 Crvena zvezda - Vojvodina 4:3
24 09.05.2015 17:00 BAK - Crvena zvezda 2:1
25 13.05.2015 17:30 Crvena zvezda - Sloga (BNS) 3:2
26 17.05.2015 17:30 Polet - Crvena zvezda 5:1
27 24.05.2015 17:30 Crvena zvezda - Omladinac (D) 2:2
28 27.05.2015 18:00 Mladost (V) - Crvena zvezda 2:2
29 31.05.2015 18:00 Crvena zvezda - Slavija 2:1
30 07.06.2015 18:00 Budućnost (A) - Crvena zvezda 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zona Slavija 30 21 5 4 68
2 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zona Polet 30 18 4 8 58
3 Vojvodina 30 15 5 10 50
4 BAK 30 14 7 9 49
5 Jugoslavija 30 13 4 13 43
6 Mladost (V) 30 13 3 14 42
7 Jedinstvo Stević 30 12 6 12 42
8 Mladost (O) 30 12 5 13 41
9 Radnički (B) 30 12 5 13 41
10 Budućnost (A) (-1) 30 12 5 13 40
11 Crvena zvezda 30 10 7 13 37
12 Sloga (BNS) 30 11 4 15 37
13 Partizan (G) 30 10 7 13 37
14 Vulturul 30 10 6 14 36
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Jug Omladinac (D) 30 8 9 13 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Istok" Hajdučica 30 6 4 20 22
milan10 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu