20.04
17:15
Čukarički
Partizan
1
0
|
20.04.2023 17:15 | Čukarički | 1 : 0 | Partizan |
20.04
21:00
Sevilla
Manchester United
3
0
|
20.04.2023 21:00 | Sevilla | 3 : 0 | Manchester United | |||||
20.04
21:00
Sporting CP
Juventus
1
1
|
20.04.2023 21:00 | Sporting CP | 1 : 1 | Juventus | |||||
20.04
21:00
Union Saint-Gilloise
Bayer Leverkusen
1
4
|
20.04.2023 21:00 | Union Saint-Gilloise | 1 : 4 | Bayer Leverkusen | |||||
20.04
21:00
Roma
Feyenoord
4
1
|
20.04.2023 21:00 | Roma | 4 : 1 | Feyenoord |
20.04
18:45
Fiorentina
Lech Poznań
2
3
|
20.04.2023 18:45 | Fiorentina | 2 : 3 | Lech Poznań | |||||
20.04
21:00
West Ham United
Gent
4
1
|
20.04.2023 21:00 | West Ham United | 4 : 1 | Gent | |||||
20.04
18:45
AZ
Anderlecht
2
0
|
20.04.2023 18:45 | AZ | 2 : 0 | Anderlecht | |||||
20.04
21:00
Nice
Basel
1
2
|
20.04.2023 21:00 | Nice | 1 : 2 | Basel |
20.04
12:00
Breznica
Cvetex
17
0
|
20.04.2023 12:00 | Breznica | 17 : 0 | Cvetex |
20.04
17:30
Voja Gačić
Železničar
3
3
|
20.04.2023 17:30 | Voja Gačić | 3 : 3 | Železničar |
20.04
17:30
Hajduk
Radnički
2
4
|
20.04.2023 17:30 | Hajduk | 2 : 4 | Radnički |
20.04
10:00
Petrika
Mladost (L)
2
3
|
20.04.2023 10:00 | Petrika | 2 : 3 | Mladost (L) |
20.04
16:00
FAP
Sloga (BB)
4
1
|
20.04.2023 16:00 | FAP | 4 : 1 | Sloga (BB) |
20.04
12:30
Sinđelić
Rad
1
0
|
20.04.2023 12:30 | Sinđelić | 1 : 0 | Rad | |||||
20.04
10:00
RFK Grafičar
Zemun
2
1
|
20.04.2023 10:00 | RFK Grafičar | 2 : 1 | Zemun | |||||
20.04
14:00
Brodarac
Voždovac
1
1
|
20.04.2023 14:00 | Brodarac | 1 : 1 | Voždovac |
20.04
12:00
Petrika
ODR
2
3
|
20.04.2023 12:00 | Petrika | 2 : 3 | ODR |
20.04
14:00
Šumadija (A)
Loznica
4
1
|
20.04.2023 14:00 | Šumadija (A) | 4 : 1 | Loznica |
20.04
16:00
Bubamara 91
Kosmet
0
2
|
20.04.2023 16:00 | Bubamara 91 | 0 : 2 | Kosmet |
20.04
16:00
Kraljica Marija
Loznica
0
2
|
20.04.2023 16:00 | Kraljica Marija | 0 : 2 | Loznica | |||||
20.04
14:00
Pazar
Nika 2020
5
0
|
20.04.2023 14:00 | Pazar | 5 : 0 | Nika 2020 |
20.04
17:30
Kosovo i Metohija
Mladenovac
3
1
|
20.04.2023 17:30 | Kosovo i Metohija | 3 : 1 | Mladenovac | |||||
20.04
17:30
BASK
Rekreativo
1
0
|
20.04.2023 17:30 | BASK | 1 : 0 | Rekreativo | |||||
20.04
17:30
Radnički (O)
PKB
2
2
|
20.04.2023 17:30 | Radnički (O) | 2 : 2 | PKB | |||||
20.04
17:30
Brodarac
Policajac
5
2
|
20.04.2023 17:30 | Brodarac | 5 : 2 | Policajac |
20.04
17:30
Bubamara 2010
Dunav
2
2
|
20.04.2023 17:30 | Bubamara 2010 | 2 : 2 | Dunav | |||||
20.04
17:30
Jedinstvo
Dorćol
0
1
|
20.04.2023 17:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Dorćol | |||||
20.04
17:30
Hajduk
Plavi 2000
0
3
|
20.04.2023 17:30 | Hajduk | 0 : 3 | Plavi 2000 | |||||
20.04
17:00
Duga
Kovilovo
1
3
|
20.04.2023 17:00 | Duga | 1 : 3 | Kovilovo | |||||
20.04
17:30
GSP Polet
Adanex
2
1
|
20.04.2023 17:30 | GSP Polet | 2 : 1 | Adanex | |||||
20.04
17:30
Železnik
TENT 1994
3
2
|
20.04.2023 17:30 | Železnik | 3 : 2 | TENT 1994 |
20.04
17:30
Pola pola
Kvantum sport
0
4
|
20.04.2023 17:30 | Pola pola | 0 : 4 | Kvantum sport | |||||
20.04
17:30
Borusija
BSV
3
2
|
20.04.2023 17:30 | Borusija | 3 : 2 | BSV | |||||
20.04
17:30
13. Maj
Budućnost
3
3
|
20.04.2023 17:30 | 13. Maj | 3 : 3 | Budućnost | |||||
20.04
17:30
Slavija
Palilulac
0
2
|
20.04.2023 17:30 | Slavija | 0 : 2 | Palilulac | |||||
20.04
17:30
Sinđelić 2012
Batajnica
3
1
|
20.04.2023 17:30 | Sinđelić 2012 | 3 : 1 | Batajnica |
20.04
17:30
Vrčin
Posavina
2
0
|
20.04.2023 17:30 | Vrčin | 2 : 0 | Posavina | |||||
20.04
17:30
Borac
Sremčica
1
2
|
20.04.2023 17:30 | Borac | 1 : 2 | Sremčica | |||||
20.04
17:30
Dunavac
Lavirint Company
3
4
|
20.04.2023 17:30 | Dunavac | 3 : 4 | Lavirint Company | |||||
20.04
17:30
Lokomotiva
Leštane
1
6
|
20.04.2023 17:30 | Lokomotiva | 1 : 6 | Leštane | |||||
20.04
17:30
Umka
Sinđelić
2
1
|
20.04.2023 17:30 | Umka | 2 : 1 | Sinđelić | |||||
20.04
17:30
Beljina
Torlak
4
1
|
20.04.2023 17:30 | Beljina | 4 : 1 | Torlak |
20.04
17:30
Republički organi
Soccer
1
1
|
20.04.2023 17:30 | Republički organi | 1 : 1 | Soccer | |||||
20.04
17:30
Rakovica
Bratstvo Rosenborg
2
0
|
20.04.2023 17:30 | Rakovica | 2 : 0 | Bratstvo Rosenborg | |||||
20.04
17:30
Kaluđerica
Crvenka
2
1
|
20.04.2023 17:30 | Kaluđerica | 2 : 1 | Crvenka |
20.04
17:30
Obrenovac
Div
0
2
|
20.04.2023 17:30 | Obrenovac | 0 : 2 | Div | |||||
20.04
17:30
Minel
Rušanj
2
2
|
20.04.2023 17:30 | Minel | 2 : 2 | Rušanj | |||||
20.04
17:30
Belo Polje
Krajišnik
0
2
|
20.04.2023 17:30 | Belo Polje | 0 : 2 | Krajišnik | |||||
20.04
17:30
TEK Sloga
Polet
1
5
|
20.04.2023 17:30 | TEK Sloga | 1 : 5 | Polet |
20.04
19:00
Mornar Barsko zlato
Crvena zvezda Meridianbet
65
87
|
20.04.2023 19:00 | Mornar Barsko zlato | 65 : 87 | Crvena zvezda Meridianbet |
20.04
20:30
Ruma
Jedinstvo 2
2
3
|
20.04.2023 20:30 | Ruma | 2 : 3 | Jedinstvo 2 |
20.04
16:00
Osipaonica
Rudar 2
20
24
|
20.04.2023 16:00 | Osipaonica | 20 : 24 | Rudar 2 |
20.04
18:00
Loznica grad
Bekament BB - 2
31
28
|
20.04.2023 18:00 | Loznica grad | 31 : 28 | Bekament BB - 2 |
20.04
19:30
Proleter
Gradnulica
31
35
|
20.04.2023 19:30 | Proleter | 31 : 35 | Gradnulica |